FOTBAL Argentina - Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4893 Huracan - Racing Club 01.05 00:00 0:1 (0:1) 2

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2844 Mexico - Laguna 01.05 00:00 4:2 -:-

FOTBAL Paraguay Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3364 Rubio Nu - General Caballero 01.05 00:00 1:2 -:- -

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3054 Chicago - DC United 01.05 00:00 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2818 Club Bamin Real Potosi - Sport Boys Warnes 01.05 00:15 0:0 -:- -

RUGBY Lume: Super Rugby

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2524 Jaguares - Southern Kings 01.05 00:40 73:27 (73:28.50)

FOTBAL Uruguay Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5709 Sud America - Club Nacional 01.05 01:00 1:1 -:- -

FOTBAL Paraguay Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3366 Guarani As. - River Plate A. 01.05 01:00 4:2 -:- -

FOTBAL Guatemala Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6331 CSD Comunicaciones - CSD Xelaju MC 01.05 01:00 1:0 -:- -

FOTBAL Columbia - Primera A - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5082 Envigado - Millonarios FC 01.05 01:00 2:0 -:- -

FOTBAL Mexic Primera Division Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5340 Club America - Monterrey 01.05 01:00 3:3 (2:1) -

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2859 Monterrey - Aguascalientes 01.05 01:05 5:8 -:-

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3122 Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays 01.05 01:10 4:3 4:4.50

FOTBAL Columbia - Primera A - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5081 Club Cortulua - Boyaca Chico FC 01.05 01:30 2:2 -:- -

FOTBAL Argentina - Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4895 Defensa Y Justicia - San Martin De San Juan 01.05 01:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL Venezuela Primera Division Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2786 Dep.Guaira - Estudiantes De Caracas 01.05 01:30 2:1 -:- -

FOTBAL Argentina Primera B Nacional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4901 Atl.Parana - CA All Boys 01.05 02:00 2:2 -:- -

FOTBAL Panama Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2925 Arabe Unido - Chorrillo 01.05 02:00 2:1 -:- -
2927 Plaza Amador - Alianza FC 01.05 02:00 1:0 -:- -

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2863 Veracruz - Delfines del Carmen 01.05 02:00 8:3 -:-

HOCHEI SUA (M): AHL - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2420 Hershey Bears - Portland Pirates 01.05 02:00 2:0 2:0 2:0

FOTBAL Panama Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2931 Sporting San Miguelito - Tauro 01.05 02:00 2:2 -:- -
2928 San Francisco - Chepo 01.05 02:00 2:4 -:- -
2929 Atl.Nacional - Atl.Chiriqui 01.05 02:00 1:5 -:- -

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2864 Yucatan - Puebla 01.05 02:05 0:6 -:-

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3136 Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds 01.05 02:05 5:1 5:2.50
3125 Baltimore Orioles - Chicago White Sox 01.05 02:05 7:8 7:9.50
3135 Philadelphia Phillies - Cleveland Indians 01.05 02:05 4:3 5.50:3
3185 Boston Red Sox - New York Yankees 01.05 02:10 8:0 8:1.50

FOTBAL Argentina - Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4892 Argentinos - Boca Jr. 01.05 02:10 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Paraguay Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3370 Sol de America - Club Cerro Porteno 01.05 02:10 2:2 -:- -

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3186 Milwaukee Brewers - Miami Marlins 01.05 02:10 5:7 6.50:7

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3069 New England Revolution - Orlando City SC 01.05 02:30 2:2 (1:1) -

RUGBY Australia: Intrust Super Premiership

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2538 New Zealand Warriors II - Canterbury II 01.05 02:45 42:12 (42:13.50)

BOX Light Heavyweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2909 Edwin Rodriguez - Thomas Williams Jr. 01.05 03:00 0:1

BASCHET Argentina (M): Liga A - Turul 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1459 Argentino - Obras Sanitarias 01.05 03:00 87:83 -:- 87:83
1478 Boca Juniors - San Lorenzo 01.05 03:00 92:80 -:- 92:80

FOTBAL Mexic Primera Division Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5341 UANL Tigres - Veracruz 01.05 03:00 0:0 (0:0) -

BOX Super Middleweight IBF Title

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
5933 James DeGale - Rogelio Medina 01.05 03:00 1:0

BASCHET Argentina (M): Liga A - Turul 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1495 Weber Bahia - Gimnasia 01.05 03:00 90:77 -:- 90:77

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2865 Quintana Roo - Oaxaca 01.05 03:00 2:4 -:-

BOX Super Middleweight WBC Title

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
5932 Jack Badou - Lucian Bute 01.05 03:00 1:1

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2866 Tabasco - Campeche 01.05 03:00 12:0 -:-

BASCHET Argentina (M): Liga A - Turul 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1482 Ferro Carril Oeste - Lanus 01.05 03:00 83:58 -:- 83:58

HOCHEI SUA (M): NHL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2086 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins 01.05 03:00 1:2 0:0 1:2

BASCHET Argentina (M): Liga A - Turul 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1494 Quilmes - Penarol 01.05 03:00 81:78 -:- 81:78

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3189 Texas Rangers - Los Angeles Angels 01.05 03:05 7:2 7:3.50
3193 Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies 01.05 03:10 2:5 2:6.50

BASCHET SUA (M): NBA Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3279 San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder 01.05 03:30 124:92 73:40 124:92

BOX Welterweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
2889 Andre Berto - Victor Ortiz 01.05 03:30 1:0

FOTBAL Columbia - Primera A - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5084 Indep. Santa Fe - Rionegro 01.05 03:45 1:0 -:- -

FOTBAL Guatemala Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6333 Coban Imperial - CD Mictlan 01.05 04:00 1:0 -:- -

FOTBAL Mexic Liga De Ascenso Clausura - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3289 Necaxa - Atlante 01.05 04:00 3:2 -:- -

BASEBALL Mexic (M): LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3088 Toros de Tijuana - Monclova 01.05 04:05 4:0 -:-

FOTBAL Mexic Primera Division Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5342 Leon - Pachuca 01.05 04:06 0:0 (0:0) -

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3194 Los Angeles Dodgers - San Diego Padres 01.05 04:10 2:5 2:6.50

FOTBAL Mexic Primera Division Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5343 Monarcas - Santos L. 01.05 04:30 3:2 (2:2) -

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3070 Salt Lake - Houston D. 01.05 04:30 2:1 (0:0) -

BASCHET Australia (F): SEABL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1907 BA CoE W - Bendigo W 01.05 05:00 85:75 -:- 85:75

RUGBY Australia: NRL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2482 New Zealand Warriors - St. George Illawarra Dragons 01.05 05:00 26:10 (27.50:10)

FOTBAL Mexic Primera Division Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5344 Jaguares Chiapas - Atlas De Guadalajara 01.05 05:00 0:3 (0:2) 2

BASCHET Noua Zeelanda (M): NBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1522 Augusta Mountainairs - Canterbury Rams 01.05 05:00 82:95 -:- 82:95

FOTBAL Guatemala Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6332 CD Petapa - Universidad SC 01.05 05:00 2:3 -:- -

BASCHET Australia (F): SEABL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1921 Ballarat W - Brisbane W 01.05 05:00 88:62 -:- 88:62

BASEBALL SUA (M): MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3266 Seattle Mariners - Kansas City Royals 01.05 05:10 6:0 7.50:0

RUGBY Australia: Intrust Super Premiership

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2536 Manly Sea Eagles II - Illawarra Cutters 01.05 06:00 42:12 (42:13.50)

BASCHET Japonia (M): BJ League Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1903 Shimane - Osaka 01.05 06:30 55:61 -:- 55:61
1909 Toyama - Aomori 01.05 07:00 81:52 -:- 81:52

BASCHET Australia (M): SEABL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1567 BA CoE - Bendigo 01.05 07:00 60:75 -:- 60:75

BASCHET Japonia (M): BJ League Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1908 Okinawa - Kanazawa 01.05 07:00 88:73 -:- 88:73

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2812 Fukuoka S. Hawks - Seibu Lions 01.05 07:00 6:3 6:4.50

RUGBY Australia: NRL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2481 Gold Coast Titans - Melbourne Storm 01.05 07:00 0:38 (1.50:38)

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2807 Chiba Lotte Marines - Nippon Ham Fighters 01.05 07:00 4:9 4:10.50

BASCHET Australia (M): SEABL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1905 Melbourne Utd - Geelong 01.05 07:00 88:96 -:- 88:96
1689 Ballarat - Brisbane 01.05 07:00 80:94 -:- 80:94

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2813 Orix Buffaloes - Rakuten Gold. Eagles 01.05 07:00 4:2 4:3.50

FOTBAL AUSTRALIAN Australia: AFL

COD

EVENIMENT

S

DATA

5916 Brisbane Lions - Sydney Swans 01.05 07:10

BASCHET Japonia (M): BJ League Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1919 Hamamatsu - Shiga 01.05 07:30 67:77 -:- 67:77

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2836 Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 01.05 07:30 10:7 10:8.50

FOTBAL Australia Queensland Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6214 Gold Coast City FC - Olympic FC 01.05 08:00 2:1 -:- -

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2840 Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 01.05 08:00 7:6 7:7.50

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Classic

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6116 Incheon - Ulsan H. 01.05 08:00 0:1 -:- -

FOTBAL Australia ACT Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6218 Canberra FC - Woden Valley 01.05 08:00 2:0 -:- -

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3942 LG Twins - KT Wiz Suwon 01.05 08:00 4:2 -:-

BASCHET Japonia (M): BJ League Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1925 Akita - Fukushima 01.05 08:00 82:71 -:- 82:71

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Classic

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6117 Chunnam D. - Sangju Sangmu Phoenix 01.05 08:00 3:4 -:- -

FOTBAL Australia ACT Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6220 Monaro P - Gungahlin United FC 01.05 08:00 1:1 -:- -

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6123 Goyang HI - Daejeon 01.05 08:00 0:1 -:- -

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3944 Nexen Heroes - SK Wyverns 01.05 08:00 11:1 -:-

FOTBAL Australia ACT Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6219 Canberra Oly. - Cooma Tigers 01.05 08:00 1:4 -:- -

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3941 Hanwha Eagles - Samsung Lions 01.05 08:00 9:8 -:-

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6122 Daegu - Chungju Hummel FC 01.05 08:00 2:1 -:- -

BASCHET Japonia (M): BJ League Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1946 Sendai - Shinshu 01.05 08:00 85:77 -:- 85:77

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3943 Lotte Giants - NC Dinos 01.05 08:00 2:5 -:-

BASCHET Japonia (M): BJ League Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1932 Kyoto - Fukuoka 01.05 08:00 91:80 -:- 91:80

FOTBAL AUSTRALIAN Australia: AFL

COD

EVENIMENT

S

DATA

5917 Carlton Blues - Essendon Bombers 01.05 08:20

TENIS Challenger - Simplu (M): Bordeaux (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3093 Bourgue M. (Fra) - Thompson J. (Aus) 01.05 08:30 0:2 3:6 5:12

BASCHET Japonia (M): NBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1523 Chiba - Brave Thunders 01.05 09:00 87:87 -:- 87:87

FOTBAL Australia A-League - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3113 Adelaide Utd. - Western Sydney Wanderers 01.05 09:00 3:1 (2:0) 1

HOCHEI Australia AIHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
3177 Melbourne Mustangs - CBR Brave 01.05 09:00 7:1 -:- -:-
1036 Newcastle - Melbourne Ice 01.05 09:00 2:2 -:- -:-

TENIS Challenger - Dublu (M): Seoul (Coreea de Sud)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3134 Hsieh C./Yang T. - Nielsen F./O`Hare D. 01.05 09:00 2:0 7:6 -:-

BASCHET Japonia (M): NBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1546 Sun Rockers - Nishinomiya Storks 01.05 09:00 97:91 -:- 97:91

RUGBY Australia: NRL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2464 Cronulla Sharks - Brisbane Broncos 01.05 09:00 30:28 (31.50:28)

FOTBAL Australia NSW

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6243 Apia Leichhardt Tigers - Sydney United 58 FC 01.05 09:30 0:3 -:- -

FOTBAL AUSTRALIAN Australia: AFL

COD

EVENIMENT

S

DATA

5918 West Coast Eagles - Collingwood Magpies 01.05 09:40

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Classic

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6118 Seongnam - Gwangju FC 01.05 10:00 2:0 -:- -

HOCHEI Australia AIHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
1038 Sydney Bears - Sydney Ice Dogs 01.05 10:00 2:6 -:- -:-

FOTBAL Australia NSW

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6244 South Coast Wolves - Sutherland Sharks 01.05 10:00 3:1 -:- -

TENIS Challenger - Simplu (M): Seoul (Coreea de Sud)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3937 Evans D. (Gbr) - Kravchuk K. (Rus) 01.05 10:30 2:1 3:6 15:14

TENIS Challenger - Simplu (M): Heilbronn (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3936 Kolar Z. (Cze) - Lestienne C. (Fra) 01.05 11:00 1:2 7:6 10:18

TENIS ATP - Simplu: Madrid (Spania) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3881 Pouille L. (Fra) - Menendez - Maceiras A. (Esp) 01.05 11:00 2:1 6:3 18:11

FOTBAL Australia - Brisbane

COD

EVENIMENT

S

DATA

6226 UQ FC - Lions FC 01.05 11:00

TENIS ATP - Simplu: Madrid (Spania) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3880 Lajovic D. (Srb) - Giraldo S. (Col) 01.05 11:00 0:2 4:6 7:12
3879 Kukushkin M. (Kaz) - Istomin D. (Uzb) 01.05 11:00 1:2 2:6 11:14

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3945 KIA Tigers - Doosan Bears 01.05 11:00 1:4 -:-

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3758 Slavia P.U21 - Teplice U21 01.05 11:15 4:0 -:- -

FOTBAL Austria : Regionalliga Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5051 SVG Reichenau - Wacker Innsbruck (Am) 01.05 11:30 2:2 -:- -

FOTBAL Slovacia Liga 2 Championship Round

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2716 Slovan B. (B) - Lok.Kosice 01.05 11:30 0:4 -:- -

BASCHET Filipine (M): Commissioners Cup Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3151 Rain or Shine Elasto Painters - San Miguel Beermen 01.05 12:00 124:99 61:42 124:99

FOTBAL Rusia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4437 FK Ufa - R.Kazan 01.05 12:00 1:1 -:- -

BASCHET Japonia (M): NBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1535 Hokkaido - Hiroshima D. 01.05 12:00 60:63 -:- 60:63

BASEBALL Japonia NPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
3940 Yakult Swallows - Yomiuri Giants 01.05 12:00 11:2 11:3.50

FOTBAL Vietnam V-League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5716 Song Lam - Dong Tam Long 01.05 12:00 1:1 -:- -

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3759 Jihlava U21 - C.Budejovice U21 01.05 12:00 4:1 -:- -

FOTBAL Kazahstan Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6345 FC Astana - Kairat Almaty 01.05 12:00 1:0 -:- -

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3760 M.Boleslav U21 - Plzen U21 01.05 12:00 4:4 -:- -

FOTBAL Spania Segunda B Gr.IV

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4832 Almeria (B) - Sevilla(B) 01.05 12:30 0:4 (0:1) 2

FOTBAL Turcia U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5701 Samsun U21 - Balikesir U21 01.05 13:00 4:0 -:- -

FOTBAL Kazahstan Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6349 Tobol Kostanay - Taraz 01.05 13:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Spania Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4797 Bilbao - Celta Vigo 01.05 13:00 2:1 (1:1) 2

FOTBAL Spania Segunda B Gr.III

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4819 UE Olot - CD Llosetense 01.05 13:00 3:1 (0:0) -

FOTBAL Spania Segunda B Gr.IV

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4825 Marbella - Betis(B) 01.05 13:00 4:4 (0:3) 2

FOTBAL Turcia U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5682 Antalyaspor U21 - Konyaspor U21 01.05 13:00 0:3 -:- -

FOTBAL Spania Segunda B Gr.II

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4842 Real Madrid (C) - SD Leioa 01.05 13:00 2:1 (1:0) 1

TENIS ATP - Dublu: Istanbul (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TG
3878 Cipolla F./Sela D. - Molteni A./Schwartzman D. 01.05 13:00 2:1 6:3 -:-

FOTBAL Spania Segunda B Gr.IV

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4827 Recreativo De Huelva - Melilla 01.05 13:00 0:1 (0:1) 2

FOTBAL Spania Segunda B Gr.III

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4818 Espanyol (B) - Levante (B) 01.05 13:00 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Vietnam V-League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5717 XO SO Kien Thiet Can Tho - Quang Nam 01.05 13:00 0:1 (0:1) 2

HANDBAL Austria WHA (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2747 MGA Handball W - Stockerau W 01.05 13:00 27:19 -:-

FOTBAL Vietnam V-League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5715 Thanh Hoa - Hoang Anh 01.05 13:00 2:1 (1:0) 1

FOTBAL Estonia - Esiliiga A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5955 Nomme K. II - Vandra JK Vaprus 01.05 13:00 0:3 (0:2) 2

FOTBAL Kazahstan Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6346 Ordabasy Shymkent - FK Akzhayik Uralsk 01.05 13:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Spania Segunda B Gr.I

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4730 Sporting Gijon(B) - Cultural Leonesa 01.05 13:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Spania Segunda B Gr.II

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4838 Sociedad(B) - Club Portugalete 01.05 13:00 3:2 (0:0) -
4841 CF Rayo Majadahonda - CF Talavera De La Reina 01.05 13:00 1:2 (1:0) 1

FOTBAL Spania Segunda B Gr.III

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4816 Baleares - CE Sabadell 01.05 13:00 3:3 (0:0) -

FOTBAL Spania Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4765 Oviedo - Cordoba 01.05 13:00 1:0 (1:0) 1

FOTBAL Spania Segunda B Gr.IV

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4826 Merida AD - Linense 01.05 13:00 1:1 (0:0) -

FOTBAL Spania Segunda B Gr.III

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4817 Pobla De Mafumet CF - CD Alcoyano 01.05 13:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Spania Segunda B Gr.IV

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4829 CF Jumilla - Cadiz 01.05 13:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Estonia - Esiliiga A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5956 Infonet II - Tartu FC Santos 01.05 13:00 6:2 (3:0) 1

BASCHET Spania (M): LEB Oro Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2397 Huesca - Oviedo 01.05 13:15 85:67 -:- 85:67

FOTBAL Spania Segunda B Gr.II

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4856 Socuellamos - CD Mensajero 01.05 13:15 2:0 (1:0) 1

BASCHET Spania (M): ACB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1409 Zaragoza - Manresa 01.05 13:30 82:65 39:35 82:65

BASCHET Turcia (M): TBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1499 Bandirma Kirmizi - Denizli Basket 01.05 13:30 80:74 -:- -:-

FOTBAL Vietnam V-League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5719 Ha Noi T&T - Da Nang 01.05 13:30 2:1 (0:0) -

FOTBAL Italia Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4649 Juventus - Carpi 01.05 13:30 2:0 (1:0) 1

BASCHET Spania (M): ACB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1286 Real Madrid - Obradoiro CAB 01.05 13:30 111:81 54:35 111:81

FOTBAL Turcia U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5702 Sivasspor U21 - Akhisar U21 01.05 13:30 1:1 -:- -

BASCHET Spania (M): ACB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1275 Murcia - Valencia 01.05 13:30 80:62 36:45 80:62
1405 River Andorra - Joventut Badalona 01.05 13:30 96:65 41:38 96:65

FOTBAL Polonia I Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2965 Zaglebie S. - Rozwoj K. 01.05 13:45 0:1 -:- -

FOTBAL Anglia Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3743 Swansea - Liverpool 01.05 14:00 3:1 (2:0) 1

FOTBAL Danemarca Superligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5162 Nordsjaelland - Randers 01.05 14:00 2:2 (0:1) 2

FOTBAL Kazahstan Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6348 Shakhtyor Karagandy - FC Atyrau 01.05 14:00 0:0 (0:0) -

BASCHET Turcia (M): Super Ligi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1705 Trabzonspor - Ankara Kolejliler 01.05 14:00 63:79 42:40 63:79

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3761 Fk Baumit Jablonec U21 - Dukla P.U21 01.05 14:00 1:0 -:- -

FOTBAL Kazahstan Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6350 Zhetysu - FC Irtysh Pavlodar 01.05 14:00 0:3 (0:2) 2

FOTBAL Suedia Superettan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3106 Ljungskile SK - Dalkurd FF 01.05 14:00 1:0 -:- -

FOTBAL Scotia Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5841 Hibernian FC - Queen of S. 01.05 14:30 2:0 (0:0) 1
5840 Falkirk - Morton 01.05 14:30 1:0 (0:0) 1
5842 Livingston - Raith R. 01.05 14:30 0:1 (0:0) 2

BASCHET Spania (M): ACB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1261 Iberostar Tenerife - Sevilla 01.05 14:30 90:71 45:31 90:71

FOTBAL Rusia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4439 Mordovia S. - FC Rostov 01.05 14:30 2:1 (0:0) 1

FOTBAL Scotia Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5839 Alloa Athletic - Dumbarton 01.05 14:30 1:1 (1:0) 1
5843 St.Mirren - Glasgow Rangers 01.05 14:30 2:2 (1:0) 1

FOTBAL China Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6260 Tianjin Taida - Shijiazhuang Y. 01.05 14:35 2:0 (2:0) 1

FOTBAL Danemarca 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5170 Helsingor - Roskilde 01.05 14:45 3:1 -:- -
5173 Koge - Lyngby 01.05 14:45 0:3 -:- -

FOTBAL Elvetia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2882 St.Gallen - Vaduz 01.05 14:45 1:3 (0:2) 2

FOTBAL Danemarca 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5169 Fredericia - Horsens 01.05 14:45 0:2 -:- -

FOTBAL Elvetia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2884 Thun - Zurich 01.05 14:45 4:0 (2:0) 1

FOTBAL Danemarca 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5174 Skive - Naestved 01.05 14:45 2:4 -:- -

FORMULA 1 MP Rusia (Sochi)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1732 F1/Lewis Hamilton (GBR/Mercedes) 01.05 15:00 0

FOTBAL Germania Oberliga - Baden Wuerttemberg

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2614 Stg.Kickers II - 1 Cfr Pforzheim 01.05 15:00 0:4 (0:2) 2

FORMULA 1 MP Rusia (Sochi)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1822 F1/Felipe Massa (BRA/Williams) 01.05 15:00 0
1865 F1/Jolyon Palmer (GBR/Renault) 01.05 15:00 0

FOTBAL Germania Regionala Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4598 Flensburg - Lueneburger SK Hansa 01.05 15:00 1:1 -:- -

FORMULA 1 MP Rusia (Sochi)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1786 F1/Nico Rosberg (GER/Mercedes) 01.05 15:00 1

BASCHET Turcia (M): TBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1512 Socar Spor - Best Balikesir 01.05 15:00 90:63 -:- -:-

FOTBAL Franta Ligue 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4463 Dijon - Metz 01.05 15:00 0:4 (0:1) 2

FORMULA 1 MP Rusia (Sochi)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1839 F1/Sergio Perez (MEX/Force India) 01.05 15:00 0
1841 F1/Jenson Button (GBR/McLaren) 01.05 15:00 0

FOTBAL Austria : Regionalliga Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5025 SKN St. Polten II - First Vienna FC 01.05 15:00 0:1 -:- -

FORMULA 1 MP Rusia (Sochi)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1790 F1/Kimi Raikkonen (FIN/Ferrari) 01.05 15:00 0

FOTBAL Germania Regionala Bayern

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2907 Furth II - Aschaffenburg 01.05 15:00 2:0 -:- -

FORMULA 1 MP Rusia (Sochi)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1838 F1/Max Verstappen (OLA/Toro Rosso) 01.05 15:00 0
1870 F1/Kevin Magnussen (DAN/Renault) 01.05 15:00 0

RUGBY Anglia Aviva Premiership

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2514 Exeter Chiefs - Wasps 01.05 15:00 24:3 (24:4.50)

FORMULA 1 MP Rusia (Sochi)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1823 F1/Nico Hulkenberg (GER/Force India) 01.05 15:00 0
1860 F1/Esteban Gutierrez (MEX/Haas) 01.05 15:00 0

FOTBAL Germania Regionala Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4599 Hamburg II - Rehden 01.05 15:00 3:2 -:- -

FORMULA 1 MP Rusia (Sochi)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1848 F1/Fernando Alonso (SPA/McLaren) 01.05 15:00 0
1881 F1/Felipe Nasr (BRA/Sauber) 01.05 15:00 0

FOTBAL Germania Regionala Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4597 Eintracht Braunschweig II - TSV Havelse 01.05 15:00 1:1 -:- -

FORMULA 1 MP Rusia (Sochi)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1802 F1/Daniil Kvyat (RUS/Red Bull Racing) 01.05 15:00 0
1812 F1/Valtteri Bottas (FIN/Williams) 01.05 15:00 0

BASCHET Europa (M): VTB United League Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2103 CSKA Moscow - Nymburk 01.05 15:00 79:72 39:38 79:72

FOTBAL Kazahstan Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6347 Aktobe - Okzhetpes Kokshetau 01.05 15:00 1:0 (0:0) 1

FORMULA 1 MP Rusia (Sochi)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1787 F1/Sebastian Vettel (GER/Ferrari) 01.05 15:00 0
1791 F1/Daniel Ricciardo (AUS/Red Bull Racing) 01.05 15:00 0

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5398 Follo - Alta IF 01.05 15:00 3:1 (1:1) -

FORMULA 1 MP Rusia (Sochi)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF
1825 F1/Carlos Sainz Jr (SPA/Toro Rosso) 01.05 15:00 0
1879 F1/Marcus Ericsson (SUE/Sauber) 01.05 15:00 0

FOTBAL Turcia U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5683 Boluspor U21 - Denizli U21 01.05 15:30 0:0 -:- -

FOTBAL Olanda Eredivisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5748 Ajax - Twente 01.05 15:30 4:0 (1:0) 1
5754 Heerenveen - Groningen 01.05 15:30 1:2 (1:1) 1

FOTBAL Belgia Pro League - Playoff Campionat

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5733 RSC Anderlecht - KAA Gent 01.05 15:30 2:0 (1:0) 1

FOTBAL Olanda Eredivisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5750 SBV Excelsior - Zwolle 01.05 15:30 2:2 (0:1) 2
5751 Heracles - ADO Den Haag 01.05 15:30 1:1 (0:0) 2
5752 Nijmegen - Roda K. 01.05 15:30 1:2 (1:1) 1
5753 PSV - Cambuur 01.05 15:30 6:2 (3:2) 1

FOTBAL Turcia U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5693 Fenerbahce U21 - Gaziantep U21 01.05 15:30 5:0 -:- -

FOTBAL Olanda Eredivisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5749 Alkmaar - Graafschap 01.05 15:30 4:1 (3:1) 2
5756 Willem II - Feyenoord 01.05 15:30 0:1 (0:0) 2
5755 Vitesse - Utrecht 01.05 15:30 1:3 (1:0) 1

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4684 AC Ancona - Rimini Calcio 01.05 16:00 0:4 (0:2) 2
4687 Aquila - Lucchese Libertas 01.05 16:00 1:2 -:- -

FOTBAL Danemarca - Div.2 - Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5212 BK Avarta - Dalum IF 01.05 16:00 2:0 (1:0) 1

FOTBAL Suedia:Divizia 1-Norra

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5561 Carlstad United BK - Lulea 01.05 16:00 2:0 (0:0) 1

FOTBAL Suedia:Divizia 2- Norraland

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5604 Gallivare Malmbergets FF - Sandvikens IF 01.05 16:00 2:7 (1:4) -

FOTBAL Danemarca - Div.2 - Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5225 Holbæk - Kolding BK 01.05 16:00 3:0 (1:0) 1

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5555 Falkenberg - IF Elfsborg 01.05 16:00 1:2 -:- -

FOTBAL Italia Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4653 Sassuolo - Verona 01.05 16:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4692 Teramo - Spal 2013 01.05 16:00 0:2 -:- -

FOTBAL Anglia -Super League (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6029 Arsenal (F) - Birmingham (F) 01.05 16:00 0:0 (0:0) -

HANDBAL Danemarca 1.Division (M): Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2219 Skaering - Ajax Kobenhavn 01.05 16:00 28:23 -:-

FOTBAL Turcia Super Lig

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3235 Sivas - Akhisar 01.05 16:00 1:1 (0:0) 1

FOTBAL Italia Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4651 Empoli - Bologna 01.05 16:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Germania Regionala Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

4600 VFV 06 Hildesheim - Hannover II 01.05 16:00

BASCHET Olanda (M): DBL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2016 Zwolle - Den Bosch 01.05 16:00 89:74 -:- 89:74

FOTBAL Suedia:Divizia 2- Norraland

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5603 Anundsjo - Skelleftea 01.05 16:00 2:1 (2:0) 1

VOLEI Germania - Bundesliga (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1081 BR Volleys - Friedrichshafen 01.05 16:00 3:0 (26:24) 137

RUGBY Anglia: League 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2506 Hunslet Hawks - Doncaster 01.05 16:00 22:30 (22:31.50)

FOTBAL Italia Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4652 Palermo - Sampdoria 01.05 16:00 2:0 (1:0) 1

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4688 Pisa - Lupa Roma 01.05 16:00 1:0 -:- -
4694 Tuttocuoio - Siena 01.05 16:00 3:0 (2:0) 1

FOTBAL Danemarca - Div.2 - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5201 AB Gladsaxe - Marienlyst 01.05 16:00 6:0 (3:0) 1

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4689 Santarcangelo - Pontedera 01.05 16:00 2:1 (1:1) -
4690 Savona Fbc - AC Pistoiese 01.05 16:00 1:0 (0:0) 1

BASCHET Belgia (M): Scooore League Turul Invinsilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1612 Verviers - Pepinster - Willebroek 01.05 16:00 80:90 -:- 80:90

FOTBAL Suedia:Divizia 1-Sodra

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2681 FC Hollviken - Osters IF 01.05 16:00 1:1 (0:1) 2

FOTBAL Elvetia Challenge League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2872 Lausanne - Chiasso 01.05 16:00 0:0 -:- -

FOTBAL Suedia Superettan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3111 Assyriska FF - Halmstads BK 01.05 16:00 0:2 -:- -

FOTBAL Croatia 1.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5131 Osijek - Hajduk Split 01.05 16:00 2:1 (0:0) 1

FOTBAL Africa de Sud PSL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5950 Bloemfontein Celtic - Ajax Cape Town 01.05 16:00 5:0 -:- -

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4686 Carrarese - AC Prato 01.05 16:00 1:2 (0:2) 2
4695 Arezzo - Maceratese 01.05 16:00 1:0 -:- -

FOTBAL Africa de Sud PSL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5951 Jomo Cosmos - Univ.of Pretoria 01.05 16:00 1:0 -:- -

FOTBAL Germania Oberliga - Baden Wuerttemberg

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2615 FC Germania Friedrichstal - Karlsruher II 01.05 16:00 2:3 (0:2) 2

FOTBAL Italia Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4650 Milan - Frosinone 01.05 16:00 3:3 (0:2) 2

FOTBAL Elvetia Challenge League

COD

EVENIMENT

S

DATA

2870 Biel Bienne - Wil 01.05 16:00

FOTBAL Suedia:Divizia 2- Norra Svealand

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5650 Kvarnsvedens IK - Sundbyberg IK 01.05 16:00 0:1 (0:0) 2

FOTBAL Anglia Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3744 Manchester United - Leicester 01.05 16:05 1:1 (1:1) 1

FOTBAL Liga Campionilor (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2701 Frankfurt (F) - Wolfsburg (F) 01.05 16:15 1:0 (0:0) 1

HANDBAL Europa (F): Winners Cup Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2112 Holstebro W (Den) - Togliatti W (Rus) 01.05 16:15 31:27 -:-

FOTBAL Polonia Ekstraklasa -Playoff Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

2947 Jagiellonia B. - Ruch Chorzow 01.05 16:30

FOTBAL Norvegia Eliteserien

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5389 Viking - Haugesund 01.05 16:30 3:2 (1:1) 2

FOTBAL Norvegia 1.Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5365 Hodd - Sandnes 01.05 16:30 2:0 -:- -

FOTBAL Polonia Ekstraklasa -Playoff Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2946 Jagiellonia B. - Podbeskidzie 01.05 16:30 3:2 (1:1) 2

FOTBAL Egipt Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5227 EL Daklyeh - Misr Lel Makasa 01.05 16:45 1:3 (1:1) -

FOTBAL Suedia 2. Division-Sodra Svealand

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5617 Konyaspor Kif - Karlslunds IF 01.05 17:00 1:3 (0:0) -

FOTBAL Insulele Feroe: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6132 Skala IF - TB Tvoroyri 01.05 17:00 5:1 (3:0) 1

FOTBAL Rusia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4440 Terek G. - KS Samara 01.05 17:00 0:1 (0:0) 2

FOTBAL Elvetia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2887 Lugano - Luzern 01.05 17:00 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Insulele Feroe: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6131 Runavik - AB Argir 01.05 17:00 2:1 (1:0) 1

RUGBY Anglia: Greene King IPA Championship Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2424 Yorkshire - Doncaster 01.05 17:00 17:30 (17:31.50)

RUGBY Anglia: Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2496 Swinton - Whitehaven 01.05 17:00 32:26 (32:27.50)

FOTBAL Spania Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4798 Espanyol - Sevilla 01.05 17:00 1:0 (0:0) 1

BASCHET Letonia (M): LBL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1983 Jurmala - Liepaja/Triobet 01.05 17:00 64:79 -:- 64:79

BASCHET Rusia (F): Superleague A - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1068 Ekaterinburg W - Nadezhda W 01.05 17:00 80:52 -:- 80:52

HANDBAL Germania Bundesliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2039 Goppingen W - Buxtehuder SV W 01.05 17:00 33:25 14:15

FOTBAL Insulele Feroe: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6133 Vikingur G. - B36 Torshavn 01.05 17:00 1:0 (1:0) 1

BASCHET Lituania (M): LKL - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1562 Siauliai - Neptunas 01.05 17:00 93:84 42:39 93:84

RUGBY Anglia: Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2490 London Broncos - Bradford Bulls 01.05 17:00 30:16 (30:17.50)

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa3

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5484 Egersund - Fyllingsdalen 01.05 17:00 1:2 (1:1) -

FOTBAL Insulele Feroe: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6129 Fuglafjordur - HB Torshavn 01.05 17:00 4:2 (1:1) -

RUGBY Anglia: Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2483 Halifax - Workington Town 01.05 17:00 36:32 (36:33.50)

FOTBAL Danemarca Superligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5163 Aalborg - Brondby 01.05 17:00 3:0 (0:0) 1

FOTBAL Suedia:Divizia 1-Norra

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5562 Enskede IK - Pitea IF 01.05 17:00 3:1 (2:1) -

FOTBAL Slovacia Liga 2 Championship Round

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2719 FK Pohronie - FC Vss Kosice 01.05 17:00 2:1 (2:1) -

FOTBAL Suedia 2. Division - Norra Gotaland

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5633 Rynninge IK - Skoftebyns IF 01.05 17:00 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Suedia:Divizia 2- Norra Svealand

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5651 FC Gute - Nacka FF 01.05 17:00 2:0 (1:0) 1

RUGBY Anglia: iPro Sport Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2523 York City - Gloucestershire 01.05 17:00 58:14 (58:15.50)

FOTBAL Austria : Regionalliga Central

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5071 Wolfsberger AC (A) - Florian 01.05 17:00 0:1 -:- -

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5399 Senja - Finnsnes 01.05 17:00 1:2 (0:0) -

HANDBAL Germania Bundesliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2071 Rosengarten - Buchholz W - Oldenburg W 01.05 17:00 40:35 25:18

RUGBY Anglia: Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2488 Leigh Centurions - Batley 01.05 17:00 37:30 (37:31.50)
2495 Oldham - Featherstone Rovers 01.05 17:00 16:14 (16:15.50)

RUGBY Anglia Aviva Premiership

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2517 London Irish - Harlequin 01.05 17:00 25:32 (25:33.50)

FOTBAL Suedia Superettan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3144 Angelholms FF - Varnamo 01.05 17:00 0:4 -:- -

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa3

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5492 Lysekloster IL - Valerenga II 01.05 17:00 2:3 (1:2) -

FOTBAL Insulele Feroe: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6130 Klaksvik - Toftir 01.05 17:00 4:1 (2:1) -

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa2

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5469 Stjordals/Blink - Molde II 01.05 17:00 2:0 (1:0) 1

RUGBY Anglia Aviva Premiership

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2519 Saracens - Newcastle Falcons 01.05 17:15 23:14 (23:15.50)

RUGBY Franta Top 14

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2512 Racing - Metro 92 - Clermont 01.05 17:15 26:20 (26:21.50)

RUGBY Anglia: Greene King IPA Championship Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2427 Bedford Blues - Bristol 01.05 17:15 16:45 (17.50:45)

RUGBY Anglia: League 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2501 Barrow - Rochdale Hornets 01.05 17:30 4:18 (4:19.50)

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa3

COD

EVENIMENT

S

DATA

5493 Forde - Vidar 01.05 17:30

RUGBY Anglia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF H
2499 Castleford Tigers - St Helens 01.05 17:30 20:30 (21.50:30)

FOTBAL Austria Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5018 Austria V. - Salzburg 01.05 17:30 0:2 (0:1) 2

FOTBAL Slovacia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6174 MFK Skalica - TJ Spartak Myjava 01.05 17:30 1:2 (0:1) 2

FOTBAL Gibraltar Premier Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6340 Glacis United - Lynx 01.05 17:30 2:1 (0:0) -

BASCHET Europa (M): VTB United League Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1100 Khimky M. - Lokomotiv Kuban 01.05 17:30 86:80 42:41 86:80

FOTBAL Slovenia Prva Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6182 Koper - Olimpija L. 01.05 17:55 1:2 (1:0) 1

FOTBAL Spania Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4767 Gimnastic - Mirandes 01.05 18:00 3:2 (0:1) 2

BASCHET Germania (M): BBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1144 Brose Baskets - Bremerhaven 01.05 18:00 92:77 49:39 92:77

FOTBAL Cehia:Gambrinus liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5814 Teplice - Sparta Praga 01.05 18:00 1:1 (0:1) 2

FOTBAL Spania Segunda B Gr.I

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4731 Izarra - Burgos 01.05 18:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Franta Ligue 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4293 Angers - Marseille 01.05 18:00 0:1 (0:1) 2

FOTBAL Spania Segunda B Gr.I

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4733 Santander - SD Compostela 01.05 18:00 1:0 (0:0) 1

HANDBAL Islanda (M): Olis Deildin Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2752 IBV Vestmannaeyjar - Haukar 01.05 18:00 28:30 -:-

FOTBAL Spania Segunda B Gr.IV

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4830 Granada B. - Lorca 01.05 18:00 2:0 (1:0) 1

BASCHET Germania (M): BBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1199 Oldenburg - Bayern 01.05 18:00 88:84 43:50 88:84
1110 Braunschweig - Bonn 01.05 18:00 78:78 41:39 95:93

FOTBAL Suedia:Divizia 1-Sodra

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2683 Trollhattan - Landskrona Bois 01.05 18:00 0:3 (0:0) 2

FOTBAL Spania Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4766 Elche - Albacete 01.05 18:00 1:1 (0:0) 1

FOTBAL Suedia 2.Div. Sodra Gotaland

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5661 BW 90 IF - FC Rosengård 01.05 18:00 1:4 (0:1) 2

BASCHET Germania (M): BBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1200 Phoenix Hagen - Crailsheim 01.05 18:00 94:83 44:40 94:83

FOTBAL Croatia 2.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5137 NK Dinamo Zagreb II - HNK Sibenik 01.05 18:00 0:0 -:- -

FOTBAL Portugalia Primeira Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6310 Estoril - Maritimo 01.05 18:00 2:1 (0:1) 2
6311 Moreirense - Boavista 01.05 18:00 1:1 (1:1) 2

BASCHET Regatul Unit (M): BBL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1553 Sheffield Sharks - Glasgow Rocks 01.05 18:00 68:73 -:- 68:73

FOTBAL Spania Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4780 Valladolid - Lugo 01.05 18:00 1:1 (0:0) 2

FOTBAL Spania Segunda B Gr.III

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4821 Xativa - Lleida 01.05 18:00 2:1 (0:0) -

FOTBAL Spania Segunda B Gr.II

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4839 Real Union - SD Gernika 01.05 18:00 1:1 (0:0) -

BASCHET Germania (M): BBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1145 Gottingen - Wurzburg 01.05 18:00 85:78 43:37 85:78

FOTBAL Spania Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4768 Girona - Tenerife 01.05 18:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Cehia Druha Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5822 Ceske Budejovice - Varnsdorf 01.05 18:00 3:3 -:- -

FOTBAL Romania Liga I - Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4701 CS U.Craiova - Concordia 01.05 18:00 2:0 (2:0) 1

FOTBAL Spania Segunda B Gr.I

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4732 Pontevedra CF - Valladolid B 01.05 18:00 1:2 (0:0) -

FOTBAL Portugalia Segunda Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6304 Sporting B - FC Porto B 01.05 18:00 1:1 -:- -

BASCHET Germania (M): BBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1109 Alba Berlin - Giessen 01.05 18:00 76:76 36:28 91:81

FOTBAL Suedia:Divizia 1-Norra

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5563 IK Brage - Vasalund 01.05 18:00 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3762 Trinec U21 - Hradec K.U21 01.05 18:00 1:3 -:- -

BASCHET Germania (M): BBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1196 Ludwigsburg - Ulm 01.05 18:00 94:79 53:38 94:79
1198 Mitteldeutscher - Bayreuth 01.05 18:00 89:77 43:39 89:77

HANDBAL Liga Campionilor (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2155 Paris SG - PPD Zagreb 01.05 18:00 32:32 16:13

FOTBAL Croatia 2.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5143 NK Sesvete - Lucko 01.05 18:00 2:2 -:- -

HANDBAL Danemarca 1.Division (F): Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2223 Nyborg W - EH Aalborg W 01.05 18:00 19:26 -:-

HANDBAL Danemarca (F): Primo Tours Ligaen Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2222 Midtjylland W - Esbjerg W 01.05 18:10 20:17 10:9

FOTBAL Anglia Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3765 Southampton FC - Manch.City 01.05 18:30 4:2 (2:1) 1

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5557 Malmo - BK Haecken 01.05 18:30 3:0 -:- -

BASCHET Europa (M): FIBA Europe Cup Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1504 Chalon/Saone - Enisey 01.05 18:30 103:72 59:36 103:72

FOTBAL Italia Serie B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4663 Como Calcio - Ternana 01.05 18:30 1:2 (1:1) 1

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5400 Skeid Fotball - Tromsdalen 01.05 18:30 1:2 (1:0) 1

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5556 Hammarby IF - GIF Sundsvall 01.05 18:30 1:1 -:- -

BASCHET Rusia (F): Superleague A - Locurile 5-8

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1547 Vologda W - Enisey Krasnoyarsk W 01.05 18:30 75:61 -:- 75:61

FOTBAL Egipt Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5228 Aswan FC - Al - Masry 01.05 18:45 1:1 (0:0) -

BASCHET Polonia (M): Tauron Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2146 Anwil Wloclawek - Szczecin 01.05 18:50 68:50 33:17 68:50

FOTBAL Spania Segunda B Gr.I

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4748 Somozas - Celta Vigo(B) 01.05 19:00 1:3 (0:1) 2

FOTBAL Norvegia 1.Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5369 Mjondalen - Levanger 01.05 19:00 2:2 -:- -
5385 Raufoss - Ullensaker Kisa 01.05 19:00 2:1 -:- -

BASCHET Spania (M): ACB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1271 Laboral Kutxa - Gipuzkoa Basket 01.05 19:00 101:73 57:26 101:73

BASCHET Austria ABL (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2027 Furstenfeld - Vienna Basket 01.05 19:00 68:76 34:31 68:76

FOTBAL Norvegia 1.Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5368 Kfum - Kristiansund 01.05 19:00 0:0 -:- -

HANDBAL Europa (F): WHIL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
2242 Sala W - Partizanske W 01.05 19:00 25:18 -:-

BASCHET Italia (M): A2 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3286 Mantova - Agrigento 01.05 19:00 70:72 -:- 70:72

BASCHET Franta (M): Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1107 Le Mans - Lyon - Villeurbanne 01.05 19:00 88:75 50:41 88:75

FOTBAL Spania Segunda B Gr.II

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4845 Sestao - CD Guadalajara 01.05 19:00 1:0 (0:0) 1

BASCHET Italia (M): A2 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3301 Brescia - Trapani 01.05 19:00 80:70 -:- 80:70

FOTBAL Spania Segunda B Gr.I

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4735 Logrones - Cacereno 01.05 19:00 1:1 (0:0) -

FOTBAL Islanda:Pepsidelid

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6341 Throttur R. - FH Hafnarfjordur 01.05 19:00 0:3 (0:1) 2

FOTBAL Spania Segunda B Gr.IV

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4831 Jaen - San Roque 01.05 19:00 2:3 (0:0) -

FOTBAL Belgia Pro League - Playoff Campionat

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5734 Club Brugge - Genk 01.05 19:00 3:1 (2:0) 1

BASCHET Spania (M): LEB Oro Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2399 Rio Breogan - Leyma Coruna 01.05 19:00 90:83 -:- 90:83

BASCHET Spania (M): ACB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1205 Bilbao - Barcelona 01.05 19:00 55:77 27:32 55:77

BASCHET Italia (M): A2 Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3323 Virtus Roma - Recanati 01.05 19:00 64:51 -:- 64:51

VOLEI Italia (F): Serie A2 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
1323 Monza W - Trentino W 01.05 19:00 3:1 (25:13) 178

VOLEI Slovacia (M): Extraliga Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2314 Nitra - Presov 01.05 19:00 3:0 (25:20) 129

FOTBAL Turcia Lig 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3167 Adanaspor - Alanyaspor 01.05 19:00 0:2 (0:1) 2

BASCHET Regatul Unit (M): BBL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1552 Leicester Riders - Cheshire Phoenix 01.05 19:00 84:92 -:- 84:92

BASCHET Europa (M): VTB United League Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1101 Zenit Petersburg - Saratov 01.05 19:00 95:91 55:39 95:91

FOTBAL Spania Segunda B Gr.III

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4822 L'Hospitalet - Hercules 01.05 19:00 0:4 (0:2) 2

BASCHET Italia (M): A2 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3285 Ferentino - Roseto 01.05 19:00 97:85 -:- 97:85

BASCHET Austria ABL (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2033 Klosterneuburg Dukes - Traiskirchen Lions 01.05 19:00 74:80 31:44 74:80

FOTBAL Turcia Super Lig

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3254 Fenerbahce - Gaziantep 01.05 19:00 3:0 (1:0) 1

FOTBAL Norvegia 1.Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5366 Asane Fotball - Bryne 01.05 19:00 2:2 -:- -

HANDBAL Norvegia (F): Grundigligaen Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3477 Glassverket W - Byasen W 01.05 19:00 31:33 19:14

FOTBAL Suedia:Divizia 1-Sodra

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2684 Norrby - Kristianstads 01.05 19:00 2:0 (0:0) 1

FOTBAL Spania Segunda B Gr.I

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4734 Arandina CF - Tudelano 01.05 19:00 0:3 (0:1) 2

FOTBAL Danemarca Superligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5164 FC Copenhaga - Midtjylland 01.05 19:00 5:3 (2:0) 1

BASCHET Turcia (M): Super Ligi

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1410 Besiktas - Galatasaray 01.05 19:00 71:76 35:30 71:76

FOTBAL Norvegia 1.Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5378 Ranheim - Kongsvinger 01.05 19:00 0:3 -:- -

FOTBAL Norvegia Eliteserien

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5392 Tromso - Brann 01.05 19:00 1:0 (1:0) 1

BASCHET Italia (M): A2 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3299 Treviso - Casale Monferrato 01.05 19:00 61:67 -:- 61:67

BASCHET Austria ABL (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2036 Swans Gmunden - Oberwart Gunners 01.05 19:00 88:71 45:29 88:71

FOTBAL Turcia Super Lig

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3253 Antalya - Konyaspor 01.05 19:00 1:0 (0:0) 1

FOTBAL Spania Segunda B Gr.III

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4820 Eldense - Reus D. 01.05 19:00 0:4 (0:2) 2

FOTBAL Norvegia 1.Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5367 Jerv - Strommen 01.05 19:00 2:2 -:- -

VOLEI Italia (M): Serie A2 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2401 Vibo Valentia - Sora 01.05 19:00 3:0 (25:23) 141

FOTBAL Turcia Lig 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3169 Balikesirspor - Samsun 01.05 19:00 1:0 (1:0) 1

FOTBAL Norvegia Eliteserien

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5390 IK Start - Stromsgodset 01.05 19:00 2:2 (0:1) 2

FOTBAL Polonia Ekstraklasa -Playoff Campionat

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2954 Piast Gliwice - Pogon Szczecin 01.05 19:00 2:1 (2:1) 1

FOTBAL Spania Segunda B Gr.IV

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4828 CF Algeciras - Villanovense 01.05 19:00 0:2 (0:0) 2

FOTBAL Israel:Ligat ha'AL - Playoffs 7-14

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5309 Maccabi Netanya - Bnei Yehuda Tel Aviv 01.05 19:00 0:1 (0:0) 2

FOTBAL Norvegia Eliteserien

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5391 Sogndal - Rosenborg 01.05 19:00 1:1 (1:0) 1

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa4

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5463 Tonsberg - Notodden FK 01.05 19:00 2:2 -:- -

FOTBAL Maroc Botola

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6150 Olymp.de Safi - Kacm Marrakesh 01.05 19:00 1:0 (0:0) 1

BASCHET Polonia (F): Ekstraklasa Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1537 Artego Bydgoszcz W - Wisla Can - Pack W 01.05 19:15 50:52 -:- 50:52

VOLEI Italia (M): Serie A1 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2298 Modena - Perugia 01.05 19:15 3:0 (25:19) 138

FOTBAL Spania Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4799 Deportivo - Getafe 01.05 19:15 0:2 (0:1) 2

FOTBAL Rusia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4441 FC Krasnodar - Anzhi M. 01.05 19:30 3:0 (0:0) 1

FOTBAL Austria : Regionalliga Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5031 Rapid V.(Am) - ASK Ebreichsdorf 01.05 19:30 5:3 -:- -

FOTBAL Ucraina Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5775 Shakhtar D. - Dinamo Kiev 01.05 19:30 3:0 (1:0) 1

BASCHET Spania (M): ACB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1221 Estudiantes - Fuenlabrada 01.05 19:30 74:80 42:35 74:80

HANDBAL Israel (M): Division 1 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R
3517 Maccabi Tel Aviv - Maccabi Le Zion 01.05 19:40 33:25 -:-

VOLEI Croatia (M): 1.A Liga Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2323 HAOK Mladost - Mladost Kastel Luksic 01.05 19:45 3:1 -:- -:-

FOTBAL Croatia 1.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5132 Rijeka - RNK Split 01.05 20:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Islanda:Pepsidelid

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6342 IBV Vestmannaeyjar - Akranes 01.05 20:00 4:0 (3:0) 1

FOTBAL Mexic Liga De Ascenso Clausura - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3293 Leones Negros - Min.de Zacatecas 01.05 20:00 1:2 (1:1) -

FOTBAL Cehia:Gambrinus liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5815 Bohemians 1905 - SK Slavia Prague 01.05 20:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL Mexic Primera Division Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5345 Toluca - Cruz Azul 01.05 20:00 0:2 (0:1) 2

BASCHET Spania (M): LEB Oro Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1096 Ourense - San Pablo Burgos 01.05 20:00 91:65 -:- 91:65

BASCHET SUA (M): NBA Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1483 Miami Heat - Charlotte Hornets 01.05 20:00 106:73 54:42 106:73

FOTBAL Portugalia Primeira Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6312 Arouca - Nacional 01.05 20:15 3:0 (2:0) 1

FOTBAL Spania Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4781 Ponferradina - Zaragoza 01.05 20:15 1:1 (0:0) 1

FOTBAL Romania Liga I - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4697 Steaua B. - Pandurii 01.05 20:30 1:1 (0:0) 2

BASCHET Spania (M): ACB

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1408 Unicaja - Gran Canaria 01.05 20:30 92:87 51:41 92:87

FOTBAL Israel:Ligat ha'AL Play-off 1-6

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5305 B.Jerusalem - Hap.Bnei Sakhnin 01.05 20:30 0:3 (0:1) 2

FOTBAL Norvegia Eliteserien

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5393 Stabaek - Odd Grenland 01.05 21:00 1:2 (1:2) 1

FOTBAL Maroc Botola

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6155 Husa Agadir - FUS Rabat 01.05 21:00 1:1 (0:0) -

BASCHET Polonia (M): Tauron Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2149 Rosa Radom - Kutno 01.05 21:00 63:56 34:27 63:56

FOTBAL Maroc Botola

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6151 Wydad - MCO Mouloudia Oujda 01.05 21:00 2:1 (0:1) 2

FOTBAL Guatemala Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6334 CD Marquense - Deportivo Malacateco 01.05 21:00 2:1 (1:0) 1

FOTBAL Egipt Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5229 Al - Mokawloon Al - Arab - Enppi Club 01.05 21:00 0:3 (0:0) 2

BASCHET Israel (M): Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1412 Hapoel Tel - Aviv - Hapoel M. Jerusalem 01.05 21:05 92:93 -:- 92:93

BASCHET Austria ABL (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
2030 Kapfenberg Bulls - Wels 01.05 21:15 70:92 39:40 70:92

FOTBAL Columbia - Primera A - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5085 Boyaca Patriotas - D.Tolima 01.05 21:15 2:1 -:- -

VOLEI Belgia Ethias League (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1S TP
2315 Roeselare - Maaseik 01.05 21:30 3:1 -:- -:-

FOTBAL Spania Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4813 Valencia - Villarreal 01.05 21:30 0:2 (0:2) 2

BASCHET Italia (M): A2 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3284 Agropoli - Fortitudo Bologna 01.05 21:30 67:72 -:- 67:72

BASCHET Italia (M): A2 Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3322 Jesi - Omegna 01.05 21:30 80:74 -:- 80:74

BASCHET Europa (M): FIBA Europe Cup Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
1517 Varese - Frankfurt 01.05 21:30 62:66 31:25 62:66

FOTBAL Italia Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
4654 Lazio - Inter M. 01.05 21:45 2:0 (1:0) 1

HOCHEI SUA (M): NHL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2088 Dallas Stars - St.Louis Blues 01.05 22:00 3:3 1:3 3:4

FOTBAL Brazilia: Carioca Serie A - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3436 Botafogo RJ - Vasco da Gama RJ 01.05 22:00 0:1 (0:0) 2

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2819 Nacional Potosi - Club Petrolero 01.05 22:00 4:2 -:- -

FOTBAL Columbia - Primera B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5094 Bogota FC - Dep.Cucuta 01.05 22:00 1:2 (0:0) -

FOTBAL Brazilia - Cupa Nord-Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6191 Campinense PB - Santa Cruz PE 01.05 22:00 1:1 (0:0) -

FOTBAL Brazilia Gaucho - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3437 Juventude RS - Internacional RS 01.05 22:00 0:1 (0:1) 2

FOTBAL Brazilia Mineiro - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3438 America Mineiro MG - Atl.Belo H 01.05 22:00 2:1 (1:0) -

FOTBAL Brazilia: Campeonato Paulista - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3470 Audax SP - Santos SP 01.05 22:00 1:1 (0:0) 1

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2820 Universitario De Sucre - CA Ciclon 01.05 22:00 3:0 -:- -

FOTBAL Islanda:Pepsidelid

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6343 Breidablik K. - Vikingur O. 01.05 22:15 1:2 (0:1) 2

FOTBAL Portugalia Primeira Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6313 U.Madeira - Academica 01.05 22:30 3:1 (1:0) 1

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
3076 Portland - Toronto FC 01.05 22:30 2:1 (1:1) 1

BASCHET SUA (M): NBA Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R CM
3938 Golden State Warriors - Portland Trail Blazers 01.05 22:30 118:106 65:51 118:106

HOCHEI Canada (M): QMJHL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1P CM
2422 Moncton Wildcats - Rouyn - Noranda Huskies 01.05 23:00 4:5 -:- -:-

FOTBAL Ecuador Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

6330 LDU Quito - Barcelona SC 01.05 23:00

FOTBAL Columbia - Primera B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5097 Orsomarso - Universitario De Popayan 01.05 23:00 1:3 -:- -

FOTBAL Ecuador Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

6325 Emelec - CD River Plate Ecuador 01.05 23:00

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2821 Bolivar - The Strongest 01.05 23:00 1:1 -:- -

FOTBAL Ecuador Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

6326 Delfin SC - Fuerza Amarilla S.c. 01.05 23:00
6327 Dep.Cuenca - Mushuc Runa 01.05 23:00

FOTBAL Islanda:Pepsidelid

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6344 Valur R. - Fjolnir R 01.05 23:00 1:2 (0:1) 2

FOTBAL Columbia - Primera B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5096 Leones - CD Real Santander 01.05 23:00 3:0 -:- -

FOTBAL Ecuador Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

6328 EL Nacional - SD Aucas 01.05 23:00
6329 Ind.Del Valle - Universidad Catolica Del Ecuador 01.05 23:00

FOTBAL El Salvador

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2849 CD Universidad De EL Salvador - Chalatenango 01.05 23:00 4:0 (2:0) 1

FOTBAL Venezuela Primera Division Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2796 Zulia FC - Deportivo Lara 01.05 23:00 3:1 -:- -
2790 Portuguesa FC - Llaneros FC 01.05 23:00 2:2 -:- -
2792 Urena SC - Carabobo FC 01.05 23:00 2:1 -:- -

FOTBAL Columbia - Primera A - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5086 Atletico Huila - Atletico Nacional 01.05 23:15 0:1 -:- -

FOTBAL Venezuela Primera Division Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
2789 Monagas SC - Dep.Petare 01.05 23:30 1:0 -:- -
2791 Trujillanos FC - Dep.Del Zulia 01.05 23:30 1:2 -:- -

FOTBAL Columbia - Primera B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5089 Depor FC Aguablanca - Llaneros FC 01.05 23:30 1:2 (1:1) -

FOTBAL Guatemala Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
6335 Dep.Guastatoya - CSD Municipal 01.05 23:30 2:0 (0:0) 1

FOTBAL Columbia - Primera B

COD

EVENIMENT

S

DATA

RF 1R PG
5095 Dep.Pereira - Valledupar 01.05 23:30 2:1 -:- -