TENIS ATP - Simplu: Memphis (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4902 Sela D. (Isr) - Berankis R. (Ltu) 10.02 00:00 1:2 7:6 14:19

FOTBAL Brazilia Campeonato Mineiro

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2875 Tricordiano MG - Guarani MG 10.02 00:00 3:0 (1:0) -

TENIS Challenger - Simplu (M): Santo Domingo (R.Dominicana)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1644 Hardt N. (Dom) - Carballes Baena R. (Esp) 10.02 00:00 0:2 1:6 1:12

TENIS ATP - Simplu: Memphis (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1002 Fritz T. (Usa) - Mmoh M. (Usa) 10.02 00:00 2:0 6:3 12:7

FOTBAL Cupa Libertadores - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5615 U.de Chile - River Plate 10.02 00:30 0:0 (0:0) -

TENIS ATP - Simplu: Memphis (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4896 Dzumhur D. (Bih) - Smyczek T. (Usa) 10.02 01:00 2:1 6:3 16:12

TENIS Challenger - Dublu (M): Santo Domingo (R.Dominicana)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1011 Behar A./Lapentti G. - Ramirez - H.R./Riba P. 10.02 01:00 2:0 6:2 -:-

HOCHEI SUA (M): AHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2563 St. John`s IceCaps - Syracuse Crunch 10.02 01:00 4:0 1:0 4:0

TENIS ATP - Simplu: Buenos Aires (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1006 Cecchinato M. (Ita) - Monaco J. (Arg) 10.02 01:15 0:2 1:6 4:12

TENIS ATP - Dublu: Memphis (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1308 Granollers - Pujol M./Groth S. - Johnson S./Querrey S. 10.02 01:20 0:2 3:6 -:-

BASCHET Argentina (M): Liga A - Turul 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2365 Weber Bahia - Estudiantes 10.02 02:00 70:68 -:- 70:68

HOCHEI Canada (M): OHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2581 Ottawa 67s - North Bay Battalion 10.02 02:00 3:3 1:1 4:3

HOCHEI SUA (M): NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2407 Boston Bruins - Los Angeles Kings 10.02 02:00 2:9 1:2 2:9

HOCHEI SUA (M): AHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2577 Utica Comets - Wilkes - Barre/Scranton 10.02 02:00 3:3 0:2 3:4

HOCHEI SUA (M): NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2428 Columbus Blue Jackets - New York Islanders 10.02 02:00 2:2 2:1 2:3

HOCHEI SUA (M): AHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2568 Albany Devils - Providence Bruins 10.02 02:00 2:3 0:0 2:3
2574 Lake Erie Monsters - Chicago Wolves 10.02 02:00 2:2 1:1 3:2

HOCHEI Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2820 USA U17 - Czech Republic U17 10.02 02:00 3:3 -:- -:-

HOCHEI SUA (M): NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2416 Buffalo Sabres - Florida Panthers 10.02 02:00 4:7 0:3 4:7
2431 Philadelphia Flyers - Anaheim Ducks 10.02 02:00 1:4 0:2 1:4

HOCHEI Challenge Duel: Cine marcheaza mai multe goluri ?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2386 Montreal - Philadelphia 10.02 02:00 4:1 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Santo Domingo (R.Dominicana)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1009 Andreozzi G./Hernandez J. - Diaz - Figueroa C./Estevez M. 10.02 02:00 1:2 6:2 -:-

TENIS ATP - Dublu: Memphis (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1102 Fritz T./Harrison R. - Huey T./Mirnyi M. 10.02 02:20 2:0 7:6 -:-

BASCHET Argentina (M): Liga A - Turul 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2366 Libertad - San Martin 10.02 02:30 85:67 -:- 85:67

HOCHEI SUA (M): NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2432 Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning 10.02 02:30 4:2 1:0 4:2

TENIS Challenger - Dublu (M): Santo Domingo (R.Dominicana)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1015 Hardt N./Torebko P. - Maytin R./Reyes - Varela M. 10.02 02:30 0:2 3:6 -:-

FOTBAL Cupa Libertadores - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5616 Caracas FC - Huracan 10.02 02:45 2:1 (1:0) 1

FOTBAL Cupa Mexicului - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3704 Jaguares Chiapas - Alebrijes De O. 10.02 03:00 2:3 (1:2) 2

BASCHET SUA (M): NBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2184 Milwaukee Bucks - Boston Celtics 10.02 03:00 112:111 53:54 112:111

HOCHEI SUA (M): NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2429 New Jersey Devils - Edmonton Oilers 10.02 03:00 2:1 1:1 2:1

BASCHET SUA (M): NBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2187 New York Knicks - Washington Wizards 10.02 03:00 108:111 50:63 108:111

HOCHEI SUA (M): NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2444 St.Louis Blues - Winnipeg Jets 10.02 03:00 1:1 0:0 1:2

FOTBAL Peru Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6570 Melgar - Sporting Cristal 10.02 03:00 1:2 (0:1) 2

HOCHEI SUA (M): NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2443 Nashville Predators - Washington Capitals 10.02 03:00 3:5 0:1 3:5

HOCHEI SUA (M): AHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2578 Manitoba Moose - Texas Stars 10.02 03:00 2:3 0:0 2:3

BASCHET Argentina (M): Liga A - Turul 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2367 Olimpico - San Lorenzo 10.02 03:00 62:76 -:- 62:76

HOCHEI SUA (M): NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2439 Minnesota Wild - Dallas Stars 10.02 03:00 3:3 2:1 3:4

HOCHEI Canada (M): WHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2635 Brandon Wheat Kings - Prince Albert Raiders 10.02 03:00 3:6 -:- -:-

BASCHET SUA (M): NBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2182 Miami Heat - San Antonio Spurs 10.02 03:00 101:119 47:54 101:119

TENIS ATP - Dublu: Memphis (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1033 Bryan B./Bryan M. - Krajicek A./Monroe N. 10.02 03:30 1:2 6:1 -:-

HOCHEI Challenge Duel: Cine marcheaza mai multe goluri ?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2385 Chicago - Calgary 10.02 03:30 0:4 -:- -:-

BASCHET SUA (M): NBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2188 Dallas Mavericks - Utah Jazz 10.02 03:30 110:110 58:51 119:121

TENIS Challenger - Simplu (M): Santo Domingo (R.Dominicana)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1547 Bourgue M. (Fra) - Olivares J. (Dom) 10.02 03:30 2:0 6:3 13:8

HOCHEI SUA (M): NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2447 Chicago Blackhawks - San Jose Sharks 10.02 03:30 0:2 0:0 0:2
2488 Calgary Flames - Toronto Maple Leafs 10.02 04:00 4:3 2:1 4:3

HOCHEI Canada (M): WHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2637 Medicine Hat Tigers - Saskatoon Blades 10.02 04:00 1:7 -:- -:-

HOCHEI SUA (M): NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2558 Colorado Avalanche - Vancouver Canucks 10.02 04:00 1:3 0:0 1:3

FOTBAL Costa Rica Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6680 AD Carmelita - Alajuelense 10.02 04:00 0:1 (0:0) -
6681 CS Herediano - Universidad CR 10.02 04:00 2:1 (0:1) -

BASCHET Mexic LNBP

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2822 Halcones Rojos - Jefes 10.02 04:30 67:63 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3691 Los Angeles Galaxy - Club Tijuana 10.02 05:00 0:0 (0:0) -

CRICHET World: ICC U19 World Cup Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1581 Irlanda U19 - Scotia U19 10.02 05:00

TENIS ATP - Simplu: Memphis (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4895 Becker B. (Ger) - Paul T. (Usa) 10.02 05:00 2:1 6:4 15:13

HOCHEI SUA (M): AHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3705 Bakersfield Condors - Stockton Heat 10.02 05:00 7:3 0:0 7:3

TENIS WTA - Simplu: Kaoshiung (Taiwan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3715 Kulichkova E. (Rus) - Diyas Z. (Kaz) 10.02 05:00 2:1 7:5 13:15

CRICHET World: ICC U19 World Cup Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1580 Namibia U19 - Anglia U19 10.02 05:00

HOCHEI Canada (M): WHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2643 Victoria Royals - Edmonton Oil Kings 10.02 05:05 8:2 -:- -:-
2642 Seattle Thunderbirds - Kelowna Rockets 10.02 05:05 6:0 -:- -:-

BASCHET SUA (M): NBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2194 Golden State Warriors - Houston Rockets 10.02 05:30 123:110 69:66 123:110

TENIS WTA - Simplu: Kaoshiung (Taiwan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2941 Putintseva Y. (Kaz) - Kato M. (Jpn) 10.02 06:30 2:1 6:4 17:11

BASCHET Coreea de Sud (F): WKBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2348 S - Birds W - KEB Hana W 10.02 07:00 53:66 -:- 53:66

BASCHET Coreea de Sud (M): KBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2346 Dongbu Promy - Incheon 10.02 07:00 60:83 29:41 60:83

VOLEI Coreea de Sud (M): Volleyball League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3434 Kepco - Woori 10.02 07:00 3:1 (25:22) 193

TENIS WTA - Simplu: Kaoshiung (Taiwan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4920 Williams V. (Usa) - Lee P. - C. (Tpe) 10.02 07:20 2:0 6:3 12:5

TENIS WTA - Dublu: Kaoshiung (Taiwan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3736 Hsu Ch. - W./Lee Y. - H. - Pliskova Kr./Voegele S. 10.02 08:00 2:0 6:3 -:-
4583 Chan H - C./Chan Y. J. - Diyas Z./Xu Y. 10.02 08:30 2:0 6:1 -:-

TENIS WTA - Simplu: Kaoshiung (Taiwan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2942 Sevastova A. (Lat) - Vekic D. (Cro) 10.02 08:50 2:1 7:5 16:16

BASCHET Coreea de Sud (M): KBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2347 Goyang - Seoul Knights 10.02 09:00 78:69 44:30 78:69

BASCHET Asia (M): ABL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2405 Mono Vampire - Singapore Slingers 10.02 09:00 69:97 -:- 69:97

VOLEI Coreea de Sud (F): Volleyball League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3435 Hyundai E&C Hillstate W - GS Caltex W 10.02 09:00 1:3 (25:18) 182

TENIS WTA - Simplu: Kaoshiung (Taiwan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3716 Nara K. (Jpn) - Zhang Y. (Chn) 10.02 09:35 2:1 6:2 16:11

TENIS WTA - Simplu: St.Petersburg (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1623 Siegemund L. (Ger) - Mladenovic K. (Fra) 10.02 10:05 2:1 1:6 14:12

TENIS WTA - Dublu: Kaoshiung (Taiwan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4584 Chang K - C./Chuang C. - J. - Liang C./Wang Y. 10.02 10:15 0:2 6:7 11:14

BASCHET Australia (M): NBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2345 Sydney - Perth 10.02 10:30 103:77 59:46 103:77

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

3334 T.Mikutis - P.David 10.02 10:40

TENIS ITF - Simplu (M): Paguera (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3531 M.Vilella M. - S.Ribeiro N. 10.02 10:45 2:0 -:- -:-
3532 P.Martinez P. - C.Taberner 10.02 10:45 0:2 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: St.Petersburg (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

4925 Cornet A. (Fra) - Vesnina E. (Rus) 10.02 11:00

TENIS ITF - Simplu (M): Paguera (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3528 K.Majchrzak - S.Roncalli 10.02 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: St.Petersburg (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4923 Beck A. (Ger) - Hradecka L. (Cze) 10.02 11:00 2:1 4:6 17:15

TENIS ITF - Simplu (M): Paguera (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3527 G.Oliveira - C.Boluda - P. 10.02 11:00 2:1 -:- -:-
3525 C.Ruud - A.Alcaraz I. 10.02 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3475 B.Sant`anna - M.Jankovic 10.02 11:15 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3632 N.Piludu - E.Gorgodze 10.02 11:15 0:2 -:- -:-
3624 A.Amiraghyan - K.Kurz 10.02 11:15 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3848 V.Flink - E.Nepliy 10.02 11:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3633 S.Shimizu - S.Kvatsabaia 10.02 11:15 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3728 E.Kordolaimi - C.Giovine 10.02 11:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3830 B.Njuki - E.D Oliveira 10.02 11:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3541 M.Mohamed H. - A.EL Sallaly 10.02 11:15 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3627 J.Lukic - A.Brogan 10.02 11:15 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3844 S.Zhuk - M.Schmidt 10.02 11:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Oberentfelden (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3515 N.Lootsma - A.Bellier 10.02 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Bergamo (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4068 Caruso S./Gaio F. - Skupski K./Skupski N. 10.02 11:30 1:2 7:6 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3474 V.Alekseenko - T.Simon 10.02 11:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3808 W.Albin Martin - A.Anshba 10.02 11:30

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

3335 P.Turcek - J.Huzjak 10.02 11:30

TENIS Challenger - Simplu (M): Bergamo (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3810 Herbert P. (Fra) - Soeda G. (Jpn) 10.02 11:30 2:0 6:4 12:7

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3832 I.Pietroiu - A.Nefedova 10.02 11:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4080 J.Drew - M.Arcangioli 10.02 11:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4106 A.Silich - A.Pribylova 10.02 11:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3537 L.Salaba - C.Carli 10.02 11:45 1:2 -:- -:-
3578 N.Milojevic - Vit.Kopriva 10.02 11:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4108 M.Kilnarova - A.Bukta 10.02 11:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4084 K.Von Deichmann - E.Arbuthnott 10.02 11:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3650 A.Audrey - A.Anshba 10.02 11:45

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4090 M.Eklund - C.Touly 10.02 11:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3476 C.Grandon Diaz - I.Nedelko 10.02 11:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4083 K.Laisne - K.Boulter 10.02 11:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3479 F.Gil - M.Jaloviec 10.02 11:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3807 M.Spremo - A.Moratelli 10.02 11:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4082 K.Dunne - F.Stephenson 10.02 11:45 2:0 -:- -:-

BASCHET Japonia (M): NBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2354 Hiroshima D. - Sun Rockers 10.02 12:00 70:83 -:- 70:83

SNOOKER China Open - Calificare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2537 Delu Y. (Chn) - Calabrese V. (Aus) 10.02 12:00 5:2
2548 Fu M. (Hkg) - Allen G. (Wal) 10.02 12:00 5:2
2636 Joyce M. (Eng) - O`Sullivan S. (Eng) 10.02 12:00 5:3

HANDBAL Rusia Superleague (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3141 Din. Volgograd W - Stavropol W 10.02 12:00 43:31 22:12

SNOOKER China Open - Calificare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2733 Morris D. (Irl) - Wattana J. (Tha) 10.02 12:00 3:5

TENIS ATP - Simplu: Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1783 Sousa J. (Por) - Bautista - Agut R. (Esp) 10.02 12:00 1:2 6:7 15:14

TENIS ITF - Simplu (F): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4109 R.Jani - L.Jurikova 10.02 12:00 1:2 -:- -:-

SNOOKER China Open - Calificare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2817 Yuelong Z. (Chn) - Brown J. (Nir) 10.02 12:00 5:1

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3471 A.Lazov - A.Molcan 10.02 12:00 1:2 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1727 Gasquet R. (Fra) - Chardy J. (Fra) 10.02 12:00

SNOOKER China Open - Calificare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2553 Grace D. (Eng) - Weston J. (Eng) 10.02 12:00 5:1

TENIS ATP - Simplu: Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3801 Dodig I. (Cro) - Kohlschreiber P. (Ger) 10.02 12:00 0:2 4:6 6:12

BASCHET Japonia (M): NBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2352 Aisin - Tsukuba 10.02 12:00 90:90 -:- 105:99

SNOOKER China Open - Calificare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2521 Baird S. (Eng) - Taylor A. (Eng) 10.02 12:00 5:3

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4085 L.Sarrazin - E.Francati 10.02 12:00 1:2 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

3338 O.Perman - D.Zakharov 10.02 12:10

TENIS ITF - Simplu (M): Oberentfelden (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3514 N.Desein - I.Ivashka 10.02 12:15 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3472 M.Sporken - S.Hong 10.02 12:15 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Paguera (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3535 R.Ojeda L. - M.Schmid 10.02 12:15 2:0 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: St.Petersburg (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4056 Tig P. M. (Rou) - Vesnina E. (Rus) 10.02 12:30 1:2 6:3 10:15

TENIS WTA - Dublu: St.Petersburg (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6758 Bogdan E./Kremen I. - Jurak D./Melichar N. 10.02 12:30 2:1 6:3 23:20

TENIS ITF - Simplu (M): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3577 M.Wunner - R.Ortega O. 10.02 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

3339 T.Mikutis - C.Chobeau 10.02 12:40

TENIS ITF - Simplu (M): Oberentfelden (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3508 J.Choinski - E.Rousset 10.02 12:45 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3480 B.Bonzi - F.Coria 10.02 12:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3809 M.Peral - V.Bacher 10.02 12:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

4077 R.Ueda - E.Korzhova 10.02 12:45
4076 D.Kim - A.Shleptsova 10.02 12:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Perth (Australia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3828 M.Inglis - J.Jones 10.02 13:00 2:1 -:- -:-
3826 C.Simmonds - S.Sanders 10.02 13:00 0:2 -:- -:-

VOLEI Rusia Superliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3243 Krasnoyarsk - N. Novgorod 10.02 13:00 3:0 (25:19) 135

FOTBAL Letonia: Cupa de Iarna

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3470 Jelgava - Ventspils 10.02 13:15 0:1 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (M): Oberentfelden (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3518 D.Grabul - Y.Marti 10.02 13:15 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Paguera (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3534 D.Dowson - M.Hamou 10.02 13:15 0:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Bergamo (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1692 Sijsling I. (Ned) - Gerasimov E. (Blr) 10.02 13:30 0:2 1:6 3:12

TENIS ITF - Simplu (M): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3489 C.Saavedra C. - G.Falcao 10.02 13:30 2:0 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

3341 P.Turcek - P.David 10.02 13:30

TENIS ITF - Simplu (M): Tel Aviv-Ramat Gan (Israel)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3617 E.Leshem - J.Lamble 10.02 13:30 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Bergamo (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4060 Gojowczyk P. (Ger) - Kudryavtsev A. (Rus) 10.02 13:30 2:1 2:6 14:12

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3437 Tychy 71 - Sandecja 10.02 13:30 2:0 (1:0) 1

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4093 H.Tan - M.Partaud 10.02 13:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4116 M.Borecka - Z.Luknarova 10.02 13:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4094 K.Swan - S.Ottomano 10.02 13:30 2:1 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3802 Donskoy E. (Rus) - Chardy J. (Fra) 10.02 13:35 1:2 7:6 17:19

TENIS ITF - Simplu (M): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3506 S.Nagal - A.Ben Hassen 10.02 13:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4075 B.Bonic - N.Totka 10.02 13:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4091 E.Flood - E.Boeykens 10.02 13:45 0:2 -:- -:-
4099 S.Njiric - F.Palmigiano 10.02 13:45 2:0 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3390 C.Budejovice - Znojmo 10.02 14:00 1:0 (1:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4097 N.Sipek - K.Bejenaru 10.02 14:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3389 AIK - FC Copenhagen 10.02 14:00 0:1 (0:0) 2

BASCHET Asia (M): ABL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2406 Bangkok C. - Malaysia Dragons 10.02 14:00 89:108 -:- 89:108

VOLEI Rusia Superliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3245 Novosibirsk - Krasnodar 10.02 14:00 3:1 (20:25) 171

FOTBAL Brazilia Paulista - Serie A3

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6158 Atibaia SP - Itapirense SP 10.02 14:00 5:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Paguera (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3533 A.De Minaur - T.Brkic 10.02 14:00 2:0 -:- -:-

CRICHET Africa de Sud: Momentum One Day Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

3042 Nashua Dolphins - Chevrolet Warriors 10.02 14:00

FOTBAL Meci amical intertari tineret U17 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3467 Turkey U17 - Suedia U17 10.02 14:00 2:2 -:- -

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

3342 J.Huzjak - M.Moregard 10.02 14:10

TENIS WTA - Simplu: St.Petersburg (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4924 Cibulkova D. (Svk) - Rodina E. (Rus) 10.02 14:15 2:0 6:3 12:3

FOTBAL Iordania - Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2974 Al Ahli - Al Sareeh 10.02 14:30 0:0 (0:0) -

VOLEI Rusia Superliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3247 Novyi Urengoy - Kemerovo 10.02 14:30 3:1 (25:22) 183

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

3355 O.Perman - T.Mikutis 10.02 14:40

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4070 Cota C./Tenis.G.Muller - M.Cilic 10.02 14:45 0:2 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Oberentfelden (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3516 D.Altmaier - E.Crepaldi 10.02 14:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4092 H.Dart - M.Lumsden 10.02 14:45 1:2 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3734 Muller G. (Lux) - Cilic M. (Cro) 10.02 14:45 0:2 6:7 12:14

TENIS ITF - Simplu (M): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3579 M.Teixeira - E.Hoyt 10.02 14:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4104 K.Zimmermann - E.Appleton 10.02 15:00 1:2 -:- -:-

FOTBAL Cupa Italiei Lega Pro

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5707 USD Akragas - Foggia 10.02 15:00 1:1 -:- -

TENIS Challenger - Dublu (M): Bergamo (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6768 Basic M./Fucsovics M. - Brunstrom J./Mertinak M. 10.02 15:00 2:1 6:7 -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Bergamo (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3806 Chiudinelli M. (Sui) - Halys Q. (Fra) 10.02 15:00 2:0 7:6 14:11

FOTBAL Israel Liga Bet Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3020 Hap.Bueine - Hap.Kaukab 10.02 15:00 0:2 -:- -

VOLEI Rusia Superliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3248 Surgut region - Nizhnevartovsk 10.02 15:00 3:0 (25:18) 126

TENIS ITF - Simplu (F): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4110 B.Miklova - V.Zovincova 10.02 15:15 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4101 K.Barbat - L.Huber 10.02 15:15 2:0 -:- -:-

FOTBAL Italia Primavera Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3469 Juventus Tin. - Fiorentina Tin. 10.02 15:30 3:1 -:- -

VOLEI Iran: Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3509 Matin Varamin - Aluminium 10.02 15:30 3:0 -:- -:-

FOTBAL India I League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6698 Mumbai FC - Bagan AC 10.02 15:30 0:0 (0:0) -

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

3362 D.Zakharov - M.Moregard 10.02 15:30

VOLEI Iran: Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3512 Shahrdari Zahedan - Ardakan Arman 10.02 15:30

HANDBAL Rusia Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3118 Sungul - Krasnodar 10.02 15:30 25:36 13:16

FOTBAL India I League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6697 Bengaluru FC - DSK Shivajians 10.02 15:30 4:1 (2:1) 1

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3391 CZ Jena - Erzg.Aue 10.02 15:30 2:1 (2:1) -

VOLEI Iran: Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3501 Kalleh Mazandaran - Saipa Alborz 10.02 15:30
3510 Shahrdari Tabriz - Mizan Khorasan 10.02 15:30 3:2 -:- -:-
3511 Shahrdari Urmia - Paykan 10.02 15:30 3:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4105 T.Sugnaux - K.Lehnert 10.02 15:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3582 S.Barry - D.Appelgren 10.02 15:30 2:0 -:- -:-

VOLEI Iran: Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3500 Javaheri Gonbad - Sarmayeh Bank 10.02 15:30 1:3 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: St.Petersburg (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4927 Flipkens K. (Bel) - Kasatkina D. (Rus) 10.02 15:45 1:2 4:6 15:17

TENIS WTA - Dublu: St.Petersburg (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6762 Olaru R./Tig P. M. - Niculescu M./Siegemund L. 10.02 15:55 0:2 3:6 5:12

HANDBAL Rusia Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3134 Voronezh - Kaustik 10.02 16:00 32:24 17:14

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3411 Row Rybnik - GKS Pniowek P. 10.02 16:00 2:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4137 M.Pantuckova - P.Melounova 10.02 16:00 1:2 -:- -:-

HOCHEI Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2821 Sweden U18 - Czech Republic U18 10.02 16:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Cupa Ciprului

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5799 Apollon L. - AEL 10.02 16:00 2:0 (0:0) -

FOTBAL Cupa Italiei Lega Pro

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5710 Cremonese - Alessandria 10.02 16:00 2:1 -:- -

BASCHET Euroliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2195 Nadezhda W - Castors Braine W 10.02 16:00 63:70 35:35 63:70

VOLEI Liga Campionilor (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2804 Lokomotiv Baku W - Volero Zurich W 10.02 16:00 3:2 (25:21) 216

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

3372 P.Turcek - C.Chobeau 10.02 16:10

TENIS ATP - Simplu: Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6751 Kuznetsov An. (Rus) - Troicki V. (Srb) 10.02 16:10 1:2 6:4 15:17

SNOOKER China Open - Calificare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2728 McManus A. (Sco) - Wilson S. (Eng) 10.02 16:30 5:4

HOCHEI Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3731 Czech Republic U19 - Sweden U19 10.02 16:30 3:5 0:1 3:5

TENIS Challenger - Dublu (M): Bergamo (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4069 Mektic N./Sancic A. - Bozoljac I./Sijsling I. 10.02 16:30 2:0 6:3 -:-

SNOOKER China Open - Calificare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2586 Holt M. (Eng) - Day M. (Eng) 10.02 16:30 5:1
2806 Woollaston B. (Eng) - Xintong Z. (Chn) 10.02 16:30 5:1
2546 Dott G. (Sco) - White J. (Eng) 10.02 16:30 5:4
2525 Carter A. (Eng) - Taubman A. (Eng) 10.02 16:30 5:1
2684 Maguire S. (Sco) - Hicks A. (Eng) 10.02 16:30 5:3

FOTBAL Spania: Cupa Federatiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3023 Elche Ilicitano - Athl.Baleares 10.02 16:30 3:2 -:- -

SNOOKER China Open - Calificare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2664 King M. (Eng) - Akbar H. (Pak) 10.02 16:30 5:2
2734 Murphy S. (Eng) - Surety Z. (Eng) 10.02 16:30 5:1

VOLEI Qatar (M): Volleyball league

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3590 Qatar Sports - Al - Rayyan 10.02 16:45 1:3 -:- -:-

VOLEI Romania Divizia A1 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3205 Ploiesti - U. Cluj 10.02 17:00 3:1 (25:22) 180

HANDBAL Rusia Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3112 Kaspiya - Perm 10.02 17:00 25:26 11:10

FOTBAL UEFA Liga de Tineret - Etapa eliminatorie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3664 Salzburg Tin. - Roma Tin. 10.02 17:00 0:4 (0:3) -

BASCHET Euroliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2196 Galatasaray W - Fenerbahce W 10.02 17:00 60:71 30:35 60:71

FOTBAL Meci amical intertari tineret U17 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3468 Norvegia U17 - Cehia U17 10.02 17:00 1:2 -:- -

HANDBAL Rusia Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3114 Stavropol - Chelyabinsk 10.02 17:00 22:20 9:10

TENIS ITF - Simplu (M): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3599 L.Glasspool - P.Rosenholm 10.02 17:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Cupa Ciprului

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5800 APOEL N. - Aris L. 10.02 17:00 1:1 (1:1) -

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3423 Suwon S. - Amkar 10.02 17:00 2:1 (2:0) -

TENIS ITF - Simplu (M): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3610 R.Gabb - P.Kobelt 10.02 17:00 2:1 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1779 Pospisil V. (Can) - Zverev A. (Ger) 10.02 17:05 0:2 5:7 7:13

FOTBAL Arabia Saudita Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6631 Al Khaleej - AL Shabab Riyadh 10.02 17:10 1:2 (0:2) -

TENIS ITF - Simplu (F): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4100 A.Klasen - K.Liebens 10.02 17:15 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4136 C.Scala - C.Skamlova 10.02 17:15 0:2 -:- -:-

HANDBAL Romania Liga Nationala (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2861 Dinamo Bucuresti - Resita 10.02 17:15 33:29 14:13

TENIS Challenger - Dublu (M): Bergamo (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1702 Arnaboldi A./Cipolla F. - Kowalczyk M./Siljestrom A. 10.02 17:15 1:2 6:4 -:-

HOCHEI Canada (M): OHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1124 Hamilton Bulldogs - Niagara IceDogs 10.02 17:30 2:2 1:1 2:3

TENIS ITF - Simplu (M): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3600 M.Dubarenco - R.Sinicropi 10.02 17:30 2:0 -:- -:-

HANDBAL Rusia Superleague (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3142 Rostov W - Luch W 10.02 17:30 41:13 22:5

BASCHET Rusia (F): Superleague A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2358 Vologda W - Enisey Krasnoyarsk W 10.02 17:30 64:39 -:- 64:39

HANDBAL Rusia Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3113 Saratov - Chekhovskiye Medvedi 10.02 17:30 30:41 13:20

TENIS ITF - Simplu (M): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3616 S.Napolitano - R.Sarmiento 10.02 17:30 0:2 -:- -:-

BASCHET Romania (M): Divizia A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2178 Gaz Metan Medias - CSM Oradea 10.02 18:00 76:93 40:56 76:93

POLO Europa (M): Euro Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1562 Sintez - Mornar 10.02 18:00 12:7

VOLEI Rusia Superliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3241 Din. Moscow - Orenburg 10.02 18:00 3:0 (25:13) 122

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3392 MFK Havirov - Frydek Mistek 10.02 18:00
3456 Zavrc - ND Beltinci 10.02 18:00

VOLEI Grecia (M): Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1596 Kalamata - Panathinaikos 10.02 18:00 0:3 -:- -:-

VOLEI CEV Cup (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2849 Alba Blaj W - SC Schweriner W 10.02 18:00 0:3 (22:25) 132

BASCHET Eurocup (M): Top 32

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2244 Unics Kazan - Union Olimpija 10.02 18:00 72:64 37:33 72:64

VOLEI Rusia Superliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3281 Zenit Kazan - Novokuybyishevsk 10.02 18:00 3:0 (25:17) 137
3222 Belgorod - Ufa 10.02 18:00 3:2 (22:25) 202

VOLEI Grecia (M): Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1597 MAS Niki Aiginio - Iraklis 10.02 18:00 0:3 -:- -:-

FOTBAL Finlanda Cupa Ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5871 FC Ilves - Rovaniemi PS 10.02 18:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Cupa Croatiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1600 Inter Zapresic - Dinamo Z. 10.02 18:00 0:1 (0:1) 2

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3424 Trinec - HFK Olomuc 10.02 18:00

BASCHET Romania (M): Divizia A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2174 BC Steaua Bucuresti - CS Energia Târgu Jiu 10.02 18:00 75:62 33:25 75:62
2175 BC Timisoara - BCM Pitesti 10.02 18:00 85:69 48:35 85:69

BASCHET Eurocup (M): Top 32

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2224 Saratov - Strasbourg 10.02 18:00 87:80 36:35 87:80

VOLEI Grecia (M): Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1595 Drapetsonas - Lamia 10.02 18:00 1:3 -:- -:-

FOTBAL UEFA Liga de Tineret - Etapa eliminatorie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3665 Pribram Tin. - CSKA M.Tin. 10.02 18:00 2:2 (1:0) 1

BASCHET Polonia (F): Ekstraklasa

COD

EVENIMENT

S

DATA

2329 Wisla Can - Pack W - Widzew Lodz W 10.02 18:00

VOLEI Polonia (M): PlusLiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3414 Gdansk - Czestochowa 10.02 18:00 3:1 (19:25) 182

FOTBAL UEFA Liga de Tineret - Etapa eliminatorie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3666 Midtjylland Tin. - Atl.Madrid Tin. 10.02 18:00 4:4 (2:2) 1

TENIS WTA - Simplu: St.Petersburg (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1735 Gasparyan M. (Rus) - Ivanovic A. (Srb) 10.02 18:15 0:2 5:7 7:13

VOLEI Qatar (M): Volleyball league

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3591 Al - Wakra - Al - Ahli 10.02 18:15 0:3 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3598 H.Hurkacz - L.Oakley 10.02 18:30 2:0 -:- -:-

BASCHET Finlanda (M): Korisliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2350 Kouvot Kouvola - Salon Vilpas 10.02 18:30 90:92 39:36 90:92

VOLEI CEV Cup (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2866 Krasnodar W - Stuttgart W 10.02 18:30 3:0 (25:15) 118

HOCHEI Finlanda (M): Liiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2680 Ilves - Hameenlinna 10.02 18:30 6:4 1:1 6:4
2729 TPS Turku - Lukko 10.02 18:30 3:2 1:1 3:2

BASCHET Liga Baltica (M) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2108 Siauliai - Parnu 10.02 18:30 101:61 -:- 101:61

HOCHEI Finlanda (M): Liiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2681 KalPa - Pelicans 10.02 18:30 5:2 3:0 5:2
2678 Espoo - Tappara 10.02 18:30 5:6 1:2 5:6

HOCHEI R.Ceha (M): WSM Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2647 Jihlava - Most 10.02 18:30 1:3 0:1 1:3

VOLEI Finlanda Mestaruusliiga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3463 OrPo W - HPK W 10.02 18:30 3:2 (20:25) 193

VOLEI Finlanda Mestaruusliiga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3440 Hurrikaani - KoVe 10.02 18:30 3:0 (25:22) 132

TENIS ITF - Simplu (M): Sunderland (M.Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3601 M.Sekulic - M.Tabatruong 10.02 18:30 2:1 -:- -:-

BASCHET Finlanda (M): Korisliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2349 Kataja - Bisons Loimaa 10.02 18:30 102:77 47:43 102:77

HANDBAL Finlanda SM Liiga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3197 Cocks - BK - 46 10.02 18:30 35:35 -:-

HOCHEI R.Ceha (M): WSM Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2645 Ceske Budejovice - Kladno 10.02 18:30 6:2 2:1 6:2

HANDBAL Finlanda SM Liiga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3195 AIFK - Dicken 10.02 18:30 16:37 -:-

TENIS ATP - Dublu: Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5274 Huta - Galung J./Van Den Berg B. - Dodig I./Melo M. 10.02 18:45 0:2 2:6 7:13

BASCHET Euroliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2199 Good Angels Kosice W - Euroleasing Sopron W 10.02 18:45 81:53 50:31 81:53

FOTBAL Cupa Turciei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3669 Akhisar Bld Spor - Galatasaray 10.02 18:45 1:2 (0:0) 1

HANDBAL Republica Ceha Extraliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3094 Plzen - Koprivnice 10.02 19:00 27:17 16:10

FOTBAL Israel State Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5899 Hap.Bnei Sakhnin - Hapoel Ashkelon 10.02 19:00 3:0 (2:0) 1

VOLEI MEVZA Cup (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3282 Godollo W (Hun) - Mladost W (Cro) 10.02 19:00 1:3 (21:25) 186

HOCHEI R.Ceha (M): WSM Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2650 Havirov - Trebic 10.02 19:00 1:2 0:0 1:2
2659 Litomerice - Kadan 10.02 19:00 2:2 1:1 3:2

VOLEI Polonia (M): PlusLiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3415 Rzeszow - Belchatow 10.02 19:00 2:3 (22:25) 233

FOTBAL Cupa Ungariei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5942 Bekescsaba - Kozarmisleny 10.02 19:00 2:1 (2:1) 2

TENIS ATP - Simplu: Buenos Aires (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1666 Delbonis F. (Arg) - Almagro N. (Esp) 10.02 19:00 1:2 3:6 13:16

BASCHET Liga Baltica (M) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1778 Tartu Rock - Atyrau 10.02 19:00 99:74 -:- 99:74

BASCHET Polonia (F): Ekstraklasa

COD

EVENIMENT

S

DATA

2330 Basket Gdynia W - Sosnowiec W 10.02 19:00
2340 MUKS Poznan W - Siedlce W 10.02 19:00

VOLEI Liga Campionilor (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2803 Eczacibasi W - Vakifbank W 10.02 19:00 2:3 (25:27) 194

VOLEI Polonia (M): PlusLiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3406 Bedzin - Kedzierzyn - Kozle 10.02 19:00 0:3 (22:25) 132
3412 Czarni Radom - Warszawska 10.02 19:00 1:3 (25:22) 187

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3721 Cota C./Baschet.Banvitspor - Bilbao 10.02 19:00 73:65 -:- -

HOCHEI R.Ceha (M): WSM Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2668 Sumperk - Prostejov 10.02 19:00 1:1 0:0 1:2

BASCHET Eurocup (M): Top 32

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2252 Banvitspor - Bilbao 10.02 19:00 73:65 34:27 73:65

BASCHET Liga Baltica (M) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2103 Rakvere Tarvas - Liepaja/Triobet 10.02 19:00 50:74 -:- 50:74

VOLEI Grecia (M): Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1588 Cyzicus - Pamvochaikos 10.02 19:00 1:3 -:- -:-

BASCHET Liga Baltica (M) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2109 Tallinna Kalev - Valmiera/ORDO 10.02 19:00 66:84 -:- 66:84

HOCHEI R.Ceha (M): WSM Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2662 Prerov - Benatky 10.02 19:00 5:3 1:0 5:3

BASCHET Slovacia (M): Extraliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2361 MBK Komarno - BK Nitra 10.02 19:00 95:51 -:- 95:51

FOTBAL Cupa Ungariei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5943 Ferencvaros - Videoton FC 10.02 19:00 0:1 (0:1) 2

FOTBAL UEFA Liga de Tineret - Etapa eliminatorie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3668 Elfsborg Tin. - Real M.Tin. 10.02 19:00 1:3 (0:0) 2

FOTBAL Austria - Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5797 Rapid V. - Admira W. 10.02 19:00 0:1 (0:0) 2

BASCHET Polonia (F): Ekstraklasa

COD

EVENIMENT

S

DATA

2337 Gorzow W - Polkowice W 10.02 19:00

HOCHEI R.Ceha (M): WSM Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2676 Usti nad Labem - Slavia Prague 10.02 19:00 3:3 2:1 3:4

BASCHET Romania (M): Divizia A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2177 Galati - BC Mures Targu 10.02 19:00 83:74 46:47 83:74

BASCHET Eurocup (M): Top 32

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2247 Aris - Milano 10.02 19:00 83:68 46:47 83:68
2254 Szolnoki Olaj - Zaragoza 10.02 19:00 70:80 37:37 70:80

HANDBAL Ungaria: Division (M): NB I

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3174 Mezokovesdi - Csurgoi 10.02 19:00 24:26 -:-

HOCHEI Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2832 Russia U18 - Finland U18 10.02 19:00 2:3 -:- -:-

BASCHET Euroliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2197 AGU Spor W - Wisla Can - Pack W 10.02 19:00 66:68 37:39 66:68

FOTBAL Cupa Ungariei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5945 Ujpest - Tiszaujvaros 10.02 19:00 8:1 -:- -

BASCHET Liga Baltica (M) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2101 Jurmala - Lietkabelis 10.02 19:00 88:88 -:- 88:88

FOTBAL UEFA Liga de Tineret - Etapa eliminatorie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3667 Celtic Tin. - Valencia Tin. 10.02 19:00 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3388 Admira T. - Leobendorf 10.02 19:00 0:5 -:- -

BASCHET Polonia (F): Ekstraklasa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2338 Lublin W - Torun W 10.02 19:00 75:74 -:- 75:74

POLO Europa (M): Champions League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3071 Partizan - Dubrovnik 10.02 19:00 6:10

BASCHET Romania (M): Divizia A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2179 SCM Craiova - U - Mobitelco Cluj 10.02 19:00 91:81 42:33 91:81

HANDBAL Slovacia (M): Extraliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3147 Hlohovec - Presov 10.02 19:00 25:27 -:-

VOLEI Grecia (M): Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1579 Alexandropolis - Orestiadas 10.02 19:00 3:2 -:- -:-

HANDBAL Romania Liga Nationala (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3379 Ramnicu Valcea W - CSM Bucuresti W 10.02 19:00 19:38 7:15

TENIS ATP - Dublu: Buenos Aires (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5266 Cabal J./Farah R. - Demoliner M./Ramos A. 10.02 19:10 2:0 7:6 13:8

FOTBAL Finlanda Cupa Ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5872 Seinajoen JK - VPS 10.02 19:15 2:1 (0:1) 2

HANDBAL Finlanda SM Liiga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3198 SIF - Riihimaki 10.02 19:15 35:16 -:-

BASCHET Slovacia (M): Extraliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

2362 Spisska Nova Ves - Levice 10.02 19:30

HANDBAL Norvegia (F): Grundigligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3053 Glassverket W - Kristiansand W 10.02 19:30 30:22 15:9

FOTBAL Africa de Sud PSL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5840 Ajax Cape Town - Black Aces 10.02 19:30 2:2 (2:0) 1

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3407 Randers - Shakhtar D. 10.02 19:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL Cupa Greciei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5591 Atromitos A. - Panathinaikos 10.02 19:30 1:0 (0:0) 1

BASCHET Letonia (M): LBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

2356 Barons Kvartals - BK Ogre Sonora 10.02 19:30

HANDBAL Norvegia (M): Grundigligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3031 Kolstad - Haslum 10.02 19:30 29:30 14:18

TENIS Challenger - Simplu (M): Bergamo (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1691 Donati M. (Ita) - Langer N. (Ger) 10.02 19:30

HANDBAL Norvegia (F): Grundigligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3068 Larvik W - Nordstrand W 10.02 19:30 33:21 18:13

FOTBAL Africa de Sud PSL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5841 Orlando Pirates - Mamelodi 10.02 19:30 1:2 (0:2) 2

HANDBAL Norvegia (M): Grundigligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3029 Elverum - Fyllingen 10.02 19:30 34:25 17:12

BASCHET Slovacia (M): Extraliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2359 Karlovka Bratislava - BC Prievidza 10.02 19:30 68:77 -:- 68:77

VOLEI Germania - Bundesliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3416 Duren - BR Volleys 10.02 19:30 0:3 (20:25) 146

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3438 Viking - Bryne 10.02 19:30 4:1 (2:1) 2

FOTBAL Arabia Saudita Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6632 Al - Wehda FC Mecca - Al - Ahli Jeddah 10.02 19:40 0:1 (0:0) -

HANDBAL Liga Campionilor (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2871 PPD Zagreb - Paris SG 10.02 19:45 23:25 10:15

FOTBAL Portugalia: Cupa Ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5289 CS Maritimo - Portimonense 10.02 19:45 3:1 (2:1) 2

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3720 Cota C./Handbal.PPD Zagreb - PSG 10.02 19:45 23:25 -:- -
3747 Cota C./Maritimo - Portimonense 10.02 19:45 3:1 -:- -

HOCHEI Suedia: HockeyEttan Norra - Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

2800 Vannas - Brunflo 10.02 20:00

FOTBAL Cupa Frantei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4694 Troyes - St Etienne 10.02 20:00 1:1 (0:0) 2

HANDBAL Danemarca (F): Primo Tours Ligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2987 Midtjylland W - Ringkobing W 10.02 20:00 31:15 14:5

VOLEI Germania - Bundesliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3433 VCO Berlin W - Kopenicker Berlin W 10.02 20:00 0:3 (16:25) 120

FOTBAL Brazilia Paulista - Serie A2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6083 Monte Azul SP - Juventus SP 10.02 20:00 1:1 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3743 Cota C./Bordeaux - Nantes 10.02 20:00 2:2 -:- -
3744 Cota C./Heidenheim - Hertha B. 10.02 20:00 2:3 -:- -

HANDBAL Germania Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

2960 Flensburg - H. - Hamburg 10.02 20:00

BASCHET Eurocup (M): Top 32

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2259 Pinar Karsiyaka - Reggiana 10.02 20:00 109:66 52:35 109:66

POLO Europa (M): Champions League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3111 Galatasaray - OSC Budapest 10.02 20:00 9:12

TENIS Challenger - Simplu (M): Santo Domingo (R.Dominicana)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1699 Estrella V. (Dom) - Lama G. (Chi) 10.02 20:00 2:0 6:3 12:7

HANDBAL Norvegia (M): Grundigligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3052 Runar - Drammen 10.02 20:00 23:31 10:12

HANDBAL Germania Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2963 SC Magdeburg - Leipzig 10.02 20:00 28:31 12:17

HANDBAL Norvegia (F): Grundigligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3069 Raelingen W - Halden W 10.02 20:00 20:25 15:11

VOLEI Austria (M): AVL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3284 Tirol Innsbruck - UVC Graz 10.02 20:00 3:0 (25:17) 133

VOLEI Grecia (M): Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1599 PAOK - Aris 10.02 20:00 3:0 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: St.Petersburg (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3713 Wickmayer Y. (Bel) - Vinci R. (Ita) 10.02 20:00 0:2 2:6 8:13

FOTBAL Cupa Germaniei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4699 Heidenheim - Hertha B. 10.02 20:00 2:3 (1:2) 1

FOTBAL Cupa Frantei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4693 Sarre Union - Lorient 10.02 20:00 0:4 (0:0) 2
4692 Bordeaux - Nantes 10.02 20:00 2:2 (1:1) 2

FOTBAL Brazilia Paulista - Serie A2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6094 Portuguesa SP - Marilia SP 10.02 20:00 1:1 -:- -

VOLEI Austria (M): AVL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3286 Waldviertel - SK Posojilnica 10.02 20:00 0:3 (18:25) 155

HANDBAL Germania Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2961 Kiel - Gummersbach 10.02 20:00 31:26 14:11

POLO Europa (M): Champions League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3066 Jadran HN - Olympiacos 10.02 20:00 6:13

BASCHET Polonia (M): Tauron

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2328 Slask Wroclaw - Czarni Slupsk 10.02 20:00 73:85 35:41 73:85

BASCHET Euroliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2200 Bourges W - Uni Girona W 10.02 20:00 68:47 24:22 68:47

HANDBAL Danemarca (M): Boxer Herreligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2980 Kolding - Skive 10.02 20:00 20:16 8:9

HANDBAL Suedia Allsvenskan (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2978 Skara W - Helsingborg W 10.02 20:00 22:17 -:-

FOTBAL Brazilia Paulista - Serie A3

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6186 Nacional SP - GE Osasco SP 10.02 20:00 2:1 -:- -
6188 Primavera SP - Comercial SP 10.02 20:00 1:2 -:- -

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3439 Wiener Viktoria - SC Lassee 10.02 20:00 6:0 -:- -

BASCHET Eurocup (M): Top 32

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2257 Galatasaray - Sassari 10.02 20:00 87:69 36:33 87:69

HANDBAL Suedia Allsvenskan (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2977 Lindesberg - Warta 10.02 20:00 30:26 -:-

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3724 Cota C./Baschet.Galatasaray - Sassari 10.02 20:00 87:69 -:- -
4072 Cota C./Tenis.Y.Wickmayer - R.Vinci 10.02 20:05 0:2 -:- -

BASCHET Euroliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2202 USK Prague W - Ekaterinburg W 10.02 20:10 52:69 31:35 52:69

FOTBAL Peru Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6571 Alianza Atl. - Union Comercio 10.02 20:15 4:1 (0:0) 1

FOTBAL Belgia - Beloften Pro League U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1502 Lokeren U21 - Mouscron P.U21 10.02 20:30 1:2 -:- -
1506 Waregem U21 - Kortrijk U21 10.02 20:30 0:3 -:- -

FOTBAL Guatemala Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6642 CSD Municipal - Coban Imperial 10.02 20:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL Belgia - Beloften Pro League U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1503 Standard U21 - Oostende U21 10.02 20:30 4:0 -:- -
1494 Gent U21 - Westerlo U21 10.02 20:30 4:1 -:- -

POLO Europa (M): Champions League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3084 Spandau - Eger 10.02 20:30 8:15

FOTBAL Brazilia:Carioca

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5946 Tigres DO Brasil RJ - Boavista RJ 10.02 20:45 2:3 (1:1) -

POLO Europa (M): Champions League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3085 Szolnoki - Pro Recco 10.02 21:00 12:11

FOTBAL Brazilia: Campeonato Paulista

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5818 SAO Bento SP - Novorizontino SP 10.02 21:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Spania: Cupa Federatiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3025 Torrelavega - Sarinena 10.02 21:00 3:1 -:- -

FOTBAL Brazilia:Carioca

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5947 America RJ - Resende RJ 10.02 21:00 2:0 (1:0) -

FOTBAL Brazilia: Campeonato Paulista

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5817 Audax SP - Red Bull Brasil SP 10.02 21:00 3:2 (0:1) 2

VOLEI Germania - Bundesliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1536 Buhl - United Volleys RheinMain 10.02 21:00 3:1 (25:23) 192

SNOOKER China Open - Calificare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2765 Robertson N. (Aus) - Vafaei H. (Irn) 10.02 21:00 5:3
2552 Gould M. (Eng) - Donaldson S. (Sco) 10.02 21:00 5:1

HOCHEI Canada (M): WHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2644 Kootenay Ice - Tri - City Americans 10.02 21:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Brazilia:Carioca

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5948 Bangu RJ - Friburguense RJ 10.02 21:00 3:1 (1:0) -

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3422 Sligo Rovers - Liverpool U21 10.02 21:00 1:2 (0:1) -

FOTBAL Anglia Premier League U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1491 West Ham U21 - Swansea U21 10.02 21:00 1:2 (1:0) -

FOTBAL Israel State Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5900 Hapoel Kfar Saba - Maccabi TA 10.02 21:00 0:3 (0:1) 2

TENIS Challenger - Dublu (M): Santo Domingo (R.Dominicana)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1742 Behar A./Lapentti G. - Maytin R./Reyes - Varela M. 10.02 21:00 2:0 7:5 -:-

FOTBAL Spania: Cupa Federatiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3032 CD Mostoles - Rayo Majada. 10.02 21:15 0:4 -:- -

FOTBAL Cupa Turciei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3676 Besiktas - Konyaspor 10.02 21:15 1:2 (1:0) 1

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3748 Cota C./Besiktas - Konyaspor 10.02 21:15 1:2 -:- -

FOTBAL Cupa Germaniei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4700 Bochum - Bayern M. 10.02 21:30 0:3 (0:1) 2

VOLEI Belgia Ethias League (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3493 Precura Antwerpen - Roeselare 10.02 21:30 3:2 -:- -:-

FOTBAL Austria - Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5798 Sturm Graz - Salzburg 10.02 21:30 0:1 (0:1) 2

FOTBAL Tara Galilor: FAW Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3044 Afan Lido - Cardiff Met.Univ. 10.02 21:30 0:2 -:- -

FOTBAL Anglia FA Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4702 Peterborough - West Bromwich 10.02 21:45 1:1 (0:0) 1

FOTBAL Anglia FA Trophy

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2854 Halifax T. - Chester 10.02 21:45 1:0 (1:0) 1

FOTBAL Anglia Isthmian Premier

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5498 Lewes FC - Dulwich Hamlet 10.02 21:45 3:1 (2:0) -

FOTBAL Scotia: Premiership

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4726 Ross C. - Hearts 10.02 21:45 0:3 (0:0) 2

FOTBAL Anglia Southern Football League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5529 Cambridge City - Histon 10.02 21:45 1:2 (0:1) -

VOLEI Belgia Ethias League (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3498 Guibertin - VDK G. 10.02 21:45 3:2 -:- -:-

FOTBAL Anglia Isthmian Premier

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5497 Leatherhead FC - Hampton&R. 10.02 21:45 2:2 (2:0) -

FOTBAL Columbia - Copa Postobon

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2957 Quindio - Atletico Huila 10.02 22:00 1:0 (0:0) -

FOTBAL Peru Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6572 Comerciantes Unidos - Dep.San Martin 10.02 22:00 1:2 (1:1) 1

TENIS ATP - Simplu: Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1708 Monfils G. (Fra) - Coric B. (Cro) 10.02 22:00 2:1 6:3 17:12

FOTBAL Spania: Cupa Federatiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3041 Rapido De B. - Merida AD 10.02 22:00 1:1 -:- -

FOTBAL Columbia - Copa Postobon

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2954 Barranquilla FC - Real Cartagena 10.02 22:00 1:2 (0:0) -
2956 Leones - Jaguares De Cordoba 10.02 22:00 1:1 (0:0) -

FOTBAL Cupa Regelui Spaniei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4745 Valencia - Barcelona 10.02 22:00 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3741 Cota C./Valencia - Barcelona 10.02 22:00 1:1 -:- -

FOTBAL Cupa Frantei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4695 PSG - Lyon 10.02 22:05 3:0 (0:0) 1

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3742 Cota C./PSG - Lyon 10.02 22:05 3:0 -:- -

FOTBAL Columbia - Copa Postobon

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2968 Fortaleza FC - Boyaco Chico 10.02 22:30 2:0 (1:0) -
2967 D.Tolima - Deportes Pereira 10.02 22:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL Brazilia Cearense - Serie A - Gr. A1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4782 Fortaleza CE - Icasa CE 10.02 22:30 2:0 (1:0) -

FOTBAL Peru Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6573 Deportivo Municipal - A.Lima 10.02 22:30 1:2 (1:1) 2

FOTBAL Columbia - Copa Postobon

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2965 Alianza P. - Dep.Cucuta 10.02 22:30 3:1 (2:0) -

HOCHEI Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2840 Russia U17 - Sweden U17 10.02 22:30 5:3 -:- -:-

FOTBAL El Salvador

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4122 CD Sonsonate - Juventud Ind. 10.02 23:00 2:1 -:- -

TENIS ATP - Simplu: Memphis (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1679 Kukushkin M. (Kaz) - Kudla D. (Usa) 10.02 23:00 2:0 6:1 13:6

FOTBAL El Salvador

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4119 Alianza FC - Santa Tecla FC 10.02 23:00 1:2 -:- -
4124 Metapan - FAS 10.02 23:00 1:0 -:- -
4121 CD Pasaquina - Aguila 10.02 23:00 0:1 -:- -

FOTBAL Costa Rica Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6682 AD Santos De Guapiles - Municipal Liberia 10.02 23:00 0:1 (0:1) -

TENIS ATP - Simplu: Memphis (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1687 Nishioka Y. (Jpn) - Marchenko I. (Ukr) 10.02 23:00 2:0 6:1 12:4

FOTBAL Brazilia Paulista - Serie A3

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6189 Guaratingueta SP - Inter De Limiera SP 10.02 23:00 1:1 -:- -

FOTBAL El Salvador

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4120 CD Dragon - Chalatenango 10.02 23:00 3:2 -:- -

FOTBAL Costa Rica Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6683 Perez Zeledon - CS Cartagines 10.02 23:00 0:2 (0:0) -

FOTBAL El Salvador

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4123 CD Universidad De EL Salvador - Atletico Marte 10.02 23:00 1:0 -:- -

FOTBAL Guatemala Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6643 Universidad SC - Dep.Guastatoya 10.02 23:05 2:0 (1:0) -

FOTBAL Brazilia:Carioca

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5950 Vasco da Gama RJ - Volta Redonda RJ 10.02 23:30 2:0 (0:0) -

FOTBAL Guatemala Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6644 Antigua GFC - CD Marquense 10.02 23:30 2:4 (1:2) -

FOTBAL Brazilia: Campeonato Paulista

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3693 Atl.Linense SP - Ponte Preta 10.02 23:30 2:2 (1:1) 2

FOTBAL Brazilia Paranaense - Divizia 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3250 Maringa FC PR - Parana Clube PR 10.02 23:30 1:2 (0:1) -

FOTBAL Brazilia:Carioca

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5949 Botafogo RJ - Macae RJ 10.02 23:30 1:0 (1:0) -

TENIS ATP - Dublu: Buenos Aires (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5264 Andujar - Alba P./Carreno - Busta P. - Cervantes I./Lorenzi P. 10.02 23:30 0:2 4:6 -:-

FOTBAL Brazilia Paulista - Serie A2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6095 Atl.Penapolense SP - Sao Caetano 10.02 23:30 1:1 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Santo Domingo (R.Dominicana)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1737 Quiroz R. (Ecu) - Chazal M. (Fra) 10.02 23:30 0:2 3:6 8:13

FOTBAL Brazilia Catarinense

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3194 Internacional De Lages SC - Criciuma 10.02 23:30 3:0 (1:0) -

TENIS ATP - Simplu: Buenos Aires (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1668 Isner J. (Usa) - Lajovic D. (Srb) 10.02 23:45 1:2 6:7 18:18

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3726 Cota C./Baschet.Boston Celtics - Los Angeles Clippers 10.02 23:55 122:122 -:- -