BASCHET Brazil (M): NBB

COD

EVENIMENT

S

DATA

2484 Flamengo RJ - Pinheiros 26.11 00:00

BASEBALL Republica Dominicana: LIDOM

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3866 Toros del Este - Leones del Escogido 26.11 01:30 9:0 -:-
3861 Gigantes del Cibao - Estrellas de Oriente 26.11 01:30

FUTSAL Brazilia : Liga - Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3793 Corinthians - Intelli O. 26.11 01:30 2:2 -:-

BASEBALL Republica Dominicana: LIDOM

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3862 Tigres del Licey - Aguilas Cibaenas 26.11 01:30 3:4 -:-

BASCHET SUA (M): NBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2490 Washington Wizards - Atlanta Hawks 26.11 02:00 102:106 39:41 102:106

BASEBALL Venezuela: LVBP

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3899 Magallanes - Aragua 26.11 02:00 3:2 -:-
3900 Zulia - Anzoategui 26.11 02:00 2:5 -:-

HOCHEI NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3556 Columbus Blue Jackets - Winnipeg Jets 26.11 02:00 2:4 1:1 2:4

FOTBAL AMERICAN SUA: NCAA I-A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3812 Miami (OH) - Ohio 26.11 02:00 21:24

HOCHEI SUA: ECHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3644 Gwinnett Gladiators - South Carolina Stingrays 26.11 02:05 4:1 -:- -:-

BASEBALL Puerto Rico: PRBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3859 Cangrejeros - Criollos Caguas 26.11 02:30 4:3 -:-

BASCHET SUA (M): NBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2493 Miami Heat - Golden State Warriors 26.11 02:30 97:114 62:61 97:114

BASEBALL Puerto Rico: PRBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3860 Indios de Mayaguez - Gigantes de Carolina 26.11 02:30 12:2 -:-

HOCHEI SUA: SPHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3646 Columbus Cottonmouths - Fayetteville FireAntz 26.11 02:30 1:1 -:- -:-

BASCHET SUA (M): NBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2524 New Orleans Pelicans - Sacramento Kings 26.11 03:00 89:99 49:49 89:99
2516 Milwaukee Bucks - Detroit Pistons 26.11 03:00 98:86 49:48 98:86

HOCHEI NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3557 Nashville Predators - Los Angeles Kings 26.11 03:00 3:3 1:1 4:3

BASCHET Argentina (M): Liga A - Primul tur

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2485 Olimpico - Estudiantes 26.11 03:00 78:75 38:40 78:75

HOCHEI NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3558 St. Louis Blues - Ottawa Senators 26.11 03:00 2:2 1:0 2:3

HOCHEI Canada: WHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3576 Brandon Wheat Kings - Saskatoon Blades 26.11 03:00 4:4 -:- -:-

HOCHEI SUA: ECHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3645 Tulsa Oilers - Allen Americans 26.11 03:05 1:3 -:- -:-

HOCHEI NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3561 Dallas Stars - Edmonton Oilers 26.11 03:30 3:2 1:1 3:2

BASCHET SUA (M): NBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2554 Denver Nuggets - Chicago Bulls 26.11 04:00 114:109 56:49 114:109

HOCHEI Canada: WHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3577 Edmonton Oil Kings - Prince Albert Raiders 26.11 04:00 3:4 -:- -:-
3578 Medicine Hat Tigers - Vancouver Giants 26.11 04:00 6:1 -:- -:-

HOCHEI NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3563 Arizona Coyotes - Colorado Avalanche 26.11 04:00 3:3 3:0 3:4

BASEBALL Mexic LMP

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3854 Yaquis de Obregon - Jalisco 26.11 04:30 2:11 -:-
3851 Tomateros - Mayos de Navojoa 26.11 04:30 15:5 -:-
3849 Caneros Mochis - Mazatlan 26.11 04:30 4:0 -:-

HOCHEI NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3565 Vancouver Canucks - New Jersey Devils 26.11 05:00 2:0 0:0 2:0

HOCHEI Canada: WHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3579 Portland Winterhawks - Victoria Royals 26.11 05:00 4:2 -:- -:-

HOCHEI NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3564 Anaheim Ducks - Calgary Flames 26.11 05:00 3:2 1:0 3:2

BASEBALL Mexic LMP

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3855 Aguilas de Mexicali - Hermosillo 26.11 05:30 0:4 -:-

CRICHET World - One Day International

COD

EVENIMENT

S

DATA

3845 Bangladesh - Zimbabwe 26.11 08:30

VOLEI Coreea de Sud (F): Volleyball League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
4475 Hungkuk - Hyundai 26.11 10:00 2:3 (23:25) 220

BASCHET Cupa Filipine (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2295 Barako Bull - Blackwater Elite 26.11 10:15 97:82 41:30 97:82

FOTBAL AFF Suzuki Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2935 Malaysia - Thailand 26.11 11:00 2:3 -:- -

SNOOKER United Kingdom Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1899 G.Greene - V.Calabrese 26.11 11:30 6:2

FOTBAL Georgia-Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7176 Kolkheti Poti - Dila Gori 26.11 11:30 1:1 -:- -

SNOOKER United Kingdom Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1901 J.Higgins - L.Walker 26.11 11:30 6:2

FOTBAL Georgia-Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7179 FC Torpedo Kutaisi - Merani Martvili 26.11 11:30 3:4 -:- -

SNOOKER United Kingdom Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1903 A.McGill - M.Georgiou 26.11 11:30 6:4
1898 M.Gould - L.Page 26.11 11:30 6:4
1897 J.Cope - J.Astley 26.11 11:30 6:2
1904 M.Stevens - A.Taylor 26.11 11:30 6:2

FOTBAL Georgia-Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7180 Metallurg Rustavi - FC Zugdidi 26.11 11:30 5:0 -:- -

SNOOKER United Kingdom Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1900 X.Guodong - I.Glover 26.11 11:30 6:1

FOTBAL Georgia-Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7177 FC Sapovnela - FK Spartaki Tskhinvali 26.11 11:30 0:0 -:- -

SNOOKER United Kingdom Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1905 B.Woollaston - M.Wasley 26.11 11:30 6:4

FOTBAL Georgia-Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7178 Zestafoni - Chikhura Sachkhere 26.11 11:30 0:1 -:- -

BASCHET Coreea de Sud (F): WKBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2452 S - Birds - Woori 26.11 12:00 51:67 -:- -:-

FOTBAL Liga Campionilor Tineret - Grupa C

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2677 Zenit U19 - Benfica U19 26.11 12:00 5:1 (0:1) 2

HOCHEI Rusia MHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3621 Irbis - Ladya 26.11 12:00 3:2 2:1 3:2

BASCHET Coreea de Sud (M): KBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2455 Goyang - Sonic Boom 26.11 12:00 66:95 34:48 66:95

FOTBAL Japonia - Emperors Cup - Semifinale!

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3073 Jef Utd. - Montedio Yamagata 26.11 12:00 2:3 (1:2) -

HOCHEI Asia: Liga Asiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3569 China Dragon - Tohoku F.B. 26.11 12:00 2:6 -:- -:-

FOTBAL Japonia - Emperors Cup - Semifinale!

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3072 Gamba O. - Shimizu 26.11 12:00 5:2 (3:2) -

VOLEI Coreea de Sud (M): Volleyball League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
4472 KAL Jumbos - Kepco 26.11 12:00 3:0 (25:21) 137

FOTBAL Azerbaijan Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1277 Lok.Bilajary - Mil - Mugan FK 26.11 12:00 3:2 -:- -

BASCHET Coreea de Sud (M): KBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2457 Seoul Thunders - Seoul Knights 26.11 12:00 69:72 34:35 69:72

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Classic - Campionat

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3070 Seoul - Pohang 26.11 12:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Classic - Ret./Prom.

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3071 Incheon - Seongnam I. 26.11 12:30 0:1 (0:1) 2

TENIS ITF - Simplu (M): Sharm El Sheikh (Egipt), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1380 T.Jomby - M.Jankovic 26.11 13:00 2:0 -:- -:-
1377 F.Garzelli - S.Gille 26.11 13:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1321 D.Mylokostov - M.Basic 26.11 13:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1410 N.Totka - M.Alves V. 26.11 13:00 2:0 -:- -:-
1411 T.Curovic - C.Giovine 26.11 13:00

HOCHEI Rusia MHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3622 Omskie Yastreby - Snezhnye Barsy 26.11 13:00 6:3 1:1 6:3

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1312 A.Celikbilek - E.Karlovskiy 26.11 13:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1409 N.Stojanovic - I.Kocher 26.11 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sharm El Sheikh (Egipt), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1379 S.Sabry - K.Maamoun 26.11 13:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1385 J.Wikkerink - A.Fomina 26.11 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1408 M.Zakarlyuk - C.Jaeger 26.11 13:00 0:2 -:- -:-

BASCHET Cupa Filipine (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2298 Purefoods Star - Kia Sorento 26.11 13:00 88:77 34:34 88:77

FOTBAL Georgia-Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7181 Dinamo Tbilisi - FC Shuqura 26.11 13:00 3:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1386 E.Gorgodze - J.Daniel 26.11 13:10 2:0 -:- -:-
1388 V.Ciraolo - S.Haas 26.11 13:10 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Dublu (M): Larnaca (Cipru)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1343 Mihaylov/Neykov - Dyakonov/Miki 26.11 13:30 2:0 -:- -:-
1340 Bois/Glancy - Mihailo/Pervolar 26.11 13:30 2:0 -:- -:-

VOLEI Iran: Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
4535 Paykan - Erteashat Sanati 26.11 13:30 3:0 -:- -:-

TENIS ITF - Dublu (M): Larnaca (Cipru)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1341 Bortoloti/Crepald - Asvest/Christof 26.11 13:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Larnaca (Cipru)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1339 C.Ioannides - J.Dubail 26.11 13:30

TENIS ITF - Simplu (F): Sousse (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1420 N.Orlova - C.Quattrone 26.11 13:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sousse (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1363 V.Mladenov - H.Grenier 26.11 13:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Dublu (M): Larnaca (Cipru)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1342 Campbell/Efstathi - Barry/O`Hare 26.11 13:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Cehia Liga U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7186 Bohemians 1905 U19 - Karvina U19 26.11 13:30 3:1 -:- -

BASCHET China (M): CBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2469 DongGuan - TianJin 26.11 13:35 133:116 74:61 133:116
2472 Jiangsu - Jiangsu Tongxi 26.11 13:35 124:90 58:42 124:90
2475 Shanghai - Qingdao 26.11 13:35 95:95 47:47 102:109
2481 Zhejiang - Shanxi 26.11 13:35 123:131 60:56 123:131
2471 Guandong - Liaoning 26.11 13:35 105:105 58:43 112:116
2460 Chongqing Dragons - Zhejiang Guangsha 26.11 13:35 112:120 59:56 112:120
2459 Beijing - Sichuan 26.11 13:35 130:96 64:35 130:96
2458 Bayi Rockets - Xinjiang 26.11 13:35 69:84 29:34 69:84
2473 Shandong - Fujian 26.11 13:35 109:96 55:53 109:96

TENIS ITF - Dublu (M): Meshref (Kuweit)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1356 Cappeau/Portales - Neuchri/Wirlend 26.11 14:00 0:2 -:- -:-

VOLEI Cupa Turciei (M) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
4573 Sahinbey - Arkasspor 26.11 14:00 0:3 (0:0) 0

FOTBAL AFF Suzuki Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2936 Myanmar - Singapore 26.11 14:00 2:4 -:- -

TENIS ITF - Dublu (M): Meshref (Kuweit)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1357 Giacom/Tabrizi - Hemery/Vannes 26.11 14:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Cupa Muntenegru

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7189 FK Mornar Bar - FK Sutjeska Niksic 26.11 14:00 2:0 (0:0) -
7187 Lovcen - OFK Petrovac 26.11 14:00 1:1 (1:0) -

TENIS ITF - Dublu (M): Meshref (Kuweit)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1358 Haenle/Jai.Pulgar - Gohlke/Trubrig 26.11 14:00 1:2 -:- -:-
1359 Y.Kaelin/R.Stucker - Al - Qallaf/Hallak 26.11 14:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Liga Campionilor Tineret - Grupa A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2616 Atletico M. U19 - Olympiakos P. U19 26.11 14:00 0:2 (0:0) 2

TENIS ITF - Dublu (M): Larnaca (Cipru)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1346 Hovhanni/Jecan - Kyratzis/Popovic 26.11 15:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Temuco (Chile)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1368 J.Saez - F.Garces 26.11 15:00 2:0 6:2 12:4