TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2239 Lim A. (Fra) - Rodionova An. (Aus) 27.08 00:00 2:0 6:3 12:7
2224 Burger C. (Ned) - Siegemund L. (Ger) 27.08 00:00 1:2 3:6 10:16
2225 Chan Y. J. (Tpe) - Ozaki R. (Jpn) 27.08 00:00 2:0 6:3 13:8
2234 Kerkhove L. (Ned) - Han X.Y. (Chn) 27.08 00:00 0:2 4:6 5:12
2233 Irigoyen M. (Arg) - Kasatkina D. (Rus) 27.08 00:00 0:2 2:6 5:12
2215 Bertens K. (Ned) - Anderson R. (Usa) 27.08 00:00 2:0 6:2 12:6
2256 Pera B. (Usa) - Voracova R. (Cze) 27.08 00:00 1:2 6:2 12:14
2257 Peterson R. (Swe) - Mayr - Achleitner P. (Aut) 27.08 00:00 2:0 6:4 13:10
2232 Hsieh S - W. (Tpe) - Foretz S. (Fra) 27.08 00:00 2:1 6:2 17:13

FOTBAL Cupa Argentinei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5960 San Lorenzo - Atl.Rafaela 27.08 00:30 1:0 (0:0) 1

FOTBAL AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5835 LDU Quito - Nacional Asuncion 27.08 00:45 1:0 (1:0) 1

BASCHET Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2876 Argentina - Rep.Dominicana 27.08 00:45 79:68 39:27 79:68

FOTBAL AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5834 Arsenal S. - CA Independiente 27.08 01:00 1:1 (1:0) 1

TENIS ATP - Dublu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1475 Fyrstenberg M./Qureshi A. - Marray J./Venus M. 27.08 01:00 2:1 3:6 19:15

TENIS ATP - Simplu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1870 Bedene A. (Gbr) - Herbert P. (Fra) 27.08 01:00 0:2 3:6 3:12

TENIS ATP - Dublu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1512 Mansouri S./Seraphim C. - Harrison C./Harrison R. 27.08 01:00 0:2 2:6 6:12

FOTBAL Cupa Braziliei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5945 Ceara CE - Sao Paulo 27.08 01:30 0:3 (0:1) 2
5947 Paysandu PA - Fluminense 27.08 01:30 1:2 (1:1) 2
5946 Figueirense SC - Atletico MG 27.08 01:30 2:1 (0:1) 2

TENIS ATP - Simplu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1877 Tsonga J - W. (Fra) - Johnson S. (Usa) 27.08 02:00 1:2 3:6 15:17

TENIS WTA - Simplu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1601 Keys M. (Usa) - Kvitova P. (Cze) 27.08 02:00 1:2 6:4 9:16

BASCHET SUA (F): WNBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1649 Indiana Fever W - Los Angeles Sparks W 27.08 02:00 79:81 43:39 79:81

BASEBALL SUA: MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1801 Washington Nationals - San Diego Padres 27.08 02:05 5:6 5:7.50
1688 Philadelphia Phillies - New York Mets 27.08 02:05 4:9 5.50:9
1814 Detroit Tigers - Los Angeles Angels 27.08 02:08 5:0 5:1.50
1815 Cincinnati Reds - Los Angeles Dodgers 27.08 02:10 4:7 5.50:7
1689 Tampa Bay Rays - Minnesota Twins 27.08 02:10 3:5 3:6.50
1663 Atlanta Braves - Colorado Rockies 27.08 02:10 3:6 3:7.50
1681 Miami Marlins - Pittsburgh Pirates 27.08 02:10 2:7 3.50:7
1668 Cleveland Indians - Milwaukee Brewers 27.08 02:10 6:2 6:3.50

TENIS ATP - Dublu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2344 Gabashvili T./Sousa J. - Inglot D./Lindstedt R. 27.08 02:30 0:2 3:6 5:12

FOTBAL Mexic: Cupa - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5901 Alebrijes De O. - Jaguares Chiapas 27.08 02:30 2:0 (2:0) 1

BASCHET Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2883 Canada - Puerto Rico 27.08 03:00 78:72 38:31 78:72

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6078 Bolivar - The Strongest 27.08 03:00 0:2 (0:0) 2

FOTBAL CONCACAF- Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5827 San Francisco FC - Queretaro 27.08 03:00 2:1 (0:0) 2

FOTBAL AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5836 Tigre - Huracan 27.08 03:00 2:5 (0:3) 2

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6080 Nacional Potosí - Sport Boys 27.08 03:00 1:3 (1:0) 1

FOTBAL Mexic: Cupa - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5902 Toluca - Zacatepec 27.08 03:00 3:1 (2:1) 1
5904 Atlas De Guadalajara - Murcielagos 27.08 03:00 2:0 (2:0) 1

FOTBAL Cupa Argentinei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5961 Racing Club - Atletico Atlanta 27.08 03:00 1:1 (0:0) 1

FOTBAL Ecuador Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6102 U. Catolica - EL Nacional 27.08 03:00 3:1 (0:1) 2

BASEBALL Mexic LMB: Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3473 Mexico - Toros de Tijuana 27.08 03:00 6:7 -:-

BASEBALL SUA: MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1782 Texas Rangers - Toronto Blue Jays 27.08 03:05 4:12 5.50:12
1664 Chicago White Sox - Boston Red Sox 27.08 03:10 0:3 0:4.50
1677 Kansas City Royals - Baltimore Orioles 27.08 03:10 5:8 5:9.50

FOTBAL AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5837 Olimpia Asuncion - Aguilas Doradas 27.08 03:15 1:1 (0:0) 1

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5530 Chicago - NY Red Bulls 27.08 03:30 3:2 (2:1) 2

TENIS ATP - Dublu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1513 Monroe N./Paire B. - Carreno - Busta P./Garcia - Lopez G. 27.08 03:30 1:2 6:1 19:18

TENIS WTA - Dublu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1991 Davis L./Riske A. - Goerges J./Hradecka L. 27.08 03:30 0:2 3:6 5:12

BASEBALL Mexic LMB: Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3474 Monclova - Saltillo 27.08 03:30 11:3 -:-

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5531 Colorado R. - Houston D. 27.08 04:00 2:1 (1:1) 1

BASEBALL Mexic LMB: Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3476 Quintana Roo - Oaxaca 27.08 04:00 6:3 -:-

FOTBAL AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5839 Sport Recife - Bahia BA 27.08 04:00 4:1 (0:0) 1
5838 Chapecoense SC - Ponte Preta 27.08 04:00 3:0 (1:0) 1

FOTBAL Cupa Braziliei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5948 Corinthians - Santos 27.08 04:00 1:2 (0:1) 2
5949 Cruzeiro/MG - Palmeiras 27.08 04:00 2:3 (1:3) 2
5950 Vasco - Flamengo RJ 27.08 04:00 1:1 (0:1) 2

BASEBALL Mexic LMB: Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3480 Yucatan - Campeche 27.08 04:05 6:1 -:-

FOTBAL Mexic: Cupa - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5903 Chivas de G. - Coras Tepic 27.08 04:30 1:1 (1:0) 1

BASEBALL SUA: MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2701 Arizona Diamondbacks - St.Louis Cardinals 27.08 04:40 1:3 1:4.50

FOTBAL CONCACAF- Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5828 CD Olimpia - Seattle 27.08 05:00 1:0 (0:0) 1
5829 CS Herediano - UANL Tigres 27.08 05:00 1:1 (1:1) 2

FOTBAL Mexic: Cupa - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5905 Club Tijuana - Necaxa 27.08 05:00 4:3 (1:3) 2

VOLEI Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3321 USA - Brazil 27.08 05:00 3:2 (24:26) 216

FOTBAL AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5840 Tolima - Dep.Junior 27.08 05:15 0:1 (0:0) 2

BASEBALL SUA: MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1816 San Francisco Giants - Chicago Cubs 27.08 05:15 4:2 4:3.50

VOLEI Campionatul Mondial (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1966 Russia W - Cuba W 27.08 06:10 3:0 (25:19) 125
1960 Algeria W - USA W 27.08 06:10 0:3 (7:25) 89
1968 Peru W - China W 27.08 09:10 0:3 (11:25) 121
1967 Kenya W - Argentina W 27.08 09:10 0:3 (12:25) 124

TENIS ITF - Simplu (M): Vsevolozhsk (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2799 B.Harris - A.Folie 27.08 10:30 2:0 -:- -:-

RUGBY Noua Zeelanda: ITM Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1287 Tasman - Manawatu 27.08 10:35 41:21 (41:35.50)

TENIS ITF - Simplu (F): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2957 S.Oyen - M.Partaud 27.08 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3002 L.Tomasetto - M.Kilani 27.08 11:00 0:2 -:- -:-

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2369 Schalk C./Saxton B. - Gogtepe V./Giginoglu M. 27.08 11:00

TENIS ITF - Simplu (F): Poertschach (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2926 M.Bouzkova - V.Hofer 27.08 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2945 K.Versteeg - D.Kremer 27.08 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Poertschach (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2923 K.Muchova - A.Weiss 27.08 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2738 E.Kazionova - C.Fayol 27.08 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2943 K.Kennel - V.Grammatikop. 27.08 11:00 0:2 -:- -:-

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2351 Herrera P./Collado A. G. - Kadziola M./Szalankiewicz J. 27.08 11:00
2368 Oliveira E. G./Salgado P. - Beeler N./Strasser A. 27.08 11:00

TENIS ITF - Simplu (F): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2930 B.Geukens - Z.Scandalis 27.08 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2753 D.Pichler - L.Miedler 27.08 11:00 0:2 -:- -:-
2754 D.Popko - D.Wirlend 27.08 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Ueberlingen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3020 E.Esteve L. - F.Peters 27.08 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3072 M.Lazareva - S.Finck 27.08 11:00 0:2 -:- -:-
2740 M.Del Peral - F. - F.AL Nabhani 27.08 11:00 0:2 -:- -:-
2739 F.Codino - M.Honcova 27.08 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3075 M.Haim - K.Krawietz 27.08 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2996 A.Dougaz - A.Harajchi 27.08 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Poertschach (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2927 P.Cuk - L.Huber 27.08 11:00 2:0 -:- -:-

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2352 Krou Y./Rowlandson E. - Grimalt E./Grimalt M. 27.08 11:00
2367 Nicolai P./Lupo D. - Ranghieri A./Carambula A. 27.08 11:00

TENIS ITF - Simplu (M): Brasov (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2988 D.Dima - L.Di Maro 27.08 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Mamaia (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2904 E.Ruse - N.Dascalu 27.08 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Tehran (Iran)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3012 N.Fatic - F.Brtnicky 27.08 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Kiriyat Gat (Israel)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2767 C.Johns - E.Song 27.08 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Tehran (Iran)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3013 N.Serdarusic - D.Katic 27.08 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Mamaia (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2903 A.Bogdan - G.Poznikhirenko 27.08 11:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Cupa Rusiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5925 FC Belogorsk - SKA Energiya 27.08 11:30 0:4 (0:0) 2

TENIS ITF - Simplu (M): Kiriyat Gat (Israel)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2773 M.Geerts - E.Johnson 27.08 11:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Mamaia (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2905 K.Von Deichmann - A.Cadantu 27.08 11:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Kiriyat Gat (Israel)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2770 D.Bar - E.Leshem 27.08 11:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Tehran (Iran)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3016 R.Stanek - V.Safranek 27.08 11:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Kiriyat Gat (Israel)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2771 D.Tamir - P.Kobelt 27.08 11:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Ueberlingen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3017 A.Obert - V.Guenther 27.08 11:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Koper (Slovenia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2743 M.Pislak - J.Estable 27.08 12:00 0:2 -:- -:-

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1741 Angarsk (Rus) - Nizhny Tagil (Rus) 27.08 12:00 3:2 2:1 3:2

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1631 Yakult Swallows - Yomiuri Giants 27.08 12:00 2:0 3.50:0

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2391 Fijalek G./Prudel M. - Fuchs S./Windscheif S. 27.08 12:00

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2715 A.Bukta - K.Wlodarczak 27.08 12:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Braunschweig (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2898 Y.Cavalle R. - J.Teichmann 27.08 12:00

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2381 Doppler C./Horst A. - Plavins M./Regza H. 27.08 12:00

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2726 N.Coopersmith - M.Spremo 27.08 12:00 2:1 -:- -:-
2727 N.Potocnik - G.Pantuckova 27.08 12:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Campionatul AFF U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3340 Myanmar U19 - Timorul De Est U19 27.08 12:00 1:1 -:- -

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1633 Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 27.08 12:00 3:5 4.50:5

TENIS ITF - Simplu (F): Braunschweig (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2897 V.Strakhova - M.Benoit 27.08 12:00 1:2 -:- -:-
2890 V.Heisen - K.Kawa 27.08 12:00 0:2 -:- -:-

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2392 Samoilovs A./Smedins J. - Kapa I./McHugh C. 27.08 12:00

TENIS ITF - Simplu (M): Libreville (Gabon)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2781 A.Escoffier - M.Fynn 27.08 12:00 2:0 -:- -:-

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1613 Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 27.08 12:00 2:0 2:1.50
1626 Orix Buffaloes - Rakuten Gold. Eagles 27.08 12:00 0:6 0:7.50
1614 Nippon Ham Fighters - Seibu Lions 27.08 12:00 0:6 1.50:6

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2379 Brouwer A./Meeuwsen R. - Daguerre J. B./Salvetti Y. 27.08 12:00
2394 Semenov K./Krasilnikov V. - Virgen J./Ontiveros L. 27.08 12:00

TENIS ITF - Simplu (M): Libreville (Gabon)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2786 G.Ouattara - C.Silverman 27.08 12:00 0:2 -:- -:-

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1772 Russkie Vityazi (Rus) - Dinamo St. Petersburg (Rus) 27.08 12:00 2:1 2:0 2:1

RUGBY Australia: NRC

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2894 Sydney Stars - Queensland Country 27.08 12:30 50:40 (50:53.50)

TENIS ITF - Simplu (F): Poertschach (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2925 M.Antonitsch - N.Vajdova 27.08 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Caslano (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2733 C.Touly - E.Wacanno 27.08 12:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2998 D.Kuzmanov - M.Echargui 27.08 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2947 S.Distelmans - C.Ewijk 27.08 12:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2760 N.Reissig - P.Goldsteiner 27.08 12:30

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2305 NC Dinos - Hanwha Eagles 27.08 12:30 4:1 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Roehampton (Marea Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2863 S.Bensoussan - D.Altmaier 27.08 12:30 2:0 -:- -:-

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2304 Lotte Giants - Nexen Heroes 27.08 12:30 8:3 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Vsevolozhsk (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2803 M.Netuschil - C.Taberner 27.08 12:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2850 M.Chazal - J.Choinski 27.08 12:30

TENIS ITF - Simplu (F): Poertschach (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2907 J.Grabher - K.Peckl 27.08 12:30 2:0 -:- -:-

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2303 LG Twins - SK Wyverns 27.08 12:30 3:6 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Brasov (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2995 N.Frunza - C.Fortuna 27.08 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2997 A.Gaspar M. - C.Testoni 27.08 12:30

TENIS ITF - Simplu (M): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2761 P.Brunner - M.Urbanija 27.08 12:30 2:0 -:- -:-

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2302 KT Wiz Suwon - KIA Tigers 27.08 12:30 5:3 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Caslano (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2730 C.Grimm - V.Lukacs 27.08 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2755 K.Dmitriev - L.Hampel 27.08 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2844 B.Van De Zand. - Y.Maden 27.08 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): El Kantaoui (Tunisia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2999 F.Feitt - C.Negritu 27.08 12:30 0:2 -:- -:-
3003 V.Mladenov - A.Completo 27.08 12:30 2:0 -:- -:-

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2517 Samsung Lions - Doosan Bears 27.08 12:30 7:6 -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2942 J.Boualem - S.Lamens 27.08 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Brasov (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2993 G.Petit - L.Mugevicius 27.08 12:30 2:0 -:- -:-

VOLEI Campionatul Mondial (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1994 South Korea W - Serbia W 27.08 12:40 0:3 (16:25) 126

FOTBAL Meci amical intertari tineret U19 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3230 India U19 - Bangladesh U19 27.08 12:45 0:0 -:- -

RUGBY Australia: NRL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1289 South Sydney Rabbitohs - Brisbane Broncos 27.08 12:45 12:47 (14.50:47)

CRICHET World - One Day International

COD

EVENIMENT

S

DATA

1995 Irlanda - Australia 27.08 12:45

TENIS Challenger - Simplu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1981 Riba P. (Esp) - De Schepper K. (Fra) 27.08 13:00

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2406 Erdmann J./Matysik K. - Dalhausser P./Lucena N. 27.08 13:00

BASCHET Africa: Campionatul African Locurile 13-16

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3165 Zimbabwe - Uganda 27.08 13:00 64:72 29:36 64:72

FOTBAL Coreea de Sud - WK-League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3183 Seoul C.(F) - Busan S.(F) 27.08 13:00 2:4 -:- -

VOLEI Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3407 KoVe - MGTU Moscow 27.08 13:00 0:3 (21:25) 134

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (F): Olsztyn (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2140 Valjas K./Broder J. L. - Arvaniti V./Tsiartsiani M. 27.08 13:00

FOTBAL India - Liga Goa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3215 Churchill B. - SC de Goa 27.08 13:00 3:0 -:- -

FOTBAL Coreea de Sud - WK-League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3178 Hyundai S. (F) - Suwon (F) 27.08 13:00 1:1 -:- -

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (F): Olsztyn (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2102 Salgado C./Salgado M. C. - Trybula A./Kloda M. 27.08 13:00

FOTBAL India Calcutta - Premier Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3207 East Bengal - Police SA 27.08 13:00 4:1 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Kiriyat Gat (Israel)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2765 B.Patael - D.Dudockin 27.08 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bytom (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2838 M.Eriksson - A.Michon 27.08 13:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Woking (Marea Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2968 D.Galfi - P.Ozgen 27.08 13:00

TENIS ITF - Simplu (M): Tehran (Iran)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3009 D.Petrovic - F.Mercuri 27.08 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS Challenger - Simplu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1953 Podlipnik - Castillo H. (Chi) - Giustino L. (Ita) 27.08 13:00 1:2 2:6 11:16

HOCHEI PE IARBA Europa: EuroHockey Championship (M) Locurile 5-8

COD

EVENIMENT

S

DATA

3785 Rusia - Franta 27.08 13:00

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

2688 Cota C./Tenis.P.Riba M. - K.De Schepper 27.08 13:00

TENIS ITF - Simplu (F): Woking (Marea Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2969 D.Papamichail - R.Sramkova 27.08 13:00 0:2 -:- -:-

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (F): Olsztyn (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2100 Franca L./Antunes T. - Ukolova E./Birlova E. 27.08 13:00

TENIS ITF - Simplu (F): Woking (Marea Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2981 V.Golubic - M.Bolkvadze 27.08 13:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Tehran (Iran)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3014 P.Fabian - M.Jankovic 27.08 13:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Bytom (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2836 A.Basso - K.Zieba 27.08 13:00 2:0 -:- -:-

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (F): Olsztyn (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2099 Bansley H./Pavan S. - Fendrick L./Sweat B. 27.08 13:00

HOCHEI CM Juniori Intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1911 Dinamo - Shinnik - Djurgardens U20 27.08 13:00 2:3 1:1 2:3

TENIS ITF - Simplu (F): Woking (Marea Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2958 A.Vrljic - E.Appleton 27.08 13:00 2:1 -:- -:-

CICLISM Turul Spaniei 2015 Etapa 10

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
3529 CL/D.Martin 27.08 13:10 2
3629 CL/S.Sanchez 27.08 13:10 17
3532 CL/J.E.Chaves 27.08 13:10 1
3562 CL/N.Quintana 27.08 13:10 9
3634 CL/T.De Gendt 27.08 13:10 55
3644 CL/L.Meintjes 27.08 13:10 18
3548 CL/P.Sagan 27.08 13:10 95
3593 CL/F.Aru 27.08 13:10 11
3646 CL/C.Gautier 27.08 13:10 89
3635 CL/O.Fraile 27.08 13:10 156
3530 CL/N.Roche 27.08 13:10 10
3549 CL/T.Dumoulin 27.08 13:10 3
3563 CL/J.Vanendert 27.08 13:10 51
3526 CL/J.Rodriguez 27.08 13:10 6
3599 CL/P.Serry 27.08 13:10 90
3525 CL/A.Valverde 27.08 13:10 5
3602 CL/S.Chavanel 27.08 13:10 57
3633 CL/N.Berhane 27.08 13:10 50
3557 CL/R.Majka 27.08 13:10 8
3558 CL/C.Froome 27.08 13:10 7
3645 CL/M.Landa 27.08 13:10 12
3547 CL/J.Goncalves 27.08 13:10 19
3561 CL/P.Bilbao 27.08 13:10 16
3647 CL/A.Txurruka 27.08 13:10 58
3527 CL/D.Moreno 27.08 13:10 22
3594 CL/T.Van der Sande 27.08 13:10 65
3554 CL/S.L.Henao 27.08 13:10 13
3555 CL/D.Pozzovivo 27.08 13:10 14

VOLEI Campionatul Mondial (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1997 Dominican Republic W - Japan W 27.08 13:20 2:3 (18:25) 218

FOTBAL Cupa Rusiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5926 Baikal Irkutsk - Tom Tomsk 27.08 13:30 3:2 (1:1) 2

TENIS ITF - Simplu (M): Libreville (Gabon)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2795 J.Meda - A.Surreaux 27.08 13:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Braunschweig (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3156 E.Alexandrova - C.Collins 27.08 13:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2729 T.Lukas - A.Lekaj 27.08 13:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Braunschweig (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2877 O.Saez Larra - K.Barbat 27.08 13:30 1:2 -:- -:-
2878 P.Uberalova - C.Klasen 27.08 13:30

TENIS ITF - Simplu (M): Ueberlingen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3018 D.Masur - O.Mrose 27.08 13:30 2:0 -:- -:-

BASEBALL Taiwan CPBL - Primul Tur

COD

EVENIMENT

S

DATA

4316 Uni Lions - Lamigo Monkeys 27.08 13:35
4315 Brother Elephants - Eda Rhinos 27.08 13:35

TENIS ITF - Simplu (F): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2931 E.Boeykens - M.Wagemaker 27.08 14:00 2:0 -:- -:-

BADMINTON Vietnam Open (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2050 Pangisthu M. B. - Anthony G. 27.08 14:00

TENIS ITF - Simplu (F): Bagnatica (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2703 A.Balducci - T.Zidansek 27.08 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Caslano (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2735 G.Brescia - Y.In - Albon 27.08 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2853 S.Barry - N.Lootsma 27.08 14:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2762 R.Kern - S.Ofner 27.08 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Roehampton (Marea Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2864 S.Diez - M.Giraldi R. 27.08 14:00 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Poertschach (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2914 K.Kurz - P.Rebersak 27.08 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Ueberlingen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3022 G.Gran. - Pujol - R.Peham 27.08 14:00 2:0 -:- -:-

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (F): Olsztyn (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2141 Bednarczuk A./Seixas B. - Wang F./Yue Y. 27.08 14:00
2152 Kessy J./Day E. - Wloch M./Stepien A. 27.08 14:00

TENIS ITF - Simplu (F): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2946 K.Zimmermann - S.Pirazhenka 27.08 14:00 0:2 -:- -:-

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (F): Olsztyn (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2319 Silva J. F./Antonelli M. - Holtwick K./Semmler I. 27.08 14:00

TENIS ITF - Simplu (F): Poertschach (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2906 I.Primorac - L.Jurikova 27.08 14:00 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Koper (Slovenia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2741 L.Barzo - D.Radanovic 27.08 14:00 1:2 -:- -:-

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2186 Izhevsk (Rus) - Toros Neftekamsk (Rus) 27.08 14:00 5:6 2:2 5:6
4318 Balashikha (Rus) - Chelmet Chelyabinsk (Rus) 27.08 14:00 2:2 0:0 3:2

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (F): Olsztyn (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2318 Laboureur C./Sude J. - van Gestel S./Van der Vlist J. 27.08 14:00

TENIS ITF - Simplu (M): St.Poelten (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2756 N.Razborsek - B.Trinker 27.08 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Poertschach (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2929 Y.Neuwirth - N.Hofmanova 27.08 14:00

BADMINTON Vietnam Open Dublu (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2089 Hsieh P. C./Wu T. J. - Haris D. D./Pradipta R. A. 27.08 14:10

TENIS Challenger - Dublu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1403 Cipolla F./Munoz - De La Nava D. - Cerretani J./Paval C. 27.08 14:20 2:1 7:5 22:21

TENIS ITF - Simplu (M): Bytom (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2841 M.Michalicka - M.Schmid 27.08 14:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Woking (Marea Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2967 C.Paquet - D.Marcinkevica 27.08 14:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Singapore S.League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5933 Young Lions - Home Utd. 27.08 14:30 0:2 (0:0) 2

TENIS ITF - Simplu (M): Brasov (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2994 M.Jecan - M.Vilella M. 27.08 14:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Woking (Marea Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2964 C.Giovine - G.Barbieri 27.08 14:30 2:0 -:- -:-
2973 K.Dunne - A.Amanmuradova 27.08 14:30 2:1 -:- -:-
2970 F.Christie - I.De Vroome 27.08 14:30 2:0 -:- -:-

BADMINTON Vietnam Open (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2071 Chen J. - Kawakami S. 27.08 14:45

BADMINTON Vietnam Open (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2055 Azizan T. - Nishimoto K. 27.08 14:45

BADMINTON Vietnam Open Dublu (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2085 Angriawan B./Saputra R. A. - Hee Y./Loh K. 27.08 14:55

BADMINTON Vietnam Open Dublu (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2091 Chae Y. J./Kim H. R. - Chayanit C./Muenwong P. 27.08 14:55

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (F): Olsztyn (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2326 Ludwig L./Walkenhorst K. - K. - Forrer I./Verge - Depre A. 27.08 15:00
2329 Zumkehr N./Heidrich J. - Fopma J./Hochevar B. 27.08 15:00

VOLEI Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3406 Isku - Belgorod 27.08 15:00 1:3 (20:25) 175

TENIS ITF - Simplu (M): Vsevolozhsk (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2801 J.Merckx - A.Hoang 27.08 15:00 1:2 -:- -:-

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (F): Olsztyn (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2327 Meppelink M./Van Iersel M. - Walsh K./Ross A. 27.08 15:00

TENIS ITF - Simplu (M): Libreville (Gabon)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2798 T.Vorster - D.Forchap 27.08 15:00 2:0 -:- -:-

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (F): Olsztyn (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2320 Fernandez S. L./Baquerizo E. - Goricanec T./Huberli T. 27.08 15:00

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1765 Mogilev (Blr) - Slavutych Smolensk (Rus) 27.08 15:00 5:3 2:2 5:3

TENIS ITF - Simplu (F): Braunschweig (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2866 B.Haas - M.Borecka 27.08 15:00 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Duino Aurisina (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2805 D.Capecchi - A.Bega 27.08 15:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Campionatul AFF U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3343 Vietnam U19 - Malaezia U19 27.08 15:00 0:0 -:- -

HOCHEI PE IARBA Europa: EuroHockey Championship (M) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

3783 Olanda - Irlanda 27.08 15:15

TENIS Challenger - Simplu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1943 Garin Ch. (Chi) - Caruso S. (Ita) 27.08 15:20 1:2 4:6 13:13

BASCHET Africa: Campionatul African - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1971 Gabon - Nigeria 27.08 15:30 64:88 25:49 64:88

BADMINTON Vietnam Open (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2075 Tee J. Y. - Buranaprasertsuk P. 27.08 15:30

TENIS ITF - Simplu (F): Bagnatica (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2714 L.Samsonova - A.Schaefer 27.08 15:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Caslano (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2737 V.Wolff - N.Proese 27.08 15:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Ueberlingen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3024 H.Wagner - M.Sieber 27.08 15:30 1:2 -:- -:-
3028 T.Simon - J.Kahlke 27.08 15:30 2:0 -:- -:-

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1747 Irbis (Rus) - Loko (Rus) 27.08 15:30 1:4 0:2 1:4

BADMINTON Vietnam Open (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2056 Chong W. F. - Nguyen T. M. 27.08 15:30

TENIS ITF - Simplu (M): Duino Aurisina (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2812 Q.Halys - G.Di Nicola 27.08 15:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Roehampton (Marea Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2857 N.Rosenzweig - H.Nys 27.08 15:30 1:2 -:- -:-

BADMINTON Vietnam Open Dublu (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2094 Chua Y. L. E./Sari Citra D. - Cheng C. Y./Lee Chia H. 27.08 15:40

BADMINTON Vietnam Open Dublu (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2086 Koo K. K./Tan B. H. - Lin C. Y./Wu H. L. 27.08 15:40

TENIS Challenger - Dublu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1404 Marcan D./Sancic A. - Virgili A./Volante M. 27.08 15:40 2:1 7:6 23:20

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (F): Olsztyn (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2349 Pata M./Matauatu L. - Lehtonen R./Lahti T. 27.08 16:00
2340 Kolosinska K./Brzostek M. - Bawden L./Clancy T. 27.08 16:00

TENIS ITF - Simplu (F): Koper (Slovenia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2752 S.Njiric - A.Bondar 27.08 16:00 1:2 -:- -:-
2744 R.Stolmar - K.Kramperova 27.08 16:00 2:1 -:- -:-

CRICHET Regatul Unit: One-Day Cup Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1882 Surrey - Kent 27.08 16:00
1881 Essex - Yorkshire 27.08 16:00

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2407 Binstock J./Schachter S. - Winter T./Petutschnig L. 27.08 16:00

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (F): Olsztyn (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2330 Gallay A./Klug G. - Dubovcova N./Nestarcova D. 27.08 16:00

FOTBAL Scotia - Liga de Tineret

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5796 Hibernian U20 - Celtic U20 27.08 16:00 0:5 -:- -

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (F): Olsztyn (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2341 Lima T./Alves F. B. - Menegatti M./Orsi Toth V. 27.08 16:00

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2432 Cerutti A./Schmidt B. O. - Hyden J./Bourne T. 27.08 16:00

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3039 M.Niesten - P.Bothwell 27.08 16:00 2:0 -:- -:-

FOTBAL Slovacia - Liga tineret U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3256 Dukla Banska B.U19 - Senec U19 27.08 16:00 1:1 -:- -

BADMINTON Vietnam Open (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2082 Katethong S. - Ayustine D. 27.08 16:15

BADMINTON Vietnam Open (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2069 Jaiswal S. - Verma S. 27.08 16:15

BADMINTON Vietnam Open Dublu (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2087 Issara B./Puangpuapech N. - Chung E./Kim D. Y. 27.08 16:25

BADMINTON Vietnam Open Dublu (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2096 Dewi K./Marissa V. - Amitrapai S./Chochuwong P 27.08 16:25

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1872 Barys Astana - Salavat Ufa 27.08 16:30 5:3 1:1 5:3

TENIS ITF - Simplu (F): Braunschweig (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2868 K.Lehnert - A.Klasen 27.08 16:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Vsevolozhsk (Rusia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2800 J.De Loore - C.Geens 27.08 16:30 1:2 -:- -:-

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1846 Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk 27.08 16:30 3:3 0:2 3:4

FOTBAL Cupa Rusiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5927 SKA Rostov - Armavir 27.08 16:30 0:2 (0:2) 2

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1769 Orsk (Rus) - Kazzinc - Torpedo (Kaz) 27.08 16:30 5:1 1:0 5:1

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2534 Rego E./Santos R. - Rosenthal S./Brunner T. 27.08 17:00

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1784 Biel (Sui) - Schwenninger (Ger) 27.08 17:00 0:2 0:0 0:2

HOCHEI CM Juniori Intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1945 Snezhnye Barsy - HC Riga 27.08 17:00 2:2 1:0 2:3

TENIS ITF - Simplu (M): Bytom (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2837 K.Majchrzak - M.Gawron 27.08 17:00 0:2 -:- -:-

BADMINTON Vietnam Open (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2083 Ongbumrungpan B. - Fitriani F. 27.08 17:00

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3224 Al Rayyan - Umm - Salal 27.08 17:00 4:0 (2:0) 1

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2524 Nummerdor R./Varenhorst C. - Grimalt E./Grimalt M. 27.08 17:00

TENIS ITF - Simplu (M): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2848 G.Den Heijer - J.Huta Galung 27.08 17:00 0:2 -:- -:-

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2515 Krou Y./Rowlandson E. - Eglseer P./Mullner D. 27.08 17:00

HOCHEI CM Juniori Intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1931 Chaika - TPS U20 27.08 17:00 5:0 0:0 5:0

FOTBAL Meci amical intertari tineret U17 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3228 Ucraina U17 - Azerbaidjan U17 27.08 17:00 1:1 -:- -

VOLEI Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
3404 Avtomobilist - Yaroslavl 27.08 17:00 3:1 (25:22) 189

HOCHEI CM Juniori Intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1930 Avto - Chicago Steel 27.08 17:00 1:6 1:2 1:6

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2514 Gibb J./Patterson C. - Losiak B./Kantor P. 27.08 17:00

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
4324 Yunost Minsk (Blr) - Molodechno (Blr) 27.08 17:00 6:3 1:0 6:3

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2527 Oliveira E. G./Salgado P. - Ranghieri A./Carambula A. 27.08 17:00

BADMINTON Vietnam Open Dublu (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2088 Huang K./Wang S. - Chopra P. J./Dewalkar A. 27.08 17:10

BADMINTON Vietnam Open Dublu (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2097 Kim S. Y./Kong H. Y. - Gebby Ristiyani I./Tiara Rosalia N. 27.08 17:10

TENIS ITF - Dublu (M): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3671 Ameal J I / Pini S E - Kohen A / Uchida K 27.08 17:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3040 M.Tinelli - J.Montero 27.08 17:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (F): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3029 L.Brouleau - J.Lazarevic 27.08 17:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intertari tineret U18 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3229 Finlanda U18 - Muntenegru U18 27.08 17:30 3:0 -:- -

FOTBAL Ucraina U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3303 Shakhtar D.U21 - Met.Zaporizhya U21 27.08 17:30 5:0 -:- -

FUTSAL Cupa Uefa - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1691 Sievi - Grorud 27.08 17:30 7:2 -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3035 C.Denolly - M.Konecny 27.08 17:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3004 B.Erguden - S.Korshunov 27.08 17:30 2:1 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3038 J.PLA Malfeito - P.Vajda 27.08 17:30 1:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3006 T.Dankl - U.Nastasi 27.08 17:30 0:2 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3036 C.Ilkel - C.Kohl 27.08 17:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3158 L.Salaba - N.Portales 27.08 17:30 2:0 -:- -:-

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3037 J.Ocleppo - A.Yuksel 27.08 17:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Cupa Cehiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2638 Prostejov - Trinec 27.08 17:30 0:0 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (M): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3007 Y.Jankovits - M.Sekulic 27.08 17:30 2:1 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1393 Behar A./Lopez - Perez E. - Kretschmer G./Satschko A. 27.08 17:30 0:2 3:6 9:13

TENIS ITF - Dublu (M): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3681 Olivieri G A / Pena Lopez M - Gennaro D / Paz J P 27.08 17:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Lituania A Lyga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5238 Utenis Utena - Granitas Klaipeda 27.08 17:30 0:0 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (M): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3062 N.Selivanov - A.Celikbilek 27.08 17:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4194 Kairat A. - Bordeaux 27.08 17:45 0:0 -:- -

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3041 Kairat Almaty - Bordeaux 27.08 17:45 2:1 (1:0) 1

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2047 Novikov D. (Usa) - Ebden M. (Aus) 27.08 18:00 1:2 3:6 12:18

FOTBAL Meci amical intertari tineret U17 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3227 Slovenia U17 - Irlanda de Nord U17 27.08 18:00 1:0 -:- -

HANDBAL Romania Liga Nationala (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1948 Odorhei - Minaur Baia Mare 27.08 18:00 22:18 9:9

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2033 Ignatik U. (Blr) - Donskoy E. (Rus) 27.08 18:00 1:2 6:3 11:15

TENIS ITF - Simplu (M): Ueberlingen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3025 J.Jahn - F.Fallert 27.08 18:00 2:1 -:- -:-

HANDBAL Romania Liga Nationala (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1949 Resita - Vaslui 27.08 18:00 27:27 15:14

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2128 Sasnovich A. (Blr) - Badosa G. P. (Esp) 27.08 18:00 2:1 2:6 14:10

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1785 Olomouc (Cze) - Karlovy Vary (Cze) 27.08 18:00 1:0 0:0 1:0

TENIS Challenger - Simplu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1938 Cachin P. (Arg) - Volandri F. (Ita) 27.08 18:00 0:2 2:6 5:12

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2126 Oudin M. (Usa) - Wang Y. (Chn) 27.08 18:00 2:1 6:7 19:16

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2546 Schalk C./Saxton B. - Kadziola M./Szalankiewicz J. 27.08 18:00

TENIS ITF - Simplu (F): Winnipeg (Canada)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3033 M.Krajicek - A.Rodionova 27.08 18:00 2:1 -:- -:-

FOTBAL Cupa Rusiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5930 Metallurg Vyksa - N.Novgorod 27.08 18:00 0:2 (0:1) 2

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2125 Ostapenko J. (Lat) - Glushko J. (Isr) 27.08 18:00 2:1 2:6 14:10

FOTBAL Meci amical intertari (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3252 Romania (F) - Moldova (F) 27.08 18:00 5:0 -:- -

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2042 Kravchuk K. (Rus) - Zopp J. (Est) 27.08 18:00 2:1 6:2 16:14

HANDBAL Romania Liga Nationala (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1947 Dinamo Bucuresti - CSM Focsani 27.08 18:00 41:31 20:18

FOTBAL Cupa Cehiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2640 Rymarov - Banik O. 27.08 18:00 4:3 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Winnipeg (Canada)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3031 E.Webley - Smith - F.Stollar 27.08 18:00 2:0 -:- -:-

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2070 Przysiezny M. (Pol) - Montanes A. (Esp) 27.08 18:00 0:2 2:6 8:13

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2542 Nicolai P./Lupo D. - Beeler N./Strasser A. 27.08 18:00

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2072 Struff J - L. (Ger) - Ymer E. (Swe) 27.08 18:00 1:2 2:6 14:17
2041 Klein B. (Gbr) - Lamasine T. (Fra) 27.08 18:00 2:0 6:3 12:5

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2073 Bellis C. (Usa) - Oprandi R. (Sui) 27.08 18:00 2:0 7:5 14:10

HANDBAL Romania Liga Nationala (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1952 Turda - Municipal Calarasi 27.08 18:00 24:24 10:9

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2025 Daniel T. (Jpn) - Basic M. (Bih) 27.08 18:00 2:0 7:6 13:7

BASCHET Africa: Campionatul African - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2873 Egypt - Angola 27.08 18:00 63:83 29:43 63:83

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2536 Erdmann J./Matysik K. - Daguerre J. B./Salvetti Y. 27.08 18:00
2537 Herrera P./Collado A. G. - Gogtepe V./Giginoglu M. 27.08 18:00

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2030 Gonzalez M. (Arg) - Vanni L. (Ita) 27.08 18:00 2:1 6:3 17:12

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2535 Brouwer A./Meeuwsen R. - Dalhausser P./Lucena N. 27.08 18:00

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2092 Eguchi M. (Jpn) - Soler - Espinosa S. (Esp) 27.08 18:00 2:1 2:6 14:9
2093 Gasparyan M. (Rus) - Pegula J. (Usa) 27.08 18:00 0:2 3:6 6:12

TENIS ITF - Simplu (M): Duino Aurisina (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2811 D.Rice - E.Eremin 27.08 18:00 0:2 -:- -:-

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3374 Epinal (Fra) - Ilves (Fin) 27.08 18:15 0:5 0:1 0:5

FOTBAL EAU - Cupa Ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2682 AL Shabab AL Arabi - Dibba Al Fujairah 27.08 18:25 3:2 (1:1) 1

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1897 Jokerit - Nizhny Novgorod 27.08 18:30 5:1 1:0 5:1

FOTBAL EAU - Cupa Ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2681 Baniyas - Al - Nasr Dubai 27.08 18:30 0:1 (0:0) 2

HOCHEI Europa (M): Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1651 Lukko (Fin) - Fribourg (Sui) 27.08 18:30 4:2 0:0 4:2

FOTBAL Cupa Cehiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3175 Slavoj Cesky Krumlov - Ceske Budejovice 27.08 18:30 0:4 -:- -

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1787 Trebic (Cze) - Jihlava (Cze) 27.08 18:30 6:1 3:0 6:1

FOTBAL Cupa Rusiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5928 FC Pskov - 747 - Tosno 27.08 18:30 0:1 (0:1) 2

FOTBAL Finlanda Ykkonen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5018 Jyvaskyla - MP Mikkeli 27.08 18:30 3:2 (1:1) 1

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1773 Vitebsk (Blr) - Novopolotsk (Blr) 27.08 18:30 2:2 1:1 2:3

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2692 Cota C./Hochei.Tappara - Djugardens 27.08 18:30 2:2 -:- -

FOTBAL Finlanda:Kakkonen West

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5013 Musa Pori - P - lirot 27.08 18:30 0:3 -:- -

HOCHEI Europa (M): Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1652 Tappara (Fin) - Djurgardens (Swe) 27.08 18:30 2:2 0:1 2:3

FOTBAL Estonia - Esiliiga B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3206 Hujk Emmaste - FC Puuma 27.08 18:30 3:1 -:- -

HOCHEI Europa (M): Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1650 Karpat (Fin) - Krefeld Pinguine (Ger) 27.08 18:30 4:1 1:1 4:1

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3398 Peliitat (Fin) - LeKi (Fin) 27.08 18:30 5:5 1:1 5:6
4322 Bars (Rus) - Volzhsk (Rus) 27.08 18:30 0:3 0:1 0:3

TENIS ITF - Simplu (M): Roehampton (Marea Britanie)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2854 F.Coria - L.Perret 27.08 18:30 2:0 -:- -:-

FOTBAL Finlanda:Kakkonen North

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5065 GBK Kokkola - Kiisto 27.08 18:30 2:0 -:- -

FOTBAL Polonia I Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5405 M.Legnica - Wisla Plock 27.08 18:30 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Arabia Saudita Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5938 Al Khaleej - Al - Ahli Jeddah 27.08 18:45 0:4 (0:1) 2

FUTSAL Cupa Uefa - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1694 Gentofte - Pescara 27.08 19:00 0:3 -:-

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1013 Senica (Svk) - Trnava (Svk) 27.08 19:00 5:6 2:2 5:6

BASCHET Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1936 Lithuania - Turkey 27.08 19:00 53:71 24:30 53:71

TENIS ITF - Simplu (M): Lausanne (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3153 P.Sakamoto - E.Gomez 27.08 19:00 2:0 -:- -:-

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2552 Semenov K./Krasilnikov V. - Plavins M./Regza H. 27.08 19:00

TENIS ITF - Simplu (M): Lausanne (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3140 A.Tsuchiya - D.Dutra D.S. 27.08 19:00 0:2 -:- -:-

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1899 Lokomotiv Yaroslavl - Lada 27.08 19:00 2:0 1:0 2:0

FUTSAL Cupa Uefa - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1693 Blue Magic - Nacional 27.08 19:00 0:15 -:-

FOTBAL Polonia I Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5406 Pogon Siedlce - Katowice 27.08 19:00 2:0 (2:0) 1

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4196 Jablonec - Ajax 27.08 19:00 0:0 -:- -
4199 Karabakh - Young Boys 27.08 19:00 0:0 -:- -

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1791 Litomerice (Cze) - Usti nad Labem (Cze) 27.08 19:00 4:4 1:0 5:4

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2547 Doppler C./Horst A. - Virgen J./Ontiveros L. 27.08 19:00

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1797 Zlin (Cze) - Zvolen (Svk) 27.08 19:00 1:3 0:0 1:3

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3046 R.Kazan - Rabotnicki S. 27.08 19:00 1:0 (1:0) 1

BASCHET Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1918 Croatia - Bosnia & Herzegovina 27.08 19:00 97:79 40:37 97:79

FOTBAL Cupa Rusiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5929 FK Khimki - Tyumen 27.08 19:00 3:0 (2:0) 1

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2550 Fijalek G./Prudel M. - Kapa I./McHugh C. 27.08 19:00

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1796 Sumperk (Cze) - Prerov (Cze) 27.08 19:00 2:2 2:0 2:2
1788 Benatky (Cze) - Kadan (Cze) 27.08 19:00 3:1 0:1 3:1
1789 Havirov (Cze) - Krakow (Pol) 27.08 19:00 2:5 0:1 2:5
1790 Kladno (Cze) - Ceske Budejovice (Cze) 27.08 19:00 2:5 2:1 2:5

VOLEI PE PLAJA Grabd Slam (M): Olsztyn (Polonia) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

2551 Samoilovs A./Smedins J. - Fuchs S./Windscheif S. 27.08 19:00

TENIS ITF - Simplu (M): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3157 J.Cannell - J.Milton 27.08 19:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Meci amical intertari tineret U17 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3225 Bulgaria U17 - Danemarca U17 27.08 19:00 0:0 -:- -

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1792 Piestany (Svk) - Ujpest (Hun) 27.08 19:00 4:2 0:2 4:2

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4200 R.Kazan - Rabotnicki 27.08 19:00 0:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3160 S.Rodriguez T. - G.Jacq 27.08 19:00 1:2 -:- -:-

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1745 HC MVD (Rus) - MHC Spartak (Rus) 27.08 19:00 2:0 0:0 2:0
1793 Plzen (Cze) - Mlada Boleslav (Cze) 27.08 19:00

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3042 Jablonec - Ajax 27.08 19:00 0:0 (0:0) -
3043 Karabakh - Young Boys 27.08 19:00 3:0 (2:0) 1

FOTBAL Germania Regionala Nord-Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5167 VfB Auerbach - BFC Dynamo 27.08 19:00 4:1 (1:0) 1

HOCHEI PE IARBA Europa: EuroHockey Championship (M) Locurile 5-8

COD

EVENIMENT

S

DATA

3787 Spania - Belgia 27.08 19:15

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2090 Cirstea S. (Rou) - Vekic D. (Cro) 27.08 19:20 2:1 7:6 15:16
2133 Zanevska M. (Ukr) - Abduraimova N. (Uzb) 27.08 19:20 2:0 6:3 12:7

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2040 Kicker N. (Arg) - Berrer M. (Ger) 27.08 19:20 0:2 4:6 6:12

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2110 Kania P. (Pol) - Panova A. (Rus) 27.08 19:20 0:2 2:6 3:12
2111 Kozlova Kat. (Ukr) - Piter K. (Pol) 27.08 19:30 2:0 6:3 12:7

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1880 Dinamo Riga - Cherepovets 27.08 19:30 2:2 1:1 2:3

FOTBAL Norvegia: 3 Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3253 Junkeren - Mo IL 27.08 19:30 2:2 -:- -

FOTBAL Danemarca: Amatori Grupa 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3194 Virum - Sorgenfri BK - BK Skjold 27.08 19:30 1:1 -:- -

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2118 Kudryavtseva A. (Rus) - Duval V. (Usa) 27.08 19:30 2:1 7:6 17:12

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2686 Cota C./Tenis.P.Tig - M.Hibi 27.08 19:30 1:2 -:- -

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1898 CSKA Moscow - Sp. Moscow 27.08 19:30 5:2 2:1 5:2

FOTBAL Lituania A Lyga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5239 Siauliai - Trakai FK 27.08 19:30 2:4 (1:4) -

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2045 Mathieu P. (Fra) - Kamke T. (Ger) 27.08 19:30 2:0 6:1 12:3
2051 Pella G. (Arg) - Rubin N. (Usa) 27.08 19:30 2:0 6:4 13:10

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2693 Cota C./Hochei.CSKA Moscova - Sp.Moscova 27.08 19:30 5:2 -:- -

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1795 Prostejov (Cze) - Skalica (Svk) 27.08 19:30 3:0 0:0 3:0

HANDBAL Danemarca (F): Landspokalturnering

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1954 Roskilde W - Esbjerg W 27.08 19:30 17:31 7:16

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2127 Rogers S. (Usa) - Minella M. (Lux) 27.08 19:30 2:0 6:2 12:5

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2022 Bourgue M. (Fra) - Gombos N. (Svk) 27.08 19:30 2:0 6:2 12:6
2039 Karatsev A. (Rus) - Mertl J. (Cze) 27.08 19:30 2:1 6:3 18:10

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2132 Tig P. M. (Rou) - Hibi M. (Jpn) 27.08 19:30 1:2 6:4 13:16

HOCHEI Europa (M): Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1653 Litvinov (Cze) - Grenoble (Fra) 27.08 19:30 6:4 1:0 6:4

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2074 Cepelova J. (Svk) - Liu C. (Usa) 27.08 19:30 0:2 6:7 10:13

FOTBAL Danemarca: Division 2 Gr.1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2680 AB Gladsaxe - BK Avarta 27.08 19:30 1:0 -:- -

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1873 Sochi - Bars Kazan 27.08 19:30 0:1 0:0 0:1
1910 SKA St. Petersburg - Din. Minsk 27.08 19:30 2:1 1:0 2:1

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2029 Golubev A. (Kaz) - Falla A. (Col) 27.08 19:30 1:2 2:6 13:16

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3375 Frisk Asker (Nor) - Valerenga (Nor) 27.08 19:30 1:3 0:1 1:3

BASEBALL SUA: MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1666 Cincinnati Reds - Los Angeles Dodgers 27.08 19:35 0:1 1.50:1

FOTBAL Algeria Ligue I

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2599 Hussein Dey - CR Belouizdad 27.08 19:45 0:3 (0:2) -

HANDBAL Romania Liga Nationala (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
1950 Steaua Bucuresti - Timisoara 27.08 19:45 27:21 13:8

FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4304 D.G.M.Thun/Sparta Praga - HJK Helsinki/Krasnodar 27.08 20:00 6:0 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2683 Cota C./Tenis.L.Tsurenko - Ka.Pliskova 27.08 20:00 2:0 -:- -

TENIS ITF - Dublu (M): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3680 Gutierrez O J / Hidalgo G A - Diaz - Figueroa C / Galarza J I 27.08 20:00 2:0 -:- -:-

HOCHEI Europa (M): Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1656 Skelleftea (Swe) - Nitra (Svk) 27.08 20:00 2:2 2:2 3:2

TENIS ITF - Dublu (M): Bol (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3679 Collarini A / Cuevas M - Agamenone F / Heras P 27.08 20:00 0:2 -:- -:-

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4202 HJK Helsinki - Krasnodar 27.08 20:00 1:5 -:- -

TENIS WTA - Dublu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1989 Chan H - C./DellAcqua C. - Groenefeld A./Larsson J. 27.08 20:00 1:2 6:3 15:19

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3052 Videoton FC - Lech Poznan 27.08 20:00 0:1 (0:0) 2

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4294 Duel G./Sparta P. - Krasnodar 27.08 20:00 3:0 -:- -

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3399 Rungsted (Den) - Tingsryds (Swe) 27.08 20:00 1:4 0:0 1:4

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4203 Videoton - Lech P. 27.08 20:00 0:4 -:- -

FOTBAL Suedia Superettan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5569 IF Brommapojkarna - Frej 27.08 20:00 2:1 (1:0) 1

FOTBAL Suedia Allsvenskan (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5594 Kopparbergs (F) - Mallbackens IF 27.08 20:00 1:0 -:- -

FUTSAL Cupa Uefa - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1699 JLC Chisinau - ASUE 27.08 20:00 4:1 -:-

FOTBAL Norvegia: 3 Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3255 Lillehammer - Kolbu/KK 27.08 20:00 8:0 -:- -

FUTSAL Cupa Uefa - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1700 Lynx - Santos 27.08 20:00 7:4 -:-

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3051 HJK Helsinki - FC Krasnodar 27.08 20:00 0:0 (0:0) -

TENIS ITF - Simplu (F): Bagnatica (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2713 A.Matteucci - A.Tarasova 27.08 20:00 0:2 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1253 Tsurenko L. (Ukr) - Pliskova Ka. (Cze) 27.08 20:00 2:0 6:2 12:4

BASEBALL SUA: MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1669 Detroit Tigers - Los Angeles Angels 27.08 20:08 0:2 1.50:2

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3401 Villacher (Aut) - Olimpija Ljubljana (Slo) 27.08 20:15 5:4 2:1 5:4

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3056 FC Thun - Sparta Praga 27.08 20:30 3:3 (1:2) 2

FOTBAL Suedia Allsvenskan (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5595 Eskilstuna Utd. (F) - Orebro (F) 27.08 20:30 3:1 -:- -

HOCHEI Europa (M): Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1657 Adler Mannheim (Ger) - Neman Grodno (Blr) 27.08 20:30 2:1 1:0 2:1

FUTSAL Cupa Uefa - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1702 Bern - Goteborg 27.08 20:30 2:5 -:-

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3055 Saint - Etienne - FC Milsami 27.08 20:30 1:0 (1:0) 1

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4207 Saint - Etienne - Milsami 27.08 20:30 2:1 -:- -

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3388 Lyon (Fra) - Morzine - Avoriaz (Fra) 27.08 20:30 7:5 0:0 7:5

HOCHEI Europa (M): Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1662 Salzburg (Aut) - Sonderjyske (Den) 27.08 20:30 7:2 2:1 7:2

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4208 Thun - Sparta P. 27.08 20:30 4:6 -:- -

HOCHEI Europa (M): Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1658 Liwest Linz (Aut) - TPS Turku (Fin) 27.08 20:30 2:2 0:0 2:3

BASCHET Africa: Campionatul African - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1975 Senegal - Algeria 27.08 20:30 75:58 37:28 75:58

HOCHEI Europa (M): Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1665 Zurich (Sui) - Gap (Fra) 27.08 20:45 6:1 2:1 6:1

FOTBAL Islanda 1.Deild

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3637 Haukar Hafn. - UMF Selfoss 27.08 21:00 3:0 (2:0) 1

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4260 Cota C./Rosenborg - Steaua B. 27.08 21:00 0:1 -:- -

SAH Turneu ST.Louis (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2574 H.Nakamura - A.Giri 27.08 21:00

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2032 Hernandez J. (Dom) - Paul T. (Usa) 27.08 21:00 0:2 3:6 8:13
1410 Arnaboldi A. (Ita) - Menendez - Maceiras A. (Esp) 27.08 21:00 1:2 4:6 16:15

FOTBAL Anglia - WSL Cupa Ligii (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3167 Bristol R. (F) - Oxford Utd. (F) 27.08 21:00 3:2 -:- -

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3059 Fenerbahce - Atromitos 27.08 21:00 3:0 (1:0) 1

FOTBAL Arabia Saudita Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5939 Al Raed - AL Ittihad 27.08 21:00 0:2 (0:0) 2

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2130 Shvedova Y. (Kaz) - Hesse A. (Fra) 27.08 21:00 2:0 6:4 12:7

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4226 Fenerbahce - Atromitos 27.08 21:00 4:0 -:- -

SAH Turneu ST.Louis (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2553 V.Anand - M.Vachier - Lagrave 27.08 21:00

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1798 Tigers (Sui) - Malmö (Swe) 27.08 21:00 3:5 1:0 3:5

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1411 Edmund K. (Gbr) - Andreozzi G. (Arg) 27.08 21:00 2:0 6:3 12:7

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1498 Konta J. (Gbr) - Osaka N. (Jpn) 27.08 21:00 2:0 6:4 12:8

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3057 Alkmaar - Astra Giurgiu 27.08 21:00 2:0 (0:0) 1

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2023 Cervantes I. (Esp) - Chiudinelli M. (Sui) 27.08 21:00 0:2 3:6 5:12

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4289 Duel G./Panathinaikos - Salzburg 27.08 21:00 2:2 -:- -

SAH Turneu ST.Louis (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2559 L.Aronian - A.Grischuk 27.08 21:00

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3058 Brondby - PAOK 27.08 21:00 1:1 (1:1) 2

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4285 Duel G./Alkmaar - Rosenborg 27.08 21:00 2:0 -:- -

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1466 Bonaventure Y. (Bel) - Zacarias M. (Mex) 27.08 21:00 2:1 7:5 17:15

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1439 Nguyen D. (Usa) - Nishioka Y. (Jpn) 27.08 21:00 1:2 2:6 10:14

HOCHEI Europa (M): Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1671 Vaxjo (Swe) - ERC Ingolstadt (Ger) 27.08 21:00 4:2 1:1 4:2

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4293 Duel G./Ath.Bilbao - Fenerbahce 27.08 21:00 1:3 -:- -

SAH Turneu ST.Louis (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2590 V.Topalov - F.Caruana 27.08 21:00

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4228 Panathinaikos - Gabala 27.08 21:00 2:3 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4259 Cota C./Alkmaar - Astra G. 27.08 21:00 2:0 -:- -

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1557 Mestach A.S. (Bel) - Sakkari M. (Gre) 27.08 21:00 1:2 5:7 14:16

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3067 Panathinaikos - FK Gabala 27.08 21:00 2:2 (1:1) 2

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4216 Alkmaar - Astra G. 27.08 21:00 4:3 -:- -

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1674 Yang Z. (Chn) - Paszek T. (Aut) 27.08 21:00 0:2 0:6 2:12

FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4300 D.G.M.Panathinaikos/Gabala - Salzburg/Dinamo Minsk 27.08 21:00 4:2 -:- -
4303 D.G.M.Ath.Bilbao/Zilina - Fenerbahce/Atromitos 27.08 21:00 1:3 -:- -

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3069 Rosenborg - Steaua B. 27.08 21:00 0:1 (0:0) 2
3066 Hajduk Split - Liberec 27.08 21:00 0:1 (0:1) 2

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4227 Hajduk Split - Liberec 27.08 21:00 0:2 -:- -

SAH Turneu ST.Louis (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

2556 M.Carlsen - So Wesley 27.08 21:00

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4217 Brondby - PAOK 27.08 21:00 1:6 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4271 Cota C./Panathinaikos - Gabala 27.08 21:00 2:2 -:- -

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1676 Zhang S. (Chn) - Martic P. (Cro) 27.08 21:00 1:2 6:4 14:16

FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4296 D.G.M.Alkmaar/Astra G. - Rosenborg/Steaua B. 27.08 21:00 2:1 -:- -

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1414 Marchenko I. (Ukr) - Guez D. (Fra) 27.08 21:00 2:0 6:2 13:8

FOTBAL Norvegia: 3 Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3254 Hei IL - Express IL 27.08 21:00 1:1 -:- -

FUTSAL Cupa Uefa - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1701 Zelezarec - Augur 27.08 21:00 4:0 -:-

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2124 Mrdeza T. (Cro) - Kingsley R. (Usa) 27.08 21:00 2:1 6:1 16:12

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4229 Rosenborg - Steaua B. 27.08 21:00 3:1 -:- -

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1624 Tatishvili A. (Usa) - Pous - Tio L. (Esp) 27.08 21:00 2:0 6:0 12:0

BASCHET Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3403 Slovenia - Serbia 27.08 21:05 70:79 33:40 70:79

BASEBALL SUA: MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4307 Texas Rangers - Toronto Blue Jays 27.08 21:05 4:1 5.50:1
4308 Kansas City Royals - Baltimore Orioles 27.08 21:10 5:3 5:4.50

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1799 Lausanne (Sui) - Ban. Bystrica (Svk) 27.08 21:15 1:3 0:1 1:3

BASCHET Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3402 Greece - Netherlands 27.08 21:15 92:80 48:40 92:80

FUTSAL Cupa Uefa - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1704 Titograd - Cardiff 27.08 21:30 3:1 -:-

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3070 Dortmund - Odd Grenland 27.08 21:30 7:2 (4:1) 2

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4232 Standard - Molde 27.08 21:30 3:4 -:- -
4233 Vojvodina - Viktoria Plzen 27.08 21:30 0:5 -:- -

BASCHET Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
4221 BC Timisoara (Rou) - Levice (Svk) 27.08 21:30 77:65 40:33 77:65

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3077 Standard - Molde 27.08 21:30 3:1 (1:1) 1

HOCHEI PE IARBA Europa: EuroHockey Championship (M) Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

3784 Germania - Anglia 27.08 21:30

TENIS WTA - Dublu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2385 Medina A./Parra - Santonja A. - Kops - Jones R./Spears A. 27.08 21:30 0:2 4:6 10:13

FUTSAL Cupa Uefa - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1703 Encamp - St Andrews 27.08 21:30 3:5 -:-

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3073 Salzburg - Dinamo Minsk 27.08 21:30 2:0 (1:0) 1

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4231 Salzburg - Dinamo Minsk 27.08 21:30 2:3 -:- -

TENIS ITF - Simplu (F): Bagnatica (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3065 D.Eric - A.Moroni 27.08 21:30 2:1 -:- -:-

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3400 Val Pusteria (Ita) - TWK Innsbruck (Aut) 27.08 21:30 2:5 0:0 2:5

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4272 Cota C./Salzburg - Dinamo Minsk 27.08 21:30 2:0 -:- -
2684 Cota C./Tenis.L.Safarova - D.Cibulkova 27.08 21:30 2:1 -:- -
4279 Cota C./Standard - Molde 27.08 21:30 3:1 -:- -

TENIS WTA - Simplu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1886 Safarova L. (Cze) - Cibulkova D. (Svk) 27.08 21:30 2:1 6:7 19:16

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3079 Vojvodina - Viktoria Plzen 27.08 21:30 0:2 (0:1) 2

FOTBAL Anglia - WSL Cupa Ligii (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3168 Doncaster R.B. (F) - Durham C. (F) 27.08 21:45 5:0 -:- -
3166 Arsenal (F) - Reading (F) 27.08 21:45 2:1 -:- -

RUGBY Franta: Pro D2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
1280 Stade Montois - Lyon 27.08 21:45 18:22 (18:24.50)

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3085 Midtjylland - Southampton 27.08 21:45 1:0 (1:0) 1

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4239 Ath.Bilbao - Zilina 27.08 21:45 4:3 -:- -

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3080 Ath.Bilbao - Zilina 27.08 21:45 1:0 (1:0) 1

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4256 Midtjylland - Southampton 27.08 21:45 2:1 -:- -

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4291 Duel G./Legia - Belenenses 27.08 22:00 3:0 -:- -

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4284 Cota C./Legia V. - Zorya 27.08 22:00 3:2 -:- -

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3086 Legia Warszawa - Zorya 27.08 22:00 3:2 (1:1) 1

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6079 Ciclon - Blooming 27.08 22:00 4:2 (2:0) 1

TENIS ITF - Simplu (M): Duino Aurisina (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
2831 S.Boltz - J.Marsalek 27.08 22:00 2:0 -:- -:-

BASCHET Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3162 Israel - Estonia 27.08 22:00 74:56 35:29 74:56

TENIS ATP - Dublu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1256 Groth S./Guccione C. - Sa A./Sitak A. 27.08 22:00 2:1 4:6 21:14
1255 Butorac E./Lipsky S. - Fyrstenberg M./Qureshi A. 27.08 22:00 2:1 6:3 21:14

FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4295 D.G.M.Legia V./Zorya - Belenenses/Altach 27.08 22:00 5:0 -:- -

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4257 Legia V. - Zorya 27.08 22:00 4:2 -:- -

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1444 Rublev A. (Rus) - Sugita Y. (Jpn) 27.08 22:30 2:0 6:3 12:7

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1556 Kulichkova E. (Rus) - Burnett N. (Ita) 27.08 22:30 2:0 6:3 12:6

TENIS ITF - Simplu (F): Winnipeg (Canada)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3034 S.Fichman - N.Kichenok 27.08 22:30 2:1 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1654 Townsend T. (Usa) - Kasatkina D. (Rus) 27.08 22:30 0:2 2:6 4:12

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1412 Gonzalez A. (Col) - Copil M. (Rou) 27.08 22:30 2:0 7:5 13:8

FOTBAL Brazilia - U20

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3174 Fluminense RJ U20 - Vitoria U20 27.08 22:30 1:1 -:- -

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1440 Ramanathan R. (Ind) - Bagnis F. (Arg) 27.08 22:30 1:2 3:6 15:15

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1558 Peterson R. (Swe) - Siegemund L. (Ger) 27.08 22:30 0:2 6:7 11:14

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1405 Almagro N. (Esp) - Clezar G. (Bra) 27.08 22:30 1:2 6:7 16:17
1435 Millot V. (Fra) - Smith J. P. (Aus) 27.08 22:30 0:2 5:7 7:13

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1461 Bertens K. (Ned) - Han X.Y. (Chn) 27.08 22:30 2:0 6:2 12:6

TENIS ITF - Simplu (F): Winnipeg (Canada)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3032 J.Jaksic - M.Osaka 27.08 22:30 2:0 -:- -:-

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1526 Kontaveit A. (Est) - Torro - Flor M - T. (Esp) 27.08 22:30 2:0 7:6 13:8
1673 Voracova R. (Cze) - Chan Y. J. (Tpe) 27.08 22:30 2:0 6:3 12:5
1470 Duan Y. (Chn) - Broady N. (Gbr) 27.08 22:30 0:2 4:6 10:13
1471 Hsieh S - W. (Tpe) - Lim A. (Fra) 27.08 22:30 0:2 5:7 11:14

BASEBALL SUA: MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
4309 San Francisco Giants - Chicago Cubs 27.08 22:45 9:1 9:2.50

BASCHET Africa: Campionatul African - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2874 Tunisia - Mali 27.08 23:00 67:60 33:24 67:60

TENIS WTA - Simplu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1104 Radwanska A. (Pol) - Kvitova P. (Cze) 27.08 23:00 0:2 5:7 9:13

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2685 Cota C./Tenis.A.Radwanska - P.Kvitova 27.08 23:00 0:2 -:- -

FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3087 Belenenses - Altach 27.08 23:30 0:0 (0:0) -

TENIS ATP - Simplu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
1053 Herbert P. (Fra) - Carreno - Busta P. (Esp) 27.08 23:30 2:1 4:6 17:14

FOTBAL Europa League - Cine Merge Mai Departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4258 Belenenses - Altach 27.08 23:30 1:0 -:- -

TENIS ITF - Simplu (M): Lausanne (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3146 J.Pereira - T.Turini 27.08 23:30 0:2 -:- -:-

FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2690 Cota C./Tenis.B.Coric - K.Anderson 27.08 23:55 0:2 -:- -
2691 Cota C./Tenis.P.Gojowczyk - M.Fucsovics 27.08 23:55 2:0 -:- -