FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1847 Cota C./R.Haase - J.Monaco sâm 12:30 3.00 - 1.50 - - -
1848 Cota C./Romania - Spania sâm 13:00 5.50 9.00 1.40 3.40 1.20 -
3110 Cota C./Grasshoppers - Thun sâm 18:45 1.65 3.80 5.10 1.13 2.18 1.23
3111 Cota C./Waasland - Club Brugge sâm 19:00 5.00 3.50 1.75 2.05 1.17 1.28
3113 Cota C./Slaven B. - NK Zagreb sâm 20:00 1.85 3.60 4.10 1.21 1.91 1.28
1852 Cota C./F.Fognini - P.Cuevas sâm 20:00 1.70 - 2.40 - - -
3112 Cota C./Rapid Viena - Ried sâm 20:00 1.70 3.70 4.70 1.18 2.05 1.28
3114 Cota C./Copenhaga - Nordsjaelland sâm 20:30 1.80 3.70 4.10 1.21 1.95 1.23
3121 Cota C./Rapid B. - Steaua B. sâm 21:00 6.60 4.00 1.70 2.45 1.18 1.35
Pe bilet vor fi jucate minim 6 meciuri (Cota Challenge + 5 evenimente minim),Cota Challenge nu se poate combina cu meciul de baza!Se poate combina cu orice alt meci din oferta,fara restrictie de cota!

FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3127 D.G.M.Grasshoppers/Thun - Inter T./HJK Helsinki sâm 17:00 1.90 3.70 2.20 1.26 1.40 1.18
3128 D.G.M.Landskrona/Husqvarna - Varberg/Degerfors sâm 17:00 2.10 3.70 2.10 1.34 1.34 1.17
3129 D.G.M.Jablonec/Brno - Pribram/Plzen sâm 18:00 2.00 3.70 2.20 1.30 1.40 1.18
Pariul se refera la meciul in care se vor marca mai multe goluri.Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.00!Timp regulamentar, eventualele prelungiri nu se iau in considerare!

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3131 Duel G./Grasshoppers - HJK Helsinki sâm 17:00 1.85 3.75 2.25 1.24 1.43 1.18
3139 Duel G./Landskrona - Varberg sâm 17:00 2.00 3.70 2.20 1.30 1.40 1.17
3140 Duel G./Jablonec - Plzen sâm 18:00 1.95 3.75 2.25 1.28 1.43 1.17
3141 Duel G./Club Brugge - Steaua B. sâm 19:00 2.20 3.70 1.90 1.40 1.26 1.17
3142 Duel G./Copenhaga - Slaven B. sâm 20:00 1.90 3.80 2.30 1.27 1.45 1.18
Pariul se refera la numarul de goluri marcate de o echipa! Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.Timp regulamentar, eventualele prelungiri nu se iau in considerare !

FOTBAL Romania Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4107 Tg.Mures - U Cluj sâm 18:30 2.50 3.10 2.90 1.38 1.50 1.35
4108 Rapid Bucuresti - Steaua B. sâm 21:00 6.50 3.90 1.60 2.40 1.13 1.30

FOTBAL Cupa Euroamericana

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1218 Estudiantes LP - Fiorentina sâm 21:00 3.20 3.55 1.95 1.65 1.25 1.20
1003 Alianza Lima - Valencia FC sâm 23:55 4.70 3.90 1.55 2.15 1.10 1.16

FOTBAL Belgia Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3969 Waasland - Club Brugge sâm 19:00 4.90 3.40 1.70 2.02 1.14 1.25
3970 Cercle B. - KAA Gent sâm 21:00 3.55 3.30 1.95 1.70 1.25 1.25
3971 Westerlo - Lokeren sâm 21:00 2.95 3.20 2.25 1.55 1.35 1.25
3972 Lierse - Oostende sâm 21:00 2.35 3.15 2.85 1.35 1.50 1.30

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1224 Acad.Coimbra - Arouca sâm 12:30 2.20 3.20 2.80 1.30 1.50 1.25
1225 Wisla Plock - Dolcan Zabki sâm 13:00 2.40 3.20 2.60 1.35 1.42 1.25
1226 Global FC - Kaya sâm 13:45 1.45 4.40 4.50 1.10 2.20 1.10
1227 Lucko - Segesta sâm 14:00 2.40 3.50 2.45 1.42 1.44 1.20
1228 Tenisca - Tenerife sâm 14:00 5.50 4.40 1.40 2.50 1.05 1.10
1231 RB Leipzig - Q.P.R. sâm 15:30 2.30 3.30 2.70 1.35 1.46 1.25
1230 Helmond - Waalwijk sâm 15:30 2.50 3.70 2.25 1.50 1.40 1.18
1229 ADO Den Haag - Torku Konyaspor sâm 15:30 2.00 3.60 2.90 1.30 1.60 1.20
1236 Homberg - Bochum II sâm 16:00 3.70 4.10 1.60 1.95 1.15 1.15
1237 Newport County - Carl Zeiss Jena sâm 16:00 2.00 3.50 2.90 1.30 1.60 1.20
1232 Den Bosch - Lommel sâm 16:00 2.10 3.70 2.60 1.35 1.55 1.18
1238 St.Pauli - Celtic sâm 16:00 2.50 3.30 2.40 1.42 1.40 1.22
1239 Ingolstadt - FC Koln sâm 16:30 2.70 3.50 2.15 1.55 1.32 1.20
1240 Kaizer Chiefs - Orlando P. sâm 16:30 2.20 3.20 2.80 1.30 1.50 1.25
1249 Eastleigh - Crawley sâm 17:00 3.20 3.70 1.90 1.70 1.25 1.18
1251 Eschborn - FSV Frankfurt sâm 17:00 6.20 5.50 1.30 2.90 1.05 1.08
1242 Barnsley - Hull sâm 17:00 3.80 3.60 1.75 1.85 1.15 1.20
1243 Bath City - Cheltenham sâm 17:00 4.10 3.80 1.65 1.95 1.15 1.18
1244 Blyth - St.Mirren sâm 17:00 6.00 4.30 1.40 2.50 1.05 1.15
1245 Bradford - Blackburn sâm 17:00 2.90 3.30 2.10 1.55 1.28 1.22
1246 Braintree - Cambridge Utd. sâm 17:00 2.70 3.40 2.20 1.50 1.33 1.20
1247 Chesterfield - Leeds sâm 17:00 3.10 3.50 1.95 1.65 1.25 1.20
1248 Crewe A. - Wolverhampton sâm 17:00 3.40 3.50 1.85 1.75 1.20 1.20
1241 Accrington - Burnley sâm 17:00 4.50 4.00 1.55 2.15 1.10 1.15
1592 Gil Vicente - Braga sâm 17:00 2.60 3.30 2.25 1.46 1.35 1.20
1593 Gillingham - Ipswich sâm 17:00 3.60 3.60 1.80 1.80 1.20 1.20
1594 Halifax - Notts C. sâm 17:00 2.50 3.50 2.30 1.48 1.38 1.20
1595 Hyde FC - Altrincham sâm 17:00 2.50 3.50 2.30 1.48 1.38 1.20
1596 Kidderminster - Birmingham sâm 17:00 3.85 3.80 1.70 1.90 1.15 1.18
1599 Northampton - Leyton sâm 17:00 2.80 3.50 2.10 1.55 1.30 1.20
1598 Nantes - Lorient sâm 17:00 2.40 3.40 2.40 1.40 1.40 1.20
1600 Peterborough - Brighton&H.A. sâm 17:00 3.20 3.60 1.90 1.70 1.22 1.20
1601 Portadown - Welders sâm 17:00 1.25 5.80 6.80 1.02 3.20 1.05
1602 Rochdale - Middlesbrough sâm 17:00 3.40 3.50 1.85 1.75 1.20 1.20
1603 Scunthorpe - Huddersfield sâm 17:00 3.10 3.60 1.90 1.70 1.25 1.19
1604 Shrewsbury - Kilmarnock sâm 17:00 2.30 3.40 2.60 1.35 1.46 1.20
1606 Stockport - Airbus sâm 17:00 3.00 3.50 2.00 1.62 1.28 1.20
1607 Tamworth - Rotherham sâm 17:00 5.40 4.20 1.45 2.35 1.08 1.15
1609 Vitesse - Levante sâm 17:00 2.50 3.20 2.40 1.42 1.40 1.25
1610 Witton Albion - Chester sâm 17:00 3.40 3.70 1.80 1.80 1.20 1.18
1611 Woking - Wimbledon sâm 17:00 2.60 3.50 2.20 1.50 1.35 1.20
1612 Workington - Carlisle sâm 17:00 4.20 4.20 1.50 2.15 1.10 1.12
1613 Wycombe - Reading sâm 17:00 3.80 3.80 1.70 1.90 1.15 1.18
1608 Tiverton - Port Vale sâm 17:00 7.00 5.70 1.20 3.20 1.02 1.05
1649 Mladost L. - Radnicki Nis sâm 18:00 2.70 3.30 2.20 1.50 1.33 1.22
1650 Munchen 1860 - Stoke sâm 18:00 3.00 3.50 2.00 1.62 1.28 1.20
1651 NAC Breda - Volendam sâm 18:00 1.90 3.50 3.20 1.22 1.70 1.20
1652 Nacional Madeira - Belenenses sâm 18:00 1.90 3.50 3.10 1.25 1.65 1.20
1614 Brentford - Nice sâm 18:00 2.50 3.30 2.30 1.42 1.38 1.20
1615 Freiburg - Torpedo M. sâm 18:00 1.90 3.40 3.30 1.22 1.70 1.20
1648 Genoa - Brescia sâm 18:00 2.30 3.50 2.50 1.38 1.46 1.20
1653 Chievo - Vicenza sâm 18:30 1.45 4.30 5.00 1.08 2.35 1.12
1669 Katowice - Puszcza N. sâm 19:00 1.80 3.40 3.80 1.18 1.80 1.20
1668 Heidenheim - Stuttgart sâm 19:00 3.40 3.60 1.85 1.75 1.20 1.20
1654 Fortuna D. - Wigan sâm 19:00 2.30 3.50 2.50 1.40 1.45 1.20
1667 Guingamp - Reims sâm 19:00 2.60 3.20 2.40 1.42 1.35 1.25
1670 Oud Heverlee - Valenciennes sâm 19:00 2.25 3.20 2.70 1.35 1.46 1.22
1671 Utrecht - Sporting L. sâm 19:00 2.90 3.50 2.05 1.60 1.28 1.20
1692 Venlo - Alkmaar sâm 20:00 3.80 3.60 1.75 1.85 1.18 1.20
1691 Teruel - Zaragoza sâm 20:00 5.00 4.40 1.45 2.35 1.10 1.10
1690 Nijmegen - Sociedad sâm 20:00 2.80 3.60 2.00 1.60 1.30 1.20
1686 Moreirense - Guimaraes sâm 20:00 2.40 3.50 2.40 1.40 1.40 1.20
1679 Heerenveen - Gabala sâm 20:00 1.30 5.00 5.80 1.05 2.70 1.10
1680 Heracles A. - De Graafschap sâm 20:00 2.10 3.60 2.80 1.32 1.56 1.20
1673 Estoril Praia - Penafiel sâm 20:00 1.65 3.80 4.10 1.15 1.95 1.18
1675 Eupen - OFI Creta sâm 20:00 2.60 3.30 2.20 1.50 1.32 1.20
1678 Excelsior R. - Roda K. sâm 20:00 2.25 3.80 2.50 1.40 1.50 1.16
1672 Calahorra - Numancia sâm 20:00 4.80 3.60 1.60 2.06 1.11 1.20
1693 La Gineta - Albacete B. sâm 21:00 4.40 5.00 1.40 2.35 1.10 1.10
1694 Pontevedra - Valladolid sâm 21:00 5.70 4.40 1.40 2.50 1.05 1.10
1700 UD Logrones - Eibar sâm 21:30 5.00 3.50 1.60 2.05 1.10 1.20
1699 CF Reus D. - Villarreal sâm 21:30 7.00 5.00 1.30 2.90 1.04 1.07
1698 Alcoyano - Elche sâm 21:30 4.20 4.30 1.55 2.15 1.14 1.14
1708 Benfica - Ajax A. sâm 21:45 2.00 3.50 3.00 1.25 1.65 1.20
1254 Chicago - Tottenham sâm 23:55 4.80 4.20 1.50 2.25 1.10 1.15
1252 NY Red Bulls - Arsenal L. sâm 23:55 4.80 3.80 1.55 2.15 1.10 1.15
1253 Raja Casablanca - Espanyol sâm 23:55 3.80 3.30 1.80 1.80 1.15 1.22
1710 Houston D. - Aston Villa sâm 23:55 3.10 3.40 2.00 1.62 1.25 1.20
Meciurile se pot juca pe teren neutru! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize, se va omologa cu cota 1

FOTBAL Irlanda Premier Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2850 Athlone Town AFC - St.Patrick's sâm 21:45 8.40 4.30 1.35 2.80 1.02 1.16

FOTBAL Portugalia: Cupa Ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3143 CF Uniao - Oliveirense sâm 18:00 2.40 3.00 2.80 1.35 1.45 1.28
3144 Beira Mar - Feirense sâm 19:00 2.70 3.00 2.45 1.42 1.35 1.30

FOTBAL Elvetia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2707 Grasshoppers - Thun sâm 18:45 1.60 3.70 5.00 1.10 2.15 1.20
2708 Sion - St.Gallen sâm 21:00 2.50 3.10 2.70 1.40 1.45 1.30

FOTBAL Austria Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3951 Wolfsberger - Austria V. sâm 17:30 3.00 3.20 2.20 1.56 1.32 1.28
3952 Rapid V. - Ried sâm 20:00 1.65 3.60 4.60 1.15 2.02 1.25
3953 Wiener Neustadt - Salzburg sâm 20:00 12.00 6.80 1.15 4.40 - 1.05
3954 SCR Altach - Admira sâm 20:00 2.10 3.20 3.30 1.26 1.65 1.28

FOTBAL Ucraina Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4040 Chorn.Odessa - Olimpik Donetsk sâm 19:00 1.35 4.40 7.50 1.04 2.80 1.15

FOTBAL Ungaria NB I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4046 Honved - Dunaujvaros Pase sâm 17:30 1.65 3.65 4.15 1.15 1.95 1.20
4047 Pecs MFC - MTK Budapesta sâm 19:30 2.35 3.15 2.70 1.35 1.45 1.25
4048 Videoton - L.Papa sâm 19:30 1.15 6.00 15.90 - 4.35 1.05
4049 Haladas - Ujpest sâm 21:30 2.10 3.15 3.10 1.25 1.55 1.25

FOTBAL Germania 3.Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4074 Dynamo Dresden - Stuttgart II sâm 15:00 1.85 3.30 3.60 1.20 1.75 1.25
4075 FSV Mainz 05 II - Bielefeld sâm 15:00 2.85 3.10 2.35 1.45 1.32 1.30
4076 Hallescher - Chemnitz sâm 15:00 2.30 3.10 2.90 1.30 1.50 1.28
4077 Holstein Kiel - U'haching sâm 15:00 1.60 3.40 5.05 1.10 2.00 1.25
4078 Regensburg - Duisburg sâm 15:00 2.35 3.05 2.80 1.30 1.45 1.30
4079 Erfurt - Dortmund II sâm 15:00 1.75 3.30 4.00 1.16 1.80 1.25
4080 Wehen - St.Kickers sâm 15:00 1.95 3.20 3.45 1.22 1.65 1.25
4081 Osnabruck - Energie Cottbus sâm 19:00 2.35 3.00 2.85 1.30 1.45 1.30

FOTBAL Germania Regionala Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2604 Flensburg - St.Pauli II sâm 15:00 1.70 3.40 3.90 1.15 1.85 1.20
2615 Wolfsburg II - BSV Rehden sâm 15:00 1.45 4.40 5.00 1.08 2.35 1.12
2616 Goslarer - Hamburg II sâm 17:00 1.90 3.40 3.25 1.25 1.65 1.21
2617 Lubeck - Meppen sâm 17:00 2.35 3.20 2.70 1.35 1.45 1.25

FOTBAL Norvegia Eliteserien

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2921 Aalesund - Lillestrom sâm 16:30 2.30 3.20 2.80 1.35 1.50 1.26
2924 Sandnes - Stromsgodset sâm 19:00 3.20 3.40 2.05 1.65 1.28 1.25

FOTBAL Polonia Ekstraklasa

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2979 MKS Pogon Szczecin - WKS Slask Wroclaw sâm 19:00 2.50 3.10 2.70 1.40 1.45 1.30
2980 Cracovia - KP Legia Varsovia sâm 21:30 3.10 3.15 2.20 1.55 1.30 1.30

FOTBAL Cehia:Gambrinus liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4010 Hradec K. - Teplice sâm 18:00 2.65 3.20 2.50 1.44 1.40 1.28
4011 Jablonec - Brno sâm 18:00 1.50 3.80 5.50 1.10 2.25 1.20
4012 Pribram - Plzen sâm 18:00 5.00 3.70 1.60 2.15 1.12 1.20
4013 Slovacko - Slavia P. sâm 21:15 2.30 3.20 2.85 1.35 1.50 1.25

FOTBAL Danemarca Superligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2698 Aalborg - Midtjylland sâm 18:00 2.45 3.20 2.70 1.38 1.45 1.30
2699 FC Copenhaga - Nordsjaelland sâm 20:30 1.75 3.60 4.00 1.18 1.92 1.20

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2984 Malmo FF - Kalmar FF sâm 17:00 1.55 3.90 5.20 1.10 2.25 1.20
2985 Halmstad - Gefle IF sâm 19:00 2.10 3.30 3.30 1.28 1.65 1.28

FOTBAL Irlanda 1.Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2873 Longford - Waterford sâm 21:30 1.25 5.10 9.70 - 3.35 1.10

FOTBAL Bulgaria Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4069 Cherno More - Ludogorets R. sâm 18:00 4.60 3.50 1.65 2.00 1.12 1.21
4068 Marek Dupnica - Haskovo sâm 18:30 2.05 3.15 3.30 1.25 1.60 1.26
4070 Lokomotiv Plovdiv - Slavia S. sâm 20:00 2.35 3.20 2.70 1.35 1.45 1.25

FOTBAL Finlanda Veikkausliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2214 Jaro FF - Seinajoen JK sâm 16:00 2.40 3.00 2.90 1.32 1.48 1.30
2215 Inter Turku - HJK Helsinki sâm 17:00 4.20 3.40 1.80 1.88 1.18 1.25

FOTBAL Suedia Superettan

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2994 Gais - IFK Varnamo sâm 17:00 2.00 3.30 3.20 1.25 1.65 1.25
2995 Landskrona Bois - Husqvarna FF sâm 17:00 1.70 3.50 4.10 1.15 1.90 1.22
2996 Ostersunds FK - Ljungskille SK sâm 17:00 2.55 3.20 2.50 1.42 1.40 1.25
2997 Varbergs Bois - Degerfors IF sâm 17:00 1.80 3.50 3.80 1.20 1.85 1.20
2998 IK Sirius FK - Syrianska FC sâm 18:20 1.40 4.30 6.40 1.05 2.60 1.15

FOTBAL Croatia 1.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2692 Slaven B. - NK Zagreb sâm 20:00 1.80 3.50 4.00 1.18 1.88 1.25
2694 Zadar - Osijek sâm 22:00 2.10 3.20 3.30 1.28 1.65 1.28

FOTBAL Elvetia Challenge League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2718 Lugano - FC Winterthur sâm 18:45 1.90 3.40 3.60 1.20 1.75 1.25
2724 Wil - Lausanne sâm 18:45 2.10 3.30 3.10 1.28 1.60 1.25

FOTBAL Cupa Confederatiilor CAF

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3183 Nkana - ES Sahel sâm 16:00 2.30 3.20 2.90 1.35 1.55 1.28
3184 Coton Sport - ASEC Mimosas sâm 18:30 1.80 3.20 4.50 1.15 1.90 1.28
3185 Al Ahly Cairo - Sewe Sport sâm 22:30 1.45 4.00 7.00 1.05 2.55 1.20
Timp regulamentar.

FOTBAL Liga Campionilor CAF

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3947 CS Sfaxien - Esperance Tunis sâm 23:55 2.05 3.00 3.20 1.25 1.55 1.25
Timp regulamentar!

FOTBAL International Champions Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2348 Roma - Manch.Utd. sâm 23:10 2.95 3.25 2.10 1.55 1.28 1.25
2349 Inter M. - Real Madrid sâm 23:55 4.00 3.75 1.70 1.90 1.15 1.18
Meciurile se disputa in SUA.

FOTBAL Austria : Regionalliga Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3961 TSV Neumarkt - Wattens sâm 17:00 3.70 3.65 1.70 1.85 1.15 1.15
3962 A.Salzburg 1933 - USC Eugendorf sâm 18:00 1.20 5.80 9.50 - 3.60 1.05
3963 FC Bizau - SCR Altach II sâm 18:00 2.70 3.35 2.20 1.50 1.35 1.20
3964 FC Hochst - St.Johann sâm 18:00 2.35 3.25 2.55 1.35 1.40 1.20
3965 Wacker Innsbruck (Am) - SC Schwaz sâm 18:00 2.10 3.45 2.75 1.30 1.55 1.20
3966 Dornbirn - Saalfelden sâm 19:00 1.40 4.15 5.45 1.05 2.35 1.15
3967 Seekirchen - FC Hard sâm 19:00 2.15 3.35 2.75 1.30 1.50 1.20

FOTBAL Germania - Cupa T- Home

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2686 Hamburg - Wolfsburg sâm 19:30 3.20 2.80 2.40 1.45 1.28 1.35
2687 Bayern M. - M'gladbach sâm 21:30 1.75 3.20 5.00 1.13 1.95 1.28
Timp de joc: 2 reprize a cate 30 minute. In Hamburg. O singura mansa.

FOTBAL Germania - Bayernliga Sud

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3996 BCF Wolfratshausen - FC Bad Kötzting sâm 15:00 1.85 3.50 3.20 1.22 1.70 1.20
3997 SB Djk Rosenheim - TSV Landsberg sâm 15:00 2.60 3.40 2.20 1.50 1.35 1.20
3998 SV Pullach - DJK Vilzing sâm 16:00 1.60 4.00 4.20 1.12 2.05 1.15
3999 SpVgg Hankofen-Hailing - SV Raisting sâm 17:00 2.80 3.50 2.05 1.55 1.30 1.20
4000 1. FC Sonthofen - TSV Bogen sâm 18:00 1.75 3.70 3.50 1.20 1.80 1.18
4001 VfB Eichstatt - TSV Schwabmunchen sâm 18:00 1.70 3.50 3.80 1.18 1.85 1.20

FOTBAL Germania - Bayernliga Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3989 Bayern Hof - Viktoria Aschaffenburg sâm 16:00 1.80 3.70 3.20 1.22 1.75 1.18
3990 Alemannia Haibach - Frohnlach sâm 17:00 2.00 3.50 2.80 1.30 1.60 1.20
3991 TSV Aubstadt - Wurzburger FV sâm 17:00 1.70 3.70 3.60 1.18 1.85 1.18

FOTBAL Germania Regionala Bayern

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1483 FC Augsburg II - VfR Garching sâm 15:00 2.10 3.45 2.80 1.30 1.55 1.20
1499 Illertissen - SV Seligenporten sâm 15:00 1.40 4.40 5.90 1.05 2.50 1.10
1502 Heimstetten - SV Schalding-Heining sâm 15:00 1.90 3.70 3.00 1.25 1.65 1.15
1503 TSV 1860 Munchen II - Furth II sâm 15:00 1.70 3.65 3.70 1.15 1.85 1.15

FOTBAL Cupa Cehiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1856 FK Litomerice - Usti Nad Labem sâm 18:00 7.00 5.90 1.25 3.20 1.02 1.05
1857 SK Lisen - Znojmo sâm 18:00 6.30 4.20 1.40 2.50 1.05 1.15

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3860 Toronto FC - Kansas City sâm 23:55 2.45 3.25 2.60 1.40 1.45 1.28
3861 New England Revolution - Columbus Crew sâm 23:55 2.10 3.20 3.30 1.28 1.65 1.28

FOTBAL SUA - NASL - Sezonul de Toamna

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1030 Atlanta - NSC Minnesota sâm 23:55 3.20 3.30 2.05 1.65 1.25 1.25
1032 Carolina - Ottawa Fury sâm 23:55 1.95 3.40 3.30 1.25 1.70 1.22
1033 Fort Lauderdale - New York Cosmos sâm 23:55 3.30 3.50 1.95 1.70 1.25 1.22
1034 Tampa Bay R. - SA Scorpions sâm 23:55 2.55 3.20 2.45 1.45 1.40 1.25

FOTBAL Brazilia-Brasileiro Seria A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3766 Criciuma - Vitoria BA sâm 23:55 2.15 3.20 3.10 1.30 1.60 1.28
3767 Cruzeiro MG - Figueirense SC sâm 23:55 1.25 5.00 11.50 - 3.55 1.12
3768 Santos SP - Chapecoense SC sâm 23:55 1.65 3.40 5.20 1.10 2.10 1.25
3769 EC Bahia - Internacional RS sâm 23:55 3.20 3.10 2.15 1.60 1.28 1.30

FOTBAL Danemarca 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3978 Vejle - Bronshoj sâm 16:00 1.70 3.70 4.00 1.15 1.95 1.20

FOTBAL Estonia Meistriliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2746 Flora T. - Trans Narva sâm 19:00 1.05 9.00 18.80 - 6.05 -

FOTBAL Lituania A Lyga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4004 VMFD Zalgiris - Suduva sâm 18:30 1.75 3.60 3.90 1.16 1.90 1.20

FOTBAL Islanda 1.Deild

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2889 Bolungarvik - Leiknir R. sâm 17:00 2.90 3.30 2.15 1.55 1.30 1.22
2890 Kv Vesturbaer - Tindastoll sâm 17:00 1.40 4.50 5.60 1.05 2.50 1.10

FOTBAL Finlanda Ykkonen

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2211 Haka - Jippo sâm 16:00 1.25 5.00 10.00 - 3.35 1.10
2212 HIFK - Viikingit sâm 16:00 1.40 4.55 6.00 1.05 2.60 1.10

FOTBAL Finlanda:Kakkonen South

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2843 Pallohonka - EIF sâm 16:00 4.00 4.60 1.55 2.15 1.15 1.10

FOTBAL Finlanda:Kakkonen East

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2831 PK Keski - FC Kuusysi sâm 16:00 2.15 3.90 2.50 1.40 1.50 1.15

FOTBAL Finlanda:Kakkonen West

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2838 VIFK - Ilves K. sâm 16:00 1.35 5.20 5.50 1.06 2.70 1.05

FOTBAL Supercupa Rusiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2203 CSKA Moscova - FC Rostov sâm 18:00 1.55 3.70 6.30 1.10 2.35 1.25
In Krasnodar.O singura mansa. Timp regulamentar.

FOTBAL Supercupa Rusiei - Castigatoare!

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2205 CSKA Moscova - FC Rostov sâm 18:00 1.25 - 3.45 - - -
In Krasnodar.O singura mansa. Timp regulamentar.

FOTBAL Slovacia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4032 Ruzomberok - Dunajska S. sâm 19:30 2.15 3.30 3.15 1.30 1.60 1.28
2700 B.Bystrica - TJ Spartak Myjava sâm 20:00 2.05 3.35 3.25 1.26 1.65 1.25

FOTBAL Slovenia Prva Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4090 Maribor - Kalcer Radomlje sâm 18:00 1.20 5.80 11.50 - 3.90 1.05
4092 Rudar V. - Zavrc sâm 21:00 1.70 3.50 4.70 1.12 2.00 1.25

FOTBAL Cupa Argentinei - 1/16

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4056 CA Rosario Central - Juventud A. sâm 23:15 1.25 5.20 8.90 - 3.30 1.10
4095 Boca Juniors - Atl. Huracan sâm 23:55 1.65 3.40 4.90 1.10 2.02 1.25
O singura mansa. Timp regulamentar. Meciurile se pot juca si pe teren neutru.

FOTBAL Brazilia:Campeonato Brasileiro B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3760 Atletico GO - Nautico PE sâm 22:20 1.80 3.40 3.95 1.16 1.85 1.25
3761 Joinville SC - Avai sâm 22:20 1.95 3.25 3.60 1.22 1.70 1.25
3762 Ponte Preta - Vasco da Gama sâm 22:20 2.55 3.10 2.60 1.40 1.42 1.28
3763 Santa Cruz PE - Ceara sâm 22:20 2.80 3.05 2.40 1.45 1.35 1.30
3764 Parana Clube PR - ABC RN sâm 23:55 1.75 3.40 4.05 1.15 1.85 1.25
3765 Sampaio Correa MA - Vila Nova GO sâm 23:55 1.40 3.75 7.15 1.05 2.45 1.20

FOTBAL Brazilia:Brasilero Serie C

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1004 Guaratingueta - Sao Caetano sâm 21:00 1.50 3.80 4.80 1.10 2.15 1.15
1005 Duque de Caxias RJ - Tupi MG sâm 22:00 2.80 3.20 2.20 1.50 1.30 1.25
1006 Macae Esporte RJ - Mogi Mirim SP sâm 22:00 2.15 3.10 2.90 1.30 1.50 1.25

FOTBAL Paraguay Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4086 Sportivo Luq. - Rubio Nu sâm 22:00 2.20 3.20 2.90 1.30 1.55 1.25
4089 Sol de America - Libertad sâm 22:00 3.50 3.20 1.95 1.68 1.22 1.25

FOTBAL Mexic Liga De Ascenso Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1050 Zacatepec - Correcaminos Uat sâm 23:55 2.50 3.20 2.60 1.40 1.42 1.28

FOTBAL Mexic Primera Division Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2710 Club America - Club Tijuana sâm 23:55 1.65 3.40 5.30 1.10 2.10 1.25
2711 Puebla - Veracruz sâm 23:55 2.05 3.20 3.30 1.26 1.65 1.28
2714 Tigres - Leon sâm 23:55 2.05 3.20 3.20 1.28 1.65 1.28
2715 Pachuca - Monterrey sâm 23:55 2.45 3.15 2.70 1.40 1.45 1.30
2721 Jaguares Chiapas - Toluca sâm 23:55 2.60 3.00 2.60 1.42 1.42 1.30

FOTBAL Chile Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1574 U.Concepcion - Huachipato sâm 19:30 2.20 3.35 2.85 1.35 1.50 1.25
1575 O'Higgins - U.de Chile sâm 22:30 2.35 3.25 2.70 1.35 1.45 1.25
1576 Barnechea - La Calera sâm 23:55 2.35 3.20 2.70 1.38 1.45 1.25
1577 U.Espanola - U.Catolica sâm 23:55 2.55 3.20 2.45 1.45 1.40 1.25

FOTBAL Columbia - Liga Postobon II

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2931 Atletico Huila - Itagui Ditaires sâm 23:15 2.50 3.20 2.60 1.40 1.42 1.28
2936 Envigado - Deportes Tolima sâm 23:15 2.45 3.20 2.60 1.40 1.42 1.28
2937 Dep.Equidad - Millonarios FC sâm 23:55 2.25 3.20 2.90 1.32 1.52 1.28
2939 Uniautonoma FC - Club Atletico Junior sâm 23:55 6.50 3.90 1.45 2.45 1.05 1.18
2938 Deportivo Pasto - Independiente Medellin sâm 23:55 3.50 3.30 1.95 1.70 1.22 1.25

FOTBAL Peru Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1922 Leon de Huanuco - Cienciano sâm 20:00 1.75 3.30 4.20 1.15 1.85 1.25
1941 Juan Aurich - Union Comercio sâm 22:00 1.40 4.20 7.10 1.05 2.60 1.15
1950 U.Cesar Vallejo - Sporting Cristal sâm 22:30 1.85 3.35 3.65 1.20 1.75 1.25
1951 Univ.San Martin - Cajamarca sâm 23:00 1.90 3.25 3.60 1.20 1.70 1.25

FOTBAL Guatemala Liga Nacional

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1007 Comunicaciones - Coatepeque sâm 23:55 1.35 4.30 7.60 1.02 2.80 1.15
1008 Marquense - Suchitepequez sâm 23:55 1.60 3.40 5.40 1.08 2.10 1.25
1020 Xelaju - Halcones sâm 23:55 1.50 3.70 5.80 1.06 2.30 1.20

FOTBAL China Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1638 Dalian Aerbing FC - Hangzhou L. sâm 14:00 2.30 3.20 2.80 1.35 1.50 1.25
1639 Changchun Y. - Beijing G. sâm 14:30 3.85 3.50 1.80 1.82 1.18 1.22
1640 Guangzhou R&f FC - Tianjin Taida sâm 14:30 1.65 3.40 4.80 1.10 2.00 1.22
1642 Guizhou R - Jiangsu S. sâm 14:35 2.20 3.20 2.90 1.30 1.55 1.25
1641 Shanghai Shenhua - Shanghai Shenxin sâm 14:45 1.50 3.50 6.40 1.05 2.30 1.20

FOTBAL Japonia J-League 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3825 Ehime - Sapporo sâm 13:00 2.70 3.05 2.45 1.40 1.35 1.30
3826 Okayama - Tochigi sâm 13:00 2.35 3.05 2.85 1.35 1.45 1.30
3827 Jef Utd. - V-Varen Nagasaki sâm 13:00 2.20 3.05 3.05 1.30 1.50 1.30
3828 Kyoto - Fukuoka sâm 13:00 1.85 3.35 3.65 1.20 1.75 1.25
3829 R.Kumamoto - Mito Hollyhock sâm 13:00 2.60 3.00 2.55 1.40 1.40 1.30
3830 Shonan B. - Toyama sâm 13:00 1.25 5.00 10.70 - 3.40 1.10

FOTBAL Cupa Belarus

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4066 FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk sâm 14:30 6.40 5.30 1.30 2.90 1.05 1.05
4057 FC Baranovichi - Brest sâm 17:00 5.30 4.20 1.45 2.35 1.05 1.12
4065 FC Volna Pinsk - FC Isloch sâm 17:30 2.80 3.20 2.20 1.50 1.30 1.25
4058 Gomelzheldortrans - Slavia M. sâm 18:00 5.50 4.00 1.45 2.35 1.05 1.15
4059 Gorodeya - Zhodino sâm 18:00 5.50 4.00 1.45 2.35 1.05 1.15
4064 FC Smorgon - FC Dnepr Mogilev sâm 18:00 4.60 4.00 1.50 2.15 1.10 1.15

FOTBAL Kazahstan Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2943 Ordabasy Shymkent - Taraz sâm 15:00 1.40 4.00 6.50 1.03 2.50 1.15
2944 FC Irtysh Pavlodar - FC Aktobe sâm 16:00 3.50 3.45 1.85 1.75 1.20 1.20
2951 FC Kaisar Kyzylorda - FC Zhetysu sâm 16:00 2.00 3.20 3.10 1.25 1.60 1.25

TENIS ATP - Simplu: Atlanta (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1021 J.Isner - J.Sock sâm 22:00 1.55 2.30
1022 D.Sela - B.Becker sâm 23:55 1.95 1.75
Suprafata de joc - hard!

TENIS ATP - Dublu: Atlanta (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1023 King K./Venus M. - Johnson S./Querrey S. sâm 19:30 2.90 1.35
1024 Pospisil V./Sock J. - Barrientos N./Estrella V. sâm 23:55 1.25 3.50
Suprafata de joc - hard!

TENIS ATP - Simplu: Gstaad (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1025 R.Haase - J.Monaco sâm 12:30 2.70 1.40
1026 F.Verdasco - P.Andujar sâm 16:00 1.55 2.30
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ATP - Dublu: Gstaad (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1029 Bagnis F./Delbonis F. - Begemann A./Haase R. sâm 14:00 2.30 1.55
1031 Junaid R./Mertinak M. - Andujar P./Monaco J. sâm 18:00 1.90 1.80
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ATP - Simplu: Kitzbuhel - Calificari, zgura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1080 R.Bellotti - A.Bolt sâm 13:00 2.40 1.50
1073 A.Erler - H.Laaksonen sâm 13:00 10.99 1.01
1074 A.Ghem - R.Olivo sâm 13:00 2.10 1.65
1079 J.Kovalik - D.Bar sâm 13:00 1.08 6.30
1081 M.Gonzalez - B.Trinker sâm 14:30 1.10 5.80
1082 W.Leite - M.Pavic sâm 14:30 2.40 1.50

TENIS ATP - Simplu: Umag (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1046 M.Cilic - T.Robredo sâm 18:30 1.50 2.40
1047 F.Fognini - P.Cuevas sâm 20:00 1.60 2.15
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ATP - Dublu: Umag (Croatia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1048 Cermak F./Rosol L. - Lajovic D./Skugor F. sâm 22:00 1.50 2.40
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ATP - Simplu: Washington - Calificari, asfalt

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1083 A.Benneteau - I.Marchenko sâm 17:00 4.75 1.15
1086 Y.Bhambri - S.Bangoura sâm 17:00 1.25 3.50
1084 M.Copil - S.Myneni sâm 17:00 1.35 3.00
1085 S.Groth - S.Kozlov sâm 17:00 1.20 4.00
1093 Y.Sugita - T.Garanganga sâm 17:00 1.30 3.20
1094 J.Arconada - M.Llodra sâm 18:30 10.99 1.01
1095 J.Donaldson - G.Lama sâm 18:30 1.50 2.40
1097 R.Ginepri - S.Diez sâm 18:30 1.40 2.75
1098 R.Ram - M.Shabaz sâm 18:30 1.18 4.20
1096 J.Shane - Z.Zhang sâm 18:30 7.70 1.05
1099 Al.Kuznetsov - R.Shane sâm 20:00 1.10 5.80
1100 S.Singh - E.Gomez sâm 20:00 3.20 1.30

TENIS WTA - Simplu: Stanford - Calificari, asfalt

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1101 D.Gavrilova - P.Kania sâm 20:00 1.70 2.00
1102 M.Lucic B. - R.Kops-Jones sâm 20:00 1.08 6.20
1111 A.Kudryavtseva - N.Osaka sâm 21:30 1.35 3.00
1112 A.Parra S. - P.Martic sâm 21:30 1.85 1.85
1114 M.Gordon - S.Vickery sâm 23:00 9.00 1.03
1113 A.Wozniak - C.Doyle sâm 23:00 1.01 10.99

TENIS WTA - Simplu: Washington - Calificari, asfalt

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1117 M.Larcher de B. - S.Dubois sâm 20:00 1.40 2.75
1121 S.Marand - H.Kuwata sâm 20:00 1.90 1.80
1118 O.Rogowska - J.Coin sâm 20:00 1.45 2.55
1124 T.A.Black - L.Chirico sâm 21:30 2.30 1.55
1122 A.Mueller - T.Townsend sâm 21:30 6.20 1.08
1125 T.Paszek - E.Webley S. sâm 21:30 1.15 4.75
1123 Ar.Rodionova - G.Dabrowski sâm 21:30 2.75 1.40
1126 T.Smitkova - P.Rampre sâm 21:30 1.08 6.20

TENIS WTA - Dublu: Baku (Azerbaijan)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1129 Olaru I.R./Peer S. - Schiavone F./Voegele S. sâm 13:00 1.70 2.00
Suprafata de joc - hard!

TENIS Challenger - Simplu (M): Lexington (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1133 W.Odesnik - J.Ward sâm 23:00 1.50 2.40
1134 T.Kokkinakis - J.Duckworth sâm 23:55 1.95 1.75
Suprafata de joc - hard!

TENIS Challenger - Simplu (F): Nanchang (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1149 L.Kumkhum - F.Liu sâm 14:00 1.35 2.90
Suprafata de joc - hard!

TENIS Challenger - Dublu (F): Nanchang (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1150 Adamczak M./Zheng S. - Chan C-W./Xu Y-F. sâm 13:00 1.80 1.90
Suprafata de joc - hard!

TENIS Challenger - Simplu (M): Oberstaufen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1200 M.Berrer - R.Marcora sâm 12:30 1.50 2.40
Suprafata de joc - zgura!

TENIS Challenger - Simplu (M): Tampere (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1215 P.Krstin - D.Goffin sâm 13:30 6.45 1.08
1216 J.Nieminen - G.Lapentti sâm 15:00 1.15 4.75
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Tallinn (Estonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1794 V.Ivanov - J.Podzus sâm 14:00 1.80 1.80
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Troyes (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1795 L.Rochette - J.Marie sâm 15:30 3.20 1.25
1796 M.Hamou - G.Jacq sâm 17:00 1.55 2.15
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Aarhus (Danemarca)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1712 V.Manafov - C.Lindell sâm 13:30 2.15 1.55
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Denia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1741 D.Vega H. - M.Banes sâm 17:30 2.15 1.55
1743 R.Ojeda - P.Cachin sâm 19:00 2.05 1.60
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Dublin (Irlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1745 J.Milton - E.Corrie sâm 16:30 1.90 1.70
Suprafata de joc - carpeta!

TENIS ITF - Simplu (M): Essen (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1782 M.Netuschil - P.Torebko sâm 15:00 4.15 1.15
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Fano (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1783 J.Kubler - D.Giorgini sâm 17:00 1.55 2.15
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Heist (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1784 J.Cagnina - J.Saez sâm 15:00 1.35 2.70
1785 J.Merckx - O.Rochus sâm 17:00 4.15 1.15
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Chaco (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1740 V.Florez - F.Mantilla sâm 19:00 1.40 2.50
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Pitesti (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1793 M.Bourgue - C.Fortuna sâm 12:30 1.30 2.90
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Bad Waltersdorf (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1724 D.Novak - D.Lojda sâm 12:30 2.25 1.50
1725 F.Horansky - K.Beck sâm 12:30 2.35 1.45
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F):Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1830 B.Njuki - P.Payet sâm 21:00 2.70 1.35
1831 N.Cavaday - V.Strakhova sâm 21:00 1.27 3.10
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (F): Horb (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1813 J.Maleckova - V.Bosio sâm 14:00 1.40 2.50
1814 P.Krejsova - C.Daniels sâm 16:00 1.60 2.05
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Istanbul (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1815 L.Brouleau - A.Saitova sâm 12:30 1.40 2.50
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (F): Les Contamines-Montjoie (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1817 C.Paquet - T.Morderger sâm 15:30 1.65 1.98
1823 A.Bolsova - K.Boulter sâm 17:00 1.50 2.25
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (F): Lexington (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1824 N.Gibbs - I.Falconi sâm 23:00 1.50 2.25
1825 M.Oudin - M.Brengle sâm 23:55 1.65 1.98
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (F): Viserba (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1843 J.Paolini - A.Remondina sâm 22:00 1.90 1.70
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Palic (Serbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1827 E.Ianchuk - M.Kubicikova sâm 14:00 1.75 1.85
1829 A.Bukta - I.Bara sâm 16:00 1.55 2.15
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Tampere (Finlanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1837 A.Pivovarova - A.Nancarrow sâm 12:30 1.50 2.25
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Sobota/Rokietnica (Polonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1832 S.Vogt - S.Karatantcheva sâm 14:00 2.05 1.60
1833 R.Voracova - K.Kucova sâm 15:30 2.05 1.60
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Valladolid (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1839 E.Perez - L.Pous Tio sâm 13:00 6.30 1.05
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (F): Campos Do Jordao (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1809 A.Koch B. - G.Perez R. sâm 15:30 1.20 3.60
1810 E.Piai - N.Rossi sâm 15:30 2.90 1.30
1811 G.Ce - N.Kurata sâm 15:30 1.35 2.70
1812 J.Gomide - A.S.Sanchez sâm 15:30 8.25 1.01
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (F): Maaseik (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1826 B.Van de Velde - Q.Lemoine sâm 15:00 4.58 1.12
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Austin (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1805 M.Weatherholt - N.Baric sâm 18:30 1.55 2.15
1807 U.Arconada - K.Chen sâm 20:00 1.70 1.90
Suprafata de joc - hard!

BASCHET Meci amical intertari (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1255 Franta - China sâm 17:15 1.03 24.00 10.15 - 7.13

BASCHET Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1256 Israel - Cehia sâm 13:00 1.60 15.00 2.38 1.45 2.06
1257 Rusia - Rusia B sâm 15:00 1.08 21.00 7.27 1.03 5.40
1284 Canada - Georgia sâm 18:15 1.70 15.00 2.19 1.53 1.91
1380 Polonia - Muntenegru sâm 18:30 2.99 16.00 1.40 2.52 1.29
1286 Bulgaria - Ungaria sâm 18:30 1.60 15.00 2.38 1.45 2.06
1384 Lituania - Letonia sâm 19:00 1.25 18.00 3.91 1.17 3.21
1385 Portugalia - Austria sâm 20:45 2.38 15.00 1.60 2.06 1.45
1386 Italia - Macedonia sâm 21:00 2.48 16.00 1.55 2.15 1.41
1387 Slovenia - Ucraina sâm 21:00 1.20 18.00 4.50 1.12 3.60

BASCHET Eurobaschet U18 - Preliminar

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2418 Franta - Croatia sâm 14:00 2.15 15.00 1.70 1.91 1.53
2419 Serbia - Spania sâm 14:00 1.85 15.00 1.98 1.65 1.75
2420 Italia - Polonia sâm 16:15 1.20 18.00 4.50 1.12 3.60
2421 Muntenegru - Rusia sâm 16:15 1.55 16.00 2.48 1.41 2.15
2422 Belgia - Letonia sâm 18:30 2.11 15.00 1.75 1.85 1.57
2423 Bosnia Hert. - Cehia sâm 18:30 1.10 20.00 6.58 1.04 4.95
2425 Anglia - Lituania sâm 20:45 12.34 25.00 1.01 8.26 -
2426 Turcia - Grecia sâm 20:45 1.70 15.00 2.19 1.53 1.91

BASCHET EUROPA: CE U18 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1405 Lituania - Turcia sâm 16:00 1.60 15.00 2.38 1.45 2.06
1400 Italia - Olanda sâm 16:00 1.35 17.00 3.21 1.25 2.70
1406 Belgia - Croatia sâm 18:15 1.25 18.00 3.91 1.17 3.21
1407 Grecia - Suedia sâm 18:15 1.65 15.00 2.28 1.49 1.98
1432 Slovenia - Polonia sâm 20:30 2.62 16.00 1.50 2.25 1.37
1430 Franta - Serbia sâm 20:30 1.75 15.00 2.11 1.57 1.85
1434 Spania - Rusia sâm 22:45 1.50 16.00 2.62 1.37 2.25
1433 Cehia - Portugalia sâm 22:45 1.90 15.00 1.93 1.69 1.71

BASCHET EUROPA: CE U18 B (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1435 Finlanda - Anglia sâm 13:30 1.40 16.00 2.99 1.29 2.52
1437 Muntenegru - Bulgaria sâm 15:45 1.70 15.00 2.19 1.53 1.91
1436 Islanda - Danemarca sâm 15:45 1.55 16.00 2.48 1.41 2.15
1442 Romania - Irlanda sâm 18:00 1.40 16.00 2.99 1.29 2.52
1441 Estonia - Israel sâm 18:00 3.21 17.00 1.35 2.70 1.25
1454 Ungaria - Letonia sâm 20:15 1.10 20.00 6.58 1.04 4.95
1452 Bosnia Hert. - Ucraina sâm 20:15 1.80 15.00 2.05 1.61 1.80

BASCHET Campionatul Sud-American

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2325 Paraguay - Ecuador sâm 20:00 1.01 25.00 12.34 - 8.26
2327 Chile - Peru sâm 22:30 1.10 20.00 6.58 1.04 4.95

BASCHET WNBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2304 Seattle Storm - Los Angeles Sparks sâm 23:00 2.35 15.00 1.65 2.03 1.49
Timp regulamentar!

BASCHET Australia : SEABL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2335 NW Tasmania - Canberra sâm 12:30 1.05 23.00 8.68 - 6.30
2336 Sandringham - Ballarat sâm 12:30 1.80 15.00 2.05 1.61 1.80
2334 Nunawading - Knox sâm 12:45 1.03 24.00 10.15 - 7.13
2330 Albury Wodonga - Dandenong sâm 13:00 5.29 19.00 1.15 4.14 1.08

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1457 Dinamo Minsk - St.Petersburg sâm 17:00 3.84 4.30 1.65 2.03 - -
Meciurile se pot juca si pe teren neutru!

HOCHEI Hochei pe Iarba (M) - Commonwealth Games

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3910 Malaezia - Canada sâm 13:00 1.65 4.50 3.50 - 1.98 -

HANDBAL World Championship U18 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2647 Japonia U18 (F) - Ungaria U18 (F) sâm 12:45 6.00 13.00 1.15 4.10 -
2648 Rusia U18 (F) - Norvegia U18 (F) sâm 15:00 1.30 11.00 3.95 - 2.90
2659 Germania U18 (F) - Argentina U18 (F) sâm 16:00 1.01 19.00 12.00 - 8.00
2660 Tunisia U18 (F) - Olanda U18 (F) sâm 16:00 14.00 19.00 1.01 8.25 -
2662 China U18 (F) - Franta U18 (F) sâm 17:15 11.00 17.00 1.03 7.00 -
2663 Kazakhstan U18 (F) - Brazilia U18 (F) sâm 18:15 12.00 19.00 1.01 8.25 -
2664 Macedonia U18 (F) - Uzbekistan U18 (F) sâm 18:15 1.02 18.00 11.00 - 7.50
2665 Croatia U18 (F) - Angola U18 (F) sâm 19:30 1.25 12.00 4.35 - 3.20
2666 Danemarca U18 (F) - Romania U18 (F) sâm 20:30 1.35 11.00 3.50 - 2.50
2669 Suedia U18 (F) - Coreea de S. U18 (F) sâm 20:30 2.10 8.00 1.90 1.70 1.50
2670 Portugalia U18 (F) - Muntenegru U18 (F) sâm 21:45 2.10 8.00 1.90 1.70 1.50
Se joaca in Macedonia!

VOLEI European League (M): Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2992 Muntenegru - Grecia sâm 18:00 1.30 3.20

VOLEI World Grand Prix (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2950 Kazakhstan - Croatia sâm 15:00 3.20 1.30
2952 Bulgaria - Kenya sâm 23:30 1.15 4.75
2954 Polonia - Canada sâm 23:40 1.10 5.80

BASEBALL SUA - MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3130 NY Yankees - Toronto sâm 20:05 1.65 2.20
3132 Chicago Cubs - ST. Louis Cardinals sâm 23:05 1.85 1.95
3134 Seattle - Baltimore sâm 23:10 1.85 1.95

POLO European Championship: Locurile 5-6

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1466 Grecia - Croatia sâm 14:30 4.00 8.00 1.35 2.70 -

POLO European Championship: Locurile 7-12

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1479 Romania - Spania sâm 13:00 4.60 8.00 1.30 2.90 -

POLO European Championship (F): Finala Mare

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1484 Spania - Olanda sâm 19:00 1.75 6.00 2.65 1.35 1.90

POLO European Championship (F): Finala Mica

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1485 Italia - Ungaria sâm 17:30 3.00 6.50 1.60 2.05 1.28

DARTS World Matchplay 2014

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1486 M.Van Gerwen - S.Whitlock sâm 21:00 1.20 - 4.00
1488 P.Taylor - G.Anderson sâm 22:30 1.40 - 2.75

RUGBY Romania Super Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1465 Baia Mare - Farul sâm 17:00 1.35 25.00 3.00 1.28 2.70

RUGBY Europa Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3928 London Broncos - Hull KR sâm 17:00 7.60 35.00 1.05 6.20 -

RUGBY Australia: NRL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3936 Canterbury - North Queensland Cowboys sâm 12:30 1.55 20.00 2.40 1.44 2.15

RUGBY Rugby Union Super Rugby: Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3683 NSW Waratahs - Brumbies sâm 12:30 1.35 21.00 3.10 1.25 2.70

UFC Fight Night: Robbie Lawler VS. Matt Brown

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2969 Juliana Lima (F) - Joanna Jedrzejczyk (F) sâm 23:00 2.90 1.35
2490 Steven Siler - Noad Lahat sâm 23:00 1.40 2.70
2491 Akbarh Arreola - Tiago Trator sâm 23:00 2.55 1.45
2494 Andreas Stahl - Gilbert Burns sâm 23:00 2.15 1.60
2497 Daron Cruickshank - Jorge Masvidal sâm 23:55 2.70 1.40
2498 Mike De La Torre - Brian Ortega sâm 23:55 2.15 1.60
2504 Josh Thomson - Bobby Green sâm 23:55 1.35 2.90
2515 Hernani Perpetuo - Tim Means sâm 23:55 2.70 1.40
2603 Kyle Kingsbury - Patrick Cummins sâm 23:55 2.15 1.60
3007 Anthony Johnson - Antonio Rogerio Nogueira sâm 23:55 1.20 4.00
3008 Robbie Lawler - Matt Brown sâm 23:55 1.30 3.20
Sap Center , San Jose, California (SUA)

BOX Cruiserweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3037 Ola Afolabi - Anthony Caputo Smith sâm 23:55 1.03 34.00 9.00

BOX Super Featherweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
2975 Liam Walsh - Kevin Hooper sâm 20:00 1.17 25.00 4.55

BOX Heavyweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
2987 Eddie Chambers - Marcelo Luiz Nascimento sâm 19:00 1.05 29.00 8.00
3039 Tyson Fury - Alexander Ustinov sâm 23:00 1.15 25.00 4.90
3004 Mike Perez - Bryant Jennings sâm 23:55 2.50 21.00 1.50

BOX Light Heavyweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3006 Roy Jones Jr. - Courtney Fry sâm 20:00 1.15 25.00 4.90

BOX Lightweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3014 Terry Flannigan - Martin Gethin sâm 22:00 1.25 23.00 3.70
British Title Match

BOX Middleweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3016 Chris Eubank Jr. - Ivan Jukic sâm 21:00 1.01 34.00 10.00
3107 Billy Joe Saunders - Emanuele Blandamura sâm 23:55 1.13 - 5.90
Billy Joe Saunders - Emanuele Blandamura for EBU Title Match ; Gennady Golovkin - Daniel Geale for IBO Title Match

BOX Light Middleweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3017 Liam Smith - Jason Welborn sâm 22:00 1.08 34.00 6.40
3027 Glen Tapia - Salim Narbi sâm 23:55 1.01 34.00 10.00
Liam Smith Vs Jason Welborn for British Title Match

BOX Welterweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3012 Aik Shakhnazaryan - Ramon de la Cruz sâm 20:00 1.01 30.00 12.00

BOX Light Welterweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3030 Thomas Stalker - Ben Wager sâm 20:00 1.02 27.00 10.00

BOX Super Middleweight

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3038 Robert Stieglitz - Sergey Khomitsky sâm 23:00 1.17 25.00 4.70
3120 Gennady Golovkin - Daniel Geale sâm 23:55 1.10 - 6.50
Robert Stieglitz - Sergey Khomitsky for WBO Inter-Continental Title

FOTBAL PE PLAJA Turneu Portugalia

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1535 Japonia - Ungaria sâm 15:00 1.70 5.00 3.10 1.25 1.90
1565 Portugalia - SUA sâm 16:15 1.12 9.00 9.30 - 4.50

FOTBAL AUSTRALIAN Australia: AFL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3877 Hawthorn H. - Sydney Swans sâm 12:40 1.80 1.80

CRICHET Regatul Unit: One-Day Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3854 Derbyshire - Hampshire sâm 12:30 2.70 - 1.35
3855 Glamorgan - Middlesex sâm 12:30 1.90 - 1.70
3856 Lancashire - Yorkshire sâm 16:00 1.85 - 1.75

CRICHET America Centrala si de Nord: Caribbean Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
3819 Trinidad Tobago - Jamaica sâm 19:00 1.85 - 1.75
3831 Barbados - Guyana sâm 23:00 1.85 - 1.75
Pentru calcularea pronosticului Final se tine cont de puncte. Nu se tine cont de Runs/Wickets!