FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4499 Cota C./Hochei.Bars Kazan - Yekaterinburg vin 18:30 1.60 4.70 5.50 1.20 2.50 1.22
4436 Cota C./Kasimpasa - Akhisar vin 20:00 1.80 3.60 5.10 1.20 2.10 1.30
4437 Cota C./Tg.Mures - Dinamo B. vin 20:30 2.50 3.25 3.05 1.40 1.60 1.40
4515 Cota C./Volei.Beauvais - Lyon vin 21:00 1.70 - 2.40 - - -
4516 Cota C./Volei.Nantes - Narbonne vin 21:00 2.00 - 2.00 - - -
4464 Cota C./Stuttgart - Hertha B. vin 21:30 2.20 3.40 3.70 1.33 1.75 1.37
4467 Cota C./Toulouse - Marseille vin 21:30 3.20 3.25 2.70 1.63 1.45 1.45
4438 Cota C./Lech P. - Jagiellonia vin 21:30 1.65 3.80 5.90 1.15 2.30 1.27
4469 Cota C./Levante - Eibar vin 21:45 2.25 3.25 3.80 1.33 1.70 1.40
4517 Cota C./Baschet.Armani Milano - Olympiakos vin 21:45 3.00 20.00 1.65 2.50 1.55 -
4518 Cota C./Baschet.Unicaja - Anadolu Efes vin 22:00 2.20 17.00 2.00 1.85 1.75 -
4470 Cota C./Braga - Porto vin 22:30 4.30 3.50 1.95 1.90 1.23 1.31
Pe bilet vor fi jucate minim 6 meciuri (Cota Challenge + 5 evenimente minim),Cota Challenge nu se poate combina cu meciul de baza!Se poate combina cu orice alt meci din oferta,fara restrictie de cota!

FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4475 D.G.M.LASK Linz/A.Lustenau - Kapfenberger/FAC Viena vin 19:30 2.10 3.80 2.20 1.43 1.47 1.16
4472 D.G.M.Aue/Ingolstad - Dusseldorf/Bochum vin 19:30 2.15 3.70 2.15 1.45 1.45 1.17
4476 D.G.M.Lech P./Jagiellonia - Kasimpasa/Akhisar vin 20:00 2.10 3.80 2.20 1.43 1.47 1.16
4477 D.G.M.Nancy/Laval - Troyes/Clermont vin 21:00 2.15 3.70 2.15 1.45 1.45 1.17
4480 D.G.M.Stuttgart/Hertha - Fulham/Bournemouth vin 21:30 2.15 3.70 2.15 1.45 1.45 1.17
Pariul se refera la meciul in care se vor marca mai multe goluri.Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.00!Timp regulamentar, eventualele prelungiri nu se iau in considerare!

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4483 Duel G./Sochaux - Nurnberg vin 19:30 2.05 3.70 2.20 1.40 1.50 1.15
4481 Duel G./Ingolstadt - Dusseldorf vin 19:30 2.15 3.60 2.15 1.45 1.45 1.17
4482 Duel G./LASK Linz - Kapfenberg vin 19:30 2.05 3.70 2.20 1.40 1.50 1.15
4484 Duel G./Lech P. - Kasimpasa vin 20:00 2.05 3.70 2.20 1.40 1.50 1.15
4485 Duel G./Nancy - Troyes vin 21:00 2.20 3.70 2.10 1.47 1.43 1.16
4498 Duel G./Stuttgart - Bournemouth vin 21:30 2.15 3.60 2.15 1.45 1.45 1.17
Pariul se refera la numarul de goluri marcate de o echipa! Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.Timp regulamentar, eventualele prelungiri nu se iau in considerare !

FOTBAL Romania Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5953 Ceahlaul - Pandurii vin 18:00 5.30 3.70 1.60 2.20 1.13 1.25
5952 Tg.Mures - Dinamo B. vin 20:30 2.40 3.15 2.95 1.35 1.55 1.35

FOTBAL Spania Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6173 Levante - SD Eibar vin 21:45 2.15 3.15 3.70 1.28 1.65 1.35

FOTBAL Germania Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6182 Stuttgart - Hertha B. vin 21:30 2.10 3.30 3.60 1.28 1.70 1.32

FOTBAL Franta Ligue 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5721 Toulouse - Marseille vin 21:30 3.10 3.15 2.60 1.58 1.40 1.40

FOTBAL Olanda Eredivisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6199 Willem II - Twente vin 21:00 2.60 3.30 2.60 1.45 1.45 1.30

FOTBAL Portugalia Primeira Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4511 Braga - Porto vin 22:30 4.20 3.40 1.85 1.85 1.18 1.26

FOTBAL Turcia Super Lig

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5959 Kasimpasa - Akhisar vin 20:00 1.70 3.50 5.00 1.15 2.05 1.25

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1166 Molde - Sogndal IL vin 18:00 1.25 5.90 6.80 1.02 3.15 1.05
1164 Follo - Ull./Kisa vin 19:00 2.20 3.55 2.60 1.35 1.50 1.20
1165 Honefoss - Strommen vin 19:00 2.10 3.85 2.60 1.35 1.55 1.15
Meciurile se pot juca pe teren neutru! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize, se va omologa cu cota 1

FOTBAL Irlanda Premier Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6209 Shamrock - St.Patrick's vin 21:45 2.35 3.15 2.85 1.35 1.50 1.30
2725 Galway - Derry City vin 21:45 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.30
3828 Dundalk - Longford vin 21:45 1.40 4.20 7.50 1.05 2.70 1.17

FOTBAL Olanda Eerste Divisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4514 Emmen - FC Oss vin 21:00 1.65 4.00 4.20 1.15 2.05 1.18
4527 Fortuna S. - Maastricht vin 21:00 2.70 3.30 2.35 1.50 1.36 1.25
4530 Telstar - Venlo vin 21:00 2.60 3.25 2.50 1.45 1.40 1.28

FOTBAL Polonia Ekstraklasa

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5966 Ruch Chorzow SA - Pogon vin 19:00 2.50 3.10 2.85 1.37 1.45 1.31
5967 KKS Lech Poznan - Jagiellonia B. vin 21:30 1.55 3.70 5.80 1.10 2.25 1.22

FOTBAL Germania 2.Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4478 Nurnberg - FC Heidenheim vin 19:30 1.95 3.25 3.60 1.25 1.70 1.25
4471 FC Erzgebirge Aue - Ingolstadt vin 19:30 3.80 3.15 2.05 1.65 1.20 1.30
4466 Dusseldorf - Bochum vin 19:30 2.10 3.25 3.30 1.27 1.65 1.27

FOTBAL Belgia Tweede Klasse

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6215 OH Leuven - Lommel United vin 21:30 2.10 3.25 3.20 1.28 1.60 1.28

FOTBAL Anglia Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5111 Fulham FC - AFC Bournemouth vin 21:45 3.70 3.30 2.00 1.75 1.25 1.30

FOTBAL Chile Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6224 U.Espanola - S.Wanderers vin 23:30 2.15 3.25 3.10 1.30 1.55 1.25
6225 Barnechea - Cobreloa vin 23:59 2.80 3.30 2.25 1.50 1.35 1.25

FOTBAL Irlanda de Nord Premiership

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6292 Dungannon - Ballymena vin 21:45 2.60 3.30 2.45 1.45 1.40 1.25

FOTBAL Ungaria NB I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5973 Paks - Puskas Akademia vin 20:00 2.00 3.20 3.50 1.22 1.65 1.28

FOTBAL Anglia Premier League U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4888 Chelsea U21 - Leicester U21 vin 21:00 1.75 3.75 3.60 1.20 1.80 1.17
4889 Reading U21 - Blackburn U21 vin 21:00 1.65 3.85 3.90 1.15 1.95 1.15

FOTBAL Franta Ligue 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4496 AC Ajaccio - Creteil vin 21:00 2.40 2.95 3.10 1.32 1.50 1.35
4501 Nancy - Laval vin 21:00 1.60 3.45 5.90 1.10 2.15 1.28
4504 Troyes - Clermont vin 21:00 1.55 3.60 5.90 1.10 2.25 1.25
4503 Sochaux FC - Tours vin 21:00 1.80 3.25 4.80 1.15 1.95 1.30
4502 Nimes - GFCO Ajaccio vin 21:00 2.70 2.90 2.80 1.40 1.42 1.35
4500 Angers - Niort vin 21:00 2.35 2.95 3.30 1.30 1.55 1.35
4505 US Orleans 45 - Valenciennes FC vin 21:00 2.10 3.00 3.70 1.22 1.65 1.35

FOTBAL Franta National

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1469 Dunkerque - Boulogne vin 20:00 2.20 2.95 3.25 1.25 1.50 1.30
1472 Chambly Thelle - Lucon vin 21:00 2.45 2.90 2.90 1.32 1.45 1.32
1473 Istres FC - Paris vin 21:00 4.20 3.15 1.85 1.75 1.15 1.25
1475 Red Star - Colmar vin 21:00 1.70 3.40 4.70 1.12 1.90 1.22
1476 Frejus - SAS Epinal vin 21:00 1.90 3.20 4.05 1.15 1.70 1.25
1477 Poire sur Vie - CA Bastia vin 21:00 2.40 2.90 2.85 1.30 1.45 1.30
1478 Strasbourg - Bourg Peronnas vin 21:00 2.10 3.05 3.30 1.25 1.60 1.28
1481 Amiens - Colomiers vin 21:00 1.90 3.15 3.90 1.16 1.70 1.25
1482 Avranches - GS Consolat Marseille vin 21:00 1.85 3.20 4.10 1.16 1.75 1.25

FOTBAL Germania Regionala Nord-Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5981 Neustrelitz - Babelsberg vin 20:00 2.30 3.20 2.70 1.35 1.45 1.22

FOTBAL Germania Regionala Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5993 FC Kray - Dusseldorf II vin 20:00 2.70 3.30 2.25 1.50 1.35 1.22
5994 Alemannia Aachen - Wiedenbruck vin 21:00 1.45 4.00 5.60 1.05 2.35 1.15

FOTBAL Grecia Football League Gr.2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4905 Lamia 1964 - Zakynthos vin 18:00 1.60 3.60 5.10 1.08 2.00 1.18

FOTBAL Cehia:Gambrinus liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6116 Brno - Banik Ostrava vin 19:00 2.30 3.00 3.05 1.30 1.50 1.30

FOTBAL Irlanda 1.Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6319 Cabinteely FC - Wexford vin 21:45 8.30 4.70 1.30 2.95 1.02 1.12
6361 Waterford - Athlone vin 21:45 2.70 3.05 2.45 1.45 1.35 1.30
6362 Shelbourne - Finn Harps vin 22:00 1.90 3.20 3.70 1.20 1.70 1.25

FOTBAL Cupa Algarve (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5778 SUA (F) - Elvetia (F) vin 19:00 1.20 6.20 8.20 1.02 3.55 1.05
5779 Norvegia (F) - Islanda (F) vin 20:00 1.50 3.90 5.05 1.10 2.20 1.17
In Algarve(POR)!

FOTBAL CONCACAF Championship U17

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4921 Costa Rica U17 - Haiti U17 vin 22:30 1.20 5.40 9.80 - 3.40 1.07
4922 Panama U17 - St.Lucia U17 vin 23:59 1.03 10.90 17.00 - 6.60 -
4923 Canada U17 - Mexic U17 vin 23:59 8.60 5.00 1.25 3.15 - 1.08
In Honduras!

FOTBAL CONMEBOL Championship U17

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1984 Argentina U17 - Ecuador U17 vin 23:00 1.50 4.05 5.80 1.10 2.40 1.18
1985 Uruguay U17 - Bolivia U17 vin 23:55 1.35 4.70 7.00 1.05 2.90 1.15

FOTBAL Austria Erste Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6127 Wacker Innsbruck - Liefering vin 19:30 2.95 3.30 2.20 1.55 1.32 1.25
6125 Kapfenberger SV - FAC Team fur Vienna vin 19:30 1.75 3.45 4.30 1.15 1.90 1.25
6126 LASK Linz - A.Lustenau vin 19:30 1.70 3.55 4.50 1.15 2.00 1.22
6124 Hartberg - Horn vin 19:30 2.95 3.30 2.20 1.55 1.32 1.25
6128 St.Polten - Mattersburg vin 21:30 2.50 3.15 2.65 1.40 1.45 1.30

FOTBAL Austria : Regionalliga Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6129 Austria V.(Am) - Parndorf vin 20:00 2.30 3.40 2.70 1.35 1.50 1.22
6130 First Vienna FC - Admira W.(Am) vin 20:00 1.50 3.95 5.40 1.08 2.30 1.17
6132 Sollenau - SR Donaufeld vin 20:00 1.80 3.70 3.60 1.20 1.80 1.20
6131 Neusiedl - Schwechat vin 20:00 2.30 3.45 2.70 1.38 1.50 1.22
6133 Stegersbach - Rapid V.(Am) vin 20:30 2.00 3.50 3.10 1.27 1.65 1.20
6134 Wiener - Marsch Neuberg vin 20:30 1.45 4.20 5.70 1.07 2.40 1.15

FOTBAL Austria : Regionalliga Central

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6138 SC Kalsdorf - Wallern vin 20:00 1.75 3.50 3.95 1.17 1.85 1.20
6137 A.Klagenfurt - Sturm (Am) vin 20:00 1.35 4.35 7.00 1.03 2.70 1.15
6139 Vocklamarkt - SAK Klagenfurt vin 20:00 1.70 3.60 4.10 1.15 1.95 1.20

FOTBAL Germania Oberliga - Rheinland - Pfalz/Saar

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3445 FC Hertha Wiesbach - SV Gonsenheim vin 20:30 2.40 3.45 2.45 1.40 1.42 1.20

FOTBAL Germania Oberliga Mittelrhein

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1628 FC Wegberg-Beeck - Hertha Walheim vin 21:00 1.35 4.90 5.80 1.05 2.65 1.10

FOTBAL Germania Oberliga Hamburg

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1661 FC Süderelbe - SV Curslack-Neuengamme vin 20:30 2.65 3.65 2.15 1.55 1.35 1.18

FOTBAL Germania Regionala Bayern

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6145 Wurzburg - Heimstetten vin 20:00 1.15 6.70 11.80 - 4.10 1.03

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone C

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5818 Aversa Normanna - AC Martina vin 20:30 2.50 2.95 2.75 1.35 1.40 1.30
5819 Lecce - SS Juve Stabia vin 21:45 2.10 3.15 3.30 1.25 1.60 1.25

FOTBAL Cehia Druha Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5288 Usti Nad Labem - Opava vin 19:00 2.40 3.10 2.65 1.35 1.45 1.25

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3829 Los Angeles Galaxy - Chicago vin 23:59 1.60 3.70 5.20 1.12 2.18 1.20

FOTBAL Argentina - Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6374 Atl.Rafaela - Racing Club vin 22:00 2.80 3.00 2.50 1.45 1.37 1.32
6375 Huracan - Gimnasia LP vin 23:00 2.90 2.90 2.55 1.45 1.35 1.35

FOTBAL Brazilia: Campeonato Paulista

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6410 Marilia SP - Piracicaba vin 23:59 2.65 3.10 2.50 1.40 1.38 1.28
6411 Red Bull Brasil SP - Audax SP vin 23:59 2.15 3.15 3.20 1.25 1.55 1.25

FOTBAL Estonia Meistriliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6153 Levadia T. - Infonet vin 20:10 1.40 4.35 5.90 1.05 2.50 1.15

FOTBAL Africa de Sud PSL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5318 Bidvest Wits - Bloemfontein Celtic vin 20:00 1.70 3.20 4.60 1.10 1.85 1.22

FOTBAL Islanda - Cupa Ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5843 KR Reykjavik - Fram R. vin 21:00 1.30 5.00 7.00 1.05 2.75 1.10

FOTBAL Cupa Finlandei

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4430 P-Iirot - Haka vin 18:00 6.40 4.15 1.45 2.50 1.07 1.18
4442 TPV Tampere - TPS Turku vin 20:00 8.30 4.80 1.30 3.05 1.03 1.12
Runda 3! Un singur meci!

FOTBAL Cupa Scotiei - Sferturi

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6482 Queen of S. - Falkirk vin 21:35 2.20 3.25 3.00 1.30 1.55 1.25
In caz de egalitate se rejoaca!

FOTBAL Slovacia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6166 B.Bystrica - Trnava vin 18:30 5.70 3.85 1.55 2.20 1.08 1.20
6167 Senica - Kosice vin 20:00 1.70 3.50 4.30 1.15 1.90 1.22

FOTBAL Slovacia Liga 2 - Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1960 Moldava nad Bodvou - Dolny Kubin vin 18:00 4.20 4.25 1.55 2.10 1.12 1.12

FOTBAL Tara Galilor: Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1702 Briton Ferry Llansawel - Garden Village vin 21:30 1.85 3.70 3.20 1.22 1.70 1.17
1703 Goytre United - Haverfordwest County vin 21:30 2.25 3.95 2.40 1.42 1.50 1.15

FOTBAL Australia A-League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5905 Wellington - Adelaide vin 23:59 2.50 3.20 2.50 1.42 1.42 1.30
5906 Melbourne Victory - Perth vin 23:59 1.70 3.55 4.35 1.15 1.95 1.25

FOTBAL Australia Queensland Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1050 Palm Beach Sharks - Olympic FC vin 23:59 2.10 4.35 2.45 1.40 1.55 1.12

FOTBAL Argentina Primera B Nacional

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
7495 Club Atletico Chacarita Juniors - Boca Unidos vin 22:00 2.35 2.85 3.05 1.30 1.45 1.32
7491 Atl.Tucuman - Villa Dalmine vin 23:59 2.00 2.95 3.80 1.20 1.65 1.30

FOTBAL Argentina Primera Metroplitana B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5037 CA Brown De Adrogue - Deportivo Espanol vin 22:00 2.30 2.90 3.05 1.25 1.45 1.28
4993 Almirante Brown - Club Atletico Fenix vin 22:00 1.55 3.45 5.70 1.05 2.10 1.20
5049 Deportivo Riestra - Tristan Suarez vin 22:00 2.50 2.85 2.80 1.32 1.40 1.30

FOTBAL Brazilia Paulista - Serie A2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
7039 Velo Clube SP - Atletico Sorocaba SP vin 23:59 2.20 3.30 2.75 1.32 1.50 1.22

FOTBAL Paraguay Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4556 Sol de America - Sportivo Luq. vin 23:59 2.25 3.15 2.90 1.30 1.50 1.25

FOTBAL Mexic Primera Division Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4509 Veracruz - Leon vin 23:59 2.60 3.00 2.60 1.40 1.40 1.30
4508 Queretaro - Chivas de G. vin 23:59 2.30 2.95 3.05 1.30 1.50 1.30

FOTBAL Mexic Liga De Ascenso - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
7130 Lobos BUAP - Altamira vin 23:59 1.65 3.35 4.90 1.10 2.00 1.22

FOTBAL Chile Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1178 Naval - Trasandino vin 23:55 2.10 3.45 2.80 1.30 1.55 1.20
1180 Dep.La Pintana - Dep.Melpilla vin 23:55 1.75 3.55 3.75 1.17 1.80 1.20

FOTBAL Peru Copa Inca

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6507 UTC Cajamarca - Leon de Huanuco vin 22:30 2.20 3.15 2.95 1.30 1.50 1.25

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4416 Sport Boys Warnes - Nacional Potosi vin 21:00 2.05 3.20 3.25 1.25 1.60 1.25

FOTBAL Ecuador Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
7507 Dep.Cuenca - CD River Plate Ecuador vin 23:59 1.70 3.35 4.90 1.12 2.00 1.25

FOTBAL Arabia Saudita Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4969 AL Ittihad - Najran vin 19:30 1.35 4.30 6.90 1.03 2.70 1.15

FOTBAL Qatar: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5925 Umm Salal - AL Shahaniya vin 19:15 1.55 3.95 4.80 1.10 2.15 1.17

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Classic

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
7137 Incheon - Gwangju FC vin 23:59 2.10 3.05 3.45 1.25 1.60 1.30
7138 Jeonbuk - Seongnam I. vin 23:59 1.65 3.40 5.30 1.10 2.10 1.25
7139 Busan - Daejeon vin 23:59 2.00 3.20 3.60 1.22 1.70 1.28

FOTBAL China Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
7143 Hangzhou Greentown - Guangzhou R&f FC vin 23:59 3.05 3.30 2.15 1.60 1.30 1.28

FOTBAL Japonia J-League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
7150 Gamba O. - FC Tokyo vin 23:59 2.00 3.30 3.50 1.25 1.70 1.25
7152 Nagoya - Matsumoto Yamaga FC vin 23:59 1.80 3.40 4.00 1.20 1.80 1.25
7153 Sagan Tosu - Niigata Albirex vin 23:59 2.30 3.00 3.00 1.30 1.52 1.30
7151 Hiroshima - V.Kofu vin 23:59 1.80 3.20 4.00 1.18 1.80 1.27
7154 V.Sendai - Montedio Yamagata vin 23:59 1.95 3.20 3.50 1.22 1.70 1.27
7155 Yokohama M. - Kawasaki vin 23:59 2.50 3.10 2.70 1.38 1.45 1.30
7156 Kobe - Kashiwa vin 23:59 2.60 3.20 2.50 1.45 1.40 1.28

FOTBAL Algeria Ligue I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4456 ES Setif - ASM Oran vin 19:00 1.65 3.30 4.70 1.10 1.95 1.22

FOTBAL Maroc Botola

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1357 FUS Rabat - CRA De Hoceima vin 21:00 2.10 3.00 3.35 1.22 1.60 1.30

FOTBAL Gibraltar Premier Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1186 Britannia XI - Glacis United vin 21:30 2.70 3.70 2.10 1.55 1.35 1.18

FOTBAL Bahrain - Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1177 Al Hidd - Al Riffa vin 18:30 2.50 3.70 2.25 1.50 1.40 1.17

TENIS ATP - Simplu: Cupa Davis (Lume)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4658 Mayer L. (Arg) - Bellucci T. (Bra) vin 18:00 1.40 2.75
4543 Vesely J. (Cze) - Tomic B. (Aus) vin 18:30 2.41 1.50

TENIS Echipe: Cupa Davis (Lume)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3240 Japan - Canada vin 23:55 3.55 1.25

TENIS ATP - Simplu: Cupa Davis (Lume) - Grupa I

TENIS ATP - Simplu: Cupa Davis (Lume) - Grupa II

TENIS Echipe: Cupa Davis (Lume) - Grupa II

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3265 Ireland - Belarus vin 18:00 3.55 1.25
3269 Puerto Rico - El Salvador vin 21:00 5.80 1.10
3270 Mexico - Bolivia vin 22:00 1.45 2.55

TENIS WTA - Simplu: Kuala Lumpur (Malaezia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2020 Gajdosova J. (Aus) - Dulgheru A. (Rou) vin 23:59 1.65 2.11
Suprafata de joc: hard !!

TENIS WTA - Dublu: Kuala Lumpur (Malaezia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4652 Jurak D./Koukalova K. - Beygelzimer Y./Savchuk O. vin 23:59 1.65 2.11
Suprafata de joc: hard

TENIS WTA - Simplu: Monterrey (Mexic)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1121 Radwanska U. (Pol) - Bacsinszky T. (Sui) vin 23:00 2.73 1.40
2002 Pavlyuchenkova A. (Rus) - Errani S. (Ita) vin 23:59 1.75 1.96
3534 Ivanovic A. (Srb) - Mladenovic K. (Fra) vin 23:59 1.20 4.04
1119 Garcia C. (Fra) - Rybarikova M. (Svk) vin 23:59 1.40 2.75
Suprafata de joc: hard !!

TENIS WTA - Dublu: Monterrey (Mexic)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1124 Arruabarrena-V. L./Olaru R. - Bertens K./Larsson J. vin 19:00 2.11 1.65
Suprafata de joc: hard !!

TENIS Challenger - Simplu (M): Quimper (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1123 Paire B. (Fra) - Authom M. (Bel) vin 19:30 1.25 3.55
Suprafata de joc: hard !!

TENIS Challenger - Dublu (M): Quimper (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4678 Emmrich M./Siljestrom A. - Michon A./Teixeira M. vin 18:30 1.55 2.29
1109 Beck A./Fischer M. - Barrere G./Obry J. vin 21:00 1.35 2.94
Suprafata de joc: hard !!

TENIS ITF - Simplu (M): Gatineau (Canada)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1099 D.Smethurst - N.Meister vin 18:00 1.40 2.60
1100 Jarme.Jenkins - T.Sandgren vin 19:30 1.56 2.18
1101 D.Kutrovsky - Da.Nguyen vin 23:59 1.80 1.83
1102 M.Beran - P.Bester vin 23:59 4.23 1.16
Suprafata de joc: hard !!

TENIS ITF - Simplu (M): Managua (Nicaragua)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1087 J.Panta H. - H.Hach V. vin 23:30 1.47 2.39
1088 K.Uchida - J.S.Gomez vin 23:59 2.56 1.41
Suprafata de joc: hard !!

BASCHET Euroliga (M): Top 16

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3616 Galatasaray - Real Madrid vin 20:00 7.23 20.00 1.12 5.31 -
3618 Milano - Olympiakos vin 21:45 2.75 18.00 1.60 2.40 1.47
3619 Unicaja - Anadolu Efes vin 22:00 2.05 15.00 1.90 1.80 1.69
Timp regulamentar!

BASCHET SUA (M): NBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1307 Charlotte Hornets - Toronto Raptors vin 23:59 2.05 15.00 1.90 1.80 1.69
1308 Indiana Pacers - Chicago Bulls vin 23:59 1.45 16.00 3.04 1.33 2.55
1309 Orlando Magic - Sacramento Kings vin 23:59 2.05 15.00 1.90 1.80 1.69
1318 Philadelphia 76ers - Utah Jazz vin 23:59 3.29 16.00 1.40 2.73 1.29
1324 Washington Wizards - Miami Heat vin 23:59 1.65 16.00 2.42 1.50 2.11
1325 Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers vin 23:59 2.05 15.00 1.90 1.80 1.69
1352 Brooklyn Nets - Phoenix Suns vin 23:59 1.70 15.00 2.35 1.53 2.03
1555 Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers vin 23:59 1.12 20.00 7.23 - 5.31
1566 New Orleans Pelicans - Boston Celtics vin 23:59 1.35 17.00 3.55 1.25 2.94
1554 Houston Rockets - Detroit Pistons vin 23:59 1.35 17.00 3.55 1.25 2.94
1581 San Antonio Spurs - Denver Nuggets vin 23:59 1.10 20.00 8.20 - 5.81
1584 Golden State Warriors - Dallas Mavericks vin 23:59 1.20 18.00 5.20 1.12 4.04

BASCHET Euroliga (F) Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3623 USK Prague W - Halcon Avenida W vin 19:00 1.40 16.00 3.22 1.29 2.68
3620 Bourges W - Dynamo Kursk W vin 21:30 2.31 15.00 1.70 2.01 1.53
Sferturi.Cel mai bun din 3.Meciul 1!

BASCHET Franta (M): Pro B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3585 Aix Maurienne - Le Portel vin 21:00 2.19 15.00 1.70 1.91 1.53
3587 Boulazac - Angers vin 21:00 1.12 20.00 5.94 - 4.58
3588 Evreux - Nantes vin 21:00 1.30 17.00 3.53 1.21 2.92
3589 Hyeres-Toulon - Saint Quentin vin 21:00 1.20 18.00 4.50 1.12 3.60
3592 Provence - Lille vin 21:00 1.45 16.00 2.79 1.33 2.37
3586 Antibes - Roanne vin 21:30 1.35 17.00 3.21 1.25 2.70

BASCHET Spania (M): Adecco Oro

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3598 Burgos - Oviedo vin 22:00 1.10 20.00 6.58 - 4.95
3599 Forca Lleida - Clavijo vin 22:00 1.60 16.00 2.36 1.45 2.06
3600 Palencia - Melilla vin 22:00 1.35 17.00 3.21 1.25 2.70

BASCHET Spania (F): Liga Feminina

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3611 Conquero W - Uni Girona W vin 22:00 1.60 16.00 2.36 1.45 2.06

BASCHET Germania (M): BBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3578 Ludwigsburg - Bayreuth vin 21:00 1.30 17.00 3.86 1.21 3.15
Timp regulamentar!

BASCHET Turcia (M): TBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3581 Tofas - Turk Telekom vin 19:00 1.60 16.00 2.50 1.45 2.16

BASCHET Belgia (M): Ethias League Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3296 Spirou Charleroi - Belfius Mons vin 21:30 1.60 16.00 2.36 1.45 2.06

BASCHET Belgia (M): Ethias League Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3298 Willebroek - Leuven Bears vin 21:30 1.55 16.00 2.48 1.41 2.15

BASCHET Estonia (M): Korvpalli Meistriliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3582 Rakvere Tarvas - Valga vin 19:00 1.20 18.00 4.50 1.12 3.60

BASCHET Finlanda (M): Korisliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3583 Bisons Loimaa - Kouvot Kouvola vin 18:30 1.80 15.00 2.05 1.61 1.80
3584 Honka - Pyrinto Tampere vin 18:30 2.36 16.00 1.60 2.06 1.45

BASCHET Regatul Unit (M): BBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3593 Leeds Force - Newcastle Eagles vin 21:30 12.34 25.00 1.01 8.26 -
3594 Worcester Wolves - Plymouth Raiders vin 21:30 1.20 18.00 4.50 1.12 3.60

BASCHET Rusia (M): Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3605 MBA Moscow - Kupol Rodniki vin 18:00 2.19 15.00 1.70 1.91 1.53
Timp regulamentar!

BASCHET Serbia (M): First League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2577 Smederevo - OKK Beograd vin 18:00 2.62 16.00 1.50 2.25 1.37

BASCHET Slovenia (M): Liga Telemach

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3609 Zlatorog Lasko - Elektra Sostanj vin 20:00 1.10 20.00 6.58 - 4.95

BASCHET Suedia (M): Ligan

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3595 LF Basket - Orebro vin 20:04 1.02 23.00 11.46 - 7.65
3596 Solna - Nassjo vin 20:04 1.10 20.00 6.58 - 4.95
3597 Umea - Norrkoping vin 20:04 10.33 23.00 1.03 7.13 -

BASCHET Argentina (M): Liga A - Al Doilea Tur

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2599 Boca Juniors - Ciclista vin 23:59 1.15 19.00 5.29 - 4.14
2601 Quilmes - Lanus vin 23:59 1.20 18.00 4.50 1.12 3.60

BASCHET Cupa Ucrainei (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4241 BC Kiev - BC Dnipro vin 18:00 2.99 16.00 1.40 2.52 1.29
4252 Khimik - Budivelnyk vin 20:30 1.80 15.00 2.05 1.61 1.80
Timp regulamentar!

HOCHEI Challenge Duel: Cine marcheaza mai multe goluri ?

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1062 Linz - Kazan vin 18:30 1.75 5.20 2.90 1.30 1.85 1.10
1063 Salzburg - Storhamar vin 20:00 2.15 5.50 2.15 1.55 1.55 1.08
1064 Detroit Red Wings - New Jersey vin 23:55 2.00 4.70 2.45 1.40 1.65 1.10
1065 Chicago - Ottawa vin 23:55 2.05 5.20 2.30 1.45 1.60 1.10
Ne se combina cu meciurile de baza din care provin! Castigatorul va fi decis de numarul golurilor inscrise doar in timp regulamentar!Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2604 Carolina Hurricanes - Minnesota Wild vin 23:59 2.75 3.80 2.25 1.60 1.39 1.22
2605 New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets vin 23:59 2.15 3.80 2.93 1.35 1.65 1.22
2607 Ottawa Senators - Buffalo Sabres vin 23:59 1.60 4.10 5.21 1.12 2.29 1.19
2606 Detroit Red Wings - Calgary Flames vin 23:59 1.85 3.90 3.72 1.23 1.90 1.21
2608 Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers vin 23:59 1.50 4.50 5.91 1.10 2.55 1.16
2609 Anaheim Ducks - Pittsburgh Penguins vin 23:59 2.30 3.80 2.68 1.41 1.57 1.22

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2611 St. John`s IceCaps - Albany Devils vin 23:59 2.10 3.90 2.73 1.36 1.61 1.19
2615 Syracuse Crunch - Portland Pirates vin 23:59 1.95 3.80 3.10 1.29 1.71 1.20
2616 Toronto Marlies - Adirondack Flames vin 23:59 2.20 3.90 2.65 1.39 1.58 1.19
2612 Manchester Monarchs - Wilkes-Barre/Scranton vin 23:59 2.15 3.90 2.65 1.39 1.58 1.19
2617 Lehigh Valley Phantoms - Bridgeport Sound Tigers vin 23:59 2.00 3.90 2.92 1.32 1.67 1.19
2620 Providence Bruins - Hershey Bears vin 23:59 2.35 3.70 2.54 1.42 1.51 1.21
2698 Worcester Sharks - Hartford Wolf Pack vin 23:59 2.20 3.70 2.67 1.38 1.55 1.21
2628 Hamilton Bulldogs - Rochester Americans vin 23:59 2.00 3.80 3.10 1.29 1.71 1.20
2629 Lake Erie Monsters - Chicago Wolves vin 23:59 2.47 3.60 2.40 1.47 1.44 1.22
2613 Milwaukee Admirals - Grand Rapids Griffins vin 23:59 2.40 3.60 2.47 1.44 1.47 1.22
2614 Rockford IceHogs - Oklahoma City vin 23:59 2.25 3.60 2.65 1.38 1.53 1.22
2634 Texas Stars - Iowa Wild vin 23:59 1.80 3.80 3.57 1.22 1.84 1.20

HOCHEI Canada: OHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2702 Kingston Frontenacs - Peterborough Petes vin 23:59 2.00 4.50 2.65 1.38 1.67 1.14
2704 Sarnia Sting - Soo Greyhounds vin 23:59 4.53 5.30 1.45 2.44 1.14 -
3282 Sudbury Wolves - Belleville Bulls vin 23:59 4.07 4.80 1.55 2.20 1.17 1.12
2868 Kitchener Rangers - Windsor Spitfires vin 23:59 1.70 4.60 3.41 1.24 1.96 1.13
3242 Ottawa 67s - London Knights vin 23:59 2.20 4.50 2.37 1.48 1.55 1.14

HOCHEI Asia: Liga Asiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3283 Sakhalin - Tohoku Free Blades vin 23:59 2.10 4.00 2.70 - - -
1647 Anyang Halla - High1 vin 23:59 1.65 4.80 3.50 - - -

HOCHEI Cehia: Extraliga Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3068 Karlovy Vary - Olomouc vin 19:00 1.65 4.30 3.84 1.19 2.03 1.15
3069 Liberec - Slavia Prague vin 19:00 1.65 4.50 3.97 1.18 2.11 1.14

HOCHEI Rusia KHL - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1699 Bars Kazan - Yekaterinburg vin 18:30 1.55 4.50 5.20 1.12 2.41 1.16
Optimi! Cei mai bun din 7!

HOCHEI Rusia VHL - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3060 Krasnodar - Tver vin 18:00 2.40 3.70 2.43 1.46 1.47 1.21
3065 Penza - Voronezh vin 18:00 2.30 3.60 2.59 1.40 1.51 1.22
Optimi! Cel mai bun din 7!

HOCHEI Rusia MHL - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1980 Atlanty - Serebryanye Lvi vin 18:00 1.40 4.80 5.67 - 2.60 1.12
1/16! Cel mai bun din 5!

HOCHEI Austria EBEL - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3337 Znojmo - Klagenfurt vin 19:30 1.85 4.30 3.07 1.29 1.79 1.15
3338 Fehervar AV19 - Vienna Capitals vin 20:15 2.30 4.10 2.38 1.47 1.51 1.17
3339 Liwest Linz - Bolzano vin 20:15 1.55 4.80 4.07 1.17 2.20 1.12
3340 Salzburg - Villacher vin 20:30 1.35 5.30 5.90 - 2.79 1.10

HOCHEI Danemarca: Metal Ligaen Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3547 Aalborg - Frederikshavn vin 20:30 3.01 4.20 1.90 1.75 1.28 1.15
3552 Esbjerg - Odense Bulldogs vin 20:30 1.85 4.30 2.96 1.29 1.75 1.14
3559 Rodovre Mighty Bulls - Sonderjyske vin 20:30 3.67 4.30 1.70 1.98 1.19 1.14
3560 Rungsted - Herning Blue Fox vin 20:30 3.67 4.30 1.70 1.98 1.19 1.14
1/4 Finala! Se joaca cel mai bun din 7 meciuri!

HOCHEI Elvetia NLB - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4412 Red Ice - Olten vin 20:45 2.20 4.20 2.46 1.44 1.55 1.16
4413 Tigers - Langenthal vin 20:45 1.50 4.80 4.47 1.14 2.31 1.12
1/2 Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!

HOCHEI Finlanda: Liiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3501 Assat - Espoo vin 18:30 2.30 3.80 2.68 1.41 1.57 1.22
3502 Hameenlinna - Ilves vin 18:30 2.15 3.80 2.93 1.35 1.65 1.22
3506 IFK Helsinki - Lukko vin 18:30 2.10 3.90 2.97 1.34 1.69 1.21
3508 Jyvaskyla - TPS Turku vin 18:30 1.35 5.80 7.17 - 3.21 1.10

HOCHEI Finlanda Mestis

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3532 K-Vantaa - Hokki vin 18:30 4.32 4.70 1.50 2.25 1.14 1.11
3535 Peliitat - KooKoo vin 18:30 3.38 4.40 1.70 1.91 1.23 1.13
3539 TuTo - SaPKo vin 18:30 1.45 4.60 4.90 1.10 2.37 1.12

HOCHEI Germania DEL - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3066 Eisbaren Berlin - Nurnberg Ice Tigers vin 20:30 2.05 4.30 2.87 1.37 1.72 1.18
3067 Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg vin 20:30 2.35 4.10 2.49 1.47 1.55 1.19
Se joaca cel mai bun din 3 meciuri!

HOCHEI Germania DEL2 - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3071 Starbulls Rosenheim - Lausitzer Füchse vin 20:30 1.90 4.50 3.01 1.34 1.80 1.16
3070 Riessersee - Dresdner Eislöwen vin 21:00 1.90 4.40 2.90 1.33 1.75 1.15

HOCHEI Norvegia: Get-ligaen - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3364 Stavanger - Stjernen vin 19:00 1.13 8.50 11.31 - 4.85 -
3365 Storhamar - Lillehammer vin 20:00 1.70 4.60 3.88 1.21 2.11 1.16
3362 Frisk Asker - Valerenga vin 20:00 2.57 4.20 2.25 1.60 1.44 1.19
3363 Sparta Sarpsborg - Lorenskog vin 20:00 1.95 4.40 3.05 1.33 1.80 1.17

HOCHEI Slovacia Extraliga: Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3543 Dukla Trencin - Ban. Bystrica vin 18:00 2.47 4.00 2.30 1.53 1.44 1.18
3544 Poprad - Zvolen vin 18:00 1.70 4.20 3.67 1.21 1.96 1.16
1/4 Finala! Cel mai bun din 7!

HOCHEI Suedia: HockeyAllsvenskan Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1982 Karlskrona - Vasteras vin 20:00 2.35 3.70 2.46 1.42 1.48 1.19
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!

HOCHEI Suedia: AllEttan Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3057 Huddinge - Tingsryds vin 20:00 2.10 4.00 2.68 1.38 1.61 1.18
3058 Västerviks - Troja/Ljungby vin 20:00 2.25 4.00 2.47 1.44 1.53 1.18

HANDBAL Romania Liga Nationala (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3696 Dunarea Braila W - Corona Brasov W vin 18:30 2.85 11.00 1.55 2.26 1.36

HANDBAL Islanda (M) - Olis Deildin

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2537 Stjarnan - Afturelding vin 21:30 3.55 11.00 1.35 2.70 -

HANDBAL Danemarca Handbold Ligaen (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3681 Odder - Sonderjyske vin 20:00 5.10 11.00 1.25 3.48 1.12

HANDBAL Danemarca 1.Division (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3680 Ajax Kobenhavn W - Bjerringbro W vin 20:30 1.40 10.00 3.37 1.23 2.52

HANDBAL Danemarca Handbold Ligaen (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3691 Odense W - Ringkobing W vin 20:00 1.20 12.00 5.87 1.09 3.94

HANDBAL Germania 2. Bundesliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3683 Essen - Grosswallstadt vin 20:30 2.33 9.00 1.75 1.85 1.47
3684 Leipzig - Dormagen vin 20:30 1.03 17.00 12.00 - 7.10

HANDBAL Germania Bundesliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3690 Koblenz/Weibern W - Leverkusen W vin 20:30 6.71 12.00 1.17 4.31 -

HANDBAL Liga Campionilor (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3698 Krim W (Slo) - Vardar SCBT W (Mac) vin 20:00 7.14 14.00 1.15 4.73 1.06

HANDBAL Spania (M): Division de Honor Plata

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3688 Barakaldo - Palmanaranja vin 21:15 2.25 9.00 1.80 - -

HANDBAL Suedia Elitserien (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3678 Kristianstad - Ricoh vin 20:00 1.05 20.00 11.82 - 7.43
3679 Ystads IF - Savehof vin 20:30 1.85 9.00 2.30 1.53 1.83

HANDBAL Suedia Allsvenskan (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3676 Helsingborg - Varberg vin 20:15 1.03 19.00 11.41 - 7.13
3675 Eskil - Tumba vin 20:30 11.41 19.00 1.03 7.13 -

HANDBAL SEHA Liga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3682 Borac (Bih) - Met. Skopje (Mac) vin 21:55 1.30 11.00 3.98 1.16 2.92

VOLEI Franta Pro A (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3707 Beauvais - Lyon vin 21:00 1.60 2.19
3708 Nantes - Narbonne vin 21:00 1.85 1.85

VOLEI Franta: Pro B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3709 Nice - Rennes vin 20:30 1.35 2.94

VOLEI Franta Pro A (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3706 Vannes W - Venelles W vin 20:00 1.95 1.75

VOLEI Serbia (F) - Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4228 Crvena Zvezda W - Radnicki Beograd W vin 19:00 1.01 10.99
4230 Spartak W - Partizan W vin 20:00 1.40 2.70

VOLEI Polonia-PlusLiga (M) - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4348 Effector Kielce - Cuprum vin 19:00 2.94 1.35
Cel mai bun din 5 meciuri!

VOLEI Coreea de Sud (M): Volleyball League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4259 Kepco - Rush & Cash vin 23:59 2.55 1.45

VOLEI Coreea de Sud (F): Volleyball League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4260 Hyundai E&C Hillstate W - Expressway Co W vin 23:59 2.19 1.60

VOLEI Finlanda Mestaruusliiga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3705 Leka Volley - Loimu vin 19:00 2.95 1.35

VOLEI Brazilia Superliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3703 Rexona-Ades W - Praia Clube W vin 23:00 1.20 4.04
3704 Sao Jose dos Campos W - Pinheiros W vin 23:30 9.93 1.02
3702 Minas W - Sao Bernardo W vin 23:30 1.05 7.77
4276 Maranhão W - Sao Caetano W vin 23:59 4.73 1.15
4277 Rio do Sul W - Brasilia W vin 23:59 4.73 1.15
4278 Sesi W - Osasco W vin 23:59 1.90 1.80

BASEBALL MLB: Pre-sezon

FUTSAL Spania: Liga Nacional

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1461 Sala10 Zaragoza - Navarra vin 21:45 3.33 4.50 1.70 1.91 1.23 -
1462 ElPozo Murcia - Manacor vin 22:00 1.20 7.00 7.41 - 3.60 -
1463 Autos Lobelle - Montesinos Jumilla vin 22:00 1.60 4.50 3.79 1.18 2.06 -

FUTSAL Italia Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1434 Rapidoo Latina - Corigliano vin 21:00 1.90 4.50 2.75 1.35 1.70 -

FUTSAL Croatia 1.HMNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1068 Brod - Alumnus vin 20:30 1.90 5.00 2.60 1.40 1.70 -
1069 Vrgorac - Solin vin 20:30 1.45 6.00 3.95 1.17 2.40 -
1070 Novi Marof - Uspinjaca vin 20:45 1.40 6.00 4.35 1.15 2.55 -
1071 Murter - Novo Vrijeme vin 21:30 2.30 5.00 2.10 1.60 1.50 -

RUGBY Anglia Aviva Premiership

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3725 Bath - Sale Sharks vin 21:45 1.20 26.00 4.80 1.15 4.04

RUGBY Anglia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3730 Castleford Tigers - Wigan Warriors vin 22:00 2.65 21.00 1.45 2.35 1.35
3731 Huddersfield - Widnes Vikings vin 22:00 1.20 23.00 4.90 1.14 4.04
3732 Wakefield Trinity - St Helens vin 22:00 4.81 25.00 1.20 4.04 1.15

RUGBY Anglia: RFU Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3727 Moseley - Doncaster vin 21:30 1.60 20.00 2.46 1.48 2.19
3726 Bristol - Nottingham vin 21:45 1.02 30.00 14.85 - 9.93

RUGBY Europa: Pro 12

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3723 Cardiff Blues - Connacht vin 21:35 1.40 21.00 3.13 1.31 2.73
3724 Glasgow Warriors - Zebre vin 21:35 1.01 35.00 16.02 - 10.99

RUGBY Franta Top 14

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3722 Union Sportive Oyonnax - Stade Toulousain vin 21:45 1.55 20.00 2.59 1.44 2.29

RUGBY Australia: NRL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1359 Newcastle Knights - New Zealand Warriors vin 23:59 1.85 19.00 1.95 1.70 1.80
1356 Gold Coast Titans - Wests Tigers vin 23:59 2.58 21.00 1.55 2.29 1.44

RUGBY Lume: Super Rugby

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1350 Blues - Lions vin 23:59 1.20 25.00 4.20 - 3.60
1353 Reds - Waratahs vin 23:59 2.85 22.00 1.40 2.50 1.30

BOX Super Bantamweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3720 J.Dickens - J.Wale vin 20:00 1.35 27.00 3.00
IBF Title!

BOX Flyweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3718 K.Satchell - L.Wilton vin 20:00 1.08 32.00 6.50
EBU Title!

BOX Super Flyweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3719 P.Butler - Z.Tete vin 22:00 1.35 27.00 3.00
IBF Title!

FOTBAL AUSTRALIAN NAB Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1426 Greater Western Sydney - Gold Coast S. vin 23:59 1.95 1.75
1427 Essendon B. - St Kilda Saints vin 23:59 3.60 1.20

BADMINTON All England Open (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1001 Momota K. - Lin D. vin 19:45 4.58 1.12
1002 Chen L. - Chou T. Ch. vin 20:45 1.12 4.58
1003 Axelsen V. - Jorgensen J. O vin 21:30 2.83 1.32
1004 Sasaki S. - Ouseph R. vin 22:45 2.06 1.60

BADMINTON All England Open Dublu (M)

BADMINTON All England Open (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1005 Yu S. - Intanon R. vin 19:00 2.25 1.50
1006 Nehwal S. - Wang Y. vin 20:30 2.15 1.55
1007 Tai T. Y. - Wang S. vin 21:30 2.25 1.50
1008 Marin C. - Sung J. H. vin 22:15 1.98 1.65

BADMINTON All England Open Dublu (F)

BADMINTON All England Open Dublu Mixt

CRICHET Lume: ICC World Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1488 Africa de Sud - Pakistan vin 23:59 1.30 - 3.20
1489 Zimbabwe - Irlanda vin 23:59 1.80 - 1.90