FOTBAL Danemarca: Division 2 Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3053 Hvidovre IF - Helsingor 17.09 19:30 0:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Markham (Canada), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3662 P.W.Major - F.Gosea 17.09 19:30 0:2 -:- -:-

VOLEI Rusia Cup of Siberia and East (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3297 Omichka Omsk - Sakhalin 17.09 12:00 3:1 (25:16) 178

TENIS ITF - Simplu (M): Armenia (Columbia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3484 P.Bernardi - K.Crowley 17.09 19:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Markham (Canada), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

3652 A.Tabilo - L.Recouderc 17.09 19:30

FOTBAL Danemarca 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3041 Roskilde - Horsens 17.09 20:00 0:1 (0:1) 2

FOTBAL Germania Regionala Sudvest

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3320 Trier - Freiburg II 17.09 20:00 0:3 (0:2) -

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3808 I.Kaufinger - J.Ladurner 17.09 20:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Albuquerque (SUA), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3885 N.Broady - I.Falconi 17.09 20:00 0:2 -:- -:-

BASCHET Meci amical intrecluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4460 Lietuvos R. - Budivelnyk 17.09 20:00 77:47 38:22 77:47

FOTBAL Arabia Saudita Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4156 Al - Ahli Jeddah - Al Shabab KSA 17.09 20:20 0:0 (0:0) -

TENIS Challenger - Simplu (M): Quito (Ecuador)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4459 A.Molteni - F.Mena 17.09 20:20 2:1 4:6 17:14

FOTBAL Calificari CM (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4343 Portugalia (F) - Belgia (F) 17.09 20:30 0:1 (0:1) -

TENIS ATP - Simplu: Metz (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3284 P.H.Mathieu - L.Rosol 17.09 20:30 2:0 6:3 12:7

VOLEI Meci amical intertari (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3296 Olanda - Turcia 17.09 20:30 3:1 (25:19) 175

TENIS ITF - Simplu (M): Armenia (Columbia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3490 P.Ruiz N. - N.Barrientos 17.09 21:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Markham (Canada), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3663 S.Shropshire - M.Beran 17.09 21:00 2:1 -:- -:-

VOLEI Campionatul Mondial - Grupa H

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2964 Brazilia - Rusia 17.09 21:25 3:0 (25:22) 138

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3781 Cota C.Volei/Brazilia - Rusia 17.09 21:25 3:0 -:- -

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2439 Reggiana - AC Pistoiese 17.09 21:30 1:0 (0:0) -

FOTBAL Argentina Primera B Nacional - Gr.A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2511 Nueva C. - Boca Unidos 17.09 21:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL Calificari CM (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4344 Irlanda de N.(F) - Insulele Feroe (F) 17.09 21:30 3:0 (1:0) -

TENIS ITF - Simplu (M): Cochabamba (Bolivia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3629 L.Patino - A.Mendoza 17.09 21:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Albuquerque (SUA), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3874 B.Krejcikova - M.Brengle 17.09 21:30 0:2 -:- -:-
3900 P.Kania - J.Jaksic 17.09 21:30 2:1 -:- -:-

FOTBAL Liga Campionilor - Grupa F

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3896 Ajax - PSG 17.09 21:45 1:1 (0:1) 2
3898 Barcelona - Apoel Nicosia 17.09 21:45 1:0 (1:0) 1

FOTBAL Liga Campionilor - Grupa H

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3899 Athletic Bilbao - Shakhtar D. 17.09 21:45 0:0 (0:0) -
3395 Porto - BATE Borisov 17.09 21:45 6:0 (3:0) 1

FOTBAL Liga Campionilor - Grupa G

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3396 Chelsea - Schalke 17.09 21:45 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2444 Gubbio - Spal 2013 17.09 21:45 1:1 (0:0) -
2445 Ascoli - San Marino Calcio 17.09 21:45 1:1 (1:0) -
2446 Carrarese - Grosseto 17.09 21:45 0:0 (0:0) -
2447 Pontedera - Aquila 17.09 21:45 0:0 (0:0) -

FOTBAL Irlanda: FAI Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2880 Finn Harps - Avondale United 17.09 21:45 4:1 (2:0) 1

TENIS ITF - Simplu (F): Albuquerque (SUA), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3882 M.Duque - M.Larcher de B. 17.09 21:30 1:2 -:- -:-

FOTBAL Cupa Marocului -1/8

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4352 Mas Maghrib - Wydad Casablanca 17.09 21:30 1:1 (0:1) -

FOTBAL Liga Campionilor - Grupa E

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3388 Roma - CSKA Moscova 17.09 21:45 5:1 (4:0) 1
3869 Bayern M. - Manch.City 17.09 21:45 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Liga Campionilor - Grupa G

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3397 NK Maribor - Sporting 17.09 21:45 1:1 (0:0) 2

FOTBAL Anglia Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2723 Blackburn - Derby 17.09 21:45 2:3 (1:2) -
2726 Nottingham - Fulham FC 17.09 21:45 5:3 (2:1) -

FOTBAL Anglia League 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1187 Fleetwood Town - Barnsley FC 17.09 21:45 0:0 (0:0) -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4788 Cota C./Roma - CSKA Moscova 17.09 21:45 5:1 -:- -
4778 Cota C./Bayern M. - Manc City 17.09 21:45 1:0 -:- -
4776 Cota C./Ajax - PSG 17.09 21:45 1:1 -:- -

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4822 Duel G./Chelsea - Porto 17.09 21:45 1:6 -:- -
4819 Duel G./Ath.Bilbao - Sporting L. 17.09 21:45 0:1 -:- -
4825 Duel G./Roma - Nottingham 17.09 21:45 5:5 -:- -

FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4801 D.G.M.Ajax/PSG - Bayern M./Manch.City 17.09 21:45 2:1 -:- -

FOTBAL Anglia FA Cup - Runda I - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4292 Lewes FC - Bognor Regis 17.09 21:45 1:0 -:- -
4293 Whitby Town - Shildon FC 17.09 21:45 1:2 -:- -

FOTBAL Cupa Columbiei - Optimi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2025 Boyaca Patriotas - La Equidad 17.09 23:00 2:2 (1:0) -

FOTBAL Argentina Primera B Nacional - Gr.A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2514 Gimnasia Jujuy - Instituto Accordoba 17.09 23:55 1:2 (0:1) -

FOTBAL Costa Rica Primera Division - Apertua

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2590 Alajuelense - Belen Siglo XXI 17.09 23:55 2:2 (1:0) -

FOTBAL AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Turul II

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4133 Huachipato - U.Catolica 17.09 23:55 2:0 (1:0) 1
4134 Libertad As. - Barcelona G. 17.09 23:55 2:0 (2:0) 1
4151 River Plate - Godoy 17.09 23:55 2:0 (2:0) 1

FOTBAL Brazilia-Brasileiro Seria A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4185 Cruzeiro MG - Atletico PR 17.09 23:55 2:0 (1:0) 1
4186 Vitoria BA - Fluminense 17.09 23:55 3:1 (0:1) 2
4187 Figueirense SC - Criciuma 17.09 23:55 1:1 (0:1) 2

FOTBAL Cupa Mexicului - Apertura - Faza Grupelor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4832 Atl.San Luis - Correcaminos Uat 17.09 23:55 4:0 (0:0) 1
4833 Alebrijes De O. - Lobos BUAP 17.09 23:55 1:1 (0:0) -
4842 Irapuato - Altamira 17.09 23:55 0:1 (0:0) 2
4843 Queretaro - UANL Tigres 17.09 23:55 0:1 (0:1) 2

TENIS Challenger - Simplu (M): Quito (Ecuador)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3334 E.Gomez - J.Souza 17.09 23:55 0:2 2:6 5:12

FOTBAL Argentina Primera B - Gr. A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3414 CA Chacarita Juniors - Deportivo M. 17.09 23:55 3:0 (2:0) -

FOTBAL Peru Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4676 Alianza Lima - Inti Gas 17.09 23:55 2:1 (1:1) -

FOTBAL Argentina Primera B Nacional - Gr.B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4031 I.Rivadavia - CA All Boys 17.09 23:55 0:0 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Tlemcen (Algeria), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4015 R.Bhatia - H.Tan 17.09 15:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Dobrich (Bulgaria), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3904 D.Pfizenmaier - V.Kan 17.09 18:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3804 E.Lavrikova - E.Dancetovic 17.09 18:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Albuquerque (SUA), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3884 M.Gonzalez - M.Oudin 17.09 18:30 1:2 -:- -:-

FOTBAL Lituania A Lyga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3477 Banga Gargzdai - VMFD Zalgiris 17.09 19:00 1:5 (0:2) -

HOCHEI Suedia SHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3670 Djurgardens - Leksands 17.09 20:00 4:1 1:0 4:1
3672 Orebro - Lulea 17.09 20:00 1:3 0:0 1:3

HOCHEI Suedia: HockeyAllsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3710 Hasten - Bjorkloven 17.09 20:00 3:0 0:0 3:0

HANDBAL Danemarca Handbold Ligaen (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3883 Arhus - Viborg 17.09 20:30 26:26 16:13

HANDBAL Elvetia NLA (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3886 Bern - St.Gallen 17.09 20:30 24:30 10:18
3887 Pfadi Winterthur - Stafa 17.09 20:30 32:25 14:10
3888 Zurich - Kadetten 17.09 21:00 26:29 14:13

HANDBAL Franta D1 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3862 Tremblay - Nantes 17.09 21:30 23:24 13:11
3863 Montpellier - Chambery Savoie 17.09 21:45 32:22 16:13

BASEBALL SUA - MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4159 Colorado - LA Dodgers 17.09 22:10 16:2 17.50:2

HANDBAL Romania Liga Nationala (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3933 Corona Brasov - Baia Mare 17.09 19:45 29:28 13:15

HOCHEI Suedia SHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3668 Brynas - Vaxjo 17.09 20:00 1:1 0:0 1:2

HANDBAL Germania Bundesliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3895 Leipzig - Trier 17.09 20:30 36:26 18:12

HANDBAL Suedia Elitserien (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3946 Savehof - Ricoh HK 17.09 20:45 26:23 12:12

HANDBAL Franta D1 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3846 Dunkerque - Nimes 17.09 21:00 27:25 16:11
3847 Cesson - Toulouse 17.09 21:00 25:24 13:9
3857 Aix - Creteil 17.09 21:00 29:26 16:18
3861 Selestat - Istres 17.09 21:00 35:30 18:14

HANDBAL Elvetia NLA (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3889 Gossau - Suhr 17.09 21:00 26:26 13:13
3891 Kriens - Thun 17.09 21:00 33:31 19:19

HANDBAL Elvetia SPL (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3894 Zofingen/Olten - Nottwil 17.09 21:00 20:28 -:-

HANDBAL Romania Liga Nationala (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3875 Suceava - Dinamo Bucuresti 17.09 17:00

HANDBAL Suedia Elitserien (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3947 Savehof - Eslov IK 17.09 19:00 35:16 23:8

HANDBAL Serbia: Supercupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3788 Vojvodina - Zeleznicar 17.09 19:00 40:22 -:-

VOLEI Rusia Cup of Siberia and East (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3298 Olymp - Yenisey 17.09 14:00 0:3 (21:25) 137

TENIS ITF - Simplu (M): Nis (Serbia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3675 M.Djokovic - L.Djere 17.09 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Petange (Luxemburg), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3988 N.Orlova - H.Scholsen 17.09 14:30 1:2 -:- -:-
3973 I.Kocher - L.Brouleau 17.09 16:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Albuquerque (SUA), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3878 G.Barbieri - U.Radwanska 17.09 18:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Madrid (Spania), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3960 M.Palhoto - D.Chiesa 17.09 18:30 0:2 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: Seul (Coreea de Sud)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2869 N.Han - V.Lepchenko 17.09 06:00 0:2 5:7 6:13

TENIS WTA - Simplu: Tokyo (Japonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3412 C.Vandeweghe - D.Cibulkova 17.09 06:30 0:2 6:7 11:14

TENIS WTA - Simplu: Guangzhou (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4685 M.Niculescu - M.Doi 17.09 09:00 2:0 6:2 12:3
4693 M.Puig - L.Zhang 17.09 09:00 2:0 6:4 12:8
4677 A.Riske - K.Zhang 17.09 09:00 0:2 2:6 7:13

TENIS WTA - Dublu: Seul (Coreea de Sud)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1080 Kirilenko M./Wickmayer Y. - Pliskova Ka./Pliskova Kr. 17.09 10:00 2:0 6:4 12:8

TENIS WTA - Simplu: Guangzhou (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2859 S.Peer - A.Cornet 17.09 10:30 1:2 6:3 12:16
4704 Y.Wang - P.Martic 17.09 10:30 2:0 7:6 13:9
4683 L.Zhu - S - W.Hsieh 17.09 10:30 0:2 4:6 6:12

TENIS ITF - Simplu (F): Telavi (Georgia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3817 S.Kovalets - O.Piskun 17.09 10:30 2:0 -:- -:-

HANDBAL Norvegia Postenligaen (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3932 Stord - Bodo 17.09 20:00 24:25 14:14

HANDBAL Croatia Dukat Premijer (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3794 Dubrava - Ivanic 17.09 20:15 29:24 15:15

HOCHEI Rusia VHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3700 Sarov - Ryazan 17.09 17:30 2:3 0:2 2:3

HOCHEI Rusia MHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3706 Khimik - SKA - 1946 17.09 17:30 3:2 1:0 3:2

CRICHET Champions League Twenty 20

COD

EVENIMENT

S

DATA

4239 Kolkata - Chennai SK 17.09 17:30

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3664 Neftekhimik Nizhnekamsk - Jokerit 17.09 18:00 5:7 1:4 5:7

HOCHEI Rusia VHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3701 Krasnodar - Liptesk 17.09 18:00 3:3 0:1 3:4

HOCHEI Rusia MHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3707 HK Mvd - Almaz 17.09 18:00 4:2 0:0 4:2

HANDBAL Romania Liga Nationala (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3866 CSM Bucuresti - Municipal Calarasi 17.09 18:00 32:35 19:17

HOCHEI Finlanda: Liiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3587 Hameenlinna - Karpat 17.09 18:30 6:2 1:1 6:2
3588 Tappara - SaiPa 17.09 18:30 2:3 0:2 2:3

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3666 Sochi - Kazan 17.09 18:30 0:5 0:4 0:5
3667 Dinamo Moscova - Magnitogorsk 17.09 18:30 0:0 0:0 0:1

HOCHEI Finlanda Mestis

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3677 Jukurit - JYP - Akatemia 17.09 18:30 1:2 1:1 1:2
3678 KeuPa - Hokki 17.09 18:30 2:7 2:2 2:7
3684 K - Vantaa - Leki H. 17.09 18:30 6:2 0:1 6:2
3690 Sapko - KooKoo 17.09 18:30 2:3 0:2 2:3

HOCHEI Cehia Liga 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3691 Chomutov - Jihlava 17.09 18:30 3:3 2:2 4:3

HOCHEI Rusia MHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3708 MHK Spartak - Energie 17.09 18:30 2:2 0:1 2:3

HOCHEI Cehia Liga 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3698 Brod - Prostejov 17.09 19:00 0:2 0:1 0:2
3699 Sumperk - C.Budejovice 17.09 19:00 7:4 2:1 7:4

HOCHEI Slovacia Extraliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3709 Zvolen - Slovacia U20 17.09 19:00 4:4 1:2 4:5

HANDBAL Danemarca Handbold Ligaen (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3877 Randers - Ringkobing 17.09 19:30 20:21 13:14

BASEBALL SUA - MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4030 Atlanta - Washington 17.09 02:10 0:3 1.50:3
4044 NY Mets - Miami Marlins 17.09 02:10 9:1 9:2.50
4120 Tampa Bay - NY Yankees 17.09 02:10 6:1 6:2.50
4123 Chicago Cubs - Cincinnati 17.09 03:05 7:0 8.50:0
4124 Houston - Cleveland 17.09 03:10 2:4 3.50:4
4139 Arizona - San Francisco 17.09 04:40 1:2 2.50:2
4140 LA Angels - Seattle 17.09 05:05 2:13 2:14.50
4149 Oakland - Texas 17.09 05:05 3:6 3:7.50
4158 San Diego Padres - Philadelphia 17.09 05:10 5:4 5:5.50

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3589 Khabarovsk - Omsk 17.09 11:00 0:4 0:1 0:4

HANDBAL Slovacia : Extraliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3934 SKP Bratislava - Povazska Bystrica 17.09 11:35 26:27 11:14

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3594 Vladivostok - Barys Astana 17.09 12:00 3:2 2:1 3:2

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4206 Yakult Swallows - Hanshin Tigers 17.09 12:00 0:5 1.50:5
4207 Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 17.09 12:00 1:2 2.50:2

TENIS ITF - Simplu (M): Santa Margherita (Italia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3393 O.Giacalone - J.Tatlot 17.09 10:45 1:2 -:- -:-
3394 W.Trusendi - L.Pancaldi 17.09 10:45 2:0 -:- -:-
3409 Y.Maden - L.Sonego 17.09 10:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Santa Margherita (Italia),zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3872 M.Smith - C.Touly 17.09 10:45 2:0 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: Tokyo (Japonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4716 A.Ivanovic - V.Azarenka 17.09 11:00 2:0 6:3 12:7

TENIS ITF - Simplu (M): Madrid (Spania), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3364 Jai.Pulgar - P.Martinez P. 17.09 11:00 2:0 -:- -:-
3366 M.Willis - Jav.Pulgar 17.09 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Danderyd (Suedia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3634 B.Ouyang - J.Adaktusson 17.09 11:00 0:2 -:- -:-
3643 Mar.Eriksson - P.Kobelt 17.09 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3820 B.Kotelesova - J.Fett 17.09 11:00 1:2 -:- -:-
3831 T.Lukas - M.Novikova 17.09 11:00

TENIS Challenger - Simplu (M): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3341 M.Fucsovics - A.Smirnov 17.09 11:30 2:0 6:3 13:8
3336 F.Skugor - A.Ungur 17.09 11:30 0:2 4:6 10:13
3340 F.Volandri - D.Novak 17.09 11:30 2:0 6:3 12:3

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3356 J.Carpenter - O.Gulyevskyy 17.09 11:30 2:0 -:- -:-
3357 K.Wachiramanowong - K.Koyama 17.09 11:30 0:2 -:- -:-
3358 K.Watanuki - A.Bellier 17.09 11:30 0:2 -:- -:-
3359 P.Goldsteiner - R.Boutillier 17.09 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Dobrich (Bulgaria), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3919 T.Mrdeza - L.Michel 17.09 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: Metz (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1019 J.Nieminen - S.Stakhovsky 17.09 12:00 2:0 6:1 12:5
1025 J.Sousa - I.Dodig 17.09 12:00 2:0 6:2 12:4

TENIS WTA - Simplu: Guangzhou (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3410 M.Torro - Flor - Y - F.Xu 17.09 12:00 2:1 6:7 19:14

TENIS ITF - Simplu (F): Telavi (Georgia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

3816 M.Bolkvadze - V.Solovieva 17.09 12:00
3819 V.Kapshay - T.Majeric 17.09 12:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Madrid (Spania), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3957 L.Cervera - M.Eklund 17.09 12:00 2:0 -:- -:-
3961 M.Sakkari - M.Canero P. 17.09 12:00 2:0 -:- -:-
3964 R.De la Torre S. - M.Gutierrez 17.09 12:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Santa Margherita (Italia),zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3852 A.Nancarrow - C.Ferrando 17.09 12:15 2:1 -:- -:-
3873 M.Trevisan - A.Savoretti 17.09 12:15 2:1 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Izmir (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3328 T.Vorster - F.Krajinovic 17.09 12:30 0:0 6:1 0:0

TENIS ITF - Simplu (M): Madrid (Spania), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3365 M.N.Martinez - M.Grant 17.09 12:30 2:0 -:- -:-
3367 P.Cayre - M.Lescure 17.09 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Danderyd (Suedia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3644 T.Kocevar D. - P.Rosenholm 17.09 12:30 2:1 -:- -:-
3647 X.Gao - M.Ymer 17.09 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Plaisir(Franta), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3685 J.Ouanna - T.Brechemier 17.09 12:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3779 Cota C./A.Kerber - E.Svitolina 17.09 12:30 2:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3829 S.Vorih - Y.Parshina 17.09 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Shrewsbury (Marea Britanie), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4004 M.Georges - O.Dodin 17.09 12:30 1:2 -:- -:-

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1719 Chungju Hummel FC - FC Anyang 17.09 13:00 4:1 (1:0) -

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5653 Domodedovo - FK Dolgoprudny 17.09 13:00 1:0 -:- -
5654 FC Tekstilshchik Ivanovo - Solaris 17.09 13:00 1:0 -:- -
5659 Znamya Truda - FK Khimki 17.09 13:00 1:1 -:- -

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Centru

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5661 Chertanovo - Lokomotiv L. 17.09 13:00 0:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Plaisir(Franta), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3683 J.Cagnina - O.Otte 17.09 13:00 2:1 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Meknes (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3767 M.Safwat - D.Dzumhur 17.09 13:00 0:0 6:4 0:0

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3776 Cota C./T.Bacsinsky - S.Soler E. 17.09 13:00 2:0 -:- -
3780 Cota C./V.Hanescu - M.Delic 17.09 13:00 2:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Dobrich (Bulgaria), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3902 C.Mitu - N.Dascalu 17.09 13:00 2:0 -:- -:-
3903 D.Evtimova - K.Bozhilova 17.09 13:00 2:0 -:- -:-
3915 P.Arshinkova - V.Tomova 17.09 13:00

TENIS ITF - Simplu (F): Petange (Luxemburg), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3974 J.J.Lu - K.Hobgarski 17.09 13:00 2:1 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

3295 P.David - J.Kosowski 17.09 13:30

HANDBAL Danemarca Handbold Ligaen (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3879 Midtjylland - Holestbro 17.09 20:00 19:23 9:13

HANDBAL Norvegia Postenligaen (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3897 Baekkelagets - Fyllingen 17.09 20:00 25:29 10:16
3906 Drammen - Runar 17.09 20:00 30:28 16:13
3922 Haslum - Halden 17.09 20:00 31:26 16:8
3923 Notteroy - Lillestrom 17.09 20:00 21:23 11:12

HANDBAL Suedia Elitserien (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3945 Alingsas - Guif 17.09 20:00 30:27 14:15

HANDBAL Ungaria: Division 1 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3959 DVSC Korvex - Erdi 17.09 20:00 28:23 -:-

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3595 Novokuznetsk - Ufa 17.09 15:00 3:2 0:0 3:2
3609 Traktor Chelyabinsk - Dinamo Riga 17.09 16:00 1:1 0:1 2:1

HOCHEI Rusia MHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3704 Krasnaya Armiya - Salzburg 17.09 16:00 3:4 1:1 3:4

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3615 Yugra - St.Petersburg 17.09 16:30 3:4 0:4 3:4

HOCHEI Rusia MHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3705 Atlanty - Serebryanye Lvi 17.09 17:00 4:3 2:1 4:3

HANDBAL Romania Liga Nationala (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3864 Timisoara - Turda 17.09 17:00 31:28 15:12

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3654 Yaroslavl - Ekaterinburg 17.09 18:00 2:0 0:0 2:0

HOCHEI Rusia VHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3702 Tver - Balashikha 17.09 18:00 4:2 2:0 4:2

HANDBAL Romania Liga Nationala (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3865 Steaua Bucuresti - Odorhei 17.09 18:00 27:32 12:18

HOCHEI Finlanda Mestis

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3676 Peliitat - TuTo H. 17.09 18:30 5:1 0:0 5:1

HOCHEI Cehia Liga 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3692 Most - Benatky 17.09 18:30 4:4 0:2 4:5
3693 Trebic - Litomerice 17.09 18:30 2:2 0:1 3:2
3694 Kadan - Usti 17.09 18:30 4:5 0:2 4:5

HANDBAL Polonia Superliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3187 KS Azoty Pulawy - Zabrze 17.09 19:00 24:25 -:-

HANDBAL Slovacia : Extraliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3944 Modra - Presov 17.09 19:00 22:43 13:19

HOCHEI Cehia Liga 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1890 Havirov - Kladno 17.09 19:00 2:5 1:2 2:5

BASEBALL SUA - MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4021 Baltimore - Toronto 17.09 02:05 8:2 8:3.50
4022 Pittsburgh - Boston 17.09 02:05 4:0 4:1.50
4136 Minnesota - Detroit 17.09 03:10 4:3 5.50:3
4137 ST. Louis Cardinals - Milwaukee 17.09 03:15 2:3 2:4.50
4138 Colorado - LA Dodgers 17.09 03:40 10:4 11.50:4

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

3271 F.Szymanski - E.Angels 17.09 10:10
3291 P.David - E.Chtchetinine 17.09 10:40
3292 K.Nagy - O.Bajger 17.09 11:30

HOCHEI Rusia MHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3703 Berkuty Krasnodar - Loko 17.09 12:00 3:2 1:1 3:2

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4193 Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 17.09 12:00 7:9 8.50:9
4194 Orix Buffaloes - Fukuoka S.H. 17.09 12:00 10:4 10:5.50
4197 Seibu Lions - Nippon Ham Fighters 17.09 12:00 0:5 0:6.50
4199 Rakuten Gold. Eagles - Chiba Lotte M. 17.09 12:00 2:1 2:2.50

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

3293 J.Geraldo - E.Angels 17.09 12:10
3294 F.Szymanski - E.Chtchetinine 17.09 12:40

TENIS ITF - Simplu (F): Petange (Luxemburg), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3989 V.Muntean - C.Klasen 17.09 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: Metz (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1203 F.Serra - D.Goffin 17.09 13:30 0:2 2:6 4:12

TENIS ITF - Simplu (F): Madrid (Spania), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3927 A.Fernandez R. - M.Gonzalez E. 17.09 13:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Shrewsbury (Marea Britanie), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4001 J.Coin - A.Mestach 17.09 13:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Santa Margherita (Italia),zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3853 F.Arcidiacono - M.Deagostini 17.09 13:45 2:0 -:- -:-

FOTBAL China Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4263 Harbin Tengyi - Jiangsu S. 17.09 14:00 1:2 (1:1) -

TENIS WTA - Dublu: Tokyo (Japonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4721 Kudryavtseva A./Rodionova A. - Jankovic J./Parra - Santonja A. 17.09 05:00 1:2 6:2 15:18
1056 Black C./Mirza S. - DellAcqua C./Raymond L. 17.09 07:00 2:1 6:3 19:17

TENIS WTA - Simplu: Seul (Coreea de Sud)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2864 C.McHale - M.Barthel 17.09 07:00 2:1 6:1 16:10
4725 A.L.Friedsam - Ka.Pliskova 17.09 07:00 1:2 4:6 13:18

TENIS WTA - Simplu: Tokyo (Japonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2855 B.Bencic - L.Safarova 17.09 08:00 1:2 6:3 12:15

TENIS WTA - Dublu: Tokyo (Japonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1058 Cibulkova D./Flipkens K. - Date Krumm K./Zahlavova - Strycova B. 17.09 08:30 2:0 6:3 13:8

TENIS WTA - Simplu: Seul (Coreea de Sud)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4727 A.Radwanska - C.Scheepers 17.09 08:30 2:0 6:0 12:0

TENIS WTA - Dublu: Seul (Coreea de Sud)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1076 Chan H - C./Chan Y - J. - Barthel M./Minella M. 17.09 10:00 0:2 6:7 9:13

TENIS WTA - Dublu: Tokyo (Japonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4720 Gajdosova J./Rodionova Ar. - Muguruza B. G./Suarez Navarro C. 17.09 10:00 1:2 5:7 15:21

TENIS ITF - Simplu (F): Telavi (Georgia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3814 A.Szatmari - V.Strakhova 17.09 10:30 2:1 -:- -:-
3815 E.Gorgodze - M.Sezer 17.09 10:30 1:2 -:- -:-

RUGBY Noua Zeelanda: ITM Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2815 Southland - Tasman 17.09 10:35 14:38 (19.50:38)

TENIS ITF - Simplu (M): Santa Margherita (Italia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3372 F.Picco - P.Rondoni 17.09 10:45 1:2 -:- -:-
3392 L.Jastraunig - A.Campo 17.09 10:45 2:1 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Izmir (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1100 I.Bozoljac - B.Coric 17.09 11:00 0:2 2:6 5:12
1097 E.Donskoy - M.Basic 17.09 11:00 1:2 6:4 13:16
1095 B.Erguden - T.Brkic 17.09 11:00 0:2 4:6 7:12
1106 Y.Marti - R.Bemelmans 17.09 11:00

TENIS ITF - Simplu (M): Madrid (Spania), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3360 A.Alcaraz I. - H.Ndayishimiye 17.09 11:00 2:0 -:- -:-
3361 A.Kocyla - R.Ojeda 17.09 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Danderyd (Suedia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3635 I.Arvidsson - J.Brunstrom 17.09 11:00 2:0 -:- -:-
3636 I.Ivashka - C.Solberg 17.09 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Plaisir(Franta), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3682 E.Crepaldi - E.Fomba 17.09 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3825 I.Primorac - J.Wachaczyk 17.09 11:00 2:1 -:- -:-
3827 P.Rebersak - G.Van de Graaf 17.09 11:00 2:0 -:- -:-
3828 P.Rohanova - E.Lemmens 17.09 11:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3299 A.Apostol - A.Boborykin 17.09 11:30 2:0 -:- -:-
3300 A.Manegin - P.Heller 17.09 11:30 0:2 -:- -:-
3301 G.Kikuchi - T.Kiuamov 17.09 11:30 0:2 -:- -:-
3302 I.Al Taweel - H.Ehara 17.09 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Dobrich (Bulgaria), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3907 I.Bara - P.Leykina 17.09 11:30 1:2 -:- -:-
3913 I.Shinikova - A.Rus 17.09 11:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Petange (Luxemburg), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3966 A.Van Cauter - C.Paquet 17.09 11:30 1:2 -:- -:-
3971 F.Gervais - M.Honcova 17.09 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Madrid (Spania), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3928 A.Marti R. - O.Saez Larra 17.09 12:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Tlemcen (Algeria), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

4016 X.Wang - S.Fafaliou 17.09 12:00

TENIS ITF - Simplu (M): Santa Margherita (Italia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3368 A.Mas Mascolo - C.Fortuna 17.09 12:15 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Santa Margherita (Italia),zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3854 F.Mordegan - E.Tiel 17.09 12:15 1:2 -:- -:-
3856 F.Prati - L.Stefanini 17.09 12:15 2:1 -:- -:-
3858 M.Benoit - M.Armitano 17.09 12:15 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Izmir (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1101 K.Kravchuk - H.Moriya 17.09 12:30 2:1 6:4 15:12
1102 L.Sorensen - I.Marchenko 17.09 12:30 0:2 3:6 7:12

TENIS WTA - Simplu: Tokyo (Japonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2854 A.Kerber - E.Svitolina 17.09 12:30 2:0 6:4 12:8

TENIS ITF - Simplu (M): Madrid (Spania), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3362 C.Voinea - I.Arenas 17.09 12:30 0:2 -:- -:-
3363 J.Hernando R. - M.Pavic 17.09 12:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Danderyd (Suedia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3637 J.Zopp - Z.Cao 17.09 12:30 2:0 -:- -:-
3642 M.Donati - P.Haenle 17.09 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Nis (Serbia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3679 M.Tepavac - D.Dima 17.09 12:30 2:0 -:- -:-
3680 T.Jotovski - S.Milenkovic 17.09 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3821 C.Sibille - K.Kaminkova 17.09 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bol (Croatia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3834 D.Masur - G.Gigounon 17.09 12:30 1:2 -:- -:-
3848 G.Rizzuti - M.Mitak 17.09 12:30

TENIS ITF - Simplu (F): Shrewsbury (Marea Britanie), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3995 A.Bowtell - R.Hogenkamp 17.09 12:30 0:2 -:- -:-
3999 I.De Vroome - V.Dolonc 17.09 12:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1720 Gangwon - Daegu 17.09 13:00 4:1 (2:0) -

FOTBAL Liga Campionilor Tineret - Grupa D

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3238 Dortmund U19 - Arsenal U19 17.09 13:00 0:2 (0:2) -

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5655 Fc Torpedo Vladimir - Strogino 17.09 13:00 0:0 -:- -
5656 FC Zenit St Petersburg II - Dnepr Smolensk 17.09 13:00 5:0 -:- -
5657 Spartak M.II - Fk Kolomna 17.09 13:00 2:1 -:- -
5658 Spartak Kostroma - Volga Tver 17.09 13:00 0:1 -:- -

TENIS ATP - Simplu: Metz (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1017 D.Lajovic - J - L.Struff 17.09 13:00 1:2 7:6 13:18

TENIS Challenger - Simplu (M): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1143 J.Hajek - M.Copil 17.09 13:00 2:0 6:4 12:8
1150 V.Hanescu - M.Delic 17.09 13:00 2:0 7:5 13:7

TENIS Challenger - Simplu (M): Meknes (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3333 A.Menendez - J.Obry 17.09 13:00 1:2 5:7 15:19

TENIS Challenger - Simplu (M): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3342 R.Albot - V.Crivoi 17.09 13:00 2:1 5:7 17:12

TENIS WTA - Simplu: Guangzhou (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4698 T.Bacsinszky - S.Soler Esp. 17.09 13:00 2:0 6:2 12:4

FOTBAL Liga Campionilor Tineret - Grupa H

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3764 Atl.Bilbao U19 - Shakhtar D. U19 17.09 13:00 0:2 -:- -
3765 FC Porto U19 - BATE Borisov U19 17.09 13:00 2:0 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Meknes (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3766 P.Carreno B. - S.Travaglia 17.09 13:00 2:1 6:2 13:12

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1721 Daejeon - Gwangju FC 17.09 13:30 0:0 (0:0) -
1722 Suwon City FC - National Police Agency FC 17.09 13:30 2:1 (2:0) -

FOTBAL ASIA: Liga Campionilor AFC - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2991 FC Seoul - Western Sydney 17.09 13:30 0:0 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Madrid (Spania), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3953 I.Ferrer S. - E.Perez 17.09 13:30 2:0 -:- -:-
3954 K.P.Bejenaru - I.Cavalle 17.09 13:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Santa Margherita (Italia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3371 E.Molina - C.Carli 17.09 13:45 0:2 -:- -:-
3391 G.Mager - G.Torroni 17.09 13:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Santa Margherita (Italia),zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3855 F.Palmigiano - J.Pieri 17.09 13:45 0:2 -:- -:-

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1723 Bucheon FC 1995 - Ansan Hallelujah FC 17.09 14:00 0:1 (0:1) -

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5673 Rubin - 2 Kazan - FC Volga Ulyanovsk 17.09 14:00 1:2 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4787 Cota C./Chelsea - Schalke 17.09 21:45 1:1 -:- -
4777 Cota C./Ath.Bilbao - Shakhtar D. 17.09 21:45 0:0 -:- -

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4821 Duel G./Bayern M. - PSG 17.09 21:45 1:1 -:- -

FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4807 D.G.M.Chelsea/Schalke - Porto/BATE Borisov 17.09 21:45 2:6 -:- -
4812 D.G.M.Maribor/Sporting - Ath.Bilbao/Shakhtar D. 17.09 21:45 2:0 -:- -
4818 D.G.M.Roma/CSKA Moscova - Nottingham/Fulham 17.09 21:45 6:8 -:- -

FOTBAL Anglia FA Cup - Runda I - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4291 Ipswich Wand. - Wingate&F. 17.09 21:45 3:4 -:- -

FOTBAL Calificari CM (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4345 Islanda (F) - Serbia (F) 17.09 23:00 9:1 (3:0) -

FOTBAL Guatemala Liga Nacional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2882 Deportivo Malacateco - CSD Comunicaciones 17.09 23:00 0:1 (0:1) -

TENIS Challenger - Simplu (M): Campinas (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3725 N.Santos - G.Clezar 17.09 23:15 0:2 1:6 1:12

FOTBAL Argentina Primera B Nacional - Gr.A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2512 Aldosivi - Douglas Haig 17.09 23:55 1:1 (1:1) -
2513 CD Guarani A.f. - Ferro Carril 17.09 23:55 1:1 (0:0) -

FOTBAL Brazilia-Brasileiro Seria A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4188 Sport Recife - Internacional RS 17.09 23:55 0:0 (0:0) -
4189 Botafogo RJ - EC Bahia 17.09 23:55 2:3 (2:1) -
4190 Coritiba PR - Sao Paulo SP 17.09 23:55 3:1 (0:1) 2
4191 Palmeiras - Flamengo RJ 17.09 23:55 2:2 (0:2) 2

FOTBAL Cupa Mexicului - Apertura - Faza Grupelor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4844 Jaguares Chiapas - Tiburones de V. 17.09 23:55 3:2 (2:2) 2
4845 U.Guadalajara - Atlas 17.09 23:55 1:2 (1:1) 1

FOTBAL Paraguay Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4923 12 de Octubre - Nacional FC 17.09 23:55 1:1 (1:1) 1

FOTBAL Cupa Argentinei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2920 San Lorenzo - Defensa 17.09 23:55 1:2 (1:1) -

FOTBAL AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Turul II

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3270 Universitario De Sucre - Cesar Vallejo 17.09 23:55 2:2 (0:0) -

TENIS Challenger - Simplu (M): Campinas (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3762 D.Schwartzman - A.Sikora 17.09 23:55 2:0 6:1 12:3

FOTBAL Argentina Primera B Nacional - Gr.B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4024 Huracan - Crucero del Norte 17.09 23:55 0:2 (0:2) -
4025 P.Parana - Atletico Tucuman 17.09 23:55 1:1 (0:0) -
4026 CA Sarmiento - CD Santamarina Tandil 17.09 23:55 2:2 (1:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Madrid (Spania), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3965 S.Reddy - A.Bacquie 17.09 13:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Armenia (Columbia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3444 D.Mora - D.Galan R. 17.09 19:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Petange (Luxemburg), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3967 D.Kerfs - K.Versteeg 17.09 19:30 1:2 -:- -:-

FOTBAL Israel Toto Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4350 Hap.Petach Tikva - Mac.Tel Aviv 17.09 19:45 0:2 -:- -

FOTBAL Germania 3.Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3307 Dortmund II - Chemnitz 17.09 20:00 1:3 (1:3) -

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3795 A.Mackey - A.Vaz Osorio 17.09 20:00 2:0 -:- -:-
3800 A.Munozova - A.Easwaramurthi 17.09 20:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Albuquerque (SUA), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3880 J.Konta - J.Cohen 17.09 20:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intertari tineret U16 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4033 Polonia U16 - Irlanda de N. U16 17.09 20:00 1:1 -:- -

BASCHET Meci amical intrecluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4461 Neptunas - BC Dnipro 17.09 20:00 101:87 56:36 101:87

TENIS Challenger - Simplu (M): Quito (Ecuador)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4020 C.Buchanan - A.Miele 17.09 20:20 2:1 6:2 18:10

FOTBAL Germania Regionala Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4566 KFC Uerdingen 05 - Viktoria Koln 17.09 20:30 1:1 (0:0) -

FOTBAL Germania Oberliga Niederrhein

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4034 Wuppertal - Sportfreunde Baumberg 17.09 20:30 3:1 -:- -

TENIS ATP - Dublu: Metz (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1050 Gicquel M./Herbert P.H. - Inglot D./Mergea F. 17.09 21:00 0:2 4:6 8:12

TENIS ITF - Simplu (M): Markham (Canada), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3659 Jas.Jung - D.Bar 17.09 21:00 2:0 -:- -:-

VOLEI Campionatul Mondial - Grupa G

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2961 Germania - Iran 17.09 21:25 3:0 (25:15) 130

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2440 AS Pro Piacenza 1919 - Tuttocuoio 17.09 21:30 0:1 (0:0) -
2442 Savona - Pisa 17.09 21:30 0:2 (0:0) -
2443 Teramo - AC Ancona 17.09 21:30 2:1 (1:0) -

TENIS ITF - Simplu (M): Cochabamba (Bolivia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3603 A.Merino - N.Arreche 17.09 21:30 1:2 -:- -:-
3604 C.Diaz F. - G.Vellbach 17.09 21:30 2:0 -:- -:-
3605 D.Vallebuona - M.Estevez 17.09 21:30 2:0 -:- -:-
3606 F.Feitt - S.Becerra J. 17.09 21:30 2:1 -:- -:-
3607 F.Zeballos - L.Portmann 17.09 21:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Albuquerque (SUA), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3881 L.Embree - J.Boserup 17.09 21:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Jocurile Asiei U23

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2876 Oman U23 - Singapore U23 17.09 14:00 3:3 (3:2) -

TENIS ITF - Simplu (M): Nis (Serbia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3674 M.Danis - A.Massa 17.09 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3830 T.Faber - A.Leweurs 17.09 14:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bol (Croatia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

3832 A.Obert - D.Kekez 17.09 14:00
3850 L.Celebic - J.O`Mara 17.09 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Shrewsbury (Marea Britanie), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4008 S.Arvidsson - V.Golubic 17.09 14:00 1:2 -:- -:-
4010 Y.Beygelzimer - Y.Bonaventure 17.09 14:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Cehia Liga U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4338 Sparta P. U19 - Slovacko U19 17.09 14:00 1:1 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Meknes (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3768 R.Ramirez H. - K.Coppejans 17.09 14:30 0:2 4:6 10:13
3769 S.Sabry - Y.Reuter 17.09 14:30 0:2 6:7 9:13
3770 M.Viola - A.Ramos 17.09 14:30 2:0 6:4 12:7

TENIS ITF - Simplu (F): Petange (Luxemburg), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

3979 M.Yerolymos - L.Schaeder 17.09 14:30

BASCHET Asia ABL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3727 Indonesia Warriors - Bangkok C. 17.09 15:00 61:78 29:33 61:78

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Centru

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5662 FC Avangard Kursk - Podolye 17.09 15:00 2:0 -:- -
5667 Metallurg V. - Spartak Tambov 17.09 15:00 1:1 -:- -

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5669 FC Chelyabinsk - Spartak Yoshkar - Ola 17.09 15:00 3:2 -:- -
5670 Kamaz N. - Syzran - 2003 17.09 15:00 4:0 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1148 S.Darcis - M.Cecchinato 17.09 15:00 1:2 5:7 14:16

FOTBAL Cehia Liga U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4337 Sigma O. U19 - C.Budejovice U19 17.09 15:00 4:1 -:- -
4340 Zlin U19 - Jablonec U19 17.09 15:00 0:2 -:- -

FOTBAL Liga Campionilor Tineret - Grupa E

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3241 Roma U19 - CSKA Moscova U19 17.09 15:30 3:1 (2:1) -
3242 Bayern M.U19 - Manch. City U19 17.09 15:30 1:4 (0:2) -

TENIS ITF - Simplu (M): Bol (Croatia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3851 M.Faber - T.Nekic 17.09 15:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Buenos Aires (Argentina), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3593 J.Monteferrario - J.Ameal 17.09 16:00 1:2 -:- -:-
3598 M.Buchnass - E.Torre 17.09 16:00 0:2 -:- -:-
3601 M.Cressa - F.Moreno 17.09 16:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Plaisir(Franta), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3687 R.Joncour - M.Authom 17.09 16:00 0:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Meknes (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3771 A.Karatsev - R.Carballes B. 17.09 16:00 1:2 7:6 9:18

FOTBAL Italia Primavera Cup U19 - Runda eliminatorie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4145 Bari - Crotone 17.09 16:00 2:1 -:- -
4146 Bologna - Trapani 17.09 16:00 6:3 -:- -
4147 Brescia - Pro Vercelli 17.09 16:00 1:1 -:- -
4216 Parma - Ternana 17.09 16:00 3:0 -:- -
4217 Udinese - Carpi 17.09 16:00 2:1 -:- -
4227 Varese - Latina Calcio 17.09 16:00 0:0 -:- -

FOTBAL Cehia Liga U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4306 Jihlava U19 - Teplice U19 17.09 16:00 2:1 -:- -

FOTBAL Kenya - Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4349 GOR Mahia FC - Ulinzi Stars 17.09 16:00 0:0 -:- -

FOTBAL Ucraina U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4374 Dinamo Kiev U19 - Skala S. U19 17.09 16:00 2:2 -:- -

TENIS ATP - Dublu: Metz (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1051 Junaid R./Sitak A. - Lorenzi P./Seppi A. 17.09 16:30

FOTBAL Muntenegru:Prva Crnogorska Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2897 Zeta - Mornar 17.09 16:30 0:0 -:- -

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2438 AC Prato - Lucchese Libertas 17.09 17:00 4:3 (3:2) -

FOTBAL Cupa Sloveniei - Runda II

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4065 Sencur - Zavrc 17.09 17:00 0:2 (0:0) -

FOTBAL Calificari CM (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4315 Romania (F) - Estonia (F) 17.09 17:00 2:0 (2:0) -

FOTBAL Portugalia Segunda Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4868 FC Porto B - Clube Oriental de Lisboa 17.09 17:00 1:0 (1:0) 1
4869 SC Olhanense - Uniao Madeira 17.09 17:00 0:1 (0:0) 2

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3809 J.Stojanovic - V.Lukic 17.09 17:00 0:2 -:- -:-
3810 M.Rogers - I.Hattingh 17.09 17:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Madrid (Spania), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3926 A.Atucha - A.Schaffner R. 17.09 17:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Croatia 2.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1885 NK Dugopolje - Cibalia 17.09 17:30 0:1 (0:0) -
1905 NK Pomorac - Segesta 17.09 17:30 2:1 (0:0) -

FOTBAL Calificari CM (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4316 Grecia (F) - Albania (F) 17.09 17:30 4:0 (2:0) -
4317 Slovenia (F) - Slovacia (F) 17.09 17:30 2:1 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (M): Buenos Aires (Argentina), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3602 P.Heras - F.Capalbo 17.09 17:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Plaisir(Franta), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

3686 M.Tchoutakian - G.Jacq 17.09 17:30

FOTBAL Estonia - Esiliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3748 Vandra Vaprus - Nomme K. II 17.09 17:45 0:1 -:- -

FOTBAL Cupa Sloveniei - Runda II

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4068 Rudar V. - Krka 17.09 18:00 0:1 (0:0) -

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Centru

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5668 Fakel Worenesch - Zenit P. 17.09 18:00 1:0 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Campinas (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1092 I.Klec - G.Elias 17.09 18:00 2:0 6:4 13:9

TENIS ITF - Simplu (M): Armenia (Columbia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3462 M.Bortolotti - S.Zornosa 17.09 18:00 2:1 -:- -:-
3483 M.Pallarez G. - F.Escobar 17.09 18:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Markham (Canada), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3661 P.Bester - Q.Vega 17.09 18:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Cupa Armeniei - Sferturi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4449 Ararat Yerevan - Alashkert 17.09 18:00 0:2 -:- -

FOTBAL Calificari CM (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4342 Polonia (F) - Bosnia hert. (F) 17.09 19:30 3:1 (3:1) -

TENIS ITF - Simplu (M): Armenia (Columbia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

3454 J.P.Varillas P. - A.Marin 17.09 19:30

TENIS ITF - Simplu (M): Markham (Canada), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3655 Ev.King - D.Shapovalov 17.09 19:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Jocurile Asiei U23

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2875 Japan U23 - Iraq U23 17.09 14:00 1:3 (1:1) -
2877 South Korea U23 - Saudi Arabia U23 17.09 14:00 1:0 (1:0) 1

TENIS ITF - Simplu (M): Plaisir(Franta), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3681 D.Guez - D.Matsukevitch 17.09 14:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bol (Croatia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3849 J.Semrajc - C.O`Connell 17.09 14:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Shrewsbury (Marea Britanie), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3998 C.Witthoeft - E.Mertens 17.09 14:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Cehia Liga U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4335 Pardubice U19 - MFK Karvina U19 17.09 14:00 0:2 -:- -
4336 Pribram U19 - Brno U19 17.09 14:00 3:0 -:- -

TENIS WTA - Dublu: Guangzhou (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4709 Chuang C - J/Liang C. - Olaru I.R./Peer S. 17.09 14:10 2:1 6:3 17:14

FOTBAL Singapore S.League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4890 Tampines R. - Albirex N. 17.09 14:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL Liga Campionilor Tineret - Grupa G

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3763 Maribor U19 - Sporting L. U19 17.09 14:30 1:3 (0:1) -
3243 Chelsea U19 - Schalke U19 17.09 15:00 4:1 (2:1) -

FOTBAL Calificari CM (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4311 Turcia (F) - Bielorusia (F) 17.09 15:00 3:0 (1:0) -

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Centru

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5663 FC Dynamo Bryansk - Metallurg L. 17.09 15:00 0:0 -:- -
5664 FC Zvezda Ryazan - Rusichi Orel 17.09 15:00 3:0 -:- -
5665 FK Kaluga - FK Vybor - Kurbatovo Voronezh 17.09 15:00 0:0 -:- -
5666 FK Vityaz Podolsk - Arsenal - 2 17.09 15:00 1:0 -:- -

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5671 FC Lada Togliatti - Neftek. Nizhnekamsk 17.09 15:00 2:2 -:- -
5672 FC Nosta Novotroitsk - FK Zenit Izhevsk 17.09 15:00 1:3 -:- -

TENIS ATP - Dublu: Metz (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1046 Brunstrom Jo./Oswald P. - Bednarek T./Sa A. 17.09 15:00 0:2 3:6 7:12

TENIS ITF - Simplu (F): Dobrich (Bulgaria), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3905 H.Ploskina - P.Tig 17.09 15:00 1:2 -:- -:-
3914 N.Yordanova - I.Fetecau 17.09 15:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Tlemcen (Algeria), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

4011 B.Bonic - A.Heil 17.09 15:00

FOTBAL Singapore S.League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4891 Brunei DPMM - Home Utd. 17.09 15:15 1:2 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Shrewsbury (Marea Britanie), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3996 C.Buyukakcay - H.Dart 17.09 15:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Ucraina U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4385 Metalist H. U19 - Met.Zaporizhya U19 17.09 15:30 1:0 -:- -

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2441 Santarcangelo - Forli 17.09 16:00 1:1 (1:1) -

FOTBAL Calificari CM (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4334 Ucraina (F) - Tara Galilor (F) 17.09 16:00 1:0 (0:0) -

TENIS Challenger - Simplu (M): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1147 R.Haase - J.Kovalik 17.09 16:00 2:0 6:4 12:5

TENIS ITF - Simplu (M): Buenos Aires (Argentina), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3494 F.Coria - D.Gennaro 17.09 16:00 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Meknes (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3772 Y.Mertens - L.Pouille 17.09 16:00 1:2 4:6 13:15

FOTBAL Italia Primavera Cup U19 - Runda eliminatorie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4150 Inter M. - Lanciano 17.09 16:00 2:0 -:- -
4210 Milan - Modena 17.09 16:00 3:0 -:- -
4215 Napoli - Cagliari 17.09 16:00 2:1 -:- -

FOTBAL Muntenegru:Prva Crnogorska Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2890 Bokelj K. - Mladost P. 17.09 16:30 0:2 -:- -
2894 Grbalj - Rudar P. 17.09 16:30 0:3 -:- -
2895 Mogren B. - Lovcen 17.09 16:30 1:2 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Campinas (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3288 C.Silva - Ch.Lindell 17.09 16:30 2:1 6:1 15:11

FOTBAL Croatia 2.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1883 Lucko - NK Hrvatski Dragovoljac 17.09 17:00 0:2 (0:0) -

FOTBAL Lituania A Lyga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3476 Granitas Klaipeda - Suduva 17.09 17:00 1:1 (0:0) -

FOTBAL Cupa Sloveniei - Runda II

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4063 Triglav G. - Domzale 17.09 17:00 2:2 (0:1) -

FOTBAL Calificari CM (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4313 Bulgaria (F) - Ungaria (F) 17.09 17:00 0:7 (0:2) -
4320 Cehia (F) - Spania(F) 17.09 17:00 0:1 (0:0) -

TENIS ATP - Simplu: Metz (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1037 N.Mahut - J.Chardy 17.09 17:00 0:2 6:7 11:14

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3775 Cota C./N.Mahut - J.Chardy 17.09 17:00 0:2 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3797 A.Morgina - A.R.Pereira 17.09 17:00 2:0 -:- -:-
3803 B.Marinkovic - N.Yokota 17.09 17:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Ucraina U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4375 Volyn Lutsk U19 - Goverla ZU U19 17.09 17:00 2:0 -:- -
4379 Chernomorets O. U19 - Dnepr D. U19 17.09 17:00 1:3 -:- -

FOTBAL Ungaria: Cupa Ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4394 Ajka - Ujpest 17.09 17:00 2:2 (1:1) -

FOTBAL Croatia 2.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1884 Zapresic - HNK Gorica 17.09 17:30 1:1 (0:1) -
1906 Rudes - NK Bistra 17.09 17:30 0:0 (0:0) -

TENIS Challenger - Simplu (M): Campinas (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3287 A.Collarini - G.Andreozzi 17.09 17:30 0:2 2:6 5:12

TENIS ITF - Simplu (M): Buenos Aires (Argentina), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3503 H.Casanova - B.Malla 17.09 17:30 2:1 -:- -:-
3536 I.Gimenez - J.P.Paz 17.09 17:30 0:2 -:- -:-
3542 J.Ficovich - G.A.Hidalgo 17.09 17:30 2:1 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Campinas (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3718 F.Arguello - J.Pereira 17.09 17:30 0:2 5:7 8:13

BASCHET Meci amical intrecluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4462 Zalgiris - Ventspils 17.09 17:30 73:59 37:30 73:59
4463 Khimki M. - Siauliai 17.09 17:30 105:71 56:42 105:71

FOTBAL Estonia - Esiliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3688 Kivioli Tamme Auto - Viljandi T. 17.09 17:45 4:2 -:- -

BASCHET Cupa Romaniei (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4458 CSU Ploiesti - SCM Craiova 17.09 18:00 70:64 36:31 70:64

FOTBAL Arabia Saudita Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4154 Hajer - Al Raed 17.09 18:20 2:1 (0:1) -

FOTBAL Slovacia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3516 Trencin - Zilina 17.09 18:30 2:2 (0:2) 2

FOTBAL Finlanda Veikkausliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4360 Mariehamn - Seinajoen JK 17.09 18:30 2:2 (2:0) 1
4368 TPS Turku - Inter Turku 17.09 18:30 1:6 (0:2) 2
4369 Vaasa - Rovaniemi PS 17.09 18:30 2:0 (0:0) 1

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5660 Saturn Moscova - FC Pskov - 747 17.09 18:30 1:2 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3805 G.Bruzzone - S.Paul 17.09 18:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Slovacia Liga 2 - Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4365 Senec - Trnava (B) 17.09 18:30 2:0 -:- -

FOTBAL Arabia Saudita Division 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4299 Hottain - Al Wehda 17.09 18:45 2:2 -:- -

FOTBAL Arabia Saudita Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4155 Al Orubah - Al Faisaly 17.09 19:00 1:1 (0:0) -

FOTBAL Calificari CM (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4322 Danemarca (F) - Israel (F) 17.09 19:00 0:1 (0:1) -
4323 Franta (F) - Finlanda (F) 17.09 19:00 3:1 (1:1) -
4324 Germania (F) - Irlanda (F) 17.09 19:00 2:0 (2:0) -

FOTBAL Portugalia Segunda Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4875 Benfica B - Atletico CP 17.09 19:00 2:2 (2:0) 1
4876 Beira Mar - Farense 17.09 19:00 1:0 (1:0) 1
4877 Freamunde - Leixoes 17.09 19:00 2:0 (1:0) 1

TENIS ATP - Simplu: Metz (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3277 J.W.Tsonga - G.Muller 17.09 19:00 2:0 7:6 13:10

FOTBAL Estonia - Esiliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3761 Levadia Tallinn II - Flora II 17.09 19:00 0:3 -:- -

FOTBAL Cupa Marocului -1/8

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4362 US Taounate - Difaa Jdidi 17.09 19:00 1:1 (0:1) -
4363 Youssoufia B. - FUS Rabat 17.09 19:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Estonia - Esiliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3689 Kuressaare - FC Puuma 17.09 17:45 3:0 -:- -
3724 Parnu L. - Rakvere T. 17.09 17:45 2:1 -:- -

FOTBAL Portugalia Segunda Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4870 Academico Viseu - Braga B 17.09 18:00 1:1 (1:1) 2
4871 Aves - Oliveirense 17.09 18:00 0:0 (0:0) -
4872 Trofense - Maritimo B 17.09 18:00 0:1 (0:1) 2
4873 Chaves - Sporting B 17.09 18:00 3:2 (2:1) -

TENIS ATP - Dublu: Metz (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1049 Eysseric J./Mannarino A. - Marray J./Murray J. 17.09 18:00 0:2 0:6 6:13

TENIS ITF - Simplu (M): Armenia (Columbia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3453 J.Hernandez - M.Ruiz Naranjo 17.09 18:00 2:0 -:- -:-
3457 M.Alvarez G. - F.Mantilla 17.09 18:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Markham (Canada), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3658 J.Shane - F.Wolmarans 17.09 18:00 1:2 -:- -:-
3660 M.Tikhomirov - R.Siwy 17.09 18:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Cupa Armeniei - Sferturi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4442 Pyunik Yerevan - Shirak Gyumri 17.09 18:00 3:0 -:- -

FOTBAL Arabia Saudita Division 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4298 Al Quadisiya K. - Al Nahdha 17.09 18:15 2:0 -:- -

FOTBAL Finlanda Veikkausliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4359 Honka - Mypa 17.09 18:30 2:0 (1:0) 1

FOTBAL Bahrain Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2883 Al - Hadd - Al - Shabbab 17.09 18:30 3:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3811 S.Chamarthi - A.Andrady 17.09 18:30 1:2 -:- -:-
3813 V.Yushchenko - Y.Sizikova 17.09 18:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Madrid (Spania), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3929 G.Garcia P. - C.Romeo 17.09 18:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Arabia Saudita Division 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4294 Al Baten - Al Safa 17.09 18:45 2:0 -:- -
4295 Al Mojzel - Al Taee 17.09 18:45 1:1 -:- -

FOTBAL Calificari CM (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4319 Austria - Kazakhstan (F) 17.09 19:00 5:1 (2:0) -
4321 Croatia (F) - Rusia (F) 17.09 19:00 1:3 (1:2) -
4332 Norvegia (F) - Olanda (F) 17.09 19:00 0:2 (0:0) -
4333 Suedia (F) - Scotia (F) 17.09 19:00 2:0 (1:0) -

TENIS Challenger - Simplu (M): Quito (Ecuador)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1134 H.Zeballos - M.Cuevas 17.09 19:00 2:0 6:4 12:8
3335 V.Estrella - G.Escobar 17.09 19:00 1:2 6:4 15:17

FOTBAL Cupa Marocului -1/8

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4351 Chabab Kasba - Berkane 17.09 19:00 1:3 (0:1) -
4361 Raja CA - FAR Rabat 17.09 19:00 0:1 (0:1) -

FOTBAL Ungaria: Cupa Ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4395 Ferencvaros - Zalaegerszeg TE 17.09 19:00 2:0 (1:0) -

FOTBAL Austria Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3000 Wiener Neustadt - Rapid V. 17.09 19:30 1:5 (1:1) 2
3001 Grodig - SCR Altach 17.09 19:30 3:3 (2:0) 1