FOTBAL Anglia League 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4307 Barnsley FC - Doncaster sâm 17:00 1.85 3.45 3.85 1.20 1.80 1.25
4308 Bradford - Yeovil sâm 17:00 2.15 3.20 3.20 1.28 1.60 1.28
4309 Bristol C. - Scunthorpe sâm 17:00 1.70 3.50 4.60 1.15 2.00 1.22
4310 Chesterfield - Swindon sâm 17:00 2.30 3.25 2.85 1.35 1.55 1.28
4312 Crawley - Rochdale sâm 17:00 2.25 3.25 2.95 1.30 1.55 1.28
4325 Crewe - Notts C. sâm 17:00 2.60 3.35 2.50 1.45 1.40 1.26
4326 Leyton Orient - Preston sâm 17:00 2.25 3.35 2.85 1.35 1.55 1.26
4327 Oldham - Fleetwood Town sâm 17:00 2.35 3.30 2.80 1.35 1.50 1.28
4328 Peterborough - Port Vale sâm 17:00 1.65 3.60 4.90 1.12 2.05 1.22
4329 Sheff.Utd. - Milton sâm 17:00 2.25 3.20 3.00 1.30 1.55 1.28
4330 Walsall - Colchester sâm 17:00 1.80 3.35 4.25 1.16 1.90 1.26

FOTBAL Anglia League 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4915 Luton Town - Plymouth sâm 14:15 2.20 3.25 3.00 1.30 1.55 1.25
4916 Accrington - Tranmere Rovers sâm 17:00 2.70 3.20 2.45 1.45 1.40 1.25
4917 Carlisle Utd - Wimbledon sâm 17:00 2.70 3.15 2.45 1.45 1.40 1.30
4918 Dag and Red - Northampton sâm 17:00 2.65 3.15 2.50 1.45 1.40 1.30
4921 Exeter - Mansfield Town sâm 17:00 2.65 3.25 2.45 1.45 1.40 1.25
4922 Hartlepool - Shrewsbury sâm 17:00 3.20 3.25 2.10 1.60 1.30 1.25
4923 Morecambe - Cheltenham sâm 17:00 2.35 3.25 2.75 1.35 1.50 1.25
4924 Southend - Oxford Utd. sâm 17:00 1.80 3.30 4.15 1.15 1.85 1.25
4925 Stevenage F.c. - York C. sâm 17:00 2.45 3.10 2.75 1.35 1.45 1.30
4926 Wycombe - Bury sâm 17:00 2.85 3.20 2.30 1.50 1.35 1.25

FOTBAL Anglia Conference National

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4639 Altrincham FC - Dartford sâm 17:00 2.05 3.25 3.20 1.25 1.60 1.25
4644 Barnet - Alfreton sâm 17:00 1.35 4.80 6.85 1.05 2.80 1.10
4646 Braintree - Bristol Rovers sâm 17:00 2.60 3.25 2.45 1.40 1.40 1.25
4647 Chester - Macclesfield sâm 17:00 2.60 3.20 2.45 1.40 1.40 1.25
4648 Eastleigh FC - Southport sâm 17:00 1.55 3.90 5.25 1.10 2.20 1.20
4650 Forest Green - Wrexham sâm 17:00 1.75 3.35 4.10 1.15 1.85 1.25
4652 Grimsby - Welling sâm 17:00 1.40 4.30 6.85 1.05 2.60 1.15
4653 Halifax - Aldershot sâm 17:00 1.85 3.30 3.75 1.20 1.75 1.25
4654 Kidderminster - Gateshead sâm 17:00 2.15 3.30 2.95 1.30 1.55 1.25
4655 Telford - Dover Athletic sâm 17:00 2.30 3.20 2.80 1.35 1.50 1.26
4673 Torquay Utd - Nuneaton sâm 17:00 1.70 3.55 4.35 1.15 1.95 1.22
4764 Woking - Lincoln sâm 17:00 2.00 3.35 3.30 1.25 1.65 1.25

FOTBAL Spania Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4970 Huelva - UE Llagostera sâm 17:00 1.80 3.40 4.20 1.16 1.85 1.25
4971 Albacete - Sporting Gijon sâm 19:00 2.60 3.05 2.65 1.40 1.42 1.30
4972 Osasuna - Alaves sâm 19:15 1.75 3.45 4.40 1.15 1.95 1.25
4973 Sabadell - Numancia sâm 20:00 2.15 3.15 3.25 1.28 1.60 1.30

FOTBAL Brazilia-Brasileiro Seria A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3748 Flamengo RJ - Gremio RS sâm 23:59 2.30 3.00 3.10 1.30 1.55 1.32
3752 Santos SP - Vitoria BA sâm 23:59 1.60 3.70 5.20 1.10 2.15 1.22
3753 Chapecoense SC - Goias GO sâm 23:59 2.15 3.10 3.30 1.25 1.60 1.30

BASCHET Australia SEABL: Playoff-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2787 Nunawading - Geelong sâm 12:30 1.55 17.00 2.46 1.42 2.15

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3698 Omsk - Vladivostok sâm 13:00 1.60 4.55 3.90 - 2.10 -
3697 Novosibirsk - Novokuznetsk sâm 13:00 1.60 4.60 3.90 - 2.10 -
3700 Ekaterinburg - Medvescak Zagreb sâm 14:00 2.05 3.95 2.80 1.35 1.65 -
3699 Barys Astana - Khabarovsk sâm 14:00 1.40 5.50 4.90 - 2.60 -
3701 Magnitogorsk - Slovan Bratislava sâm 14:00 1.40 5.50 4.90 - 2.60 -
3702 Ufa - Podolsk sâm 14:00 1.45 5.30 4.50 - 2.45 -
3704 Kazan - Mytishi sâm 16:00 1.40 5.50 4.90 - 2.60 -
3703 Cherepovets - Traktor Chelyabinsk sâm 16:00 2.30 3.90 2.45 1.45 1.50 -
3706 St.Petersburg - Sochi sâm 16:00 1.40 5.50 4.90 - 2.60 -
3705 Novgorod - Yugra sâm 16:00 1.65 4.55 3.65 - 2.00 -
3707 Dinamo Riga - Dinamo Minsk sâm 17:00 1.95 4.30 2.80 1.35 1.70 -
3708 Jokerit - Yaroslavl sâm 17:00 2.35 3.95 2.35 1.45 1.45 -

HANDBAL Danemarca Handbold Ligaen (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3409 Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg sâm 16:00 2.96 9.50 1.50 2.26 1.29

HANDBAL Spania Asobal (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3470 Zamora - Ademar sâm 19:00 3.87 10.50 1.32 2.83 1.17
3471 Puerto Sagunto - Morrazo Cangas sâm 19:30 1.45 10.00 3.11 1.27 2.37
3472 Villa de Aranda - Granollers sâm 20:00 3.37 10.00 1.40 2.52 1.23
3473 Benidorm - Anaitasuna sâm 21:00 3.87 10.50 1.32 2.83 1.17
3479 Gijon - Guadalajara sâm 21:00 2.33 9.00 1.75 1.85 1.47
3481 La Rioja - Cuenca sâm 21:00 1.20 12.00 5.14 - 3.60

FORMULA 1 MP Italia (Monza): Pole Position

RUGBY Africa de Sud : Currie Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5203 Cheetahs - Pumas sâm 16:00 1.45 22.00 2.66 1.36 2.37
5204 Sharks - GWK Griquas sâm 18:05 1.08 29.00 6.64 - 5.40
5205 Northern Bulls - Lions sâm 20:10 2.10 21.00 1.70 1.91 1.58

RUGBY Anglia Aviva Premiership

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5207 Sale Sharks - Bath sâm 16:00 2.20 19.00 1.65 1.95 1.50
5208 Saracens - London Wasps sâm 16:00 1.17 26.00 4.55 - 3.90
5209 Leicester Tigres - Newcastle Falcons sâm 17:00 1.06 32.00 7.30 - 5.95
5210 London Irish - Harlequins sâm 18:30 3.10 22.00 1.35 2.70 1.25

RUGBY Franta Top 14

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5229 Brive - Stade Toulousain sâm 15:45 1.60 18.50 2.30 1.48 2.06
5230 Clermont - Racing Metro 92 sâm 18:00 1.15 24.50 5.00 1.10 4.14
5231 Grenoble - La Rochelle sâm 19:30 1.05 30.00 7.97 - 6.30
5232 Lyon OU - US Oyonnax sâm 19:30 1.25 20.00 3.83 1.18 3.21
5233 Stade Francais - Aviron Bayonnais sâm 19:30 1.07 26.00 7.24 - 5.66
5234 Toulon - Bordeaux Begles sâm 21:45 1.02 32.00 10.05 - 7.65

RUGBY Franta: Pro D2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5236 Colomiers - US Carcassonne sâm 19:30 1.15 24.50 5.00 1.10 4.14
5237 Massy - Albi sâm 19:30 1.90 19.00 1.90 1.71 1.71
5235 Aurillac - Montauban sâm 19:30 1.40 20.00 2.90 1.30 2.52
5238 US Dax - Bourgoin sâm 19:30 1.20 19.50 4.40 1.13 3.60

RUGBY Australia: NRL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5287 North Queensland Cowboys - Manly Sea Eagles sâm 12:30 1.75 21.00 2.03 1.62 1.85
5288 Newcastle Knights - St.George Illawarra sâm 23:59 1.65 20.00 2.20 1.52 1.98
5289 Gold Coast Titans - Canterbury sâm 23:59 3.35 23.00 1.30 2.92 1.23

RUGBY Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5252 Australia - Africa de Sud sâm 13:05 1.65 19.00 2.20 1.50 1.95

BOX Super Bantamweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3178 C.Frampton - K.Martinez sâm 22:00 1.20 26.00 4.18

BOX Heavyweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3193 W.Klitschko - K.Pulev sâm 22:00 1.12 26.00 5.56

FOTBAL AUSTRALIAN Australia: AFL - Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3234 North Melbourne Kangaroos - Essendon Bombers sâm 12:15 1.65 2.10
3253 Port Adelaide - Richmond T. sâm 23:59 1.40 2.70