FOTBAL Brazilia-Brasileiro Seria A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3482 Coritiba PR - Santos SP 22.08 00:00 2:1 (0:0) 2

FOTBAL Columbia - Primera A - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3744 Deportivo Pasto - Atletico Huila 22.08 00:00 2:0 (0:0) 1

FOTBAL El Salvador - Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2710 Aguila - CD Fas 22.08 00:00 2:1 (1:0) -

FOTBAL Columbia - Primera A - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3746 Indep. Santa Fe - Independiente Medellin 22.08 00:00 1:1 (0:0) 2

FOTBAL Venezuela Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5285 M.de Guayana - Dep.Del Zulia 22.08 00:00 4:2 (3:1) 1

FOTBAL Peru - Primera Division, Liguilla B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2194 Un.de Deportes - Alianza Atl. 22.08 00:00 4:0 (3:0) 1

FOTBAL El Salvador - Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2711 Municipal L. - Un.El Salvador 22.08 00:00 1:1 (1:0) -

FOTBAL Honduras Liga Nacional - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2156 CD Honduras - Juticalpa 22.08 00:15 1:1 (1:1) -

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2146 Wilstermann - Sport Boys 22.08 00:15 2:1 (1:1) 2

FOTBAL Ecuador Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3881 Barcelona G. - Fuerza Amarilla S.c. 22.08 00:30 5:1 (0:1) 2

FOTBAL Brazilia-Brasileiro Seria A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3483 Figueirense SC - Cruzeiro MG 22.08 00:30 1:2 (0:1) 2

FOTBAL Costa Rica Primera Division - Apertua

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3755 Municipal Liberia - San Carlos 22.08 01:00 3:0 (2:0) 1

FOTBAL Honduras Liga Nacional - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

2177 Olimpia - Motagua 22.08 01:00

FOTBAL Costa Rica Primera Division - Apertua

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3752 Belen Siglo XXI - Dep.Saprissa 22.08 01:00 2:2 (2:1) 1

TENIS ATP - Simplu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3274 Mathieu P. (Fra) - Robert S. (Fra) 22.08 01:00 1:2 6:4 10:16

FOTBAL Brazilia:Brasilero Serie C

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1301 ASA/AL - América/RN 22.08 01:00 2:0 -:- -

TENIS ATP - Simplu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3137 Lu Y.H. (Tpe) - Marchenko I. (Ukr) 22.08 01:00 2:0 7:6 13:9

FOTBAL Venezuela Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5279 Llaneros FC - DVO Anzoategui 22.08 01:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Paraguay - Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3365 Libertad - Club Guarani 22.08 01:20 0:1 (0:1) 2

FOTBAL Brazilia:Brasilero Serie C

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1302 Boa Esporte/MG - Guarani/SP 22.08 01:30 1:0 -:- -

FOTBAL Mexic Primera Division Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3505 Puebla - America de Mexico 22.08 02:00 2:2 (1:1) 2

FOTBAL Columbia - Primera A - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3740 Atletico Nacional - Millonarios FC 22.08 02:00 1:0 (1:0) 1

FOTBAL Chile Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3697 Audax I. - Antofagasta 22.08 02:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2124 Blooming - Petrolero de Yacuiba 22.08 02:30 0:1 (0:1) 2

BOX Welterweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3035 Errol Spence - Leonard Bundu 22.08 02:30 1:0

BASEBALL Mexic LMB: Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
5533 Campeche - Yucatan 22.08 03:00 5:6 -:-
5534 Laguna - Monterrey 22.08 03:00 0:2 -:-

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1505 San Francisco Giants - New York Mets 22.08 03:05 0:2 1.50:2

FOTBAL Columbia - Primera A - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3743 Deportivo Cali - Boyaca Patriotas 22.08 04:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3481 Seattle - Portland 22.08 04:30 3:1 (0:0) 1

RUGBY Australia: Holden Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1132 South Sydney Rabbitohs U20 - Cronulla Sharks U20 22.08 09:45 16:18 (26.50:18)

BOWLS Grand Prix (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1173 N.Smith - M.King 22.08 10:00

TENIS ITF - Simplu (F): Kharkiv (Ucraina) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1092 I.Kremen - A.Fedoryshyn 22.08 10:00 2:1 -:- -:-
1093 O.Korashvili - K.Sliusar 22.08 10:00 2:1 -:- -:-
1094 S.Tolibova - K.Ulukan 22.08 10:00 0:2 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1147 J.Vrablik - V.Rakov 22.08 10:10
1148 A.Szudi - J.Majoros 22.08 10:40

TENIS ITF - Simplu (M): Poznan (Polonia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1325 R.Matos - A.Dabryian 22.08 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Huy (Belgia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1021 B.Dhoe - C.Nickels 22.08 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Poznan (Polonia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1324 O.Krstev - D.Tsebrenko 22.08 11:00 2:1 -:- -:-

BOWLS Grand Prix (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1174 D.Brown - G.Harlow 22.08 11:00

TENIS ITF - Simplu (F): Wanfercee-Baulet (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1101 M.Noel - M.Boev 22.08 11:00

TENIS ITF - Simplu (M): Huy (Belgia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1027 T.Farquharson - L.Quennessen 22.08 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Manerbio (Italia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1316 W.Trusendi - P.Martinez.P 22.08 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Huy (Belgia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1022 E.Bruna - A.Destrebecq 22.08 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1063 B.Van De Zand. - C.Van Beem 22.08 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Huy (Belgia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1025 L.Oakley - S.Hess - O. 22.08 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wanfercee-Baulet (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1100 L.Glaude - Y.Morderger 22.08 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Minsk (Belarus) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1037 A.Lebedyn - M.Malyshev 22.08 11:15 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Minsk (Belarus)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1042 S.Betov - I.Davydov 22.08 11:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Poertschach (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1052 C.Denolly - P.Bachmaier 22.08 11:30 2:0 -:- -:-
1055 N.Ghedin - S.Bensoussan 22.08 11:30

TENIS ITF - Simplu (F): Kharkiv (Ucraina) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1096 V.Savinykh - K.Peckl 22.08 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Poertschach (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1054 F.Broska - B.Arias 22.08 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bukfurdo (Ungaria) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1072 D.Radanovic - L.Nagymihaly 22.08 11:30 2:1 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1149 B.Ollivier - A.Robles 22.08 11:30

TENIS ITF - Simplu (F): Bukfurdo (Ungaria) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1073 E.Cascino - E.Rutarova 22.08 11:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Minsk (Belarus) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1038 V.Zrazhevskyy - D.Tamir 22.08 11:45 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Lausanne (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1032 Ne.Krivokuca - M.Martinez 22.08 12:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bydgoszcz (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1065 A.Kapas - M.Janvier 22.08 12:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Lausanne (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1031 F.Reboul - S.Rossier 22.08 12:00 2:1 -:- -:-

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1275 Pribram U21 - Slavia P.U21 22.08 12:00 1:4 -:- -

RUGBY Australia: NRL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1035 South Sydney Rabbitohs - Cronulla Sharks 22.08 12:00 12:6 (19.50:6)

TENIS ITF - Simplu (M): Minsk (Belarus)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1041 M.Tybar - B.Botzer 22.08 12:00

TENIS Challenger - Simplu (M): Manerbio (Italia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1318 V.Galovic - N.Mektic 22.08 12:00 0:2 -:- -:-
1317 A.Alcaraz I. - J.Eysseric 22.08 12:00 0:2 -:- -:-

BOWLS Grand Prix (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1175 N.Smith - D.Brown 22.08 12:00

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1152 F.Placek - J.Vrablik 22.08 12:10

TENIS ITF - Simplu (M): Poznan (Polonia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1323 M.Gengel - N.Soloviev 22.08 12:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Huy (Belgia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1028 D.Bogaert - P.Gelade 22.08 12:15 2:0 -:- -:-
1029 H.Schott - L.Ramiaram. 22.08 12:15 2:0 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1153 A.Szudi - V.Rakov 22.08 12:40

TENIS ITF - Simplu (M): Minsk (Belarus)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1043 D.Gooch - T.Ismailov 22.08 12:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wanfercee-Baulet (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1105 M.Kempen - M.Trigaux 22.08 12:45 2:0 -:- -:-

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2148 Goyang Zaicro FC - Daejeon 22.08 13:00 1:2 (0:1) 2

TENIS ITF - Simplu (F): Caslano (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1088 S.Ottomano - G.Marchetti 22.08 13:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wanfercee-Baulet (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1102 C.Vanhoutte - E.Janssen 22.08 13:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Caslano (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1087 P.Payet - Y.In - Albon 22.08 13:00

TENIS ITF - Simplu (M): Huy (Belgia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1030 S.Carr - M.Colorado 22.08 13:00 2:0 -:- -:-

BOWLS Grand Prix (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1176 M.King - G.Harlow 22.08 13:00

TENIS ITF - Simplu (F): Caslano (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1086 L.Bronzetti - G.Clerici 22.08 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Poznan (Polonia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1326 D.Pel - M.Borkowski 22.08 13:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2151 Gyeongnam - Seoul E. 22.08 13:00 1:1 (1:1) 1

TENIS ITF - Simplu (F): Kharkiv (Ucraina) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1095 G.Poznikhirenko - O.Andrieieva 22.08 13:15 2:0 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1154 B.Ollivier - J.Majoros 22.08 13:30

TENIS ITF - Simplu (M): Poznan (Polonia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1327 N.Vodavoz - B.Maroszek 22.08 13:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bukfurdo (Ungaria) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1075 J.Wachaczyk - D.Evtimova 22.08 13:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Poertschach (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1056 P.Nagy - R.Cungu 22.08 13:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Minsk (Belarus) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1039 A.Malyshev - Z.Skindzer 22.08 14:00 2:0 -:- -:-
1040 Y.Zemel - M.Yehayan 22.08 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bukfurdo (Ungaria) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

1074 A.Bukta - L.Moser 22.08 14:00

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1276 Brno U21 - Liberec U21 22.08 14:00 3:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Bagnatica (Italia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1067 F.Bonometti - L.Stefanini 22.08 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Kharkiv (Ucraina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1098 A.Komardina - V.Kutuzova 22.08 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Hua Hin (Thailanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1020 P.Isarow - J.Yamasaki 22.08 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Nuernberg (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1337 E.Schlagenhauf - E.Ceranic 22.08 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bagnatica (Italia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1066 E.Francati - M.Colmegna 22.08 14:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1277 C.Budejovice U21 - Plzen U21 22.08 14:00 0:2 -:- -

FOTBAL Indonezia Super Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1311 Mitra Kukar - Semen Padang 22.08 14:00 2:0 (1:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Nuernberg (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1335 A.Detiuc - J.Jais 22.08 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Kharkiv (Ucraina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1099 N.Dzalamidze - V.Ivakhnenko 22.08 14:00 0:2 -:- -:-

BOWLS Grand Prix (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1177 G.Harlow - N.Smith 22.08 14:00

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1155 A.Robles - J.Kleprlik 22.08 14:10

TENIS Challenger - Simplu (M): Manerbio (Italia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1321 B.Malla - L.Grigelis 22.08 14:15 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bukfurdo (Ungaria) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1076 K.Schmiedlova - M.Spremo 22.08 14:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Poertschach (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1057 A.Erler - D.Pichler 22.08 14:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Lausanne (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1036 P.Haenle - C.Villagran 22.08 14:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Caslano (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1090 V.Meliss - M.Natali 22.08 14:30
1089 K.Kennel - A.Peer 22.08 14:30 2:0 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1157 F.Placek - A.Szudi 22.08 14:40

TENIS ITF - Simplu (M): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1062 B.Stevens - P.Monteban 22.08 15:00 1:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2720 Margaroli L./Miedler L. - Vervoort M./Vucic I. 22.08 15:00 0:2 1:6 -:-
2715 Baldi F./Pellegrino A. - Martin A./Melzer G. 22.08 15:00 1:2 7:5 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Lausanne (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1033 L.Keist - M.Giraldi R. 22.08 15:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Cakovec (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1081 I.Tishchenko - A.Vangelova 22.08 15:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Poznan (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1058 M.Dembek - S.Nagal 22.08 15:00 1:2 -:- -:-
1059 M.Rajski - P.Cias 22.08 15:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Cakovec (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1082 J.Stojanovic - P.Brglez 22.08 15:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wanfercee-Baulet (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1107 V.Mokrova - M.Devits 22.08 15:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Piombino (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1044 E.Corrie - T.Gabrieli 22.08 15:00 2:0 -:- -:-
1045 W.Gonzalez - D.Galoppini 22.08 15:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wanfercee-Baulet (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1106 K.Alexandre R. - K.Zimmermann 22.08 15:15 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Santander (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1064 A.Lopez S.M. - M.Semmler 22.08 15:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Cakovec (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1083 V.Aponasenko - E.Babic 22.08 15:15 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Nuernberg (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1338 R.Buzkova - A.Gabric 22.08 15:30 1:2 -:- -:-

BOWLS Grand Prix (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1178 M.King - D.Brown 22.08 15:30

TENIS ITF - Simplu (F): Bukfurdo (Ungaria) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1079 J.Estable - R.Stolmar 22.08 15:30 0:2 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1158 J.Vrablik - J.Kleprlik 22.08 15:30

TENIS ITF - Simplu (F): Bukfurdo (Ungaria) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1080 S.Njiric - V.Zovincova 22.08 15:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1061 A.Celikbilek - A.Luisi 22.08 15:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Kharkiv (Ucraina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1097 A.Amanmuradova - M.Sezer 22.08 15:45 1:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1787 Cachin P. (Arg) - De Schepper K. (Fra) 22.08 15:50 1:2 6:4 14:17

FOTBAL Armenia - Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1314 Gandzasar K. II - Alashkert II 22.08 16:00 2:1 -:- -

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1279 Jablonec U21 - Sparta P.U21 22.08 16:00 0:2 -:- -

FOTBAL Armenia - Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1312 Banants Y. II - Ararat Y. II 22.08 16:00 2:1 -:- -
1313 Erebuni - Shirak G. II 22.08 16:00 1:2 -:- -

FOTBAL Ucraina U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1345 Vorskla P.U19 - Volyn U19 22.08 16:00 4:0 -:- -

FOTBAL Armenia - Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1315 Pyunik Y. II - Kotayk 22.08 16:00 1:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Bagnatica (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1068 K.Piter - A.Matteucci 22.08 16:00 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1790 Garin Ch. (Chi) - Ungur A. (Rou) 22.08 16:30 0:2 1:6 2:12

TENIS ITF - Simplu (F): Cakovec (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1085 M.Kilnarova - A.Savic 22.08 16:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wanfercee-Baulet (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1109 L.Deigman - K.Liebens 22.08 16:45 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Piombino (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1046 A.Vavassori - S.Reitano 22.08 16:45 2:0 -:- -:-

HOCHEI Rusia KHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1034 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 22.08 17:00 3:2 2:1 3:2

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1159 A.Robles - J.Majoros 22.08 17:00

TENIS ITF - Simplu (F): Nuernberg (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1339 B.Kosejkova - N.Kallmunzerova 22.08 17:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Iordania - Shield Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1272 Al Ahli - Manshia Bani 22.08 17:00 3:0 -:- -

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1303 Zenit - Izhevsk - Syzran 22.08 17:00 0:1 -:- -

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1395 Toros Neftekamsk (Rus) - Almetyevsk (Rus) 22.08 17:00 1:3 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wanfercee-Baulet (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1108 J.Engelmann - M.Garcia G. 22.08 17:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Turcia U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1344 Balikesirspor U21 - Eskisehirspor U21 22.08 17:00 0:1 -:- -

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1300 Lada Togliatti - Kamaz 22.08 17:00 0:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Cakovec (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1084 E.Kajevic - T.Faber 22.08 17:15 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Poznan (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1060 K.Majchrzak - M.Zormann S. 22.08 17:30 2:0 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1160 B.Ollivier - V.Rakov 22.08 17:40

TENIS ITF - Simplu (F): Bagnatica (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1069 D.Marcinkevica - A.Zaja 22.08 18:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Cupa Italiei Lega Pro

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1172 AlbinoLeffe - Forli 22.08 18:00 1:0 (0:0) -

BASCHET Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1394 Partizan (Srb) - OKK Beograd (Srb) 22.08 18:00 110:59 -:- 110:59

TENIS ITF - Simplu (M): Piombino (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1047 A.Avidzba - J.Berrettini 22.08 18:00 1:2 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3117 Vesnina E. (Rus) - Keys M. (Usa) 22.08 18:00

TENIS Challenger - Dublu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2724 Motti A./Peng H. - Behar A./De Paula F. 22.08 18:00 2:0 7:6 -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1161 J.Vrablik - A.Szudi 22.08 18:10

TENIS Challenger - Simplu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1820 Ymer E. (Swe) - Eremin E. (Ita) 22.08 18:15 2:0 6:4 13:10

TENIS ITF - Simplu (F): Nuernberg (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1340 S.Haas - C.Frapolli 22.08 18:15 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Cali (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1328 C.Giangreco C. - I.Martinich 22.08 18:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Bosnia si Hertegovina Premier Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3612 FK Sarajevo - NK Metalleghe Bsi 22.08 18:30 1:2 (0:1) -

FOTBAL Finlanda Ykkonen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2153 KTP - JJK Jyvaskyla 22.08 18:30 5:0 (2:0) 1

TENIS ITF - Simplu (F): Cali (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1330 V.Quiceno - E.Appleton 22.08 18:30 1:2 -:- -:-
1329 L.Gomez - S.Zhuk 22.08 18:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Romania Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4672 CS Gaz Metan Medias - Botosani 22.08 18:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1304 Olimpiyets - Nosta 22.08 18:30 1:2 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1789 Donati M. (Ita) - Volandri F. (Ita) 22.08 18:40 2:0 6:3 13:9

FOTBAL Cipru:Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2709 Aris - Karmiotissa 22.08 19:00 1:1 (0:1) -

FOTBAL Israel Leumit League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1289 H. Nazareth - M. Herzliya 22.08 19:00 1:1 (1:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Caslano (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1091 S.Orellana - K.Fontana 22.08 19:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1341 A.Naaz - T.Gruber 22.08 19:00 0:2 -:- -:-

TENIS WTA - Dublu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1783 Jurak D./Rodionova An. - Arruabarrena - V. L./Knoll X. 22.08 19:00 2:0 7:5 13:9

TENIS WTA - Simplu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1012 Vesnina E. (Rus) - Giorgi C. (Ita) 22.08 19:00 2:0 6:1 12:5

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1356 Cota C./Tenis.E.Vesnina - C.Giorgi 22.08 19:00 2:0 -:- -

TENIS WTA - Simplu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1011 Sevastova A. (Lat) - Gibbs N. (Usa) 22.08 19:00 2:0 7:5 13:5

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1342 E.D Oliveira - A.James 22.08 19:00 0:2 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1162 J.Majoros - J.Kleprlik 22.08 19:00

FOTBAL Estonia Meistriliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1280 Parnu Linnameeskond - Sillamae Kalev 22.08 19:00 2:5 (1:3) -

FOTBAL Israel Leumit League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1293 Hapoel Jerusalem - Ironi Nesher 22.08 19:00 1:1 (0:0) -
1297 Hapoel Petah Tikva - Netanya 22.08 19:00 0:0 (0:0) -

TENIS ATP - Simplu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

3136 Kokkinakis T. (Aus) - Youzhny M. (Rus) 22.08 19:00

FOTBAL Israel Leumit League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1290 Hapoel Afula - Hapoel Katamon 22.08 19:00 3:3 (2:1) -

FOTBAL Polonia Ekstraklasa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3474 Korona Kielce - Wisla C. 22.08 19:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Olanda - Beloften Rezerve

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1274 Feyenoord Tin. - Heerenveen Tin. 22.08 19:30 3:2 -:- -

FOTBAL Cupa Germaniei - Cine merge mai departe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1361 Offenbach K. - Hannover 22.08 19:30 0:0 -:- -

FOTBAL Cupa Germaniei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3462 Zwickau - Hamburger SV 22.08 19:30 0:1 (0:0) 2

FOTBAL Cupa Germaniei - Cine merge mai departe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1360 Zwickau - Hamburg 22.08 19:30 0:1 -:- -

FOTBAL Rusia 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1271 Dynamo Moscow - Spartak Moscow 2 22.08 19:30 2:1 (1:1) 2

FOTBAL Cupa Germaniei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3454 Kickers Offenbach - Hannover 22.08 19:30 2:2 (1:2) 2

FOTBAL Rusia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2564 Arsenal Tula - FC Gazovik Orenburg 22.08 19:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL Cupa Germaniei - Cine merge mai departe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1359 Paderborn - Sandhausen 22.08 19:30 1:2 -:- -

FOTBAL Cupa Germaniei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3461 Paderborn - Sandhausen 22.08 19:30 1:2 (0:1) 2

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1506 Cincinnati Reds - Los Angeles Dodgers 22.08 19:35 9:18 10.50:18

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1163 A.Robles - V.Rakov 22.08 19:40

TENIS ITF - Simplu (F): Bagnatica (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1070 A.Grymalska - C.Rosatello 22.08 19:45 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Cali (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1331 R.Rodrigues S. - Ar.Sanchez 22.08 20:00 2:1 -:- -:-

FOTBAL Suedia Superettan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3476 Orgryte - Ljungskile SK 22.08 20:00 3:1 (1:0) 1

FOTBAL Bulgaria - A PFG

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3679 FC Vereya - Botev P. 22.08 20:00 1:0 (1:0) 1

TENIS ITF - Simplu (F): Cali (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1332 S.Carruthers - N.Rose 22.08 20:00 2:0 -:- -:-

BASCHET Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1393 Mornar Bar (Mne) - Borac (Srb) 22.08 20:00 78:75 -:- 78:75

FOTBAL Danemarca Superligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2236 Esbjerg - Odense 22.08 20:00 3:2 (1:1) 2

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2566 Malmo - Jonkopings Sodra 22.08 20:00 4:1 (3:0) 1

FOTBAL Suedia Elitettan (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1305 Sundsvalls (F) - Vaxjo (F) 22.08 20:00 0:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Piombino (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1048 L.Pancaldi - F.Nielsen 22.08 20:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Suedia Superettan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3475 Halmstads BK - Varbergs Bois 22.08 20:00 3:0 (2:0) 1

FOTBAL Suedia U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1306 Angelholms FF U19 - Goeteborg U19 22.08 20:00 0:1 -:- -

FOTBAL Suedia:Divizia 2- Norra Svealand

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2712 Syr.Kerburan - IK Franke 22.08 20:00 0:2 -:- -

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2565 IF Elfsborg - GIF Sundsvall 22.08 20:00 4:0 (1:0) 1

FOTBAL Norvegia 1.Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3492 Mjondalen - Sandefjord 22.08 20:00 2:2 (1:1) 1

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1164 F.Placek - B.Ollivier 22.08 20:10

FOTBAL Iordania - Shield Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1273 Shabab Al Ordon - Al Wehdat 22.08 20:30 0:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
4367 V.Gantschnig - A.Vaz Osor De.S 22.08 20:30 2:0 -:- -:-

TENIS WTA - Dublu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1781 Groenefeld A./Peschke K. - Liang C./Rosolska A. 22.08 20:30 2:0 6:2 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1343 A.Novcic - D.Lopez 22.08 20:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Israel:Ligat ha'AL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4393 Maccabi Haifa - Hapoel Tel Aviv 22.08 20:45 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Elvetia Challenge League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3359 FC Zurich - Xamax 22.08 20:45 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2728 Cota C./Poli Timisoara - CSU Craiova 22.08 21:00 3:2 -:- -

FOTBAL Olanda Eerste Divisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1267 Maastricht - Oss 22.08 21:00 3:0 (1:0) 1

FOTBAL Spania Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3682 Celta Vigo - Leganes 22.08 21:00 0:1 (0:0) 2

FOTBAL Olanda Eerste Divisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1180 Den Bosch - Volendam 22.08 21:00 2:5 (1:2) 2
1264 FC Emmen - Almere City 22.08 21:00 2:0 (1:0) 1

FOTBAL Islanda:Pepsidelid

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2193 Vikingur Reykjavik - Vestmannaeyjar 22.08 21:00 2:1 (1:1) 1

FOTBAL Olanda Eerste Divisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1269 Venlo - Jong PSV 22.08 21:00 1:2 (1:1) 1

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2727 Cota C./Celta Vigo - Leganes 22.08 21:00 0:1 -:- -

FOTBAL Olanda Eerste Divisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1266 Jong Utrecht - Waalwijk 22.08 21:00 1:3 (0:1) 2
1268 Telstar - Helmond 22.08 21:00 4:2 (3:0) 1

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1353 Cota C./Tenis.K.Bertens - A.Kontaveit 22.08 21:00 0:2 -:- -

FOTBAL Olanda Eerste Divisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1184 Eindhoven FC - Achilles 29 22.08 21:00 2:1 (1:0) 1
1265 Jong Ajax - Sittard 22.08 21:00 2:1 (1:0) 1

FOTBAL Islanda:Pepsidelid

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2184 Hafnarfjordur - Stjarnan 22.08 21:00 3:2 (1:1) 1

FOTBAL Islanda Liga U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1288 Leiknir/KB U19 - HK Kopavogur U19 22.08 21:00 2:1 -:- -

FOTBAL Olanda Eerste Divisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1179 Cambuur - Graafschap 22.08 21:00 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1352 Cota C./Tenis.A.Beck - E.Bouchard 22.08 21:00 0:2 -:- -

FOTBAL Spania Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3508 Zaragoza - Ucam Murcia 22.08 21:00 3:1 (3:0) 1

FOTBAL Islanda:Pepsidelid

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2178 Fylkir - Akranes 22.08 21:00 0:3 (0:2) 2

TENIS WTA - Simplu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1013 Beck A. (Ger) - Bouchard E. (Can) 22.08 21:00 0:2 2:6 3:12

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1165 A.Szudi - J.Kleprlik 22.08 21:00

FOTBAL Romania Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3452 ACS P.Timisoara - CSU Craiova 22.08 21:00 3:2 (1:0) 1

TENIS WTA - Simplu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1014 Bertens K. (Ned) - Kontaveit A. (Est) 22.08 21:00 0:2 3:6 7:12

FOTBAL Olanda Eerste Divisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1181 Dordrecht - Breda 22.08 21:00 1:2 (0:1) 2

TENIS ITF - Simplu (F): Bagnatica (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1071 N.Burnett - M.Trevisan 22.08 21:15

FOTBAL Islanda Liga 4

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1287 Kria - Kongarnir 22.08 21:30 8:0 -:- -

FOTBAL Grecia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

4312 Panionios - Pas Giannina 22.08 21:30

FOTBAL Islanda Liga 4

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1282 Hamar - KH Hlidarendi 22.08 21:30 6:3 -:- -

FOTBAL Franta Ligue 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4194 Reims - Red Star 22.08 21:30 2:1 (1:0) 1

TENIS ITF - Simplu (F): Cali (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1333 S.Gimenez - S.Nemtsova 22.08 21:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Islanda Liga 4

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1281 Alftanes - Vatnaliljur 22.08 21:30 5:3 -:- -

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1166 F.Placek - A.Robles 22.08 21:40

FOTBAL Cupa Germaniei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3465 Eintracht Trier - Dortmund 22.08 21:45 0:3 (0:3) 2

FOTBAL Anglia Northern Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1270 Hednesford T. - Marine 22.08 21:45 1:1 (0:0) -

FOTBAL Turcia Super Lig

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5210 Galatasaray - Karabuk 22.08 21:45 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Turcia Lig 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5216 Balikesirspor - Eskisehirspor 22.08 21:45 1:2 (1:0) 1

FOTBAL Cupa Germaniei - Cine merge mai departe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1362 Eintracht Trier - Dortmund 22.08 21:45 0:0 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2729 Cota C./Galatasaray - Karabukspor 22.08 21:45 1:0 -:- -

TENIS ATP - Simplu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1003 Vesely J. (Cze) - Van Rijthoven T. (Ned) 22.08 22:00 2:1 3:6 15:12

FOTBAL Portugalia Primeira Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3468 Braga - Rio Ave FC 22.08 22:00 1:1 (0:1) 2

TENIS ATP - Simplu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3122 Edmund K. (Gbr) - Ram R. (Usa) 22.08 22:00 2:0 7:5 14:11
3286 Young D. (Usa) - Herbert P. (Fra) 22.08 22:00 2:0 6:4 12:5

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2730 Cota C./Braga - Rio Ave FC 22.08 22:00 1:1 -:- -

FOTBAL Venezuela - Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1346 Lala FC - Margarita FC 22.08 22:00 2:1 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1348 Cota C./Tenis.K.Edmund - R.Ram 22.08 22:00 2:0 -:- -
1347 Cota C./Tenis.J.Duckworth - M.Youzhny 22.08 22:00 1:2 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Piombino (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1050 A.Bega - H.Voljacques 22.08 22:00 2:1 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1002 Duckworth J. (Aus) - Youzhny M. (Rus) 22.08 22:00 1:2 6:7 15:14

FOTBAL Columbia - Primera B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1308 Bogota - Tigres FC 22.08 22:00 0:0 (0:0) -

TENIS ATP - Simplu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1001 Bedene A. (Gbr) - McGee J. (Irl) 22.08 22:00 2:1 3:6 16:14

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1170 J.Majoros - V.Rakov 22.08 22:10

TENIS WTA - Simplu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3118 Wozniacki C. (Den) - Ostapenko J. (Lat) 22.08 22:30 0:2 5:7 7:13
1015 Rodina E. (Rus) - Sakkari M. (Gre) 22.08 22:30 2:1 6:1 17:10

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1354 Cota C./Tenis.C.Wozniacki - J.Ostapenko 22.08 22:30 0:2 -:- -
2731 Cota C./Valencia - Las Palmas 22.08 23:00 2:4 -:- -

TENIS DE MASA International Challenger Series (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1171 J.Vrablik - B.Ollivier 22.08 23:00

FOTBAL Islanda:Pepsidelid

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2189 Throttur - Valur 22.08 23:00 0:4 (0:1) 2

FOTBAL Spania Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3683 Valencia - UD Las Palmas 22.08 23:00 2:4 (2:3) 1

TENIS ATP - Simplu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1004 Jaziri M. (Tun) - Albot R. (Mda) 22.08 23:30 2:0 6:2 12:6
3130 Estrella V. (Dom) - Rosol L. (Cze) 22.08 23:30 1:2 4:6 11:13
3135 Fritz T. (Usa) - Tiafoe F. (Usa) 22.08 23:30 2:0 6:1 12:5

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1349 Cota C./Tenis.T.Fritz - F.Tiafoe 22.08 23:30 2:0 -:- -

FOTBAL Peru - Primera Division, Liguilla A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1684 Def. La Bocana - Dep.Municipal 22.08 23:30 1:2 (1:0) 1

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1350 Cota C./Tenis.D.Schwartzman - M.Kukushkin 22.08 23:30 2:0 -:- -

TENIS ATP - Dublu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1724 Koolhof W./Middelkoop M. - Draganja M./Inglot D. 22.08 23:30 1:2 6:4 -:-

TENIS ATP - Simplu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3275 Schwartzman D. (Arg) - Kukushkin M. (Kaz) 22.08 23:30 2:0 6:0 12:2

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1355 Cota C./Tenis.V.Estrella - L.Rosol 22.08 23:30 1:2 -:- -
1351 Cota C./Tenis.D.Dzumhur - G.Garcia - L. 22.08 23:59 0:2 -:- -