FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1121 Cota C./M.Raonic - R.Federer vin 16:30 4.00 - 1.35 - - -
1131 Cota C./C.Suarez N. - T.Pironkova vin 17:45 1.40 - 3.50 - - -
1137 Cota C.Handbal/Baia Mare - Larvik vin 19:00 3.10 11.00 1.70 2.40 1.45 -
1135 Cota C./A.Cornet - G.Muguruza B. vin 19:30 2.40 - 1.70 - - -
2388 Cota C./Galatasaray - Kasimpasa vin 20:00 1.95 3.50 4.15 1.25 1.90 1.31
2390 Cota C./Steaua B - Dinamo B. vin 20:30 1.85 3.80 5.10 1.23 2.20 1.35
1122 Cota C./N.Djokovic - A.Murray vin 20:30 1.45 - 3.40 - - -
1136 Cota C.Baschet/Bayern - Armani Milano vin 21:15 1.70 19.00 2.60 1.50 2.20 -
2391 Cota C./Schalke - Augsburg vin 21:30 2.05 3.60 4.00 1.30 1.85 1.35
2393 Cota C./La Coruna - Getafe vin 21:45 2.35 3.30 3.40 1.37 1.67 1.38
2392 Cota C./Benfica - Rio Ave FC vin 21:45 1.45 4.60 8.70 1.08 2.95 1.20
2397 Cota C./Norwich - Bolton vin 21:45 1.70 3.75 5.80 1.16 2.30 1.30
2395 Cota C./Monaco - Reims vin 21:45 1.60 4.00 7.20 1.13 2.60 1.28
Pe bilet vor fi jucate minim 6 meciuri (Cota Challenge + 5 evenimente minim),Cota Challenge nu se poate combina cu meciul de baza!Se poate combina cu orice alt meci din oferta,fara restrictie de cota!

FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2400 D.G.M.Benfica/Rio Ave - Met.Donetsk/Shakhtar vin 19:00 2.20 3.80 2.10 1.47 1.43 1.16
2401 D.G.M.Steaua/Dinamo - Galata/Kasimpasa vin 20:00 2.15 3.75 2.15 1.45 1.45 1.17
2409 D.G.M.Schalke/Augsburg - Fortuna S./Emmen vin 21:00 2.10 3.80 2.20 1.43 1.47 1.16
2408 D.G.M.Laval/Tours - Le Havre/Arles vin 21:00 2.15 3.75 2.15 1.45 1.45 1.17
Pariul se refera la meciul in care se vor marca mai multe goluri.Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.00!Timp regulamentar, eventualele prelungiri nu se iau in considerare!

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2417 Duel G./Benfica - Shakhtar D. vin 19:00 2.20 3.70 2.10 1.47 1.43 1.16
2418 Duel G./Steaua B - Galatasaray vin 20:00 2.10 3.70 2.20 1.43 1.47 1.16
2427 Duel G./Schalke - Emmen vin 21:00 2.05 3.75 2.20 1.40 1.50 1.15
2426 Duel G./Le Havre - Dijon vin 21:00 2.20 3.70 2.10 1.47 1.43 1.16
2419 Duel G./Clermont - Creteil vin 21:00 2.10 3.70 2.20 1.43 1.47 1.16
Pariul se refera la numarul de goluri marcate de o echipa! Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.Timp regulamentar, eventualele prelungiri nu se iau in considerare !

FOTBAL Romania Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5635 Steaua B. - Dinamo Bucuresti vin 20:30 1.75 3.70 5.00 1.18 2.15 1.30

FOTBAL Spania Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5639 Deportivo - Getafe vin 21:45 2.25 3.20 3.30 1.32 1.62 1.33

FOTBAL Germania Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5648 Schalke - Augsburg vin 21:30 1.95 3.50 3.90 1.25 1.80 1.30

FOTBAL Franta Ligue 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5662 Monaco - Reims vin 21:30 1.50 3.90 7.10 1.08 2.55 1.23

FOTBAL Rusia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5687 FC Rostov - Ural vin 18:00 2.10 3.15 3.30 1.25 1.60 1.30

FOTBAL Scotia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5698 St.Johnstone - Motherwell vin 21:45 1.85 3.50 3.90 1.20 1.85 1.25

FOTBAL Portugalia Primeira Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5703 Benfica - Rio Ave FC vin 21:45 1.35 4.50 8.60 1.03 2.90 1.15

FOTBAL Turcia Super Lig

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5711 Galatasaray - Kasimpasa vin 20:00 1.85 3.40 4.05 1.20 1.85 1.26

FOTBAL Ucraina Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5718 Met.Donetsk - Shakhtar D. vin 19:00 9.30 5.30 1.25 3.40 1.02 1.10

FOTBAL Belgia Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3065 Z.Waregem - Genk vin 21:30 2.50 3.30 2.65 1.42 1.45 1.28

FOTBAL Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1145 Filipine - Nepal vin 18:45 1.35 3.90 7.40 - 2.55 1.13
Meciurile se pot disputa si pe teren neutru. Timp regulamentar.

FOTBAL Calificari CE U17 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3265 Georgia U17 - Polonia U17 vin 14:00 3.70 3.45 1.80 1.80 1.18 1.20
3266 Liechtenstein U17 - Estonia U17 vin 14:00 9.80 6.80 1.15 4.05 - 1.02
Timp de joc: 80 min. Se pot juca si pe teren neutru.

FOTBAL Irlanda Premier Division - Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1170 Galway FC - UC Dublin vin 21:45 1.50 3.85 6.00 1.07 2.35 1.20
Finala.Retur. Rez.tur. Galway- UC Dublin 2:1!

FOTBAL Olanda Eerste Divisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5739 FC Eindhoven - Ajax Tineret vin 21:00 1.75 3.70 3.80 1.18 1.90 1.20
5740 Fortuna S. - Emmen vin 21:00 3.30 3.50 1.95 1.70 1.25 1.22
5741 Telstar - Maastricht vin 21:00 2.25 3.50 2.70 1.37 1.52 1.20

FOTBAL Polonia Ekstraklasa

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5752 Gornik L. - Lechia Gdansk vin 19:00 2.55 3.00 2.65 1.40 1.40 1.30
5753 Korona Kielce SA - Wisla C. vin 21:30 3.45 3.20 2.00 1.65 1.25 1.25

FOTBAL Danemarca Superligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5763 Midtjylland - Nordsjaelland vin 19:30 1.85 3.35 3.75 1.20 1.75 1.25

FOTBAL Germania 2.Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5770 Union B. - Furth vin 19:30 2.55 3.20 2.55 1.42 1.42 1.30
5768 Dusseldorf - Ingolstadt vin 19:30 2.60 3.20 2.50 1.45 1.42 1.30
5769 Karlsruher - Sandhausen vin 19:30 1.60 3.70 5.50 1.12 2.20 1.22

FOTBAL Belgia Tweede Klasse

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5788 OH Leuven - Seraing Utd. vin 21:30 1.90 3.40 3.50 1.22 1.75 1.25

FOTBAL Anglia Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5815 Norwich City - Bolton vin 21:45 1.60 3.65 5.70 1.11 2.25 1.25

FOTBAL Anglia League 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5917 Accrington - Morecambe vin 21:45 2.15 3.15 3.20 1.30 1.60 1.30

FOTBAL Chile Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5965 S.Wanderers - O'Higgins vin 22:00 2.30 3.30 2.75 1.35 1.50 1.26

FOTBAL Tara Galilor: Premier

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5975 Aberystwyth - Newtown vin 21:30 1.95 3.60 3.10 1.28 1.70 1.20
5976 Cefn Druids AFC - Prestatyn vin 21:30 1.85 3.80 3.30 1.25 1.80 1.18

FOTBAL Ungaria NB I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5981 Kecskemeti - Puskas Akademia vin 20:00 2.25 3.25 2.80 1.32 1.50 1.25

FOTBAL Ungaria NB II

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1201 Vasas - Zalaegerszeg TE vin 16:30 1.70 3.50 4.00 1.15 1.90 1.20

FOTBAL Ungaria - U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1240 MTK U21 - Vasas Kubala Ak. U21 vin 13:00 2.40 3.55 2.40 1.42 1.42 1.20

FOTBAL Franta Ligue 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5999 Le Havre - Arles vin 21:00 1.75 3.25 4.50 1.15 1.90 1.25
5991 Auxerre - Brest vin 21:00 2.35 2.90 3.05 1.30 1.50 1.35
5993 Clermont - Nimes vin 21:00 2.00 3.05 3.70 1.20 1.65 1.30
5996 Dijon - AC Ajaccio vin 21:00 1.60 3.45 5.30 1.10 2.10 1.25
5997 GFCO Ajaccio - Chateauroux vin 21:00 1.60 3.40 5.40 1.10 2.10 1.25
5998 Laval - Tours vin 21:00 1.80 3.20 4.30 1.15 1.85 1.25
6000 Troyes - US Orleans 45 vin 21:00 1.70 3.20 4.95 1.10 1.95 1.25
5995 Creteil - Sochaux FC vin 21:00 2.05 3.10 3.50 1.25 1.65 1.30

FOTBAL Franta National

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6002 Boulogne - Lucon vin 21:00 2.05 3.05 3.45 1.21 1.62 1.28
6004 CA Bastia - Dunkerque vin 21:00 2.25 3.05 2.95 1.30 1.50 1.28
6005 Colmar - Amiens vin 21:00 2.45 3.00 2.70 1.35 1.40 1.30
6006 Epinal - Chambly Thelle vin 21:00 2.60 3.05 2.55 1.40 1.38 1.28
6003 Bourg Peronnas - Istres FC vin 21:00 2.35 3.00 2.85 1.30 1.48 1.30
6007 GS Consolat Marseille - Frejus vin 21:00 2.80 2.95 2.40 1.45 1.30 1.30
6008 Paris - Colomiers vin 21:00 1.60 3.40 5.40 1.08 2.10 1.23
6009 Poire sur Vie - Red Star vin 21:00 2.70 2.95 2.50 1.40 1.35 1.30
6010 Strasbourg - Avranches vin 21:00 2.00 3.05 3.60 1.20 1.65 1.28

FOTBAL Germania 3.Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6011 Hansa R. - Osnabruck vin 20:00 2.60 3.10 2.55 1.42 1.40 1.30
6012 SG Sonnenhof Grossaspach - FSV Mainz 05 II vin 20:00 2.30 3.20 2.80 1.35 1.50 1.25

FOTBAL Germania Regionala Nord-Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6029 Plauen - Halberstadt vin 20:00 2.25 3.30 2.70 1.35 1.45 1.23

FOTBAL Germania Regionala Sudvest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6038 FK Pirmasens - Kaiserslautern II vin 20:00 4.80 3.80 1.55 2.10 1.10 1.16

FOTBAL Germania Regionala Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6047 SV Rödinghausen - Wiedenbruck vin 20:00 2.35 3.10 2.65 1.35 1.45 1.25
6053 Viktoria Koln - Alemannia Aachen vin 20:30 1.80 3.40 3.60 1.20 1.70 1.21
6048 SG Wattenscheid 09 - Dusseldorf II vin 20:30 2.70 3.10 2.35 1.45 1.35 1.25

FOTBAL Cehia:Gambrinus liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4320 M.Boleslav - Bohemians 1905 vin 21:15 1.55 3.80 5.40 1.10 2.25 1.20

FOTBAL Bulgaria Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6060 Marek Dupnica - Ludogorets R. vin 14:00 9.80 5.90 1.20 3.70 - 1.06

FOTBAL Austria : Regionalliga Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5557 First Vienna FC - Mattersburg (Am) vin 20:00 1.45 4.20 5.30 1.07 2.35 1.13
5560 Neusiedl - Ritzing vin 20:00 3.60 3.50 1.80 1.80 1.18 1.20
5562 SKN St. Polten II - SR Donaufeld vin 20:30 1.90 3.50 3.25 1.22 1.70 1.20
5561 Amstetten - Marsch Neuberg vin 20:30 1.35 4.70 6.00 1.05 2.65 1.10
5563 Stegersbach - Sollenau vin 20:30 1.90 3.25 3.50 1.20 1.70 1.22
5564 Wiener - Schwechat vin 20:30 1.80 3.50 3.60 1.18 1.80 1.20

FOTBAL Austria : Regionalliga Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6070 SCR Altach II - FC Bizau vin 19:00 1.60 3.90 4.20 1.13 2.05 1.15
6071 St.Johann - FC Hochst vin 20:00 1.90 3.35 3.50 1.20 1.70 1.21
6068 FC Kitzbuhel - Kufstein vin 20:00 1.75 3.65 3.75 1.18 1.80 1.18
6069 SC Schwaz - Wacker Innsbruck (Am) vin 20:00 1.70 3.90 3.65 1.18 1.90 1.16

FOTBAL Austria : Regionalliga Central

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6076 A.Klagenfurt - SV Lafnitz vin 20:00 1.55 3.95 4.60 1.10 2.10 1.15
6083 BW Linz - SC Kalsdorf vin 20:00 1.90 3.55 3.20 1.22 1.70 1.20
6085 SC Weiz - Asco Atsv Wolfsberg vin 20:00 1.30 4.70 7.50 1.02 2.90 1.10
6087 Vorwarts Steyr - Allerheiligen vin 20:00 1.60 3.60 4.70 1.10 2.05 1.18
6084 Pasching - Sturm (Am) vin 20:00 2.30 3.40 2.55 1.38 1.45 1.21
6086 Vocklamarkt - Florian vin 20:00 2.60 3.40 2.30 1.45 1.35 1.21

FOTBAL Germania - Bayernliga Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2350 Weiden - SSV Jahn Regensburg II vin 20:00 1.75 3.70 3.60 1.18 1.80 1.18

FOTBAL Germania Oberliga Hamburg

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2363 Germania Schnelsen - HSV Barmbek-Uhlenhorst vin 20:30 3.45 3.70 1.80 1.80 1.20 1.18
2364 FC Süderelbe - SV Rugenbergen vin 21:00 3.05 3.80 1.90 1.70 1.25 1.16

FOTBAL Germania Regionala Bayern

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6090 Wacker Burghausen - Spvgg Bayreuth vin 20:00 2.05 3.30 3.05 1.25 1.60 1.22
6091 Schweinfurt 05 - Bamberg vin 20:30 2.20 3.25 2.80 1.30 1.50 1.23

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6099 Sudtirol - Albinoleffe vin 21:45 2.15 3.05 3.15 1.25 1.55 1.28

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2629 Gubbio - Reggiana vin 20:30 2.70 3.10 2.45 1.40 1.35 1.28

FOTBAL Cehia Druha Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4428 Usti Nad Labem - Frydek vin 19:00 2.05 3.10 3.45 1.23 1.60 1.28

FOTBAL Croatia 2.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1004 Zapresic - NK Imotski vin 19:00 1.50 3.60 5.80 1.05 2.20 1.18

FOTBAL Argentina Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6115 Banfield - Olimpo vin 23:55 1.80 3.10 4.60 1.15 1.90 1.30

FOTBAL Danemarca: Division 2 Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6123 Hvidovre IF - Frem vin 19:30 2.10 3.80 2.60 1.35 1.55 1.16

FOTBAL Danemarca - Danmarksserien Pulje 3

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1160 Vorup FB - Lystrup vin 21:00 3.50 4.15 1.70 1.90 1.20 1.15

FOTBAL Lituania A Lyga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5570 Granitas Klaipeda - Siauliai vin 17:00 1.90 3.60 3.30 1.25 1.70 1.20

FOTBAL Israel Leumit League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2662 Hapoel Bnei Lod - Hap.jerusalem vin 14:00 1.65 3.45 4.50 1.10 1.95 1.20
2661 Hap.Ramat Gan - Maccabi Kiryat Gat vin 14:00 3.65 3.55 1.80 1.80 1.20 1.20
2663 Ironi Tiberias - Mac.Achi Nazareth vin 14:00 2.50 3.15 2.50 1.40 1.40 1.25
2664 Maccabi herzliya - Hapoel Afula vin 14:00 2.45 3.20 2.55 1.40 1.42 1.23
2675 Bnei Yehuda Tel Aviv - Hak.Ramat Gan vin 15:00 1.35 4.50 6.60 1.03 2.65 1.11

FOTBAL Polonia I Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6135 Swinoujscie - Wigry Suwalki vin 14:45 1.95 3.15 3.60 1.20 1.70 1.26
6136 M.Legnica - Pogon Szczecin vin 18:00 1.90 3.25 3.65 1.20 1.70 1.25
6137 Sandecja - Katowice vin 19:00 2.70 3.10 2.45 1.45 1.35 1.28
6138 Arka G. - Chrobry Glogow vin 19:30 1.85 3.30 3.80 1.18 1.75 1.25
6139 KS Widzew Lodz - Zaglebie Lubin vin 20:45 3.65 3.25 1.90 1.70 1.20 1.25

FOTBAL Polonia Liga II

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5579 Legionovia L. - ZKS Stal Stalowa Wola vin 14:00 2.50 3.15 2.50 1.40 1.40 1.25
5583 Okocimski KS Brzesko - Row Rybnik vin 14:00 2.95 3.15 2.15 1.50 1.28 1.25
5584 Stal Mielec - Gornik Walbrzych vin 18:00 1.55 3.65 5.00 1.08 2.10 1.18

FOTBAL Turcia U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1200 Galatasaray U21 - Kasimpasa U21 vin 13:30 1.85 3.35 3.70 1.20 1.70 1.20

FOTBAL Rusia Divizia 2- Sud- Grupa 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1176 Krasnodar 2 - SKCHF Sevastopol vin 15:00 1.60 3.95 4.20 1.13 2.05 1.15
1178 Afips FC - FC Sochi-04 vin 16:00 1.35 4.40 6.60 1.03 2.65 1.11
1179 TSK Simferopol - FC Chernomorets Novorossiysk vin 16:00 3.40 3.50 1.85 1.70 1.20 1.20

FOTBAL Rusia Divizia 2- Sud- Grupa 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1190 Anzhi Makhachkala-2 - FC Rotor Volgograd vin 13:00 2.80 3.25 2.20 1.50 1.30 1.23
1192 FK Astrakhan - Mitos N. vin 13:00 3.80 3.75 1.70 1.90 1.16 1.18
1193 FK Taganrog - FC Mashuk-Kmv Pyatigorsk vin 13:00 1.60 3.85 4.00 1.15 1.95 1.16
1194 Alania-D - Terek-2 vin 15:00 2.10 3.20 3.00 1.26 1.55 1.23

FOTBAL Slovacia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5592 Trencin - Ruzomberok vin 19:30 1.30 4.90 8.40 1.03 3.15 1.10

FOTBAL Slovenia Prva Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6144 Maribor - Domzale vin 18:00 1.75 3.45 4.30 1.16 1.90 1.25

FOTBAL Ucraina Liga de Tineret

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1239 Vorskla P.U21 - I.Mariupol U21 vin 13:00 1.50 3.75 5.45 1.07 2.20 1.18
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

FOTBAL Australia A-League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6150 Perth - Newcastle United Jets vin 23:59 1.80 3.20 4.30 1.18 1.85 1.28

FOTBAL Argentina Primera B Nacional - Gr.A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1151 CD Guarani A.f. - Colon vin 23:55 3.15 3.05 2.15 1.55 1.28 1.30
1152 Instituto Accordoba - Douglas Haig vin 23:55 2.10 3.05 3.35 1.25 1.60 1.30
1153 Gimnasia Jujuy - Ferro Carril vin 23:55 1.70 3.35 4.70 1.11 1.95 1.25

FOTBAL Argentina Primera B Nacional - Gr.B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2307 CA All Boys - Crucero del Norte vin 23:10 2.60 2.90 2.70 1.36 1.40 1.32
1156 I.Rivadavia - CD Santamarina Tandil vin 23:55 1.95 3.10 3.75 1.20 1.70 1.28

FOTBAL Brazilia:Campeonato Brasileiro B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4858 Atletico GO - Vila Nova GO vin 23:30 1.45 4.00 6.50 1.05 2.45 1.18
4859 Parana Clube PR - Vasco da Gama vin 23:59 2.80 3.20 2.30 1.50 1.35 1.25

FOTBAL Mexic Primera Division Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6550 Monarcas - Monterrey vin 23:59 2.70 3.15 2.45 1.45 1.40 1.30
6551 Club Tijuana - Toluca vin 23:59 2.40 3.10 2.80 1.35 1.45 1.30

FOTBAL Arabia Saudita Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5620 Najran - Alshoulla vin 17:10 2.00 3.30 3.20 1.25 1.65 1.25
5626 Al-Ittihad - Hajer vin 18:45 1.30 4.50 7.70 1.02 2.90 1.10

FOTBAL Qatar: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1713 Al-Shamal - Al-Gharrafa SC vin 16:30 5.80 4.35 1.40 2.50 1.05 1.12
1712 Al Jaish - AL Shahaniya vin 16:30 1.35 4.50 6.50 1.03 2.65 1.11
1714 Al Ahli Doha - Umm Salal vin 18:45 2.50 3.30 2.40 1.42 1.38 1.22
1715 Lekhwiya - Al Arabi vin 18:45 1.80 3.50 3.60 1.18 1.80 1.20

FOTBAL Iordania Divizia 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1171 Al-Jazeera - Al-Baqaa vin 16:00 2.40 2.75 2.90 1.28 1.40 1.32
1172 Ramtha SC - Manshia Bani vin 18:30 1.55 3.65 5.00 1.08 2.10 1.18

FOTBAL Singapore S.League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4938 Balestier K. - Home Utd. vin 14:30 2.60 3.30 2.40 1.45 1.40 1.25
4939 Tampines R. - Brunei DPMM vin 14:30 3.20 3.40 2.00 1.65 1.25 1.23

FOTBAL Algeria Ligue I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3580 Hussein Dey - CS Constantine vin 19:00 2.90 3.00 2.25 1.50 1.28 1.28

FOTBAL Algeria Ligue 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1146 ESM Kolea - JSM Bejaia vin 16:00 2.60 2.95 2.50 1.40 1.35 1.28
1147 MC Saida - Ain Fakroun vin 16:00 1.50 3.35 6.60 1.03 2.20 1.21
1148 US Chaouia - WA Tlemcen vin 16:00 1.50 3.35 6.60 1.03 2.20 1.21

FOTBAL Maroc Botola

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4127 Raja Casablanca - Olymp.de Khouribga vin 21:00 1.95 2.80 4.10 1.15 1.65 1.32

FOTBAL Iran Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5631 FM Sepahan - Esteghlal K. vin 14:00 1.60 3.25 5.40 1.07 2.00 1.23
5629 Esteghlal T. - Saba B. vin 15:05 1.90 2.90 3.95 1.15 1.70 1.30
5632 SaiPa Karadj - Rah Ahan FC vin 15:10 1.90 3.05 3.80 1.16 1.70 1.26
5633 Gostaresh Foolad FC - Tractor Sazi Tabriz FC vin 15:20 4.90 3.40 1.60 2.05 1.10 1.20
5634 Naft Masjed - Zobahan vin 15:20 2.75 2.70 2.60 1.36 1.32 1.32

FOTBAL San Marino Campionato Sammarinese

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1256 SS San Giovanni - Tre Penne vin 22:15 3.50 3.65 1.80 1.80 1.20 1.18

FOTBAL Hong-Kong

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1161 Kitchee - Biu Chun Rangers vin 14:00 1.15 6.80 10.00 - 4.05 1.02

TENIS ATP - Simplu: Paris (Franta), hard (sala)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1117 T.Berdych - K.Anderson vin 15:00 1.25 3.60
1118 M.Raonic - R.Federer vin 16:30 3.60 1.25
1119 N.Djokovic - A.Murray vin 20:30 1.35 3.05
1120 D.Ferrer - K.Nishikori vin 22:00 2.10 1.80

TENIS ATP - Dublu: Paris (Franta), hard (sala)

TENIS WTA - Simplu: Sofia (Bulgaria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1111 C.Suarez N. - T.Pironkova vin 17:45 1.30 3.21
1112 A.Cornet - G.Muguruza B. vin 19:30 2.30 1.65
1113 Ka.Pliskova - F.Pennetta vin 21:00 2.15 1.65
Suprafata de joc - hard (sala)!

TENIS Challenger - Simplu (M): Charlottesville (SUA), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1186 T.Daniel - J.Duckworth vin 18:30 1.60 2.20
1185 L.Lokoli - Al.Kuznetsov vin 20:00 1.70 2.03
1109 R.Harrison - L.Broady vin 22:00 1.35 2.95
1110 T.Sandgren - D.Kudla vin 23:55 2.55 1.45

TENIS Challenger - Simplu (M): Eckental (Germania), carpeta

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1106 K.Kravchuk - R.Bemelmans vin 13:00 2.73 1.40
1107 N.Desein - A.Arnaboldi vin 14:30 1.80 1.90
1290 D.Matsukevitch - M.Basic vin 18:00 2.95 1.35
1108 E.Donskoy - T.Puetz vin 19:30 1.90 1.80

TENIS Challenger - Simplu (M): Geneva (Elvetia), hard (sala)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1296 V.Hanescu - M.Przysiezny vin 13:30 2.03 1.70
1104 R.Albot - D.Dzumhur vin 15:00 1.80 1.90
1295 S.Darcis - S.Bolelli vin 16:30 1.50 2.41
1105 J.Vesely - M.Baghdatis vin 19:30 2.19 1.60

TENIS Challenger - Simplu: Reunion Island (Reunion), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1302 G.Barrere - R.Berankis vin 14:00 5.30 1.13
1301 F.Serra - P.Riba-M. vin 16:30 1.90 1.90

TENIS Challenger - Dublu: Reunion Island (Reunion), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1699 Haase R./Pavic M. - Gil F./Ramanathan R. vin 13:45 1.25 3.56

TENIS Challenger - Simplu (F): Ningbo (China), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2383 L.Zhu - Q.Wang vin 13:00 2.40 1.50

TENIS ITF - Simplu (M): Elvas (Portugalia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1071 S.Barry - S.Griekspoor vin 17:30 1.30 2.92
1069 J.Domingues - R.Ojeda vin 17:30 2.25 1.50

TENIS ITF - Simplu (M): Loughborough (M.Britanie), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1073 L.Grigelis - D.Cox vin 14:30 1.70 1.91
1074 M.Authom - M.Whitehouse vin 14:30 1.03 7.13

TENIS ITF - Simplu (M): Opava (Cehia), iarba

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1100 A.Sikora - M.Jaloviec vin 13:00 1.15 4.14
1101 J.Mertl - P.Nejedly vin 13:30 1.03 7.13
1103 M.Schmid - I.Klec vin 15:00 1.80 1.80

TENIS ITF - Simplu (M): Oslo (Norvegia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1044 J.De Loore - Y.Mertens vin 13:00 2.90 1.30
1045 J.Marie - N.Lootsma vin 18:30 1.30 2.92

TENIS ITF - Simplu (M): Porto Alegre (Brazilia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1048 T.Lopes - C.Zampieri vin 15:30 1.98 1.65
1046 P.Sakamoto - C.Garin vin 17:00 3.60 1.20

TENIS ITF - Simplu (M): Tartu (Estonia), carpeta

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1050 Y.Shila - D.Zhyrmont vin 13:30 2.35 1.46
1049 E.Karlovskiy - A.Rublev vin 15:00 4.15 1.15

TENIS ITF - Simplu (F): Benicarlo (Spania), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1092 C.Sanchez Q. - A.Nancarrow vin 12:30 2.25 1.50

TENIS ITF - Simplu (F): Istanbul (Turcia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1015 J.Fett - B.Krejcikova vin 14:00 2.90 1.30

TENIS ITF - Simplu (F): Loughborough (M.Britanie), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1094 F.Christie - E.Boeykens vin 13:00 1.90 1.71
1095 M.Borecka - M.Kempen vin 13:00 1.25 3.21
1096 M.Foster - A.Bowtell vin 13:00 2.70 1.35
1099 S.Reix - H.Dart vin 13:00 1.60 2.06

TENIS ITF - Simplu (F): Nantes (Franta), hard (sala)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1067 O.Jabeur - N.Kichenok vin 12:30 1.40 2.52
1066 G.Barbieri - K.Siniakova vin 14:00 3.60 1.20
1065 A.Konjuh - C.Mitu vin 16:00 1.50 2.25
1057 A.K.Schmiedlova - V.Razzano vin 18:00 1.60 2.06

TENIS ITF - Simplu (F): New Braunfels (SUA), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1075 J.Boserup - A.Glatch vin 17:00 1.55 2.15
1076 J.Brady - G.Min vin 17:00 1.90 1.71
1077 M.Hibi - P.Goncalves C. vin 18:30 1.55 2.15
1080 M.Johansson - I.Falconi vin 18:30 2.25 1.50

TENIS ITF - Simplu (F): Oslo (Norvegia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1056 N.Kolb - T.Sugnaux vin 13:00 2.50 1.41
1055 E.Flood - S.Ottomano vin 17:00 1.50 2.25

TENIS ITF - Simplu (F): Pereira (Columbia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1031 L.Barzo - N.Frenkel vin 17:30 1.80 1.80

TENIS ITF - Simplu (F): Santa Margherita (Italia), zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1085 M.Caregaro - A.Korzeniak vin 13:00 2.00 1.64
1088 Y.In Albon - N.Fujioka vin 13:00 1.65 1.98
1081 C.Cheli - H.Ogata vin 14:30 1.20 3.60
1082 G.Marchetti - A.Balducci vin 14:30 4.95 1.10

TENIS ITF - Simplu (F): Stockholm (Suedia), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1033 M.Lazareva - C.Lister vin 13:00 1.35 2.70
1042 N.Cavaday - S.Haas vin 13:00 1.15 4.14
1043 T.Curovic - E.Guisard vin 13:00 1.90 1.71
1032 B.Njuki - J.Cabaj A. vin 14:30 3.43 1.22

TENIS ITF - Simplu (F): Toronto (Canada), hard

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1054 T.Townsend - J.Glushko vin 17:00 1.50 2.25
1052 M.Bouzkova - T.Maria vin 17:00 2.25 1.50
1053 R.Oprandi - M.Sanchez vin 18:30 1.55 2.15
1051 G.Dabrowski - C.Whoriskey vin 18:30 1.80 1.80

BASCHET Romania (M): LNB

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1012 U BT Cluj - Atlassib Sibiu vin 18:00 1.50 16.00 2.62 1.37 2.25
1013 CSM Oradea - Steaua vin 20:00 1.50 16.00 2.62 1.37 2.25
1014 CS Universitatea Cluj - Energia Rovinari vin 20:30 12.34 25.00 1.01 8.26 -

BASCHET Romania (F): LNB

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1144 ICIM Arad - Nova Vita vin 18:00 1.01 25.00 12.34 - 8.26
Timp regulamentar!

BASCHET Liga VTB Promo (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5411 Enisey K. - Lok.Kuban vin 18:10 3.35 17.00 1.35 2.80 1.25
5412 Saratov - Minsk vin 19:00 1.30 17.00 3.69 1.21 3.03

BASCHET Euroliga (M) - Grupa B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5162 Cedevita - CSKA Moscova vin 20:30 9.00 20.00 1.08 6.20 -
5163 Unicaja M. - Limoges vin 21:45 1.20 19.00 4.98 1.13 3.94

BASCHET Euroliga (M) - Grupa C

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5170 Bayern - Armani Milano vin 21:15 1.60 16.00 2.50 1.45 2.16
5171 Barcelona - Turow Zgorzelec vin 21:45 1.01 25.00 17.50 - 10.25

BASCHET Euroliga (M) - Grupa D

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5167 Neptunas - Olympiakos vin 19:00 5.00 18.00 1.20 3.95 1.12
5168 Laboral Kutxa - Galatasaray vin 21:30 1.60 16.00 2.50 1.45 2.16

BASCHET SUA (M): NBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1814 Indiana Pacers - Memphis Grizzlies vin 23:59 3.29 16.00 1.40 2.73 1.29
1815 Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers vin 23:59 1.60 16.00 2.54 1.45 2.19
1816 Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers vin 23:59 1.25 18.00 4.43 1.17 3.56
1817 Phoenix Suns - San Antonio Spurs vin 23:59 2.18 15.00 1.80 1.90 1.61
1818 Sacramento Kings - Portland Trail Blazers vin 23:59 2.84 16.00 1.50 2.41 1.37
1819 LA Lakers - Los Angeles Clippers vin 23:59 7.23 20.00 1.12 5.31 -

BASCHET Franta (M): LNB

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5174 Paris Levallois - Lyon-Villeurbanne vin 21:30 1.70 15.00 2.25 1.50 1.95
Timp regulamentar!

BASCHET Franta (M): Pro B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5533 Evreux - Boulazac vin 21:00 1.50 16.00 2.62 1.37 2.25
5540 Angers - Charleville Mezieres vin 21:00 1.35 17.00 3.21 1.25 2.70
5541 Denain-Voltaire - Roanne vin 21:00 1.75 15.00 2.11 1.57 1.85
5546 Fos Ouest - Souffelweyersheim vin 21:00 1.55 16.00 2.48 1.41 2.15
5558 Le Portel - Saint Quentin vin 21:00 1.35 17.00 3.21 1.25 2.70
5559 Antibes - Nantes vin 21:30 1.45 16.00 2.79 1.33 2.37

BASCHET Polonia (M): Tauron

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5582 Start - Torun vin 20:00 2.62 16.00 1.50 2.25 1.37
5589 Slask W. - Jezioro Tarnobrzeg vin 20:30 1.02 24.00 12.35 - 8.25

BASCHET Rep. Ceha (M): NBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3551 Jindrichuv - Nymburk vin 20:00 12.00 25.00 1.01 8.25 -

BASCHET Serbia (M): First League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5602 Tamis - Borac vin 19:00 1.50 16.00 2.62 1.37 2.25

BASCHET Cupa Filipine (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2428 Global Port - Purefoods Star vin 13:00 2.48 16.00 1.55 2.15 1.41

BASCHET Regatul Unit (M): BBL Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5598 Newcastle Eagles - Leeds Force vin 21:30 1.01 25.00 12.34 - 8.26
5600 Sheffield Sharks - Cheshire Jets vin 21:30 1.20 18.00 4.50 1.12 3.60
5601 Worcester Wolves - Bristol Flyers vin 21:30 1.05 23.00 8.68 - 6.30

BASCHET Croatia (M): A1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3122 Zagreb - Jolly Sibenik vin 19:00 1.10 20.00 6.58 - 4.95
3114 Alkar - Kvarner vin 20:00 1.75 15.00 2.10 1.55 1.85

BASCHET Estonia (M): Korvpalli Meistriliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5406 Rakvere Tarvas - BC Kalev/Cramo vin 19:00 6.55 20.00 1.10 4.95 -
5409 Tallinna Kalev - Tartu Rock vin 19:00 12.00 25.00 1.01 8.25 -

BASCHET Coreea de Sud (M): KBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1854 Anyang - Dongbu Promy vin 23:59 1.90 15.00 1.93 1.69 1.71
1855 Seoul Knights - Goyang vin 23:59 2.48 16.00 1.55 2.15 1.41
Timp regulamentar!

BASCHET Belgia (M): Ethias League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5370 Spirou Charleroi - Limburg vin 21:30 1.08 22.00 7.16 - 5.40
5372 Verviers Pepinster - Liege Basket vin 21:30 1.40 16.00 2.99 1.29 2.52

BASCHET Finlanda (M): Korisliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5422 Kataja Joensuu - Nilan Bisons vin 18:30 1.60 16.00 2.36 1.45 2.06
5423 Korikobrat - Kouvot vin 18:30 2.36 16.00 1.60 2.06 1.45
5532 Namika Lahti - Pyrinto Tampere vin 18:30 2.99 16.00 1.40 2.52 1.29

BASCHET Lituania (M): LKL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5566 Nevezis - Siauliai vin 18:00 8.68 23.00 1.05 6.30 -

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1249 Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs vin 23:59 2.40 3.85 2.53 1.46 1.53 1.22
1250 Detroit Red Wings - Los Angeles Kings vin 23:59 2.55 3.80 2.35 1.53 1.45 1.22
1251 Dallas Stars - Anaheim Ducks vin 23:59 2.49 3.95 2.40 1.53 1.47 1.21
1252 Calgary Flames - Nashville Predators vin 23:59 2.40 3.80 2.55 1.45 1.53 1.22

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5138 Charlotte C. - Hamilton Bulldogs vin 18:00 2.35 3.70 2.48 1.44 1.49 1.21
1387 Grand Rapids - Chicago Wolves vin 23:59 2.35 3.80 2.44 1.45 1.49 1.20
1388 Manchester M. - Hershey Bears vin 23:59 2.30 3.80 2.49 1.43 1.51 1.20
1389 Portland P. - St.Johns vin 23:59 2.48 3.70 2.35 1.49 1.44 1.21
1390 Syracuse - Rochester vin 23:59 2.35 3.70 2.48 1.44 1.49 1.21
1391 Utica Comets - Binghamton Senators vin 23:59 1.95 4.00 2.98 1.31 1.71 1.18
1392 Lake Erie - Texas Stars vin 23:59 2.56 3.80 2.25 1.53 1.41 1.20
1393 Norfolk Admirals - Wilkes-Barre/Scranton vin 23:59 2.35 3.70 2.48 1.44 1.49 1.21
1394 San Antonio R. - Rockford vin 23:59 2.35 3.80 2.44 1.45 1.49 1.20

HOCHEI Canada: OHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1277 London Knights - Soo Greyhounds vin 23:59 2.10 4.00 2.40 - - -
1278 Mississauga Steelheads - North Bay Battalion vin 23:59 2.40 4.00 2.10 - - -
1279 Sudbury Wolves - Sarnia Sting vin 23:59 2.40 4.00 2.10 - - -

HOCHEI Canada: WHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1280 Lethbridge Hurricanes - Brandon Wheat Kings vin 23:59 5.00 5.50 1.40 - - -
1281 Moose Jaw Warriors - Prince Albert Raiders vin 23:59 2.10 4.00 2.40 - - -
1282 Regina Pats - Saskatoon Blades vin 23:59 1.40 5.50 5.00 - - -
1283 Swift Current Broncos - Calgary Hitmen vin 23:59 2.25 4.00 2.25 - - -
1305 Kootenay Ice - Red Deer Rebels vin 23:59 2.40 4.00 2.10 - - -

HOCHEI Canada: QMJHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1306 Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders vin 23:59 1.85 4.40 3.10 - - -
1307 Drummondville Volitgeurs - Rimouski Oceanic vin 23:59 1.35 5.80 5.50 - - -
1308 Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes vin 23:59 2.40 4.00 2.10 - - -
1309 Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Sagueneens vin 23:59 1.20 8.00 7.50 - - -
1310 Rouyn-Noranda Huskies - Acadie-Bathurst Titan vin 23:59 1.30 6.20 5.80 - - -

HOCHEI Cehia: Extraliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4231 Litvinov - Mlada Boleslav vin 18:30 1.65 4.30 4.12 1.19 2.11 1.18
4232 Plzen - Slavia P. vin 18:30 1.70 4.30 4.12 1.19 2.11 1.18
4236 Pardubice - Mountfield HK vin 18:40 2.15 3.90 2.78 1.39 1.62 1.21
4248 Liberec - Zlin vin 19:00 1.90 4.15 3.34 1.28 1.85 1.19
4249 Olomouc - Kometa Brno vin 19:00 2.35 3.95 2.54 1.45 1.55 1.21
4293 Sparta P. - Karlovy Vary vin 19:30 1.45 4.70 5.60 1.11 2.55 1.15

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4294 Omsk - Lada vin 15:00 1.35 5.80 5.95 - 2.95 -
4364 Barys Astana - Nizhnekamsk vin 15:00 1.65 4.30 4.47 1.17 2.19 1.18
4365 Ufa - Yugra vin 16:00 1.55 4.60 4.58 1.16 2.29 1.16
4295 Ekaterinburg - Traktor Chelyabinsk vin 16:00 2.40 3.80 2.55 1.45 1.53 1.22
4368 Sochi - Jokerit vin 18:00 3.88 4.60 1.65 2.11 1.21 1.16
4373 Yaroslavl - Dinamo Riga vin 18:00 1.85 4.00 3.44 1.26 1.85 1.20
4374 Mytishi - Novokuznetsk vin 18:30 1.95 3.90 3.35 1.28 1.80 1.21
4379 Dinamo Moscova - St.Petersburg vin 18:30 2.91 4.00 2.10 1.69 1.36 1.20
4380 Medvescak Zagreb - Vladivostok vin 20:30 1.95 3.90 3.35 1.28 1.80 1.21
4382 Slovan Bratislava - Khabarovsk vin 20:30 1.55 4.50 5.20 1.12 2.41 1.16

HOCHEI Rusia VHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4965 Liptesk - Izhevsk vin 17:30 2.20 4.00 2.46 1.42 1.52 1.16
4976 Voronezh - Toros Neftekamsk vin 18:00 2.10 4.10 2.56 1.39 1.58 1.15
4982 Balashikha - Perm vin 18:00 2.35 3.90 2.35 1.47 1.46 1.17
5000 Krasnodar - Kazzinc-Torpedo vin 18:00 1.50 4.55 4.45 1.13 2.25 1.12
5001 Tver - Angarsk vin 18:00 1.65 4.50 3.54 1.21 1.98 1.12

HOCHEI Rusia MHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5002 Kristall BDK - Snezhnye Barsy vin 14:00 2.10 4.30 2.49 1.41 1.58 1.14
5019 Energie - Salzburg vin 19:00 1.60 4.70 3.66 1.19 2.06 1.11

HOCHEI Austria EBEL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4416 Znojmo - Villach vin 19:30 1.70 4.40 3.77 1.23 2.03 1.17
4418 O.Ljubljana - Graz vin 20:15 6.15 4.90 1.40 2.73 - 1.14
4433 Salzburg - Linz vin 20:15 1.70 4.40 3.77 1.23 2.03 1.17
4434 Vienna - Klagenfurt vin 20:15 1.55 4.60 4.58 1.16 2.29 1.16
4435 Bolzano - Alba Volan vin 20:45 1.90 4.30 3.25 1.29 1.85 1.18

HOCHEI Belarus Extraleague

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4436 Molodechno - Yunost Minsk vin 17:30 3.00 4.50 1.80 1.80 1.29 1.12
4439 Lida - Neman G. vin 17:30 3.72 4.60 1.60 2.06 1.19 1.12
4443 Mogilev - Soligorsk vin 17:30 12.00 13.00 1.05 6.30 - -
4444 Vitebsk - Novopolotsk vin 17:30 2.33 4.40 2.20 1.52 1.47 1.13
4453 Zhlobin - Gomel vin 17:30 2.25 4.20 2.33 1.47 1.50 1.15

HOCHEI Danemarca: Ishockeyligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4533 Esbjerg - Aalborg Pirates vin 19:00 2.05 4.25 2.58 1.38 1.60 1.14
4534 Gentofte Stars - Rodovre vin 19:00 2.41 4.15 2.25 1.52 1.44 1.15
4535 Herlev - Sonderjyske vin 19:00 4.79 4.70 1.45 2.37 1.11 1.11
4536 Odense - Frederikshavn vin 19:00 2.31 4.10 2.30 1.48 1.47 1.15
4537 Rungsted - Herning vin 19:00 2.73 4.30 1.95 1.67 1.34 1.14

HOCHEI Elvetia NLA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4538 Davos - Servette vin 20:45 1.60 4.60 3.72 1.19 2.06 1.12
4540 Fribourg - Biel vin 20:45 1.95 4.30 2.73 1.34 1.67 1.14
4557 Kloten - Zug vin 20:45 2.25 4.20 2.39 1.44 1.52 1.15
4558 Bern - Lausanne vin 20:45 1.75 4.40 3.38 1.23 1.91 1.13
4580 Lugano - Ambri-Piotta vin 21:30 1.55 4.70 4.32 1.14 2.25 1.11

HOCHEI Elvetia NLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4592 Olten - Thurgau vin 21:00 1.65 4.50 3.54 1.21 1.98 1.12
4596 Ajoie - Lions vin 21:00 2.25 4.20 2.33 1.47 1.50 1.15
4611 Langenthal - Visp vin 21:00 2.25 4.20 2.39 1.44 1.52 1.15

HOCHEI Finlanda: Liiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4194 Hameenlinna - Blues Espoo vin 18:30 1.85 4.00 3.44 1.26 1.85 1.20
4195 Ilves - IFK Helsinki vin 18:30 2.49 4.10 2.35 1.55 1.47 1.19
4196 KalPa - Tappara vin 18:30 2.35 3.80 2.61 1.43 1.55 1.22
4198 Lukko - Assat Pori vin 18:30 1.55 4.50 4.68 1.15 2.29 1.16
4199 Sport - TPS Turku vin 18:30 3.84 4.30 1.75 2.03 1.22 1.18

HOCHEI Finlanda Mestis

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4630 Peliitat - KooKoo vin 18:30 3.20 4.40 1.75 1.85 1.25 1.13
4633 JYP-Academy - KeuPa vin 18:30 1.40 5.00 5.08 - 2.52 1.10
4640 Hokki - Leki H. vin 18:30 1.80 4.40 3.05 1.28 1.80 1.13
4645 Sapko - Jukurit vin 18:30 2.78 4.20 1.95 1.67 1.33 1.15
4649 TuTo H. - K-Vantaa vin 18:30 1.30 5.30 6.53 - 2.92 -

HOCHEI Germania DEL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4206 Munchen - Krefeld vin 20:30 1.80 4.40 3.54 1.25 1.96 1.17
4207 Ingolstadt - Dusseldorf vin 20:30 1.60 4.60 4.19 1.19 2.19 1.16
4212 Hamburg - Augsburg vin 20:30 1.75 4.40 3.54 1.25 1.96 1.17
4213 Iserlohn - Koln vin 20:30 2.15 4.25 2.63 1.43 1.62 1.18
4214 Schwenninger - Wolfsburg vin 20:30 2.55 4.25 2.20 1.59 1.45 1.18
4217 Straubing - Eisbaren vin 20:30 3.70 4.50 1.70 2.03 1.23 1.16

HOCHEI Germania DEL 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4663 Dresdner E. - Lausitzer F. vin 18:00 2.05 4.50 2.49 1.41 1.60 1.12
4664 Bad Nauheim - Bietigheim/B. vin 20:30 2.66 4.50 2.00 1.67 1.36 1.12
4665 Kaufbeuren - Ravensburg vin 20:30 2.42 4.50 2.15 1.58 1.43 1.12
4666 Kassel - Landshut vin 20:30 1.85 4.50 2.87 1.31 1.75 1.12
4670 Frankfurt L. - Heilbronner vin 20:30 1.90 4.50 2.76 1.34 1.71 1.12
4671 Crimmitschau - SC Riessersee vin 21:00 2.49 4.50 2.05 1.60 1.41 1.12
4672 REV Bremerhaven - Rosenheim vin 21:00 2.25 4.50 2.25 1.50 1.50 1.12

HOCHEI Germania: Oberliga East

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4673 FASS Berlin - Leipzig vin 20:00 2.85 4.50 1.75 - - -
4687 Erfurt - Schonheide vin 21:00 1.20 8.00 6.50 - - -

HOCHEI Germania: Oberliga West

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4943 Essen - Herner vin 21:00 1.80 4.40 2.80 - - -
4948 Neuwied - Ratinger vin 21:00 1.25 8.00 5.25 - - -

HOCHEI Germania: Oberliga Sud

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4852 Peiting - Regensburg vin 20:30 2.35 4.00 2.05 - - -
4854 Deggendorfer - Tolzer Lowen vin 21:00 2.30 4.00 2.10 - - -
4864 Erding - Bayreuth vin 21:00 3.20 4.80 1.65 - - -
4866 Klostersee - Selber vin 21:00 2.30 4.00 2.10 - - -
4867 Sonthofen - Fussen vin 21:00 1.50 5.00 3.80 - - -
4942 Weiden - Freiburg vin 21:00 2.70 4.30 1.85 - - -

HOCHEI Germania: Oberliga Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4688 Hamburger SV - Rostock vin 20:30 2.20 4.00 2.20 - - -
4689 Hannover - Wedemark vin 20:30 1.05 13.00 12.00 - 6.80 -
4721 EC Hannover - Crocodiles Hamburg vin 21:00 1.50 5.00 3.80 - - -
4791 Harzer F. - Timmendorfer vin 21:00 1.80 4.40 2.80 - - -

HOCHEI Liga MOL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4613 Dab.Docler - Miskolci vin 19:00 2.00 4.30 2.65 1.35 1.65 1.15
4614 Ferencvarosi - N.Zamky vin 20:00 3.35 4.50 1.70 1.90 1.22 1.13

HOCHEI Regatul Unit Elite League (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4958 Belfast - Braehead vin 21:00 1.60 4.70 3.95 1.17 2.15 1.11

HOCHEI Slovacia Extraliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5031 Trencin - Kosice vin 18:00 3.03 4.20 1.95 1.76 1.33 1.19
5032 Poprad - Nitra vin 18:00 2.10 4.20 2.73 1.40 1.65 1.19
5033 Martin - Piestany vin 18:30 2.10 4.20 2.73 1.40 1.65 1.19
5086 Zilina - Skalica vin 18:30 1.60 4.50 4.28 1.18 2.19 1.16
5087 Zvolen - B.Bystrica vin 19:00 1.90 4.20 3.16 1.31 1.80 1.19

HOCHEI Suedia: HockeyEttan Norra

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5160 Solleftea - Kovlands vin 20:00 2.65 4.40 1.85 - - -

HOCHEI Suedia: HockeyEttan Ostra

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5161 Visby-Roma - Huddinge vin 20:00 2.05 4.00 2.40 - - -

HANDBAL Romania Liga Nationala (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2414 Cetate Devatrans - SCM Craiova vin 18:00 2.11 9.00 1.95 1.71 1.60

HANDBAL Liga Campionilor (F): Grupa A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5669 Leipzig - Hypo No vin 15:30 1.15 14.00 8.55 - 5.30

HANDBAL Liga Campionilor (F): Grupa C

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5675 Savehof - Lok.Zagreb vin 20:00 1.45 10.00 3.45 1.25 2.55

HANDBAL Liga Campionilor (F): Grupa D

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5676 Baia Mare - Larvik vin 19:00 2.90 9.00 1.60 2.20 1.35

HANDBAL Norvegia Postenligaen (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5678 Fredrikstad - Tertnes IL vin 18:30 5.50 12.00 1.20 3.75 1.09

HANDBAL Suedia Allsvenskan (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5686 HK Eskil - VasterasIrsta vin 20:15 13.00 18.00 1.02 7.65 -

VOLEI Romania Divizia A1 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2476 Zalau - Banatul Caransebes vin 19:30 1.12 5.31

VOLEI Romania: Divizia A1 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2484 U.Cluj - Satu Mare vin 18:00 1.65 2.11

VOLEI Austria - AVL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
5719 VBK Klagenfurt - Niederosterreich vin 21:00 7.77 1.05

VOLEI Bulgaria (M): SuperLiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
5727 Arda Kardzhali - Gabrovo vin 18:00 1.20 4.04
5728 Balkanstroy Pirin - Lukoil Neftohimik vin 18:00 1.75 1.96
5729 Montana - Levski Sofia vin 18:00 1.01 10.99

VOLEI Franta Pro A (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
5747 Nantes - Sete vin 21:00 1.50 2.41

VOLEI Franta Pro A (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
5755 RC Cannes - Le Cannet vin 21:00 1.03 9.05
5756 Mulhouse - Vannes vin 21:30 1.07 6.85

VOLEI Serbia (M): Liga