FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4236 Cota C./Tenis.V.Pospisil - K.Anderson mie 18:00 3.75 - 1.40 - - -
4240 Cota C./Tenis.A.Petkovic - B.Bencic mie 18:00 2.00 - 2.00 - - -
4238 Cota C./Tenis.M.Niculescu - A.Bogdan mie 19:30 1.55 - 3.00 - - -
4233 Cota C./Tenis.B.Paire - M.Baghdatis mie 19:30 2.65 - 1.65 - - -
4239 Cota C./Tenis.C.Wozniacki - S.Kuznetsova mie 20:00 2.80 - 1.55 - - -
4237 Cota C./Tenis.J.Konta - T.Pironkova mie 20:00 1.40 - 3.75 - - -
4167 Cota C./Cehia - Armenia mie 20:15 1.60 3.95 7.30 1.13 2.55 1.27
4168 Cota C./Norvegia - Belarus mie 20:30 1.80 3.55 5.45 1.17 2.15 1.33
4226 Cota C./Tenis.N.Almagro - P.Cuevas mie 21:00 2.30 - 1.75 - - -
4234 Cota C./Tenis.G.Pella - M.Youzhny mie 21:00 2.65 - 1.65 - - -
4169 Cota C./Steaua B - CSMS IASI mie 21:00 1.90 3.60 4.90 1.23 2.05 1.35
4170 Cota C./Turcia - Rusia mie 21:15 2.70 3.40 3.30 1.47 1.65 1.45
4241 Cota C./Handbal.Rhein-Neckar - SC Magdeburg mie 21:15 1.50 10.00 4.00 1.30 2.95 -
4235 Cota C./Tenis.J.Sock - M.Zverev mie 23:00 1.45 - 3.50 - - -
Pe bilet vor fi jucate minim 6 meciuri (Cota Challenge + 5 evenimente minim),Cota Challenge nu se poate combina cu meciul de baza!Se poate combina cu orice alt meci din oferta,fara restrictie de cota!

FOTBAL Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3919 Estonia - Malta mie 18:30 1.55 3.60 7.00 1.08 2.35 1.25
3917 Czech Republic - Armenia mie 20:15 1.50 3.85 7.20 1.08 2.50 1.22
3923 Norway - Belarus mie 20:30 1.70 3.45 5.35 1.12 2.10 1.28
3922 Lebanon - Jordan mie 21:00 2.65 3.20 2.65 1.45 1.45 1.32
3918 Denmark - Liechtenstein mie 21:00 1.08 10.00 25.00 - 7.10 1.03
3925 Turkey - Russia mie 21:15 2.60 3.30 3.20 1.42 1.60 1.40
3916 Albania - Morocco mie 21:30 2.50 2.95 3.10 1.35 1.50 1.35
3920 Germany - Finland mie 21:45 1.20 6.00 12.50 - 4.00 1.10
3921 Ireland - Oman mie 21:45 1.25 5.10 12.00 1.02 3.55 1.15
Meciurile se pot disputa si pe teren neutru. Timp regulamentar..

FOTBAL Romania Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3546 FC Steaua Bucuresti - CSM Iasi mie 21:00 1.80 3.50 4.80 1.18 2.00 1.30

FOTBAL Spania - Copa del Rey

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3948 Andorra CF - Hercules mie 19:00 11.50 4.70 1.25 3.30 - 1.12
3951 Caudal Deportivo - Burgos mie 19:00 2.35 3.15 2.95 1.35 1.50 1.30
3959 Cirbonero - Ponferradina mie 20:00 4.95 3.25 1.75 1.95 1.12 1.30
3946 Amorebieta - Socuellamos mie 21:00 2.35 3.15 2.90 1.35 1.50 1.30
3968 Sestao - Villa Santa Brigida mie 21:00 1.45 3.90 7.00 1.05 2.50 1.20
3966 Saguntino - Formentera mie 21:00 2.00 3.15 3.75 1.20 1.70 1.30
3950 Boiro - Guijuelo mie 21:00 2.80 3.10 2.50 1.45 1.38 1.30
3963 Laredo - Leonesa mie 21:30 4.25 3.30 1.80 1.85 1.15 1.25
3964 Lleida - Prat mie 21:30 1.95 3.25 3.80 1.20 1.75 1.28
3949 Barakaldo - Zamudio mie 21:30 1.40 4.20 7.10 1.05 2.60 1.18
3958 CD Calahorra - UD Logrones mie 21:30 4.00 3.25 1.90 1.80 1.20 1.30
3960 Cornella - San Sebastian Reyes mie 21:45 1.45 3.90 7.00 1.05 2.50 1.20
3965 Lorca Deportiva - La Hoya Lorca mie 21:45 5.70 3.55 1.60 2.15 1.10 1.25
3961 Extremadura UD - Mancha mie 22:00 2.00 3.20 3.70 1.22 1.70 1.30
3962 Ferrol - Zamora mie 22:00 1.40 4.20 7.20 1.05 2.65 1.15
3945 Albacete - R. Union mie 22:00 2.10 3.05 3.55 1.22 1.60 1.30
3969 Toledo - Conquense mie 22:30 1.50 3.75 6.50 1.05 2.35 1.20
3967 Sanluqueno - Murcia mie 22:30 3.90 3.10 1.95 1.70 1.20 1.30
Turul I! Un singur meci!

FOTBAL Cupa Italiei Lega Pro

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3888 Racing Roma - Lupa Roma mie 18:30 4.50 3.45 1.70 1.95 1.15 1.22

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4245 Beira Mar - Moreirense mie 20:00 6.30 4.70 1.35 2.70 1.05 1.10
4302 Alcorcon - Rayo Vallecano mie 21:00 2.50 3.20 2.50 1.40 1.40 1.25
Meciurile se pot juca pe teren neutru! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize a cate 40 sau 45 min., se va omologa cu cota 1.

FOTBAL Meci amical intertari tineret U17 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3693 Austria U17 - Croatia U17 mie 19:00 2.15 3.30 3.00 1.30 1.55 1.25

FOTBAL Tara Galilor: Premier

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3912 Bangor - Newtown mie 21:45 2.30 3.30 2.80 1.35 1.50 1.25
3913 Cardiff Metropolitan - TNS mie 21:45 13.00 6.70 1.15 4.40 - 1.05
3914 Druids - Connahs Q. mie 21:45 4.20 3.60 1.70 1.95 1.15 1.20
3915 Rhyl - Aberystwyth mie 21:45 3.50 3.50 1.90 1.75 1.22 1.22

FOTBAL Anglia Football League Trophy

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3616 Notts County - Hartlepool mie 21:45 2.10 3.30 3.30 1.30 1.65 1.25
In caz de egalitate nu se vor juca prelungiri. Meciul se va decide la lov.de departajare!

FOTBAL Franta - Camp National U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4256 Caen U19 - Le Havre U19 mie 18:00 2.40 3.80 2.30 1.45 1.42 1.15

FOTBAL Cehia Druha Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3899 Vitkovice - Prostejov mie 18:00 1.75 3.35 4.30 1.15 1.85 1.25

FOTBAL Irlanda de Nord - Premier (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4193 Cliftonville (F) - Derry City (F) mie 21:30 1.03 11.00 20.00 - 7.00 -
4242 Crusaders N.S. (F) - Sion S. (F) mie 21:30 1.90 4.25 2.85 1.30 1.70 1.12
4243 Glentoran (F) - Linfield (F) mie 21:30 14.50 10.85 1.05 6.20 - -
4244 Mid Ulster (F) - Newry City (F) mie 21:30 4.74 4.50 1.50 2.25 1.11 1.12

FOTBAL Suedia Superettan

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3910 Varbergs - Orgryte mie 20:00 2.30 3.30 2.90 1.35 1.52 1.28

FOTBAL AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3930 Coritiba (Bra) - Vitoria (Bra) mie 23:00 1.70 3.50 4.70 1.15 2.00 1.25
4115 Chapecoense-SC (Bra) - Cuiaba Esporte (Bra) mie 23:59 1.35 4.30 8.50 1.03 2.85 1.15
4119 Flamengo RJ (Bra) - Figueirense (Bra) mie 23:59 1.40 4.20 7.50 1.05 2.70 1.18
4120 Sport Recife (Bra) - Santa Cruz (Bra) mie 23:59 2.10 3.20 3.40 1.25 1.65 1.30
Turul 2! Retur!

FOTBAL Spania: Cupa Federatiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3256 Betis B - CF Algeciras mie 19:30 1.60 3.60 4.70 1.10 2.00 1.18
3612 Constancia - UE Alcudia mie 20:30 2.00 3.30 3.25 1.25 1.60 1.22
3672 Varea - Logrones mie 20:30 2.75 3.40 2.40 1.51 1.39 1.27
3431 Burlades - Valle de Egues mie 21:00 2.20 3.20 2.90 1.30 1.50 1.25
3508 CD Itaroa Huarte - AD San Juan mie 21:00 2.80 3.55 2.10 1.55 1.32 1.20
3211 Alondras - Pontevedra mie 21:00 4.40 3.20 1.75 1.85 1.12 1.25
3254 AS Pontes - Compostela mie 21:00 2.40 3.40 2.50 1.40 1.42 1.20
3593 Club Haro Dep. - Naxara CD mie 21:15 2.10 3.60 2.80 1.32 1.55 1.20

FOTBAL Germania Oberliga - Rheinland

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5949 Borussia Neunkirchen - Arminia Ludwigshafen mie 19:15 1.60 4.20 4.00 1.15 2.05 1.12
5950 FSV Salmrohr 1921 - TUS Koblenz mie 19:15 1.65 4.00 3.75 1.18 1.90 1.15
5951 FV Diefflen - TSG Pfeddersheim mie 19:15 2.15 4.00 2.55 1.40 1.55 1.15
5952 SV Saar 05 - Rochling Volklingen mie 19:15 2.20 3.80 2.55 1.38 1.50 1.18
5953 SV Gonsenheim - FSV Jaegersburg mie 20:00 1.70 4.00 3.60 1.20 1.85 1.15
5954 TSV Schott Mainz - SV Morlautern mie 20:00 1.75 4.00 3.45 1.20 1.85 1.15
5955 TuS Mechtersheim - SC Hauenstein mie 20:00 1.65 4.00 3.90 1.15 1.95 1.15
5956 Pirmasens II - FC Karbach mie 20:30 2.50 3.75 2.25 1.50 1.40 1.18

FOTBAL Germania Oberliga - Baden Wuerttemberg

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6017 Bahlinger - Neckarsulm Sport Union mie 19:00 1.45 4.50 5.00 1.10 2.35 1.10
6018 Ravensburg - SC Freiburg II mie 19:00 2.20 4.00 2.45 1.40 1.50 1.15
6019 Spvgg Neckarelz - Karlsruher II mie 19:00 4.80 4.40 1.45 2.30 1.10 1.12
6021 Oberachern - Balingen mie 19:00 2.15 4.00 2.55 1.40 1.55 1.15
6022 Spielberg - FSV Hollenbach mie 19:00 2.00 4.00 2.75 1.32 1.60 1.15
6023 FSV 08 Bissingen - 1 Cfr Pforzheim mie 19:30 2.20 3.60 2.65 1.35 1.50 1.20
6024 SV Sandhausen II - Goeppinger SV mie 19:30 2.50 3.70 2.25 1.50 1.40 1.18
6025 Walldorf - Offenburger FV mie 20:00 1.65 4.00 3.75 1.18 1.90 1.15

FOTBAL Germania Regionala Sudvest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3867 Stuttgart II - Watzenborn mie 20:00 1.70 3.80 4.00 1.18 1.95 1.20
3868 TSV Steinbach - Mannheim mie 20:30 2.65 3.20 2.45 1.45 1.38 1.25

FOTBAL Cehia - Krajsky prebor

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4034 Bruntal - Senov mie 18:00 2.40 3.60 2.40 1.42 1.42 1.20
4036 Koberice - Bohumin mie 18:00 2.40 3.60 2.40 1.42 1.42 1.20
4048 Polanka - FC Irp Cesky T. mie 18:00 2.50 3.40 2.40 1.42 1.40 1.20
4049 Vendryne - Detmarovice mie 18:00 4.40 4.00 1.55 2.10 1.12 1.15

FOTBAL Muntenegru: Liga II

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4280 Ibar - Cetinje mie 17:30 1.50 3.65 5.85 1.06 2.25 1.19
4281 Mornar - Kom mie 17:30 2.00 3.20 3.30 1.22 1.60 1.25
4282 OFK Igalo 1929 - Otrant Ulcinj mie 17:30 2.25 3.25 2.80 1.32 1.50 1.25

FOTBAL SUA - Soccer League (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4287 Boston (F) - Houston Dash (F) mie 23:59 2.75 3.40 2.20 1.50 1.32 1.20

FOTBAL Danemarca - Liga 3F (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4252 Ballerup S. (F) - Brondby (F) mie 19:15 15.60 12.80 1.03 7.00 - -
4253 IK Skovbakken (F) - Fortuna Hjorring (F) mie 19:15 11.00 9.00 1.10 4.90 - -
4254 Kolding BK (F) - Odense Q (F) mie 19:15 2.00 4.25 2.60 1.35 1.60 1.12
4255 Varde (F) - Vejle BK mie 19:30 2.55 3.40 2.35 1.45 1.38 1.20

FOTBAL Cupa Danemarcei

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3877 Lyseng - Horsens mie 18:00 26.00 14.00 1.01 8.20 - -
3878 Lystrup - Randers FC mie 18:30 26.00 14.00 1.01 8.20 - -
3879 OKS Odense - Viborg mie 18:30 13.00 7.50 1.10 4.70 - 1.02
3880 VB 1968 - F. Amager mie 18:30 30.00 15.00 1.01 8.25 - -
3871 B 1908 - Marienlyst mie 18:30 4.00 3.90 1.70 1.95 1.18 1.18
3872 B 1909 - Skive mie 18:30 15.00 8.00 1.10 5.25 - -
3874 Fredensborg - Helsingor mie 18:30 4.70 3.80 1.60 2.10 1.12 1.20
3875 Frederiksvaerk - Lyngby mie 18:30 26.00 14.00 1.01 8.20 - -
3876 Harby Flemlose - Esbjerg mie 18:30 30.00 15.00 1.01 8.25 - -
3870 Aalborg Freja - Aarhus mie 19:00 26.00 14.00 1.01 8.20 - -
Turul 2! Un singur meci!

FOTBAL Islanda - Urvalsdeild (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3683 IA Akranes (F) - IBV Vestmanna. (F) mie 20:00 7.65 5.45 1.25 3.15 1.02 1.08
3684 Selfoss (F) - KR Reykjavik (F) mie 21:00 1.75 4.23 3.42 1.22 1.85 1.14
3686 Thor KA (F) - FH Hafnarfjordur (F) mie 21:00 1.25 5.50 7.70 1.02 3.20 1.08
3688 Valur R. (F) - Stjarnan G. (F) mie 22:15 3.28 4.17 1.80 1.80 1.24 1.15

FOTBAL Finlanda Liga 3

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4050 FC Korsholm - SJK/2 mie 18:00 8.80 7.00 1.15 3.90 - 1.03
4152 JBK Pietarsaari - Jukola mie 18:30 1.30 6.00 5.70 1.05 2.90 1.05
3689 Ilves - Kissat - Tampere TKT mie 18:30 1.25 5.95 6.10 1.05 3.00 1.05
3690 Nops - P-Iirot mie 18:30 3.80 5.30 1.52 2.27 1.20 1.10
3691 Hps - Poxyt mie 19:30 2.10 4.00 2.60 1.40 1.61 1.18
4250 PPJ - EPS mie 20:00 1.75 4.00 3.72 1.20 1.90 1.18

FOTBAL Irlanda - Munster Senior League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3777 Rockmount - College Corinthians mie 21:45 1.60 4.00 4.20 1.12 2.05 1.15

FOTBAL Israel - Cupa ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4269 Hap.Petah Tikva - Hap.Ramat Gan mie 19:00 2.50 3.10 2.65 1.38 1.42 1.28

FOTBAL Rusia Divizia 2 -Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4044 Sakhalin - Smena Komsomolsk mie 23:59 1.80 3.50 3.60 1.20 1.75 1.20

FOTBAL Slovacia Liga 3

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4285 Banik HN P&H - Dr.Velke Ludince mie 18:00 2.40 3.20 2.60 1.35 1.40 1.25
4286 Th.Velky Meder - Dun.Streda (B) mie 18:00 5.00 3.30 1.60 2.00 1.10 1.22
4283 Dunajska Luzna - Lok.Devinska NV mie 18:00 4.10 3.40 1.70 1.85 1.15 1.20

FOTBAL Cupa Slovaciei

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3909 Pata - Michalovce mie 17:30 7.60 8.20 1.15 3.95 1.02 1.02
Turul 3! Un singur meci!

FOTBAL Cupa Argentinei

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3883 Laferrere - Almagro mie 21:30 3.30 3.00 2.15 1.55 1.25 1.30
4013 Atl. Rafaela - Rosario Central mie 23:59 5.40 3.40 1.60 2.05 1.10 1.25
1/16! Un singur meci! Se pot juca pe teren neutru!

FOTBAL Cupa Braziliei

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4016 Palmeiras - Botafogo PB mie 23:59 1.15 7.20 13.50 - 4.70 1.05
4014 Fluminense - Corinthians mie 23:59 2.25 3.10 3.20 1.30 1.55 1.30
4015 Internacional - Fortaleza mie 23:59 1.30 4.70 8.80 1.03 3.05 1.15
Optimi! Tur!

FOTBAL Uruguay Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4293 Boston River - Defensor Sp. mie 21:30 3.10 3.30 2.15 1.60 1.30 1.25
4294 Danubio - Club Nacional mie 21:30 3.20 3.30 2.10 1.60 1.28 1.25
3147 Montevideo W. - CA River Plate mie 23:59 2.70 3.20 2.45 1.45 1.35 1.25

FOTBAL Uruguay Liga Rezervelor

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3674 Atl.Fenix Mont. (R) - CA Cerro (R) mie 21:00 2.80 3.75 2.10 1.57 1.33 1.18

FOTBAL Paraguay Secunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3679 C.Fernando M. - Sp.Colombia mie 22:00 1.58 3.60 5.28 1.08 2.09 1.20
3681 Resistencia - Independiente mie 22:00 2.87 3.25 2.25 1.50 1.31 1.24
3682 Sp.San Lorenzo - Dep.Caaguazu mie 22:00 3.42 3.25 2.00 1.64 1.22 1.24

FOTBAL Cupa Columbiei

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4068 Ind. Medellin - Junior mie 23:59 1.60 3.60 5.10 1.10 2.10 1.20
4067 Deportes Tolima - Dep. Cali mie 23:59 2.00 3.25 3.45 1.22 1.65 1.25
4069 Santa Fe - La Equidad mie 23:59 1.55 3.60 5.50 1.08 2.15 1.20
Sferturi!

FOTBAL Venezuela Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4066 Urena - La Guaira mie 23:59 3.40 3.25 2.00 1.65 1.22 1.25

FOTBAL Venezuela - Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3696 Caracas II - Atl.Venezuela II mie 22:00 1.62 3.50 5.08 1.09 2.02 1.21
3697 Dep.La Guaira II - Angostura mie 22:00 2.57 3.40 2.40 1.44 1.39 1.22
3699 Diamantes de G. - Metropolitanos mie 22:00 2.25 3.34 2.81 1.32 1.50 1.23
3743 Lala FC - Petr.Anzoategui mie 22:00 2.20 3.27 2.95 1.30 1.52 1.24
3744 Potros Barinas - FA Vigia mie 22:30 3.25 3.42 2.00 1.64 1.24 1.22
3746 Real Frontera - Zamora FC II mie 22:30 2.50 3.20 2.50 1.40 1.40 1.25
3740 Gran Valencia - UCV FC mie 22:30 3.42 3.75 1.85 1.75 1.22 1.18
3694 Acad.Puerto C. - Arroceros De C. mie 22:30 1.30 4.50 7.30 1.02 2.75 1.12

FOTBAL Brazilia - Camp. Br. U20 - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2562 Corinthians SP U20 - Internacional RS U20 mie 23:59 2.15 3.30 2.95 1.30 1.55 1.25
Semifinale! Retur!

FOTBAL Costa Rica Primera Division - Apertua

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4017 Carmelita - Santos DG mie 23:59 2.00 3.20 3.50 1.20 1.65 1.25

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA)

TENIS ATP - Dublu: US Open (SUA)

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA)

TENIS WTA - Dublu: US Open (SUA)

TENIS Dublu Mix: US Open (SUA)

TENIS Challenger - Simplu (M): Bangkok 4 (Thailanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3719 Gunneswaran P. (Ind) - Leshem E. (Isr) mie 23:59 1.95 1.75
3720 Matosevic M. (Aus) - Li Z. (Chn) mie 23:59 1.42 2.65
3721 Sieber M. (Ger) - Gombos N. (Svk) mie 23:59 1.80 1.90
3715 Gao X. (Chn) - Wu D. (Chn) mie 23:59 5.80 1.10
Suprafata de joc - hard!

TENIS Challenger - Dublu (M): Bangkok 4 (Thailanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1701 Harris G./Weintraub A. - Sekiguchi S./Uchiyama Y. mie 23:59 1.95 1.75
Suprafata de joc - hard!

TENIS Challenger - Simplu (M): Como (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3730 Mayer L. (Arg) - Marterer M. (Ger) mie 18:30 1.30 3.20
Suprafata de joc - zgura!

TENIS Challenger - Dublu (M): Como (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2178 Jebavy R./Martin A. - Rublev A./Ymer E. mie 18:00 1.47 2.50
Suprafata de joc - zgura!

TENIS Challenger - Simplu (M): Curitiba (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2436 Souza J. (Bra) - Dutra Da Silva D. (Bra) mie 18:00 1.17 4.42
2528 Gutierrez Oscar J. (Bra) - Ghem A. (Bra) mie 18:20 6.45 1.08
2551 Zampieri C. (Bra) - Silva C. (Bra) mie 18:20 1.08 6.45
2527 Escobar G. (Ecu) - Mena F. (Arg) mie 18:30 2.00 1.72
2547 Marcondes I. (Bra) - Estevez M. (Arg) mie 19:30 3.10 1.32
2434 Ramirez-H.R. (Esp) - Saez J. C. (Chi) mie 20:00 1.17 4.45
Suprafata de joc - zgura!

TENIS Challenger - Dublu (M): Curitiba (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2556 Gomez E./Quiroz R. - Arguello F./Kicker N. mie 21:00 2.40 1.50
5932 Ghem A./Neis F. - Hocevar R./Miele A. mie 22:00 1.32 3.10
5934 Londero J. I./Velotti A. - Camilo R./Lopes T. mie 22:00 1.57 2.25
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Ansung (Coreea de Sud)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4532 D.Yoo - M.H.Cho mie 23:59 3.64 1.21
4533 Hong Chung - W.S.Jun mie 23:59 1.33 2.87
4534 M.K.Song - Ch.E.Kim mie 23:59 1.66 2.01
4535 M.Ochi - A.Onozawa mie 23:59 1.28 3.13
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Calgary (Canada)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4435 A.Carter - B.Sutter mie 19:30 1.41 2.54
4437 J.Statham - B.Schnur mie 19:30 1.44 2.48
4439 R.Smith - S.Tsitsipas mie 21:00 3.06 1.29
4436 F.Peliwo - J.Chang mie 21:00 1.21 3.62
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (M): Donostia-San-Sebastian (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2221 D.Dowson - R.Ojeda L. mie 18:30 4.89 1.12
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2380 A.Danes - A.Ghorbel mie 19:00 3.08 1.29
2383 A.Nenwani - S.Barry mie 19:00 8.99 1.01
2390 V.Ouvrard - C.Erazo mie 20:30 1.24 3.39
2385 B.Saraiva - A.Lawson mie 20:30 1.28 3.13
2387 H.Ehara - J.Lamble mie 20:30 1.36 2.73
2388 K.Pociej - N.Chappell mie 22:00 6.38 1.06
2386 D.Pisarchuk - S.Skadarka mie 22:00 7.24 1.04
2392 Y.Chaudhary - K.Gajewski mie 22:00 8.99 1.01
2384 B.Lock - N.Eshmade mie 22:00 1.36 2.73
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (M): Trieste (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4434 M.Bortolotti - M.Fellin mie 17:30 1.04 7.00
4429 M.Barrios V. - G.Moroni mie 18:00 1.51 2.29
4427 L.Giacomini - K.Mesaros mie 20:00 7.00 1.04
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Guiyang (China)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4539 Xin.Gao - M.X.Wu mie 23:59 1.11 5.05
4540 Xinyu Jiang - Sha.Guo mie 23:59 1.81 1.82
4536 J.Q.Kang - A.Gasanova mie 23:59 2.88 1.33
4537 N.Abduraimova - Yuk.Zhang mie 23:59 1.23 3.50
4538 Shu.Ma - Ch.Liu mie 23:59 4.64 1.13
4541 Z.Wei - M.Guo mie 23:59 1.13 4.64
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (F): Noto (Japonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4546 K.Hisami - M.Ayukawa mie 23:59 1.82 1.82
4547 M.Miyamura - S.Akita mie 23:59 2.48 1.44
4548 O.Tjandramulia - J.Namigata mie 23:59 1.93 1.72
4543 A.Shimizu - C.W.Hsu mie 23:59 1.82 1.82
4544 C.Nunome - R.Sawayanagi mie 23:59 2.48 1.44
4545 G.Minnen - J.H.Choi mie 23:59 1.52 2.27
4542 A.Koshiishi - M.Kobori mie 23:59 2.17 1.56
4549 Ya.Hs.Lee - S.Tomic mie 23:59 1.52 2.27
Suprafata de joc - carpeta!

TENIS ITF - Simplu (F): Sharm El Sheikh (Egipt)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2378 S.Samir - F.Abdel-Wahab mie 19:00 1.01 9.03
2379 T.Mihalikova - N.Babu Raj mie 19:00 1.02 8.49
2369 B.Lombardo - A.Vaz Osor De.S mie 19:00 1.01 9.03
2376 S.Baluu - R.Bhatia mie 20:30 2.74 1.36
2368 A.Novcic - O.Abou Zekry mie 20:30 4.67 1.13
2372 I.Horvat - A.James mie 20:30 6.46 1.06
2373 L.Alhussein A. - S.Larkin mie 20:30 3.09 1.29
2374 L.Malmqvist - V.Bhunu mie 22:00 2.55 1.41
2375 M.Eltony - M.Njoze mie 22:00 9.08 1.01
2377 S.Daas - A.Elfahimi mie 22:00 2.17 1.56
2371 D.Tatachar V. - Gomez, Maria mie 22:00 1.01 9.08
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (F): Sion (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2205 E.Arbuthnott - S.Marti mie 18:30 1.06 6.49
Suprafata de joc - zgura!

BASCHET SUA (F): WNBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1710 Seattle Storm W - Dallas Wings W mie 23:59 1.60 15.00 2.60 1.45 2.25

BASCHET Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4399 Lietkabelis (Ltu) - Jekabpils (Lat) mie 18:00 1.20 18.00 4.50 1.12 3.60
4386 Astana (Kaz) - Juventus (Ltu) mie 18:00 1.75 15.00 2.10 1.55 1.85
4385 Agropoli (Ita) - Caserta (Ita) mie 18:30 3.90 18.00 1.25 3.20 1.17
4395 Darussafaka Dogus (Tur) - Istanbul BB (Tur) mie 18:30 1.10 20.00 6.55 1.05 4.95
4387 Brussels (Bel) - Phoenix Hagen (Ger) mie 19:00 3.20 17.00 1.35 2.70 1.25

BASCHET Eurobaschet (M): Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4358 Georgia - Albania mie 18:00 - 25.00 19.00 - 11.00
4359 Russia - Bosnia & Herzegovina mie 18:00 1.12 19.00 7.40 1.05 5.30
4363 Hungary - Great Britain mie 19:00 2.45 16.00 1.65 2.10 1.50
4361 Belgium - Cyprus mie 19:00 1.05 22.00 12.50 - 7.85
4362 Estonia - Belarus mie 19:00 1.75 15.00 2.25 1.57 1.95
4364 Ukraine - Bulgaria mie 19:00 1.25 18.00 4.45 1.17 3.55
4365 Germany - Denmark mie 20:30 1.01 24.00 20.00 - 10.50
4368 Slovenia - Kosovo mie 21:00 1.01 25.00 19.00 - 11.00
4366 Netherlands - Austria mie 21:00 1.45 16.00 3.05 1.32 2.55
4367 Poland - Portugal mie 21:00 1.08 22.00 9.50 1.02 6.45
4370 FYR Macedonia - Luxembourg mie 21:30 - 25.00 19.00 - 11.00
4371 Montenegro - Slovakia mie 22:00 - 25.00 19.00 - 11.00
4372 Iceland - Switzerland mie 22:15 1.07 22.00 11.00 1.02 7.00

HOCHEI Challenge Duel: Cine marcheaza mai multe goluri ?

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2862 Slovan B. - N.Novgorod mie 20:00 2.10 4.50 2.20 1.45 1.55 1.10
Ne se combina cu meciurile de baza din care provin! Castigatorul va fi decis de numarul golurilor inscrise doar in timp regulamentar!Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2719 Almetyevsk (Rus) - Orsk (Rus) mie 17:30 1.95 4.00 2.85 1.30 1.65 1.15
1582 JYP-Academy (Fin) - KeuPa (Fin) mie 18:30 2.05 4.20 2.55 1.35 1.55 1.15
1590 LeKi (Fin) - K-Vantaa (Fin) mie 18:30 2.00 4.40 2.60 1.37 1.65 1.12
2450 Karpat (Fin) - KalPa (Fin) mie 18:30 1.65 4.50 3.55 1.20 2.00 1.12
2451 KooKoo (Fin) - Assat (Fin) mie 18:30 2.05 4.10 2.65 1.35 1.55 1.15
2452 Litomerice (Cze) - Kadan (Cze) mie 19:00 1.60 4.80 3.60 1.20 2.05 1.10
4305 Topolcany (Svk) - Ujpest (Hun) mie 19:00 1.65 4.90 3.30 1.22 2.00 1.10
2454 Sparta Sarpsborg (Nor) - Valerenga (Nor) mie 19:30 2.05 4.20 2.55 1.35 1.55 1.15
2440 Frolunda (Swe) - Farjestads (Swe) mie 19:30 2.05 4.20 2.55 1.35 1.60 1.15
1586 Kalix Ungdoms (Swe) - RoKi (Fin) mie 20:00 2.85 4.50 1.85 1.75 1.30 1.12
2725 Sonderjyske Ishockey (Den) - Esbjerg (Den) mie 20:00 1.90 4.50 2.75 1.35 1.70 1.12
2722 Langenthal (Sui) - Nove Zamky (Svk) mie 20:30 1.85 4.50 2.85 1.30 1.75 1.12
2438 Ambri-Piotta (Sui) - Rogle (Swe) mie 20:45 2.50 4.10 2.15 1.55 1.40 1.15
4304 Rouen (Fra) - UQTR (Can) mie 21:00 4.30 4.70 1.50 2.25 1.15 1.10
2721 Biel (Sui) - Grenoble (Fra) mie 21:15 1.35 5.40 5.40 1.08 2.70 1.08
Meciurile se pot juca si pe teren neutru!Timpul de joc poate varia!

HOCHEI Rusia KHL (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2458 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk mie 19:00 2.10 3.90 2.90 1.35 1.65 1.20
2457 Dyn. Moscow - Metallurg Novokuznetsk mie 19:30 1.30 6.20 6.65 1.07 3.20 1.09
2459 Medvescak Zagreb - Nizhny Novgorod mie 20:00 2.55 3.80 2.40 1.50 1.47 1.22
2460 Slovan Bratislava - Sochi mie 20:00 2.25 4.00 2.60 1.45 1.57 1.20

HOCHEI Suedia SCA (M): Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2462 Sundsvall - Mora mie 20:00 3.55 4.90 1.60 2.05 1.20 1.10

HANDBAL Romania Liga Nationala (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4130 Suceava - CSM Fagares mie 18:00 1.10 15.00 9.45 1.02 5.80
4131 Vaslui - Turda mie 18:30 2.90 9.00 1.60 2.20 1.35
4126 Calarsi - CSM Bucuresti mie 20:00 3.10 9.00 1.55 2.25 1.32

HANDBAL Germania Super Cupa

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4160 Rhein-Neckar - SC Magdeburg mie 21:15 1.40 9.50 3.80 1.22 2.75

HANDBAL Elvetia NLA (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4134 Bern - Pfadi Winterthur mie 20:45 3.00 9.00 1.50 2.25 1.30
4135 Gossau - Wacker Thun mie 21:00 6.10 13.00 1.15 4.15 1.05
4140 HC Kriens - Kadetten mie 21:00 6.10 13.00 1.15 4.15 1.05
4145 Suhr Aarau - St. Gallen mie 21:00 2.80 9.00 1.55 2.15 1.32
4144 RTV Basel - Zurich mie 21:15 1.65 9.00 2.55 1.40 2.00

HANDBAL Republica Ceha Extraliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4154 Dukla Prague - Nové Veselí mie 19:00 1.08 15.00 8.45 - 5.40

HANDBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4329 Cegledi (Hun) - Vaci (Hun) mie 18:30 1.65 9.00 2.55 1.40 2.00
4331 Jeruzalem Ormoz (Slo) - Lakhwiya (Qat) mie 19:00 5.85 14.00 1.15 4.15 1.05
4330 Dikeas (Gre) - AEK Athens (Gre) mie 20:00 1.35 11.00 3.55 1.20 2.70
Se pot juca pe teren neutru.Timpul de joc poate varia!

VOLEI Campionatul European U19 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2264 Slovakia U19 W - Belgium U19 W mie 18:30 1.40 2.75
2216 Hungary U19 W - Russia U19 W mie 19:00 11.00 -
2265 Turkey U19 W - Bulgaria U19 W mie 21:00 - 11.00
2215 Germany U19 W - Italy U19 W mie 21:30 3.20 1.30

BASEBALL SUA (M): MLB

BASEBALL Cuba (M): Serie Nacional

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4081 Camaguey - Matanzas mie 20:15 1.85 1.85
4082 Guantanamo - Ciego de Avila mie 20:15 1.85 1.85
4109 Industriales - Las Tunas mie 20:15 1.85 1.85
4110 Isla Juventud - Holguin mie 20:15 2.10 1.65
4111 Mayabeque - Granma mie 20:15 2.20 1.60
4112 Sancti Spiritus - Cienfuegos mie 20:15 1.80 1.90
4113 Santiago de Cuba - Artemisa mie 20:15 1.85 1.85
4114 Villa Clara - Pinar del Rio mie 20:15 1.55 2.30

SNOOKER China (M): Shanghai Masters - Calificari

RUGBY Africa de Sud: Currie Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4179 Griquas - Eastern Province Kings mie 18:00 1.03 35.00 10.00 - 7.50

RUGBY Noua Zeelanda: Mitre 10 Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2571 Hawke`s Bay - Counties Manukau mie 23:59 1.50 21.00 2.50 1.40 2.25

VOLEI PE PLAJA CBT (M): Bern (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4295 Heidrich A./Kissling G. - Breer F./Haussener Y. mie 19:00 1.40 2.75

VOLEI PE PLAJA CBT (F): Bern (Elvetia)

FOTBAL AMERICAN SUA (M): NFL - Pre-season

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1300 Tampa Bay Buccaneers - Washington Redskins mie 23:59 1.70 15.00 2.35 1.55 2.05
Timp Regulamentar !

FOTBAL AMERICAN Canada (M): CFL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1734 Toronto Argonauts - BC Lions mie 23:59 2.50 13.00 1.65 2.10 1.45
Timp Regulamentar !

BADMINTON GRAND PRIX (M): Brasil Open (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4097 Dos Santos L. - Ludik M. mie 17:30 7.75 1.05
4098 Sankeerth B. R. - Cury Fonseca F. mie 17:30 - 11.00
4099 Bonkowsky N. - Silva V. mie 22:00 - 9.00
4100 Cutti M. - Guevara J. mie 22:00 1.37 2.85
4101 Vasconcellos A. - Paula V.A. mie 22:00 - 11.00
4103 Salles A. - Mini D. mie 22:30 4.00 1.20
4107 Fogarty M. - Ibrahim I. mie 23:00 3.85 1.22

BADMINTON GRAND PRIX Dublu (M): Brasil Open (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4108 Guevara H./Mini D. - Paula V.A./Silva V. mie 17:30 - 11.00