FOTBAL Paraguay - Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4253 Olimpia Asuncion - Sportivo Luq. 26.09 00:00 4:1 (2:0) 1

FOTBAL Argentina - Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3289 Lanus - Aldosivi 26.09 00:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Ecuador Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7614 Emelec - Ind. del Valle 26.09 00:00 2:1 (1:1) 2

FOTBAL Cupa Confederatiilor CAF - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1035 FUS Rabat - MO Bejaia 26.09 00:00 1:1 (0:0) -

FOTBAL Honduras Liga Nacional - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4262 CD Motagua - CD Honduras 26.09 00:00 0:0 -:- -

FOTBAL El Salvador - Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4266 CD Municipal Limeno - Chalatenango 26.09 00:00 2:0 -:- -

FOTBAL Chile Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4257 U.de Chile - Palestino 26.09 00:00 1:0 -:- -

FOTBAL Argentina - Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3288 Boca Jr. - Quilmes 26.09 00:00 4:1 (4:1) 1

FOTBAL Honduras Liga Nacional - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4263 CD Platense - CD Marathon 26.09 00:00 1:1 -:- -

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4259 Nacional Potosi - Sport Boys Warnes 26.09 00:15 3:1 -:- -

FOTBAL El Salvador - Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4267 Alianza FC - Luis Angel F. 26.09 00:15 4:1 -:- -

FOTBAL Costa Rica Primera Division - Apertua

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4265 Municipal Liberia - Alajuelense 26.09 01:00 0:1 -:- -

FOTBAL Uruguay Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7541 Juventud - Penarol 26.09 01:00 1:0 (1:0) 1

BASEBALL World Baseball Classic - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3469 Israel - Great Britain 26.09 01:00 9:1 -:-

FOTBAL Columbia - Primera A - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7596 Petrolera - Santa Fe 26.09 01:00 0:1 (0:0) 2
7591 Dep. Cali - Dep. Pasto 26.09 01:30 1:1 (0:0) 2

FOTBAL Mexic Primera Division Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4255 Santos L. - Club Tijuana 26.09 02:00 1:2 (1:1) 2

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4242 Columbus Crew - New England Revolution 26.09 02:00 2:0 -:- -

BASCHET Argentina (M): Liga A - Primul Tur

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2271 Penarol - Hispano Americano 26.09 02:00 81:79 -:- 81:79

FOTBAL Argentina - Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3291 Defensa Y Justicia - River Plate 26.09 02:00 3:3 (2:2) 1

HOCHEI SUA (M): NHL Pre-season

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1014 Columbus Blue Jackets - St.Louis Blues 26.09 02:00 0:5 0:2 0:5

FUTSAL Lume (M): Cupa Mondiala - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1145 Azerbaijan - Portugalia 26.09 02:00 2:3 (4.50:3)

FOTBAL Paraguay - Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4254 Rubio NU - Club Guarani 26.09 02:10 0:2 (0:1) 2

FOTBAL Venezuela Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4261 Zamora FC - Carabobo FC 26.09 02:30 0:1 -:- -

FOTBAL Chile Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4258 U.Espanola - Deportes Iquique 26.09 02:30 3:1 -:- -

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4260 Oriente Petrolero - Blooming 26.09 02:30 3:1 -:- -

BASCHET Argentina (M): Liga A - Primul Tur

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2268 Argentino - San Lorenzo 26.09 03:00 57:83 -:- 57:83

HOCHEI Canada (M): WHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
4666 Portland Winterhawks - Tri - City Americans 26.09 03:00 7:3 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Brisbane (Australia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7240 S.Tomic - A.Cveticanin 26.09 03:00 2:0 -:- -:-

BASCHET Argentina (M): Liga A - Primul Tur

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2270 Instituto de Cordoba - Olimpico 26.09 03:00 78:70 -:- 78:70

TENIS ITF - Simplu (F): Brisbane (Australia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7241 S.Zaniewska - S.Talcott 26.09 03:00 2:0 -:- -:-
7236 H.C.Tang - K.McPhee 26.09 03:00 1:2 -:- -:-
7237 M.Inglis - G.Lorbergs 26.09 03:00 2:0 -:- -:-
7242 Ste.Tan - S.Mendez 26.09 03:00 2:0 -:- -:-
7239 M.Zakarlyuk - N.Hanatani 26.09 03:00 0:2 -:- -:-
7243 T.Mihalikova - A.Tere - Apisah 26.09 03:00 0:2 -:- -:-
7238 M.Minokoshi - A.Parnaby 26.09 03:00 2:0 -:- -:-

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1079 Chicago Cubs - St.Louis Cardinals 26.09 03:08 3:1 3:2.50

BASCHET Argentina (M): Liga A - Primul Tur

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2269 Atenas - Quimsa 26.09 03:30 61:78 -:- 61:78
2275 San Martin - La Union 26.09 03:30 76:67 -:- 76:67

FOTBAL Columbia - Primera A - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7590 Chico - Junior 26.09 03:30 2:2 (2:2) 2

BASCHET Argentina (M): Liga A - Primul Tur

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2274 Regatas - Estudiantes 26.09 03:30 88:94 -:- 88:94

FOTBAL AMERICAN SUA (M): NFL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1085 Dallas Cowboys - Chicago Bears 26.09 03:30 31:17

TENIS ITF - Simplu (F): Iizuka (Japonia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7246 A.Yamasoto - N.Chimura 26.09 04:00 2:0 -:- -:-
7250 K.Takahata - M.Yamaguchi 26.09 04:00 2:0 -:- -:-
7251 R.Fujiwara - S.Baba 26.09 04:00 2:0 -:- -:-
7249 H.Kaji - C.Takayama 26.09 04:00 2:1 -:- -:-
7244 A.Inoue - A.Koshiishi 26.09 04:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Brisbane (Australia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7258 N.Eshmade - Je.Delaney 26.09 04:30 2:0 -:- -:-
7254 I.Goluza - A.Mehrotra 26.09 04:30 2:1 -:- -:-
7253 H.Lombe - D.Sweeny 26.09 04:30 2:0 -:- -:-
7255 J.Ibrahim - L.Bataljin 26.09 04:30 0:2 -:- -:-
7257 M.Robins - L.Clark 26.09 04:30 2:0 -:- -:-
7259 S.Puodziunas - F.Bilic 26.09 04:30 2:1 -:- -:-
7252 A.Crnokrak - L.Vuradin 26.09 04:30 0:2 -:- -:-
7256 K.Pearson - J.Frawley 26.09 04:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Iizuka (Japonia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7247 C.Muramatsu - H.Murase 26.09 05:30 2:0 -:- -:-
7245 A.Shimizu - R.Kajitani 26.09 05:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Thu Dau Mot City (Vietnam)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7263 K.Wachiramanow. - Z.Cao 26.09 06:00 2:0 -:- -:-
7261 J.Cannell - L.G.Trinh 26.09 06:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Iizuka (Japonia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

7248 C.Nunome - S.Hisamatsu 26.09 06:30

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4830 Putintseva Y. (Kaz) - Sevastova A. (Lat) 26.09 07:00 0:0 6:1 0:0

TENIS WTA - Dublu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4009 Parra - Santonja A./Rodionova An. - Dabrowski G./Martinez Sanchez M. J. 26.09 07:00 0:2 4:6 -:-

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3910 Cornet A. (Fra) - Cibulkova D. (Svk) 26.09 07:00 1:2 2:6 11:14

TENIS WTA - Simplu: Tashkent (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

4017 Buyukakcay C. (Tur) - Yastremska D. (Ukr) 26.09 07:00

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4770 Pavlyuchenkova A. (Rus) - Doi M. (Jpn) 26.09 07:00 0:0 7:6 0:0

TENIS WTA - Simplu: Tashkent (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

4019 Larsson J. (Swe) - Allertova D. (Cze) 26.09 07:00

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4768 Ostapenko J. (Lat) - Kvitova P. (Cze) 26.09 07:00 0:2 3:6 4:12

VOLEI Asia (M): Asia Cup Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
7232 China - Australia 26.09 07:30 3:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Thu Dau Mot City (Vietnam)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7262 K.Onishi - M.Merzuki 26.09 07:30 2:0 -:- -:-
7260 A.Abdul Raz. - R.Nakamura 26.09 07:30 2:0 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: Chengdu (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3719 Ram R. (Usa) - Schwartzman D. (Arg) 26.09 08:00 0:2 4:6 9:13

TENIS WTA - Simplu: Tashkent (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7214 Allertova D. (Cze) - Kuwata H. (Jpn) 26.09 08:00 2:0 6:3 12:7

TENIS ATP - Simplu: Chengdu (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7268 Ram R. (Usa) - Schwartzman D. (Arg) 26.09 08:00 0:2 4:6 9:13

TENIS WTA - Simplu: Tashkent (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4031 Umarova K. (Uzb) - Hibino N. (Jpn) 26.09 08:00 0:2 3:6 4:12

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3916 Watson H. (Gbr) - Brengle M. (Usa) 26.09 08:30 0:0 3:6 0:0

TENIS WTA - Dublu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3980 Babos T./Shvedova Y. - Irigoyen M./Maria T. 26.09 08:35 2:0 7:5 -:-

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4773 Peng S. (Chn) - Zhang S. (Chn) 26.09 09:10 1:2 7:6 14:18

TENIS ATP - Dublu: Shenzen (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3931 Erlich J./Gonzalez S. - Rosol L./Vesely J. 26.09 09:10 2:1 6:7 23:18

TENIS WTA - Simplu: Tashkent (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7216 Sharipova S. (Uzb) - Voegele S. (Sui) 26.09 09:20 1:2 5:7 17:19
4027 Schmiedlova A. K. (Svk) - Sakkari M. (Gre) 26.09 09:35 1:2 6:2 13:14

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4759 Konta J. (Gbr) - Beck A. (Ger) 26.09 09:35 2:0 6:1 12:3

TENIS ATP - Dublu: Chengdu (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4268 Monroe N./Sitak A. - Delbonis F./Lorenzi P. 26.09 09:50 2:1 6:3 17:13

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4832 Vandeweghe C. (Usa) - Mladenovic K. (Fra) 26.09 09:55 0:2 6:7 9:13

BASCHET Asia (F): SEABA Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4552 Vietnam W - Laos W 26.09 10:00 98:39 -:- 98:39

TENIS ITF - Simplu (F): Chisinau (Moldova)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1330 D.Belalova - I.Ghioroaie 26.09 10:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Meitar (Israel) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1288 A.Smith - U.Vodavoz 26.09 10:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Meitar (Israel)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1289 D.Tamir - S.Clayton 26.09 10:00 0:2 -:- -:-
1290 G.Michelevitz - E.Song 26.09 10:00 0:2 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3912 Mattek - Sands B. (Usa) - Svitolina E. (Ukr) 26.09 10:00 1:2 6:4 13:16

TENIS ITF - Simplu (F): Chisinau (Moldova)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1331 O.Andrieieva - A.Shakhraychuk 26.09 10:00 2:0 -:- -:-

VOLEI Asia (M): Asia Cup Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
7235 South Korea - Chinese Taipei 26.09 10:00 0:3 (16:25) 133

TENIS ITF - Simplu (F): Chisinau (Moldova)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1329 C.Hristea - G.Craciun 26.09 10:00 0:2 -:- -:-

TENIS WTA - Dublu: Tashkent (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4270 Broady N./Buyukakcay C. - Pliskova Kr./Sadikovic A. 26.09 10:10 0:2 4:6 9:13

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1187 R.Vyborny - J.Simoncik 26.09 10:10

TENIS WTA - Dublu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4012 Xu Y./Zheng S. - Atawo R./Spears A. 26.09 10:15 0:2 3:6 7:12

TENIS ITF - Simplu (M): Cairo (Egipt) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1269 A.Chandrasekar - K.Davanzo 26.09 10:30 2:1 -:- -:-

FOTBAL PE PLAJA ASIA: Asian Beach Games

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF TG
4355 Qatar - Lebanon 26.09 10:30 1:4 5

TENIS ITF - Simplu (M): Cairo (Egipt) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1273 H.Bassel - J.Morr 26.09 10:30 2:1 -:- -:-

FOTBAL PE PLAJA ASIA: Asian Beach Games

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF TG
4347 China - Afganistan 26.09 10:30 6:9 15

TENIS ITF - Simplu (M): Cairo (Egipt) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1272 F.Borella - D.Pisarchuk 26.09 10:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Santa Margherita (Italia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1295 C.Summaria - D.Raab 26.09 10:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Cairo (Egipt) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1271 C.Christoforou - P.Bachmaier 26.09 10:30 2:0 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1188 K.Nagy - A.Sitak 26.09 10:50

TENIS ITF - Simplu (M): Balatonboglar (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1265 Z.Piros - J.Tatlot 26.09 11:00 1:2 -:- -:-

HANDBAL Coreea de Sud (M) - League 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1065 Sangmu - Incheon Corp 26.09 11:00 26:30 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Balatonboglar (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1264 P.Nejedly - V.Filipenko 26.09 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4753 Errani S. (Ita) - Strycova B. (Cze) 26.09 11:00 1:2 1:6 8:15

TENIS ITF - Simplu (M): Balatonboglar (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1263 M.Blasko - S.Ofner 26.09 11:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Meitar (Israel)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1294 J.Hasson - P.Kobelt 26.09 11:15 0:2 -:- -:-
1293 B.Patael - O.Ovil 26.09 11:15 1:2 -:- -:-
1291 A.Elia - O.Grinberg 26.09 11:15 2:0 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: Shenzen (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7209 Li Z. (Chn) - Zverev M. (Ger) 26.09 11:15 0:2 2:6 5:12

TENIS ITF - Simplu (F): Chisinau (Moldova)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1333 T.Stinga - V.Dancenco 26.09 11:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Hammamet (Tunisia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1282 L.DI Falco - S.Mucenic 26.09 11:30 2:0 -:- -:-
1280 J.Ameal - Y.Amara 26.09 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1189 P.Mego - E.Chtchetinine 26.09 11:30

TENIS ITF - Simplu (M): Hammamet (Tunisia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1281 K.Krawcewicz - M.Vialmin 26.09 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Chisinau (Moldova)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1332 A.Zaicenco - S.Ionescu 26.09 11:30 2:1 -:- -:-

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7269 Cota C./Tenis.J.Monaco - H.Moriya 26.09 11:30 2:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Hammamet (Tunisia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1278 B.Faletto U. - S.Besada 26.09 11:30 1:2 -:- -:-
1283 N.Turchetti - R.Labna 26.09 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS WTA - Dublu: Tashkent (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4273 Kichenok L./Kichenok N. - Folts A./Umarova K. 26.09 11:40 2:0 6:4 12:4

TENIS ATP - Simplu: Chengdu (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7264 Monaco J. (Arg) - Moriya H. (Jpn) 26.09 11:40 2:0 6:1 12:3

TENIS WTA - Dublu: Tashkent (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4272 Khromacheva I./Marozava L. - Olaru R./Soylu I. 26.09 11:45 0:2 5:7 9:13

BASEBALL Japonia (M): NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1080 Orix Buffaloes - Nippon Ham Fighters 26.09 12:00 3:4 4.50:4

FOTBAL India - Mizoram Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1222 BVT - Dinthar 26.09 12:00 2:0 -:- -

FOTBAL PE PLAJA ASIA: Asian Beach Games

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF TG
4361 Thailanda - Laos 26.09 12:00 7:3 10

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1303 Slavia P.U21 - Sparta P.U21 26.09 12:00 1:1 (1:1) -

TENIS ITF - Simplu (F): Clermont-Ferrand (Franta) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1336 F.Codino - V.Smirnova 26.09 12:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Santa Margherita (Italia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1354 G.Di Nicola - U.Giovannini 26.09 12:00 2:1 -:- -:-

BASCHET Asia (F): SEABA Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4531 Indonesia W - Singapore W 26.09 12:00 68:71 -:- 68:71

TENIS ITF - Simplu (M): Stockholm (Suedia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1310 T.Van Rijthoven - I.Arvidsson 26.09 12:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Chisinau (Moldova)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1334 Y.Starodubtsewa - E.Cascino 26.09 12:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Stockholm (Suedia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1307 A.Bodmer - L.Frost 26.09 12:00 0:2 -:- -:-
1308 J.Eriksson Z. - M.Moraing 26.09 12:00 0:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Orleans (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7220 Bednarek T./Junaid R. - Jacq G./Reboul F. 26.09 12:00 2:0 6:1 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Cairo (Egipt) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1274 A.Merino - A.Moyano 26.09 12:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Rusia 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4207 Luch Vladivostok - Spartak Moscow 2 26.09 12:00 0:0 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Clermont-Ferrand (Franta) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1337 K.Barritza - M.Cerezo 26.09 12:00 2:0 -:- -:-

HOCHEI Rusia MHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1028 Tayfun - Chaika 26.09 12:00 2:5 1:0 2:5

FOTBAL PE PLAJA ASIA: Asian Beach Games

COD

EVENIMENT

S

DATA

4369 Uzbekistan - Palestina 26.09 12:00

FOTBAL India Calcutta - Premier Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1199 George T. - Army XI 26.09 12:00 1:4 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (M): Stockholm (Suedia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1309 M.Mansson - D.Zhyrmont 26.09 12:00 0:2 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4755 Jankovic J. (Srb) - Gavrilova D. (Aus) 26.09 12:10 2:0 6:2 12:4

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1190 F.Kojic - R.Vyborny 26.09 12:10

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4282 Halep S. (Rou) - Begu I. (Rou) 26.09 12:10 0:0 6:3 0:0

TENIS ITF - Simplu (M): Cairo (Egipt) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1277 L.Serrano Sanz - M.Abou EL Ezz 26.09 12:15 2:0 -:- -:-

BASEBALL Japonia (M): NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1081 Chiba Lotte Marines - Fukuoka S. Hawks 26.09 12:15 3:2 3:3.50

TENIS WTA - Simplu: Tashkent (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7215 Nara K. (Jpn) - Yastremska D. (Ukr) 26.09 12:30 2:0 7:5 13:7

TENIS ATP - Simplu: Shenzen (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3960 Fognini F. (Ita) - Sela D. (Isr) 26.09 12:30 2:0 6:4 12:5

TENIS ITF - Simplu (F): Hammamet (Tunisia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1346 Y.Yang - Y.Elmi 26.09 12:30 2:1 -:- -:-

HANDBAL Coreea de Sud (M) - League 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1070 Doosan - Hynix 26.09 12:30 27:28 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Hammamet (Tunisia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1345 M.Montero - E.Genovese 26.09 12:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7270 Cota C./Tenis.F.Fognini - D.Sela 26.09 12:30 2:0 -:- -

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4163 Wickmayer Y. (Bel) - Suarez Navarro C. (Esp) 26.09 12:30 0:2 4:6 7:12

VOLEI Asia (M): Asia Cup Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
7234 Kazakhstan - Japan 26.09 12:30 1:3 (25:23) 191

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3911 Kasatkina D. (Rus) - Goerges J. (Ger) 26.09 12:30 2:0 6:0 12:4

TENIS ITF - Simplu (M): Santa Margherita (Italia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1297 F.Fallert - F.Leonardi 26.09 12:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Cairo (Egipt) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1276 G.Tokas - A.Braun 26.09 12:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Santa Margherita (Italia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1296 A.Massara - A.Guerrieri 26.09 12:45 2:1 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1191 K.Nagy - J.Simoncik 26.09 12:50

FOTBAL Japonia J-League 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4264 Sapporo - Machida Zelvia 26.09 13:00 3:2 (2:1) 1

TENIS ITF - Simplu (M): Cairo (Egipt) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1275 B.Arias - K.Deich 26.09 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Hammamet (Tunisia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1349 F.Bahri - M.Bouzgarrou 26.09 13:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Coreea de Sud - WK-League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1379 Seoul C.(F) - Busan S.(F) 26.09 13:00 1:1 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (M): Hammamet (Tunisia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1284 Y.Panak - A.Caligiana 26.09 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sarreguemines (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1306 L.Bouquet - L.Chaix 26.09 13:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Hammamet (Tunisia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1348 C.Bugnon - M.Bosch 26.09 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Balatonboglar (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1268 B.Fassbender - P.Cias 26.09 13:00 0:2 -:- -:-

HOCHEI Rusia MHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1027 Amurskie Tigry - HC MVD 26.09 13:00 5:3 0:2 5:3

TENIS ITF - Simplu (M): Sarreguemines (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1305 C.Nickels - L.Ollert 26.09 13:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Coreea de Sud - WK-League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1377 Hwacheon Kspo (F) - Icheon (F) 26.09 13:00 1:0 -:- -

TENIS ATP - Dublu: Chengdu (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4269 Bai Y./Wu D. - Carreno - Busta P./Fyrstenberg M. 26.09 13:00 1:2 2:6 15:22

FOTBAL Coreea de Sud - WK-League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1378 Hyundai S. (F) - Suwon (F) 26.09 13:00 3:2 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Stockholm (Suedia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1314 D.Appelgren - P.Rosenholm 26.09 13:15 0:2 -:- -:-

FOTBAL India - Liga Goa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1221 Dempo SC - SC De Goa 26.09 13:30 0:1 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Orleans (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5987 Marchenko I. (Ukr) - Bemelmans R. (Bel) 26.09 13:30 0:2 0:6 4:12

TENIS ITF - Simplu (M): Santa Margherita (Italia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1304 R.Sinicropi - A.Rybakov 26.09 13:30 0:2 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1192 P.Mego - A.Sitak 26.09 13:30

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4767 Lucic - Baroni M. (Cro) - Garcia C. (Fra) 26.09 13:30 0:2 2:6 6:12

FOTBAL Campionatul AFC U16

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1223 Oman U16 - Coreea de Nord U16 26.09 13:30 1:1 -:- -

FOTBAL Bangladesh League 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1184 Uttar Baridhara - Muktijoddha S. 26.09 13:30 0:1 -:- -

TENIS WTA - Dublu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3999 Begu I./Siegemund L. - McHale C./Peng S. 26.09 13:30

BASEBALL Taiwan (M) CPBL - Al doilea tur

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1084 Brother Elephants - Lamigo Monkeys 26.09 13:35 8:7 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Balatonboglar (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1266 A.Molcan - M.Gawron 26.09 13:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Stockholm (Suedia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1325 M.Eriksson - E.Ruusuvuori 26.09 14:00 2:0 -:- -:-

BASCHET Filipine (M): Governors Cup Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3656 San Miguel Beermen - Barangay Ginebra San Miguel 26.09 14:00 108:115 57:46 108:115

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7271 Cota C./Tenis.S.Stosur - C.Wozniacki 26.09 14:00 0:2 -:- -

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4831 Stosur S. (Aus) - Wozniacki C. (Den) 26.09 14:00 0:2 3:6 5:12

TENIS ITF - Simplu (F): Melilla (Sapnia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1351 D.Wahl - L.Ponomar 26.09 14:00 0:2 -:- -:-
1352 M.Luque M. - Q.N.Feng 26.09 14:00 2:1 -:- -:-

BASCHET Asia (F): SEABA Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

4551 Malaysia W - Thailand W 26.09 14:00

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1311 C.Budejovice U21 - Hradec K.U21 26.09 14:00 2:0 (1:0) -

TENIS WTA - Dublu: Tashkent (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4271 Cako J./Webley - Smith E. - Amanmuradova A./Diatchenko V. 26.09 14:00 1:2 2:6 15:20

TENIS ATP - Simplu: Shenzen (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7210 Vanni L. (Ita) - Whittington A. (Aus) 26.09 14:00 1:2 6:2 14:15

TENIS ITF - Simplu (M): Stockholm (Suedia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1326 M.Johansson - C.Solberg 26.09 14:00 2:0 -:- -:-

HOCHEI Rusia MHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1029 Serebryanye Lvi - Atlanty 26.09 14:00 5:1 1:0 5:1

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1194 E.Chtchetinine - J.Huzjak 26.09 14:10

TENIS ITF - Simplu (M): Stockholm (Suedia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1320 K.Friberg - S.Frljanic 26.09 14:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Hammamet (Tunisia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1350 S.Saccani - E.Griessner 26.09 14:15 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Clermont-Ferrand (Franta) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1338 K.Schmiedlova - L.Devier 26.09 14:15 2:1 -:- -:-
1339 S.Samir - T.Londol 26.09 14:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Chisinau (Moldova)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1335 E.Ivasco - K.Shroff 26.09 14:15 0:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Roma 2 (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5883 Gaio F. (Ita) - Pellegrino A. (Ita) 26.09 14:30 2:1 6:1 15:9

FOTBAL Singapore Prime League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1251 Home Utd. II - Tampines R. II 26.09 14:30 2:0 (0:0) -

TENIS Challenger - Simplu (M): Roma 2 (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5887 Pontoglio D. (Ita) - Trinker B. (Aut) 26.09 14:30 2:1 4:6 16:8

TENIS Challenger - Dublu (M): Roma 2 (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7228 Draganja M./Draganja T. - Quinzi G./Ymer E. 26.09 14:30 2:0 6:4 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Kiev (Ucraina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1285 A.Lebedyn - A.Petrenko 26.09 14:45 2:0 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1196 R.Vyborny - J.Huzjak 26.09 14:50
1195 F.Kojic - K.Nagy 26.09 14:50

FOTBAL Armenia - Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1387 Erebuni - FC Ararat Yerevan 2 26.09 15:00 2:4 (0:2) -

SAH Turneu International Thal Memorial (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1228 I.Nepomniachtchi - E.Tomashevsky 26.09 15:00

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1457 O`Sullivan S. (Eng) - Georgiou M. (Eng) 26.09 15:00 1:4

FOTBAL Armenia - Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1389 Kotayk - Banants Yerevan II 26.09 15:00 2:3 (1:1) -

FOTBAL Turcia U21 Gr. 1 Lig.

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1246 Gaziantep BB U21 - Sivasspor U21 26.09 15:00 1:0 -:- -

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1460 Zhe C. (Chn) - Robertson J. (Eng) 26.09 15:00 0:4

FOTBAL Armenia - Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1390 Pyunik Yerevan II - Gandzasar Kapan II 26.09 15:00 4:1 -:- -

TENIS Challenger - Dublu (M): Orleans (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7221 Betov S./Middelkoop M. - Behar A./Vasilevski A. 26.09 15:00 1:2 6:3 -:-

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1451 Baird S. (Eng) - Xintong Z. (Chn) 26.09 15:00 1:4

SAH Turneu International Thal Memorial (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1225 L.Aronian - B.Gelfand 26.09 15:00

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1452 Lines O. (Eng) - Sargeant B. (Eng) 26.09 15:00 4:2

SAH Turneu International Thal Memorial (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1226 A.Giri - V.Anand 26.09 15:00
1227 S.Mamedyarov - C.Li 26.09 15:00

FOTBAL Armenia - Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1392 Shirak II - FC Alashkert 2 26.09 15:00 0:1 (0:0) -

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1456 Miah H. (Eng) - Williams R. (Eng) 26.09 15:00 4:1

BASCHET Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1413 Irkutsk (Rus) - Novosibirsk (Rus) 26.09 15:00 67:57 -:- 67:57

VOLEI Asia (M): Asia Cup Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
7233 Iran - Thailand 26.09 15:00 3:1 (25:22) 191

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1459 Wilson G. (Eng) - Wilson S. (Eng) 26.09 15:00 4:1

SAH Turneu International Thal Memorial (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1232 P.Svidler - V.Kramnik 26.09 15:00

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1453 McManus A. (Sco) - Burns I. (Eng) 26.09 15:00 3:4
1458 Pengfei T. (Chn) - Bingtao Y. (Chn) 26.09 15:00 0:4

FOTBAL Singapore S.League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1252 Dpmm FC - Young Lions 26.09 15:15 5:3 (4:0) -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7272 Cota C./Tenis.Ka.Pliskova - L.Safarova 26.09 15:30 2:0 -:- -

FOTBAL Rusia 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4208 Yenisey - M.Saransk 26.09 15:30 4:0 (0:0) 1

TENIS ITF - Simplu (M): Kiev (Ucraina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1286 D.Zarichanskiy - I.Karpovets 26.09 15:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Melilla (Sapnia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1353 I.Iglesias P. - J.Tringa 26.09 15:30 0:2 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: Wuhan (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4162 Pliskova Ka. (Cze) - Safarova L. (Cze) 26.09 15:30 2:0 6:3 13:8

FOTBAL Rusia Divizia 2- Sud

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1254 Legion - Dynamo Mak. - FK Angusht Nazran 26.09 15:30 2:1 -:- -

FOTBAL Turcia U21 Gr. Super Lig.

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1248 Adanaspor U21 - Alanyaspor U21 26.09 15:30 2:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Kiev (Ucraina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1287 J.Onken - D.Milchenko 26.09 15:45 2:0 -:- -:-

BASCHET Israel (M): Cupa Ligi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4554 Maccabi Ashdod - Gilboa Galil 26.09 15:45 69:92 -:- 69:92

HANDBAL Rusia Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1062 Chelyabinsk - Perm 26.09 16:00 29:30 13:15

TENIS Challenger - Simplu (M): Roma 2 (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7265 Ymer M. (Swe) - Janvier M. (Fra) 26.09 16:00 2:0 6:4 12:6

TENIS ITF - Simplu (F): Clermont-Ferrand (Franta) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1341 T.Gravouil - A.Smirnova 26.09 16:00 2:0 -:- -:-

BASCHET Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1414 Parma Perm (Rus) - Samara SGEU (Rus) 26.09 16:00 74:64 -:- 74:64

HOCHEI Kazahstan (M): Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1045 Almaty - Kulager 26.09 16:00 2:1 -:- -:-
1050 Nomad Astana - Gornyak Rudny 26.09 16:00 7:0 -:- -:-

FOTBAL Turcia U21 Gr. 1 Lig.

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1247 Manisaspor U21 - Goeztepe AS U21 26.09 16:00 1:3 -:- -

HANDBAL Rusia Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1064 UOR No.2 Moscow - Kaspiya 26.09 16:00

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7274 Cota C./Hochei.Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk 26.09 16:00 1:3 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Roma 2 (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5879 Arnaboldi A. (Ita) - Pavlasek A. (Cze) 26.09 16:00 2:0 7:6 13:10

HANDBAL Rusia Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
4652 UOR No.2 Moscow - Dinamo Astrakhan 26.09 16:00 29:32 11:14

HOCHEI Rusia KHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1022 Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk 26.09 16:00 1:3 1:1 1:3

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1259 FC Nosta Novotroitsk - FK Zenit Izhevsk 26.09 16:00 0:2 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Roma 2 (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5882 Fucsovics M. (Hun) - Bourgue M. (Fra) 26.09 16:00 2:0 6:3 12:6

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1257 FC Pskov - 747 - Volga Tver 26.09 16:00 1:0 -:- -

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1312 Liberec U21 - Okd Karvina U21 26.09 16:00 0:1 (0:1) -

FOTBAL Moldova Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1233 Gagauziya - Zimbru C. 2 26.09 16:00 2:4 -:- -

HOCHEI Kazahstan (M): Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1047 HC Astana - Kokshetau 26.09 16:00 2:6 -:- -:-

VOLEI Meci amical intercluburi (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1448 Odintsovo W - Leningradka W 26.09 16:00 1:3 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Clermont-Ferrand (Franta) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1340 P.Heise - S.Benamar 26.09 16:15 2:1 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1197 E.Chtchetinine - A.Sitak 26.09 16:20

FOTBAL Belarus Vysshaya Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4234 Slavia Mozyr - Belshina 26.09 16:30 0:2 (0:1) 2

FOTBAL Bangladesh League 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1183 Arambagh - Mohammedan Dhaka 26.09 16:30 0:0 -:- -

HOCHEI Rusia VHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1025 Chelmet Chelyabinsk - Penza 26.09 16:30 4:2 0:0 4:2

HOCHEI Rusia MHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1033 Tolpar - Kuznetskie Medvedi 26.09 16:30 1:3 0:1 1:3

FOTBAL Oman Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1242 Fanja - Al Arouba 26.09 16:30 1:3 (1:2) -

TENIS Challenger - Dublu (M): Orleans (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7223 Brown D./Struff J - L. - Bury A./Weissborn T - S. 26.09 16:30 0:2 1:6 -:-

FOTBAL Campionatul AFC U16

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1224 Uzbekistan U16 - Irak U16 26.09 16:30 0:2 -:- -

FOTBAL Oman Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1240 Al Nasr - Oman 26.09 16:30 1:0 (0:0) -

HOCHEI Rusia MHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1030 Avto - Sibirskie Snaipery 26.09 16:30 3:3 1:2 4:3

HOCHEI Rusia VHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1026 Orsk - Saratov 26.09 16:30 3:2 0:1 3:2

FUTSAL Romania (M): Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

4536 CSMS Iasi - Timisoara 26.09 17:00

HOCHEI Rusia MHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1040 Mamonty Yugry - Irbis 26.09 17:00 3:4 0:0 3:4

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1198 P.Mego - J.Simoncik 26.09 17:00

FOTBAL Serbia 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4921 Bezanija - CSK Pivara Celarevo 26.09 17:00 0:0 (0:0) -

HOCHEI Rusia MHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1041 Tyumensky Legion - Ladya 26.09 17:00 5:1 4:0 5:1

FOTBAL Rusia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2538 Amkar - FK Krylya Sovetov Samara 26.09 17:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Ucraina Persha Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1245 Bukovina Chernovtsy - Obolon - Brovar Kyiv 26.09 17:00 0:0 -:- -

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1261 Syzran - 2003 - FC Chelyabinsk 26.09 17:00 1:0 -:- -

FOTBAL Rusia 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4209 FK Tyumen - Kuban K. 26.09 17:00 2:0 (0:0) 1

FUTSAL Romania (M): Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

4534 Calarasi - Targu Secuiesc 26.09 17:00

FOTBAL Rusia Divizia 2- Sud

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1255 Afips FC - Kuban - 2 Krasnodar 26.09 17:00 3:0 -:- -

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1258 Solaris - Domodedovo 26.09 17:00 2:3 -:- -

TENIS Challenger - Dublu (M): Roma 2 (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7229 Lamasine T./Michon A. - Gaio F./Napolitano S. 26.09 17:30 0:2 3:6 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Clermont-Ferrand (Franta) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1342 A.Cazeaux - C.Hoste F. 26.09 17:30 2:1 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Roma 2 (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7231 Vervoort M./Vucic I. - Marrero S. D./Ramirez - H.R. 26.09 17:30 2:0 6:3 -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1200 R.Vyborny - K.Nagy 26.09 17:40

FOTBAL Romania Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2832 CFR Cluj - Gaz Metan Medias 26.09 18:00 1:1 (0:1) 2

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7291 Cota C./Cfr Cluj - Gaz Metan 26.09 18:00 1:1 -:- -

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1464 Hang L. (Chn) - Ford T. (Eng) 26.09 18:00 2:4

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1260 Kamaz - Dinamo Kirov 26.09 18:00 1:1 -:- -

FUTSAL Romania (M): Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

4537 Deva - Odorheiu Secuiesc 26.09 18:00

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1466 Hugill A. (Eng) - Mann M. (Eng) 26.09 18:00 4:1

TENIS Challenger - Simplu (M): Medellin (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2982 Silva D. R. (Bra) - Velotti A. (Arg) 26.09 18:00

HANDBAL Rusia Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1063 Stavropol - Krasnodar 26.09 18:00 24:30 11:15

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

1461 Borg A. (Mlt) - Rhodes M. (Eng) 26.09 18:00
1465 Heathcote L. (Eng) - Swail J. (Nir) 26.09 18:00 2:4
1462 Dott G. (Sco) - Hicks A. (Eng) 26.09 18:00 4:0

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Centru

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1256 Energomash Belgorod - Zenit P. 26.09 18:00 5:1 -:- -

TENIS Challenger - Dublu (M): Orleans (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
7225 Knowle J./Melzer J. - Skupski K./Skupski N. 26.09 18:00 2:0 6:4 -:-

FOTBAL Rusia 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4211 Volgar Astrakhan - Tambov 26.09 18:00 1:2 (1:0) 1

HANDBAL Romania Liga Nationala (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2651 Ramnicu Valcea W - Magura Cisnadiei W 26.09 18:00 20:18 11:8
2652 SCM Craiova W - CSM Ploiesti W 26.09 18:00 52:17 23:10

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1467 Joyce M. (Eng) - Sharav E. (Sco) 26.09 18:00 4:2

FOTBAL Rusia 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4210 Neftek. Nizhnekamsk - FC Sokol Saratov 26.09 18:00 2:2 (1:1) 1

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1463 Hamilton A. (Eng) - Jones D. (Wal) 26.09 18:00 3:4

BASCHET Israel (M): Cupa Ligi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4555 Maccabi Rishon - Maccabi Haifa 26.09 18:15 79:68 -:- 79:68

TENIS Challenger - Simplu (M): Roma 2 (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5880 Cecchinato M. (Ita) - Bedene A. (Gbr) 26.09 18:15 0:2 1:6 2:12

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1206 A.Sitak - J.Huzjak 26.09 18:20

VOLEI Meci amical intercluburi (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1449 Dynamo Kazan W - Saratov W 26.09 18:30

HOCHEI R.Ceha (M): WSM Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1015 Benatky - Usti nad Labem 26.09 18:30 3:3 0:0 3:4

FOTBAL Finlanda Veikkausliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4237 Inter Turku - Vaasa 26.09 18:30 1:1 (1:1) 1

FOTBAL Rusia 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4213 S.Yaroslavl - Fakel Voronezh 26.09 18:30 0:2 (0:0) 2
4212 Nalchik - FK Tosno 26.09 18:30 1:1 (0:0) 2

HOCHEI Rusia MHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1042 Almaz - MHC Spartak 26.09 18:30 2:0 0:0 2:0

HOCHEI R.Ceha (M): WSM Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1017 Jihlava - Trebic 26.09 18:30 5:4 0:1 5:4

HOCHEI Ungaria (M): Liga MOL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1051 Brasov - Ujpest 26.09 18:30 4:1 -:- -:-

FOTBAL Finlanda Veikkausliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4238 Lahti - HIFK 26.09 18:30 0:0 (0:0) -

HOCHEI R.Ceha (M): WSM Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1016 Ceske Budejovice - Prerov 26.09 18:30 3:1 2:0 3:1

TENIS ITF - Simplu (F): Clermont-Ferrand (Franta) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1343 S.Njiric - M.Cor 26.09 18:45 2:0 -:- -:-

HOCHEI Rusia MHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1043 SKA - 1946 - Dinamo St. Petersburg 26.09 19:00 1:2 1:1 1:2

HOCHEI R.Ceha (M): WSM Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1020 Litomerice - Prostejov 26.09 19:00 5:1 2:0 5:1

HOCHEI Ungaria (M): Liga MOL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
4888 Miercurea Ciuc - Ferencvaros 26.09 19:00 2:3 -:- -:-
2593 DVTK - Fehervar AV19 II 26.09 19:00 1:2 -:- -:-

HOCHEI R.Ceha (M): WSM Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1019 Kladno - Kadan 26.09 19:00 3:2 1:2 3:2

TENIS Challenger - Simplu (M): Medellin (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2974 Ghem A. (Bra) - Malla B. (Chi) 26.09 19:00 2:0 6:2 12:5

FOTBAL Belarus Vysshaya Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4235 Gorodeya - Dinamo Brest 26.09 19:00 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Turcia Lig 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4251 Manisa - Goztepespor 26.09 19:00 0:3 (0:0) 2

FOTBAL Malta - Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1231 Mosta - St Andrews 26.09 19:00 1:0 -:- -

FOTBAL Israel Leumit League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4243 Hap.jerusalem - Ramat Hasharon 26.09 19:00 1:0 (1:0) 1
4245 Maccabi Herzliya - Hapoel Bnei Lod 26.09 19:00 1:0 (0:0) 1

BASCHET Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1416 Pinar Karsiyaka (Tur) - Best Balikesir (Tur) 26.09 19:00

FOTBAL Turcia Lig 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4249 Altinordu - Malatya Yeni 26.09 19:00 1:0 (1:0) 1

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1207 E.Chtchetinine - J.Simoncik 26.09 19:00

TENIS Challenger - Simplu (M): Medellin (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2981 Londero J. I. (Arg) - Mena F. (Arg) 26.09 19:00 1:2 6:3 17:17

HOCHEI R.Ceha (M): WSM Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1021 Slavia Prague - Most 26.09 19:00 1:4 1:0 1:4

FOTBAL Polonia Ekstraklasa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2535 Piast Gliwice - Slask Wroclaw 26.09 19:00 1:1 (0:0) 2

HOCHEI R.Ceha (M): WSM Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1018 AZ Havirov - Frydek Mistek 26.09 19:00 1:2 1:1 1:2

FOTBAL Cipru:Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4205 Ermis - Ethnikos A. 26.09 19:00 2:1 (1:0) -

FOTBAL Turcia Lig 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4250 Gaziantep BLD - Sivasspor 26.09 19:00 2:1 (1:0) 1

HOCHEI Ungaria (M): Liga MOL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1053 Csikszereda - Ferencvaros 26.09 19:00

HOCHEI Rusia KHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1023 Bars Kazan - Din. Minsk 26.09 19:00 3:5 2:1 3:5

FOTBAL Malta - Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1229 Balzan FC - Gzira Utd. 26.09 19:00 3:1 -:- -

FOTBAL Israel Leumit League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4244 Hapoel Nazareth Illit - Maccabi Netanya 26.09 19:00 1:1 (1:0) 1

TENIS Challenger - Simplu (M): Medellin (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1001 Zormann Da Silva M. (Bra) - Collarini A. (Arg) 26.09 19:00 2:1 6:3 14:13

BASCHET Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1415 Nizhny Novgorod (Rus) - Yekaterinburg (Rus) 26.09 19:00 91:76 -:- 91:76

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1262 Volga O. - FC Lada Togliatti 26.09 19:00 4:0 -:- -

FOTBAL Rusia 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4216 Zenit - 2 ST Petersburg - Ska - Khabarovsk 26.09 19:00 1:1 (1:0) 1

TENIS Challenger - Simplu (M): Orleans (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5983 Darcis S. (Bel) - Stakhovsky S. (Ukr) 26.09 19:15 2:0 7:6 13:7

FOTBAL Rusia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2539 Rubin Kazan - Tomsk 26.09 19:30 2:1 (1:0) 1

FOTBAL Rusia 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4222 Dinamo Moscova - Sibir N. 26.09 19:30 1:0 (0:0) 1

TENIS ITF - Simplu (F): Las Vegas (S.U.A) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1395 A.Zhu - C.Simmonds 26.09 19:30 0:2 -:- -:-
1399 M.Bouzkova - B.Morgan 26.09 19:30 2:0 -:- -:-

HOCHEI Rusia KHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1024 Dyn. Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 26.09 19:30 3:3 1:0 4:3

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7292 Cota C./Rubin K. - Tom Tomsk 26.09 19:30 2:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Las Vegas (S.U.A) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1397 J.Elbaba - E.Laine 26.09 19:30 2:1 -:- -:-

FOTBAL Olanda - Beloften Rezerve

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1236 Roda Tin. - Cambuur Tin. 26.09 19:30 1:1 -:- -
1237 GO Ahead Eagles Tin. - Dordrecht Tin. 26.09 19:30 1:0 -:- -
1234 Ado Den Haag Tin. - NAC Breda Tin. 26.09 19:30 2:3 -:- -
1239 Willem II Tin. - NEC Tin. 26.09 19:30 1:1 -:- -

FOTBAL Grecia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5208 AEK Athens FC - Iraklis 26.09 19:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL Oman Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1241 Dhofar - Al Suwaiq 26.09 19:30 2:0 (1:0) -

FOTBAL Olanda - Beloften Rezerve

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1235 Heerenveen Tin. - Heracles A. Tin. 26.09 19:30 6:0 -:- -
1238 Helmond Tin. - Waalwijk Tin. 26.09 19:30 1:0 -:- -

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1209 K.Nagy - J.Huzjak 26.09 19:40

HANDBAL Romania Liga Nationala (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2649 Dunarea Braila W - CSM Bucuresti W 26.09 19:45 30:27 12:12

FOTBAL Suedia Superettan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4239 Frej - Varbergs Bois 26.09 20:00 2:0 (1:0) 1

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4229 Falkenberg - Hammarby IF 26.09 20:00 0:2 (0:1) 2

HOCHEI Danemarca (M): Metal Ligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1906 Aalborg - Gentofte 26.09 20:00 2:0 0:0 2:0

TENIS Challenger - Simplu (M): Tiburon (S.U.A) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1393 M.Reid - B.Klein 26.09 20:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Suedia Superettan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4241 Syrianska FC - Angelholms FF 26.09 20:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4230 GIF Sundsvall - BK Hacken 26.09 20:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Bulgaria - A PFG

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1186 Gorna - Levski Sofia 26.09 20:00 0:1 (0:1) 2

FOTBAL Scotia - Liga de Tineret

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1253 Inverness U20 - Aberdeen U20 26.09 20:00 0:2 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Tiburon (S.U.A) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1391 D.Shapovalov - M.Mmoh 26.09 20:00 0:2 -:- -:-

HANDBAL Suedia Elitserien (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1059 Hellton W - Boden W 26.09 20:00 27:24 12:13

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4231 Goteborg - Ostersunds FK 26.09 20:00 2:0 (1:0) 1

TENIS Challenger - Simplu (M): Tiburon (S.U.A) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1388 D.Nevolo - L.Glasspool 26.09 20:00 1:2 -:- -:-

FOTBAL Norvegia Eliteserien

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4085 Stabaek - Bodo/Glimt 26.09 20:00 1:0 (0:0) 1

HANDBAL Suedia (M): Handbollsligan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1057 Malmo - Aranas 26.09 20:00 34:21 15:11

FOTBAL Suedia Superettan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4240 IK Sirius FK - Atvidabergs 26.09 20:00 3:3 (2:2) 1

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4232 IFK Norrköping - Djurgardens IF 26.09 20:00 1:3 (0:0) 2

FOTBAL Turcia Super Lig

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2542 Adanaspor AS - Alanyaspor 26.09 20:00 3:2 (2:1) 1

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4233 Orebro SK - Gefle IF 26.09 20:00 2:2 (2:1) 1

FOTBAL Rusia 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4226 Baltika K. - Khimki 26.09 20:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Suedia:Divizia 1-Sodra

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4252 KSF Prespa Birlik - Landskrona Bois 26.09 20:00 2:6 (0:3) -

FOTBAL Italia Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2534 Crotone - Atalanta 26.09 20:00 1:3 (0:3) 2

FOTBAL Danemarca Superligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1173 Silkeborg - Aalborg 26.09 20:00 5:3 (2:1) 1

FOTBAL Argentina Primera Metropolitana B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1174 CA Colegiales - Dep.Moron 26.09 20:05 1:2 (0:0) -

BASEBALL Cuba (M): Serie Nacional

COD

EVENIMENT

S

DATA

3430 Matanzas - Guantanamo 26.09 20:15
3431 Sancti Spiritus - Mayabeque 26.09 20:15 6:2 -:-
3426 Industriales - Pinar del Rio 26.09 20:15 4:3 -:-
3421 Artemisa - Ciego de Avila 26.09 20:15 4:2 -:-
3424 Holguin - Villa Clara 26.09 20:15 7:8 -:-
3429 Las Tunas - Granma 26.09 20:15 6:7 -:-
3432 Santiago de Cuba - Isla Juventud 26.09 20:15 6:7 -:-
3422 Cienfuegos - Camaguey 26.09 20:15 1:0 -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1208 F.Kojic - P.Mego 26.09 20:20
1211 A.Sitak - J.Simoncik 26.09 20:20

BASCHET Israel (M): Cupa Ligi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4553 Ironi Nahariya - Hapoel Eilat 26.09 20:30 69:50 -:- 69:50

FOTBAL Israel:Ligat ha'AL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4206 Maccabi Petah Tikva - Maccabi Haifa 26.09 20:30 2:2 (1:1) 2

FOTBAL Belgia - Beloften Pro League U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1267 St.Truiden U21 - Beveren U21 26.09 20:30 2:0 -:- -

HANDBAL Danemarca 1.Division (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1061 Lyngby W - Ajax Kobenhavn W 26.09 20:30 17:30 -:-

FOTBAL Romania Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3786 Astra - CSM Iasi 26.09 20:30 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Belgia - Beloften Pro League U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1250 Lokeren U21 - Waregem U21 26.09 20:30 4:1 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Medellin (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1002 Romboli F. (Bra) - Kicker N. (Arg) 26.09 20:30 1:2 6:3 18:17

HANDBAL Danemarca (M): 888ligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1060 Kolding - Midtjylland 26.09 20:30 27:27 17:12

FOTBAL Belgia - Beloften Pro League U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1249 Kortrijk U21 - Standard U21 26.09 20:30 3:1 -:- -
1270 Charleroi U21 - Mechelen U21 26.09 20:30 0:0 -:- -
1244 Genk U21 - Gent U21 26.09 20:30 1:2 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7275 Cota C./Handbal.Kolding - Midtjylland 26.09 20:30 27:27 -:- -
7293 Cota C./Astra - CSMS IASI 26.09 20:30 1:0 -:- -

FOTBAL Elvetia Challenge League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4194 FC Winterthur - Servette 26.09 20:45 3:2 (1:2) 2

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1470 Davis M. (Eng) - Davison P. (Eng) 26.09 21:00 4:1
1472 John D. (Wal) - Jones B. (Eng) 26.09 21:00 4:0

FOTBAL Anglia U23 Premier League 2 Div.2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1178 Fulham U23 - Norwich U23 26.09 21:00 0:1 (0:0) -
1179 Middlesbrough U23 - Aston Villa U23 26.09 21:00 1:2 (1:0) -

TENIS Challenger - Simplu (M): Orleans (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5984 De Schepper K. (Fra) - Gojowczyk P. (Ger) 26.09 21:00 1:2 6:7 19:19

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1471 Duffy A. (Eng) - Allen G. (Wal) 26.09 21:00 4:0

FOTBAL Anglia U23 Premier League 2 Div.1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1176 Everton U23 - Man.Utd U23 26.09 21:00 2:0 (1:0) -

FOTBAL Anglia U23 Premier League 2 Div.2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1177 Blackburn U23 - Wolverhampton U23 26.09 21:00 3:2 (2:0) -

FOTBAL Olanda Eerste Divisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4196 PSV Tin. - Fortuna S. 26.09 21:00 3:0 (1:0) 1

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1468 Boileau J. (Irl) - White J. (Eng) 26.09 21:00 4:2

FOTBAL Belgia - Beloften Pro League U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1279 Eupen U21 - Mouscron P.U21 26.09 21:00 0:2 -:- -

FOTBAL Malta - Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1230 Hamrun - Floriana 26.09 21:00 1:1 -:- -

FOTBAL Anglia U23 Premier League 2 Div.2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1180 Newcastle U23 - Swansea U23 26.09 21:00 3:2 (1:0) -

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1212 R.Vyborny - P.Mego 26.09 21:00

FOTBAL Brazilia - Paulista U20

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1185 Sorocaba SP U20 - Sao Bento U20 26.09 21:00 1:9 -:- -

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1474 Lisowski J. (Eng) - Dunn M. (Eng) 26.09 21:00 4:2

FOTBAL Anglia U23 Premier League 2 Div.1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1175 Derby County U23 - Reading U23 26.09 21:00 2:1 (1:0) -

FOTBAL Anglia U23 Premier League 2 Div.2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1182 West Ham U23 - Brighton & H.U23 26.09 21:00 0:0 (0:0) -

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1475 Parsons A. (Eng) - Wattana J. (Tha) 26.09 21:00 4:0

TENIS ITF - Simplu (F): Las Vegas (S.U.A) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1402 F.Stollar - H.Dart 26.09 21:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Anglia U23 Premier League 2 Div.2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1181 WBA U23 - Stoke U23 26.09 21:00 2:1 (0:1) -

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1469 Brecel L. (Bel) - Yuelong Z. (Chn) 26.09 21:00 4:1

FOTBAL Olanda Eerste Divisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4195 Ajax Tineret - FC Oss 26.09 21:00 7:0 (2:0) 1

BASCHET Rep. Ceha (M): NBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1012 Pardubice - Prostejov 26.09 21:15 81:74 51:39 81:74

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa4

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4248 Asker - Tonsberg 26.09 21:15 3:2 -:- -

FOTBAL Germania 2.Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4203 Union B. - St.Pauli 26.09 21:15 2:0 (2:0) 1

TENIS Challenger - Simplu (M): Medellin (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3004 Zampieri C. (Bra) - Lindell Ch. (Swe) 26.09 21:25 2:0 6:3 12:6

BASCHET Franta (M): LNB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1009 Limoges - Dijon 26.09 21:30 75:70 28:31 75:70

FOTBAL Argentina Primera Metropolitana D

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7420 Deportivo Paraguayo - Leandro N. Alem 26.09 21:30 1:2 -:- -

FOTBAL Argentina Primera Metropolitana C

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7416 Sportivo Italiano - Sacachispas 26.09 21:30 0:1 -:- -
7400 Argentino de Quilmes - Laferrere 26.09 21:30 3:0 -:- -

FOTBAL Argentina Primera Metropolitana D

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7417 Atlas - Claypole 26.09 21:30 1:0 -:- -

FOTBAL Italia Serie B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4204 Perugia - Spal 2013 26.09 21:30 1:0 (0:0) 1

TENIS Challenger - Simplu (M): Tiburon (S.U.A) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1394 E.Gomez - S.Caruso 26.09 21:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Franta Ligue 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4202 Brest - Reims 26.09 21:30 2:1 (0:0) 2

SNOOKER European Masters (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1473 Lertsattayatthorn K. (Tha) - Taylor A. (Eng) 26.09 21:30 2:4

FOTBAL Argentina Primera Metropolitana C

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7413 Midland - Deportivo Armenio 26.09 21:30 0:0 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Tiburon (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3033 Zemlja G. (Slo) - Krueger M. (Usa) 26.09 21:30 0:2 1:6 5:12

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7273 Cota C./Baschet.Limoges - Dijon 26.09 21:30 75:70 -:- -

FOTBAL Argentina Primera Metropolitana D

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7422 Puerto Nuevo - Liniers 26.09 21:30 0:0 -:- -

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1210 F.Kojic - E.Chtchetinine 26.09 21:40

TENIS Challenger - Simplu (M): Medellin (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3003 Struvay E. (Col) - Pereira J. (Bra) 26.09 21:45 2:0 6:3 12:7

TENIS ITF - Simplu (F): Las Vegas (S.U.A) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1405 N.Kukharchuk - L.Stefani 26.09 21:45 0:2 -:- -:-

FOTBAL Anglia Southern Football League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1116 Hitchin Town - ST Neots Town FC 26.09 21:45 4:1 (2:1) -

FOTBAL Anglia Northern Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1141 Hednesford - Mickleover Sports 26.09 21:45 1:0 (0:0) -

FOTBAL Spania Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2540 Alaves - Granada CF 26.09 21:45 3:1 (0:0) 1

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7294 Cota C./Alaves - Granada 26.09 21:45 3:1 -:- -

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5581 Reggiana - Sudtirol 26.09 21:45 1:0 (0:0) 1

TENIS ITF - Simplu (F): Las Vegas (S.U.A) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1401 B.Boren - A.Zaja 26.09 21:45 0:2 -:- -:-

FOTBAL Italia Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2533 Cagliari - Sampdoria 26.09 22:00 2:1 (1:0) 1

FOTBAL Anglia Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2353 Burnley - Watford 26.09 22:00 2:0 (1:0) 1

FOTBAL Portugalia Primeira Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4084 Belenenses - Arouca 26.09 22:00 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
7295 Cota C./Cagliari - Sampdoria 26.09 22:00 2:1 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Tiburon (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3026 Halys Q. (Fra) - Rola B. (Slo) 26.09 22:00 2:1 5:7 18:14

TENIS ITF - Simplu (F): Las Vegas (S.U.A) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1409 K.Day - M.Mccray 26.09 22:30 2:1 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Orleans (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5982 Brands D. (Ger) - Istomin D. (Uzb) 26.09 22:30 2:0 6:2 13:8

TENIS Challenger - Dublu (M): Medellin (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1007 Mantilla F./Serrano S. - Bendeck J. D./Cordonnier G. 26.09 23:00 2:1 4:6 -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Tiburon (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3030 Rubin N. (Usa) - Fratangelo B. (Usa) 26.09 23:00 1:2 7:6 15:19

TENIS Challenger - Dublu (M): Medellin (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1006 Galan Riveros D. E./Hernandez R. S. L. - Luz O./Zormann Da Silva M. 26.09 23:00 0:2 5:7 -:-

BASCHET Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1417 Universo/Vitoria (Bra) - Flamengo (Bra) 26.09 23:00

TENIS Challenger - Simplu (M): Medellin (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2957 Escobar G. (Ecu) - Bagnis F. (Arg) 26.09 23:00 1:2 6:3 11:15

TENIS ITF - Simplu (F): Las Vegas (S.U.A) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1408 E.Burgic B. - R.Zarazua 26.09 23:15 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Medellin (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1008 Matos R./Menezes J. - Falla A./Struvay E. 26.09 23:30 0:2 2:6 -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Tiburon (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3027 Kozlov S. (Usa) - Clezar G. (Bra) 26.09 23:30 2:0 6:2 12:4