FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3827 Cota C./Snooker.B.Woollaston - D.Dale vin 14:00 1.80 - 2.20 - - -
3814 Cota C./Hochei.Liberec - TPS Turku vin 19:00 2.80 4.40 2.30 1.70 1.50 1.25
3826 Cota C./Hochei.Lukko - Zurich vin 19:00 2.05 4.40 3.15 1.40 1.85 1.25
1649 Cota C./Tenis.E.Svitolina - J.Larsson vin 20:00 1.50 - 3.00 - - -
3778 Cota C./Dinamo B. - Gaz Metan vin 21:00 1.65 4.10 7.10 1.15 2.60 1.30
3785 Cota C./Vitesse - Utrecht vin 21:00 2.10 3.65 3.70 1.33 1.85 1.33
3784 Cota C./Charleroi - Eupen vin 21:30 1.90 3.60 4.60 1.25 2.00 1.33
3787 Cota C./Konyaspor - Besiktas vin 21:45 3.30 3.35 2.35 1.65 1.37 1.37
3782 Cota C./Betis - Deportivo vin 21:45 2.30 3.30 3.60 1.35 1.70 1.40
3783 Cota C./Marseille - Lorient vin 21:45 1.95 3.95 5.10 1.30 2.20 1.35
1648 Cota C./Tenis.V.Troicki - R.Bautista-Agut vin 22:00 3.00 - 1.50 - - -
1651 Cota C./Tenis.Klepac A./Srebotnik K. - Mirza S./Niculescu M. vin 23:00 2.65 - 1.60 - - -
1637 Cota C./Tenis.A.Radwanska - P.Kvitova vin 23:55 2.10 - 1.90 - - -
Pe bilet vor fi jucate minim 6 meciuri (Cota Challenge + 5 evenimente minim),Cota Challenge nu se poate combina cu meciul de baza!Se poate combina cu orice alt meci din oferta,fara restrictie de cota!

FOTBAL Romania Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5605 Concordia - CSM Iasi vin 18:30 2.90 3.10 2.60 1.50 1.40 1.35
5606 Din. Bucuresti - Gaz Metan Medias vin 21:00 1.55 4.00 7.00 1.10 2.55 1.25

FOTBAL Franta Ligue 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5556 Marseille - Lorient vin 21:45 1.85 3.85 5.00 1.25 2.15 1.30

FOTBAL Spania Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5708 Betis - Dep. La Coruna vin 21:45 2.20 3.20 3.50 1.30 1.65 1.35
5709 Espanyol - Malaga vin 23:00 2.40 3.15 3.20 1.35 1.58 1.35

FOTBAL Germania Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5565 Bayern Munich - SV Werder Bremen vin 21:30 1.10 10.00 23.00 - 6.95 1.05

FOTBAL Belgia Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5552 Charleroi - Eupen vin 21:30 1.80 3.50 4.50 1.20 1.95 1.28

FOTBAL Olanda Eredivisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5592 Vitesse - Utrecht vin 21:00 2.00 3.55 3.60 1.28 1.80 1.28

FOTBAL Rusia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5689 FK Krylya Sovetov Samara - Ufa vin 18:30 2.15 2.95 3.85 1.25 1.68 1.35

FOTBAL Portugalia Primeira Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5604 Guimaraes - Ferreira vin 22:30 2.00 3.20 3.90 1.25 1.75 1.30

FOTBAL Scotia: Premiership

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5698 Kilmarnock - Rangers vin 21:45 6.70 4.40 1.45 2.65 1.10 1.20

FOTBAL Turcia Super Lig

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5715 Alanyaspor - Antalyaspor vin 21:45 3.00 3.30 2.30 1.60 1.35 1.30
5716 Konyaspor - Besiktas vin 21:45 3.20 3.25 2.25 1.60 1.32 1.32

FOTBAL Ucraina Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5717 Dnipro - Zorya vin 19:00 3.20 3.15 2.15 1.60 1.30 1.30

FOTBAL Irlanda Premier Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5668 St. Patricks - Bohemians vin 21:45 2.05 3.15 3.65 1.20 1.65 1.30
5666 Cork City - Longford vin 21:45 1.15 6.60 16.70 - 4.70 1.05
5667 Finn Harps - Shamrock Rovers vin 22:00 5.55 3.40 1.65 2.10 1.10 1.25
5669 Wexford - Dundalk vin 22:00 9.10 4.95 1.30 3.20 - 1.10

FOTBAL Cupa Belgiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2236 Kfco Wilrijk - Cercle B. vin 21:30 4.50 3.85 1.65 2.05 1.15 1.20
Turul IV! Un singur meci!

FOTBAL Olanda Eerste Divisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5593 Almere City - Eindhoven FC vin 21:00 2.35 3.50 2.70 1.40 1.50 1.25
5594 Breda - Den Bosch vin 21:00 1.40 4.75 6.50 1.05 2.70 1.15
5595 Graafschap - Venlo vin 21:00 2.65 3.40 2.40 1.48 1.40 1.25
5596 Helmond - Cambuur vin 21:00 4.30 3.80 1.70 2.02 1.15 1.20
5597 Jong PSV - Jong Utrecht vin 21:00 1.55 4.20 5.00 1.10 2.25 1.15
5598 Oss - Telstar vin 21:00 2.30 3.50 2.75 1.35 1.50 1.25
5599 Sittard - Dordrecht vin 21:00 2.25 3.40 2.90 1.35 1.55 1.25
5600 Volendam - FC Emmen vin 21:00 1.70 3.80 4.30 1.15 2.00 1.20
5601 Waalwijk - Jong Ajax vin 21:00 2.20 3.50 2.90 1.35 1.60 1.25

FOTBAL Franta Ligue 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5650 Bourg Peronnas - Niort vin 21:00 2.50 2.90 3.00 1.35 1.50 1.35
5651 Clermont - AC Ajaccio vin 21:00 2.35 2.95 3.30 1.30 1.55 1.35
5652 GFC Ajaccio - Strasbourg vin 21:00 2.40 2.95 3.20 1.30 1.50 1.35
5657 Nimes - Amiens vin 21:00 2.20 3.00 3.60 1.25 1.60 1.35
5658 Orleans - Auxerre vin 21:00 2.40 2.90 3.20 1.30 1.55 1.35
5659 Tours - Reims vin 21:00 2.70 2.90 2.85 1.40 1.40 1.35
5660 Troyes - Lens vin 21:00 2.70 2.95 2.80 1.40 1.40 1.35
5661 Valenciennes - Laval vin 21:00 2.20 2.95 3.65 1.25 1.60 1.35

FOTBAL Franta National

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5557 Beziers - Avranches vin 21:00 2.25 3.10 3.00 1.30 1.55 1.30
5558 Chambly - CA Bastia vin 21:00 2.20 3.00 3.30 1.25 1.55 1.30
5559 Chateauroux - ASM Belfort vin 21:00 1.85 3.30 4.00 1.20 1.80 1.25
5560 Concarneau - Paris FC vin 21:00 2.50 2.90 2.80 1.35 1.45 1.35
5561 Consolat - Sedan vin 21:00 2.50 2.90 2.80 1.35 1.45 1.35
5562 Dunkerque - Creteil vin 21:00 2.15 3.00 3.40 1.25 1.60 1.30
5563 Epinal - Boulogne vin 21:00 2.40 3.00 2.80 1.35 1.45 1.30
5564 Lyon Duchere - Les Herbiers vin 21:00 2.35 3.00 3.00 1.30 1.50 1.30

FOTBAL Polonia Ekstraklasa

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5602 Plock - Korona Kielce vin 19:00 1.90 3.30 4.15 1.20 1.85 1.30
5603 Wisla - Slask Wroclaw vin 21:30 2.05 3.20 3.70 1.25 1.70 1.32

FOTBAL Danemarca Superligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5555 Randers FC - Silkeborg vin 19:00 1.50 4.10 6.40 1.10 2.50 1.20
5554 Lyngby - Nordsjaelland vin 21:15 2.40 3.30 2.85 1.40 1.55 1.30

FOTBAL Germania 2.Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5566 Bochum - Hannover vin 19:30 2.50 3.30 2.75 1.40 1.50 1.30
5567 Heidenheim - Wurzburger Kickers vin 19:30 2.10 3.20 3.50 1.25 1.70 1.30
5568 Sandhausen - VfB Stuttgart vin 19:30 3.50 3.35 2.05 1.70 1.25 1.30

FOTBAL Belgia - Super League (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2731 Genk (F) - Anderlecht (F) vin 21:00 4.50 4.50 1.50 2.20 1.10 1.10

FOTBAL Italia Serie B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5591 Spezia - Salernitana vin 21:30 1.75 3.25 5.10 1.15 1.95 1.30

FOTBAL Anglia Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5546 Burton - Derby vin 21:45 3.30 3.20 2.25 1.60 1.30 1.30

FOTBAL Irlanda de Nord Premiership

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5677 C. Rangers - Ballymena vin 21:45 2.35 3.40 2.65 1.35 1.45 1.25
5678 Coleraine - Glentoran vin 21:45 2.45 3.25 2.60 1.40 1.40 1.25
5679 Glenavon - Ards vin 21:45 1.85 3.55 3.55 1.20 1.75 1.20

FOTBAL Spania Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5710 Getafe - Numancia vin 21:00 1.80 3.30 4.80 1.15 1.95 1.30
5711 Tenerife - Sevilla B vin 23:00 1.90 3.20 4.30 1.20 1.80 1.30

FOTBAL Norvegia Eliteserien

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5680 Aalesund - Sarpsborg 08 vin 20:00 2.95 3.45 2.35 1.58 1.38 1.28

FOTBAL Cehia:Gambrinus liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5630 Jihlava - Teplice vin 19:00 2.15 3.20 3.30 1.30 1.60 1.30
5631 Mlada Boleslav - Hradec Kralove vin 19:00 1.40 4.40 7.20 1.05 2.75 1.15
5629 Bohemians 1905 - Jablonec vin 21:15 2.90 3.20 2.30 1.55 1.35 1.30

FOTBAL Cehia Druha Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5632 Ceske Budejovice - Znojmo vin 19:00 2.15 3.15 3.15 1.25 1.55 1.25

FOTBAL Irlanda 1.Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5664 Athlone - Cabinteely vin 21:45 2.80 3.20 2.40 1.50 1.35 1.30
5665 Waterford - Drogheda vin 21:45 3.75 3.50 1.85 1.80 1.20 1.25

FOTBAL Belarus Vysshaya Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5626 Krumkachy - Zhodino vin 19:00 2.75 3.25 2.35 1.45 1.35 1.25
5625 Brest - Isloch Minsk vin 20:00 2.20 3.30 2.95 1.30 1.55 1.25

FOTBAL Bulgaria - A PFG

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5628 Montana - Slavia Sofia vin 19:00 2.40 3.10 2.75 1.35 1.45 1.28
5627 Beroe - Pirin Blagoevgrad vin 21:15 1.70 3.50 4.50 1.15 1.95 1.20

FOTBAL Finlanda Veikkausliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5645 PK-35 Vantaa - PS Kemi vin 18:30 4.60 3.60 1.75 2.00 1.15 1.25

FOTBAL Croatia 1.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5553 RNK Split - Zapresic vin 21:00 1.75 3.40 4.40 1.15 1.90 1.25

FOTBAL Iran - Liga Pro

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3118 Baderan T. - Iranjavan B. vin 16:00 1.60 3.20 5.20 1.05 1.95 1.25
3122 Kheybar K. - Oxin A. vin 16:00 2.30 2.80 3.00 1.25 1.45 1.30
3130 Malavan - Sepidroud R. vin 17:00 2.00 2.70 3.80 1.15 1.60 1.30

FOTBAL Iordania - Shield Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3135 Manshia Bani - Shabab Al Ordon vin 17:00 4.80 3.50 1.60 2.05 1.10 1.20
3136 That Ras - Al Ahli vin 17:00 5.50 3.70 1.45 2.20 1.05 1.15
Faza grupelor!

FOTBAL Rusia: Liga tineret

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5695 FK Orenburg U21 - Rubin Kazan U21 vin 14:00 4.26 3.70 1.65 1.98 1.14 1.19

FOTBAL Austria Erste Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5550 Neustadt - FAC Wien vin 19:30 1.95 3.40 3.50 1.25 1.75 1.25
5551 Wattens - Horn vin 19:30 2.40 3.30 2.75 1.38 1.50 1.28
5547 A. Lustenau - Liefering vin 19:30 2.30 3.30 2.85 1.35 1.50 1.25
5548 BW Linz - Wacker Innsbruck vin 19:30 2.50 3.20 2.65 1.40 1.45 1.28
5549 Kapfenberg - LASK Linz vin 21:30 3.80 3.70 1.80 1.85 1.20 1.22

FOTBAL Austria : Regionalliga Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5618 First Vienna - Schwechat vin 20:00 1.25 5.25 7.00 1.07 3.56 1.12
5619 FK Austria Vienna (Am) - Stadlau vin 20:00 1.95 3.65 3.15 1.31 1.76 1.24
5620 Neusiedl - Traiskirchen vin 20:00 2.20 3.40 2.75 1.39 1.60 1.27
5621 Wiener Sportklub - Mannsdorf vin 20:30 2.70 3.40 2.20 1.60 1.41 1.27
5616 Amstetten - SK Rapid Vienna (Am) vin 20:30 2.05 3.25 2.95 1.35 1.69 1.29
5617 Ebreichsdorf - Ritzing vin 20:30 2.75 3.50 2.15 1.62 1.39 1.26

FOTBAL Austria : Regionalliga Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5622 Eugendorf - Johann vin 20:00 2.75 3.40 2.20 1.60 1.39 1.27
5623 Saalfelden - Seekirchen vin 20:00 2.20 3.30 2.70 1.41 1.60 1.29
5624 SAK 1914 - A. Salzburg vin 20:30 2.40 3.50 2.40 1.51 1.51 1.26

FOTBAL Austria : Regionalliga Central

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5614 Sturm Graz (Am) - Pasching vin 20:00 2.75 3.40 2.20 1.60 1.39 1.27
5615 Vorwarts Steyr - ATSV Wolfsberger vin 20:00 1.75 3.60 3.60 1.24 1.96 1.24
5608 Deutschlandsberger - Florian vin 20:00 2.10 3.50 2.88 1.36 1.65 1.26
5609 Grieskirchen - Union Gurten vin 20:00 2.35 3.50 2.40 1.51 1.53 1.26
5610 Hartberg - Allerheiligen vin 20:00 1.45 4.00 5.25 1.12 2.55 1.20
5611 Kalsdorf - A. Klagenfurt vin 20:00 1.20 5.50 8.80 - 3.40 1.05
5612 SC Weiz - Lafnitz vin 20:00 3.40 3.80 1.75 1.96 1.27 1.22
5613 Stadl Paura - Gleisdorf vin 21:00 1.90 3.60 3.05 1.33 1.80 1.24

FOTBAL Germania Schleswig - Holstein - Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3438 FC Kilia Kiel - Neumunster vin 19:30 3.70 4.50 1.60 2.05 1.15 1.10

FOTBAL Germania Oberliga - Rheinland

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2124 TSG Pfeddersheim - TuS Mechtersheim vin 19:30 1.60 4.20 4.00 1.15 2.05 1.15
2146 FC Hertha Wiesbach - FSV Salmrohr 1921 vin 20:00 2.40 3.60 2.30 1.45 1.40 1.15
2148 FSV Jaegersburg - Borussia Neunkirchen vin 20:00 2.15 3.70 2.65 1.36 1.55 1.19

FOTBAL Germania - Hessenliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3137 Hessen Dreieich - FC Ederbergland vin 20:30 1.15 6.50 8.80 - 3.85 -

FOTBAL Germania Oberliga NOFV Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2151 VSG Altglienicke - Tennis Borussia Berlin vin 19:30 2.00 3.70 2.95 1.30 1.64 1.19
2153 Germania Schoneiche - SV Victoria Seelow vin 20:30 2.10 3.45 2.90 1.30 1.57 1.22
2156 Hertha 03 Z. - 1. FC Frankfurt vin 20:45 1.55 4.05 4.55 1.12 2.15 1.16

FOTBAL Germania Oberliga NOFV Sud

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2177 BSG Chemie Leipzig - halle vin 19:00 1.30 5.25 6.60 1.04 2.92 1.09
2178 Carl Zeiss Jena II - BSG Wismut Gera vin 19:00 1.45 4.40 5.15 1.09 2.37 1.13
2184 VFC Plauen - Markranstadt vin 20:00 1.60 3.85 4.40 1.13 2.06 1.17

FOTBAL Germania Oberliga Hamburg

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3418 Dassendorf - HSV Barmbek-Uhlenhorst vin 19:30 1.70 4.00 3.40 1.20 1.85 1.15
3419 Buxtehuder SV - Concordia H. vin 19:45 8.80 7.00 1.15 3.90 - -

FOTBAL Germania 3.Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5569 Magdeburg - Duisburg vin 19:30 2.70 3.05 2.60 1.40 1.40 1.30
5570 SV Werder Bremen II - VfL Osnabruck vin 20:00 2.75 3.10 2.55 1.45 1.40 1.30

FOTBAL Germania Regionala Bayern

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5572 SpVgg Bayreuth - Augsburg II vin 19:00 2.60 3.30 2.40 1.45 1.40 1.25
5571 Rosenheim - Furth II vin 20:00 2.40 3.20 2.60 1.40 1.45 1.25

FOTBAL Germania Regionala Nord-Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5574 Meuselwitz - Hertha Berlin II vin 19:15 2.60 3.20 2.45 1.42 1.38 1.25
5573 BFC Dynamo - Energie Cottbus vin 20:00 1.95 3.40 3.40 1.20 1.70 1.25

FOTBAL Germania Regionala Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5583 Dortmund II - Wiedenbruck vin 20:00 1.30 4.90 8.00 1.03 3.00 1.10
5584 Koln II - Oberhausen vin 20:30 2.50 3.20 2.50 1.40 1.40 1.25
5582 Alemannia Aachen - Bonner vin 20:30 1.60 3.50 5.00 1.10 2.05 1.20

FOTBAL Germania Regionala Sudvest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5578 Saarbrucken - Worms vin 19:30 1.85 3.50 3.60 1.20 1.80 1.20
5579 Stutt. Kickers - TSV Steinbach vin 20:00 2.00 3.40 3.20 1.25 1.60 1.25
5575 Eintracht Trier - Kassel vin 20:00 1.80 3.50 3.85 1.15 1.85 1.20
5576 FC Nottingen - TuS Koblenz vin 20:00 2.40 3.20 2.70 1.35 1.45 1.25
5577 Hoffenheim II - Walldorf vin 20:00 1.75 3.70 3.90 1.15 1.90 1.20
5580 Watzenborn - Kickers Offenbach vin 20:30 3.60 3.60 1.85 1.80 1.20 1.20

FOTBAL Spania Segunda B Gr.I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1628 Ponferradina - Leonesa vin 22:00 2.20 3.10 3.00 1.30 1.55 1.30

FOTBAL Spania Tercera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3956 CA Cirbonero - Dep.Oberena vin 20:30 1.30 4.50 6.70 1.03 2.70 1.10
3957 Ibarra - Las Zocas vin 23:00 1.60 3.70 4.50 1.10 2.05 1.15

FOTBAL SUA - Soccer League (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4036 Orlando Pride (F) - Wash.Spirit (F) vin 23:59 2.90 3.40 2.10 1.55 1.30 1.20

FOTBAL Argentina - Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4887 Sarmiento Junin - Arsenal Sarandi vin 23:59 2.30 3.10 3.00 1.30 1.55 1.30
4858 Godoy Cruz - Huracan vin 23:59 1.85 3.30 4.20 1.20 1.85 1.15

FOTBAL Danemarca: Division 2 Gr.2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5633 Kolding IF - Svendborg vin 20:00 2.00 3.50 2.85 1.25 1.55 1.15

FOTBAL Danemarca: Division 2 Gr.3

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5634 Thisted FC - Kjellerup vin 20:00 1.35 4.50 6.20 1.03 2.60 1.10

FOTBAL Estonia Meistriliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5637 Narva - Levadia vin 18:45 5.50 4.15 1.45 2.35 1.05 1.15
5644 Rakvere - Tammeka Tartu vin 18:45 6.40 4.60 1.35 2.70 1.05 1.10

FOTBAL Letonia Virsliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5670 Riga FC - FK Liepaja vin 18:00 3.20 3.20 2.05 1.60 1.25 1.25

FOTBAL Islanda - 1 Deild (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3755 Fjolnir R.(F) - Afturelding (F) vin 21:00 1.60 4.50 3.70 1.15 2.05 1.10
3766 Fram (F) - Skinandi (F) vin 21:00 1.40 4.50 5.70 1.05 2.50 1.10

FOTBAL Finlanda:Kakkonen Group A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5646 KaPa - Mikkeli vin 19:00 2.35 3.80 2.25 1.45 1.40 1.15

FOTBAL Finlanda:Kakkonen Group B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5647 BK-46 - Kontu vin 18:30 1.10 7.20 9.90 - 4.15 -

FOTBAL Finlanda:Kakkonen Group C

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5649 Narpes Kraft - GBK Kokkola vin 18:30 2.80 3.60 2.00 1.60 1.30 1.15

FOTBAL Israel Leumit League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5586 Beitar Tel Aviv - Hap. Ramat Gan vin 16:30 2.80 3.10 2.30 1.45 1.30 1.25
5587 Hapoel Katamon - H. Ironi Rishon vin 16:30 1.90 3.20 3.60 1.20 1.70 1.25
5588 Ironi Nesher - Hapoel Afula vin 16:30 2.15 3.10 3.00 1.25 1.55 1.25
5589 M. Nazareth - Hapoel Petah Tikva vin 16:30 1.85 3.45 3.55 1.20 1.75 1.20
5590 Ramat Hasharon - Maccabi Shaaraim vin 16:30 2.65 3.15 2.40 1.45 1.35 1.25

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5681 Tromsdalen - Mo IL vin 17:00 1.05 10.00 14.00 - 5.80 -

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5683 Strindheim - Stjordals Blink vin 19:00 1.90 3.80 2.80 1.25 1.60 1.15

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa3

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5686 Stord - V. Haugesund vin 19:00 2.85 4.20 1.90 1.70 1.30 1.10

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa4

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5687 Arendal - Vindbjart vin 19:00 1.45 4.50 4.70 1.10 2.30 1.10

FOTBAL Polonia Liga II Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4132 Zielona G. - MKS Pogon Szczecin vin 16:00 4.50 4.50 1.50 2.20 1.10 1.10

FOTBAL Turcia Lig 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5728 Bandirmaspor - Gaziantep BB vin 21:45 2.70 3.00 2.60 1.42 1.40 1.30
5729 Umraniyespor - Manisaspor vin 21:45 2.35 3.10 2.90 1.35 1.50 1.30

FOTBAL Luxembourg - Divizia Nationala

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5671 Fola - Niedercorn vin 20:45 1.40 4.50 5.30 1.05 2.40 1.10

FOTBAL Turcia U21 Gr. Super Lig.

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4169 Alanyaspor U21 - Antalyaspor U21 vin 17:00 2.00 4.20 2.60 1.35 1.60 1.15
4170 T.Konyaspor U21 - Besiktas U21 vin 17:00 6.30 5.00 1.33 2.78 1.05 1.10

FOTBAL Turcia U21 Gr. 1 Lig.

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4171 Bandirmaspor U21 - Gaziantep BB U21 vin 17:00 2.40 3.50 2.40 1.40 1.40 1.20

FOTBAL Moldova Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4133 Dacia-2 B. - Succes vin 17:00 2.55 3.50 2.20 1.50 1.35 1.20
4136 Sf.Gheorghe - Sheriff T. 2 vin 17:00 6.20 5.00 1.30 2.70 1.05 1.10

FOTBAL Rusia Divizia 2- Sud

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5693 SKA Rostov - R. Volgograd vin 17:30 3.40 3.50 1.91 1.70 1.22 1.21
5692 Maykop - Dynamo GTS vin 18:00 3.70 3.25 1.91 1.70 1.19 1.24
5690 Afips - Vladikavkaz vin 18:00 2.05 3.50 3.10 1.27 1.60 1.21
5691 Armavir - FK Chayka vin 19:00 1.60 3.70 5.00 1.10 2.06 1.19
5694 Sochi - Angust Nazran vin 19:00 2.10 3.20 2.90 1.30 1.50 1.20

FOTBAL Serbia Superliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5699 Radnik - Metalac vin 21:00 2.35 3.10 3.00 1.35 1.55 1.30

FOTBAL Serbia 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4137 Bezanija - Radnicki Pirot vin 18:00 1.70 3.30 4.70 1.10 1.95 1.25

FOTBAL Slovacia Liga 2 - Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4138 Lok. Kosice - VSS Kosice vin 17:30 2.00 3.50 3.00 1.30 1.65 1.20

FOTBAL Slovenia Prva Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5703 Radomlje - Krsko vin 20:00 2.50 3.20 2.50 1.40 1.40 1.25
5702 ND Gorica - Domzale vin 21:15 2.55 3.20 2.55 1.40 1.40 1.25

FOTBAL Suedia 2. Division - Vastra Gotaland

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5714 Hogaborgs - Halmia vin 20:00 2.10 3.75 2.70 1.35 1.57 1.18

FOTBAL Suedia:Divizia 2- Norraland

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5712 Timra - Ange vin 20:00 1.25 6.00 6.50 1.04 3.21 1.06

FOTBAL Suedia 2.Div. Sodra Gotaland

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5713 Nybro - Lindsdals vin 20:00 2.25 3.75 2.50 1.41 1.50 1.18

FOTBAL Ucraina Persha Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4139 Arsenal Kiev - Naftovyk-U. vin 17:00 2.40 3.20 2.40 1.35 1.35 1.20
4141 Obolon-Brovar K. - Illichivec M. vin 17:00 2.50 3.30 2.20 1.45 1.35 1.20
4142 Poltava - Mykolaiv vin 17:00 2.30 3.30 2.50 1.35 1.40 1.20
4143 Sumy - Kolos Kovalivka vin 17:00 3.00 3.20 2.00 1.55 1.20 1.20
4147 Girnik-Sport - Gelios Kharkiv vin 17:30 2.30 3.20 2.50 1.30 1.40 1.20
4146 A.Kramatorsk - Ternopil vin 17:30 1.80 3.30 3.50 1.15 1.70 1.15
4149 Ingulets - Cherkasskyi D. vin 18:00 3.40 3.50 1.75 1.75 1.15 1.15
4148 Desna - Veres Rivne vin 18:00 2.50 3.20 2.30 1.40 1.30 1.20

FOTBAL Ucraina U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5718 Dynamo Kiev U21 - Vorskla Poltava U21 vin 16:00 1.10 7.50 10.50 - 4.40 -

FOTBAL Australia - NPL - South Australia (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3481 Adelaide City (F) - Metro Utd. (F) vin 13:30 1.95 4.00 2.85 1.32 1.67 1.16
3482 Fulham Utd. (F) - West Adelaide (F) vin 13:30 2.40 4.00 2.20 1.50 1.40 1.15

FOTBAL Australia WSL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3508 Armadale SC - Subiaco AFC vin 23:59 1.80 4.30 3.00 1.25 1.80 1.10
3612 Bayswater City SC - Balcatta FC vin 23:59 1.70 4.00 3.30 1.20 1.85 1.15
3679 Cockburn City - Floreat Athena FC vin 23:59 4.50 4.50 1.50 2.20 1.10 1.10
3682 Inglewood United - ECU Joondalup SC vin 23:59 2.15 3.80 2.50 1.35 1.55 1.15
3683 Perth Glory FC Youth - Stirling Lions SC vin 23:59 2.80 3.80 2.00 1.60 1.30 1.15
3697 Sorrento FC - Perth SC vin 23:59 2.50 3.80 2.10 1.50 1.35 1.15

FOTBAL Argentina Primera Metropolitana B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2194 Urquiza - San Telmo vin 21:30 2.40 3.00 2.75 1.30 1.45 1.25

FOTBAL Brazilia:Campeonato Brasileiro B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5124 Criciuma - Joinville vin 23:59 1.65 3.50 5.30 1.10 2.10 1.25
5122 Ceara - CRB vin 23:59 1.80 3.50 4.20 1.20 1.90 1.25

FOTBAL Paraguay Secunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4155 Sp.Colombia - Sp.S.Lorenzo vin 22:00 3.45 3.00 2.00 1.65 1.20 1.25

FOTBAL Mexic Liga De Ascenso Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5365 Correcaminos - Leones Negros vin 23:59 2.10 3.10 3.20 1.25 1.55 1.25
5366 Venados - Celaya vin 23:59 2.80 3.00 2.30 1.45 1.30 1.25
5364 Cimarrones de Sonora - Lobos BUAP vin 23:59 1.90 3.30 3.50 1.20 1.70 1.25

FOTBAL Mexic Primera Division Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5367 Club Tijuana - U.N.A.M.- Pumas vin 23:59 2.10 3.30 3.20 1.25 1.65 1.25

FOTBAL Chile Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1949 Colo Colo - Deportes Iquique vin 23:59 1.55 3.80 5.00 1.10 2.15 1.20

FOTBAL Columbia - Primera A - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3743 La Equidad - Fortaleza vin 23:59 1.80 3.30 4.00 1.15 1.80 1.25
3740 Envigado - Aguilas vin 23:59 2.20 3.15 3.10 1.30 1.55 1.30

FOTBAL Ecuador Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5635 U. Catolica - Delfin vin 20:00 1.50 3.60 6.00 1.05 2.25 1.20
5636 Fuerza A. - LDU Quito vin 23:30 2.70 3.00 2.50 1.42 1.38 1.30
5300 Ind. del Valle - Barcelona SC vin 23:59 2.15 3.20 3.10 1.30 1.60 1.25
1987 Emelec - Dep. Cuenca vin 23:59 1.55 3.75 5.50 1.10 2.20 1.20
Faza a II-a

FOTBAL Venezuela - Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4158 Dep.La Guaira II - Metropolitanos vin 22:00 4.20 3.50 1.70 1.90 1.10 1.20
4165 UCV FC - Tucames De A. vin 22:00 1.60 3.50 5.00 1.10 2.05 1.20

FOTBAL Africa de Sud Cupa MTN 8

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1344 Cape Town C. - Kaizer Chiefs vin 21:00 2.85 3.30 2.25 1.50 1.30 1.25
Sferturi! Un singur meci!

FOTBAL Arabia Saudita - Crown Prince Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2193 Al-Feiha - Al Raed vin 20:55 3.40 3.40 1.90 1.70 1.20 1.20

FOTBAL Honduras Liga Nacional - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5326 Vida - Platense vin 23:59 2.25 3.00 3.00 1.25 1.50 1.30

FOTBAL Singapore S.League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5700 Hougang - Brunei DPMM vin 14:30 2.30 3.40 2.70 1.35 1.50 1.20
5701 Warriors - Young Lions vin 14:30 1.35 4.75 6.80 1.05 2.75 1.10

FOTBAL Algeria Ligue I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3800 NA Hussein D - Kabylie vin 19:45 1.85 3.00 3.90 1.15 1.70 1.25

FOTBAL Algeria Ligue 1 U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2189 Na Hussein D.U21 - JS Kabylie U21 vin 18:00 2.50 3.30 2.30 1.45 1.35 1.20

FOTBAL Brazilia - Paulista U20

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2880 Flamengo U20 - Sao Jose D.C.U20 vin 21:00 1.20 5.00 9.00 - 3.20 1.10
2972 Gremio E.Osasco U20 - Nacional AC U20 vin 21:00 1.70 3.50 4.20 1.10 1.90 1.20
3035 Mogi Mirim SP U20 - Capivariano FC U20 vin 21:00 2.40 3.30 2.50 1.40 1.45 1.20
3117 Santo Andre U20 - Palmeiras SP U20 vin 21:00 2.70 3.20 2.30 1.45 1.30 1.25

FOTBAL Maroc Botola

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5607 Hassania Agadir - FAR Rabat vin 21:00 2.40 2.70 3.00 1.25 1.45 1.35

FOTBAL Indonezia Super Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5663 Persija Jakarta - Bali United vin 17:00 5.00 3.70 1.55 2.15 1.10 1.15

FOTBAL Malta - Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5676 Tarxien - Birkirkara vin 19:30 3.50 4.00 1.73 1.88 1.21 1.16
5673 Pembroke - Balzan vin 19:30 5.50 4.50 1.40 2.52 1.08 1.12
5672 Mosta - Valletta vin 21:30 9.00 7.00 1.17 3.90 - 1.03
5675 Sliema - Hibernians vin 21:45 6.00 4.75 1.36 2.66 1.06 1.11

FOTBAL Uzbekistan: PFL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5722 Kokand 1912 - Nasaf Qarshi vin 15:30 7.20 4.20 1.30 2.70 1.03 1.10
5726 Sogdiyona Jizzax - Neftchi Fargona vin 17:00 2.00 3.20 3.20 1.25 1.60 1.25

FOTBAL Kazahstan Premier League - Campionat

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3768 Ordabasy - Kairat Almaty vin 14:30 4.80 3.70 1.60 2.10 1.10 1.20
3832 FK Aktobe - FC Irtysh Pavlodar vin 17:00 3.20 3.20 2.10 1.60 1.25 1.25

FOTBAL Kazakhstan Premier League - Grupa Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3833 FK Akzhayik Uralsk - Taraz vin 16:00 2.10 3.20 3.00 1.25 1.55 1.25
3836 Tobol Kostanay - Shakhtyor Karagandy vin 16:00 1.80 3.20 4.00 1.15 1.80 1.25
3834 FC Atyrau - Zhetysu vin 16:30 2.00 3.10 3.45 1.20 1.65 1.25

FOTBAL Hong-Kong - Prima Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5585 Eastern AA - Tai Po vin 15:00 1.15 7.00 8.80 - 3.85 -

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA) - Calificari

TENIS ATP - Simplu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1068 Troicki V. (Srb) - Bautista-Agut R. (Esp) vin 22:00 2.85 1.42
1069 Millman J. (Aus) - Carreno-Busta P. (Esp) vin 23:59 1.85 1.95
Suprafata de joc - hard!

TENIS ATP - Dublu: Winston-Salem (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1078 Garcia-Lopez G./Kontinen H. - Pavic M./Venus M. vin 23:30 2.10 1.65
1070 Begemann A./Paes L. - Lindstedt R./Qureshi A. vin 23:59 1.95 1.80
Suprafata de joc - hard!

TENIS WTA - Simplu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1066 Svitolina E. (Ukr) - Larsson J. (Swe) vin 20:00 1.40 3.00
1067 Radwanska A. (Pol) - Kvitova P. (Cze) vin 23:59 2.05 1.85
Suprafata de joc - hard!

TENIS WTA - Dublu: New Haven (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1072 Babos T./Shvedova Y. - Bondarenko K./Chuang C.-J. vin 21:30 1.42 2.65
1073 Klepac A./Srebotnik K. - Mirza S./Niculescu M. vin 23:00 2.40 1.50
Suprafata de joc - hard!

TENIS Challenger - Simplu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1071 Melzer G. (Aut) - Mayer L. (Arg) vin 13:20 2.20 1.60
4269 Eysseric J. (Fra) - Sonego L. (Ita) vin 15:00 2.35 1.52
1103 Donati M. (Ita) - Langer N. (Ger) vin 18:30 1.52 2.35
Suprafata de joc - zgura!

TENIS Challenger - Dublu (M): Manerbio (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3810 Mektic N./Sancic A. - Grigelis L./Ungur A. vin 14:00 1.35 2.95
1074 Vervoort M./Vucic I. - Galarza J. I./Mayer L. vin 16:00 1.80 1.90
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Huy (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1065 Y.Vandenbulcke - J.Vliegen vin 17:00 1.82 1.82
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Lausanne (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1032 C.Villagran - G.Diarra vin 13:30 2.17 1.56
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Piombino (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1027 H.Grenier - Y.Jankovits vin 18:30 2.18 1.56
1025 A.Bega - M.Trevisan vin 20:00 1.45 2.45
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (M): Poznan (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1036 D.Pel - A.Kapas vin 14:00 2.95 1.31
1038 O.Luz - M.Janvier vin 15:30 2.00 1.66
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3359 M.De Krom - G.Blancaneaux vin 16:00 4.54 1.14
3286 B.Van De Zand. - G.Brouwer vin 17:30 1.59 2.13
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Santander (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1040 A.Lopez S.M. - N.Kuhn vin 13:30 1.87 1.77
1041 A.Romero De A.S. - A.Brizzi vin 15:00 2.77 1.35
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Ueberlingen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3452 L.Wessels - J.Lenz vin 15:00 2.31 1.50
3454 P.Torebko - T.Simon vin 16:00 1.40 2.60
3365 A.Bodmer - A.Lazov vin 18:00 3.24 1.26
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Bagnatica (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1003 K.Piter - C.Perrin vin 14:00 1.51 2.29
1001 A.Blinkova - C.Giovine vin 15:30 1.45 2.43
1002 A.Brianti - M.Trevisan vin 18:00 2.09 1.61
1004 O.Saez L. - J.Grabher vin 21:30 2.07 1.62
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Bukfurdo (Ungaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1052 G.Pantuckova - T.Martincova vin 13:30 2.06 1.63
1048 D.Galfi - M.Honcova vin 13:30 1.27 3.23
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Cakovec (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1012 M.Pantuckova - M.Kilnarova vin 13:30 2.28 1.51
1011 D.Sumova - G.Horackova vin 15:00 1.67 2.00
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Caslano (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1014 T.Sugnaux - G.Brescia vin 14:30 2.17 1.56
1013 C.Ferrando - E.Arbuthnott vin 18:30 1.61 2.08
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Nuernberg (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1042 K.Hobgarski - A.Detiuc vin 16:30 1.22 3.58
1043 L.Hofmann - J.Suvrijn vin 16:30 2.00 1.67
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Rotterdam (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1063 K.Hering - C.Paquet vin 14:30 3.65 1.21
1061 E.Boeykens - A.Ka vin 14:30 1.13 4.65
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Wanfercee-Baulet (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1015 H.Scholsen - C.Touly vin 15:00 1.36 2.74
1022 M.Garcia G. - K.Zimmermann vin 17:00 3.67 1.21
Suprafata de joc - zgura!

BASCHET SUA (F): WNBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2853 Connecticut Sun W - Minnesota Lynx W vin 23:59 4.50 17.00 1.25 3.55 1.15
2865 San Antonio Stars W - New York Liberty W vin 23:59 4.50 17.00 1.25 3.55 1.15
2848 Chicago Sky W - Atlanta Dream W vin 23:59 1.50 16.00 2.85 1.35 2.40
2862 Phoenix Mercury W - Dallas Wings W vin 23:59 1.45 16.00 3.05 1.32 2.55
2866 Seattle Storm W - Los Angeles Sparks W vin 23:59 4.50 17.00 1.25 3.55 1.15

BASCHET Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3507 Ukraine - Israel vin 16:30 1.55 16.00 2.45 1.40 2.15
4250 Estonia - Albania vin 19:00 - 25.00 12.35 - 8.25
4251 Germany - Portugal vin 20:30 1.10 20.00 6.55 1.05 4.95
Meciurile se pot juca si pe teren neutru!Timpul de joc poate varia!

BASCHET Filipine: Governors Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1116 Phoenix Fuelmasters - NLEX Road Warriors vin 14:00 1.65 16.00 2.25 1.50 2.00
Timp regulamentar!

HOCHEI Challenge Duel: Cine marcheaza mai multe goluri ?

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1090 IFK Helsinki - Liberec vin 19:00 1.90 4.50 2.60 1.35 1.70 1.10
1091 Karpat - B.Kazan vin 19:00 1.60 5.20 3.25 1.25 2.05 1.07
Ne se combina cu meciurile de baza din care provin! Castigatorul va fi decis de numarul golurilor inscrise doar in timp regulamentar!Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.

HOCHEI Europa (M): Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1226 Karpat (Fin) - Vitkovice (Cze) vin 19:00 1.32 6.10 6.25 1.10 3.10 1.10
1227 Liberec (Cze) - TPS Turku (Fin) vin 19:00 2.60 4.10 2.20 1.60 1.42 1.17
1228 Lukko (Fin) - Zurich (Sui) vin 19:00 1.95 4.20 2.95 1.32 1.75 1.18
1229 Sparta Prague (Cze) - Krakow (Pol) vin 19:00 1.03 15.00 14.00 - 7.15 -
1230 Zug (Sui) - IFK Helsinki (Fin) vin 20:45 2.45 4.10 2.30 1.55 1.45 1.20

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1101 Tayfun (Rus) - Russkie Vityazi (Rus) vin 14:00 2.30 4.00 2.35 1.45 1.50 1.15
1100 SKA Neva St. Petersburg (Rus) - Soligorsk (Blr) vin 14:45 2.00 4.10 2.65 1.35 1.65 1.15
1092 Belye Medvedi (Rus) - Avto (Rus) vin 15:00 1.80 4.20 3.15 1.25 1.80 1.15
1093 Chaika (Rus) - MHC Spartak (Rus) vin 15:00 2.35 4.00 2.30 1.50 1.15 1.15
2565 Anglet (Fra) - Angers (Fra) vin 15:00 7.50 6.50 1.20 3.60 - 1.05
1099 Orsk (Rus) - Nizhny Tagil (Rus) vin 16:30 1.95 4.10 2.80 1.30 1.65 1.15
2728 Stjernen (Nor) - Tingsryds (Swe) vin 17:00 2.30 4.00 2.35 1.45 1.50 1.15
1215 Dukla Trencin (Svk) - Jihlava (Cze) vin 17:00 1.95 4.20 2.75 1.32 1.65 1.15
1218 Grizzly Wolfsburg (Ger) - Krefeld Pinguine (Ger) vin 17:30 1.90 4.20 2.85 1.30 1.70 1.15
1222 Slavia Prague (Cze) - Red Ice (Sui) vin 17:30 1.55 4.70 3.95 1.17 2.15 1.10
1097 Izhevsk (Rus) - Volzhsk (Rus) vin 17:30 1.40 5.20 4.90 1.10 2.50 1.10
1214 Crimmitschau (Ger) - Most (Cze) vin 18:00 1.65 4.40 3.60 1.20 2.00 1.12
2566 Ban. Bystrica (Svk) - Vienna Capitals (Aut) vin 18:30 2.05 4.10 2.65 1.35 1.60 1.15
2712 Nottingham (Gbr) - Kassel (Ger) vin 18:30 3.95 4.70 1.55 2.15 1.17 1.10
1574 Hokki (Fin) - Hermes (Fin) vin 18:30 1.60 4.70 3.65 1.20 2.05 1.10
1576 KeuPa (Fin) - LeKi (Fin) vin 18:30 1.90 4.20 2.85 1.30 1.70 1.15
1577 Peliitat (Fin) - TUTO (Fin) vin 18:30 2.80 4.40 1.90 1.70 1.32 1.12
1095 HC MVD (Rus) - Dinamo St. Petersburg (Rus) vin 18:45 1.50 4.50 4.50 1.12 2.25 1.12
2715 Orebro (Swe) - Trinec (Cze) vin 19:00 2.30 4.00 2.35 1.45 1.50 1.15
2720 Poprad (Svk) - Pelicans (Fin) vin 19:00 5.60 5.20 1.35 2.70 1.07 1.10
2711 Neman Grodno (Blr) - Lida (Blr) vin 19:00 1.20 6.20 8.55 - 3.60 1.05
2729 Strasbourg (Fra) - Freiburg (Ger) vin 19:00 2.05 4.20 2.55 1.35 1.55 1.15
1225 Zilina (Svk) - MMKS Podhale (Pol) vin 19:00 1.30 5.50 6.25 1.05 2.90 1.08
1217 Esbjerg (Den) - Herning Blue Fox (Den) vin 20:00 1.95 4.10 2.80 1.30 1.65 1.15
2730 Timra (Swe) - Bjorkloven (Swe) vin 20:00 1.95 4.00 2.85 1.30 1.65 1.15
2727 Rodovre Mighty Bulls (Den) - Rungsted (Den) vin 20:00 1.95 4.20 2.75 1.32 1.65 1.15
1223 Villach (Aut) - Riessersee (Ger) vin 20:15 1.50 4.50 4.50 1.12 2.25 1.12
1220 Nurnberg Ice Tigers (Ger) - EHC Kloten (Sui) vin 20:30 2.05 4.20 2.55 1.35 1.55 1.15
1216 ERC Ingolstadt (Ger) - Bolzano (Ita) vin 20:30 1.55 4.40 4.20 1.15 2.15 1.12
1212 Augsburger Panther (Ger) - Graz 99ers (Aut) vin 20:30 1.55 4.20 4.40 1.12 2.15 1.15
1213 Bietigheim/Bissingen (Ger) - TWK Innsbruck (Aut) vin 20:30 2.60 4.20 2.05 1.60 1.35 1.15
2710 Mora (Swe) - Storhamar (Nor) vin 20:30 1.40 5.20 4.90 1.10 2.50 1.10
2709 Dijon (Fra) - Epinal (Fra) vin 21:00 2.85 4.20 1.90 1.70 1.30 1.15
1221 Olten (Sui) - Tigers (Sui) vin 21:15 3.40 4.40 1.70 1.90 1.22 1.12
2656 Bordeaux (Fra) - Nantes (Fra) vin 21:30 1.20 6.50 7.50 - 3.50 1.05
Meciurile se pot juca si pe teren neutru!Timpul de joc poate varia!

HOCHEI Rusia KHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1244 Bars Kazan - Medvescak Zagreb vin 19:00 1.60 4.50 4.25 1.17 2.20 1.15
2524 Vladivostok - Podolsk vin 23:59 1.85 4.20 3.30 1.30 1.85 1.20

HOCHEI Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1169 Sweden U20 - Russia U20 vin 16:00 2.35 4.20 2.25 1.50 1.45 1.15
1168 Sweden U17 - Finland U17 vin 19:00 2.00 4.40 2.55 1.35 1.65 1.12
2267 France - Belarus vin 19:00 3.10 4.30 1.80 1.80 1.27 1.15
1167 Czech Republic U20 - Finland U20 vin 20:00 2.90 4.40 1.85 1.75 1.30 1.12
2564 Kolner - Japan vin 20:30 1.35 4.90 5.90 1.05 2.70 1.10
Meciurile se pot juca si pe teren neutru!Timpul de joc poate varia!

HANDBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4217 Partizan Belgrad (Srb) - Meshkov Brest (Blr) vin 16:00 16.00 17.00 - 8.25 -
4219 ZTR Zaporozhye (Ukr) - SKA Minsk (Blr) vin 17:00 3.95 11.00 1.30 2.90 1.15
4215 Legionowo (Pol) - Wybrzeze Gdansk (Pol) vin 17:00 1.50 9.00 3.00 1.30 2.25
4218 Vojvodina (Srb) - Presov (Svk) vin 18:30 7.40 15.00 1.10 4.95 1.02
4182 Budvanska (Mne) - RK Derventa (Srb) vin 20:15 4.30 9.00 1.30 2.90 1.15
4176 Benidorm (Esp) - Puerto Sagunto (Esp) vin 21:30 1.15 13.00 5.95 1.05 4.15
4194 Izvidac (Bih) - Sasja KV (Bel) vin 22:00 1.20 12.00 5.15 1.10 3.60
Se pot juca pe teren neutru.Timpul de joc poate varia!

HANDBAL Meci amical intercluburi (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4243 SCM Craiova W - Bistrita W vin 15:30 1.30 12.00 3.85 1.17 2.90
4244 Unirea Slobozia W - Dunarea Braila W vin 17:00 2.65 9.00 1.60 2.05 1.35
4245 Zamet W - Dunaujvarosi W vin 19:00 4.55 11.00 1.25 3.20 1.12
4223 Corona Brasov W - HCM Roman W vin 19:00 1.60 9.00 2.65 1.35 2.05
4242 Podravka Koprivnica W - Siofok KC W vin 21:00 1.25 11.00 4.55 1.12 3.20
Timpul de joc poate varia!

VOLEI Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2125 Czech Republic - Sweden vin 19:00 1.55 2.30

VOLEI Meci amical intertari (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3475 Bulgaria W - Belgium W vin 18:00 1.57 2.25
3476 Finland W - Israel W vin 19:00 1.35 2.95
Se pot disputa si pe teren neutru !

VOLEI Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4172 Lokomotiv Izumrud - Kazchrome vin 14:00 1.13 5.10
1076 Belogorie - Dinamo-Lo vin 15:30 1.37 2.85
4175 Chelyabinsk - Akademiya Kazan vin 16:00 1.20 4.05
1075 Belarus - Din.Moscova vin 18:00 3.55 1.25

VOLEI Rusia Cupa Novosibirsk (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1081 Kuzbass K. - Yugra-Samotlor vin 15:00 1.10 5.80

BASEBALL SUA (M): MLB

BASEBALL Taiwan (M) CPBL - Al doilea tur

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1150 Brother Elephants - Eda Rhinos vin 13:35 1.80 1.90
1151 Lamigo Monkeys - Uni Lions vin 13:35 1.65 2.10
Cota 1.00 pt. rez. final la meciuri incheiate la egalitate, daca nu se joaca prelungiri (extra innings)!

SNOOKER LUME: Paul Hunter Classic

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3614 Borg A. (Mlt) - Dunham K. (Aus) vin 13:30 1.50 2.40
3618 Donaldson S. (Sco) - Miah H. (Eng) vin 14:00 1.70 2.00
3651 White M. (Wal) - Delu Y. (Chn) vin 14:00 1.40 2.75
3669 Woollaston B. (Eng) - Dale D. (Wal) vin 14:00 1.70 2.05
3610 Bingtao Y. (Chn) - Burden A. (Eng) vin 15:00 2.05 1.70
3681 Hang L. (Chn) - Cope J. (Eng) vin 23:59 1.65 2.10
3690 Lines O. (Eng) - Maflin K. (Nor) vin 23:59 2.10 1.65
3691 O`Sullivan S. (Eng) - Grace D. (Eng) vin 23:59 2.10 1.65
3692 Poomjaeng D. (Tha) - Gould M. (Eng) vin 23:59 2.85 1.37
Cel mai bun din 7 frame-uri !

DARTS Australia (M): Perth Masters

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3805 Lewis A. (Eng) - van Barneveld R. (Ned) vin 14:00 1.50 - 2.40
3806 van Gerwen M. (Ned) - Wade J. (Eng) vin 15:00 1.10 - 5.80
3802 Anderson G. (Sco) - Chisnall D. (Eng) vin 16:00 1.37 - 2.85
3804 Cadby C. (Aus) - Wright P. (Sco) vin 17:00 5.30 - 1.12
Cel mai bun din 19 leg-uri !

RUGBY Africa de Sud: Currie Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2204 Lions - Boland Cavaliers vin 18:00 - 45.00 14.00 - 11.00
1390 Pumas - Griquas vin 20:10 2.55 22.00 1.55 2.30 1.45

RUGBY Anglia: League 1 Turul Castigatorilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1411 London Skolars - Toulouse vin 21:00 11.15 32.00 - 8.25 -

RUGBY Franta: Pro D2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1391 Albi - Carcassonnaise vin 21:00 1.25 20.00 3.85 1.17 3.20
1402 CS Bourgoin-Jallieu - Colomiers vin 21:00 1.60 20.00 2.30 1.50 2.05
1405 Union Sportive Oyonnax - Angouleme vin 21:00 1.05 32.00 7.85 1.02 6.30
1407 US Dax - Aurillac vin 21:00 1.50 19.00 2.55 1.40 2.25
1410 Vannes - US Montauban vin 21:00 1.80 17.00 2.00 1.65 1.80
1401 Biarritz Olympique - Narbonne vin 21:30 1.13 27.00 5.30 1.08 4.45

RUGBY Australia: NRL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2198 Manly Sea Eagles - Canberra Raiders vin 23:59 2.55 20.00 1.50 2.25 1.40
2197 Gold Coast Titans - Penrith Panthers vin 23:59 1.75 20.00 2.05 1.60 1.85

RUGBY Noua Zeelanda: Mitre 10 Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2251 Waikato - North Harbour vin 23:59 1.30 25.00 3.70 1.25 3.25
2245 Taranaki - Hawke`s Bay vin 23:59 1.50 20.00 2.55 1.40 2.25

RUGBY World Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2201 New Zealand - Australia vin 23:59 1.05 30.00 7.95 1.01 6.30

RUGBY Australia: Holden Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1134 Manly-Warringah U20 - Canberra Raiders U20 vin 23:59 3.45 20.00 1.30 2.90 1.22
1135 Melbourne Storm U20 - Brisbane Broncos U20 vin 23:59 1.60 19.00 2.30 1.45 2.05
1136 Gold Coast Titans U20 - Penrith Panthers U20 vin 23:59 2.85 20.00 1.40 2.50 1.30
1137 Cronulla Sharks U20 - Sydney Roosters U20 vin 23:59 2.40 20.00 1.55 2.15 1.45

MMA Bellator 160: Henderson VS "Pitbull"

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3777 A.J.McKee - Cody Walker vin 23:59 1.15 4.75
3191 Bubba Jenkins - Georgi Karakhanyan vin 23:59 1.65 2.10
3199 Saad Awad - Derek Anderson vin 23:59 2.10 1.65
3202 Benson Henderson - Patricio Freire "Pitbull" vin 23:59 1.42 2.65
Honda Center, Los Angeles, California, United States

FOTBAL PE PLAJA Europa: EBSL Divizia B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3474 Romania - Estonia vin 13:45 3.20 6.50 1.55 2.15 1.25

FOTBAL PE PLAJA Europa: EBSL Superfinal

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4030 Belarus - Germania vin 15:00 1.17 8.00 7.60 1.02 3.90
4031 Rusia - Portugalia vin 16:15 2.20 5.50 2.10 1.57 1.50
4032 Spania - Ucraina vin 17:30 2.15 5.50 2.15 1.55 1.55
4033 Elvetia - Italia vin 18:45 2.40 5.50 1.95 1.65 1.45
Se joaca in Estonia!

FOTBAL AMERICAN SUA (M): NFL - Pre-season

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2359 Carolina Panthers - New England Patriots vin 23:59 1.60 15.00 2.60 1.45 2.25
2364 Washington Redskins - Buffalo Bills vin 23:59 1.75 15.00 2.25 1.60 1.95
2363 Tampa Bay Buccaneers - Cleveland Browns vin 23:59 1.60 16.00 2.55 1.45 2.20
2361 New Orleans Saints - Pittsburgh Steelers vin 23:59 1.70 15.00 2.35 1.55 2.05
2362 San Francisco 49ers - Green Bay Packers vin 23:59 1.80 15.00 2.20 1.60 1.95
Timp Regulamentar !

FOTBAL AMERICAN SUA (M): NCAA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2714 California - Hawaii vin 23:59 1.10 - 5.80 - -
In caz de egalitate, evenimentul avand cote doar pe tipurile de pariu 1 si 2 , se vor lua in cosiderare eventualele prelungiri !

FOTBAL AMERICAN Canada (M): CFL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2358 Montreal Alouettes - Winnipeg Blue Bombers vin 23:59 2.00 15.00 1.95 1.75 1.75
2357 Edmonton Eskimos - Saskatchewan Roughriders vin 23:59 1.15 19.00 6.30 1.08 4.75
Timp Regulamentar !

FOTBAL AUSTRALIAN Australia: AFL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2852 Adelaide Crows - West Coast Eagles vin 13:10 1.27 3.40
1717 Geelong Cats - Melbourne Demons vin 23:59 1.15 4.75
1722 Essendon Bombers - Carlton Blues vin 23:59 3.20 1.30
1726 Sydney Swans - Richmond Tigers vin 23:59 1.05 7.75

CICLISM La Vuelta (Spain) - Etapa a 7-a

COD

EVENIMENT

S

DATA

L1 L1-3
1684 Gianni Meersman - vin 14:45 5.00 -
1724 Fabio Felline - vin 14:45 10.00 -
1781 Nikias Arndt - vin 14:45 12.00 -
1783 Magnus Cort Nielsen - vin 14:45 15.00 -
1787 Kristian Sbaragli - vin 14:45 17.00 -
1789 Philippe Gilbert - vin 14:45 20.00 -
1790 Alejandro Valverde - vin 14:45 20.00 -
1820 Tosh Van der Sande - vin 14:45 22.00 -
Maceda-Puebla de Sanabria (158.5 km, stagiu mediu-munte)!