TENIS ATP - Simplu: Toronto (Canada)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1438 Karlovic I. (Cro) - Fritz T. (Usa) 27.07 00:00 2:1 6:7 19:15

TENIS WTA - Dublu: Montreal (Canada)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5136 Bouchard E./Zhao C. - Atawo R./Spears A. 27.07 00:00 0:2 2:6 -:-
5143 Mattek - Sands B./Watson H. - Kasatkina D./Kuznetsova S. 27.07 00:00 2:0 6:2 -:-

BASCHET Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2711 Argentina - Australia 27.07 00:00 83:84 -:- 83:84

TENIS WTA - Dublu: Montreal (Canada)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5142 Liang C./Melichar N. - Pliskova Ka./Strycova B. 27.07 00:00 0:2 2:6 -:-

CRICHET America Centrala si de Nord: Caribbean Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

2769 Saint Lucia Zouks - Trinbago Knight Riders 27.07 01:00

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3252 New York Mets - St.Louis Cardinals 27.07 01:10 3:1 3:2.50

FOTBAL Brazilia:Campeonato Brasileiro B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4439 Goias GO - Luverdense MT 27.07 01:15 1:1 (1:0) 1

TENIS WTA - Simplu: Montreal (Canada)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1485 Abanda F. (Can) - Zheng S. (Chn) 27.07 01:30 2:0 6:1 13:6
1486 Muguruza B. G. (Esp) - Broady N. (Gbr) 27.07 01:30

TENIS Challenger - Dublu (M): Lexington (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5120 Bangoura S./Statham J. R. - Pennington B./Witten J. 27.07 02:00 2:0 7:6 -:-

TENIS ATP - Simplu: Toronto (Canada)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1441 Pospisil V. (Can) - Chardy J. (Fra) 27.07 02:00 0:0 7:6 0:0

TENIS ITF - Simplu (F): Lexington (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2508 M.Larcher D B. - K.Ahn 27.07 02:00 1:2 -:- -:-

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3245 Pittsburgh Pirates - Seattle Mariners 27.07 02:05 4:7 4:8.50
3244 Baltimore Orioles - Colorado Rockies 27.07 02:05 3:6 3:7.50
3247 Toronto Blue Jays - San Diego Padres 27.07 02:07 7:6 7:7.50
3248 Boston Red Sox - Detroit Tigers 27.07 02:10 8:9 8:10.50
3257 Chicago White Sox - Chicago Cubs 27.07 02:10 3:0 4.50:0
3249 Cleveland Indians - Washington Nationals 27.07 02:10 7:6 7:7.50
3250 Miami Marlins - Philadelphia Phillies 27.07 02:10 5:0 5:1.50

FOTBAL Mexic: Cupa - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4589 Chivas de G. - Jaguares Chiapas 27.07 03:00 1:4 (1:1) 1
4590 Lobos BUAP - Club Tijuana 27.07 03:00 4:0 (1:0) 1

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1748 Oaxaca - Delfines del Carmen 27.07 03:00 6:3 -:-
1750 Puebla - Campeche 27.07 03:00 9:10 -:-

TENIS WTA - Simplu: Montreal (Canada)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1491 Gavrilova D. (Aus) - Halep S. (Rou) 27.07 03:00 0:2 2:6 5:12
1039 Cibulkova D. (Svk) - Duque - Marino M. (Col) 27.07 03:00 2:0 6:2 12:4

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1751 Monterrey - Aguascalientes 27.07 03:05 1:0 -:-

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3253 Texas Rangers - Oakland Athletics 27.07 03:05 3:6 4.50:6
3261 Minnesota Twins - Atlanta Braves 27.07 03:10 0:2 0:3.50
3258 Houston Astros - New York Yankees 27.07 03:10 3:6 3:7.50
3259 Milwaukee Brewers - Arizona Diamondbacks 27.07 03:10 9:4 9:5.50
3265 Kansas City Royals - Los Angeles Angels 27.07 03:15 0:13 0:14.50

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1747 Monclova - Toros de Tijuana 27.07 03:30 6:4 -:-
1753 Veracruz - Quintana Roo 27.07 03:30 3:1 -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Lexington (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1634 Bushamuka W. (Drc) - Broady L. (Gbr) 27.07 03:30 0:2 2:6 4:12

FOTBAL Brazilia:Campeonato Brasileiro B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4440 Avai - Londrina PR 27.07 03:30 1:0 (0:0) 1

TENIS ATP - Simplu: Toronto (Canada)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1473 Youzhny M. (Rus) - Wawrinka S. (Sui) 27.07 03:30 0:2 6:7 12:14

FOTBAL Columbia - Primera B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4566 Real Cartagena - Barranquilla FC 27.07 03:45 2:1 (2:0) -

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1754 Laguna - Mexico 27.07 04:00 3:5 -:-
1755 Yucatan - Tabasco 27.07 04:05 3:2 -:-

FOTBAL Mexic: Cupa - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4592 America de Mexico - Mineros Zacatecas 27.07 05:00 4:1 (2:1) 1

BASCHET Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2712 USA - China 27.07 05:00 107:57 -:- 107:57

FOTBAL Mexic: Cupa - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4593 Atlante - Leon 27.07 05:00 0:1 (0:1) 2

TENIS ITF - Simplu (M): Thu Dau Mot City (Vietnam)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3319 T.Nguyen H. - C.Rungkat 27.07 05:00 0:2 -:- -:-

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3266 Los Angeles Dodgers - Tampa Bay Rays 27.07 05:10 3:2 3:3.50
3267 San Francisco Giants - Cincinnati Reds 27.07 05:15 9:7 9:8.50

TENIS ITF - Simplu (M): Thu Dau Mot City (Vietnam)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3321 J.Kanar - R.Tokuda 27.07 06:30 0:2 -:- -:-
3323 M.Smola - R.Agarwal 27.07 07:00 0:2 -:- -:-

BASCHET Asia U18 (M): Campionatul Asiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1717 Japan U18 - Kazakhstan U18 27.07 08:30 98:78 -:- 98:78

SNOOKER World Open

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3090 Gilbert D. (Eng) - Yuelong Z. (Chn) 27.07 09:00 5:2
3186 McManus A. (Sco) - Wenbo L. (Chn) 27.07 09:00 5:2
1382 Ford T. (Eng) - Perry J. (Eng) 27.07 09:00 2:5
1453 Guodong X. (Chn) - Maflin K. (Nor) 27.07 09:00 0:5
3188 Un - Nooh T. (Tha) - Selby M. (Eng) 27.07 09:00 5:3
1454 Hawkins B. (Eng) - Day R. (Wal) 27.07 09:00 4:5
2755 Bingham S. (Eng) - Carter A. (Eng) 27.07 09:00 3:5
3094 Holt M. (Eng) - Higgins J. (Sco) 27.07 09:00 4:5

TENIS ITF - Simplu (F): Maaseik (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2408 S.Rittberger - D.Kerfs 27.07 10:00 0:2 -:- -:-
2407 M.Wagemaker - J.Suvrijn 27.07 10:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Targu Jiu (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2524 D.Ciobanu - A.Perper 27.07 10:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Palic (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2427 P.Krejsova - S.Cakarevic 27.07 10:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Targu Jiu (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2526 E.Cadar - M.Partaud 27.07 10:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Palic (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2425 K.Miletic - S.Szlavikovics 27.07 10:00 0:2 -:- -:-
2426 M.Zakarlyuk - K.Kurz 27.07 10:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Targu Jiu (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2525 D.Stoica - Q.Gleason 27.07 10:00 0:2 -:- -:-
2514 An.Vdovenco - M.Spigarelli 27.07 10:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Palic (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2424 J.Vukovic - G.Horackova 27.07 10:00 0:2 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2050 A.Kucerova - K.Mikulcova 27.07 10:10

TENIS ITF - Simplu (M): Duinbergen (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2220 M.Martineau - U.Humbert 27.07 10:30 2:1 -:- -:-

HANDBAL Campionatul Mondial U18 (F): Locurile 21-24

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1697 Chile U18 W - D.R. Congo U18 W 27.07 10:30 30:21 15:13

TENIS ITF - Simplu (M): Duinbergen (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2218 A.Folie - S.Gille 27.07 10:30

BASCHET Asia U18 (M): Campionatul Asiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1711 China U18 - Thailand U18 27.07 10:30 96:53 -:- 96:53

HANDBAL Campionatul Mondial U18 (F): Locurile 21-24

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1699 Paraguay U18 W - Uzbekistan U18 W 27.07 10:30 48:29 28:15

TENIS DE MASA International Challenger Series (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2053 I.Vasylieva - G.Farladanska 27.07 10:40

TENIS ITF - Simplu (M): Cluj Napoca (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2209 D.Dima - S.Bucur 27.07 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2443 M.Barthel - A.Komardina 27.07 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Cluj Napoca (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2212 N.Ghedin - D.Cozma 27.07 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2441 E.Alexandrova - O.Jabeur 27.07 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Parnu (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2436 M.Eklund - E.Arbuthnott 27.07 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sombor (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2353 N.Horton - D.Jandric 27.07 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Cluj Napoca (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2204 A.Apostol - E.Fetisleam 27.07 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2442 L.Hradecka - R.Sramkova 27.07 11:00

TENIS ITF - Simplu (F): Savitaipale (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2452 A.Axyanova - K.Hering 27.07 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sombor (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2351 D.Antonic - S.Wakita 27.07 11:00 0:2 -:- -:-

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1417 Metallurg Novokuznetsk (Rus) - Sibir Novosibirsk (Rus) 27.07 11:00 4:3 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Parnu (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2434 D.Shevchenko - N.Niedmers 27.07 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sombor (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2352 L.Sucevic - N.Fatic 27.07 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2376 I.Mammetgulyyev - D.Kalenichenko 27.07 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Maaseik (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2406 F.Al Nabhani - M.Herazo G. 27.07 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Savitaipale (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2454 M.Minetti - A.Veselova 27.07 11:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2375 D.Brna - P.Fabian 27.07 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Parnu (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2312 R.Maiga - V.Ivanov 27.07 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Pontedera (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2328 D.D. Tommasina - R.Sinicropi 27.07 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Parnu (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2433 A.Zarytska - H.Scholsen 27.07 11:00 2:0 -:- -:-
2435 E.Kazionova - E.Malygina 27.07 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Parnu (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2311 L.Grigelis - D.Mnushkin 27.07 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2466 I.Murta - L.Sainsbury 27.07 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2378 T.Lago - P.Vajda 27.07 11:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2465 A.Fernandez R. - C.Roemer 27.07 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2444 S.Sorribes Tormo - A.Lottner 27.07 11:00 0:2 -:- -:-

BASCHET Filipine: Governors Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1731 Mahindra Enforcer - San Miguel Beermen 27.07 11:15 105:103 48:48 105:103

TENIS ITF - Simplu (M): Castelo Branco (Portugalia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2123 A.Completo - R.Bauvy 27.07 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Wels (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2390 M.Waloch - T.Kocevar D. 27.07 11:30 1:2 -:- -:-
2392 P.Brunner - R.Kern 27.07 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Targu Jiu (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2528 G.Tatarus - G.Talaba 27.07 11:30 1:2 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2054 M.Yoshida - S.Ganina 27.07 11:30

TENIS ITF - Simplu (M): Castelo Branco (Portugalia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2124 L.Mitjana - N.Deus 27.07 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Wels (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2388 E.Dischinger - L.Hampel 27.07 11:30 1:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Astana (Kazakhstan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4967 Dubarenco M./Ivashka I. - Bublik A./Medvedev D. 27.07 12:00 1:2 6:1 -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Biella (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2729 Gaio F. (Ita) - Trungelliti M. (Arg) 27.07 12:00 2:0 6:4 13:10

TENIS ITF - Simplu (F): Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2557 K.C.Chang - K.Nara 27.07 12:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Nador (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2289 A.Garcia Saez - M.Jdi 27.07 12:00

TENIS ITF - Simplu (F): Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2555 Ao Gai - Yaf.Wang 27.07 12:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Indonezia Super Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4914 Gresik United - Mitra Kukar 27.07 12:00 0:0 (0:0) -

TENIS Challenger - Simplu (M): Biella (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2847 Karatsev A. (Rus) - Andreozzi G. (Arg) 27.07 12:00 0:2 2:6 4:12

TENIS ITF - Simplu (M): Nador (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2228 A.Dougaz - H.Pontico 27.07 12:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Targu Jiu (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2550 V.Miroshnichenko - A.Uzcategui 27.07 12:00 2:1 -:- -:-

BASEBALL Japonia (M): NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2901 Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 27.07 12:00 0:2 0:3.50

TENIS ITF - Simplu (M): Nador (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2291 Len.Van Der L. - A.Chakrouni 27.07 12:00 2:0 -:- -:-

BASEBALL Japonia (M): NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2909 Rakuten Gold. Eagles - Fukuoka S. Hawks 27.07 12:00 6:2 7.50:2

TENIS ITF - Simplu (M): Telavi (Georgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2363 G.Tsivadze - C.Silva 27.07 12:00 2:1 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2637 CD Pinhalnovense - Real Sport Clube 27.07 12:00 0:2 -:- -

BASEBALL Japonia (M): NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2923 Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 27.07 12:00 7:2 8.50:2
2905 Hanshin Tigers - Yakult Swallows 27.07 12:00 9:0 9:1.50

FOTBAL Australia - NSW Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1650 Newcastle Jets Youth - Maitland FC 27.07 12:00 1:1 -:- -

BASEBALL Japonia (M): NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2906 Orix Buffaloes - Chiba Lotte Marines 27.07 12:00 3:1 4.50:1
2918 Seibu Lions - Nippon Ham Fighters 27.07 12:00 4:8 5.50:8

TENIS ITF - Simplu (F): Maaseik (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2412 J.Ozga - B.Weijers 27.07 12:00 1:2 -:- -:-

FOTBAL Indonezia Super Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4915 Sriwijaya - Perseru S. 27.07 12:00 1:0 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2558 Qi.Wang - V.Ivakhnenko 27.07 12:00 2:0 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2055 T.Kraemer - A.Kucerova 27.07 12:10

TENIS ITF - Simplu (F): Palic (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2428 A.Fedoryshyn - B.Marinkovic 27.07 12:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Targu Jiu (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2527 A.Ghitescu - C.Ene 27.07 12:15 0:2 -:- -:-

FOTBAL Australia - FFA Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5066 FNQ - Edgeworth FC 27.07 12:30 0:3 (0:1) -
5068 Shamrock Rovers Darwin FC - Brisbane Strikers 27.07 12:30 0:6 (0:3) -

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2446 K.Piter - A.Hlavackova 27.07 12:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Savitaipale (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2458 S.Ortevall - M.Malinen 27.07 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Cluj Napoca (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2213 G.Botezan - V.Manafov 27.07 12:30 1:2 -:- -:-

FOTBAL Australia NSW Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2596 Parramatta - Bonnyrigg WE 27.07 12:30 1:1 (1:1) -

BASEBALL Coreea de Sud (M): KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3054 Samsung Lions - NC Dinos 27.07 12:30 10:6 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2561 Y.Y.Duan - L.Kumkhum 27.07 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2447 S.Heinova - C.Witthoeft 27.07 12:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Australia - FFA Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5067 Hume City - Marconi Stallions 27.07 12:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL Australia NSW

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1654 Parramatta FC - Bonnyrigg White Eagles 27.07 12:30 1:1 (1:1) -

TENIS ITF - Simplu (F): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2467 I.L.Rosca - A.Roman D. 27.07 12:30 2:0 -:- -:-

BASEBALL Coreea de Sud (M): KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3051 LG Twins - Lotte Giants 27.07 12:30 7:1 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2449 T.Martincova - A.Hesse 27.07 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Targu Jiu (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2549 M.Garcia Gausi - A.Rosca 27.07 12:30 0:2 -:- -:-

BASEBALL Coreea de Sud (M): KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2974 KIA Tigers - KT Wiz Suwon 27.07 12:30 8:3 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Palic (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2429 K.Jokic - T.Malikova 27.07 12:30 2:0 -:- -:-

BASEBALL Coreea de Sud (M): KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2972 Hanwha Eagles - SK Wyverns 27.07 12:30 8:0 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Pontedera (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2333 O.Giacalone - A.Popyrin 27.07 12:30

TENIS ITF - Simplu (M): Sombor (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2356 A.Biro - D.Biljesko 27.07 12:30 2:0 -:- -:-

BASCHET Asia U18 (M): Campionatul Asiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1730 South Korea U18 - Indonesia U18 27.07 12:30 107:56 -:- 107:56

BASEBALL Coreea de Sud (M): KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2985 Nexen Heroes - Doosan Bears 27.07 12:30 9:4 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Parnu (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2321 N.Arreche - H.Pollanen 27.07 12:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Pontedera (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2329 G.Moroni - A.Massara 27.07 12:30

FOTBAL Australia - FFA Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5065 Blacktown City Demons - Sydney United 27.07 12:30 2:2 (1:2) -

TENIS ITF - Simplu (M): Cluj Napoca (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2214 V.Cornea - M.Tinelli 27.07 12:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Duinbergen (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2222 M.Chazal - M.Pauwels 27.07 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2056 I.Vasylieva - K.Mikulcova 27.07 12:40

TENIS ITF - Simplu (F): Palic (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2431 S.Takamura - A.Bukta 27.07 12:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Parnu (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2439 M.Nuudi - L.Gulbe 27.07 12:45 0:2 -:- -:-

HANDBAL Campionatul Mondial U18 (F): Locurile 17-20

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1687 Japan U18 W - China U18 W 27.07 12:45 30:21 16:10
1694 Kazakhstan U18 W - Argentina U18 W 27.07 12:45 17:29 8:13

TENIS ITF - Simplu (F): Parnu (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2437 A.Vostrikova - E.Leivo 27.07 12:45 2:1 -:- -:-

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4826 Gyeongnam - Chungju Hummel FC 27.07 13:00 2:0 (1:0) 1

TENIS ITF - Simplu (M): Cluj Napoca (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2215 V.Filip - R.Joncour 27.07 13:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Wels (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2393 D.Pichler - G.Oliveira 27.07 13:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2475 L.Marzal M. - J.Ponchet 27.07 13:00 0:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3313 Chiudinelli M./Setkic A. - Brunstrom J./Siljestrom A. 27.07 13:00 0:2 6:7 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Parnu (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2438 M.Natali - M.Drazic 27.07 13:00 2:1 -:- -:-

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4825 Goyang HI - Busan Park 27.07 13:00 0:1 (0:1) 2

TENIS Challenger - Simplu (M): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1407 Santillan A. (Jpn) - Hernando - Ruano J. (Esp) 27.07 13:00 2:0 6:4 12:4

TENIS ITF - Simplu (F): Palic (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2430 M.Szupper - M.Jovanovic 27.07 13:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Parnu (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2320 K.Raisma - M.Libietis 27.07 13:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Targu Jiu (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2551 K.Bejenaru - J.Cristian 27.07 13:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Castelo Branco (Portugalia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2146 H.Voljacques - J.Ocleppo 27.07 13:00 0:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

4992 Irigaray Guarne P./Mancineiras C. O. - Igoshin I./Pulgar - Garcia J. 27.07 13:00

FOTBAL Australia - Queensland NPL U20

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1766 Brisbane Ol.U20 - Western Pride U20 27.07 13:00 4:2 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3148 V.Strakhova - T.Smitkova 27.07 13:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Duinbergen (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2223 R.Sichez - F.Vibert 27.07 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Telavi (Georgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2364 Il.Vasilyev - I.Gakhov 27.07 13:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2382 A.Kapas - M.Beran 27.07 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3146 L.Kerkhove - T.Lukas 27.07 13:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Maaseik (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2413 K.Versteeg - S.Zaniewska 27.07 13:15 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sombor (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2358 K.Mesaros - B.Durguti 27.07 13:15 2:0 -:- -:-

FOTBAL Australia Victoria Premier League (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1764 Geelong G.Utd. (F) - Senior NTC (F) 27.07 13:30 3:0 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Praga 2 (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3284 Basilashvili N. (Geo) - Samper - Montana J. (Esp) 27.07 13:30 2:0 7:6 14:11

TENIS ITF - Simplu (F): Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2563 A.Omae - S.J.Jang 27.07 13:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2383 P.Nema - J.Filipsky 27.07 13:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Nador (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2300 R.EL Amrani - F.Egea 27.07 13:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4827 Bucheon FC 1995 - Ansan Police 27.07 13:30 0:2 (0:1) 2

TENIS ITF - Simplu (M): Castelo Branco (Portugalia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2125 A.Artunedo Martinavarr - A.Elia 27.07 13:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Nador (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2299 M.Descotte - Y.Idmbarek 27.07 13:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sombor (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2359 T.Podvinski - L.Celebic 27.07 13:30 0:2 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2058 M.Yoshida - G.Farladanska 27.07 13:30

TENIS Challenger - Dublu (M): Biella (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1402 Arnaboldi A./Sancic A. - Khachanov K./Rublev A. 27.07 13:30 0:2 3:6 -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Praga 2 (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3298 Bednarek T./Schnur M. J. - Novak D./Silva Frederico F. 27.07 13:30 2:0 6:2 -:-

FOTBAL Australia Victoria Premier League (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1765 Heidelberg Utd.(F) - Calder Utd (F) 27.07 13:30 1:4 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2470 J.Drew - G.Gatto M. 27.07 13:30 0:2 -:- -:-

BASEBALL Taiwan (M) CPBL - Al doilea tur

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1756 Brother Elephants - Eda Rhinos 27.07 13:35 7:9 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Telavi (Georgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2366 P.Haenle - L.Mugevicius 27.07 13:45 0:2 -:- -:-
2367 A.Galkin - A.Desyatnik 27.07 13:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Parnu (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2315 A.Brizzi - A.Vasilenko 27.07 13:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2565 N.Abduraimova - Xin.Han 27.07 13:45 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2478 M.Honcova - M.Gonzalez E. 27.07 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2380 A.Dubrivnyy - M.Habrman 27.07 14:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4828 FC Anyang - Daejeon 27.07 14:00 1:0 (1:0) 1

TENIS Challenger - Simplu (M): Praga 2 (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2731 Safranek V. (Cze) - Albot R. (Mda) 27.07 14:00 0:2 4:6 10:13

BASCHET Campionatul European U18 (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1487 Czech Republic U18 W - Turkey U18 W 27.07 14:00 56:60 -:- 56:60

TENIS ITF - Simplu (F): Parnu (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2440 G.Poznikhir. - A.Runcha 27.07 14:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4829 Seoul E - Land - Daegu 27.07 14:00 0:2 (0:1) 2

TENIS ITF - Simplu (M): Wels (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2394 N.Razborsek - M.Zukas 27.07 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2566 U.Radwanska - N.L.Han 27.07 14:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3150 T.Korpatsch - C.Paquet 27.07 14:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Rusia 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3124 Sibir N. - Ska - Khabarovsk 27.07 14:00 0:0 (0:0) -

TENIS Challenger - Dublu (M): Astana (Kazakhstan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4968 Eremin E./Zhyrmont D. - Chen T./Li Z. 27.07 14:00 2:1 7:5 -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Scheveningen (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2880 Westerhof B. (Ned) - Krstin P. (Srb) 27.07 14:00 2:0 6:3 12:7

TENIS ITF - Simplu (M): Pontedera (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2340 S.Roncalli - A.Basso 27.07 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Savitaipale (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2460 E.Schlagenhauf - A.Anttila 27.07 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3149 E.Ruse - D.Herdzelas 27.07 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Scheveningen (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1370 Pavlasek A. (Cze) - Torebko P. (Ger) 27.07 14:00 2:0 6:3 12:5

TENIS ITF - Simplu (F): Savitaipale (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2459 E.Haavisto - G.Brescia 27.07 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2480 R.de la Torre S. - M.Martinez M. 27.07 14:00 2:0 -:- -:-

BASCHET Filipine: Governors Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1732 NLEX Road Warriors - Barangay Ginebra San Miguel 27.07 14:00 72:85 36:40 72:85

TENIS DE MASA International Challenger Series (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2059 S.Ganina - K.Muehlbach 27.07 14:10

TENIS ITF - Simplu (F): Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2564 M.Caregaro - S.Aoyama 27.07 14:15 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Wels (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2398 R.Molleker - F.Fallert 27.07 14:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Castelo Branco (Portugalia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2148 N.Borges - F.Cunha - Silva 27.07 14:15 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Biella (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2990 Berlocq C. (Arg) - Lopez - Perez E. (Esp) 27.07 14:20 1:2 4:6 16:16

TENIS Challenger - Dublu (M): Biella (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4973 Andreozzi G./Galdos S. - Bahamonde F./Pellegrino A. 27.07 14:20 2:1 7:5 -:-

BASCHET Asia U18 (M): Campionatul Asiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1712 Chinese Taipei U18 - Iraq U18 27.07 14:30 99:61 -:- 99:61

SNOOKER World Open

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3189 Walden R. (Eng) - McGill A. (Sco) 27.07 14:30 1:5

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3190 I.Shinikova - V.Kamenskaya 27.07 14:30 0:2 -:- -:-

SNOOKER World Open

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2756 Anda Z. (Chn) - Trump J. (Eng) 27.07 14:30 5:2

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3185 A.Brianti - M.Benoit 27.07 14:30 0:2 -:- -:-

SNOOKER World Open

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2758 Murphy S. (Eng) - Robertson J. (Eng) 27.07 14:30 5:0

BASCHET Campionatul European U18 (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1488 Belgium U18 W - Croatia U18 W 27.07 14:30 61:59 -:- 61:59

SNOOKER World Open

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3187 Robertson N. (Aus) - Chuan Leong T. (Mys) 27.07 14:30 5:1

TENIS ITF - Simplu (F): Savitaipale (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2456 J.Wachaczyk - M.Pasanen 27.07 14:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Duinbergen (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2224 J.Vanneste - D.Altmaier 27.07 14:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Telavi (Georgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2371 O.Prihodko - G.Borsos 27.07 14:30 0:2 -:- -:-

SNOOKER World Open

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3191 Woollaston B. (Eng) - Ding J. (Chn) 27.07 14:30 5:1

TENIS ITF - Simplu (F): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2482 A.Carrillo M. - S.Sekulic 27.07 14:30 1:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2890 Mertens Y. (Bel) - Vanni L. (Ita) 27.07 14:30 1:2 7:6 10:18

TENIS ITF - Simplu (M): Telavi (Georgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2368 D.Volfson - O.Manafli 27.07 14:30

SNOOKER World Open

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2759 Wilson K. (Eng) - Wells D. (Wal) 27.07 14:30 0:5

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2450 R.Peterson - P.Cetkovska 27.07 14:30 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4990 Durasovic V./Pla Malfeito J. - Boutillier R./Janvier M. 27.07 14:30 0:2 4:6 -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Praga 2 (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3297 Klizan M. (Svk) - Ilhan M. (Tur) 27.07 14:30 2:0 6:3 12:7

SNOOKER World Open

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3059 Dott G. (Sco) - Williams M. (Wal) 27.07 14:30 4:5

TENIS ITF - Simplu (F): Maaseik (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2420 A.Shoshyna - E.Vanlangend. 27.07 14:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL China: FA Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4851 Hebei - Guangzhou R&f FC 27.07 14:35 1:2 (0:1) 2
4852 Jiangsu FC - Henan Jianye 27.07 14:35 2:1 (1:0) 1
4853 Tianjin S. - Shanghai Shenhua 27.07 14:35 0:1 (0:1) 2

TENIS DE MASA International Challenger Series (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2069 T.Kraemer - I.Vasylieva 27.07 14:40

TENIS ITF - Simplu (M): Parnu (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2327 Y.Wojcik - M.Siimar 27.07 14:45 2:0 -:- -:-
2322 C.Fortuna - H.Sillanpaa 27.07 14:45 2:0 -:- -:-

HANDBAL Campionatul Mondial U18 (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2746 France U18 W - Egypt U18 W 27.07 15:00 46:25 19:14

TENIS ITF - Simplu (F): Targu Jiu (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2553 V.Tica - I.Martinich 27.07 15:00 0:2 -:- -:-

HANDBAL Campionatul Mondial U18 (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1676 Hungary U18 W - Angola U18 W 27.07 15:00 32:23 13:15

TENIS Challenger - Dublu (M): Biella (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4974 Martin A./Podlipnik - Castillo H. - Mager G./Sonego L. 27.07 15:00 2:1 6:4 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Nador (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2309 A.Ahouda - S.Hirs 27.07 15:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Wels (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2399 S.Ofner - P.Ofner 27.07 15:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2386 M.Blasko - D.Poljak 27.07 15:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Indonezia Super Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2692 Bali United P. - PS Tni 27.07 15:00 2:2 -:- -

TENIS Challenger - Dublu (M): Praga 2 (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4978 Kolar Z./Vocel M. - Arguello F./Peralta J. 27.07 15:00 0:2 4:6 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Nador (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2310 F.Van Den Brink - A.Zhurbin 27.07 15:00 1:2 -:- -:-

HANDBAL Campionatul Mondial U18 (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1675 Egypt U18 W - France U18 W 27.07 15:00

TENIS Challenger - Dublu (M): Astana (Kazakhstan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2829 Margaroli L./Perez Sanz D. - Elgin M./Kudryavtsev A. 27.07 15:00 0:2 0:6 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2384 C.Saavedra - Corvalan - M.Gengel 27.07 15:15 1:2 -:- -:-

BASCHET Campionatul European U18 B (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1689 Ireland U18 W - Estonia U18 W 27.07 15:15 65:46 -:- 65:46
1690 Scotland U18 W - Sweden U18 W 27.07 15:15 27:90 -:- 27:90

TENIS ITF - Simplu (M): Sombor (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2361 I.Banicevic - M.Drinic 27.07 15:15 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Cluj Napoca (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2217 N.Frunza - M.Jecan 27.07 15:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Nador (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2298 A.Cortes A. - S.Mansouri 27.07 15:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Cluj Napoca (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2216 R.Bobleaga - F.Baldi 27.07 15:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Savitaipale (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2462 O.Orpana - R.Van Der Hoek 27.07 15:30

FOTBAL Rusia 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3126 Yenisey - Zenit - 2 ST Petersburg 27.07 15:30 0:3 (0:2) 2

TENIS ITF - Simplu (F): Maaseik (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2422 T.Sugnaux - J.Kimmelmann 27.07 15:30 2:0 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2070 A.Kucerova - K.Muehlbach 27.07 15:30

TENIS Challenger - Dublu (M): Scheveningen (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4984 Gard C./Gonzales R. - Hoang A./Vatutin A. 27.07 15:30 2:0 6:3 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Parnu (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2323 M.Colorado - P.Niklas S. 27.07 15:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Telavi (Georgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2370 Di.Voronin - B.Wojnar 27.07 15:45 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Biella (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1403 Neis F./Souza J. - Begemann A./Paes L. 27.07 15:50 1:2 4:6 -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Lexington (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1642 Fratangelo B. (Usa) - Whittington A. (Aus) 27.07 16:00 0:2 3:6 5:12

TENIS ITF - Simplu (F): Savitaipale (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2464 P.Suomalainen - P.Czarnik 27.07 16:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Trnava (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2385 D.Kellovsky - M.Semjan 27.07 16:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Lexington (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3223 L.Zhu - M.Hibi 27.07 16:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Campos Do Jordao (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3047 D.Seguel - Ca.Alves 27.07 16:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Wels (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2400 T.Simon - B.Bobrov 27.07 16:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Malaezia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4908 Terengganu - PDRM FA 27.07 16:00 0:2 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Campos Do Jordao (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3053 L.Muma - Mon.Gonzalez 27.07 16:00 0:2 -:- -:-
3071 P.Goncalves - F.Brito 27.07 16:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Lexington (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3222 H.Kuwata - S.Kenin 27.07 16:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3202 K.Von Deichmann - F.Ferro 27.07 16:00 0:2 -:- -:-
3193 D.Marcinkevica - R.Hogenkamp 27.07 16:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Campos Do Jordao (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3072 R.Zarazua - A.S.Sanchez 27.07 16:00 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Lexington (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2991 Escobedo E. (Usa) - Thompson J. (Aus) 27.07 16:00 2:0 6:4 13:9

TENIS Challenger - Simplu (M): Praga 2 (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2730 Laaksonen H. (Sui) - Hernych J. (Cze) 27.07 16:05 2:0 6:4 12:6

TENIS DE MASA International Challenger Series (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2071 M.Yoshida - K.Mikulcova 27.07 16:10

BASCHET Campionatul European U18 (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1489 Spain U18 W - Slovenia U18 W 27.07 16:15 69:42 -:- 69:42

FOTBAL Rusia 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3127 FK Tyumen - Volgar Astrakhan 27.07 16:30 1:0 (0:0) 1

TENIS ITF - Simplu (M): Duinbergen (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2225 O.Salman - E.Furness 27.07 16:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Savitaipale (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2461 N.Nylund - P.Bakhmutkina 27.07 16:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Cupa Confederatiilor CAF

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3673 TP Mazembe - MO Bejaia 27.07 16:30 1:0 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Maaseik (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2423 L.Heinrichs - E.Girard 27.07 16:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3206 A.Zaja - A.Schaefer 27.07 16:30 0:2 -:- -:-

BASCHET Asia U18 (M): Campionatul Asiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1714 Iran U18 - Lebanon U18 27.07 16:30 76:54 -:- 76:54

TENIS ITF - Simplu (M): Telavi (Georgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2373 E.Matvievici - J.Ubiergo 27.07 16:45 0:2 -:- -:-

BASCHET Campionatul European U18 (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1490 Latvia U18 W - Israel U18 W 27.07 16:45 59:56 -:- 59:56

TENIS ITF - Simplu (M): Edwardsville (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3001 V.Kirkov - E.King 27.07 17:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3209 S.Pipa - J.Grabher 27.07 17:00 0:2 -:- -:-

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2812 Krylya Sovetov (Rus) - MVD Balashikha (Rus) 27.07 17:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Edwardsville (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2983 D.Hobart - M.Polmans 27.07 17:00 0:2 -:- -:-
3000 T.Fawcett - T.Hank 27.07 17:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sombor (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2362 M.Kecmanovic - J.Marsalek 27.07 17:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Edwardsville (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2984 J.Zlobinsky - F.Mena 27.07 17:00 0:2 -:- -:-
2999 L.Bambridge - J.Mcnally 27.07 17:00 0:2 -:- -:-

HANDBAL Campionatul Mondial U18 (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1681 Russia U18 W - Spain U18 W 27.07 17:15 33:27 19:11
1677 Norway U18 W - Slovakia U18 W 27.07 17:15

TENIS Challenger - Dublu (M): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3315 Irigaray Guarne P./Mancineiras C. O. - Raja P./Sharan D. 27.07 17:30 0:2 4:6 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Campos Do Jordao (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3125 L.Stefani - G.Ce 27.07 17:30 2:0 -:- -:-
3119 A.Naydenova - N.Rossi 27.07 17:30 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3058 Bemelmans R. (Bel) - Marchenko I. (Ukr) 27.07 17:30 0:2 3:6 7:12

TENIS WTA - Dublu: Montreal (Canada)

COD

EVENIMENT

S

DATA

5144 Muguruza B. G./Suarez Navarro C. - Groenefeld A./Peschke K. 27.07 19:00

HANDBAL Campionatul Mondial U18 (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1683 Sweden U18 W - Germany U18 W 27.07 19:30
1682 Croatia U18 W - Brazil U18 W 27.07 19:30