TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1127 Wawrinka S. (Sui) - Ramos A. (Esp) 02.09 00:00 3:0 7:5 20:15
1086 Chung H. (Kor) - Duckworth J. (Aus) 02.09 00:00 3:0 6:3 18:6

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1474 Panova A. (Rus) - Niculescu M. (Rou) 02.09 00:15 1:2 6:7 16:18
1191 Pennetta F. (Ita) - Gajdosova J. (Aus) 02.09 00:30 2:1 6:1 15:8
1155 Babos T. (Hun) - Stosur S. (Aus) 02.09 00:30 0:2 3:6 7:12

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1116 Ram R. (Usa) - Harrison R. (Usa) 02.09 00:30 3:0 7:6 19:11

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1490 Rodina E. (Rus) - Mrdeza T. (Cro) 02.09 00:45 2:0 6:2 12:4

FOTBAL Brazilia:Campeonato Brasileiro B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3998 Ceara - Paysandu PA 02.09 01:00 0:0 (0:0) -
3999 Criciuma - Nautico PE 02.09 01:00 1:0 (1:0) 1

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1160 Cornet A. (Fra) - Nara K. (Jpn) 02.09 01:00 1:2 6:2 14:14

BASCHET SUA (F): WNBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2833 Indiana Fever W - Connecticut Sun W 02.09 02:00 81:51 41:15 81:51
2834 New York Liberty W - Atlanta Dream W 02.09 02:00 67:67 41:37 80:75

HOCHEI Canada: QMJHL - Pre-sezon

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2217 Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres 02.09 02:00 5:2 -:- -:-

BASCHET WORLD: Americas Championship - Preliminary

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2865 Brazil - Dominican Republic 02.09 02:00 71:65 45:32 71:65

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1106 Kyrgios N. (Aus) - Murray A. (Gbr) 02.09 02:00 1:3 5:7 15:23

BASEBALL SUA: MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4514 Baltimore Orioles - Tampa Bay Rays 02.09 02:05 2:11 2:12.50
4515 Toronto Blue Jays - Cleveland Indians 02.09 02:07 5:3 5:4.50
4518 New York Mets - Philadelphia Phillies 02.09 02:10 8:14 8:15.50
4516 Atlanta Braves - Miami Marlins 02.09 02:10 1:7 1:8.50
4517 Boston Red Sox - New York Yankees 02.09 02:10 1:3 2.50:3

FOTBAL Brazilia:Campeonato Brasileiro B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4000 Bahia BA - CRB AL 02.09 02:30 3:2 (1:0) 1
4054 Bragantino - Vitoria BA 02.09 02:30 2:1 (0:1) 2
4118 Sampaio Correa MA - Mogi Mirim SP 02.09 02:30 3:1 (1:0) 1
4053 Boa Esporte Clube - Parana Clube PR 02.09 02:30 1:2 (1:0) 1
4087 Luverdense MT - ABC RN 02.09 02:30 1:1 (0:0) 2
4119 Santa Cruz PE - America MG 02.09 02:30 2:1 (1:0) 1

BASEBALL SUA: MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4519 Chicago Cubs - Cincinnati Reds 02.09 03:05 5:4 5:5.50

BASEBALL Mexic LMB: Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

2448 Monclova - Toros de Tijuana 02.09 03:05

BASEBALL SUA: MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1807 Kansas City Royals - Detroit Tigers 02.09 03:10 5:6 5:7.50
1809 Minnesota Twins - Chicago White Sox 02.09 03:10 8:6 9.50:6
4521 Houston Astros - Seattle Mariners 02.09 03:10 5:7 5:8.50
1808 Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 02.09 03:10 7:4 8.50:4
4522 St.Louis Cardinals - Washington Nationals 02.09 03:15 8:5 8:6.50

FOTBAL Brazilia:Campeonato Brasileiro B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4121 Oeste SP - Macae RJ 02.09 03:30 1:2 (0:2) 2
4120 Botafogo RJ - Atletico GO 02.09 03:30 4:0 (2:0) 1

BASEBALL SUA: MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4523 Colorado Rockies - Arizona Diamondbacks 02.09 03:40 3:5 4.50:5

BASEBALL Mexic LMB: Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

2449 Yucatan - Quintana Roo 02.09 04:00

FOTBAL Columbia - Primera B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2662 Deportes Quindio - Dep.Pereira 02.09 04:00 4:0 (2:0) -

HOCHEI Canada: WHL Pre-sezon

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2938 Swift Current Broncos - Moose Jaw Warriors 02.09 04:00 4:5 3:1 4:5

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1442 Kvitova P. (Cze) - Siegemund L. (Ger) 02.09 04:00 2:0 6:1 12:2

BASCHET Asia - Campionatul Asiei (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2849 Kazakhstan W - Philippines W 02.09 04:00 63:63 32:33 73:80

BASCHET WORLD: Americas Championship - Preliminary

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2872 Puerto Rico - Cuba 02.09 04:30 91:61 47:31 91:61

BASEBALL SUA: MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4524 Oakland Athletics - Los Angeles Angels 02.09 05:05 2:6 3.50:6
4527 San Diego Padres - Texas Rangers 02.09 05:10 6:8 6:9.50
4525 Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants 02.09 05:10 2:1 2:2.50

BASCHET Asia - Campionatul Asiei (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2858 Sri Lanka W - Malaysia W 02.09 06:00 33:57 12:29 33:57

TENIS Challenger - Simplu (M): Bangkok (Thailanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2997 Chen T. (Tpe) - Anderson O. (Aus) 02.09 06:05 2:0 7:5 13:8
3333 Desein N. (Bel) - Rungkat C. (Ina) 02.09 06:05 0:2 1:6 5:12
3334 Sekiguchi S. (Jpn) - Niki T. (Jpn) 02.09 06:15 2:0 6:2 13:7

BASCHET Asia - Campionatul Asiei (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2851 North Korea W - Hong Kong W 02.09 08:00 66:43 36:20 66:43

TENIS Challenger - Simplu (M): Bangkok (Thailanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2999 Whittington A. (Aus) - Devvarman S. (Ind) 02.09 09:00 0:0 5:7 0:0
2996 Mitchell B. (Aus) - Balaji N. S. (Ind) 02.09 09:20 2:1 6:7 18:12
2998 Van Peperzeel G. (Aus) - Thompson J. (Aus) 02.09 09:50 0:2 1:6 3:12

TENIS Challenger - Dublu (M): Bangkok (Thailanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3340 Ratiwatana Sa./Ratiwatana So. - Burapharitta P./Navasirisomboon J. 02.09 10:00 2:1 4:6 -:-

BASCHET Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2591 Japan - Philippines 02.09 10:00 60:75 25:29 60:75

BASCHET Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2592 Mobis Phoebus (Kor) - Liaoning (Chn) 02.09 10:00 91:61 51:30 91:61

BASCHET Asia - Campionatul Asiei (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2847 India W - South Korea W 02.09 10:00 44:121 20:67 44:121

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2667 Sibirskie Snaipery (Rus) - Altay Barnaul (Rus) 02.09 10:00 10:4 5:1 10:4

TENIS Challenger - Dublu (M): Bangkok (Thailanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1664 Hach Verdugo H./Sarkissian A. - Lee H./Zhang Z. 02.09 10:00 1:2 6:3 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Brasov (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3522 S.Fransen - N.Lupsescu 02.09 10:30 2:0 -:- -:-

RUGBY Noua Zeelanda: ITM Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3429 Taranaki - Counties Manukau 02.09 10:35 17:10 (17:15.50)

TENIS ITF - Simplu (F): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3179 A.Skidanova - A.Bienkowska 02.09 11:00

TENIS ITF - Simplu (M): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3412 T.Weissborn - P.Nejedly 02.09 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3466 K.Stresnakova - L.Pigossi 02.09 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bytom (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3313 M.Podzus - J.Podzus 02.09 11:00 0:2 -:- -:-
3317 M.Schmid - J.Zielinski 02.09 11:00

TENIS ITF - Simplu (M): Vsevolozhsk (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3414 A.Bublik - A.Vasilenko 02.09 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3462 K.Filip - E.Alexandrova 02.09 11:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3604 Persebaya S. - Martapura 02.09 11:00 0:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3180 E.Kazionova - M.Lazareva 02.09 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Vrnjacka Banja (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3480 J.Lukic - E.Polic 02.09 11:00

TENIS ITF - Simplu (M): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3499 M.Faber - N.Fatic 02.09 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3404 D.Novak - D.Pichler 02.09 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3427 A.Raaholdt - M.Basic 02.09 11:00 1:2 -:- -:-
3437 I.Marinov - An.Vdovenco 02.09 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3463 K.Kramperova - Z.Luknarova 02.09 11:00

TENIS ITF - Simplu (M): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3495 F.Tonejc - D.Jandric 02.09 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3188 M.Arcangioli - M.Del Peral 02.09 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Vsevolozhsk (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3421 V.Kozyukov - M.Ratniuk 02.09 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3435 I.Krivic - S.Carruthers 02.09 11:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3505 M.Guinard - W.Boe - Wiegaard 02.09 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3428 A.Stevanovic - I.Mekovec 02.09 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Bangkok (Thailanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3335 Ito T./Matsui T. - Chen T./Li Z. 02.09 11:00 0:2 6:7 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3181 L.Maetschke - D.Chernetsova 02.09 11:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bytom (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3337 T.Kopinski - B.Malla 02.09 11:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Vsevolozhsk (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3418 R.Muzaev - D.Popko 02.09 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Vrnjacka Banja (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3487 Li.Gjorcheska - G.Van De Graaf 02.09 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3189 M.Honcova - M.Mercier 02.09 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Vsevolozhsk (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3416 D.Molchanov - D.Surchenko 02.09 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3460 J.Jablonovska - A.Munozova 02.09 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Vrnjacka Banja (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3489 T.Curovic - M.Novakovic 02.09 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3193 S.Burman - E.D Oliveira 02.09 11:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bytom (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3336 P.Cias - L.Kirche 02.09 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3405 G.Diarra - M.Blasko 02.09 11:00 2:1 -:- -:-
3406 M.Haim - L.Miedler 02.09 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Arlon (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3288 G.Sakharov - J.De Loore 02.09 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Bangkok (Thailanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3343 Devvarman S./Wang J. - Bai Y./Ghedin R. 02.09 11:30 0:2 4:6 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Arlon (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3291 M.Michalicka - O.Salman 02.09 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Kiriyat Gat (Israel)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3530 G.Hakak - Y.Barkai 02.09 11:45 2:1 -:- -:-

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3115 Rakuten Gold. Eagles - Orix Buffaloes 02.09 12:00 3:6 4.50:6

TENIS ITF - Simplu (M): Lausanne (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3378 A.Bellier - T.Lipovsek P. 02.09 12:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3467 L.Kuncikova - E.Rutarova 02.09 12:00 1:2 -:- -:-

HOCHEI Rusia MHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1723 Sakhalinskie Akuly - Amurskie Tigry 02.09 12:00 6:0 3:0 6:0

TENIS ITF - Simplu (M): Bytom (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3300 K.Drzewiecki - Mar.Eriksson 02.09 12:00 0:2 -:- -:-

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3117 Yomiuri Giants - Yakult Swallows 02.09 12:00 3:5 3:6.50

TENIS ITF - Simplu (M): Lausanne (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3386 L.Margaroli - S.Rossier 02.09 12:00 2:1 -:- -:-
3384 E.Ejupovic - M.Giraldi R. 02.09 12:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Campionatul AFF U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5932 Thailanda U19 - Malaezia U19 02.09 12:00 5:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Libreville (Gabon)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3394 J.Luck - M.Grant 02.09 12:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Engis (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3202 M.Decker - H.Scholsen 02.09 12:00

TENIS ITF - Simplu (M): Chennai (India)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3358 C.Peranamallur - S.Rawat 02.09 12:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3247 R.Sramkova - J.Thiem 02.09 12:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Libreville (Gabon)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3393 J.Busch - C.Silverman 02.09 12:00 2:1 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Bangkok (Thailanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2506 Huang L. C./Wu D. - Hsieh C./Whittington A. 02.09 12:00 0:2 6:7 -:-

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3114 Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 02.09 12:00 1:5 2.50:5

TENIS ITF - Simplu (M): Brasov (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3521 C.Manda - V.Crivoi 02.09 12:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Chennai (India)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3368 R.Virali M. - P.Gunneswaran 02.09 12:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intertari (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3633 Croatia (F) - Albania (F) 02.09 12:00 3:1 -:- -

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3113 Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 02.09 12:00 2:3 2:4.50

TENIS ITF - Simplu (M): Kiriyat Gat (Israel)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3531 J.Kanar - H.Voljacques 02.09 12:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Roehampton (Marea Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3403 H.Laaksonen - Q.Halys 02.09 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Vrnjacka Banja (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3478 I.Gheorghita - C.Argyelan 02.09 12:30 0:2 -:- -:-

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3129 NC Dinos - Samsung Lions 02.09 12:30 0:13 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3409 P.Lang - P.Brunner 02.09 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Vrnjacka Banja (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3476 B.Marinkovic - A.Makhorkina 02.09 12:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3474 V.Zovincova - H.Pektorova 02.09 12:30

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3127 Lotte Giants - KT Wiz Suwon 02.09 12:30 5:1 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3195 S.Fafaliou - C.Bechri 02.09 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3516 R.Constantin. - R.Urzua - Rivera 02.09 12:30

FOTBAL Australia Brisbane Premier League (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3637 Logan L. (F) - Annerley (F) 02.09 12:30 1:0 -:- -

BASCHET Asia - Campionatul Asiei (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2862 Thailand W - Japan W 02.09 12:30 43:95 19:50 43:95

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3120 Nippon Ham Fighters - Chiba Lotte Marines 02.09 12:30 2:4 2:5.50

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3130 Nexen Heroes - LG Twins 02.09 12:30 9:8 -:-
3125 Doosan Bears - SK Wyverns 02.09 12:30 6:3 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3408 N.Matic - M.Sedletzky 02.09 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3432 B.Miklova - T.Kupkova 02.09 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Bangkok (Thailanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3344 Propoggia D./Thompson J. - Cluskey J./Ramanathan R. 02.09 12:30 2:0 6:4 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Vrnjacka Banja (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3488 M.Cubranovic - K.Miletic 02.09 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Kiriyat Gat (Israel)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3528 D.Cukierman - A.Elia 02.09 12:30

TENIS ITF - Simplu (M): Roehampton (Marea Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3400 A.Bossel - M.Willis 02.09 12:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3473 N.Holanova - K.Muchova 02.09 12:45 0:2 -:- -:-

FOTBAL Japonia: Cupa Ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5891 Kashiwa Reysol - Kobe 02.09 13:00 0:2 (0:0) 2

TENIS ITF - Simplu (F): Duino Aurisina (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3172 G.Brescia - Y.In Albon 02.09 13:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Australia Brisbane Premier League (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3644 Eastern Suburbs (F) - Pine Hills (F) 02.09 13:00 3:0 -:- -

FOTBAL Japonia: Cupa Ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5881 FC Tokyo - Kashima 02.09 13:00 2:2 (1:1) 1
5880 Niigata Albirex - Urawa RD 02.09 13:00 5:0 (1:0) 1

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3426 A.Bondar - N.Coopersmith 02.09 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Duino Aurisina (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3372 F.Picco - A.Campo 02.09 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3525 J.Dyke - J.Fermosell 02.09 13:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3363 Cota C./Gamba O. - Nagoya 02.09 13:00 1:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Vsevolozhsk (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3420 V.Ivanov - E.Tyurnev 02.09 13:00 2:0 -:- -:-
3419 R.Rodriguez P. - T.Kiuamov 02.09 13:00 2:1 -:- -:-

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2669 Perm (Rus) - Toros Neftekamsk (Rus) 02.09 13:00 2:7 0:1 2:7

TENIS ITF - Simplu (M): Vsevolozhsk (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3417 M.Elgin - T.Razmaitov 02.09 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3491 F.Raspudic - F.Zgombic 02.09 13:00 2:1 -:- -:-

FOTBAL Japonia: Cupa Ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5882 Gamba O. - Nagoya 02.09 13:00 1:1 (1:0) 1

TENIS ITF - Simplu (M): Kiriyat Gat (Israel)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3529 E.Johnson - E.Rousset 02.09 13:00 2:0 -:- -:-
3527 B.Botzer - K.Kylar 02.09 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Duino Aurisina (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3369 D.Gorsic - N.Serdarusic 02.09 13:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL India Calcutta - Premier Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3398 East Bengal - Kalighat 02.09 13:00 4:3 -:- -

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2668 Karaganda (Kaz) - Nizhny Tagil (Rus) 02.09 13:00 4:6 1:0 4:6

TENIS ITF - Simplu (M): Vsevolozhsk (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3415 A.Vatutin - A.Zaitcev 02.09 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3220 A.Sosnovschi - D.Sumova 02.09 13:15 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Kiriyat Gat (Israel)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3532 P.Kobelt - O.Yeshaya 02.09 13:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Arlon (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3261 B.Dhoe - F.Silva 02.09 13:15 0:2 -:- -:-
3262 B.Harris - L.Juszczak 02.09 13:15 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Brasov (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3519 A.Cociasu - Z.Milovic 02.09 13:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3232 K.Kaminkova - J.Grabher 02.09 13:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Duino Aurisina (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3371 E.Dalla Valle - N.Ghedin 02.09 13:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Libreville (Gabon)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3391 A.Surreaux - A.Moyano 02.09 13:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3455 K.Stach - A.Lekaj 02.09 13:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3413 Y.Panak - B.Trinker 02.09 13:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3526 S.Merzetti - R.Ziganshin 02.09 13:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3221 J.Jegiolka - L.Svatikova 02.09 13:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Barcelona (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3423 A.Savoretti - M.Georges 02.09 13:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Libreville (Gabon)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3395 Jav.Pulgar G. - A.Bikom 02.09 13:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Engis (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3204 V.Heisen - C.Uebelhoer 02.09 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Vrnjacka Banja (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3475 A.Pantelic - G.Horackova 02.09 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3518 S.Gille - A.Radinski 02.09 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Roehampton (Marea Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3402 Da.Evans - D.Cox 02.09 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Lausanne (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3387 R.Marcora - P.Kahoun 02.09 14:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3617 Persib Bandung - Persiba Balikpapan 02.09 14:00 4:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Bytom (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3316 M.Rajski - R.Stanek 02.09 14:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3461 J.Maleckova - P.Melounova 02.09 14:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Rusia Divizia 2 -Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6151 FC Irtysh Omsk - Yakutiya Yakutsk 02.09 14:00 1:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Roehampton (Marea Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3401 D.Smethurst - J.Milton 02.09 14:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Rusia Divizia 2 -Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3399 M.Novokuznetsk - Smena K. 02.09 14:30 2:3 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Bytom (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3338 V.Safranek - M.Gawron 02.09 14:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3458 T.Faber - N.Sipek 02.09 14:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Duino Aurisina (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3171 C.Rosatello - I.Primorac 02.09 14:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Barcelona (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3424 M.Martinez M. - S.Mendez 02.09 14:30 0:2 -:- -:-

BASCHET Asia - Campionatul Asiei (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2843 China W - Chinese T. W 02.09 14:30 76:62 44:36 76:62

TENIS ITF - Simplu (F): Duino Aurisina (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3177 V.Mariotto - E.Daniilidou 02.09 14:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Arlon (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3286 D.Kekez - T.Saive 02.09 14:45 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Vrnjacka Banja (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3477 D.Tomic - E.Dancetovic 02.09 14:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Lausanne (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3379 A.Bodmer - R.Arneodo 02.09 15:00 0:2 -:- -:-

HANDBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3104 Fregata Burgas (Bul) - Lokomotiv Varna (Bul) 02.09 15:00 33:29 16:13

TENIS Challenger - Simplu (M): Como (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3353 Berlocq C. (Arg) - Romboli F. (Bra) 02.09 15:00 2:0 6:1 12:3

TENIS ITF - Simplu (F): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3237 L.Jurikova - N.Bredl 02.09 15:15

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3456 S.Njiric - K.Kilic 02.09 15:30 2:0 -:- -:-