FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3037 Cota C./R.Bautista - F.Fognini 16.04 11:30 0:2 -:- -
3038 Cota C./G.Garcia - L. - A.Dolgopolov 16.04 16:00 2:0 -:- -
3083 Cota C./S.Wawrinka - M.Cilic 16.04 16:00 2:0 -:- -
4012 Cota C./Astra - Petrolul 16.04 20:30 2:1 -:- -
4013 Cota C./Viborg - Aalborg 16.04 21:00 0:2 -:- -
4014 Cota C./Basel - Zurich 16.04 21:30 4:2 -:- -
3084 Cota C./AJ Milano - Maccabi Tel - Aviv 16.04 21:45 87:87 -:- -
4015 Cota C./Everton - Crystal P. 16.04 21:45 2:3 -:- -
4016 Cota C./Guingamp - Monaco 16.04 22:00 1:1 -:- -
4017 Cota C./Barcelona - Real Madrid 16.04 22:30 1:2 -:- -

FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4018 D.G.M.Club Brugge/Genk - Dragovoljac/Hajduk S 16.04 18:00 2:5 -:- -
4019 D.G.M.Bursa/Galatasaray - CSKA/Krasnodar 16.04 18:30 7:1 -:- -
4020 D.G.M.Astra/Petrolul - Zrinjski/Sarajevo 16.04 19:00 3:4 -:- -
4021 D.G.M.Grasshoppers/Thun - Basel/Zurich 16.04 21:30 5:6 -:- -

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4022 Duel G./Botev - Ludogorets R. 16.04 16:15 3:2 -:- -
4023 Duel G./Sparta P. - Monaco 16.04 17:45 1:1 -:- -
4024 Duel G./Hajduk S. - Lok.Zagreb 16.04 18:00 1:3 -:- -
4025 Duel G./Galatasaray - CSKA Moscova 16.04 18:30 5:0 -:- -
4026 Duel G./Salzburg - Manc City 16.04 19:00 6:2 -:- -
4027 Duel G./Grasshoppers - Basel 16.04 20:45 0:4 -:- -

FOTBAL Cupa Romaniei - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1431 Astra Ploiesti - Petrolul 16.04 20:30 2:1 (0:1) 2

FOTBAL Cupa Romaniei - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2712 Astra G. - Petrolul 16.04 20:30 0:0 -:- -

FOTBAL Anglia Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2357 Everton - Crystal P. 16.04 21:45 2:3 (0:1) 2
2359 Manch.City - Sunderland 16.04 21:45 2:2 (1:0) 1

FOTBAL Cupa Germaniei - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2383 Bayern M. - Kaiserslautern 16.04 21:30 5:1 (2:0) 1

FOTBAL Cupa Germaniei -Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3801 Bayern M. - Kaiserslautern 16.04 21:30 0:0 -:- -

FOTBAL CE U19 (M) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2663 Rusia U19 - Cehia U19 16.04 17:00 1:1 -:- -

FOTBAL Meci amical intertari tineret U19 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2963 Rusia U19 - Cehia U19 16.04 17:00 1:1 (0:1) -
2965 Elvetia U19 - Italia U19 16.04 18:00 2:4 (1:1) -
2967 Portugalia U19 - Georgia U19 16.04 19:00 4:1 (3:0) -
2966 Germania U19 - Belgia U19 16.04 19:00 5:2 (2:0) -

FOTBAL Meci amical intertari tineret U18 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2968 Italia U18 - Elvetia U18 16.04 16:00 2:0 -:- -
2980 Danemarca U18 - Austria U18 16.04 18:30 1:2 -:- -

FOTBAL Cupa Frantei - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2381 Guingamp - Monaco 16.04 22:00 1:1 (1:1) 1

FOTBAL Cupa Frantei - Cine merge mai departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3802 Guingamp - Monaco 16.04 22:00 0:0 -:- -

FOTBAL Cupa Regelui Spaniei - Finala

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2401 Barcelona - Real Madrid 16.04 22:30 1:2 (0:1) 2

FOTBAL Cupa Regelui Spaniei - Castigatoare!

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3803 Barcelona - Real Madrid 16.04 22:30 0:0 -:- -

FOTBAL Cupa Turciei - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1221 Bursaspor - Galatasaray 16.04 20:00 2:5 (2:1) 1

FOTBAL Portugalia:Cupa Portugaliei - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1203 Benfica - Porto 16.04 22:45 3:1 (1:0) 1
1206 Rio Ave FC - Braga 16.04 23:15 2:0 (1:0) 1

FOTBAL Portugalia:Cupa Portugaliei - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3155 Benfica - Porto 16.04 22:45 0:0 -:- -
3159 Rio Ave - Braga 16.04 23:15 0:0 -:- -

FOTBAL Elvetia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3158 Basel - Zurich 16.04 20:45 4:2 (1:0) 1
3162 Grasshoppers - Thun 16.04 20:45 0:5 (0:4) 2
3157 Aarau - Luzern 16.04 20:45 1:2 (1:1) 1

FOTBAL Anglia Blue Square Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2649 Stalybridge - North Ferriby 16.04 21:45 2:3 (1:1) -

FOTBAL Anglia Blue Square Sud

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2713 Havant&W. - Boreham 16.04 21:45 1:1 (1:1) -

FOTBAL Anglia Isthmian Premier

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2745 Lewes FC - Wingate&F. 16.04 21:45 3:0 (0:0) -

FOTBAL Ucraina Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3362 Met.Donetsk - Chorn.Odessa 16.04 16:00 3:2 (2:0) 1
3361 Metalurg Zap. - Goverla - Uzhgorod 16.04 16:00 0:1 (0:0) 2
3364 Karpaty - I.Mariupol 16.04 18:00 0:1 (0:1) 2
3365 Dinamo Kiev - Shakhtar D. 16.04 20:00 0:2 (0:2) 2

FOTBAL Anglia Northern Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2812 Fylde - Blyth 16.04 21:45 5:1 (2:0) -
2813 Marine FC - Worksop T. 16.04 21:45 0:1 (0:1) -
2814 Whitby - Buxton FC 16.04 21:45 1:0 (1:0) -

FOTBAL Germania Regionala Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2976 Oldenburg - Cloppenburg 16.04 19:15 1:0 (0:0) -

FOTBAL Cupa Greciei - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1198 Panathinaikos - OFI Creta 16.04 17:00 1:0 (1:0) 1
1199 PAOK - Olympiakos 16.04 20:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Belgia Pro League-Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3199 Club Brugge - Genk 16.04 21:30 2:0 (0:0) 1

FOTBAL Danemarca Superligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4545 Viborg - Aalborg 16.04 21:00 0:2 (0:0) 2

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3435 BK Hacken - Halmstad 16.04 20:00 3:0 (2:0) 1
3439 IFK Norrkoping - Mjallby Aif 16.04 20:00 1:1 (0:1) 2
3440 Orebro SK - Malmo FF 16.04 20:00 1:2 (0:1) 2
3444 Djurgardens IF - AIK Stockholm 16.04 20:05 2:3 (0:1) 2

FOTBAL Cupa Libertadores - Optimi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2460 Lanus - Santos Laguna 16.04 23:55 2:1 (0:0) 2
2461 Club Leon - Bolivar 16.04 23:55 2:2 (1:1) 1
2462 Cruzeiro MG - Cerro Porteno 16.04 23:55 1:1 (0:1) 2

FOTBAL ASIA: Liga Campionilor AFC

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1671 Central Coast - FC Seoul 16.04 12:30 0:1 (0:0) 2
1672 Cerezo Osaka - Pohang Steelers 16.04 13:00 0:2 (0:1) 2
1673 Buriram United FC - Shandong Luneng 16.04 14:00 1:0 (1:0) 1
1674 Beijing Guoan FC - Sanfrecce Hiroshima 16.04 14:30 2:2 (0:0) 1
1675 FC Bunyodkor - Al Fateh SC 16.04 16:00 3:2 (1:0) 1
1676 Foolad Khuzestan FC - Al Jaish 16.04 16:00 3:1 (2:1) 2
1677 Al Rayyan - Al Jazira 16.04 18:55 2:3 (0:1) 2
1678 Al Shabab KSA - Esteghlal T. 16.04 20:35 2:1 (0:0) 2

FOTBAL Anglia:Super League (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2981 Birmingham (F) - Everton (F) 16.04 21:30 0:0 -:- -
2982 Notts C.(F) - Arsenal (F) 16.04 21:30 1:1 -:- -

FOTBAL Austria : Regionalliga Central

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1835 A.Klagenfurt - Sturm (Am) 16.04 20:00 4:2 (1:1) -

FOTBAL Germania Regionala Sudvest

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2992 Kaiserslautern II - Mannheim 16.04 18:00 2:1 (1:0) -

FOTBAL Cupa Italiei Lega Pro

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2664 Salernitana - Monza 16.04 21:45 1:1 (0:0) -

FOTBAL Spania Segunda B Gr.II

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2234 Barakaldo - Real Union 16.04 20:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Austria:OFB Cup - Sferturi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1190 Wolfsberg - RB Salzburg 16.04 19:00 0:6 (0:0) 2

FOTBAL Austria:OFB Cup - Cine merge mai departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3804 Wolfsberger - Salzburg 16.04 19:00 0:6 -:- -

FOTBAL Cupa Bulgariei - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3845 Botev P. - Lok.Sofia 16.04 16:15 3:1 (1:0) 1
3846 Ludogorets R. - Lokomotiv Plovdiv 16.04 18:00 2:0 (1:0) 1

FOTBAL Cupa Cehiei - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3847 Jablonec - Sparta Praga 16.04 17:45 3:1 (1:0) 1

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3682 NY Red Bulls - Philadelphia 16.04 23:55 2:1 (0:0) 1

FOTBAL Croatia 1.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3175 Dragovoljac - Hajduk Split 16.04 18:00 4:1 (2:0) 1
3176 Lok.Zagreb - Istra 16.04 20:00 3:2 (0:1) 2
3177 RNK Split - Dinamo Z. 16.04 20:00 0:3 (0:2) 2

FOTBAL Croatia 2.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1897 Lucko - Segesta 16.04 18:00 1:2 (1:1) -
1905 Nk Radnik Sesvete - NK Zagreb 16.04 18:00 1:1 (0:0) -
1893 HNK Gorica - NK Pomorac 16.04 18:00 0:0 (0:0) -
1896 NK Iskra Zelina - Cibalia 16.04 18:00 0:1 (0:1) -
1906 NK Solin - NK Dugopolje 16.04 18:00 1:1 (1:0) -
1907 Zapresic - Rudes 16.04 19:00 1:0 (0:0) -

FOTBAL Argentina Primera Division - Torneo Final

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3513 Atl.Rafaela - CA Rosario Central 16.04 21:00 2:3 (0:1) 2
3514 Estudiantes - River Plate 16.04 23:10 0:0 (0:0) -
3516 Newell's Old Boys - Colon 16.04 23:10 0:1 (0:0) 2

FOTBAL Cupa Estoniei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1708 Johvi FC - Hujk Emmaste 16.04 18:00 0:1 (0:1) -

FOTBAL Lituania A Lyga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1748 Atlantas K. - Ekranas 16.04 17:00 2:2 (2:1) -

FOTBAL Letonia Virsliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2136 FK Liepaja - FK Jelgava 16.04 19:00 2:3 (1:1) -

FOTBAL Africa de Sud PSL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3493 Free State - Univ.of Pretoria 16.04 19:00 1:0 (0:0) 1
3498 Platinium Stars - Amazulu 16.04 20:30 1:0 (0:0) 1
3499 Polokwane - Kaiser Chiefs 16.04 20:30 0:2 (0:1) 2
3494 Bidvest Wits - Moroka Swallows 16.04 20:30 2:1 (0:0) 1
3495 Golden Arrows - Bloemfontein Celtic 16.04 20:30 1:1 (0:0) 2
3497 Mamelodi - Black Aces 16.04 20:30 1:0 (1:0) 1

FOTBAL Islanda - Cupa Ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3160 Thor Akureyri - Keflavik 16.04 21:00 2:2 (1:2) -
3167 Breidablik - Vikingur R. 16.04 22:00 1:0 (0:0) -
3168 Stjarnan - Hafnarfjordur 16.04 22:00 1:2 (0:0) -

FOTBAL Cupa Rusiei - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1208 CSKA Moscova - FC Krasnodar 16.04 18:30 0:1 (0:1) 2

FOTBAL Cupa Rusiei - Cine se califica!

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3169 CSKA Moscova - FC Krasnodar 16.04 18:30 0:1 -:- -

FOTBAL Finlanda Suomen Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1986 FC Inter Turku - Mypa Myllykoski 16.04 17:00 3:0 (1:0) -
1987 JJK Jyvaskyla - TPS Turku 16.04 17:30 1:0 (0:0) -
1988 VPS - Lahti 16.04 18:30 0:0 (0:0) -
2023 Hameenlinna - Mariehamn 16.04 18:30 2:4 (1:1) -
1992 HJK Helsinki - Rovaniemi PS 16.04 19:00 2:0 (2:0) -

FOTBAL Israel State Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2082 Petach Tikva - Netanya 16.04 18:00 1:2 (0:0) -
2083 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hap.Beer Sheva 16.04 20:30 2:1 (0:0) -

FOTBAL Cupa Poloniei - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1192 Arka G. - Zaglebie L. 16.04 19:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL Serbia 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2409 FK Bezanija Belgrade - FK Proleter Novi Sad 16.04 14:00 2:1 (1:0) -
2415 Smederevo - Mladost L. 16.04 17:00 0:1 (0:1) -
2416 Timok Zajecar - FK Sloga Kraljevo 16.04 17:00 0:0 (0:0) -
2410 Dolina - FK Teleoptik 16.04 17:00 2:0 (1:0) -
2411 Indija - FK Jedinstvo Putevi 16.04 17:00 3:1 (0:0) -
2412 Radnik - FK Borac Cacak 16.04 17:00 0:0 (0:0) -
2413 Sindjelic - Borca 16.04 17:00 2:0 (2:0) -
2414 Sloga Petrovac - FK Metalac GM 16.04 17:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Slovenia Prva Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3669 Triglav G. - Krka 16.04 17:30 1:1 (0:1) 2
3670 Domzale - Maribor 16.04 20:00 1:2 (0:1) 2
3671 Zavrc - NK Olimpija Ljubljana 16.04 20:30 3:1 (2:1) 1
3674 Gorica - Celje 16.04 21:00 5:0 (3:0) 1
3675 Rudar V. - Koper 16.04 21:05 0:2 (0:1) 2

FOTBAL Slovenia SNL 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3170 Aluminij - Ankaran 16.04 17:30 0:1 -:- -
3179 Kalcer - Krsko 16.04 17:30 0:0 -:- -
3178 Bela Krajina - Sampion Celje 16.04 17:30 1:4 -:- -
3194 Roltek Dob - Sencur 16.04 17:30 1:0 -:- -
3193 NK Smartno - NK Verzej 16.04 17:30 1:3 -:- -

FOTBAL Ucraina U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3196 Met.Donetsk U19 - Dnepr U19 16.04 13:00 2:2 -:- -
3195 Illichivec Mariupol U19 - Sevastopol U19 16.04 13:00
3197 Chernomorets O.U19 - Shakhtar D.U19 16.04 14:00 0:0 -:- -
3198 Karpaty L. U19 - Dinamo Kiev U19 16.04 14:00 2:2 -:- -
3201 Tavria U19 - Volyn Lutsk U19 16.04 15:00 4:1 -:- -
3205 Vorskla P. U19 - Zorya U19 16.04 16:00 2:0 -:- -

FOTBAL Ucraina U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3206 Tavria U21 - Sevastopol U21 16.04 12:00 2:2 -:- -
3207 Metalist H.U21 - Zorya U21 16.04 15:00 1:2 -:- -
3208 Dinamo Kiev U21 - Shakhtar D.U21 16.04 16:00 0:0 -:- -

FOTBAL Cupa Ungariei - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1197 MTK Budapest FC - Ujpest 16.04 19:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Australia Canale Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2983 Capalaba FC - North Star 16.04 12:00 3:0 -:- -
3027 Brisbane - Lions FC 16.04 12:30 0:1 -:- -
3032 Western S. - Kangaroo P. 16.04 12:30 2:3 -:- -
3029 Centenary - Virginia Utd. 16.04 12:30 4:3 -:- -
3030 Eastern S. - Wolves FC 16.04 12:30 2:2 -:- -
3031 Logan - The Gap 16.04 12:30 5:0 -:- -

FOTBAL Australia Victorian Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1864 Melbourne Knights - Hume City 16.04 13:30 0:1 (0:0) -
1867 Porth Melbourne - Northcote City 16.04 13:30 0:1 (0:1) -
1795 Bentleigh - Green Gully 16.04 13:30 3:1 (2:0) -

FOTBAL Argentina Primera Metroplitana B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3033 Barracas Central - Estudiantes Ba 16.04 21:30 2:0 (2:0) -

FOTBAL Cupa Argentinei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3034 Defensa - CA Brown Adrogue 16.04 21:30 1:1 (1:0) -
2264 Talleres - Sarmiento 16.04 23:55 3:0 (0:0) -

FOTBAL Cupa Braziliei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2309 Paysandu PA - Maranhao MA 16.04 23:55 2:1 (1:1) -
2372 Cuiaba MT - Barbalha CE 16.04 23:55 2:0 (0:0) -
2373 Princesa Dos Solimoes AM - Brasiliense DF 16.04 23:55 3:1 (2:0) -
2374 Goias GO - Botafogo PB 16.04 23:55 0:0 (0:0) -
2265 Coritiba PR - Cene MS 16.04 23:55 2:0 (0:0) -
2266 Vitoria BA - J. Malucelli PR 16.04 23:55
2268 Duque de Caxias RJ - Caldense MG 16.04 23:55 2:2 (1:1) -
2378 Vasco - Resende RJ 16.04 23:55 1:0 (0:0) -

FOTBAL Venezuela Primera Division Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4537 DVO Anzoategui - Zamora FC 16.04 23:55 1:1 (0:0) 2

FOTBAL Honduras: Liga Naciona-Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3108 CD Marathon - CD Motagua 16.04 23:55 2:1 (1:1) 1
3109 CD Victoria - Real Espana 16.04 23:55 2:1 (2:1) 2

FOTBAL Guatemala Liga Nacional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3849 CSD Municipal - Deportivo Malacateco 16.04 20:00 1:0 (1:0) -
3853 Iztapa - CSD Comunicaciones 16.04 23:55 0:3 (0:0) -
3851 CD Marquense - Halcones FC 16.04 23:55 3:0 (0:0) -
3852 CD Suchitepequez - CD Mictlan 16.04 23:55 0:0 (0:0) -
3850 CD Heredia - Coatepeque 16.04 23:55 5:2 (2:1) -

FOTBAL Coreea de Sud - National League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3111 Changwon - Ulsan Mipo 16.04 13:00 1:2 -:- -
3112 Incheon - Gyeongju 16.04 13:00 0:3 -:- -
3113 Mokpo City FC - Busan 16.04 13:00 1:1 -:- -

FOTBAL Japonia: Nabisco Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2126 Niigata Albirex - V.Kofu 16.04 13:00 1:0 (0:0) 1
2128 Omiya A. - Kashiwa Reysol 16.04 13:00 1:1 (1:0) 1
2129 Sagan Tosu - Gamba O. 16.04 13:00 0:2 (0:1) 2
2130 V.Sendai - Kashima 16.04 13:00 1:2 (0:1) 2
2131 Kobe - FC Tokyo 16.04 13:00 0:3 (0:1) 2
2133 Urawa RD - Tokushima 16.04 13:30 4:3 (1:1) 2

FOTBAL Singapore S.League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2186 Albirex N. - Warriors 16.04 14:30 0:4 (0:1) 2
2187 Hougang Utd. - Brunei DPMM 16.04 14:30 0:1 (0:0) 2

FOTBAL Maroc Botola

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2160 FAR Rabat - Raja Casablanca 16.04 19:00 1:3 (0:2) -

FOTBAL Oman Division 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2174 Al Suwaiq - Sur 16.04 16:45 0:1 -:- -
2175 Sohar - Majees 16.04 19:00 3:1 -:- -
2176 Al Shabab - Dhufar 16.04 19:30 2:1 -:- -

FOTBAL Costa Rica: Primera Division - Toreno de Verano

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1871 Universidad CR - Uruguay 16.04 23:55 2:1 (1:0) -
1872 CS Cartagines - Santos De Guapiles 16.04 23:55 2:0 (1:0) -
1873 Dep.Saprissa - CS Herediano 16.04 23:55 1:1 (1:0) -
1877 Perez Zeledon - FC Puntarenas 16.04 23:55 4:2 (2:0) -

FOTBAL India I League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3868 Mohammedan SC - Lajong SC 16.04 12:30 4:5 (2:3) -
3863 Churchill SC - East Bengal 16.04 14:30 1:0 (1:0) -

FOTBAL Indonezia Super Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3209 Persijap J. - Persija Jakarta 16.04 15:00 0:2 (0:1) -

FOTBAL Cupa Azerbaijanului

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3035 Gabala - Khazar Lankaran 16.04 14:00 3:0 (0:0) -
3036 Neftchi Baku - Ravan Baku 16.04 17:00 1:1 (0:0) -

FOTBAL Armenia Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3644 Banants Yerevan - Gandzasar Kapan 16.04 15:00 1:1 (1:1) -

FOTBAL Ghana Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3116 Sekondi Hasaacas - Asante Kotoko 16.04 18:00 1:1 -:- -

FOTBAL Egipt Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1689 Bani Sweif - Petrojet 16.04 16:30 1:1 (0:1) -

FOTBAL Cupa Bosniei si Hertegovinei - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4028 Zr.Mostar - FK Sarajevo 16.04 19:00 1:3 (0:1) 2
4029 NK Siroki Brijeg - NK Celik Zenica 16.04 20:00 1:0 (0:0) 1

DUEL Game-uri - Jucatori

COD

EVENIMENT

S

DATA

3117 Duel Game - uri/M.Llodra - A.Seppi 16.04 11:30
3119 Duel Game - uri/S.Wawrinka - F.Fognini 16.04 11:30
3122 Duel Game - uri/R.Federer - N.Almagro 16.04 13:00
3133 Duel Game - uri/T.Robredo - G.Dimitrov 16.04 13:00
3134 Duel Game - uri/G.Monfils - A.Dolgopolov 16.04 16:00
3142 Duel Game - uri/M.Cilic - G.Garcia - L. 16.04 16:00

PARIURI PE LUNGA DURATA ATP Monte Carlo (Monaco) - Castigator Turneu

COD

EVENIMENT

S

DATA

2708 M.Cilic - Castigator 16.04 16:00
2751 A.Dolgopolov - Castigator 16.04 16:00
2707 G.Monfils - Castigator 16.04 22:00
2781 R.Gasquet - Castigator 16.04 22:00
2695 G.Dimitrov - Castigator 16.04 22:00
2776 N.Almagro - Castigator 16.04 22:00
2783 R.Nadal - Castigator 16.04 22:00
2690 F.Fognini - Castigator 16.04 22:00
2693 M.Raonic - Castigator 16.04 22:00
2694 T.Robredo - Castigator 16.04 22:00
2750 T.Berdych - Castigator 16.04 22:00
2775 J.W.Tsonga - Castigator 16.04 22:00
2774 D.Ferrer - Castigator 16.04 22:00
2739 S.Wawrinka - Castigator 16.04 22:00
2777 N.Djokovic - Castigator 16.04 22:00
2780 R.Federer - Castigator 16.04 22:00

TENIS ATP - Simplu: Monte Carlo, zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2788 M.Llodra - L.Rosol 16.04 11:30 0:2 4:6 8:12
2798 Y.H.Lu - M.Raonic 16.04 11:30 1:2 7:6 10:18
2797 R.Bautista - F.Fognini 16.04 11:30 0:2 6:7 10:13
2804 P.Andujar - A.Seppi 16.04 13:00 1:2 6:7 17:18
2807 T.Robredo - J.Benneteau 16.04 13:00 2:1 4:6 16:7
2805 R.Stepanek - R.Federer 16.04 13:00 0:2 1:6 3:12
2811 R.Nadal - T.Gabashvili 16.04 14:30 2:0 6:4 12:5
2808 G.Dimitrov - A.Ramos 16.04 14:30 2:1 4:6 16:13
2809 N.Mahut - N.Almagro 16.04 14:30 0:2 6:7 9:13
2816 G.Garcia L. - A.Dolgopolov 16.04 16:00 2:0 6:1 13:6
2819 G.Monfils - P.Carreno B. 16.04 16:00 0:2 3:6 9:13
2820 S.Wawrinka - M.Cilic 16.04 16:00 2:0 6:0 12:2

TENIS ATP - Dublu: Monte Carlo, zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1150 Rojer J - J./Tecau H. - Arneodo R./Balleret B. 16.04 05:00 1:2 6:2 -:-
2821 L.Kubot/R.Lindsted - R.Bopanna/A.Qureshi 16.04 15:00 0:2 3:6 -:-
2822 J.J.Rojer/H.Tecau - Arneodo R./Balleret B. 16.04 15:00 1:2 6:2 -:-
2844 Chardy J./Simon G. - I.Dodig/M.Melo 16.04 16:30 1:2 2:6 -:-
2845 B.Bryan/M.Bryan - Rosol L./Stepanek R. 16.04 17:00 2:0 6:4 -:-

TENIS WTA - Dublu: Kuala Lumpur, asfalt

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1128 Ka.Pliskova/Kr.Pliskova - Kichenok L./Savchuk O. 16.04 05:00 1:2 4:6 -:-
3294 Ka.Pliskova/Kr.Pliskova - Kichenok L./Savchuk O. 16.04 05:00 1:2 4:6 -:-
3776 Amanmuradova A./Date Krumm K. - Hozumi E./Miyamura M. 16.04 05:00
3778 Boey A./Yang Z. - Daniilidou E./Linette M. 16.04 05:00 0:2 0:6 -:-
1127 Babos T./Chan H - C. - Krunic A./Vrljic A. 16.04 05:00 2:1 4:6 -:-
3290 Babos T./Chan H - C. - Krunic A./Vrljic A. 16.04 05:00 2:1 4:6 -:-
3289 Amanmuradova A./Date Krumm K. - Hozumi E./Miyamura M. 16.04 05:00
3293 Boey A./Yang Z. - Daniilidou E./Linette M. 16.04 05:00 0:2 0:6 -:-
2883 Ka.Pliskova/Kr.Pliskova - Kichenok L./Savchuk O. 16.04 12:00 1:2 4:6 -:-
2884 Amanmuradova A./Date Krumm K. - Hozumi E./Miyamura M. 16.04 12:00
2891 Boey A./Yang Z. - Daniilidou E./Linette M. 16.04 13:30 0:6 0:6 -:-
2892 Babos T./Chan H - C. - Krunic A./Vrljic A. 16.04 14:30 2:1 4:6 -:-

TENIS WTA - Simplu: Kuala Lumpur, asfalt

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3761 D.Cibulkova - P.Ozgen 16.04 05:00 2:0 6:1 12:4
3285 D.Cibulkova - P.Ozgen 16.04 05:00 2:0 6:1 12:4
2846 L.Kichenok - M.Linette 16.04 10:00 0:2 1:6 3:12
2859 D.Cibulkova - P.Ozgen 16.04 11:00 2:0 6:1 12:4
2860 D.Kovinic - P.Mayr 16.04 13:00 1:2 4:6 11:15
2861 D.Vekic - Kr.Pliskova 16.04 23:55 2:1 1:6 14:14
2862 Ka.Pliskova - Y.Duan 16.04 23:55 2:0 6:1 12:4
2876 L.Zhang - S.Zhang 16.04 23:55 1:2 3:6 9:16
2878 T.Majeric - C.Buyukakcay 16.04 23:55 0:2 4:6 8:12

TENIS Challenger - Simplu (M): San Luis Potosi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2899 I.Endara - V.Estrella 16.04 20:00 0:2 3:6 6:12
2900 A.Di Mauro - L.Martinez 16.04 20:00 2:0 6:0 12:0
2903 A.Menendez - K.King 16.04 20:00 2:0 6:4 12:7
2907 A.Velotti - T.Hank 16.04 21:30 2:0 6:4 13:10
2912 C.Ramirez - N.Barrientos 16.04 21:30 0:2 4:6 8:12
2913 N.Langer - D.Munoz 16.04 21:30 2:0 6:4 12:8
2915 P.Torebko - P.Lorenzi 16.04 23:30 0:2 0:6 2:12
2916 L.Gomez - M.Arevalo 16.04 23:55 0:2 5:7 8:13

TENIS Challenger - Simplu (M): Santiago (Chile), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2921 A.Collarini - T.De Bakker 16.04 18:00 1:2 6:3 13:16
2922 P.Capdeville - J.Duckworth 16.04 19:30 1:2 7:6 14:18
2924 F.Coria - J.Hernandez 16.04 21:00 2:1 7:6 17:16
2925 G.Quinzi - F.Arguello 16.04 21:00 0:2 5:7 6:13

TENIS Challenger - Simplu (M): Sao Paulo (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3576 T.Monteiro - B.Santanna 16.04 05:00 1:2 7:6 12:18
3468 A.Brizzi - R.Machado 16.04 05:00 0:2 4:6 6:12
3496 B.Rola - J.Pereira 16.04 05:00 2:0 6:4 12:6
3574 S.Sabry - J.O.Souza 16.04 05:00 0:2 4:6 9:13
3575 F.Romboli - G.Duran 16.04 05:00 0:2 1:6 3:12
3569 M.Alund - M.Gonzalez 16.04 05:00 0:2 1:6 5:12
3581 D.Schwartzman - F.Saretta 16.04 05:00 2:0 6:2 12:4
2926 A.Brizzi - R.Machado 16.04 16:00 0:2 4:6 6:12
2927 B.Rola - J.Pereira 16.04 16:00 2:0 6:4 12:6
2930 F.Romboli - G.Duran 16.04 16:00 0:2 1:6 3:12
2929 D.Souto - G.Pella 16.04 16:00 1:2 6:2 15:15
2942 M.Alund - M.Gonzalez 16.04 17:30 0:2 1:6 5:12
2943 S.Sabry - J.O.Souza 16.04 17:30 0:2 4:6 9:13
2941 G.Elias - T.Wang 16.04 17:30 2:0 6:3 12:4
2940 D.Schwartzman - F.Saretta 16.04 17:30 2:0 6:2 12:4
2946 T.Monteiro - B.Santanna 16.04 18:30 1:2 7:6 12:18
2944 N.Ciric - H.Zeballos 16.04 19:00 0:2 1:6 5:12
2945 R.Dutra S. - A.Ghem 16.04 19:00 2:0 7:6 13:7

TENIS Challenger - Simplu (M): Sarasota (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2947 A.Arnaboldi - G.Melzer 16.04 19:30 0:2 5:7 7:13
2949 M.Zverev - D.Young 16.04 19:30 0:0 4:6 0:0
2960 R.Ramirez H. - N.Kyrgios 16.04 21:00 0:2 6:7 10:13
2961 T.Daniel - F.Dancevic 16.04 23:55 2:0 6:2 12:6

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

2671 P.David - Musko P. 16.04 10:10
2672 H.Nordberg - T.Yordanov 16.04 10:50
2673 K.Lei - V.Brodd 16.04 11:30
2674 J.Huzjak - Musko P. 16.04 12:10
2675 P.David - T.Yordanov 16.04 12:50
2677 H.Nordberg - J.Kleprlik 16.04 13:30

BASCHET Euroliga (M) - Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1088 CSKA Moscova - Panathinaikos 16.04 19:00 72:72 40:33 77:74
1090 AJ Milano - Maccabi Tel - Aviv 16.04 21:45 87:87 47:42 99:101

BASCHET NBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4272 Brooklyn Nets - New York Knicks 16.04 03:00 98:109 43:55 98:109
4273 LA Clippers - Denver 16.04 05:30 117:105 63:46 117:105

BASCHET Austria ABL - Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4277 UBSC Graz - St.Polten 16.04 20:00 83:78 39:35 83:78

BASCHET Germania BBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4271 Bonn - Oldenburg 16.04 20:30 74:74 27:39 84:79

BASCHET Polonia Tauron (M) - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4331 Rosa Radom - Energa Czarni Slupsk 16.04 19:00 57:83 36:38 57:83
4339 Trefl Sopot - Turow Zgorzelec 16.04 19:30 89:94 52:41 89:94
4345 Zastal - Anwil Wloclawek 16.04 20:00 83:66 49:32 83:66

BASCHET Polonia Tauron (M) - Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4349 Asseco Prokom - Koszalin 16.04 20:00 79:77 38:34 79:77
4350 Polpharma SG - Jezioro 16.04 20:00 87:73 48:35 87:73
4346 Slask W. - Kotwica 16.04 20:30 93:70 49:41 93:70

BASCHET Cehia Mattoni NBL (M) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4352 Ostrava - Nymburk 16.04 19:00 63:96 30:55 63:96

BASCHET Israel Super League - Play offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4327 Hapoel Eliat - Maccabi L.Rez 16.04 19:30 84:76 42:36 84:76

BASCHET Serbia - Superleague

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3392 BC Radnicki Kragujevac - Metalac V. 16.04 20:00 80:69 49:29 80:69
3394 Partizan Belgrad - Kk Crnokosa Kosjeric 16.04 20:30 101:71 52:39 101:71
3393 Mega Vizura - Crvena Zvezda Telekom 16.04 21:00 76:89 46:46 76:89

BASCHET Filipine - Commissioners Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4284 San Miguel Beermen - Air 21 Express 16.04 15:00 93:85 35:39 93:85

BASCHET Estonia KML Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4283 Tartu Rock - Valga K. 16.04 19:00 82:57 46:30 82:57

BASCHET Argentina Liga A Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1796 Quilmes - Sionista 16.04 03:00 89:79 48:31 89:79
1797 Quimsa - Atenas 16.04 04:00 86:84 45:38 86:84

BASCHET Brazil NBB (M) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4278 Mogi - Pinheiros 16.04 01:30 85:81 34:43 85:81
1798 Palmeiras - Sao Jose Unimed 16.04 02:00 83:69 34:25 83:69

BASCHET Finlanda Korisliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4287 Kouvot Kouvola - Lapuan Korikobrat 16.04 18:30 102:86 59:39 102:86
4285 Honka - Lappeenrannan Nmky 16.04 18:30 92:83 54:40 92:83
4286 Kauhajoen Karhu - KTP Kotka Basket 16.04 18:30 86:88 40:51 86:88
4290 Pyrinto Tampere - Namika Lahti 16.04 18:30 86:76 42:36 86:76
4292 Salon Vilpas - Kataja Joensuu 16.04 18:30 69:79 39:35 69:79
4293 UU - Korihait U. - Nilan Bisons 16.04 18:30 68:92 26:45 68:92

BASCHET Olanda Eredivisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4329 Zwolle - Rotterdam C. 16.04 20:30 99:65 58:31 99:65

BASCHET Slovenia Liga UPC Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4353 KK Grosuplje - Maribor 16.04 19:00 98:67 35:29 98:67
4354 KK Krka - Hopsi Polzela 16.04 20:00 75:95 41:43 75:95
4355 Taifun Sentjur - KK Slovan 16.04 20:00 77:71 39:34 77:71
4356 Lasko - Helios D. 16.04 20:00 77:74 44:37 77:74
4357 Elektra S. - Portoroz 16.04 21:00 79:77 30:37 79:77
4368 Rogaska - U. Olimpija Ljubljana 16.04 21:00 73:74 45:44 73:74

HOCHEI Challenge Duel: Cine marcheaza mai multe goluri ?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3086 Suedia - Cehia 16.04 20:00 5:6 -:- -:-
3087 Oklahoma City - Tampa Bay Lightning 16.04 23:55 1:4 -:- -:-
3097 Pittsburgh - Anaheim Ducks 16.04 23:55 4:4 -:- -:-

HOCHEI WCH U18 IA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
4253 Norvegia - Italia 16.04 13:30 9:0 -:- -:-
4254 Kazakhstan - Belarus 16.04 17:00 1:1 -:- -:-
4255 Letonia - Franta 16.04 20:30 5:1 -:- -:-

HOCHEI AHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
4269 Lake Erie - Hamilton Bulldogs 16.04 02:00 1:2 0:0 1:2

HOCHEI Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
4252 Suedia - Danemarca 16.04 20:00 5:2 2:1 5:2
4251 Cehia - Norvegia 16.04 20:00 6:2 2:0 6:2

HANDBAL Danemarca Handbold Ligaen (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
4382 Mors - Ribe - Esbjerg HH 16.04 20:30 26:26 13:12
4383 Odder - Lemvig 16.04 20:30 24:29 14:15
4385 Skanderborg - Nordsjaelland 16.04 20:30 30:25 16:14
4394 Skive - Sydhavsoerne 16.04 20:30 29:21 12:10

HANDBAL Germania Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
4378 Flensburg - H. - Wetzlar 16.04 20:00 23:19 10:8
4379 Rhein Lowen - Kiel 16.04 21:15 29:26 14:12
4380 Burgdorf - Bergischer HC 16.04 21:15 29:28 14:15

HANDBAL China (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2665 Shandong - Beijing 16.04 10:30 28:26 -:-
2666 Guangdong - Shanghai 16.04 12:00 23:25 -:-
2667 Jiangsu - Liberation A. 16.04 13:30 33:26 -:-

HANDBAL Norvegia Postenligaen (M) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
4396 Bodo - Baekkelagets 16.04 18:30 25:24 13:11
4397 IL Runar - Haslum 16.04 20:00 31:30 16:14
4398 Arendal - Elverum 16.04 20:00 21:26 13:14
4399 Stord - Fyllingen 16.04 20:00 29:29 11:13

HANDBAL Polonia Superliga Playoffs (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2059 Wisla Plock - SPR Stal Mielec 16.04 19:00 36:20 -:-
2060 Vive Kielce - Mmts Kwidzyn 16.04 19:30 41:19 -:-
2065 KS Nmc Powen Zabrze - Chrobry Glogow 16.04 20:00 33:24 -:-
2075 Szczecin - KS Azoty Pulawy 16.04 20:00 35:24 -:-

HANDBAL Spania Asobal (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
4381 Aragon - Cuenca Encantada 16.04 20:45 29:35 11:18
1433 Irun - Ademar Leon 16.04 21:00 24:29 15:15

HANDBAL Spania (M) Division de Honor Plata

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2034 Alcobendas - Barcelona II 16.04 19:30 27:31 -:-

HANDBAL Serbia: Superliga Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2033 Zeleznicar - Crevna Zvezda 16.04 19:00 31:26 -:-
2032 Partizan Belgrad - Radnicki 16.04 19:00 22:21 -:-
2031 Metaloplastika - Vojvodina 16.04 20:00 25:21 -:-

HANDBAL Suedia Elitserien (M) - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1031 Hammarby - Kristianstad 16.04 20:00 28:26 15:11
1032 HK Malmo - Alingsas 16.04 20:00 22:23 10:10
1033 Redbergslids - Guif 16.04 20:16 21:26 10:14

HANDBAL Cupa Slovaciei Finala

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2670 Hlohovec - Tatran Presov 16.04 19:00 35:29 -:-

HANDBAL Suedia Elitserien (M) - Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2035 Lund - Vasteras 16.04 20:00 25:25 13:11
2037 Onnereds - Helsingborg 16.04 20:00 30:23 16:14

HANDBAL Ungaria: Division 1 (F) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2046 Erdi - Gyor 16.04 18:45 26:33 -:-

VOLEI Grecia A1 (M) - Play out-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2104 Aris - Panachaiki 16.04 19:00 1:3 (22:25) 178
2105 Panathinaikos - Eginio 16.04 19:00 3:1 (25:20) 181

VOLEI Grecia A1 (M) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2640 Foinikas S. - Olympiakos 16.04 19:30 3:2 (22:25) 197
2641 Pamvohaikos - PAOK 16.04 19:30 3:2 (25:20) 202

VOLEI Austria - AVL (M) - Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2070 Tirol Innsbruck - Posojilnica 16.04 21:15 3:2 (21:25) 208

VOLEI Franta Pro A (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2072 Chaumont - Toulouse 16.04 21:00 3:2 (25:14) 208
2073 Nantes - Tours 16.04 21:00 1:3 (22:25) 187

VOLEI Franta: Pro B Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2074 Asnieres - Tourcoing 16.04 21:00 0:3 (22:25) 129
2076 Harnes - Canteleu 16.04 21:00 3:0 (25:23) 139
2077 Nancy - Nice 16.04 21:00 3:1 (25:13) 190
2081 Plessis Robinson - Orange 16.04 21:00 2:3 (27:25) 218

VOLEI Franta Pro A (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2092 Mulhouse - Nantes 16.04 21:00 3:1 (21:25) 188
2102 Istres Ouest Provence - RC Cannes 16.04 21:00 0:3 (11:25) 118
2103 Venelles - Beziers VB 16.04 21:00 1:3 (20:25) 192

VOLEI Rusia Superliga (M) Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2579 Novosibirsk - Fakel Novy Urengoy 16.04 15:00 3:2 (22:25) 207
2589 Dinamo Moscova - Perm 16.04 18:00 3:0 (25:16) 120
2593 N. Novgorod - Surgut region 16.04 18:00 2:3 (22:25) 215
2595 Krasnodar - Kemerovo 16.04 18:30 2:3 (21:25) 209

VOLEI Italia Serie A1 (M) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2069 Perugia - Piacenza 16.04 21:30 3:2 (25:20) 203

VOLEI Italia Seria A2 (F): Playoff-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2602 Pavia - Scandicci 16.04 21:30 0:3 (23:25) 131
2604 Rovigo - Monza 16.04 21:30 3:2 (16:25) 213

VOLEI Polonia:Orlen Liga (F) - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2634 Muszyna - Bielsko - Biala 16.04 19:00 3:1 (25:16) 165

VOLEI Germania - Bundesliga (M) Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2642 Generali Haching - VfB Friedrichshafen 16.04 20:30 1:3 (17:25) 177

VOLEI Spania Superliga (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2662 Leadernet - Barca 16.04 21:00 3:2 -:- -:-

VOLEI Suedia - Eliteserien (M) - Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2639 Linkopings VC - VBK Tierp 16.04 20:00 3:1 (24:26) 184

BASEBALL Coreea de Sud - KPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4746 KIA Tigers - Hanwha Eagles 16.04 12:30 6:8 -:-
4747 LG Twins - Nexen Heroes 16.04 12:30 2:5 -:-
4748 Lotte Giants - NC Dinos 16.04 12:30 7:8 -:-
4749 Samsung Lions - Doosan Bears 16.04 12:30 0:5 -:-

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4697 Chunichi Dragons - Yokohama B. 16.04 12:00 7:1 7:2.50
4698 Fukuoka S.H. - Rakuten G.E 16.04 12:00 3:1 3:2.50
4699 Hiroshima Carp - Hanshin T. 16.04 12:00 3:1 3:2.50
4700 Orix B. - Nippon H.F. 16.04 12:00 3:8 3:9.50
4701 Seibu L. - Chiba Lotte M. 16.04 12:00 2:6 2:7.50
4702 Yakult Swallows - Yomiuri Giants 16.04 12:15 8:9 9.50:9

BASEBALL SUA - MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

4716 Baltimore - Tampa Bay 16.04 02:05
4717 New York Yankees - Chicago Cubs 16.04 02:05
4718 Philadelphia - Atlanta 16.04 02:05
4719 Detroit - Cleveland 16.04 02:08
4720 Cincinnati - Pittsburgh 16.04 02:10 7:5 8.50:5
4726 Miami Marlins - Washington 16.04 02:10 11:2 12.50:2
4727 Texas - Seattle 16.04 03:05 5:0 5:1.50
4728 White Sox - Boston 16.04 03:10 2:1 3.50:1
4729 Houston - Kansas City 16.04 03:10 2:4 3.50:4
4730 Milwaukee - ST. Louis Cardinals 16.04 03:10 1:6 1:7.50
4735 Minnesota - Toronto 16.04 03:10 3:9 4.50:9
4736 Arizona - New York Mets 16.04 04:40 0:9 0:10.50
4737 Los Angeles Angels of Anaheim - Oakland 16.04 05:05 9:10 9:11.50
4738 San Diego Padres - Colorado 16.04 05:10 2:3 2:4.50
4739 San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers 16.04 05:15 3:2 3:3.50
4741 Cincinnati - Pittsburgh 16.04 19:35 4:0 4:1.50
4743 Milwaukee - ST. Louis Cardinals 16.04 20:10 5:1 5:2.50
4745 Arizona - New York Mets 16.04 22:40 2:5 2:6.50

SNOOKER World Snooker Championship - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2746 X.Guodong - L.Yan 16.04 13:00 10:1
2741 R.Day - S.Carrington 16.04 13:00 10:5
2729 B.Woollaston - J.Burnett 16.04 13:00 8:10
2742 R.Milkins - M.Wasley 16.04 13:00 9:10
2730 F.O'Brien - R.Williams 16.04 13:00 9:10
2731 L.Wenbo - M.Gould 16.04 13:00 7:10
2732 M.White - M.Selt 16.04 13:00 10:7
2738 P.Ebdon - R.Hull 16.04 13:00 8:10

POLO Romania Superliga - Finala

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2658 Digi Oradea - Steaua 16.04 18:00 11:7

POLO Romania Superliga - Locul 3

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2660 Sportul Studentesc - Dinamo B. 16.04 18:00 4:3

POLO Romania Superliga - Locul 5

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2661 Crisul Oradea - AMEFA Arad 16.04 16:30 11:12

UFC Michael Bisping VS. Tim Kennedy

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2645 Mark Bocek - Mike De La Torre 16.04 22:00 1:0
2646 Mitch Gagnon - Tim Gorman 16.04 22:00 1:0
2651 Nordine Taleb - Vik Grujic 16.04 22:00 1:0
2654 Richard Walsh - Chris Indich 16.04 22:00 1:0
3876 Dustin Poirier - Akira Corassani 16.04 23:55 1:0
3925 Michael Bisping - Tim Kennedy 16.04 23:55 0:1
3956 Patrick Cote - Kyle Noke 16.04 23:55 1:0
3996 Sheldon Westcott - Elias Theodorou 16.04 23:55 0:1
3913 George Roop - Dustin Kimura 16.04 23:55 1:0
3960 Ryan Jimmo - Sean O'Connell 16.04 23:55 1:0
3963 Sam Stout - KJ Noons 16.04 23:55 0:1
3952 Olivier Aubin - Mercier - Chad Laprise 16.04 23:55 0:1
3991 Sarah Kaufman (F) - Leslie Smith (F) 16.04 23:55 1:0

SAH Grand Prix (F): Khanty-Mansiysk - Runda 9

COD

EVENIMENT

S

DATA

2686 Tuvshintugs Batchimeg - Nafisa Muminova 16.04 13:00
2688 Yifan Hou - Anna Ushenina 16.04 13:00
2679 Nana Dzagnidze - Kateryna Lagno 16.04 13:00
2681 Olga Girya - Alexandra Kosteniuk 16.04 13:00
2684 Tatiana Kosintseva - Antoaneta Stefanova 16.04 13:00
2678 Anna Muzychuk - Xue Zhao 16.04 13:00

CRICHET India IPL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1224 Mumbai - Kolkata Knight Riders 16.04 16:30