BASCHET Eurobaschet U18 B - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3368 Israel - Germania 24.07 20:30 45:81 21:43 45:81

HANDBAL World Championship U18 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2583 Olanda U18 (F) - Brazilia U18 (F) 24.07 20:30 24:29 -:-

FOTBAL CE U19 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1867 Irlanda U19 (F) - Olanda U19 (F) 24.07 20:00 0:4 (0:2) -

TENIS ITF - Simplu (F): Austin (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2062 S.Nauta - Y.Higuchi 24.07 20:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Denia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2002 H.Ndayishimiye - D.Vega H. 24.07 19:30 1:2 -:- -:-

BASEBALL SUA - MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3072 Toronto - Boston 24.07 19:37 8:0 8:1.50

BASCHET Campionatul Sud-American

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3239 Uruguay - Chile 24.07 20:00 92:52 42:23 92:52

BASCHET EUROPA: CE U18 B (F) - Locurile 9-18

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2142 Irlanda - Danemarca 24.07 20:15 63:50 28:30 63:50

TENIS ITF - Simplu (F): Sobota/Rokietnica (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1399 M.Zanevska - L.Kerkhove 24.07 12:00 2:1 -:- -:-
1415 R.Voracova - A.Rus 24.07 12:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Fano (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1992 D.Giorgini - S.Travaglia 24.07 16:00 2:1 -:- -:-
2000 O.Giacalone - A.De Greef 24.07 17:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Chaco (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1704 F.Mantilla - J.Monteferrario 24.07 17:30 2:1 -:- -:-
1705 F.Manzanares - R.Arus 24.07 17:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Fano (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1996 J.Kubler - M.Trevisan 24.07 17:30 2:0 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: Gstaad (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2632 J.Struff - F.Verdasco 24.07 18:30 1:2 6:3 15:16

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2781 Duel G./Hafnarfjordur - Dinamo Minsk 24.07 18:30 2:0 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2008 Cota C./J.Struff - F.Verdasco 24.07 18:30 1:2 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Godfrey (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2051 A.Dome - F.Ghasya 24.07 19:00 0:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Lexington (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2651 R.Bemelmans - Y.Sugita 24.07 19:30 2:1 7:6 17:16

TENIS ATP - Dublu: Umag (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1250 Cermak F./Rosol L. - Riba - Madrid P./Sousa J. 24.07 19:30 2:1 3:6 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Lexington (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1427 D.Gavrilova - M.Brengle 24.07 19:30 1:2 -:- -:-

FOTBAL Europa League - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2188 Chikhura - Bursa 24.07 20:00 1:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Lexington (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1425 A.Mestach - M.Sanchez 24.07 21:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Maaseik (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1420 K.Rus - C.Costa M. 24.07 15:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Troyes (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1986 M.Hamou - J.Demois 24.07 16:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2789 D.G.M.Esbjerg/Kairat Almaty - Hajduk Split/Dundalk FC 24.07 18:30 1:3 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Chaco (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1713 R.Sanchez - L.Doria 24.07 19:00 2:0 -:- -:-
1716 S.Pini - J.Galarza 24.07 19:00 2:1 -:- -:-

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3723 FC Zorya Lugansk - KF Laci 24.07 20:30 2:1 (0:0) 1

CRICHET Regatul Unit : NatWest T20 Blast

COD

EVENIMENT

S

DATA

3754 Lancashire - Durham 24.07 20:30

TENIS Challenger - Simplu (M): Lexington (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2653 J.McGee - A.Krajicek 24.07 18:00 2:0 6:0 12:1

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1476 P.Rohanova - J.Maleckova 24.07 18:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Denia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1703 P.Cachin - V.Mensurado 24.07 18:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Valladolid (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1940 A.Carrillo - O.Dodin 24.07 18:00 0:2 -:- -:-

BASCHET Eurobaschet U18 B - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3366 Scotia - Bulgaria 24.07 18:15 45:74 29:33 45:74
3367 Slovenia - Macedonia 24.07 18:15 77:49 40:23 77:49

HANDBAL World Championship U18 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2579 Kazakhstan U18 (F) - Suedia U18 (F) 24.07 18:15 24:35 -:-

BASCHET Eurobaschet U18 - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3234 Polonia - Belgia 24.07 18:30 67:63 41:37 67:63
3235 Spania - Muntenegru 24.07 18:30 73:72 34:32 73:72

FOTBAL Finlanda:Kakkonen North

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2793 JBK Pietarsaari - OPS 24.07 18:30 0:1 -:- -

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3704 Mypa Myllykoski - Dinamo Minsk 24.07 18:30 0:0 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1474 H.Melander - P.Goetz 24.07 18:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2025 Torino - Rubin K. 24.07 18:30 0:1 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Austin (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2059 A.Guarachi - M.Alves 24.07 18:30 2:0 -:- -:-

HANDBAL Campionatul European U20 - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2608 Franta - Norvegia 24.07 19:00 29:22 15:11
2609 Germania - Slovacia 24.07 19:00 32:18 18:10

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3705 FC Krasnodar - JK Sillamae Kalev 24.07 19:00 5:0 (1:0) 1
3706 Haugesund FK - FK Sarajevo 24.07 19:00 1:3 (0:2) 2

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1773 Hertha B. - PSV 24.07 19:00 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Estonia - Esiliiga B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1885 Tallina FC Ararat TTU - Tallina Flora III 24.07 19:00 3:0 -:- -

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2026 Napredak - Mladost P. 24.07 19:00 0:3 (0:0) -
2027 Szolnoki Mav - Kazincbaricika 24.07 19:00 2:2 (2:2) -

HANDBAL World Championship U18 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2580 Japonia U18 (F) - Rusia U18 (F) 24.07 19:30 30:33 -:-

FOTBAL Columbia Cupa Postobon - Faza grupelor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3812 Universitario De Popayan - Club Cortulua 24.07 19:30 1:1 (0:1) 2

TENIS ITF - Simplu (F): Lexington (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1426 C.Y.Hsu - M.Oudin 24.07 19:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2028 Wurmla - Slavija S. 24.07 19:30 1:4 (1:3) -

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3711 FC Chikhura Sachkhere - Bursa 24.07 20:00 0:0 (0:0) -
3712 Liberec - Kosice 24.07 20:00 3:0 (0:0) 1
3713 Vaduz - Ruch Chorzow SA 24.07 20:00 0:0 (0:0) -
3714 Flamurtari Vlore - Petrolul 24.07 20:00 1:3 (1:1) 1
3715 IFK Goteborg - Gyor 24.07 20:00 0:1 (0:0) 2
3720 Zimbru Chisinau - CSKA Sofia 24.07 20:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Europa League - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2186 AIK Stockholm - Linfield 24.07 20:00 0:0 -:- -
2189 Esbjerg - Kairat 24.07 20:00 0:0 -:- -
2190 Flamurtari - Petrolul 24.07 20:00 0:0 -:- -
2208 Vaduz - Ruch C. 24.07 20:00 0:0 -:- -
2218 Zimbru Ch. - CSKA Sofia 24.07 20:00 0:0 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2755 Cota C./Liberec - Kosice 24.07 20:00 3:0 -:- -
2761 Cota C./Flamurtari - Petrolul 24.07 20:00 1:3 -:- -
2764 Cota C./Goteborg - Gyor 24.07 20:00 0:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Valladolid (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1942 A.Marti R. - L.Pous Tio 24.07 20:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Lexington (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1428 J.Gajdosova - J.Elbaba 24.07 18:00 2:0 -:- -:-
1431 M.Gonzalez - I.Falconi 24.07 18:00 0:2 -:- -:-
1449 R.Oprandi - L.Pigossi 24.07 18:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Campos Do Jordao (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1505 B.Oliveira - N.Rossi 24.07 18:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Denia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1701 J.Pla M. - R.Ojeda 24.07 18:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Valladolid (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1944 E.Perez - M.Luque M. 24.07 18:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Denia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2006 T.Giraudeau - J.Arauzo M. 24.07 18:00 2:1 -:- -:-

FOTBAL Finlanda:Kakkonen North

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2748 FC YPA - TP 47 24.07 18:30 2:1 -:- -

FOTBAL Finlanda:Kakkonen South

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2841 Someron Voima - Klubi 24.07 18:30 2:0 -:- -

TENIS ATP - Simplu: Umag (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2642 H.Zeballos - B.Coric 24.07 18:30 0:2 6:7 9:13

TENIS ITF - Simplu (M): Troyes (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1978 E.Couacaud - A.Sidorenko 24.07 18:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2024 Din.Moscova - Udinese 24.07 18:30 3:2 (3:1) -

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3708 Omonia Nicosia - FK Buducnost 24.07 19:00 0:0 (0:0) -
1212 Inter Baku - Elfsborg 24.07 19:00 0:1 (0:1) 2

FOTBAL Europa League - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2183 Haugesund - Sarajevo 24.07 19:00 0:0 -:- -
2185 Inter Baku - Elfsborg 24.07 19:00 0:0 -:- -

POLO European Championship (F): Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2359 Olanda - Italia 24.07 19:00 8:8

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1777 Parma - Renate 24.07 19:00 3:1 (2:1) 1

FOTBAL CE U19 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1866 Norvegia U19 (F) - Spania U19 (F) 24.07 19:00 0:2 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (M): Godfrey (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2056 J.Dadamo - J.Efferding 24.07 19:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Malta - AME Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2791 Mosta FC - Floriana FC 24.07 19:30 3:2 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Lexington (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1440 N.Hibino - M.Imanishi 24.07 19:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1778 Aalen - Frankfurt 24.07 19:30 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3709 AIK Stockholm - FC Linfield 24.07 20:00 2:0 (0:0) 1
3710 Esbjerg - FC Kairat Almaty 24.07 20:00 1:0 (1:0) 1
3716 KKS Lech Poznan - FC Nomme Kalju 24.07 20:00 3:0 (2:0) 1
3717 Sh.Soligorsk - Derry City 24.07 20:00 5:1 (2:1) 2
3718 Grodig - Cukaricki Stankom 24.07 20:00 1:2 (1:0) 1
3719 Tromso - Vikingur Gota 24.07 20:00 1:2 (0:0) 1

FOTBAL Europa League - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2192 Lech P. - Nomme K. 24.07 20:00 0:0 -:- -
2193 Liberec - Kosice 24.07 20:00 0:0 -:- -
2204 Sh.Soligorsk - Derry City 24.07 20:00 0:0 -:- -
2206 Tromso - Vikingur G. 24.07 20:00 0:0 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2765 Cota C./Esbjerg - FC Kairat Almaty 24.07 20:00 1:0 -:- -

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1779 Lippstadt - Wiedenbruck 24.07 20:00 0:0 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (M): Godfrey (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2055 F.Mitchell - M.Redlicki 24.07 20:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Austin (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2562 A.Kharchenko - A.Cercone 24.07 00:00 0:2 -:- -:-

BASEBALL SUA - MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3035 Atlanta - Miami Marlins 24.07 02:10 6:1 6:2.50
3036 ST. Louis Cardinals - Tampa Bay 24.07 02:15 0:3 0:4.50

BASEBALL Mexic LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3458 Puebla - Quintana Roo 24.07 03:00 7:5 -:-

BASEBALL SUA - MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3065 Chicago Cubs - San Diego Padres 24.07 03:05 3:8 3:9.50

BASEBALL Mexic LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3460 Aguascalientes - Laguna 24.07 03:30 4:12 -:-
3461 Veracruz - Ciudad del Carmen 24.07 03:30 4:2 -:-

BASEBALL SUA - MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3068 LA Angels - Baltimore 24.07 05:05 3:2 3:3.50

BASCHET WNBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3361 Los Angeles Sparks - New York Liberty 24.07 05:30 64:66 37:34 64:66

TENIS ITF - Simplu (F): Astana (Kazahstan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2553 A.Vrljic - P.Vinogradova 24.07 08:00 0:2 -:- -:-
2725 V.Diatchenko - L.Kichenok 24.07 08:00 2:0 -:- -:-
2552 A.Amanmuradova - I.Soylu 24.07 09:00 2:0 -:- -:-

TENIS WTA - Dublu: Baku (Azerbaijan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2796 Bondarenko K./Melichar N. - Panova A./Watson H. 24.07 09:00 0:2 6:7 -:-

TENIS WTA - Simplu: Baku (Azerbaijan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2278 J.Glushko - F.Schiavone 24.07 10:15 0:2 2:6 8:13

TENIS WTA - Dublu: Baku (Azerbaijan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2797 Kalashnikova O./Savchuk O. - Abduraimova N./Fomina A. 24.07 10:30 2:0 6:3 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Les Contamines-Montjoie (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1456 H.Tan - N.George 24.07 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bad Waltersdorf (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1530 Z.Zalabska - T.Janatova 24.07 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Michalovce (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1545 P.Fabian - D.Kalenichenko 24.07 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Valjevo (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1551 T.Jotovski - L.Godry 24.07 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Heist (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1563 T.Schonenberg - J.Merckx 24.07 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bad Waltersdorf (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1733 D.Lojda - G.Oliveira 24.07 11:00 2:0 -:- -:-
1764 J.Kahoun - K.Beck 24.07 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Pitesti (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1771 L.Malouli - C.Fortuna 24.07 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Istanbul (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1373 C.Fayol - C.Romeo 24.07 11:30 0:2 -:- -:-
1379 M.Minokoshi - E.Flood 24.07 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Tallinn (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1392 J.Podzus - I.Nedelko 24.07 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: Baku (Azerbaijan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2291 K.Mladenovic - D.Vekic 24.07 12:00 2:1 2:6 14:9

TENIS Challenger - Simplu (F): Nanchang (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2332 M.Melnikova - L.Kumkhum 24.07 12:00 0:2 4:6 5:12

TENIS ITF - Simplu (F): Sobota/Rokietnica (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1416 S.Vogt - P.Mendesova 24.07 12:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Essen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1621 C.Negritu - C.Saavedra C. 24.07 12:00 0:2 -:- -:-
1637 Y.Reuter - I.Polonskiy 24.07 12:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Aarhus (Danemarca)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1721 F.Bergevi - M.Donati 24.07 12:00 0:2 -:- -:-

BASEBALL SUA - MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3031 NY Yankees - Texas 24.07 02:05 2:1 3.50:1
3032 Philadelphia - San Francisco 24.07 02:05 1:3 2.50:3
3033 Pittsburgh - LA Dodgers 24.07 02:05 6:1 6:2.50
3034 Toronto - Boston 24.07 02:07 6:4 6:5.50

TENIS ITF - Simplu (F): Lexington (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2727 L.Chirico - M.Oudin 24.07 02:30 0:2 -:- -:-

BASEBALL Mexic LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3457 Oaxaca - Yucatan 24.07 03:00 5:4 -:-
3463 Saltillo - Monclova 24.07 03:30 0:3 -:-
3474 Tabasco - Campeche 24.07 04:00 3:7 -:-

BASEBALL SUA - MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3071 Oakland - Houston 24.07 05:05 9:7 9:8.50

TENIS Challenger - Simplu (M): Astana (Kazakhstan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1312 F.Cipolla - M.Chiudinelli 24.07 08:00 2:0 6:2 12:2

TENIS WTA - Simplu: Baku (Azerbaijan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2307 S.Cirstea - S.Voegele 24.07 09:00 0:2 1:6 2:12

TENIS ITF - Simplu (F): Astana (Kazahstan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2554 V.Kudermetova - E.Klyueva 24.07 09:00 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Astana (Kazakhstan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1313 M.Kukushkin - Jai.Pulgar 24.07 09:30 2:0 6:1 12:4

CRICHET World - One Day International

COD

EVENIMENT

S

DATA

3749 Zimbabwe - Afghanistan 24.07 10:00

BASCHET Eurobaschet U18 B - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3312 Danemarca - Irlanda 24.07 11:00 61:66 32:37 61:66

HOCHEI Hochei pe Iarba (F) - Commonwealth Games

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3899 Australia - Malaezia 24.07 11:00 4:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Palic (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1417 N.Selakovic - I.Bara 24.07 11:00 1:2 -:- -:-
1418 N.Vajdova - L.Gjorcheska 24.07 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Les Contamines-Montjoie (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1469 S.Finck - C.Paquet 24.07 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bad Waltersdorf (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1527 P.Konig - M.Szupper 24.07 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Heist (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1560 J.Saez - M.Roy 24.07 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bad Waltersdorf (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1767 L.Jastraunig - J.Poskocil 24.07 11:00 2:0 -:- -:-
1768 M.Danis - J.Blecha 24.07 11:00 0:2 -:- -:-

BASCHET Eurobaschet U18 B - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3265 Norvegia - Finlanda 24.07 11:30 64:85 33:41 64:85

TENIS ITF - Simplu (F): Istanbul (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1369 B.Eraydin - V.Vorontsova 24.07 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Tallinn (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1393 K.Drzewiecki - M.Kerner 24.07 11:30 2:0 -:- -:-
1395 P.Lomacki - A.Vasilenko 24.07 11:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Troyes (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1536 P.Meis - J.Marie 24.07 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: Gstaad (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2321 M.Youzhny - K.De Schepper 24.07 12:00 2:0 6:3 12:7

TENIS Challenger - Simplu (F): Nanchang (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2333 S.Peng - I.Kremen 24.07 12:00 2:0 6:3 12:7
2324 L.Zhang - A.Raina 24.07 12:00 2:0 6:2 12:3

TENIS ITF - Simplu (M): Aarhus (Danemarca)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1722 G.Hansson - V.Manafov 24.07 12:00 0:2 -:- -:-

BASEBALL Coreea de Sud - KPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3634 Doosan Bears - SK Wyverns 24.07 12:30 0:7 -:-
3635 Hanwha Eagles - NC Dinos 24.07 12:30 9:23 -:-
3636 KIA Tigers - LG Twins 24.07 12:30 2:6 -:-
3637 Lotte Giants - Samsung Lions 24.07 12:30 1:17 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Les Contamines-Montjoie (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1455 C.Quattrone - J.Adam 24.07 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Michalovce (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1540 F.Havaj - K.Majchrzak 24.07 12:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Valjevo (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1550 A.Zlatanovic - L.Celebic 24.07 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bad Waltersdorf (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1760 D.Novak - J.Filipsky 24.07 12:30 2:0 -:- -:-
1763 F.Horansky - M.Haider M. 24.07 12:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Palic (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1956 A.Bukta - L.Wienerova 24.07 12:30 2:0 -:- -:-
1957 B.Bonic - N.Stojanovic 24.07 12:30 2:1 -:- -:-
1959 E.Burgic - D.Radanovic 24.07 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Istanbul (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1391 S.Andrei - V.Prosperi 24.07 13:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1473 D.Sumova - N.Kostic 24.07 13:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Valladolid (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1943 A.Roman D. - I.Cavalle 24.07 13:00 0:2 -:- -:-

BASCHET EUROPA: CE U18 B (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2116 Finlanda - Letonia 24.07 13:30 54:54 23:32 56:60

TENIS ITF - Simplu (F): Sobota/Rokietnica (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1398 G.Gatto M. - R.Hogenkamp 24.07 13:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Essen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1572 A.Escoffier - P.Torebko 24.07 13:30 0:2 -:- -:-
1634 R.Urzua R. - J.Lustyk 24.07 13:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Aarhus (Danemarca)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1719 A.Gaspar M. - M.Shabib 24.07 13:30 2:0 -:- -:-
1720 C.Lindell - R.Olin 24.07 13:30

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2010 Cota C./S.Soler - Espinosa - E.Svitolina 24.07 13:30 0:2 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Tampere (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2576 H.Sillanpaa - E.Ymer 24.07 14:00 0:2 4:6 7:12

CICLISM Turul Frantei 2014 !!! (Etapa 18)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1264 CL/A.De Marchi 24.07 14:00 44
1265 CL/A.Valverde 24.07 14:00 10
1266 CL/C.Horner 24.07 14:00 19
1282 CL/J.Peraud 24.07 14:00 4
1317 CL/P.Rolland 24.07 14:00 18
1324 CL/R.Bardet 24.07 14:00 6
1325 CL/R.Majka 24.07 14:00 3
1326 CL/T.Pinot 24.07 14:00 2

TENIS ITF - Simplu (F): Maaseik (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1424 M.Kempen - B.Van de Velde 24.07 14:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Les Contamines-Montjoie (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1459 K.Boulter - J.Engelmann 24.07 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bad Waltersdorf (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1509 A.Heil - H.Nyikos 24.07 14:00 2:0 -:- -:-
1510 J.Fett - L.Jurikova 24.07 14:00 2:0 -:- -:-
1529 R.L.Jani - D.Paterova 24.07 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Dublin (Irlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1656 A.Skalski - E.Corrie 24.07 14:00 0:2 -:- -:-
1657 J.Milton - F.Nielsen 24.07 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Pitesti (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1772 M.Bourgue - P.Ciorcila 24.07 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Palic (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1958 D.Tomic - T.Malikova 24.07 14:00 0:2 -:- -:-
1962 M.Kubicikova - B.Hincu 24.07 14:00 2:1 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Oberstaufen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2803 M.Alund - P.Gojowczyk 24.07 14:30 0:2 2:6 7:13
2804 J.Hajek - M.Mecir 24.07 14:30 2:0 6:4 12:7
2805 R.Marcora - M.Safwat 24.07 14:30 2:1 5:7 17:12

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1475 L.Schaeder - P.Krejsova 24.07 14:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Troyes (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1531 E.Rousset - R.Joncour 24.07 14:30 1:2 -:- -:-
1532 F.Barth - F.Vibert 24.07 14:30 2:0 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: Gstaad (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1439 V.Troicki - A.Golubev 24.07 15:00 2:0 6:3 12:7

TENIS ATP - Dublu: Gstaad (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1155 Andujar P./Monaco J. - Meffert D./Oswald P. 24.07 15:00 2:0 7:6 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Heist (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1552 C.Geens - M.Sporken 24.07 15:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL China: FA Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1869 Henan Jianye - Guangzhou E. 24.07 15:00 2:1 (0:1) -

TENIS WTA - Dublu: Baku (Azerbaijan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1311 Hesse A./Parmentier P. - Olaru I.R./Peer S. 24.07 12:00 0:2 1:6 -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Tampere (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2574 A.Pavlasek - R.Dutra da Silva 24.07 12:00 0:2 2:6 4:12

TENIS ATP - Dublu: Gstaad (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1154 Murray J./Peers J. - Bagnis F./Delbonis F. 24.07 12:00 1:2 7:5 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Essen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1628 G.Van Peperzeel - L.Ruepke 24.07 12:00 2:1 -:- -:-
1630 J.Jahn - P.Galdon 24.07 12:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Denia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1660 B.Zapata M. - R.Herrera 24.07 12:00 2:0 -:- -:-
1702 M.Banes - M.Semmler 24.07 12:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Aarhus (Danemarca)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1726 S.Hess O. - J.Grills 24.07 12:00 2:0 -:- -:-
1727 S.Vagnozzi - P.Goldsteiner 24.07 12:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Denia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2003 I.Gakhov - S.Martos 24.07 12:00 1:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Astana (Kazakhstan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1318 E.Gerasimov - Al.Kudryavtsev 24.07 12:30 2:0 7:6 13:8

TENIS ITF - Simplu (F): Les Contamines-Montjoie (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1467 M.Girard - A.Bolsova 24.07 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bad Waltersdorf (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1511 L.Reichel - B.Haas 24.07 12:30 1:2 -:- -:-
1512 N.Proese - P.Rebersak 24.07 12:30 2:0 -:- -:-
1526 P.Cuk - I.Mekovec 24.07 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Michalovce (Slovacia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1537 A.Partl - I.Kosec 24.07 12:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3702 Shakhter Karagandy - Atlantas Klaipeda 24.07 15:30 3:0 (0:0) 1

TENIS Challenger - Simplu (M): Tampere (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2572 M.Kontinen - D.Goffin 24.07 15:30 0:2 2:6 2:12

TENIS ITF - Simplu (F): Maaseik (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1419 E.Cascino - Q.Lemoine 24.07 15:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Dublin (Irlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1658 J.O`Mara - Y.Jankovits 24.07 15:30

HANDBAL World Championship U18 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2577 Coreea de S. U18 (F) - Tunisia U18 (F) 24.07 16:00 36:26 -:-

HOCHEI Hochei pe Iarba (F) - Commonwealth Games

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3901 Africa de Sud - Trinidad Tobago 24.07 16:00 16:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Oberstaufen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2807 S.Bolelli - R.Machado 24.07 16:00 2:0 7:5 13:8

POLO European Championship (F): Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1263 Grecia - Rusia 24.07 16:00 5:7

TENIS ITF - Simplu (M): Chaco (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1717 T.Lipovsek - O.Gutierrez 24.07 16:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Troyes (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1988 S.Doumbia - N.Brinkman 24.07 16:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL U19 CEE Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2046 Gyor U19 - Wisla C. U19 24.07 16:00 3:0 -:- -

BASCHET Eurobaschet U18 - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3228 Franta - Lituania 24.07 16:15 72:75 38:43 72:75
3231 Serbia - Rusia 24.07 16:15 79:53 40:31 79:53

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1477 T.Lukas - C.Daniels 24.07 16:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Campos Do Jordao (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1506 D.Farfan - N.Kurata 24.07 16:30 0:2 -:- -:-

HANDBAL Campionatul European U20 - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2606 Elvetia - Estonia 24.07 17:00 26:20 10:8

TENIS ATP - Dublu: Gstaad (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1443 Begemann A./Haase R. - Laaksonen H./Marti Y. 24.07 17:00 2:0 6:3 -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Tampere (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2573 J.Nieminen - Y.Mertens 24.07 17:00 2:0 6:3 12:5

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1891 Kamaz N. - Dinamo Kirov 24.07 17:00 1:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Heist (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1990 A.Hoang - D.Grabul 24.07 17:00 0:2 -:- -:-

POLO European Championship (F): Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2358 Spania - Ungaria 24.07 17:30 9:8

TENIS ITF - Simplu (M): Godfrey (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2053 Da.Nguyen - E.Orkin 24.07 17:30 2:0 -:- -:-
2057 R.Schneider - S.Boltz 24.07 17:30 2:0 -:- -:-
2058 S.Papa - N.Chappell 24.07 17:30 2:1 -:- -:-

HOCHEI Hochei pe Iarba (F) - Commonwealth Games

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3902 India - Canada 24.07 18:00 4:2 -:- -:-

BASCHET EUROPA: CE U18 B (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2118 Ungaria - Israel 24.07 18:00 76:50 38:29 76:50

TENIS ATP - Simplu: Umag (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2634 P.Cuevas - A.Seppi 24.07 18:00 2:0 6:3 12:4
2641 J.Sousa - T.Gabashvili 24.07 18:00 1:2 6:3 12:15

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3724 Hapoel Tel Aviv - FC Astana 24.07 20:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2766 Duel G./Liberec - Asteras Tripolis 24.07 20:00 3:4 -:- -
2769 Duel G./Goteborg - Sh.Soligorsk 24.07 20:00 0:5 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Viserba (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1931 A.Balducci - J.Paolini 24.07 20:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Austin (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2063 S.Simmons - K.Lykina 24.07 20:00 0:2 -:- -:-

BASEBALL SUA - MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3073 NY Yankees - Texas 24.07 20:05 4:2 4:3.50
3075 Philadelphia - San Francisco 24.07 20:05 2:1 2:2.50

CRICHET Regatul Unit : NatWest T20 Blast

COD

EVENIMENT

S

DATA

3751 Middlesex - Surrey 24.07 20:15

BASCHET EUROPA: CE U18 B (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2119 Muntenegru - Anglia 24.07 20:15 54:34 23:21 54:34

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2775 Duel G./Groningen - FC Spartak Trnava 24.07 20:30 1:3 -:- -

FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2787 D.G.M.Groningen/Aberdeen FC - Spartak Trnava/Zestafoni 24.07 20:30 3:3 -:- -

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1803 Grimbergen - Tubize 24.07 20:30 0:1 (0:1) 2

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3725 Asteras Tripolis - Rovaniemi PS 24.07 21:00 4:2 (2:0) 1
3726 FK Vojvodina - Trencin 24.07 21:00 3:0 (1:0) 1
3727 Sligo Rovers - Rosenborg BK 24.07 21:00 1:3 (1:1) 1

FOTBAL Europa League - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2223 Asteras Tripolis - Rovaniemi PS 24.07 21:00 5:3 -:- -
2227 Sligo R. - Rosenborg 24.07 21:00 3:4 -:- -
2228 Zawisza B. - Zulte W. 24.07 21:00 2:5 -:- -

TENIS ATP - Simplu: Umag (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2636 F.Fognini - A.Montanes 24.07 21:00 2:0 7:6 13:6

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1930 V.Strakhova - V.Lukic 24.07 21:00 2:0 -:- -:-

BASCHET Eurobaschet U18 B - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3369 Suedia - Ungaria 24.07 21:30 62:50 25:25 62:50

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3732 Ferencvaros TC - Rijeka 24.07 21:30 1:2 (0:2) 2
3733 Jagodina - CFR Cluj 24.07 21:30 0:1 (0:0) 2
3734 Gorica - Molde 24.07 21:30 1:1 (0:0) 2
3735 NK Siroki Brijeg - FK Mlada Boleslav 24.07 21:30 0:4 (0:1) 2

FOTBAL Europa League - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2238 Diosgyor - Litex L. 24.07 21:30 3:2 -:- -
2241 Ferencvaros - Rijeka 24.07 21:30 1:3 -:- -

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2040 Sudbury - Norwich U21 24.07 21:30 0:1 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (M): Fano (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1564 S.Napolitano - F.Gaio 24.07 21:00 2:1 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1804 Atl.Club Portugal - Nacional Madeira 24.07 21:00 0:0 (0:0) -
1840 Isla Cristina - Huelva 24.07 21:00 0:6 (0:1) 2

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1905 C.De Bernardi - B.Njuki 24.07 21:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2009 Cota C./F.Fognini - A.Montanes 24.07 21:00 2:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2050 M.Sammons - N.Cavaday 24.07 21:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Islanda 1.Deild

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2885 KA Akureyri - Throttur 24.07 21:15 0:1 (0:0) -

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3729 Hajduk Split - Dundalk FC 24.07 21:15 1:2 (1:0) 1

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1853 Spennymoor - Hamilton 24.07 21:15 0:6 (0:1) 2

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3730 Diosgyori Vtk - Litex Lovetch 24.07 21:30 1:2 (1:0) 1
3731 FC Luka Koper - Neftci Baku 24.07 21:30 0:2 (0:1) 2

FOTBAL Europa League - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2245 Jagodina - CFR Cluj 24.07 21:30 0:1 -:- -
2246 Luka Koper - Neftchi Baku 24.07 21:30 2:3 -:- -
2259 Siroki - Mlada Boleslav 24.07 21:30 1:6 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2762 Cota C./Jagodina - CFR Cluj 24.07 21:30 0:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Austin (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2060 H.Watanabe - U.Arconada 24.07 21:30 0:2 -:- -:-
2061 K.Chen - R.Zarazua 24.07 21:30 2:1 -:- -:-

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3737 FC St Johnstone - Luzern 24.07 21:45 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Europa League - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2260 St.Johnstone - Luzern 24.07 21:45 3:2 -:- -

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1854 Bishop S. - Hornchurch 24.07 21:45 1:0 (1:0) 1

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3738 St.Polten - Botev P. 24.07 22:05 2:0 (1:0) 1

FOTBAL Islanda 1.Deild

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2886 IA Akranes - UMF Grindavik 24.07 22:15 2:0 (1:0) -

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3739 FH Hafnarfjordur - Neman Grodno 24.07 22:15 2:0 (1:0) 1
3740 Stjarnan Gardabae - Motherwell FC 24.07 22:15 2:2 (1:1) 2

TENIS ATP - Dublu: Umag (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1258 Duran G./Gabashvili T. - Cuevas P./Zeballos H. 24.07 22:30 0:2 6:7 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1900 A.Vangelova - P.Payet 24.07 22:30 0:2 -:- -:-
1906 D.Konotoptseva - E.Tretyak 24.07 22:30 2:1 -:- -:-
1919 I.Hattingh - V.Ciraolo 24.07 22:30 2:0 -:- -:-

BASEBALL SUA - MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3076 Oakland - Houston 24.07 22:35 13:1 13:2.50

FOTBAL Islanda 1.Deild

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2887 Haukar Hafn. - HK Kopavogs 24.07 23:00 4:1 (1:0) -

HOCHEI Hochei pe Iarba (M) - Commonwealth Games

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3898 Noua Zeelanda - Canada 24.07 23:00 3:1 -:- -:-

DARTS World Matchplay 2014

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2369 J.Wade - S.Whitlock 24.07 23:00 10:16

FOTBAL Cupa Braziliei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3781 Sport Recife - Paysandu PA 24.07 23:55 3:2 (3:2) -

TENIS ATP - Simplu: Atlanta (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2619 J.Isner - R.Ginepri 24.07 23:55 2:1 4:6 18:17
2621 T.Smyczek - M.Matosevic 24.07 23:55 0:2 4:6 9:13

TENIS ATP - Dublu: Atlanta (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2631 Pospisil V./Sock J. - Becker B./Moser F. 24.07 23:55 2:0 6:4 -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Lexington (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2652 M.Copil - T.Kokkinakis 24.07 23:55 1:2 4:6 13:16

HANDBAL World Championship U18 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2584 RD Congo U18 (F) - Ungaria U18 (F) 24.07 21:45 15:40 -:-

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3736 Crusaders Belfast - IF Brommapojkarna 24.07 21:45 1:1 (1:1) 1

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1855 Goole - Worksop T. 24.07 21:45 3:2 (3:1) 2
1861 Hitchin - Hemel Hempstead 24.07 21:45 0:1 (0:0) 2
1865 Skelmersdale - Fleetwood 24.07 21:45 0:4 (0:2) 2
2042 Camberley - Hayes and Y. 24.07 21:45 2:2 (0:2) -

RUGBY Europa Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3925 Hull FC - Castleford Tigers 24.07 22:00 18:18 (22.50:18)

TENIS ITF - Simplu (F): Viserba (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1934 A.Schaefer - C.Dentoni 24.07 22:00 2:1 -:- -:-

FOTBAL Europa League - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2261 St.Polten - Botev P. 24.07 22:05 3:2 -:- -
2263 Hafnarfiordur - Neman Grodno 24.07 22:15 3:1 -:- -
2271 Stjarnan - Motherwell 24.07 22:15 5:4 -:- -

BASCHET Campionatul Sud-American

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3316 Ecuador - Argentina 24.07 22:30 44:100 22:47 44:100

TENIS ATP - Simplu: Atlanta (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2614 T.De Bakker - K.Anderson 24.07 23:00 2:0 6:4 13:9
1152 Lu Y - H - B.Becker 24.07 23:00 0:2 4:6 7:12

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3858 Salt Lake - Montreal 24.07 23:55 3:1 (1:1) 1

FOTBAL Cupa Argentinei - 1/16

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3950 Velez S. - Estudiantes 24.07 23:55 0:2 (0:1) 2

FOTBAL International Champions Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2311 Milan - Olympiakos 24.07 23:55 0:3 (0:1) 2

FOTBAL Europa League - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2220 Groningen - Aberdeen 24.07 20:30 1:2 -:- -
2219 FC Spartak Trnava - Zestafoni 24.07 20:30 3:0 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2763 Cota C./Groningen - Aberdeen 24.07 20:30 1:2 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Dublin (Irlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1659 S.Barry - D.Glancy 24.07 19:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Denia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2001 C.Garcia.V - S.Gutierrez F. 24.07 19:30 1:2 -:- -:-

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2007 Cota C./V.Troicki - A.Golubev 24.07 15:00 2:0 -:- -

BASCHET EUROPA: CE U18 B (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2117 Bulgaria - Estonia 24.07 15:45 65:47 28:25 65:47

BASCHET EUROPA: CE U18 B (F) - Locurile 9-18

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2140 Elvetia - Germania 24.07 15:45 47:68 25:30 47:68

BASCHET Eurobaschet U18 B - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3365 Islanda - Estonia 24.07 16:00 72:45 29:24 72:45

TENIS Challenger - Simplu (M): Oberstaufen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2806 A.Beck - R.Albot 24.07 16:00 2:1 4:6 16:11

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1472 B.Stefkova - M.Hruba 24.07 16:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3703 Hapoel Beer Sheva - RNK Split 24.07 16:30 0:0 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Campos Do Jordao (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1507 E.Piai - R.Sampaio 24.07 16:30 2:0 -:- -:-
1508 G.Ce - T.Pedretti 24.07 16:30 2:0 -:- -:-

HANDBAL Campionatul European U20 - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2607 Slovenia - Ungaria 24.07 17:00 29:21 17:11

TENIS ITF - Simplu (F): Viserba (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1939 T.Sugnaux - D.Papamichail 24.07 17:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Heist (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1991 M.Middelkoop - B.De Goeijen 24.07 17:00 2:0 -:- -:-

HANDBAL World Championship U18 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2578 Norvegia U18 (F) - Paraguay U18 (F) 24.07 17:15 29:17 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Chaco (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1706 G.Vellbach - E.Torre 24.07 17:30

TENIS ITF - Simplu (M): Godfrey (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2052 B.Clark - L.Bambridge 24.07 17:30 0:2 -:- -:-

BASCHET EUROPA: CE U18 B (F) - Locurile 9-18

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2141 Romania - Bosnia Hert. 24.07 18:00 52:73 23:38 52:73

CICLISM Turul Frantei 2014 !!! (Etapa 18)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1315 CL/M.Nieve 24.07 14:00 24
1316 CL/M.Rogers 24.07 14:00 38
1330 CL/V.Nibali 24.07 14:00 1

TENIS ITF - Simplu (F): Maaseik (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1421 M.Arcangioli - D.Schuurs 24.07 14:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Les Contamines-Montjoie (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1461 K.Dunne - M.Armitano 24.07 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bad Waltersdorf (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1732 B.Propst - P.Haenle 24.07 14:00 1:2 -:- -:-
1765 J.Schretter - P.Nejedly 24.07 14:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1471 B.Haddad M. - C.Shakovets 24.07 14:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Valladolid (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1946 N.Parrizas Diaz - P.Del Cueto 24.07 14:30 2:0 -:- -:-
1954 Y.Miyazaki - J.Ponchet 24.07 14:30 0:2 -:- -:-

HANDBAL Campionatul European U20 - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2593 Spania - Macedonia 24.07 15:00 33:22 20:7
2605 Suedia - Israel 24.07 15:00 36:24 17:15

TENIS Challenger - Simplu (M): Tampere (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2575 A.Pavlasek - R.Dutra da Silva 24.07 15:00 0:2 2:6 4:12

TENIS ITF - Simplu (M): Tallinn (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1396 V.Ivanov - Y.Sabanin 24.07 15:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Heist (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1562 M.Geerts - O.Rochus 24.07 15:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1888 FC Lada Togliatti - Syzran - 2003 24.07 15:00 1:0 -:- -
1889 Rubin - 2 Kazan - FK Zenit Izhevsk 24.07 15:00 0:2 -:- -
1890 Spartak Yoshkar - Ola - Neftek. Nizhnekamsk 24.07 15:00 0:2 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Viserba (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1938 C.Ferrando - A.Remondina 24.07 15:00 0:2 -:- -:-

BASCHET Eurobaschet U18 B - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3364 Luxembourg - Olanda 24.07 15:30 75:58 35:21 75:58

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3721 Groningen - Aberdeen FC 24.07 20:30 1:2 (1:2) 2
3722 FC Spartak Trnava - Zestafoni 24.07 20:30 3:0 (2:0) 1

BASCHET Eurobaschet U18 - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3236 Croatia - Anglia 24.07 20:45 88:47 50:18 88:47
3237 Turcia - Cehia 24.07 20:45 101:51 47:27 101:51

HANDBAL Campionatul European U20 - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2610 Austria - Belarus 24.07 21:00 25:23 12:15
2611 Danemarca - Serbia 24.07 21:00 31:23 14:13

FOTBAL Europa League - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3728 Zawisza Bydgoszcz - Waregem 24.07 21:00 1:3 (0:1) 2

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2780 Duel G./Esbjerg - Hajduk Split 24.07 20:00 1:1 -:- -

FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2785 D.G.M.Liberec/Kosice - Asteras Tripolis/Rovaniemi PS 24.07 20:00 3:6 -:- -
2786 D.G.M.IFK Goteborg/Gyor - Sh.Soligorsk/Derry City 24.07 20:00 1:6 -:- -

HOCHEI Hochei pe Iarba (M) - Commonwealth Games

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3897 Anglia - Trinidad Tobago 24.07 21:00 6:1 -:- -:-

DARTS World Matchplay 2014

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2293 M.Van Gerwen - D.Chisnall 24.07 21:00 16:12

TENIS Challenger - Simplu (M): Lexington (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2654 W.Odesnik - H.Moriya 24.07 21:00 2:1 6:2 16:12

TENIS ITF - Simplu (M): Pitesti (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1769 D.Beretta - P.Luncanu 24.07 12:30 2:1 -:- -:-
1770 G.Torroni - V.Cornea 24.07 12:30 1:2 -:- -:-

HOCHEI Hochei pe Iarba (F) - Commonwealth Games

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3900 Anglia - Tara Galilor 24.07 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (F): Nanchang (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2323 F - Y.Xu - S.Zheng 24.07 13:00 1:2 7:6 12:18

TENIS Challenger - Simplu (M): Oberstaufen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2800 G.Diarra - M.Przysiezny 24.07 13:00 2:0 7:6 13:10
2801 M.Fucsovics - M.Bachinger 24.07 13:00 2:0 6:2 12:6
2802 J.Kovalik - M.Berrer 24.07 13:00 0:2 5:7 10:14

VOLEI Coreea de Sud (M) - Cupa Ansan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1262 Gumi LIG Liability - Rush 24.07 13:00 3:0 (25:14) 130

TENIS ITF - Simplu (F): Istanbul (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1363 A.Saitova - D.Stamenkovic 24.07 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1504 V.Bosio - K.Muchova 24.07 13:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Troyes (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1533 F.Diep - L.Rochette 24.07 13:00 0:2 -:- -:-
1534 G.Barrere - G.Jacq 24.07 13:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Heist (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1553 E.Karlovskiy - E.Fomba 24.07 13:00 2:1 -:- -:-
1554 J.Cagnina - J.Storme 24.07 13:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Ucraina Liga de Tineret

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1897 Met.Donetsk U21 - Dnepr D. U21 24.07 13:00 1:4 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Valladolid (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1945 M.Foster - J.Boualem 24.07 13:00 2:0 -:- -:-

BASCHET Eurobaschet U18 B - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2011 Portugalia - Ucraina 24.07 13:15 61:82 35:37 61:82

TENIS ATP - Dublu: Gstaad (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1447 Granollers - Pujol M./Schwank E. - Brunstrom Jo./Monroe N. 24.07 13:30 1:2 7:5 -:-

TENIS WTA - Simplu: Baku (Azerbaijan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2309 S.Soler Esp. - E.Svitolina 24.07 13:30 0:2 5:7 7:13

TENIS Challenger - Simplu (F): Nanchang (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2339 T.Mrdeza - Y.Wang 24.07 13:30 0:2 4:6 8:12
2566 M.Doi - L.Zhu 24.07 13:30 2:1 6:2 16:11
2567 N.Kolar - F.Liu 24.07 13:30 0:2 2:6 6:12

TENIS WTA - Dublu: Baku (Azerbaijan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2798 Korashvili O./Martincova T. - Schiavone F./Voegele S. 24.07 13:30 0:2 2:6 -:-

TENIS ATP - Simplu: Gstaad (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2808 H.Laaksonen - R.Haase 24.07 13:30 1:2 4:6 15:14

TENIS ITF - Simplu (F): Sobota/Rokietnica (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1397 D.Pfizenmaier - C.Mitu 24.07 13:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Essen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1623 E.Korolev - D.Simunek 24.07 13:30 2:0 -:- -:-
1631 K.Moellers - M.Netuschil 24.07 13:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Aarhus (Danemarca)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1718 A.Bjerrehus - J.Hernandez 24.07 13:30 1:2 -:- -:-
1723 H.Dellien - T.Reichelt 24.07 13:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL U19 CEE Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2043 FK Sarajevo U19 - Juventus B. U19 24.07 13:30 8:0 -:- -

BASCHET Eurobaschet U18 B - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3363 Georgia - Austria 24.07 13:45 54:57 26:32 54:57

BASCHET Eurobaschet U18 - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3224 Grecia - Bosnia Hert. 24.07 14:00 78:69 36:31 78:69
3227 Italia - Letonia 24.07 14:00 72:55 36:32 72:55

CICLISM Turul Frantei 2014 !!! (Etapa 18)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1283 CL/J.Rodriguez 24.07 14:00 64
1289 CL/J.Serpa Perez 24.07 14:00 0
1314 CL/L.Konig 24.07 14:00 8

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1886 FC Chelyabinsk - FC Volga Ulyanovsk 24.07 15:00 2:0 -:- -