FOTBAL Columbia-Turneul Postobon II

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4800 America De Cali - Valledupar 16.10 23:55 2:0 (2:0) -
4804 Barranquilla FC - Real Cartagena 16.10 23:00 0:1 (0:0) -

TENIS WTA - Simplu: Luxemburg (Luxemburg)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1246 M.Barthel - K.Bertens 16.10 14:30 2:0 6:3 12:3
1247 J.Larsson - B.Zahlavova S. 16.10 17:50 0:2 0:6 2:12

TENIS WTA - Simplu: Moscova (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1249 K.Siniakova - K.Mladenovic 16.10 13:30 2:0 6:1 12:2
1250 A.Riske - A.Pavlyuchenkova 16.10 15:30 0:2 2:6 4:12

TENIS ATP - Dublu: Moscova (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1252 Lorenzi P./Seppi A. - Cermak F./Vesely J. 16.10 13:30 0:2 4:6 -:-
1270 Bracciali D./Starace P. - Kravchuk K./Kuznetsov An. 16.10 15:00 0:2 0:6 -:-
1301 Lajovic D./Skugor F. - Groth S./Guccione C. 16.10 14:25 1:2 6:4 -:-
1302 Cerretani J./Fognini F. - Donskoy E./Rublev A. 16.10 16:15 1:2 5:7 -:-

TENIS ATP - Dublu: Stockholm (Suedia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1303 Murray J./Peers J. - Kubot L./Lindstedt R. 16.10 16:00 2:1 6:1 -:-

TENIS ATP - Dublu: Vienna (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1304 Begemann A./Knowle J. - Fyrstenberg M./Marrero D. 16.10 17:30 2:0 6:2 -:-

TENIS WTA - Dublu: Luxemburg (Luxemburg)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1308 Hradecka L./Krejcikova B. - Rae J./Smith A. 16.10 15:50 2:0 6:1 -:-

TENIS WTA - Dublu: Moscova (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1309 Garcia C./Parra - Santonja A. - Olaru I.R./Peer S. 16.10 12:00 2:0 6:1 -:-
1310 Kudermetova V./Rodina E. - Gasparyan M./Panova A. 16.10 12:00 0:2 3:6 -:-
1324 Krunic A./Siniakova K. - Kichenok L./Savchuk O. 16.10 16:00 1:2 2:6 -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): San Juan (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1326 N.Kicker - F.Arguello 16.10 19:00 0:2 6:7 9:13

BADMINTON Danemarca Open (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1346 Srikanth K. - Hsu J. H. 16.10 12:45
1347 Keun L. D. - Ponsana B. 16.10 13:30
1374 Tian H. - Nguyen T. M. 16.10 13:30
1375 Parupalli K. - Rumbaka D. H. 16.10 14:00
1376 Son W. H. - K.Momota 16.10 16:30
1386 Saensomboonsuk T. - Chen L. 16.10 19:00
1399 Chen Y. - Leverdez B. 16.10 19:45

BADMINTON Danemarca Open (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1401 Ongbumrungpan B. - Zhang B. 16.10 12:00
1402 Polikarpova K. - Sindhu P. V. 16.10 12:45
1403 Sung J. H. - Yamaguchi A. 16.10 14:15
1404 Hirose E. - Wang S. 16.10 16:30
1405 Mitani M. - Nehwal S. 16.10 18:00

BADMINTON Danemarca Open (M) - Dublu

COD

EVENIMENT

S

DATA

1431 Fernaldi G. M./Kido M. - Schwenger M./Zurwonne J. 16.10 14:00
1434 Colberg F./Gravholt S. - Ko S. H./Shin Choel B. 16.10 14:30
1435 Lee Y. D./Yoo Y. S. - Rasmussen A. S./Sorensen K. A. 16.10 17:30
1436 Boe M./Mogensen C. - Kang J./Liu C. 16.10 18:00
1437 Cai Y./Kai L. - Ahsan M./Setiawan H. 16.10 18:30

BADMINTON Danemarca Open (F) - Dublu

COD

EVENIMENT

S

DATA

1500 Bernadeth P. Z./Pradipta R. A. - Wang X./Yu Y. 16.10 14:30
1514 Bao Y./Tang J. - Muskens E./Piek S. 16.10 17:30

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2408 N.Novgorod - Cherepovets 16.10 18:00 2:2 0:1 2:3
2409 St.Petersburg - CSKA Moscova 16.10 18:30 4:3 1:1 4:3

HOCHEI NHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2307 Chicago Blackhawks - Calgary Flames 16.10 03:00 1:1 0:0 1:2
2308 Detroit Red Wings - Boston Bruins 16.10 03:00 2:2 1:1 2:3
2310 Phoenix Coyotes - Edmonton Oilers 16.10 05:30 7:4 2:2 7:4

HOCHEI Asia: Liga Asiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2385 High1 - Oji Eagles 16.10 13:00 4:1 -:- -:-
2386 Sang Mu - Tohoku Free Blades 16.10 13:00 0:4 -:- -:-

HOCHEI Belarus Extraleague

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2559 Mogilev - Yunost Minsk 16.10 18:30 2:8 0:3 2:8
2563 Vitebsk - Neman G. 16.10 18:30 2:1 2:0 2:1
2561 Novopolotsk - Lida 16.10 18:30 2:2 0:0 3:2
2564 Zhlobin - Brest 16.10 18:30 4:0 0:0 4:0
2562 Soligorsk - Molodechno 16.10 18:30 7:3 2:1 7:3

HOCHEI Canada: OHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2311 London Knights - Erie Otters 16.10 02:00 3:3 2:1 4:3

HOCHEI Canada: WHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2312 Edmonton Oil Kings - Victoria Royals 16.10 04:00 3:2 -:- -:-
2330 Moose Jaw Warriors - Prince Albert Raiders 16.10 04:00 5:3 -:- -:-
2331 Swift Current Broncos - Saskatoon Blades 16.10 04:00 3:3 -:- -:-
2340 Kamloops Blazers - Kelowna Rockets 16.10 05:00 4:6 -:- -:-
2356 Spokane Chiefs - Seattle Thunderbirds 16.10 05:05 4:1 -:- -:-

HOCHEI Canada: QMJHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2378 Cape Breton - Acadie - Bathurst Titan 16.10 01:00 4:1 -:- -:-

HOCHEI Norvegia Elitserien

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2586 Kongsvinger - Frisk Asker 16.10 19:30 2:7 1:2 2:7
2587 Lillehammer - Storhamar 16.10 19:30 5:2 1:1 5:2
2588 Stjernen - Manglerud 16.10 19:30 2:1 0:0 2:1
2589 Valerenga - Lorenskog 16.10 19:30 1:3 0:1 1:3

HOCHEI Rusia VHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2423 Sarov - Bars Kazan 16.10 17:30 4:5 1:2 4:5
2450 Penza - Volzhsk 16.10 18:00 3:2 1:0 3:2
2451 Ryazan - Almetyevsk 16.10 18:00 6:4 3:1 6:4
2426 Krasnodar - Nizhny Tagil 16.10 18:00 3:1 0:0 3:1
2459 SKA - Karelia - Tyumen 16.10 18:00 1:5 0:2 1:5
2460 Tver - Kurhan 16.10 18:00 2:2 1:0 3:2

HOCHEI Rusia MHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2548 Snezhnye Barsy - Avto 16.10 10:00 5:1 1:0 5:1
2549 Omskie Yastreby - Mamonty Yugry 16.10 13:00 7:2 1:1 7:2
2550 Kristall BDK - Kuznetskie Medvedi 16.10 14:00 5:0 2:0 5:0
2551 Sibirskie Snaipery - Tyumenskiy Legion 16.10 14:00 6:4 3:2 6:4
2552 Reaktor - Belye Tigry 16.10 17:00 2:1 2:0 2:1
2553 Chelny - Stalnye Lisy 16.10 17:30 3:4 0:1 3:4
2554 Irbis - Belye Medvedi 16.10 17:30 0:5 0:1 0:5
2555 Ladya - Tolpar 16.10 18:00 3:7 0:3 3:7
2557 Serebryanye Lvi - SKA - 1946 16.10 18:00 3:1 0:0 3:1

HOCHEI Slovacia Extraliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2594 Slovacia U20 - Skalica 16.10 18:30 2:3 0:0 2:3

BASCHET Euroliga (M) - Grupa A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3352 Efes Anadolu Istanbul - Unics Kazan 16.10 20:00 82:76 45:34 82:76

BASCHET Euroliga (M) - Grupa B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3354 Cedevita Z. - Unicaja M. 16.10 20:00 63:78 36:47 63:78

BASCHET Argentina Liga A - Primul tur

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3401 Indalo - Penarol 16.10 03:30 77:86 33:42 77:86
3402 San Martin - Libertad 16.10 03:30 71:68 29:28 71:68
3410 Obras - Ciclista 16.10 04:00 83:67 45:25 83:67
3415 Quimsa - La Union 16.10 04:00 90:65 46:40 90:65

BASCHET Coreea de Sud (M): KBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3397 Egis - Incheon 16.10 13:00 84:89 47:40 84:89
3398 Mobis Phoebus - Seoul Knights 16.10 13:00 74:64 36:28 74:64

BASCHET Danemarca (M): Basketligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3743 Randers - Aalborg Vikings 16.10 20:00 96:65 46:42 96:65

BASCHET NBA - Pre-sezon

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3661 Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers 16.10 02:00 98:93 47:46 98:93
3662 Boston Celtics - Toronto Raptors 16.10 02:30 89:92 43:43 89:92

BASCHET Israel Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3734 Galil Gilboa - Hapoel Eliat 16.10 19:40 76:70 38:30 76:70
3736 Hapoel Tel Aviv - Ironi Nahariya 16.10 19:45 82:66 41:32 82:66

HANDBAL Norvegia Postenligaen (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
4642 Tertnes IL - Byasen 16.10 19:30 24:26 14:12

HANDBAL Suedia Elitserien (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
4698 Ricoh HK - Skovde 16.10 20:00 21:21 9:11

FOTBAL Liga Campionilor (F) 1/16

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4498 FFC Frankfurt - Biik Kazygurt 16.10 16:00 4:0 (1:0) -
4499 Zvezda 2005 Perm - Stjarnan 16.10 16:00 3:1 (1:0) -
4508 VFL Wolfsburg - Stabaek Fotball 16.10 18:00 2:1 (1:0) -
4509 Brondby - Apollon Limassol 16.10 19:30 1:0 (1:0) -
4510 Linkopings FC - Liverpool LFC 16.10 20:00 3:0 (1:0) -

FOTBAL Arabia Saudita Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4855 Hajer - Al Orubah 16.10 17:50 1:0 (0:0) -

FOTBAL Belarus Vysshaya Liga - Campionat

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4862 Shakhtar S. - BATE Borisov 16.10 19:00 1:4 (1:3) 2

FOTBAL Lituania A Lyga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5366 Trakai FK - Suduva 16.10 17:30 1:3 (0:2) -

FOTBAL India Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1143 Northeast United FC - Atletico De Kolkata 16.10 16:30 0:2 (0:1) 2

VOLEI Cehia Extraliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1653 Zlin - Ostrava 16.10 18:00 3:0 (25:13) 123
1652 Havirov - Pribram 16.10 18:00 3:2 (25:20) 211
1654 Benatky - Karlovarsko 16.10 19:00 2:3 (23:25) 211
1655 Brno - Ceske Budejovice 16.10 19:00 1:3 (18:25) 177
1656 Odolena Voda - Usti 16.10 19:30 3:1 (25:15) 174

VOLEI Cehia Extraliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1658 Olymp.Praga - Frydek Mistek 16.10 18:00 3:1 (23:25) 170
1659 Prerov - Sternberk 16.10 18:00 3:1 (24:26) 184
5330 Ostrava - SG LD Brno 16.10 18:00 3:0 (25:10) 111
5329 KP Brno - Olomouc 16.10 19:00 3:1 (25:16) 162

VOLEI Slovacia (M): Extraliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
5333 Myjava - Humenne 16.10 19:00 3:1 -:- -:-

FOTBAL Finlanda Veikkausliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1642 HJK Helsinki - Mypa 16.10 18:30 2:0 (1:0) 1

TENIS ATP - Simplu: Moscova (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1459 E.Gulbis - D.Gimeno T. 16.10 15:00 2:0 6:3 13:9

BASEBALL SUA: MLB - Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
5997 San Francisco - ST. Louis Cardinals 16.10 03:00 6:4 6:5.50

BASEBALL Japonia NPB - Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
5995 Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 16.10 12:00 2:5 2:6.50

BASEBALL Coreea de Sud: KBO - Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
5987 Doosan Bears - SK Wyverns 16.10 12:30 5:7 6.50:7
5988 Samsung Lions - KIA Tigers 16.10 12:30 5:7 5:8.50

BASEBALL Mexic: LMP

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
6039 Jalisco - Hermosillo 16.10 03:00 9:2 -:-
6040 Caneros Mochis - Tomateros 16.10 04:30 5:3 -:-
6041 Mazatlan - Mayos de Navojoa 16.10 05:00 7:2 -:-
6042 Yaquis de Obregon - Aguilas de Mexicali 16.10 05:30 4:8 -:-

BASEBALL Venezuela: LVBP

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
6071 Anzoategui - Magallanes 16.10 03:00 8:3 -:-
6072 La Guaira - Aragua 16.10 03:00 3:5 -:-
6073 Lara - Margarita 16.10 03:00 3:4 -:-
6074 Zulia - Caracas 16.10 03:00 5:4 -:-

RUGBY Australia - NRC

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
6164 Sydney Stars - North Harbour Rays 16.10 11:35 49:40 (50.50:40)

FUTSAL Rusia SuperLiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
6227 Yekaterinburg - Novaja Generacija 16.10 16:00 2:4 -:-
6225 Tyumen - Sibiryak 16.10 16:00 4:7 -:-
6226 Yamal N - Progress 16.10 16:00 5:2 -:-
6228 Dina Moscova - Pol.St.Petersburg 16.10 18:00 8:8 -:-
6229 Dinamo M. - KPRF 16.10 18:00 4:2 -:-
6230 Mytishchi - Yugra 16.10 18:00 0:7 -:-
6231 Norilsky Nickel - Spartak M. 16.10 18:00 5:2 -:-

BASCHET Polonia Ekstraklasa (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
6333 Rybnik - Lotos Gdynia 16.10 19:00 62:59 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: Moscova (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6388 M.Raonic - R.Berankis 16.10 13:30 1:2 3:6 12:16

TENIS ATP - Simplu: Stockholm (Suedia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6392 M.Bachinger - L.Mayer 16.10 14:30 2:1 7:6 19:16

TENIS ATP - Dublu: Stockholm (Suedia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6393 Dimitrov G./Herbert P.H. - Huey T. C./Sock J. 16.10 16:00 1:2 6:1 13:17
6394 Kontinen H./Nieminen J. - Butorac E./Klaasen R. 16.10 13:00 0:2 5:7 11:14

TENIS ATP - Simplu: Vienna (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6395 T.Bellucci - F.Lopez 16.10 16:00 2:1 6:7 18:12

TENIS WTA - Dublu: Luxemburg (Luxemburg)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6402 Medina A./Soler - Espinosa S. - Bogdan E./Melichar N. 16.10 14:30 2:0 6:0 12:2

TENIS WTA - Dublu: Moscova (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6396 Begu I./Rodionova Ar. - Hingis M./Pennetta F. 16.10 15:45 0:2 2:6 7:13

TENIS Challenger - Simplu (M): Indore (India)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6409 Y.Bhambri - R.Ramanathan 16.10 08:00 0:2 6:7 9:13
6408 T.Chen - F.Martin 16.10 11:00 2:1 6:7 18:15
6407 S.Devvarman - C.L.Huang 16.10 09:30 1:2 7:6 15:18
6406 A.Pavlasek - S.Travaglia 16.10 09:30 0:2 5:7 7:13

TENIS WTA - Simplu: Moscova (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6414 A.Krunic - T.Pironkova 16.10 12:00 0:2 2:6 5:12

SNOOKER General Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
4937 A.Carter - L.Wenbo 16.10 11:00 4:2
4938 J.Perry - J.White 16.10 13:00 4:3
4939 S.Murphy - M.Fu 16.10 15:00 4:2

FOTBAL Pakistan - Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5075 KRL FC - Baloch FC 16.10 13:00 2:0 -:- -
5077 Wapda FC - NBP FC 16.10 13:00 0:2 -:- -

TENIS ATP - Dublu: Vienna (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5289 Kas C./Kohlschreiber P. - Draganja M./Mergea F. 16.10 15:00 1:2 6:3 -:-

TENIS ATP - Simplu: Vienna (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5290 B.Becker - R.Haase 16.10 14:00 2:0 6:3 12:6

TENIS ATP - Simplu: Moscova (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5315 M.Kukushkin - F.Fognini 16.10 12:00 2:0 6:4 12:6

SNOOKER General Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
6456 R.Walden - M.Davis 16.10 09:00 1:4

TENIS ITF - Simplu (F): Bangkok (Thailanda), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6493 E.Kulichkova - C.Liu 16.10 06:00 2:0 -:- -:-
6494 L.Kerkhove - V.Wongteanchai 16.10 06:00 2:1 -:- -:-
6495 M.Eguchi - T.Tanasugarn 16.10 06:00 0:2 -:- -:-
6496 T.Mrdeza - K.Buayam 16.10 07:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Makinohara (Japonia), iarba

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6497 A.Omae - J.Namigata 16.10 06:30 0:2 -:- -:-
6498 A.Veselinovic - M.Frech 16.10 06:30 1:2 -:- -:-
6499 I.De Vroome - A.Yonemura 16.10 05:00 2:1 -:- -:-
6500 I.Mekovec - Y.Higuchi 16.10 03:30 2:0 -:- -:-
6501 K.Hisami - R.Sawayanagi 16.10 03:30 0:2 -:- -:-
6502 K.Takahata - T.Maria 16.10 05:00 0:2 -:- -:-
6503 M.Miyamura - N.Hibino 16.10 03:30 0:2 -:- -:-
6504 S.Aoyama - T.Kinard 16.10 05:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Tampico (Mexic), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6505 A.Muhammed - A.Mestach 16.10 00:00 1:2 -:- -:-
6506 A.Rus - L.Pous Tio 16.10 00:00 2:1 -:- -:-
6507 K.Bondarenko - M.Irigoyen 16.10 04:00 2:0 -:- -:-
6508 L.Dominguez - G.Ce 16.10 01:30 2:0 -:- -:-
6509 M.Duque - P.Goncalves C. 16.10 01:30 2:0 -:- -:-
6510 M.Zacarias - I.Falconi 16.10 04:00 1:2 -:- -:-
6511 P.Badosa - J.Glushko 16.10 01:30 0:2 -:- -:-
6512 P.Tig - D.Marcinkevica 16.10 00:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Toowoomba (Australia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6513 A.Bai - K.Dunne 16.10 03:00 0:2 -:- -:-
6515 I.Holland - M.Ayukawa 16.10 04:30 2:1 -:- -:-
6516 K.Boulter - J.Moore 16.10 04:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6517 Cota C./Shakhtar S. - BATE Borisov 16.10 19:00 1:4 -:- -
6519 Cota C./HJK - Mypa 16.10 18:30 2:0 -:- -

FOTBAL Iordania Divizia 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6676 That Ras - Al - Baqaa 16.10 17:00 1:1 (1:1) -
6677 Al Sareeh - Al Ahli 16.10 19:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL Kuweit Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6683 Al Salmiyah - Al Jahra 16.10 17:45 2:3 (1:1) -

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6691 Dinamo Kirov - Spartak Yoshkar - Ola 16.10 13:00 1:0 -:- -
6692 FC Nosta Novotroitsk - FC Chelyabinsk 16.10 14:00 0:1 -:- -
6693 Kamaz N. - FC Lada Togliatti 16.10 17:00 3:0 -:- -
6694 FK Zenit Izhevsk - Neftek. Nizhnekamsk 16.10 17:00 2:1 -:- -
6695 Syzran - 2003 - FC Volga Ulyanovsk 16.10 18:00 1:1 -:- -

FOTBAL Arabia Saudita Division 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6703 Al Feiha - Al Safa 16.10 16:35 0:2 -:- -

TENIS ATP - Simplu: Moscova (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1028 T.Robredo - F.Krajinovic 16.10 13:30 2:0 6:3 12:7
1030 M.Youzhny - J.Monaco 16.10 17:20 2:0 6:3 13:9

TENIS ATP - Simplu: Stockholm (Suedia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1045 P.H.Herbert - M.Copil 16.10 13:00 0:2 4:6 7:12
1058 J.Chardy - J.Sock 16.10 14:30 0:2 6:7 9:13
1060 T.Berdych - D.Brown 16.10 19:20 2:0 7:5 13:8

TENIS ATP - Simplu: Vienna (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1186 L.Rosol - V.Troicki 16.10 13:30 0:2 3:6 5:12
1220 J.Struff - S.Stakhovsky 16.10 16:30 2:1 7:6 16:18
1223 D.Ferrer - T.Kamke 16.10 17:20 2:0 7:5 13:6

TENIS WTA - Simplu: Luxemburg (Luxemburg)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1245 P.Mayr - A. - A.Beck 16.10 13:00 0:2 2:6 4:12

BADMINTON Danemarca Open (F) - Dublu

COD

EVENIMENT

S

DATA

1515 Matsutomo M./Takahashi A. - Jung K. E./Kim H. N. 16.10 18:00
1516 Chang Y. N./Kim S. Y. - Fabbeke E./Grebak L. 16.10 18:30
1517 Go A. R./Yoo H. W. - Tian Q./Zhao Y. 16.10 19:00
1519 Luo Y./Luo Y. - Pedersen C./Rytter Juhl K. 16.10 19:30

BADMINTON Danemarca Open - Dublu Mixt

COD

EVENIMENT

S

DATA

1522 Kai L./Yaqiong H. - Ahmad T./Natsir L. 16.10 12:00
1524 Prapakamol S./Thoungthongkam S. - Liu C./Bao Y. 16.10 12:00
1526 Kolding M. P./Rytter Juhl K. - Hayakawa K./Matsutomo M. 16.10 12:30
1527 Kim G. J./Kim S. Y. - Fischer Nielsen J./Pedersen C. 16.10 13:00
1528 Yuchen L./Luo Y. - Widianto R./Dili P. R. 16.10 13:00
1529 Zhang N./Zhao Y. - Jordan P./Susanto D. 16.10 13:30
1530 Xu Ch./Ma J. - Sonoda k./Matsuo S. 16.10 14:00
1532 Jongjit M./Taerattanachai S. - Chan Yun L./Tse Y. S. 16.10 19:00

VOLEI Filipine V-League (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1534 Systema A.S. - RTU Thunder 16.10 11:00 3:1 -:- -:-

VOLEI Polonia:Orlen Liga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1535 Lodz - Legionowo 16.10 19:00 2:3 (25:21) 206

BASEBALL Japonia NPB - Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1537 Fukuoka S.H. - Nippon Ham Fighters 16.10 12:00 1:5 1:6.50

TENIS ATP - Simplu: Vienna (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1538 B.Becker - R.Haase 16.10 14:00 2:0 6:3 12:6

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1539 I.Murta - S.Giger 16.10 10:30 2:0 -:- -:-
1540 M.Alves V. - M.Zakarlyuk 16.10 10:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Minsk (Belarus), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1541 A.Dubinski - L.Lokoli 16.10 11:00 0:2 -:- -:-
1543 D.Zhyrmont - I.Ivashka 16.10 12:30 2:0 -:- -:-
1544 L.Grigelis - L.Mugevicius 16.10 11:00 2:0 -:- -:-
1545 M.Ratniuk - M.Dubarenco 16.10 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Antalya (Turcia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1547 A.Ghitescu - V.Kulikova 16.10 11:30 2:0 -:- -:-
1551 C.Romeo - C.Chantraine 16.10 13:00 2:0 -:- -:-
1552 D.Negreanu - M.Topsel 16.10 11:30 2:0 -:- -:-
1553 I.Pietroiu - N.Stojanovic 16.10 11:30 0:2 -:- -:-
1554 L.Ponomar - C.De Bernardi 16.10 11:30 2:0 -:- -:-
1555 M.Benoit - A.Vangelova 16.10 11:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1556 F.Gaio - F.Vilardo 16.10 11:30 2:0 -:- -:-
1557 H.Ehara - M.Dettinger 16.10 13:00 2:0 -:- -:-
1560 T.Saito - Y.Maden 16.10 13:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Santa Margherita (Italia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1561 A.Korzeniak - G.Brescia 16.10 12:00 0:2 -:- -:-
1562 A.Schaefer - C.Klasen 16.10 10:30 0:2 -:- -:-
1563 B.Lombardo - A.Klasen 16.10 10:30 0:2 -:- -:-
1564 C.Dentoni - Y.In Albon 16.10 12:00 2:1 -:- -:-
1565 J.Simic - A.Nancarrow 16.10 10:30 0:2 -:- -:-
1566 M.Spigarelli - A.Marti R. 16.10 10:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Madrid (Spania), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1567 A.Escoffier - Jai.Pulgar 16.10 11:30 1:2 -:- -:-
1574 F.Blanco P. - Y.Mertens 16.10 11:30 0:2 -:- -:-
1575 G.Granollers P. - B.Zapata M. 16.10 13:00 2:0 -:- -:-
1576 M.Semmler - D.Perez S. 16.10 13:00 2:0 -:- -:-
1577 P.Vivero G. - J.Gomez 16.10 11:30 2:0 -:- -:-
1578 R.Ortega - M.Short 16.10 11:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Santa Margherita (Italia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1579 G.Mager - G.De Rossi 16.10 12:00 2:0 -:- -:-
1580 J.Tatlot - S.Bensoussan 16.10 12:00 2:0 -:- -:-
1581 W.Trusendi - J.De Loore 16.10 12:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sharm El Sheikh (Egipt), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1708 A.Setkic - J.Zielinski 16.10 11:00 2:0 -:- -:-
1709 P.Cias - N.Milojevic 16.10 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Heraklion (Grecia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1741 D.Radanovic - J.Stamatova 16.10 10:05 1:2 -:- -:-
1744 J.Grabher - Y.Nakano 16.10 10:05 2:0 -:- -:-
1872 V.Kuzmova - L.Sarrazin 16.10 11:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1904 Cota C./E.Gulbis - D.Gimeno - Traver 16.10 15:00 2:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Cap D'Agde (Franta), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

1908 A.Hoang - P.Cayre 16.10 16:00
1909 A.Sidorenko - F.Gosea 16.10 14:30 2:1 -:- -:-
1925 J.Eysseric - M.Tchoutakian 16.10 14:30 2:0 -:- -:-
1926 J.Salisbury - M.Authom 16.10 13:00 1:2 -:- -:-
1929 R.Coco - S.Reinwein 16.10 13:00 2:0 -:- -:-
1938 T.Grinberg - L.Malouli 16.10 16:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Harare (Zimbabwe), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1941 A.Surreaux - R.Roelofse 16.10 12:30 0:2 -:- -:-
1942 T.Vorster - O.Hernandez 16.10 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Joue-Les-Tours (Franta), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1943 A.Brianti - T.Babos 16.10 13:00 2:1 -:- -:-
1944 C.Mitu - J.Fett 16.10 16:00 2:0 -:- -:-
1945 C.Witthoeft - S.Foretz 16.10 14:30 2:0 -:- -:-
1946 G.Gatto M. - A.Lekaj 16.10 13:00 2:0 -:- -:-
1947 M.E.Camerin - J.Ostapenko 16.10 14:30 0:2 -:- -:-
1962 V.Razzano - M.Arcangioli 16.10 19:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bad Salzdetfurth (Germania), carpeta

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1964 A.Meuffels - T.Schonenberg 16.10 18:00 2:0 -:- -:-
1993 C.Smith - L.Schutt 16.10 13:30 2:1 -:- -:-
1995 J.Haerteis - M.Michalicka 16.10 16:30 0:2 -:- -:-
1996 J.Mertl - M.Netuschil 16.10 13:30 2:1 -:- -:-
1997 M.Konecny - C.Heyman 16.10 15:00 0:2 -:- -:-
1998 M.Wunner - K.Krawietz 16.10 15:00 2:0 -:- -:-
1999 P.Kobelt - V.Jaensch M. 16.10 12:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Heraklion (Grecia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2000 A.Folie - Q.Halys 16.10 11:30 2:1 -:- -:-
2001 T.Simon - T.Fabbiano 16.10 11:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2002 Cota C./M.Youzhny - J.Monaco 16.10 17:30 2:0 -:- -
2039 Cota C./T.Bellucci - F.Lopez 16.10 16:00 2:1 -:- -
2040 Cota C./A.Riske - A.Pavlyuchenkova 16.10 15:30 0:2 -:- -

FOTBAL AFF Suzuki Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2041 Timorul de Est - Cambodgia 16.10 11:30 2:3 -:- -
2042 Brunei - Myanmar 16.10 14:30 1:3 -:- -

FOTBAL Filipine FA League Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2066 Laos - Kaya 16.10 12:15 1:1 -:- -

FOTBAL Azerbaijan Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2124 MOIK Baku - Turan Tovuz 16.10 12:00 1:4 -:- -
2125 Shusha - Goyazan FK Qazax 16.10 12:00 5:0 -:- -

FOTBAL Estonia - Esiliiga B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2132 Tallina FC Ararat TTU - Tallinna Legion 16.10 19:00 6:0 -:- -

FOTBAL Indonezia Super Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2156 Semen Padang U21 - Mitra Kukar U21 16.10 11:30 2:0 -:- -

BASCHET Rusia (F): Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2158 Krasnoyarsk - Nadezhda 16.10 14:00 53:59 24:28 53:59

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2162 Unia Swarzedz - Lech P. 16.10 17:00 0:1 (0:0) -
2166 Schalke U19 - Westfalia H. 16.10 19:00 2:1 (0:0) -

TENIS Challenger - Dublu (M): Indore (India)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2170 Moriya H./Uchiyama Y. - Bhambri Y./Sharan D. 16.10 11:00 0:2 6:7 -:-

FOTBAL Malaezia FA Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2183 Johor Darul Takzim - Terengganu 16.10 15:45 3:1 (2:0) -

FOTBAL Iran - Cupa Hazfi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2184 Moghavemat Sepasi - Esteghlal Meli 16.10 14:00 1:3 -:- -
2185 Naft Masjed - Niroye Z. 16.10 16:30 2:0 -:- -
2187 Rah Ahan - Pas Hamedan 16.10 14:00 2:1 -:- -

FOTBAL Israel Liga Alef

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2189 Mac.Daliyat - Hap.Karmiel 16.10 15:00 1:1 -:- -

FOTBAL Ucraina Liga de Tineret

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2326 Shakhtar D.U21 - Volyn Lutsk U21 16.10 14:00 6:3 -:- -

BASCHET Romania LNB (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2417 Danzio Timisoara - Alba Iulia 16.10 15:00 71:85 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Florence (SUA), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2418 C.Perrin - B.Pera 16.10 17:30 0:2 -:- -:-
2419 C.Simmonds - N.Kolar 16.10 18:30 0:2 -:- -:-
2424 Ca.Bellis - M.Imanishi 16.10 18:30 2:0 -:- -:-
2425 G.Sanesi - J.Abaza 16.10 19:00 0:2 -:- -:-
2428 T.Black - D.Papamichail 16.10 17:00
2429 Y.Bonaventure - E.Webley S. 16.10 17:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Columbia-Turneul Postobon II

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4821 Expreso Rojo - Dep.Cucuta 16.10 23:00 0:0 (0:0) -

HOCHEI Suedia SHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2614 Leksands - Frolunda 16.10 20:00 1:2 0:0 1:2
2615 Lulea - Djurgardens 16.10 20:00 3:4 1:3 3:4

HOCHEI Austria EBEL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2558 Salzburg - Villach 16.10 20:15 6:1 1:1 6:1

HOCHEI Elvetia NLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2566 Olten - Ajoie 16.10 21:00 5:4 2:3 5:4
2567 Red Ice - Visp 16.10 21:00 2:2 0:0 3:2
2565 Langenthal - Lions 16.10 21:00 3:5 0:2 3:5

HOCHEI Italia: Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2570 Fassa - Asiago 16.10 20:30 1:5 1:2 1:5
2572 Eppan - Ritten 16.10 21:30 3:6 1:0 3:6
2582 Neumarkt - Milano 16.10 21:30 2:2 0:1 2:3
2577 Gherdeina - Vipiteno 16.10 21:30 5:0 0:0 5:0
2571 Cortina - Valpellice 16.10 21:30 1:1 1:1 1:2
2578 Kaltern - Valpusteria 16.10 21:30 2:5 1:1 2:5

HOCHEI Suedia: HockeyAllsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2634 Almtuna - Karlskrona 16.10 20:00 2:2 1:2 2:3
2658 Karlskoga - Asploven 16.10 20:00 3:1 0:0 3:1
2653 Hasten - Vasteras 16.10 20:00 2:5 0:2 2:5
2652 Bjorkloven - Malmo 16.10 20:00 0:3 0:3 0:3
2659 Oskarshamn - Mora 16.10 20:00 3:3 1:1 3:4
2660 Sodertalje - AIK 16.10 20:00 3:1 1:0 3:1
2661 Timra - Rogle 16.10 20:00 0:4 0:0 0:4

BASCHET Euroliga (M) - Grupa B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3359 Maccabi Tel - Aviv - Limoges 16.10 21:05 92:76 44:37 92:76

BASCHET Euroliga (M) - Grupa D

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3361 Steaua Rosie - Galatasaray SK 16.10 21:45 76:68 46:30 76:68
3384 Valencia - Olympiakos 16.10 22:00 68:71 36:38 68:71

BASCHET Danemarca (M): Basketligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3742 Horsens IC - Bakken Bears 16.10 20:00 77:90 38:36 77:90
3744 Sisu Basketball - Vaerlose 16.10 20:00 73:66 38:34 73:66

BASCHET Italia LNP GOLD

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4009 Casale Monferrato - Jesi 16.10 21:30 65:58 39:33 65:58
4007 Brescia - Mantovana 16.10 21:30 68:66 35:32 68:66
3986 Agrigento - Verona 16.10 21:00 75:86 36:38 75:86
4038 Veroli - Casalpusterlengo 16.10 21:30 57:66 28:28 57:66

BASCHET Olanda DBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4046 Groningen - Den Helder 16.10 20:30 63:67 33:29 63:67
4047 Amsterdam - Leeuwarden 16.10 21:30 76:82 32:32 76:82

HANDBAL Islanda (M) - Olis Deildin

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
4745 Akureyri - Hafnarfjordur 16.10 22:00 20:27 -:-
4756 Stjarnan - Fram 16.10 22:30 22:23 -:-

FOTBAL Kenya - Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

2191 Sony Sugar - Leopards SC 16.10 15:00

FOTBAL Cupa Regelui Spaniei - Turul III

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4219 Las Palmas - Numancia 16.10 22:00 2:0 (1:0) 1

FOTBAL AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - 1/8

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4361 Vitoria - Atl.Nacional 16.10 23:55 0:1 (0:0) 2
4362 Libertad As. - River Plate 16.10 23:55 1:3 (1:0) 1

FOTBAL Liga Campionilor (F) 1/16

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4511 Bristol Academy - Raheny W 16.10 21:30 2:1 (0:0) -

FOTBAL Cupa Braziliei - Sferturi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4900 Santos - Botafogo RJ 16.10 23:55 5:0 (3:0) 1

FOTBAL Peru Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5396 Cajamarca - Inti Gas 16.10 23:45 0:1 (0:0) 2

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5399 Houston - New England Revolution 16.10 23:55 1:2 (1:0) 1

HANDBAL Liga Campionilor (M) - Grupa B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1389 Besiktas - Flensburg - H. 16.10 20:30 20:27 11:11

HANDBAL Franta D1 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1367 St.Raphael - Montpellier 16.10 21:45 27:34 17:15

VOLEI Franta Pro A (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1651 Toulouse - Lyon 16.10 21:00 3:1 (25:22) 177

VOLEI Germania - Bundesliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
5331 Coburg Grub - VfB Friedrichshafen 16.10 20:30 0:3 (20:25) 128

VOLEI Olanda: Eredivisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
5335 Landstede - Taurus 16.10 20:30 3:0 -:- -:-

VOLEI Cehia Extraliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1657 Praga - Liberec 16.10 20:00 1:3 (19:25) 182

VOLEI Suedia (M): Eliteserien

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1671 Falkenberg - Habo 16.10 20:00 3:0 (25:15) 129
1674 Vingaker - Linkopings VC 16.10 20:00 0:3 (12:25) 124

RUGBY Europa: Challenge Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
6168 Gloucester - Brive 16.10 21:45 55:0 (55:19.50)

TENIS ATP - Simplu: Stockholm (Suedia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6391 A.Dolgopolov - A.Mannarino 16.10 20:50 1:2 4:6 17:19

TENIS WTA - Simplu: Moscova (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
6415 D.Cibulkova - V.Diatchenko 16.10 18:45 1:2 6:4 10:16

TENIS ATP - Simplu: Vienna (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
5291 V.Pospisil - A.Murray 16.10 19:20 0:2 4:6 8:12

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6518 Cota C./Las Palmas - Numancia 16.10 22:00 2:0 -:- -
6704 Cota C./Santos - Botafogo RJ 16.10 23:55 5:0 -:- -

TENIS WTA - Simplu: Luxemburg (Luxemburg)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1248 D.Allertova - V.Lepchenko 16.10 19:20 2:1 4:6 17:14

TENIS ATP - Dublu: Vienna (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1306 Gonzalez S./Rosol L. - Garcia - Lopez G./Oswald P. 16.10 19:00 2:0 7:6 -:-
1307 Melzer J./Petzschner P. - Pavic M./Sa A. 16.10 20:30 2:0 6:4 -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): San Juan (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1327 M.Trungelliti - A.Ghem 16.10 20:30 1:2 4:6 14:12
1328 J.Kubler - G.Andreozzi 16.10 22:00 0:2 3:6 5:12
1338 D.Schwartzman - J.Hernandez 16.10 23:55 2:0 6:4 12:7

HOCHEI Challenge Duel: Cine marcheaza mai multe goluri ?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1339 Skalica - Frolunda 16.10 18:30 3:2 -:- -:-
1344 St.Petersburg - Valerenga 16.10 18:30 4:1 -:- -:-
1345 Salzburg - Stjernen 16.10 19:30 6:2 -:- -:-

BADMINTON Danemarca Open (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1400 Lin D. - Jorgensen J. O 16.10 21:00

BADMINTON Danemarca Open (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1406 Li X. - Takahashi S. 16.10 20:00
1429 Liu X. - Intanon R. 16.10 20:30
1430 Hsu Y. C. - Wang Y. 16.10 21:00

BADMINTON Danemarca Open (M) - Dublu

COD

EVENIMENT

S

DATA

1438 Liu X./Qiu Z. - Endo H./Hayakawa K. 16.10 19:30
1494 Fu H./Zhang N. - Lee S. M./Tsai C. H. 16.10 20:00
1499 Kim G. J./Kim S. R. - Chai B./Hong W. 16.10 20:30

BADMINTON Danemarca Open (F) - Dublu

COD

EVENIMENT

S

DATA

1520 Kakiiwa R./Maeda M. - Goliszewski J./Nelte C. 16.10 20:30
1521 Lee S. H./Shin S. C. - Ma J./Tang Y. 16.10 20:30

FOTBAL Cupa Argentinei - Sferturi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
1533 Argentinos - Estudiantes Ba 16.10 23:55 1:1 (0:1) 2

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2032 Cota C./A.Dolgopolov - A.Mannarino 16.10 21:00 1:2 -:- -

FOTBAL Filipine FA League Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2081 Global FC - Manila Jeepney 16.10 15:15 12:0 -:- -

FOTBAL Anglia Premier League U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2082 West.Brom U21 - Aston Villa U21 16.10 21:00 4:1 (1:1) -
2123 Liverpool U21 - Southampton U21 16.10 21:00 1:3 (1:1) -

FOTBAL Indonezia Super Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2157 Sriwijaya U21 - Persipura Jay. U21 16.10 15:00 1:1 -:- -

FUTSAL Romania - Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2159 Clujana - City Tg.Mures 16.10 19:00 6:13 (8.50:13)

TENIS Challenger - Dublu (M): San Juan (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2168 Clezar G./Lama G. - Alund M./Bagnis F. 16.10 21:00 1:2 4:6 -:-
2169 F.Alvo/M.Trunge - Arguello F./Lipovsek P. T. 16.10 23:55 0:2 1:6 -:-

FOTBAL Anglia FA Cup WSL (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2176 Arsenal (F) - Man.City (F) 16.10 21:45 0:1 (0:0) 2

FOTBAL Anglia FA Cup WSL (F) - Castigatoare!

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2177 Arsenal (F) - Man.City (F) 16.10 21:45 0:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Florence (SUA), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2427 P.Rampre - C.Burger 16.10 20:00 2:0 -:- -:-