FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2491 Cota C./Tenis.S.Williams - V.Azarenka sâm 19:15 1.50 - 3.00 - - -
1817 Cota C./Arsenal - Aston Villa sâm 19:30 1.60 4.20 6.30 1.15 2.50 1.27
1818 Cota C./Dortmund - Wolfsburg sâm 21:00 2.30 3.60 3.40 1.40 1.75 1.40
1534 Cota C./Baschet.Laboral Kutxa - Unicaja sâm 21:15 1.65 17.00 2.80 1.45 2.40 -
1540 Cota C./Baschet.Venezia - Reggiana sâm 22:00 1.55 17.00 3.20 1.40 2.65 -
Pe bilet vor fi jucate minim 6 meciuri (Cota Challenge + 5 evenimente minim),Cota Challenge nu se poate combina cu meciul de baza!Se poate combina cu orice alt meci din oferta,fara restrictie de cota!

FOTBAL Cupa Frantei - FINALA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2232 Auxerre - PSG sâm 22:00 15.00 6.30 1.18 4.50 - 1.10
Se joaca pe 'Stade de France', Paris

FOTBAL Cupa Frantei - Castigatoare Trofeu

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2286 Auxerre - PSG sâm 22:00 7.80 - 1.05 - - -
Se joaca pe 'Stade de France', Paris

FOTBAL Italia Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3044 Atalanta - Milan sâm 21:45 2.80 3.40 2.50 1.50 1.42 1.32

FOTBAL Cupa Germaniei - FINALA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2233 Dortmund - Wolfsburg sâm 21:00 2.20 3.50 3.30 1.35 1.70 1.35
Se joaca pe 'Olympia stadion', in Berlin

FOTBAL Cupa Germaniei - Castigatoare Trofeu

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2081 Dortmund - Wolfsburg sâm 21:00 1.65 - 1.95 - - -
Se joaca pe 'Olympia stadion', in Berlin!

FOTBAL Cupa Regelui Spaniei - FINALA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2234 Bilbao - Barcelona sâm 22:30 13.50 6.30 1.20 4.20 - 1.08
Se joaca pe 'Camp Nou'!

FOTBAL Cupa Regelui Spaniei - Castigatoare Trofeu

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2007 Bilbao - Barcelona sâm 22:30 6.20 - 1.05 - - -
Se joaca pe 'Camp Nou'

FOTBAL Anglia FA Cup - FINALA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2235 Arsenal - Aston Villa sâm 19:30 1.50 4.10 6.20 1.10 2.45 1.22
Se joaca pe Wembley!

FOTBAL Anglia FA Cup - Castigatoare Trofeu

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2006 Arsenal - Aston Villa sâm 19:30 1.20 - 3.90 - - -
Se joaca pe Wembley!

FOTBAL Ucraina Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3461 Shakhtar D. - Karpaty sâm 19:30 1.15 6.30 13.50 - 4.30 1.07
3459 Goverla-Uzhgorod - Dnepr D. sâm 19:30 9.80 6.00 1.20 3.75 1.02 1.07

FOTBAL Meci amical intertari (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1752 Suedia (F) - Olanda (F) sâm 22:40 2.00 3.35 3.00 1.27 1.60 1.20
1753 SUA (F) - Coreea de Sud (F) sâm 23:30 1.06 8.80 13.30 - 5.30 -
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!

FOTBAL Polonia Ekstraklasa -Playoff Campionat

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2794 Slask - Lechia G. sâm 21:30 2.60 3.15 2.60 1.42 1.42 1.30

FOTBAL Italia Serie B - Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1628 Virtus Entella - Modena sâm 19:30 2.50 3.00 2.80 1.35 1.45 1.30
Finala! Tur!

FOTBAL Ungaria NB I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2271 Paks - Dunaujvaros Pase sâm 20:00 1.95 3.40 3.20 1.25 1.65 1.22
2268 Haladas - Puskas Akademia sâm 20:00 1.55 3.50 4.70 1.10 2.05 1.20
2270 Honved - L.Papa sâm 20:00 1.20 5.20 11.00 - 3.50 1.10

FOTBAL Spania: Segunda B-Playoff Promovare

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4528 CD Guadalajara - Almeria (B) sâm 20:00 1.65 3.20 4.90 1.10 1.95 1.25
4529 Murcia - Hercules sâm 20:00 2.10 3.10 3.20 1.27 1.55 1.27
Turul I! Retur!

FOTBAL Croatia 1.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2314 Osijek - Slaven B. sâm 20:00 1.35 4.50 7.50 1.02 2.85 1.15
2322 Zadar - Lok.Zagreb sâm 20:00 2.10 3.30 3.20 1.28 1.60 1.25
2313 NK Zagreb - Istra sâm 20:00 2.10 3.25 3.20 1.26 1.60 1.26

FOTBAL Spania Tercera Division- Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2138 Almansa - Martos CD sâm 20:00 1.80 3.30 3.70 1.16 1.75 1.20
2139 Caudal Deportivo - Club Haro Dep. sâm 20:00 2.00 3.20 3.20 1.22 1.60 1.25

FOTBAL Cupa Bulgariei - FINALA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2386 Levski Sofia - Cherno More sâm 20:00 1.50 3.80 5.60 1.07 2.25 1.18
Se joaca in Burgas!

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3713 Toronto FC - San Jose Earthquakes sâm 23:59 1.75 3.40 4.50 1.15 1.95 1.25
3714 Vancouver - Salt Lake sâm 23:59 1.70 3.40 4.80 1.12 2.00 1.25
3720 New York City FC - Houston D. sâm 23:59 2.20 3.15 3.10 1.30 1.55 1.30
3718 DC United - Philadelphia sâm 23:59 2.00 3.15 3.50 1.25 1.65 1.30
3722 Orlando City SC - Columbus Crew sâm 23:59 2.15 3.15 3.20 1.30 1.55 1.30
3725 Chicago - Montreal sâm 23:59 1.95 3.20 3.70 1.20 1.70 1.25
3728 Colorado R. - Portland sâm 23:59 2.15 3.15 3.20 1.30 1.60 1.30

FOTBAL Brazilia-Brasileiro Seria A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2417 Coritiba PR - Avai sâm 23:59 1.70 3.25 4.85 1.10 1.95 1.25
2418 Ponte Preta - Chapecoense SC sâm 23:59 1.85 3.15 4.15 1.15 1.80 1.30
2421 Joinville SC - Atletico PR sâm 23:59 2.35 3.05 2.95 1.35 1.50 1.30

FOTBAL Argentina - Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2486 Nueva C. - Atl.Temperley sâm 21:00 2.50 2.80 2.90 1.30 1.42 1.35
2487 CA Sarmiento - Argentinos sâm 23:10 2.25 2.85 3.35 1.25 1.55 1.35
2489 Belgrano - Gimnasia LP sâm 23:59 2.05 2.95 3.70 1.20 1.65 1.30
2492 Union De Santa Fe - Godoy sâm 23:59 2.10 3.00 3.50 1.25 1.60 1.30
2494 Independiente - Tigre sâm 23:59 2.10 3.00 3.50 1.25 1.60 1.30
2499 Newell's Old Boys - Banfield sâm 23:59 2.00 3.05 3.70 1.20 1.65 1.30

FOTBAL Irlanda: FAI Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3842 Athlone T. - Liffey Pearse sâm 21:45 1.40 3.80 5.80 1.05 2.35 1.15
Turul II! In caz de egaliatate se rejoaca.

FOTBAL Serbia Superliga - Promo/Retro

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2132 Metalac GM - Napredak sâm 20:00 2.50 2.95 2.80 1.36 1.42 1.32
Runda de calificare ! Tur!

FOTBAL Australia Queensland Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4395 Brisbane City FC - Sunshine Coast Fire sâm 23:59 4.00 4.40 1.50 2.10 1.10 1.10
4396 Queensland Academy of Sports - Western Pride sâm 23:59 10.00 7.50 1.10 4.40 - -

FOTBAL Australia Victorian Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4403 Heidelberg Utd. - Werribee City FC sâm 23:59 1.30 4.70 7.50 1.02 2.90 1.10

FOTBAL Australia Brisbane Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4479 Ipswich Knights - Eastern Suburbs Brisbane sâm 23:59 4.00 4.20 1.60 1.95 1.12 1.10
4480 Taringa Rovers Sfc - Albany Creek sâm 23:59 2.55 3.80 2.00 1.50 1.30 1.10

FOTBAL Australia NSW Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4483 South Coast Wolves - Sydney Olympic FC sâm 23:59 5.00 4.20 1.40 2.30 1.05 1.10
4484 Sydney United 58 FC - Blacktown City FC sâm 23:59 2.40 3.50 2.20 1.45 1.35 1.20
4486 Parramatta FC - Marconi Stallions FC sâm 23:59 2.00 3.50 2.80 1.30 1.55 1.20
4485 Apia Leichhardt Tigers - Rockdale City Suns sâm 23:59 1.70 3.70 3.50 1.20 1.75 1.15

FOTBAL Australia Tasmania Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4490 Olympia FC - Hobart Z. sâm 23:59 2.00 4.40 2.55 1.36 1.60 1.10

FOTBAL Argentina Primera B Nacional

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4584 Ferro Carril - Union DMDP sâm 21:30 2.10 2.90 3.30 1.20 1.55 1.30
4594 Villa Dalmine - Sportivo Belgrano sâm 21:30 1.75 3.00 4.60 1.10 1.80 1.30
4580 CD Guarani A.f. - Juventud Unida Gualeguaychu sâm 23:59 2.05 2.90 3.50 1.20 1.60 1.30
4585 Gimnasia Y E.M. - Boca Unidos sâm 23:59 2.50 2.80 2.90 1.30 1.40 1.30
4591 Guillermo - Gimnasia Jujuy sâm 23:59 2.50 2.80 2.90 1.30 1.40 1.30
4592 Instituto Accordoba - CA Douglas Haig sâm 23:59 2.10 2.90 3.20 1.22 1.55 1.30
4578 Atl.Parana - I.Rivadavia sâm 23:59 2.25 2.80 3.20 1.25 1.50 1.30
4579 Atl.Tucuman - SP Estudiantes San Luis sâm 23:59 1.80 3.00 4.20 1.12 1.75 1.30

FOTBAL Argentina Primera Metropolitana B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4599 CA Brown De Adrogue - Def.Belgrano sâm 19:15 2.70 3.05 2.40 1.42 1.33 1.27
4601 Comunicaciones - Dep.Moron sâm 21:30 2.45 3.05 2.60 1.35 1.40 1.26

FOTBAL Brazilia:Campeonato Brasileiro B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2779 Boa Esporte Clube - Paysandu PA sâm 22:30 2.00 3.10 3.20 1.22 1.60 1.25
2780 Criciuma - Atletico GO sâm 22:30 1.75 3.30 4.20 1.15 1.85 1.25
2799 Botafogo RJ - Vitoria BA sâm 22:30 1.50 3.65 5.80 1.05 2.30 1.20
2802 Sampaio Correa MA - Nautico PE sâm 22:30 1.95 3.10 3.60 1.20 1.65 1.25
2804 Luverdense MT - Macae RJ sâm 23:59 2.10 3.10 3.20 1.25 1.55 1.25
2810 Oeste SP - Mogi Mirim SP sâm 23:59 2.70 3.00 2.40 1.42 1.35 1.30

FOTBAL Brazilia:Brasilero Serie C

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4233 Madureira RJ - Portuguesa sâm 21:00 2.00 2.90 3.50 1.20 1.60 1.28
4234 Tombense MG - Caxias RS sâm 22:00 2.10 3.00 3.10 1.25 1.50 1.27
4229 Icasa CE - Salgueiro PE sâm 22:00 2.30 2.90 2.90 1.30 1.45 1.28
4225 ASA AL - America RN sâm 23:00 2.40 3.05 2.65 1.35 1.40 1.25

FOTBAL Uruguay Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4008 Defensor Sp. - Montevideo W. sâm 21:00 1.80 3.25 3.90 1.18 1.75 1.25
4013 Juventud LP - Club Nacional sâm 21:00 3.60 3.25 1.90 1.70 1.20 1.25

FOTBAL Uruguay Segunda Division - Prom. Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2144 Canadian - Boston R. sâm 21:00 2.40 3.30 2.50 1.38 1.42 1.20
Runda de calificare 1! Tur!

FOTBAL Columbia - Primera B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4492 Barranquilla FC - Depor FC Aguablanca sâm 21:00 1.60 3.40 4.60 1.10 1.95 1.20
4493 CD Real Santander - Deportes Quindio sâm 21:00 2.00 3.30 3.10 1.25 1.60 1.22
4494 Dep.Pereira - Bucaramanga sâm 21:00 2.25 3.30 2.70 1.35 1.50 1.22
4495 Expreso Rojo - Union Magdalena Santa Marta sâm 21:00 2.85 3.25 2.15 1.50 1.30 1.22
4498 Valledupar - Llaneros FC sâm 21:00 1.70 3.50 3.50 1.15 1.80 1.20

FOTBAL Arabia Saudita - Champions Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4499 Al Nasr - AL Taawon sâm 19:30 1.30 4.80 7.50 1.02 2.95 1.10
Semifinale! Un singur meci !

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Classic

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4037 Incheon - Suwon sâm 23:59 2.90 3.00 2.40 1.45 1.30 1.30
4038 Seongnam I. - Jeonbuk sâm 23:59 3.80 3.10 1.90 1.75 1.18 1.30
4039 Seoul - Ulsan H. sâm 23:59 2.00 3.00 3.50 1.20 1.65 1.30

FOTBAL Japonia J-League 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4058 Kamatamare Sanuki - Okayama sâm 23:59 3.50 2.90 2.10 1.60 1.20 1.30
4060 Kyoto - R.Kumamoto sâm 23:59 1.90 3.10 3.80 1.15 1.70 1.30
4059 Kusatsu - Jef Utd. sâm 23:59 4.50 3.20 1.75 1.85 1.12 1.25
4057 FC Tokyo - Tochigi sâm 23:59 2.20 2.90 3.20 1.25 1.55 1.30
4061 Tokushima - Jubilo Iwata sâm 23:59 5.00 3.30 1.60 1.95 1.10 1.25
4062 G.Kitakyushu - T.Oita sâm 23:59 3.20 3.00 2.20 1.55 1.25 1.30
4063 Ehime - FC Yokohama sâm 23:59 2.80 2.90 2.50 1.40 1.35 1.30
4064 Omiya Ardija - Fukuoka sâm 23:59 1.60 3.40 5.00 1.10 2.05 1.25

FOTBAL Panama - Clausura - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2129 CD Arabe Unido - Atl.Independiente sâm 23:59 2.50 3.00 2.65 1.35 1.40 1.30
Finala! Un singur meci!

FOTBAL CM U20 - Grupa C

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2848 Qatar U20 - Columbia U20 sâm 23:59 8.30 4.50 1.30 2.90 1.02 1.12
2846 Portugalia U20 - Senegal U20 sâm 23:59 1.60 3.80 4.50 1.13 2.00 1.20

FOTBAL CM U20 - Grupa D

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2856 Mexic U20 - Mali U20 sâm 23:59 1.80 3.40 3.90 1.18 1.80 1.25
2857 Uruguay U20 - Serbia U20 sâm 23:59 2.05 3.25 3.30 1.25 1.60 1.25

TENIS WTA - Simplu: Roland Garros (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2670 Williams S. (Usa) - Azarenka V. (Blr) sâm 19:15 1.45 2.70
Suprafata de joc - zgura!

BASCHET Franta (M): LNB Play offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2031 Strasbourg - Le Mans sâm 19:30 1.25 18.00 4.32 1.17 3.48
Timp regulamentar!

BASCHET Italia (M): A1 Play offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2036 Venezia - Reggiana sâm 22:00 1.45 16.00 2.99 1.33 2.52
Timp regulamentar!

BASCHET Spania (M): ACB Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1013 Valencia - Bilbao sâm 19:15 1.25 18.00 4.32 1.17 3.48
1007 Joventut Badalona - Barcelona sâm 19:30 3.86 17.00 1.27 3.15 1.21
1010 Laboral Kutxa - Unicaja sâm 21:15 1.55 16.00 2.64 1.41 2.26

BASCHET Austria ABL (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1868 Güssing Knights - Vienna Basket sâm 20:30 1.40 16.00 2.99 1.29 2.52

BASCHET Turcia (M): TBL Play Offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2046 Fenerbahce - Pinar Karsiyaka sâm 21:30 1.25 18.00 4.32 1.17 3.48

BASCHET Serbia (M): Superleague

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1812 Konstantin - Mega Leks sâm 21:00 8.68 23.00 1.05 6.30 -

BASCHET Slovenia (M): Liga Telemach Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1897 Elektra Sostanj - Lastovka Domzale sâm 20:00 1.35 17.00 3.21 1.25 2.70
1898 Polzela - Podcetrtek sâm 20:00 1.50 16.00 2.62 1.37 2.25

BASCHET Noua Zeelanda NBL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1392 Super City Rangers - Nelson Giants sâm 23:59 1.60 16.00 2.36 1.45 2.06
1393 Canterbury Rams - Taranaki Mountainairs sâm 23:59 1.12 19.00 6.04 - 4.58

BASCHET Meci amical intertari (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2718 Czech Republic W - Slovakia W sâm 19:30 1.20 18.00 4.50 1.12 3.60
1414 Croatia W - Bosnia & Herzegovina W sâm 21:30 1.01 23.00 11.50 - 7.65
1449 Italy W - Australia W sâm 21:30 2.79 16.00 1.45 2.37 1.33

BASCHET Australia (M): SEABL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1395 BA CoE - Sandringham sâm 23:59 1.65 16.00 2.26 1.50 1.98
1443 Frankston - Canberra sâm 23:59 2.05 15.00 1.80 1.80 1.61
1444 Nunawading - Bendigo sâm 23:59 1.65 16.00 2.26 1.50 1.98

BASCHET Polonia Tauron (M) - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1883 Turow Zgorzelec - Zielona Gora sâm 21:00 1.45 16.00 2.99 1.33 2.52
Cel mai bun din 5 meciuri!

BASCHET Filipine: Governors Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1446 Rain or Shine Elasto Painters - Barako Bull Energy sâm 23:59 1.65 16.00 2.26 1.50 1.98
Timp regulamentar!

HOCHEI NHL: Play offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1085 Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks sâm 23:59 2.30 3.60 2.71 1.40 1.55 1.24

HOCHEI Australia AIHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2154 CBR Brave - Melbourne Ice sâm 23:59 2.10 4.50 2.50 1.43 1.61 1.14
2155 Melbourne Mustangs - Perth sâm 23:59 1.80 4.60 3.07 1.29 1.84 1.13
2153 Adelaide - Sydney Ice Dogs sâm 23:59 1.20 8.50 6.76 - 3.77 -

HANDBAL Franta D1 (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2010 Havre W - Toulon W sâm 21:00 1.45 9.00 3.22 1.25 2.37
2012 Mios Biganos W - Dijon W sâm 21:00 2.05 9.00 1.95 1.67 1.60

HANDBAL Germania Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1941 Flensburg-H. - HSG Wetzlar sâm 20:00 1.10 14.00 9.40 - 5.62
1942 Goppingen - Bietigheim-Metterzimmern sâm 21:15 1.01 22.00 19.45 - 10.32

HANDBAL Croatia Dukat Premijer (M) Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2002 Nexe - Porec sâm 20:00 1.08 14.00 8.00 - 5.00

HANDBAL Spania (M): Division de Honor Plata Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1043 Valladolid - Irun sâm 21:00 2.00 9.00 2.00 1.62 1.62

HANDBAL Spania (F): Division de Honor

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1973 Guardes W - Castelldefels W sâm 20:00 1.01 17.00 15.50 - 8.20
1974 Malaga W - Porrino W sâm 20:00 1.75 9.00 2.30 1.45 1.80
1976 Viveros W - Alcobendas W sâm 20:00 2.25 10.00 1.70 1.85 1.42
1987 Zuazo Barakaldo W - BM Granollers W sâm 20:00 1.12 14.00 6.30 1.05 4.40
1954 Cleba W - Bera Bera W sâm 20:00 5.60 13.00 1.15 3.80 1.05
1968 Elche-Mustang W - Valencia W sâm 20:00 1.55 9.50 2.77 1.33 2.15

HANDBAL Serbia (M): Superliga Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1990 Metaloplastika - Jugovic sâm 20:00 1.25 11.00 4.54 1.12 3.21
1992 Vojvodina - Spartak Vojput sâm 20:00 1.13 13.00 6.05 - 4.15

HANDBAL Serbia (M): Superliga Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2001 Rudar Kostolac - Planinka sâm 20:00 1.30 10.00 4.13 1.15 2.92

HANDBAL Coreea de Sud (F) - League 1 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1526 Seoul City W - Wonderful Samcheok W sâm 23:59 1.70 9.00 2.45 1.40 1.90

HANDBAL Coreea de Sud (M) - League 1 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1529 Korosa - Sangmu sâm 23:59 1.60 9.00 2.67 1.36 2.06

VOLEI World League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2024 Belgium - Finland sâm 21:10 1.40 2.70
2145 Argentina - Cuba sâm 23:59 1.07 6.80
1830 USA - Iran sâm 23:59 1.45 2.55
2148 Japan - Czech Republic sâm 23:59 1.80 1.90
2149 South Korea - France sâm 23:59 5.80 1.10

VOLEI Montreux Masters (F) - Play offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1229 Japan W - Russia W sâm 20:00 1.20 4.04
1223 China W - Italy W sâm 22:00 1.90 1.80

BASEBALL SUA: MLB

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1580 KT Wiz Suwon - Doosan Bears sâm 23:59 2.70 1.40
1581 LG Twins - Samsung Lions sâm 23:59 2.11 1.65
1583 Lotte Giants - Hanwha Eagles sâm 23:59 1.70 2.00
1584 SK Wyverns - Nexen Heroes sâm 23:59 2.00 1.70

BASEBALL Japonia NPB

POLO Europa: Champions League Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1873 Primorje - Pro Recco sâm 20:30 3.30 7.00 1.50 2.25 1.25

RUGBY Anglia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4797 Leeds Rhinos - Wigan Warriors sâm 21:00 1.65 20.00 2.20 1.52 1.98

RUGBY Australia: QLD Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1071 Redcliffe - Wynnum Manly sâm 23:59 2.40 20.00 1.55 2.15 1.44
1064 Northern Pride - Mackay sâm 23:59 1.85 18.00 1.95 1.65 1.75
1074 Norths Devils - Easts Tigers sâm 23:59 3.70 24.00 1.25 3.20 1.20
1078 Tweed Heads - Burleigh sâm 23:59 1.85 18.00 1.95 1.65 1.70

RUGBY Europa: Pro 12 Play offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2411 Munster - Glasgow Warriors sâm 20:30 1.65 19.00 2.20 1.50 1.95

RUGBY Australia: NRL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1081 New Zealand Warriors - Newcastle Knights sâm 23:59 1.20 20.00 4.39 1.13 3.60
1082 St. George Illawarra Dragons - Cronulla Sharks sâm 23:59 1.40 22.00 2.85 1.30 2.50

RUGBY Lume: Super Rugby

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4825 Lions - Waratahs sâm 20:10 2.04 20.00 1.75 1.85 1.61

UFC Fight Night: Carlos Condit VS. Thiago Alves

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3215 Lucas Martins - Mirsad Bektic sâm 23:00 4.00 1.20
3219 Nik Lentz - Charles Oliveira sâm 23:00 2.95 1.35
3226 Francisco Trinaldo - Norman Parke sâm 23:00 2.75 1.40
3227 Luiz Dutra - Tom Breese sâm 23:00 2.30 1.55
3228 Elizeu Zaleski dos Santos - Nicolas Dalby sâm 23:00 3.55 1.25
3234 Wendell Oliveira - Darren Till sâm 23:00 1.80 1.90
3235 Francimar Barroso - Ryan Jimmo sâm 23:00 2.95 1.35
3213 Jussier Formiga - Wilson Reis sâm 23:59 1.65 2.11
3214 Rony Jason - Damon Jackson sâm 23:59 1.55 2.30
3224 KJ Noons - Alex Oliveira sâm 23:59 2.00 1.70
3237 Juliana Lima (F) - Ericka Almeida (F) sâm 23:59 1.50 2.40
3233 Carlos Condit - Thiago Alves sâm 23:59 1.35 2.95
Goiania, Brazilia!

BOX Featherweight: IBF Title

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1509 Lee Selby - Evgeny Gradovich sâm 22:00 1.35 23.00 3.10
O2 Arena, Greenwich, London, United Kingdom

BOX Heavyweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1512 Anthony Joshua - Kevin Johnson sâm 21:00 1.01 35.00 10.00

BOX Lightweight: WBC Title

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1513 Jorge Linares - Kevin Mitchell sâm 22:00 1.80 22.00 2.00
O2 Arena, Greenwich, London, United Kingdom

BOX Lightweight: British Title

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1514 Scott Cardle - Craig Evans sâm 20:00 1.25 24.00 3.70
O2 Arena, Greenwich, London, United Kingdom

BOX Middleweight: British Title

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1515 John Ryder - Nick Blackwell sâm 21:00 1.60 23.00 2.25
O2 Arena, Greenwich, London, United Kingdom

BOX Welterweight: IBF Title

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1518 Kell Brook - Frankie Gavin sâm 23:00 1.08 28.00 6.70
O2 Arena, Greenwich, London, United Kingdom

BOX Light Welterweight: Commonwealth Titles

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1517 John Wayne Hibbert - Dave Ryan sâm 20:00 1.65 21.00 2.20
O2 Arena, Greenwich, London, United Kingdom

FOTBAL AUSTRALIAN Australia: AFL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3117 Brisbane Lions - St Kilda Saints sâm 23:59 1.60 2.06
3118 Collingwood Magpies - North Melbourne Kangaroos sâm 23:59 1.85 1.75
3122 West Coast Eagles - Geelong Cats sâm 23:59 1.40 2.52

FOTBAL AUSTRALIAN SANFL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3124 Eagles - Sturt sâm 23:59 1.40 2.52
3128 Port Adelaide - Glenelg sâm 23:59 1.03 7.13