FOTBAL Honduras Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2692 CD Marathon - CD Real Sociedad 28.04 00:30 0:3 (0:1) -

HOCHEI Canada (M): QMJHL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1044 Saint John Sea Dogs - Shawinigan Cataractes 28.04 01:00 3:3 -:- -:-

FOTBAL Paraguay Secunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2460 Sp.S.Lorenzo - Fulgencio Yegros 28.04 01:00 1:2 -:- -

BASCHET Brazilia (M): NBB - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1016 Pinheiros - Bauru 28.04 01:00 86:89 -:- 86:89

TENIS Challenger - Dublu (M): Samarkand (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1347 Novikov D./Peralta J. - Arguello F./Lipovsek P. T. 28.04 01:00

HOCHEI Canada (M): QMJHL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1042 Moncton Wildcats - Rouyn - Noranda Huskies 28.04 01:00 0:1 -:- -:-

FOTBAL Cupa Braziliei

COD

EVENIMENT

S

DATA

6036 Joinville SC - Comercial MS 28.04 01:30
6035 Goias GO - River PI 28.04 01:30 2:1 (1:1) 2

FOTBAL Cupa Libertadores

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6186 Racing Club - Atletico MG 28.04 01:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL Columbia - Primera A - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4159 Alianza P. - Deportivo Pasto 28.04 02:00 2:2 (1:0) 1
4160 Rionegro - Boyaca Patriotas 28.04 02:00 0:1 (0:0) 2

BASCHET Argentina (M): Liga A - Turul 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1798 Boca Juniors - Ferro Carril Oeste 28.04 02:00 84:61 -:- 84:61

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3013 New York City FC - Montreal 28.04 02:00 1:1 (0:0) 1

HOCHEI Canada (M): OHL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2172 Niagara IceDogs - Barrie Colts 28.04 02:00 3:2 1:1 3:2

HOCHEI SUA (M): NHL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3327 Tampa Bay Lightning - New York Islanders 28.04 02:00 3:5 1:3 3:5

HOCHEI Canada (M): OHL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2099 London Knights - Erie Otters 28.04 02:00 5:1 2:0 5:1

FOTBAL Peru Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4146 Juan Aurich - Sporting Cristal 28.04 02:00 0:3 (0:0) 2

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4331 Washington Nationals - Philadelphia Phillies 28.04 02:05 0:3 0:4.50
4332 Toronto Blue Jays - Chicago White Sox 28.04 02:07 0:4 0:5.50
1934 Boston Red Sox - Atlanta Braves 28.04 02:10 9:4 9:5.50
4337 Tampa Bay Rays - Baltimore Orioles 28.04 02:10 1:3 1:4.50
4333 Detroit Tigers - Oakland Athletics 28.04 02:10 9:4 9:5.50
4334 New York Mets - Cincinnati Reds 28.04 02:10 5:2 5:3.50

FOTBAL Cupa Braziliei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6054 Independente PA - Paysandu PA 28.04 02:30 1:2 (0:2) 2

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3018 New England Revolution - Portland 28.04 02:30 1:1 (0:0) 2

TENIS Challenger - Simplu (M): Samarkand (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1632 Baker B. (Usa) - Rubin N. (Usa) 28.04 02:30 1:2 5:7 14:19

FOTBAL El Salvador

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2833 CD Universidad De EL Salvador - CD Sonsonate 28.04 02:30 4:0 -:- -

FOTBAL Paraguay Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2939 Libertad - Olimpia Asuncion 28.04 02:45 3:1 (3:1) 2

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2810 Oriente Petrolero - San Jose O. 28.04 03:00 1:0 (0:0) 1

BASCHET SUA (M): NBA Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1989 Miami Heat - Charlotte Hornets 28.04 03:00 88:90 47:49 88:90

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2809 J.Wilstermann - Sport Boys Warnes 28.04 03:00 3:0 (1:0) 1
2808 Club Bamin Real Potosi - Bolivar 28.04 03:00 0:0 (0:0) -

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2276 Mexico - Monclova 28.04 03:00 2:4 -:-

BASCHET Argentina (M): Liga A - Turul 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1804 Lanus - San Lorenzo 28.04 03:00 77:70 -:- 77:70

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

4338 Chicago Cubs - Milwaukee Brewers 28.04 03:05

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1936 Monterrey - Saltillo 28.04 03:05 6:8 -:-

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4339 Texas Rangers - New York Yankees 28.04 03:05 3:2 3:3.50
4340 Minnesota Twins - Cleveland Indians 28.04 03:10 5:6 5:7.50

FOTBAL El Salvador

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2835 Santa Tecla FC - Chalatenango 28.04 03:30 4:0 -:- -

FOTBAL Cupa Braziliei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6080 Rio Branco AC - Galvez AC 28.04 03:30 1:1 (0:0) 2
6071 Cuiaba MT - Juazeirense BA 28.04 03:30 1:0 (1:0) 1

BASCHET Argentina (M): Liga A - Turul 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1824 San Martin - Instituto de Cordoba 28.04 03:30 95:67 -:- 95:67

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2277 Aguascalientes - Broncos de Reynosa 28.04 03:30 8:4 -:-

FOTBAL Cupa Braziliei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6079 Nacional AM - DOM Bosco MT 28.04 03:30 1:1 (0:1) 2

BASCHET Argentina (M): Liga A - Turul 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1826 Sionista - Argentino 28.04 03:30 72:87 -:- 72:87

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4341 Colorado Rockies - Pittsburgh Pirates 28.04 03:40 8:9 9.50:9

FOTBAL Cupa Braziliei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6083 Vasco - Remo PA 28.04 03:45 2:1 (0:0) 1

FOTBAL Cupa Libertadores

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6189 Gremio RS - Rosario 28.04 03:45 0:1 (0:1) 2

FOTBAL Brazilia - Cupa Nord-Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6190 Santa Cruz PE - Campinense PB 28.04 03:45 2:1 (1:0) 1

FOTBAL Cupa Braziliei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6085 Vitoria BA - Nautico 28.04 03:45 3:1 (2:1) 1

FOTBAL Cupa Libertadores

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6188 Club Nacional - Corinthians SP 28.04 03:45 0:0 (0:0) -

BASCHET Argentina (M): Liga A - Turul 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1815 Olimpico - La Union 28.04 04:00 82:73 -:- 82:73

FOTBAL Mexic Liga De Ascenso Clausura - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3276 Atlante - Necaxa 28.04 04:00 1:2 (0:0) -

FOTBAL Columbia - Primera A - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4161 Millonarios FC - Dep.Junior 28.04 04:00 3:1 (0:1) 2

FOTBAL Honduras Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2988 CD Vida - CD Motagua 28.04 04:00 0:2 (0:1) -

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2278 Campeche - Veracruz 28.04 04:00 9:4 -:-

FOTBAL Honduras Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2695 CD Olimpia - CD Victoria 28.04 04:00 5:0 (3:0) -

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2280 Delfines del Carmen - Tabasco 28.04 04:00 2:0 -:-
2283 Quintana Roo - Puebla 28.04 04:00 8:6 -:-

FOTBAL El Salvador

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2826 Metapan - CD Dragon 28.04 04:00 1:0 -:- -
2830 Aguila - FAS 28.04 04:00 1:0 -:- -

FOTBAL Honduras Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2698 CD Platense - Juticalpa 28.04 04:00 0:2 (0:1) -

HOCHEI Canada (M): WHL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1231 Red Deer Rebels - Brandon Wheat Kings 28.04 04:00 2:4 -:- -:-

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2284 Yucatan - Oaxaca 28.04 04:05 3:2 -:-

FOTBAL Honduras Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2691 CD Honduras - Real Espana 28.04 04:15 2:4 (1:1) -

FOTBAL El Salvador

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2828 Alianza FC - Juventud Ind. 28.04 04:15 0:0 -:- -

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4342 Arizona Diamondbacks - St.Louis Cardinals 28.04 04:40 4:11 4:12.50

FOTBAL CONCACAF- Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3532 Club America - UANL Tigres 28.04 04:45 2:1 (0:1) 2

HOCHEI SUA (M): NHL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2170 Anaheim Ducks - Nashville Predators 28.04 05:00 1:2 0:2 1:2

BASCHET SUA (M): NBA Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1023 Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers 28.04 05:00 98:108 50:45 98:108

HOCHEI Canada (M): WHL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1249 Seattle Thunderbirds - Kelowna Rockets 28.04 05:05 4:4 -:- -:-

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2434 Toros de Tijuana - Laguna 28.04 05:05 5:4 -:-

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4343 Los Angeles Angels - Kansas City Royals 28.04 05:05 4:2 4:3.50
4351 Los Angeles Dodgers - Miami Marlins 28.04 05:10 0:2 0:3.50
4352 Seattle Mariners - Houston Astros 28.04 05:10 4:7 4:8.50

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3019 Vancouver - Kansas City 28.04 05:30 1:1 (1:1) 1

BASCHET SUA (M): NBA Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1448 Golden State Warriors - Houston Rockets 28.04 05:30 114:81 59:37 114:81

TENIS Challenger - Simplu (M): Bordeaux (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3264 Zhang Z. (Chn) - Nedovyesov A. (Kaz) 28.04 06:00 0:2 6:7 12:14
3261 Whittington A. (Aus) - Hanfmann Y. (Ger) 28.04 06:00 2:0 7:5 13:7
3450 Lopez - Perez E. (Esp) - Bourgue M. (Fra) 28.04 07:30

TENIS Challenger - Simplu (M): Seoul (Coreea de Sud)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3459 Berankis R. (Ltu) - Mitchell B. (Aus) 28.04 09:00 2:0 7:5 13:9
3474 Jung J. (Tpe) - Stakhovsky S. (Ukr) 28.04 09:00 0:2 2:6 5:12

TENIS Challenger - Simplu (M): Bordeaux (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3452 Trinker B. (Aut) - Zemlja G. (Slo) 28.04 09:00 2:0 6:4 13:10

FOTBAL Rusia: Liga tineret

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5516 Ural E. U21 - CSKA Moscova U21 28.04 10:00 3:4 -:- -

BASCHET Noua Zeelanda (M): NBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1827 Southland Sharks - Super City Rangers 28.04 10:00 100:103 -:- 100:103

TENIS ITF - Simplu (M): Cordoba (Mexic)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1582 S.Tsitsipas - B.Sant`anna 28.04 10:00 2:0 -:- -:-
1545 M.Libietis - J.Paris 28.04 10:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Gifu (Japonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1364 S.Grey - B.Miklova 28.04 10:00 2:0 -:- -:-
1357 J.Cabaj Awad - S.Cakarevic 28.04 10:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Cordoba (Mexic)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1543 M.Beran - E.Leshem 28.04 10:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Gifu (Japonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1393 V.Ekshibarova - A.Sotnikova 28.04 10:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Cordoba (Mexic)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1497 A.Addison - M.Moraing 28.04 10:00 1:2 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

1128 P.David - M.Horvat 28.04 10:10

TENIS Challenger - Simplu (M): Seoul (Coreea de Sud)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3460 Kudryavtsev A. (Rus) - Matosevic M. (Aus) 28.04 10:20 0:2 6:7 7:13

TENIS ITF - Simplu (F): Tucepi (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2020 M.Jovanovic - A.Lekaj 28.04 10:30 1:2 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

1129 M.Moregard - A.Valuch 28.04 10:40

TENIS Challenger - Dublu (M): Bordeaux (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3457 Molchanov D./Nedovyesov A. - Cerretani J./Schnur M. J. 28.04 10:50 2:1 6:4 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Gyor (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1341 A.Bukta - A.Pirok 28.04 11:00

TENIS ITF - Simplu (F): Wiesbaden (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2047 M.Benoit - S.Fichman 28.04 11:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2000 N.Bredl - P.Arshinkova 28.04 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Szeged (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1685 V.Filipenko - G.Panfil 28.04 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Gyor (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1343 G.Perez Rojas - N.Kolar 28.04 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2014 M.Klaffner - M.Skryabina 28.04 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Khimki (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1434 L.Whybourn - S.Benamar 28.04 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1982 A.Myers - M.Sezer 28.04 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1690 A.Celikbilek - R.Baltensperger 28.04 11:00 1:2 -:- -:-
1691 C.Negritu - R.Kishi 28.04 11:00 0:2 -:- -:-
1692 I.Okamura - M.Sieber 28.04 11:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Szeged (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1665 Fr.Dancevic - T.Ternar 28.04 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2005 D.Papamichail - S.Murray 28.04 11:00 0:2 -:- -:-
2013 L.Malmqvist - H.Scholsen 28.04 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wiesbaden (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2076 T.Lukas - V.Kan 28.04 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Khimki (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1449 N.Rottmann - P.Hon 28.04 11:00 1:2 -:- -:-
1452 S.Reddy - V.Remy 28.04 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Gyor (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1916 C.Lister - D.Radanovic 28.04 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2004 C.Fayol - N.Totka 28.04 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Khimki (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1447 M.Gutierrez C. - C.Scala 28.04 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Szeged (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1684 N.Frunza - V.Antonescu 28.04 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wiesbaden (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2048 N.Vikhlyantseva - D.Seguel 28.04 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1688 A.Bega - J.Cannell 28.04 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wiesbaden (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2029 A.Rus - L.Schaeder 28.04 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Cagnes-Sur-Mer (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1894 E.Rodina - A.Carreras 28.04 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Cordoba (Mexic)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1565 P.Rosenholm - R.Sarmiento 28.04 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Cagnes-Sur-Mer (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1898 J.Teichmann - A.Schaefer 28.04 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Seoul (Coreea de Sud)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1531 Chiudinelli M./Stakhovsky S. - Nielsen F./O`Hare D. 28.04 11:30 0:2 2:6 -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

1137 T.Kopanyi - E.Chtchetinine 28.04 11:30

TENIS ITF - Simplu (M): Cordoba (Mexic)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1506 J.Dubail - P.Krainik 28.04 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Gifu (Japonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1351 A.Silich - R.Serban 28.04 11:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Cordoba (Mexic)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1544 M.Grant - J.Efferding 28.04 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Lleida (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1652 B.Zapata M. - A.Santillan 28.04 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Cagnes-Sur-Mer (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1892 E.G.Ruse - F.Ferro 28.04 11:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Lleida (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1654 H.Voljacques - R.Ojeda L. 28.04 11:30 0:2 -:- -:-
1653 D.Vega H. - A.Artunedo M. 28.04 11:30 2:0 -:- -:-
1651 A.Escoffier - J.Vidal A. 28.04 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Cordoba (Mexic)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1609 Y.Takahashi - B.Mousley 28.04 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Lleida (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1727 P.Vivero G. - R.Ojeda L. 28.04 12:00 0:2 -:- -:-

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3490 Yakult Swallows - Hiroshima Carp 28.04 12:00 6:4 6:5.50

TENIS ITF - Simplu (M): Abuja (Nigeria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1617 A.Setkic - Y.Sabanin 28.04 12:00 2:1 -:- -:-

FOTBAL Polonia Liga II Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2480 Slask W. - Baltyk K. 28.04 12:00 2:2 -:- -

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3491 Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 28.04 12:00 2:9 3.50:9

TENIS Challenger - Simplu (M): Heilbronn (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3585 Uchiyama Y. (Jpn) - Kolar Z. (Cze) 28.04 12:00 1:2 6:4 13:16

TENIS ITF - Simplu (F): Tunis (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1948 P.Januskova - V.Lukacs 28.04 12:00 1:2 -:- -:-
1950 S.Bavisetti - B.Palcatova 28.04 12:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Turneu Slovacia U18

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5983 Norvegia U18 - Rusia U18 28.04 12:00 0:2 -:- -

TENIS ATP - Simplu: Munich (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3431 Fognini F. (Ita) - Kukushkin M. (Kaz) 28.04 12:00 2:0 6:3 13:8

TENIS ITF - Simplu (F): Gyor (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1913 A.Shoshyna - A.Klasen 28.04 12:00 2:1 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Heilbronn (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3271 Samper - Montana J. (Esp) - Coppejans K. (Bel) 28.04 12:00 2:1 6:4 15:12

TENIS WTA - Simplu: Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3442 Giorgi C. (Ita) - Pliskova Ka. (Cze) 28.04 12:00 0:2 2:6 3:12

TENIS ITF - Simplu (F): Tucepi (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2022 N.Potocnik - M.Jovicic 28.04 12:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Turneu Slovacia U18

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5984 SUA U18 - Slovacia U18 28.04 12:00 1:3 -:- -

TENIS ATP - Simplu: Munich (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3541 Sijsling I. (Ned) - Kovalik J. (Svk) 28.04 12:00 0:2 3:6 7:12
3440 Sijsling I. (Ned) - Monfils G. (Fra) 28.04 12:00

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3489 Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 28.04 12:00 3:3 4.50:3

TENIS ITF - Simplu (F): Tucepi (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2019 K.Le Bihan - K.Jokic 28.04 12:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Turneu Slovacia U18

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5981 Georgia U18 - Ucraina U18 28.04 12:00 0:0 -:- -

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3004 Jihlava U21 - Hradec K.U21 28.04 12:00 1:3 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Tucepi (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2028 T.Mrdeza - A.Savic 28.04 12:00

FOTBAL Turneu Slovacia U18

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5980 Macedonia U18 - Cehia U18 28.04 12:00 1:2 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Tunis (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1924 A.Makhorkina - I.Ibbou 28.04 12:00 0:2 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

1139 A.Sitak - L.Jancarik 28.04 12:10

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3509 Doosan Bears - SK Wyverns 28.04 12:30 4:1 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Santa Margherita (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1655 D.Altmaier - G.Mager 28.04 12:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2018 O.Abou Zekry - S.Golubovskaya 28.04 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wiesbaden (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2058 P.Vinogradova - K.Lehnert 28.04 12:30

TENIS ITF - Simplu (F): Gyor (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1342 B.Bekefi - M.Frech 28.04 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Szeged (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1686 V.Ursu - F.Veger 28.04 12:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1694 M.Niesten - K.Numajiri 28.04 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wiesbaden (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2041 A.Zaja - K.Hobgarski 28.04 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1696 M.Osmakcic - C.Heyman 28.04 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1980 A.Fomina - J.Stamatova 28.04 12:30

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1757 R.Boutillier - M.Smola 28.04 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Khimki (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1450 P.Konig - M.Szupper 28.04 12:30 2:0 -:- -:-
1451 S.Kovalets - M.Tona 28.04 12:30 2:0 -:- -:-

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3526 KT Wiz Suwon - Lotte Giants 28.04 12:30 3:8 -:-
3529 Samsung Lions - LG Twins 28.04 12:30 9:7 -:-

TENIS ATP - Dublu: Istanbul (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3536 Daniell M./Sitak A. - Berlocq C./Gabashvili T. 28.04 12:30 2:0 6:4 12:7

TENIS ITF - Simplu (M): Santa Margherita (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1662 F.Bahamonde - N.Ghedin 28.04 12:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2012 E.Silva - J.Wachaczyk 28.04 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Wiesbaden (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2079 V.Ivakhnenko - E.Boeykens 28.04 12:30 1:2 -:- -:-
2081 V.Juhaszova - B.Haas 28.04 12:30 2:0 -:- -:-

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3527 NC Dinos - Nexen Heroes 28.04 12:30 2:4 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Szeged (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1663 D.Katic - P.Nejedly 28.04 12:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Gyor (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1917 L.Jurikova - P.Udvardy 28.04 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Szeged (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1683 G.Gigounon - N.Cacic 28.04 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1693 L.Frigerio - R.Gabb 28.04 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1994 L.Gjorcheska - T.Kolarova 28.04 12:30 2:0 -:- -:-

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3521 Hanwha Eagles - KIA Tigers 28.04 12:30 3:2 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2017 N.Lertcheew. - K.Boulter 28.04 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: Istanbul (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3430 Marchenko I. (Ukr) - Dzumhur D. (Bih) 28.04 12:30 1:2 3:6 13:17

TENIS ITF - Simplu (M): Szeged (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1687 Y.Vandenbulcke - L.Miedler 28.04 12:30 1:2 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

1140 M.Horvat - A.Valuch 28.04 12:40

RUGBY Australia: NRL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2197 South Sydney Rabbitohs - Wests Tigers 28.04 12:50 22:30 (22:31.50)

FOTBAL Rusia: Liga tineret

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5494 Dinamo Moscova U21 - Amkar P. U21 28.04 13:00 2:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Cagnes-Sur-Mer (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1891 D.Jakupovic - J.Grabher 28.04 13:00 1:2 -:- -:-
1889 B.Eraydin - S.Samir 28.04 13:00 1:2 -:- -:-
1904 R.Masarova - T.Zidansek 28.04 13:00 0:2 -:- -:-

TENIS WTA - Dublu: Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3574 Atawo R./Spears A. - Irigoyen M./Kania P. 28.04 13:00 0:2 4:6 6:12

TENIS WTA - Simplu: Rabat (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3584 Putintseva Y. (Kaz) - Bertens K. (Ned) 28.04 13:00 1:2 3:6 13:18

TENIS ATP - Dublu: Munich (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1580 Marach O./Martin F. - Skupski K./Skupski N. 28.04 13:00 2:0 7:6 13:9

FOTBAL Kenya - Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2195 Muhoroni Youth FC - Nairobi City 28.04 13:00 2:0 -:- -

TENIS WTA - Simplu: Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3445 Hsieh S - W. (Tpe) - Safarova L. (Cze) 28.04 13:15 0:2 6:7 11:14

BASCHET Japonia (M): NBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1920 Tochigi Brex - Nishinomiya Storks 28.04 13:15 107:89 -:- 107:89

TENIS ATP - Simplu: Munich (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3432 Goffin D. (Bel) - Estrella V. (Dom) 28.04 13:20 2:1 5:7 17:12

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

1150 P.David - E.Chtchetinine 28.04 13:30

TENIS ITF - Simplu (F): Tunis (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1944 M.Ramirez - F.Codino 28.04 13:30 1:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Heilbronn (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3456 Guez D. (Fra) - Lestienne C. (Fra) 28.04 13:30 1:2 6:1 12:13

TENIS ITF - Simplu (M): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1803 Y.Marti - Len.Van Der L. 28.04 13:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Tunis (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1929 K.Davesne - N.Niedmers 28.04 13:30 1:2 -:- -:-
1947 Na.Kostic - M.Njoze 28.04 13:30 2:0 -:- -:-
1951 S.Zaniewska - T.Tomic 28.04 13:30 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Heilbronn (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3466 Pospisil J. (Cze) - Zopp J. (Est) 28.04 13:30 1:2 6:2 9:14

TENIS ITF - Simplu (M): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1801 O.Salman - H.Casanova 28.04 13:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Abuja (Nigeria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1635 N.Meister - D.Perez S. 28.04 13:30 2:1 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Seoul (Coreea de Sud)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3461 Wang J. (Tpe) - Evans D. (Gbr) 28.04 13:30 0:2 4:6 7:12

TENIS ITF - Simplu (M): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1650 Z.Zhang - C.Denolly 28.04 13:30 0:2 -:- -:-

BASEBALL Taiwan CPBL - Primul Tur

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1302 Brother Elephants - Lamigo Monkeys 28.04 13:35 11:4 11:5.50
1305 Uni Lions - Eda Rhinos 28.04 13:35 4:2 5.50:2

SAH FIDE Grand Prix Batumi (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1874 L.Javakhishvili - O.Girya 28.04 14:00

FOTBAL Kenya - Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2248 Ushuru FC - Posta Ranger FC 28.04 14:00 0:1 -:- -

SAH FIDE Grand Prix Batumi (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1880 B.Khotenashvili - N.Batsiashvili 28.04 14:00

TENIS ITF - Simplu (F): Khimki (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1425 J.Razafindran. - L.Huber 28.04 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2003 A.Bienkowska - M.Ozeki 28.04 14:00 0:2 -:- -:-

SAH FIDE Grand Prix Batumi (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1884 A.Kosteniuk - M.Muzychuk 28.04 14:00

TENIS ITF - Simplu (F): Gyor (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1344 L.Nagymihaly - V.Vlkovska 28.04 14:00 2:1 -:- -:-
1346 V.Dolonc - C.Argyelan 28.04 14:00

TENIS ITF - Simplu (M): Santa Margherita (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1656 F.Agamenone - Y.Maden 28.04 14:00 0:2 -:- -:-

SAH FIDE Grand Prix Batumi (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1888 A.Skripchenko - V.Gunina 28.04 14:00

FOTBAL Ucraina U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5800 Volyn Lutsk U21 - D Oleksandria U21 28.04 14:00 0:0 -:- -

TENIS ATP - Dublu: Istanbul (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3539 Duran G./Gonzalez M. - Jebavy R./Vesely J. 28.04 14:00 2:1 2:6 18:16

TENIS ITF - Simplu (F): Khimki (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1465 V.Napolitano - A.Remondina 28.04 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS WTA - Dublu: Rabat (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1854 Maria T./Olaru R. - Garcia - Perez G./Naydenova A. 28.04 14:00 2:1 6:2 21:16

BASCHET Filipine (M): Commissioners Cup Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1355 San Miguel Beermen - Rain or Shine Elasto Painters 28.04 14:00 104:98 51:53 104:98

SAH FIDE Grand Prix Batumi (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1872 N.Dzagnidze - E.Danielian 28.04 14:00
1886 A.Muzychuk - Z.Xue 28.04 14:00

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

1157 M.Moregard - L.Jancarik 28.04 14:10

TENIS WTA - Simplu: Rabat (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3576 Erakovic M. (Nzl) - Krunic A. (Srb) 28.04 14:15 2:0 6:4 12:8

TENIS WTA - Dublu: Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1847 Dabrowski G./Martinez Sanchez M. J. - Gasparyan M./Hlavackova A. 28.04 14:15 1:2 5:7 16:21

TENIS ATP - Dublu: Munich (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3441 Bury A./Zelenay I. - Cabal J./Farah R. 28.04 14:20 1:2 6:7 18:21

TENIS WTA - Simplu: Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3550 Stosur S. (Aus) - Strycova B. (Cze) 28.04 14:30 2:1 6:3 19:16

FOTBAL Singapore S.League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6202 Albirex N. - Young Lions 28.04 14:30 3:0 (2:0) -

TENIS ATP - Simplu: Munich (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3433 Rosol L. (Cze) - Zverev A. (Ger) 28.04 14:30 0:2 3:6 7:12

TENIS ATP - Dublu: Munich (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3548 Elgin M./Istomin D. - Knowle J./Peya A. 28.04 14:40 0:2 3:6 -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

1162 T.Kopanyi - A.Sitak 28.04 14:40

BADMINTON European Championship Dublu (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2410 Olver H./Smith L. - Stoeva G./Stoeva S. 28.04 14:45

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Centru

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5519 Chertanovo - FK Kaluga 28.04 15:00 0:2 -:- -

FOTBAL Israel Liga Alef

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2559 Hap.Ironi Baka - Mac.Ironi K.A. 28.04 15:00 1:3 -:- -
2561 Hap.Migdal H. - Mac.Daliyat A.K. 28.04 15:00 3:2 -:- -
2562 Hap.Morasha R.H. - Hap.Kfar Shalem 28.04 15:00 0:3 -:- -
2563 Mac.Tzur S. - Ironi Tiberias 28.04 15:00 0:1 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Heilbronn (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3593 Krstin P. (Srb) - Djere L. (Srb) 28.04 15:00 1:2 6:7 17:18

TENIS ITF - Simplu (M): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1645 R.Ramanathan - B.Balleret 28.04 15:00 1:2 -:- -:-

FOTBAL Israel Liga Alef

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2550 Hap.Hadera - Bnei Majdal 28.04 15:00 4:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Cagnes-Sur-Mer (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1890 C.Dinu - R.L.Jani 28.04 15:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Israel Liga Alef

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2553 Hap.Iksal Amad - Mac.Sektzia M.T. 28.04 15:00 3:4 -:- -

BASCHET Rusia (F): Superleague A - Locurile 5-8

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1541 Novosibirsk W - MBA Moscow W 28.04 15:00 81:70 -:- 81:70

TENIS ATP - Simplu: Estoril (Portugalia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3519 Daniel T. (Jpn) - Carreno - Busta P. (Esp) 28.04 15:00 0:2 4:6 9:13

FOTBAL Israel Liga Alef

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2565 Mac.Yafo K. - Hap.Marmorek R. 28.04 15:00 1:0 -:- -

TENIS ATP - Dublu: Estoril (Portugalia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3524 Erlich J./Fleming C. - Coric B./Skugor F. 28.04 15:00 0:2 4:6 8:12

BASCHET Rusia (F): Superleague A - Locurile 5-8

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1540 Enisey Krasnoyarsk W - Vologda W 28.04 15:00 73:71 -:- 73:71

TENIS ITF - Simplu (M): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1799 C.Berg - P.Rondoni 28.04 15:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Kenya - Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2250 Bandari - GOR Mahia FC 28.04 15:00 0:2 -:- -

FOTBAL Israel Liga Alef

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2566 SC Kfar Qasem - Hap.Azor 28.04 15:00 0:1 -:- -

TENIS Challenger - Dublu (M): Seoul (Coreea de Sud)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3476 Barton M./Saville L. - Hsieh C./Yang T. 28.04 15:00 0:2 2:6 -:-

FOTBAL Israel Liga Alef

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2552 Hap.Herzlia - Hap.Kafr K. 28.04 15:00 4:0 -:- -

TENIS ATP - Simplu: Istanbul (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1515 Tomic B. (Aus) - Schwartzman D. (Arg) 28.04 15:00 0:2 2:6 4:12

TENIS ITF - Simplu (M): Hammamet (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1800 C.Van Beem - G.Mina 28.04 15:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Kenya - Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2251 Ulinzi Stars - Chemelil S. 28.04 15:00 2:1 -:- -

FOTBAL Israel Liga Alef

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2569 Sektzia N.T. - SC Shikun H. 28.04 15:00 0:1 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3671 Cota C./Tenis.B.Tomic - D.Schwartzman 28.04 15:00 0:2 -:- -

FOTBAL Argentina Primera B (Reserve)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2577 Def.de Belgrano (R) - Estudiantes (R) 28.04 15:00 2:2 -:- -

SNOOKER World Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1340 McManus A. (Sco) - Ding J. (Chn) 28.04 15:00 11:17

FOTBAL Argentina Primera B (Reserve)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2578 Dep.Espanol (R) - Brown De A. (R) 28.04 15:00 2:2 -:- -

BADMINTON European Championship Dublu Mix

COD

EVENIMENT

S

DATA

2635 Labar R./Lefel E. - Christiansen M./Grebak L. 28.04 15:00

FOTBAL Israel Liga Alef

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2484 Hap.Beit S.M. - Ironi Nesher 28.04 15:00 1:2 -:- -

BADMINTON European Championship Dublu Mix

COD

EVENIMENT

S

DATA

2636 Schaller O./Burkart C. - Fuchs M./Michels B. 28.04 15:10

BADMINTON European Championship (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2120 Durkinjak Z. - Zwiebler M. 28.04 15:15

BADMINTON European Championship Dublu (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2262 Ivanov V./Sozonov I. - Beck R./Kaesbauer P. 28.04 15:30

TENIS ITF - Simplu (F): Villa Maria (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2116 M.Vega Const. - E.Halbauer 28.04 15:30 0:2 -:- -:-

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

1173 L.Jancarik - A.Valuch 28.04 15:30

TENIS ITF - Simplu (F): Villa Maria (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2087 C.Giangreco C. - C.Alves 28.04 15:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Turcia U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5669 Alanya U21 - Adana U21 28.04 15:30 1:2 -:- -

BADMINTON European Championship (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2140 Leverdez B. - Zilberman M. 28.04 15:45

TENIS ATP - Simplu: Munich (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3243 Mayer F. (Ger) - Kohlschreiber P. (Ger) 28.04 15:50 0:2 3:6 5:12

HANDBAL Rusia Superleague (M): Turul Castigatorilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2040 Stavropol - Perm 28.04 16:00 25:33 12:16

FOTBAL Cipru 1st Division - Campionat

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6112 Apoel Nicosia - AEK Larnaca 28.04 16:00 2:0 (1:0) -

FOTBAL Argentina Primera B (Reserve)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2579 Talleres de E. (R) - San Telmo (R) 28.04 16:00 1:1 -:- -

FOTBAL Kenya - Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2257 Thika Utd - Sofapaka 28.04 16:00 0:0 -:- -

FOTBAL Argentina Primera B (Reserve)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2570 Barracas C.(R) - Almirante B. (R) 28.04 16:00 1:3 -:- -

BADMINTON European Championship Dublu Mix

COD

EVENIMENT

S

DATA

2637 Nohr N./Thygesen S. - Mairs G./Moore J. 28.04 16:00

TENIS Challenger - Simplu (M): Heilbronn (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3599 Michalicka M. (Cze) - Tipsarevic J. (Srb) 28.04 16:00 2:1 3:6 16:16

BADMINTON European Championship (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2154 Sefere K. - Corrales B. 28.04 16:00

HANDBAL Rusia Superleague (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1293 Togliatti W - Astrahanochka W 28.04 16:00 25:29 13:17

BADMINTON European Championship Dublu Mix

COD

EVENIMENT

S

DATA

2638 Magee S./Magee C. - Lamsfuss M./Herttrich I. 28.04 16:10
2639 Kersaudy B./Palermo L. - Durkin V./Vislova N. 28.04 16:10

FOTBAL Kenya - Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2260 Tusker - Mathare Utd 28.04 16:15 2:2 -:- -

TENIS ATP - Dublu: Estoril (Portugalia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3522 Edmund K./Silva Frederico F. - Huey T./Mirnyi M. 28.04 16:20 0:2 4:6 8:12

TENIS Challenger - Dublu (M): Heilbronn (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3468 Bednarek T./Martin A. - Salaba L./Satral J. 28.04 16:20 2:0 6:3 -:-

FOTBAL Iran Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6194 FM Sepahan - Gostaresh Foolad FC 28.04 16:30 2:1 (1:0) -
6201 Tractor Sazi Tabriz FC - Malavan BA 28.04 16:30 4:2 (2:1) -
6200 SaiPa Karadj - Esteghlal T. 28.04 16:30 1:2 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (M): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1641 J.Ocleppo - S.Boltz 28.04 16:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Iran Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6192 Esteghlal K. - RAH Ahan FC 28.04 16:30 3:1 (2:1) -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3677 Cota C./Tenis.S.Kuznetsova - M.Puig 28.04 16:30 2:1 -:- -

FOTBAL Iordania - Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2592 Al Asalah - Ramtha SC 28.04 16:30 0:4 (0:2) -

FOTBAL Iran Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6196 P.Persepolis - Naftoon T. 28.04 16:30 0:2 (0:0) -
6195 Padideh Mashhad - ZOB Ahan FC 28.04 16:30 0:1 (0:0) -
6199 Saba B. - Siah Jamegan 28.04 16:30 1:0 (1:0) -
6193 Foolad K. - Esteghlal Ahvaz 28.04 16:30

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3670 Cota C./Tenis.N.Almagro - J.Sousa 28.04 16:35 2:1 -:- -

BADMINTON European Championship Dublu (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2411 Pedersen C./Rytter Juhl K. - Kuuba K./Ruutel H. 28.04 16:35

TENIS ATP - Dublu: Munich (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3549 Kontinen H./Peers J. - Zverev A./Zverev M. 28.04 16:40 2:0 6:4 13:10

BADMINTON European Championship (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2142 Vittinghus H. - K. - Hurskainen H. 28.04 16:45

BADMINTON European Championship (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2156 Marin C. - Zaitsava A. 28.04 16:45

TENIS ATP - Simplu: Estoril (Portugalia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1595 Almagro N. (Esp) - Sousa J. (Por) 28.04 16:55 2:1 4:6 16:9

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Centru

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5524 Torpedo M. - Arsenal - 2 28.04 17:00 3:2 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Villa Maria (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2089 C.Tumosa - N.Zeballos 28.04 17:00 1:2 -:- -:-

BADMINTON European Championship (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2144 Ouseph R. - Corvee L. 28.04 17:00

FOTBAL Argentina Primera B (Reserve)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2575 Comunicacio. (R) - Dep.Riestra (R) 28.04 17:00 1:3 -:- -

FOTBAL Columbia - Primera A - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4158 Jaguares - Indep. Santa Fe 28.04 17:00 2:1 (0:0) 1

FOTBAL EAU - Arabian Golf League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4868 Al Fujairah - AL Ain FC 28.04 17:00 3:2 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Tampa (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1808 J.Luetjen - M.Echazu 28.04 17:00 2:1 -:- -:-
1809 Ma.Podzus - J.S.Gomez 28.04 17:00 2:0 -:- -:-

SAH Turneu International Stavanger

COD

EVENIMENT

S

DATA

1861 P.Eljanov - C.Li 28.04 17:00

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Centru

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5523 Tambov - FC Dynamo Bryansk 28.04 17:00 1:0 -:- -

SAH Turneu International Stavanger

COD

EVENIMENT

S

DATA

1858 L.Aronian - M.Carlsen 28.04 17:00
1862 A.Giri - N.Grandelius 28.04 17:00

BASCHET Rusia (M): Super League - Locurile 5-8

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1153 University - Ugra - Ryazan 28.04 17:00 93:77 -:- 93:77

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Centru

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5522 FK Orel - Lokomotiv L. 28.04 17:00 1:0 -:- -

SAH Turneu International Stavanger

COD

EVENIMENT

S

DATA

1864 V.Kramnik - P.Harikrishna 28.04 17:00

VOLEI Turcia (F): Division 1 Grupa finala

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2188 Eczacibasi W - Vakifbank W 28.04 17:00 0:3 (19:25) 136

FOTBAL EAU - Arabian Golf League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4885 Emirates Club Ras AL Khaimah - AL Jazeera 28.04 17:00 2:4 -:- -

FOTBAL Ungaria - U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2581 Videoton U19 - Pecsi M. U19 28.04 17:00 2:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Villa Maria (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2111 J.Estable - J.Tringa 28.04 17:00 2:1 -:- -:-

FOTBAL Rusia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2966 Ural - CSKA Moscow 28.04 17:00 0:3 (0:1) 2

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Centru

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5525 Zenit P. - FK Vityaz Podolsk 28.04 17:00 1:0 -:- -

VOLEI Romania: Divizia A1 (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1317 Stiinta Bacau W - CSM Bucuresti W 28.04 17:00 3:2 -:- -:-

SAH Turneu International Stavanger

COD

EVENIMENT

S

DATA

1871 M.Vachier L. - V.Topalov 28.04 17:00

TENIS ITF - Simplu (F): Villa Maria (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2117 N.Kurata - M.Ferrero 28.04 17:00 1:2 -:- -:-

FOTBAL Qatar- Cupa Emirului Jassem

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2588 Al Kharitiyat - Al Arabi Doha 28.04 17:15 2:2 -:- -
2591 Al Wakrah - Al Sailiya 28.04 17:15 1:2 -:- -

TENIS Challenger - Dublu (M): Heilbronn (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1622 Dlouhy L./Podlipnik - Castillo H. - Sabanov I./Sabanov M. 28.04 17:20 2:0 7:5 -:-

TENIS WTA - Simplu: Rabat (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3575 Bacsinszky T. (Sui) - Larsson J. (Swe) 28.04 17:25 2:0 6:4 12:5

CRICHET India IPL

COD

EVENIMENT

S

DATA

3153 Mumbai Indians - Kolkata Knight Riders 28.04 17:30

FOTBAL Serbia 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6162 Sloboda - FK Radnicki 1923 28.04 17:30 5:1 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3679 Cota C./Tenis.D.Lajovic - I.Karlovic 28.04 17:30 0:2 -:- -

FOTBAL Serbia 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6160 FK Napredak - Backa BP 28.04 17:30 2:0 -:- -

TENIS ATP - Simplu: Istanbul (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1583 Lajovic D. (Srb) - Karlovic I. (Cro) 28.04 17:30 0:2 6:7 12:14

BASCHET Rusia (M): Super League - Locurile 5-8

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1152 Novosibirsk - Spartak Primorje 28.04 17:30 80:65 -:- 80:65

BASCHET Turcia (M): Super Ligi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3283 Trabzonspor - Fenerbahce 28.04 17:30 77:95 39:46 77:95

BADMINTON European Championship Dublu (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2263 Blair R./Hall A. - Nottingham M./Towler H. 28.04 17:30

FOTBAL Serbia 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6157 Borca - Sindjelic 28.04 17:30 2:1 -:- -

BADMINTON European Championship Dublu (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2266 Cwalina A./Wacha P. - Stipsits D./Zirnwald R. 28.04 17:30

BADMINTON European Championship Dublu Mix

COD

EVENIMENT

S

DATA

2640 Mittelheisser G./Fontaine A. - Arends J./Piek S. 28.04 17:30

FOTBAL Kuweit Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2177 Kazma SC - AL Fahaheel 28.04 17:35 5:1 -:- -

BADMINTON European Championship (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2157 Perminova N. - Gilmour K. 28.04 17:40

VOLEI R.Ceha (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2125 Karlovarsko - Ceske Budejovice 28.04 18:00 1:3 (23:25) 182

FUTSAL Romania (M): Liga I Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3343 FCM Targu Mures - Calarasi 28.04 18:00 10:3 -:-

FOTBAL Polonia Liga II Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2479 Motor Lubin - Ostrowiec S. 28.04 18:00 1:1 -:- -

FOTBAL Serbia Superliga - Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6169 Novi Pazar - Rad Belgrad 28.04 18:00 1:0 (1:0) 1

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Centru

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5520 Energomash Belgorod - FC Avangard Kursk 28.04 18:00 1:0 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3681 Cota C./Tenis.J - L.Struff - J.Del Potro 28.04 18:00 1:2 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Samarkand (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1836 McGee J. (Irl) - Kozlov S. (Usa) 28.04 18:00 2:1 6:3 15:15

VOLEI Serbia (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2126 Vojvodina - Crvena zvezda 28.04 18:00 2:3 (25:17) 202

FOTBAL Serbia Superliga - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6165 Partizan B. - Borac 28.04 18:00 2:0 (1:0) 1

TENIS ATP - Simplu: Munich (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3543 Struff J - L. (Ger) - Del Potro J. (Arg) 28.04 18:00 1:2 2:6 11:15

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3015 Ostrava U21 - Trinec U21 28.04 18:00 1:0 -:- -

FUTSAL Romania (M): Liga I Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
5858 Spicom Sfantu Gheorghe - United Galati 28.04 18:00 0:3 -:-

BADMINTON European Championship (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2161 Madsen A. T. - Gavnholt K. 28.04 18:00

BADMINTON European Championship Dublu (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2412 Bolotova E./Kosetskaya E. - Batomene M./Lefel E. 28.04 18:15

TENIS WTA - Simplu: Praga (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3553 Kuznetsova S. (Rus) - Puig M. (Pur) 28.04 18:25 2:1 4:6 17:15

FOTBAL Finlanda Veikkausliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5240 Lahti - Vaasa 28.04 18:30 4:0 (2:0) 1
5235 Inter Turku - Rovaniemi PS 28.04 18:30 1:2 (1:1) 2

FOTBAL Lituania A Lyga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5969 Trakai FK - Zalgiris Kaunas 28.04 18:30 0:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Tampa (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1805 G.Escobar - M.Barrios V. 28.04 18:30 0:2 -:- -:-

BADMINTON European Championship Dublu (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2268 Deschenaux P./Schaller O. - Conrad - Petersen M./Kolding M. P. 28.04 18:30

FOTBAL Rusia Divizia 2 - Centru

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5521 FC Ryazan - Metallurg L. 28.04 18:30 0:0 -:- -

TENIS ATP - Dublu: Estoril (Portugalia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1616 Carreno - Busta P./Cervantes I. - Butorac E./Lipsky S. 28.04 18:30 0:2 3:6 4:12

FOTBAL Serbia Superliga - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6166 Vojvodina - Vozdovac 28.04 18:30 0:0 (0:0) -

TENIS WTA - Dublu: Rabat (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1853 Knoll X./Krunic A. - Pigossi L./Sorribes Tormo S. 28.04 18:30 2:1 6:4 21:17

TENIS ITF - Simplu (F): Villa Maria (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2114 M.Schmidt - V.Bosio 28.04 18:30 0:2 -:- -:-

BADMINTON European Championship (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2145 Jorgensen J. O - Fransman N. 28.04 18:30

TENIS ITF - Simplu (F): Villa Maria (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2107 F.Guimaraes B. - A.Isaeva 28.04 18:30 0:2 -:- -:-

BASCHET Finlanda (M): Korisliiga Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2001 Pyrinto Tampere - Helsinki Seagulls 28.04 18:30 74:65 40:28 74:65

FOTBAL Finlanda Veikkausliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5241 HIFK - Kuopio PS 28.04 18:30 3:2 (3:0) 1

TENIS ATP - Dublu: Estoril (Portugalia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1820 Kubot L./Matkowski M. - Elias G./Sousa J. 28.04 18:45 2:1 3:6 19:16

BADMINTON European Championship (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2148 Merrilees K. - Abian P. 28.04 18:45

TENIS ATP - Simplu: Istanbul (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3583 Granollers - Pujol M. (Esp) - Chung H. (Kor) 28.04 18:50 2:0 6:3 12:7

VOLEI R.Ceha (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2124 Brno - Liberec 28.04 18:55 3:0 (25:21) 137

BASCHET Turcia (F): KBSL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1138 Mersin BB W - Hatay W 28.04 19:00 55:57 -:- 55:57

HANDBAL Ungaria: Division (M): NB I Turul castigatorilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1389 Vaci - Szeged 28.04 19:00 24:35 12:18

FOTBAL Norvegia:NM Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6016 Tromsdalen - Senja 28.04 19:00 5:3 -:- -

FOTBAL Serbia Superliga - Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6167 Javor Matis - OFK Belgrad 28.04 19:00 1:0 (0:0) 1

HOCHEI Challenge Duel: Cine marcheaza mai multe goluri ?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1040 Rusia - Slovacia 28.04 19:00 1:3 -:- -:-

BADMINTON European Championship (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2162 Zetchiri L. - Bayrak O. 28.04 19:00

FOTBAL Norvegia:NM Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6017 Varegg - Haugesund 28.04 19:00 2:4 -:- -

FOTBAL Serbia Superliga - Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6168 FK Mladost Lucani - Subotica 28.04 19:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Polonia Ekstraklasa -Playoff Campionat

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2950 Lech Poznan - Lechia Gdansk 28.04 19:00 0:0 (0:0) -
2951 Zaglebie L. - Legia Warszawa 28.04 19:00 2:0 (2:0) 1

FOTBAL Norvegia:NM Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6013 Sparta Sarpsborg - Stabaek 28.04 19:00 1:7 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3684 Cota C./Tenis.M.Granollers P. - H.Chung 28.04 19:00 2:0 -:- -

HOCHEI Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1398 Slovakia - Denmark 28.04 19:00 3:3 1:0 4:3

VOLEI Polonia (F): Orlen Liga Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2131 Budowlani Lodz W - Muszyna W 28.04 19:00 3:1 (25:21) 181

FOTBAL Danemarca 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5165 Vendsyssel - Silkeborg 28.04 19:00 1:0 (1:0) 1

VOLEI Polonia (F): Orlen Liga Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2129 Trefl Sopot W - Chemik Police W 28.04 19:00 0:3 (23:25) 139

VOLEI Polonia (F): Orlen Liga Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1438 Rzeszow W - Ostrowiec Swietokrzyski W 28.04 19:00 3:0 (25:23) 136

FOTBAL Serbia Superliga - Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6170 Metalac GM - Jagodina 28.04 19:00 2:1 (0:0) 2

FOTBAL Estonia - Esiliiga A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3080 Tallinna FC Flora II - JK Tallinna Kalev 28.04 19:00 2:0 -:- -

BASCHET Turcia (F): KBSL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1134 AGU Spor W - Fenerbahce W 28.04 19:00 75:62 -:- 75:62

FOTBAL Norvegia:NM Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6015 Kvik Halden - Sarpsborg 28.04 19:00 0:3 -:- -

FOTBAL Serbia Superliga - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6164 Radnicki - FK Radnik Surdulica 28.04 19:00 5:1 (3:1) 1

TENIS Challenger - Dublu (M): Samarkand (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1855 Novikov D./Peralta J. - Jarry N./Lapentti G. 28.04 19:00 2:0 6:1 -:-

VOLEI Grecia (M): A1 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2286 PAOK - Foinikas Syroy 28.04 19:00 3:2 (21:25) 197

VOLEI Slovacia (M): Extraliga Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2215 Komarno - Kosice 28.04 19:00 2:3 (25:20) 194

FOTBAL Norvegia:NM Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6014 Forde - Sogndal 28.04 19:00 0:1 -:- -

FUTSAL Romania (M): Liga I Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3346 Timisoara - CSMS Iasi 28.04 19:00 10:2 -:-

BASCHET Danemarca (M): Basketligaen Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1829 Bakken Bears - Horsens 28.04 19:05 80:76 35:36 80:76

BADMINTON European Championship Dublu Mix

COD

EVENIMENT

S

DATA

2642 Adcock C./Adcock G. - Ruponen N./Hogstrom A. 28.04 19:10

BADMINTON European Championship (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2151 Dziolko A. - Axelsen V. 28.04 19:15

FOTBAL Germania Oberliga - Rheinland - Pfalz/Saar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3636 SC Hauenstein - Elversberg Am. 28.04 19:30 2:0 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3635 Cota C./Zenit - Kuban K. 28.04 19:30 4:1 -:- -

BASCHET Polonia (M): Tauron Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2132 Zielona Gora - Gdynia 28.04 19:30 91:57 37:26 91:57

FOTBAL Bulgaria - A PFG

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6103 Levski Sofia - Cherno More 28.04 19:30 5:1 (2:1) 1

VOLEI Romania: Divizia A1 (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3620 Targoviste W - Alba Blaj W 28.04 19:30 3:1 -:- -:-

FOTBAL Elvetia Challenge League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2858 Schaffhausen - Lausanne 28.04 19:30 0:2 (0:0) 2

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3633 Cota C./Schaffhausen - Lausanne 28.04 19:30 0:2 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Samarkand (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1842 Ward J. (Gbr) - Halys Q. (Fra) 28.04 19:30 1:2 6:1 14:13

BADMINTON European Championship (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2153 Tan Y. - Koukal P. 28.04 19:30

VOLEI Turcia (F): Division 1 Grupa finala

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2193 Galatasaray W - Fenerbahce W 28.04 19:30 1:3 (16:25) 170

FOTBAL Rusia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2967 Zenit St.P. - Kuban K. 28.04 19:30 4:1 (2:1) 1

BADMINTON European Championship (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2166 Chapman Fontaine M. - Schnaase K. 28.04 19:30

HOCHEI Europa (M): Euro Hockey Tour

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1004 Russia - Finland 28.04 19:30 1:3 1:1 1:3

BASCHET Suedia (M): Ligan - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2169 Norrkoping - Sodertalje 28.04 19:34 60:63 -:- 60:63

TENIS WTA - Simplu: Rabat (Maroc)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1831 Parmentier P. (Fra) - Babos T. (Hun) 28.04 19:35 0:2 3:6 6:12

FOTBAL EAU - Arabian Golf League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4886 Al Shaab - AL Nasr SC Dubai 28.04 19:45 1:1 -:- -
4887 AL Wasl - Dibba Al Fujairah 28.04 19:45 5:1 -:- -

VOLEI Franta Pro A (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2185 Venelles W - RC Cannes W 28.04 19:45 1:3 (24:26) 188

FOTBAL Insulele Feroe: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6124 AB Argir - Skala IF 28.04 20:00 0:0 -:- -

BADMINTON European Championship Dublu Mix

COD

EVENIMENT

S

DATA

2643 Font D./Turner C. - Fischer Nielsen J./Pedersen C. 28.04 20:00

BASCHET Austria ABL (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1461 Vienna Basket - Furstenfeld 28.04 20:00 68:65 36:29 68:65

FOTBAL Norvegia:NM Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6018 Alta - Finnsnes 28.04 20:00 1:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Tampa (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1806 G.Ross - R.Quiroz 28.04 20:00 1:2 -:- -:-

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5552 GIF Sundsvall - Kalmar FF 28.04 20:00 1:1 (1:0) 1
5554 IF Elfsborg - Djurgardens IF 28.04 20:00 3:0 (2:0) 1

FOTBAL Argentina Primera B (Reserve)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2571 CA Acassuso (R) - CA Fenix (R) 28.04 20:00 0:0 -:- -

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5553 Helsingborg - AIK 28.04 20:00 2:1 (1:1) 1

FOTBAL Kuweit Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2190 Khaitan SC - Al - Kuwait SC 28.04 20:00 0:6 -:- -

FOTBAL Insulele Feroe: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6128 Vikingur G. - Klaksvik 28.04 20:00 0:2 -:- -

FOTBAL Kuweit Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2184 AL Arabi - Al - Salibikhaet 28.04 20:00 1:2 -:- -

BASCHET Europa (M): VTB United League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1768 Zenit Petersburg - Lokomotiv Kuban 28.04 20:00 79:73 42:39 79:73

FOTBAL Suedia:Divizia 2- Norra Svealand

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5642 Syrianska Kerbura - Värmdö IF 28.04 20:00 3:3 -:- -

FOTBAL Suedia 2.Div. Sodra Gotaland

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5652 IFK Hässleholm - IFK Malmö FK 28.04 20:00 2:1 -:- -

FOTBAL Insulele Feroe: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6125 B36 Torshavn - HB Torshavn 28.04 20:00 3:2 -:- -

VOLEI Polonia (F): Orlen Liga Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2130 Legionowo W - Bydgoszcz W 28.04 20:00 3:1 (25:23) 185

FOTBAL Germania Regionala Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4613 FC Wegberg - Beeck - SG Wattenscheid 09 28.04 20:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5551 BK Haecken - Gefle IF 28.04 20:00 6:1 (2:1) 2

FOTBAL Kuweit Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2183 Al Nasr - Al - Salmiyah 28.04 20:00 0:1 -:- -

FOTBAL Suedia Allsvenskan (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2582 Eskilstuna Utd. (F) - Linkopings (F) 28.04 20:00 1:3 -:- -

FOTBAL Germania Regionala Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4612 FC Kray - Alemannia Aachen 28.04 20:00 1:2 (0:1) 2

TENIS ATP - Simplu: Estoril (Portugalia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3533 Simon G. (Fra) - Mathieu P. (Fra) 28.04 20:00 2:1 3:6 15:9

FOTBAL Qatar- Cupa Emirului Jassem

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2590 Al Khoor - Al Ahli Doha 28.04 20:00 2:3 -:- -
2586 Al Gharrafa - UMM Salal 28.04 20:00 1:1 -:- -

FOTBAL Suedia 2. Division-Sodra Svealand

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5605 Sylvia - Assyriska Norrkoping 28.04 20:00 2:2 -:- -

HANDBAL Republica Ceha Extraliga (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1248 Dukla Prague - Jicin 28.04 20:00

BASCHET Europa (M): Liga ABA Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1915 Crvena zvezda - Mega Leks 28.04 20:00 95:88 48:45 95:88

BADMINTON European Championship Dublu (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2289 Durkinjak Z./Hoelbling Z. - Ellis M./Langridge C. 28.04 20:10

BADMINTON European Championship Dublu (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2442 Fomkinaite V./Voitechovskaja G. - Barning S./Tabeling I. 28.04 20:10

HANDBAL Suedia Elitserien (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1964 Savehof W - Lugi W 28.04 20:10 23:20 9:10

BADMINTON European Championship Dublu (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2447 Goliszewski J./Nelte C. - Pugh J./Walker S. 28.04 20:10

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4353 Detroit Tigers - Oakland Athletics 28.04 20:10 7:3 7:4.50

BASCHET Austria ABL (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1464 Wels - Kapfenberg Bulls 28.04 20:30 77:69 31:42 77:69

FOTBAL Irlanda de Nord Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2261 Knockbreda - Ards 28.04 20:30 2:0 -:- -

HANDBAL Elvetia NLA (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1387 Kadetten - St. Gallen 28.04 20:30 37:24 19:11

BADMINTON European Championship (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2167 Kjaersfeldt L. - Magee C. 28.04 20:30

BASCHET Austria ABL (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1463 Traiskirchen Lions - Klosterneuburg Dukes 28.04 20:30 80:77 40:37 80:77

FOTBAL Malta Premier Division- Faza a II-a

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4248 Mosta FC - Pembroke Athleta 28.04 20:30 3:5 -:- -

BASCHET Austria ABL (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1462 Oberwart Gunners - Swans Gmunden 28.04 20:30 85:74 38:32 85:74

FOTBAL Germania Oberliga - Baden Wuerttemberg

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2605 SSV Ulm - Reutlingen 28.04 20:30 4:1 -:- -

BADMINTON European Championship Dublu (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2290 Careme B./Labar R. - Kaljurand K./Kasner R. 28.04 20:45

SNOOKER World Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1337 Fu M. (Hkg) - Selby M. (Eng) 28.04 21:00 15:17

VOLEI Germania - Bundesliga (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
4141 Friedrichshafen - BR Volleys 28.04 21:00 2:3 (25:13) 211

BADMINTON European Championship Dublu (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2448 Fontaine A./Tran A. - Fruergaard M./Thygesen S. 28.04 21:00

FOTBAL Insulele Feroe: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6126 Toftir - Fuglafjordur 28.04 21:00 1:2 -:- -

FOTBAL Uruguay Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2580 Huracan Del Paso - Central E. 28.04 21:00 0:0 -:- -

BASCHET Franta (M): LNB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1673 Limoges - Nancy 28.04 21:00 101:66 47:36 101:66

DARTS World: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3166 Wright P. (Sco) - Taylor P. (Eng) 28.04 21:00 7:4

VOLEI Austria (F): AVL - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2211 UVC Graz W - Wildcats W 28.04 21:00 3:1 (25:17) 165

BADMINTON European Championship Dublu (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2310 Dierickx M./Golinski F. - Fuchs M./Schoettler J. 28.04 21:00

BASCHET Polonia (M): Tauron Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2122 Torun - Czarni Slupsk 28.04 21:00 87:90 43:50 87:90

FOTBAL Peru Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4183 Defensor La Bocana - Cesar Vallejo 28.04 21:15 4:2 (1:0) 1

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4354 Chicago Cubs - Milwaukee Brewers 28.04 21:20 7:2 7:3.50

TENIS ATP - Simplu: Estoril (Portugalia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1268 Mayer L. (Arg) - Lorenzi P. (Ita) 28.04 21:20 2:0 7:6 13:10

FOTBAL Uruguay Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5708 Racing Montevideo - Villa Teresa 28.04 21:30 2:3 (0:2) 2

FOTBAL Argentina Primera B (Reserve)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2572 CA Colegiales (R) - All Boys (R) 28.04 21:30 2:3 -:- -

VOLEI Italia (F): Serie A1 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1568 Piacenza W - Conegliano W 28.04 21:30 0:3 (27:29) 150

HANDBAL Danemarca (M): Boxer Herreligaen - Turul Castigatorilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1977 Arhus - Kolding 28.04 21:30 23:27 14:12

BADMINTON European Championship (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2171 Tolmoff K. - Vainio N. 28.04 21:30

BADMINTON European Championship Dublu (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2455 Delrue D./Palermo L. - Herttrich I./Michels B. 28.04 21:30

DARTS World: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3161 Van Barneveld R. (Ned) - Anderson G. (Sco) 28.04 21:30 5:7

VOLEI Franta Pro A (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2186 Ajaccio - Sete 28.04 21:30 2:3 (26:24) 223

BASCHET Franta (M): LNB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1767 Monaco - Gravelines - Dunkerque 28.04 21:30 89:80 55:47 89:80

VOLEI Polonia (F): Orlen Liga Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2128 Dabrowa Gornicza W - Wroclaw W 28.04 21:30 1:3 (21:25) 172

FOTBAL Anglia - Isthmian Football League - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3238 East Thurrock - Tonbridge 28.04 21:45 2:0 (2:0) 1
3233 Bognor R. - Dulwich Hamlet 28.04 21:45 0:1 (0:0) 2

RUGBY Anglia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2198 Warrington Wolves - Wigan Warriors 28.04 22:00 40:10 (40:12.50)

BASCHET Spania (M): LEB Oro Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1338 Ourense - San Pablo Burgos 28.04 22:00 85:67 -:- 85:67

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2811 Club Petrolero - Universitario De Sucre 28.04 22:00 2:2 (1:0) 1

DARTS World: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3159 Lewis A. (Eng) - Thornton R. (Sco) 28.04 22:00 7:2

TENIS ITF - Simplu (M): Tampa (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1807 J.Benitez C. - T.Trombetta 28.04 22:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Irlanda de Nord Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5279 Dergview FC - Lurgan Celtic 28.04 22:00 3:1 -:- -

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4233 Villarreal - Liverpool 28.04 22:05 1:0 (0:0) 1
4234 Shakhtar D. - Sevilla 28.04 22:05 2:2 (2:1) 2

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3667 Cota C./Villarreal - Liverpool 28.04 22:05 1:0 -:- -
3665 Cota C./Shakhtar D. - Sevilla 28.04 22:05 2:2 -:- -

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

4355 Colorado Rockies - Pittsburgh Pirates 28.04 22:10

BADMINTON European Championship Dublu (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2403 Sorensen K. A./Rasmussen A. S. - Nikolov D./Rusev I. 28.04 22:30

TENIS Challenger - Simplu (M): Samarkand (Uzbekistan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3394 Rubin N. (Usa) - Harrison R. (Usa) 28.04 22:30 1:2 6:2 9:14

DARTS World: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3163 Wade J. (Eng) - Van Gerwen M. (Ned) 28.04 22:30 1:7

FOTBAL Venezuela Primera Division Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2779 Trujillanos FC - Carabobo FC 28.04 22:30 1:1 (1:0) 1

HANDBAL Islanda (M): Olis Deildin Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2037 Valur - Afturelding 28.04 22:30 30:24 -:-

BADMINTON European Championship Dublu (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2456 Korosi A./Varga O. - Muskens E./Piek S. 28.04 22:35

DARTS World: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

3165 Wright P. (Sco) - Anderson G. (Sco) 28.04 23:00

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4356 Washington Nationals - Philadelphia Phillies 28.04 23:05 0:3 0:4.50

FOTBAL Peru Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4260 Deportivo Municipal - Alianza Atl. 28.04 23:30 2:1 (1:1) 1

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3687 Cota C./Baschet.Boston Celtics - Atlanta Hawks 28.04 23:59 92:104 -:- -