FOTBAL Cupa Romaniei - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1198 CFR Cluj - U Cluj mie 21:30 2.10 3.20 3.35 1.28 1.60 1.28
Tur!

FOTBAL Cupa Frantei - Sferturi!

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5062 PSG - Monaco mie 22:00 1.65 3.55 5.60 1.10 2.15 1.25
Un singur meci!

FOTBAL Cupa Frantei - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1538 PSG - Monaco mie 22:00 1.25 - 3.30 - - -

FOTBAL Anglia Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5068 Manch.City - Leicester mie 21:45 1.25 6.00 10.80 1.03 3.75 1.12
5069 Newcastle - Manchester United mie 21:45 3.70 3.40 2.00 1.80 1.25 1.30
5070 Q.P.R. - Arsenal mie 21:45 6.00 4.10 1.55 2.45 1.12 1.22
5071 Stoke City - Everton mie 21:45 2.50 3.15 2.90 1.40 1.50 1.35
5072 Tottenham - Swansea mie 21:45 1.75 3.65 4.70 1.18 2.05 1.28
5073 West Ham - Chelsea mie 21:45 5.70 3.75 1.60 2.25 1.12 1.25
5074 Liverpool - Burnley mie 22:00 1.35 4.90 9.00 1.05 3.20 1.15

FOTBAL Cupa Germaniei - 1/8!

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5598 Arminia Bielefeld - Werder B. mie 20:00 3.30 3.30 2.00 1.70 1.26 1.25
5599 RB Leipzig - Wolfsburg mie 20:00 5.00 3.70 1.60 2.15 1.12 1.22
5603 Bayern M. - Braunschweig mie 21:30 1.08 8.80 23.00 - 6.45 -
5604 Offenbach K. - M'gladbach mie 21:30 8.30 4.60 1.35 2.95 1.05 1.15
Un singur meci!

FOTBAL Cupa Germaniei - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1546 Arminia Bielefeld - Werder B. mie 20:00 2.20 - 1.55 - - -
1547 Leipzig - Wolfsburg mie 20:00 3.30 - 1.25 - - -
1548 Bayern M. - Braunschweig mie 21:30 1.02 - 9.80 - - -
1550 Offenbach K. - M'gladbach mie 21:30 4.70 - 1.15 - - -
O singura mansa.

FOTBAL Cupa Regelui Spaniei - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5718 Villarreal - Barcelona mie 21:00 4.90 4.15 1.60 2.25 1.15 1.20
5719 Espanyol - Bilbao mie 23:00 2.30 3.10 3.10 1.32 1.55 1.32
Retur!

FOTBAL Cupa Regelui Spaniei - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1556 Villarreal - Barcelona mie 21:00 9.80 - 1.02 - - -
1557 Espanyol - Bilbao mie 23:00 1.50 - 2.30 - - -

FOTBAL Franta Ligue 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5720 Evian TGFC - Lorient mie 20:00 2.70 3.00 2.75 1.42 1.45 1.35

FOTBAL Coppa Italia - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5731 Lazio - Napoli mie 21:45 2.55 3.10 2.75 1.40 1.47 1.32
Tur!

FOTBAL Coppa Italia - Cine se califica?

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1558 Lazio - Napoli mie 21:45 2.25 - 1.50 - - -

FOTBAL Scotia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5733 Celtic - FC ST Johnstone mie 21:45 1.20 5.90 11.40 1.02 3.90 1.10

FOTBAL Elvetia Challenge League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5736 Wohlen - Lugano mie 19:30 2.60 3.05 2.60 1.40 1.40 1.30
4440 Lausanne - Servette mie 20:45 2.25 3.10 3.00 1.30 1.55 1.30

FOTBAL Cupa Turciei - Sferturi

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5608 Bursaspor - Genclerbirligi Ankara mie 18:30 1.50 3.90 6.00 1.08 2.40 1.20
5607 Mersin - Fenerbahce mie 20:30 3.50 3.25 2.00 1.70 1.25 1.28
Tur!

FOTBAL Anglia Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5105 Birmingham City - Blackpool FC mie 21:45 1.55 3.85 5.70 1.10 2.30 1.22
5106 Leeds United - Ipswich Town mie 21:45 2.85 3.15 2.45 1.50 1.38 1.32
5109 Norwich City - Wigan Athletic mie 21:45 1.55 3.85 6.00 1.10 2.35 1.22
5110 Sheffield Wednesday - Blackburn Rovers mie 21:45 2.35 3.15 3.00 1.35 1.55 1.32

FOTBAL Anglia Blue Square Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4843 Bradford PA - Colwyn Bay mie 21:45 1.95 3.35 3.20 1.25 1.60 1.20
4844 Oxford City - North Ferriby mie 21:45 1.90 3.50 3.30 1.20 1.65 1.20

FOTBAL Anglia Isthmian Premier

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1907 Grays Athletic - Hampton&R. mie 21:45 1.85 3.80 3.20 1.25 1.70 1.15

FOTBAL Austria Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5232 Admira - Salzburg mie 20:00 6.10 4.50 1.45 2.60 1.10 1.17
5234 Rapid V. - SCR Altach mie 20:00 1.70 3.70 4.60 1.15 2.05 1.25
5233 Grodig - Wiener Neustadt mie 20:00 1.65 3.80 4.80 1.15 2.10 1.22
5235 Wolfsberger - Ried mie 20:00 2.05 3.25 3.55 1.25 1.70 1.30

FOTBAL Anglia Southern Football League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5621 Cambridge City - Redditch mie 21:45 2.70 3.55 2.10 1.55 1.35 1.20

FOTBAL CONCACAF- Liga Campionilor - Sferturi

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5275 DC United - Alajuelense mie 23:59 1.80 3.40 3.85 1.20 1.80 1.25
5281 Club America - Saprissa mie 23:59 1.30 4.90 8.25 - 3.05 1.10
Retur!

FOTBAL Cupa Libertadores

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5761 Colo Colo - Atlas De Guadalajara mie 23:59 1.60 3.50 5.25 1.10 2.10 1.25
5762 Internacional RS - Emelec mie 23:59 1.50 3.90 6.15 1.05 2.40 1.20
5763 San Lorenzo - Corinthians SP mie 23:59 2.35 2.90 3.10 1.30 1.50 1.35

FOTBAL AFC Champions League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1889 Lok.Tashkent - Foolad Khuzestan mie 12:00 2.25 3.05 3.00 1.30 1.50 1.30
1896 Urawa RD - Brisbane Roar mie 12:30 1.55 3.80 5.30 1.10 2.20 1.20
1897 Seoul - Kashima A. mie 12:30 2.10 3.20 3.15 1.25 1.55 1.25
1895 Beijing Guoan - Suwon Samsung mie 13:30 2.15 3.05 3.20 1.25 1.55 1.30
1894 Tractor Sazi Tabriz - Al-Ahli Dubai mie 14:30 1.75 3.40 4.05 1.15 1.85 1.25
1886 Al-Sadd - AL Hilal Riyadh mie 17:45 2.45 3.10 2.70 1.35 1.40 1.25
1893 Al-Ahli Jeddah - Nasaf Qarshi mie 19:15 1.45 4.20 6.00 1.05 2.45 1.15

FOTBAL Cupa Bulgariei

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5284 Lokomotiv Sofia - Lokomotiv Plovdiv mie 14:00 1.60 3.60 5.00 1.10 2.10 1.20
5285 Litex L. - Ludogorets R. mie 17:30 3.55 3.20 2.00 1.65 1.22 1.25

FOTBAL Cupa Croatiei - Sferturi

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5311 Hajduk Split - NK Vinogradar mie 18:00 1.15 7.20 11.50 - 4.40 1.05
5312 NK Lokomotiva Zagreb - Rijeka mie 18:00 2.60 3.10 2.55 1.40 1.38 1.28
5313 Zadar - RNK Split mie 18:00 2.45 3.20 2.60 1.40 1.45 1.25
Retur!

FOTBAL Cupa Danemarcei - Sferturi

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5838 Sønderjyske - Brøndby IF mie 19:00 2.85 3.25 2.30 1.50 1.35 1.28
5839 Brønshøj BK - Vestsjaelland mie 20:00 4.90 3.55 1.65 2.05 1.12 1.22
Un singur meci!

FOTBAL Cupa Poloniei - Sferturi

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5326 Stargard - Cracovia mie 15:00 5.00 3.45 1.65 2.05 1.12 1.25
5327 Piast Gliwice - Podbeskidzie mie 19:00 2.25 3.10 3.10 1.30 1.55 1.30
Tur!

FOTBAL Scotia Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5340 Arbroath - East Stirling mie 21:45 1.45 4.30 5.50 1.05 2.40 1.15

FOTBAL Slovenia Prva Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5864 Gorica - Koper mie 16:00 2.75 3.10 2.40 1.45 1.35 1.25
5866 NK Radomlje - Rudar V. mie 18:00 4.35 3.40 1.70 1.90 1.15 1.25
5868 Zavrc - Domzale mie 20:00 3.10 3.15 2.15 1.55 1.30 1.25
5869 Olimpija L. - Maribor mie 21:05 3.70 3.20 1.90 1.70 1.20 1.25

FOTBAL Australia Victorian Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3806 Bentleigh Greens - Werribee City FC mie 11:15 1.40 4.30 5.90 1.05 2.50 1.12
3809 GG Cavaliers - Northcote City mie 11:30 1.45 4.20 5.30 1.07 2.35 1.12

TENIS WTA - Simplu: Kuala Lumpur (Malaezia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2658 Goerges J. (Ger) - Kozlova Kat. (Ukr) mie 12:30 1.85 1.85
3026 Duan Y. (Chn) - Dulgheru A. (Rou) mie 14:00 2.29 1.55
2666 Hsieh S-W. (Tpe) - Eguchi M. (Jpn) mie 23:59 1.60 2.19
Suprafata de joc: hard !!

TENIS WTA - Dublu: Kuala Lumpur (Malaezia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2724 Yang Z./Zhu L. - Chang K-C./Zheng S. mie 11:30 2.19 1.60
1662 Jurak D./Koukalova K. - Broady N./Witthoeft C. mie 13:00 1.45 2.55
Suprafata de joc: hard

TENIS WTA - Dublu: Monterrey (Mexic)

TENIS Challenger - Simplu (M): Quimper (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1305 Broady L. (Gbr) - Kapas A. (Pol) mie 12:00 1.45 2.55
1321 Dustov F. (Uzb) - Setkic A. (Bih) mie 12:00 1.40 2.75
1328 Kovalik J. (Svk) - De Schepper K. (Fra) mie 12:00 4.00 1.20
1643 Couacaud E. (Fra) - Brands D. (Ger) mie 12:00 2.11 1.65
Suprafata de joc: hard !!

BASCHET Euroliga (M): Top 16

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2369 Alba Berlin - Zalgiris Kaunas mie 21:15 1.55 16.00 2.68 1.41 2.29
Timp regulamentar!

BASCHET Eurocup (M) Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2378 Banvitspor - Virtus Roma mie 19:00 1.20 18.00 4.50 1.12 3.60
2379 Lietuvos Rytas - Pinar Karsiyaka mie 19:00 1.55 16.00 2.48 1.41 2.15
2380 Brose Baskets - Lokomotiv Kuban mie 20:00 2.79 16.00 1.45 2.37 1.33
2384 Cedevita - Gran Canaria mie 21:15 1.80 15.00 2.05 1.61 1.80
2387 Cantu - Unics Kazan mie 21:30 2.65 15.00 1.50 2.25 1.36
2388 Valencia - Bayern mie 21:45 1.45 16.00 2.79 1.33 2.37
Optimi.Tur!

BASCHET Polonia (M): Tauron

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2389 Asseco Prokom - Czarni Slupsk mie 20:00 1.70 15.00 2.15 1.50 1.90

BASCHET Liga VTB Promo (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2408 Astana - Krasnye Krylya mie 16:00 1.01 25.00 12.34 - 8.26
2425 Tsmok? Minsk - Saratov mie 19:00 4.50 18.00 1.20 3.60 1.12

BASCHET Austria (M): ABL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2504 Güssing Knights - Traiskirchen Lions mie 20:00 1.15 19.00 5.29 - 4.14

BASCHET Coreea de Sud (F): WKBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2511 S-Birds W - Samsung Blue Minx W mie 12:00 2.62 16.00 1.50 2.25 1.37

BASCHET Finlanda (M): Korisliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2618 Kauhajoen Karhu - KTP Kotka Basket mie 18:30 1.55 16.00 2.48 1.41 2.15
2624 Korikobrat - Bisons Loimaa mie 18:30 4.50 18.00 1.20 3.60 1.12
2625 Salon Vilpas - Namika Lahti mie 18:30 2.19 15.00 1.70 1.91 1.53

BASCHET Rep. Ceha (M): NBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2650 Svitavy - Decin mie 18:00 3.53 17.00 1.30 2.92 1.21
2651 Kolin - USK Prague mie 18:45 1.30 17.00 3.53 1.21 2.92
2647 Prostejov - Pardubice mie 19:00 1.20 18.00 4.50 1.12 3.60
2660 Usti n. Labem - NH Ostrava mie 19:00 1.55 16.00 2.48 1.41 2.15

BASCHET Franta: Cupa (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2668 Nancy - Dijon mie 21:00 1.50 16.00 2.62 1.37 2.25

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2085 Winnipeg Jets - Ottawa Senators mie 23:59 1.90 3.90 3.35 1.28 1.80 1.21
2080 Detroit Red Wings - New York Rangers mie 23:59 2.15 3.70 2.89 1.36 1.62 1.23
2069 Anaheim Ducks - Montreal Canadiens mie 23:59 2.10 3.80 2.93 1.35 1.65 1.22
2070 Colorado Avalanche - Pittsburgh Penguins mie 23:59 3.21 3.90 1.95 1.76 1.30 1.21

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2113 Lake Erie Monsters - Milwaukee Admirals mie 23:59 2.54 3.70 2.30 1.51 1.42 1.21
2109 Charlotte Checkers - San Antonio Rampage mie 23:59 2.54 3.70 2.30 1.51 1.42 1.21
2110 Grand Rapids Griffins - Oklahoma City mie 23:59 2.25 3.70 2.60 1.40 1.53 1.21
2115 Utica Comets - Rochester Americans mie 23:59 1.95 3.60 3.24 1.26 1.71 1.22
2114 Norfolk Admirals - Binghamton Senators mie 23:59 2.30 3.70 2.54 1.42 1.51 1.21
2111 Hamilton Bulldogs - Adirondack Flames mie 23:59 2.30 3.70 2.54 1.42 1.51 1.21

HOCHEI Canada: OHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2745 Kingston Frontenacs - Mississauga Steelheads mie 23:59 1.40 4.70 5.82 - 2.60 1.13
2059 Erie Otters - Barrie Colts mie 23:59 1.85 4.30 3.07 1.29 1.79 1.15

HOCHEI Cehia: Extraliga Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1528 Vitkovice - Pardubice mie 18:00 1.90 4.00 3.10 1.29 1.75 1.18
1527 Plzen - Mlada Boleslav mie 19:20 1.75 4.20 3.46 1.24 1.90 1.16
Se joaca cel mai bun din 5 meciuri!

HOCHEI Cehia 1.Liga Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1520 Jihlava - Kladno mie 18:30 2.40 3.70 2.43 1.46 1.47 1.21
1/4 Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!

HOCHEI Rusia KHL - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2798 Barys Astana - Avangard Omsk mie 15:30 2.41 4.00 2.40 1.51 1.50 1.20
2803 Salavat Ufa - Metallurg Magnitogorsk mie 15:30 2.49 3.80 2.40 1.51 1.47 1.22
2804 Tractor Chelyabinsk - Sibir Novosibirsk mie 15:30 2.54 3.70 2.40 1.51 1.46 1.23
2805 Yekaterinburg - Bars Kazan mie 15:30 2.97 4.10 2.00 1.72 1.34 1.19
Optimi! Cei mai bun din 7!

HOCHEI Rusia VHL - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1524 Karaganda - Chelmet Chelyabinsk mie 15:00 1.25 6.00 7.56 - 3.35 -
7297 Lipetsk - Angarsk mie 17:30 1.90 3.80 3.23 1.27 1.75 1.20
3478 Tver - Krasnodar mie 18:00 1.85 3.90 3.31 1.25 1.79 1.19
3483 Voronezh - Penza mie 18:00 1.90 3.80 3.23 1.27 1.75 1.20
Optimi! Cel mai bun din 7!

HOCHEI Finlanda Mestis

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2807 Jukurit - JYP-Academy mie 18:30 1.45 4.60 4.90 1.10 2.37 1.12
2808 LeKi - Peliitat mie 18:30 1.70 4.40 3.38 1.23 1.91 1.13
2809 SaPKo - KeuPa mie 18:30 1.60 4.30 3.94 1.17 2.06 1.14
2810 TuTo - K-Vantaa mie 18:30 1.20 7.00 7.41 - 3.60 -

HOCHEI Germania DEL - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1529 Grizzly Wolfsburg - Krefeld Pinguine mie 20:30 1.80 4.30 3.22 1.27 1.84 1.15
1530 Nurnberg Ice Tigers - Eisbaren Berlin mie 20:30 2.15 4.20 2.53 1.42 1.58 1.16
Se joaca cel mai bun din 3 meciuri!

HOCHEI Polonia: Polish Hockey League Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3398 MMKS Podhale - Krakow mie 19:00 2.40 4.20 2.20 1.50 1.45 1.15
3399 Oswiecim - Tychy mie 19:00 3.95 4.70 1.55 2.15 1.17 1.10
3400 Opole - Sanok mie 19:30 5.60 5.20 1.35 2.70 - -
3397 Janow - Jastrzebie mie 19:30 6.25 5.50 1.30 2.95 - -
1/4 Finala! Se joaca cel mai bun din 5 meciuri!

HOCHEI Slovacia Extraliga: Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2828 Martin - Nitra mie 18:00 2.99 4.20 1.90 1.75 1.31 1.16
2830 Piestany - Kosice mie 18:00 4.05 4.40 1.60 2.11 1.17 1.15
1/4 Finala! Cel mai bun din 7!

HOCHEI Suedia: HockeyAllsvenskan Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1639 Vasteras - Karlskrona mie 20:00 1.75 4.00 3.45 1.22 1.85 1.16
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!

HOCHEI Suedia: AllEttan Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1522 Tingsryds - Huddinge mie 20:00 1.60 4.60 3.90 1.19 2.11 1.13
1523 Troja/Ljungby - Västerviks mie 20:00 1.60 4.60 3.90 1.19 2.11 1.13

HANDBAL Austria (M):OHB Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2836 Krems - Bregenz mie 21:00 2.82 9.00 1.55 2.15 1.32
Sferturi! O singura mansa! Timp regulamentar!

HANDBAL Danemarca Handbold Ligaen (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2848 Bjerringbro/Silkeborg - Skjern mie 20:30 2.00 9.00 2.00 1.64 1.64
2849 Ribe-Esbjerg - Holstebro mie 20:30 2.77 9.50 1.55 2.15 1.33

HANDBAL Danemarca Handbold Ligaen (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2850 Randers W - Esbjerg W mie 19:30 2.82 9.00 1.55 2.15 1.32
2851 Midtjylland W - NFH Nyk W mie 20:00 1.01 18.00 15.28 - 8.26

HANDBAL Elvetia NLA (M) - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3952 Kadetten - Pfadi Winterthur mie 20:30 1.40 10.00 3.37 1.23 2.52

HANDBAL Franta D1 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2853 Aix - Tremblay mie 21:00 1.75 8.75 2.35 1.45 1.85
2854 Istres - Creteil mie 21:00 2.20 8.75 1.85 1.75 1.50
2855 Nimes - Dunkerque mie 21:00 2.65 9.00 1.60 2.05 1.35
2856 Selestat - St. Raphael mie 21:00 3.70 10.00 1.35 2.70 1.19
2857 Toulouse - Paris SG mie 21:30 4.99 11.00 1.22 3.43 1.10
2858 Chambery Savoie - Nantes mie 21:45 1.80 9.00 2.25 1.50 1.80

HANDBAL Franta D1 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2859 Issy W - Havre W mie 15:30 1.22 12.00 4.81 1.11 3.43
2860 Metz W - Dijon W mie 21:00 1.08 14.00 8.79 - 5.40
2863 Mios Biganos W - Nantes W mie 21:00 1.65 9.00 2.54 1.39 1.98
2866 Toulon W - Nice W mie 21:00 1.70 9.00 2.43 1.43 1.91
2867 Fleury Loiret W - Nimes W mie 21:30 1.12 14.00 6.81 - 4.58

HANDBAL Germania Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2870 Friesenheim - Hamburg mie 20:00 2.82 9.00 1.55 2.15 1.32

HANDBAL Germania: DHB Pokal

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2871 Leipzig - Fuchse Berlín mie 18:30 4.54 11.00 1.25 3.21 1.12
2873 Rhein-Neckar - Kiel mie 20:00 3.00 9.00 1.50 2.25 1.29
2876 SC Magdeburg - Goppingen mie 20:00 1.30 11.00 3.98 1.16 2.92
2877 Gummersbach - Flensburg-H. mie 21:45 2.33 9.00 1.75 1.85 1.47
O singura mansa! Se pot disputa si pe teren neutru!

HANDBAL Germania Bundesliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2878 Bad Wildungen W - Leipzig W mie 20:30 10.86 15.00 1.05 6.30 -
2879 Buxtehuder SV W - SVG Celle W mie 20:30 1.01 18.00 15.28 - 8.26
2882 Oldenburg W - Blomberg-Lippe W mie 20:30 1.32 10.00 3.94 1.17 2.83

HANDBAL Norvegia Postenligaen (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2887 Runar - Haslum mie 19:00 3.37 10.00 1.40 2.52 1.23
2886 Bodo - Notteroy mie 19:00 1.20 12.00 5.14 - 3.60
2894 Drammen - Arendal mie 20:45 3.58 11.00 1.35 2.70 1.20
2895 Fyllingen - Halden mie 20:45 1.40 10.00 3.37 1.23 2.52

HANDBAL Norvegia Postenligaen (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2896 Glassverket W - Byasen W mie 19:00 1.50 10.00 2.90 1.30 2.25
2897 Tertnes W - Fredrikstad W mie 19:00 1.15 13.00 6.07 - 4.14
2902 Larvik W - Skrim W mie 19:30 1.01 18.00 15.28 - 8.26
2906 Storhamar W - Oppsal W mie 20:00 2.43 9.00 1.70 1.91 1.43
2905 Halden W - Stabaek W mie 20:00 1.25 11.00 4.54 1.12 3.21

HANDBAL Spania Asobal (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2932 Ademar - Granollers mie 21:30 2.00 8.50 2.03 1.62 1.64

HANDBAL Spania (M): Division de Honor Plata

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2933 Torrelavega - Palmanaranja mie 21:30 2.82 9.00 1.55 2.15 1.32

HANDBAL Suedia Elitserien (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2938 Hammarby - Malmö mie 20:15 1.90 9.00 2.11 1.57 1.71

HANDBAL Suedia Elitserien (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2939 Savehof W - Tyreso W mie 19:00 1.01 18.00 15.28 - 8.26

HANDBAL SEHA Liga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2942 Nexe (Cro) - Met. Skopje (Mac) mie 20:00 1.30 10.00 4.13 1.15 2.92

HANDBAL Finlanda SM Liiga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2946 SIF W - Sparta W mie 19:30 10.00 16.00 1.05 6.30 -

VOLEI Liga Campionilor (M) Play off

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2431 Novosibirsk - Rzeszow mie 15:00 1.22 3.83
2433 Zenit Kazan - Halkbank mie 18:00 1.18 4.30
2432 Perugia - Belchatow mie 21:30 2.03 1.70

VOLEI CEV Cup (M) - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2976 Din. Moscow - Fenerbahce mie 18:00 1.10 5.81
2978 Kedzierzyn-Kozle - Voleibol Teruel mie 19:00 1.07 6.83
2977 Asse-Lennik - Precura Antwerpen mie 21:30 1.55 2.29

VOLEI CEV Cup (F)- Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2982 Omsk W - Galatasaray W mie 15:00 1.35 2.94
Sferturi. Meciul 2!

VOLEI Elvetia (M): NLA Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2983 Lugano - Chenois mie 21:00 1.01 10.99
2984 Schonenwerd - Nafels mie 21:00 1.60 2.19

VOLEI Elvetia (M): NLA Play out-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2985 Lutry-Lavaux - TSV Jona mie 21:30 1.70 2.03

VOLEI Elvetia (F): NLA Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2986 Aesch Pfeffingen W - Koniz W mie 21:15 3.56 1.25

VOLEI Elvetia (F): NLA Play out-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2987 Luzern W - Dudingen W mie 21:15 2.29 1.55
2988 Toggenburg W - Cheseaux W mie 21:15 5.10 1.13

VOLEI Challenge Cup (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2989 Galatasaray - Vojvodina mie 18:00 1.10 5.81
2990 Maliye Piyango - Stroitel Minsk mie 18:00 1.60 2.19
2991 Crvena Zvezda - Ravenna mie 19:00 4.42 1.17
Optimi. Meciul 2!

VOLEI Challenge Cup (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2996 Pannaxiakos W - Uralochka W mie 19:00 4.73 1.15
2997 Stod W - Khimik W mie 20:00 2.55 1.45
2998 Vilsbiburg W - Bursa W mie 20:00 2.41 1.50
2999 Novara W - SC Schweriner W mie 21:30 1.10 5.81

VOLEI Germania - Bundesliga (M) Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3000 Netzhoppers - Coburg Grub mie 20:30 1.22 3.83
3001 Herrsching - Mitteldeutschland mie 21:00 1.47 2.50

VOLEI Coreea de Sud (M): Volleyball League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3003 Rush & Cash - LIG Greaters mie 12:00 1.25 3.56

VOLEI Coreea de Sud (F): Volleyball League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2784 GS Caltex W - IBK W mie 23:59 2.73 1.40

VOLEI Danemarca Volleyligaen (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3052 Hvidovre - Ishoj mie 20:30 1.65 2.11

VOLEI Belgia Ere Divisie (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3078 Charleroi W - Oudegem W mie 21:30 1.10 5.81
3081 Gent W - Kieldrecht W mie 21:30 5.81 1.10
3082 Oostende W - Zoersel W mie 21:30 1.75 1.95

VOLEI Spania Superliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3107 Gran Canaria W - UCAM Murcia W mie 20:00 1.90 1.80

VOLEI Olanda: Eredivisie (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4305 Set-Up` 65 W - Sliedrecht W mie 20:30 2.25 1.50

SNOOKER Snooker Shoot Out

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1837 Bingham S. (Eng) - O`Brien F. (Irl) mie 19:00 1.55 2.30
1838 Brecel L. (Bel) - Dale D. (Wal) mie 19:00 1.80 1.90
1883 Campbell M. (Sco) - Wakelin C. (Eng) mie 19:00 1.85 1.85
1884 Carter A. (Eng) - King M. (Eng) mie 19:00 1.60 2.20
1885 Cope J. (Eng) - Woollaston B. (Eng) mie 19:00 1.90 1.80
1887 Doherty K. (Irl) - Burden A. (Eng) mie 19:00 1.85 1.85
1888 Dott G. (Sco) - Robertson J. (Eng) mie 19:00 1.65 2.11
1925 Ebdon P. (Eng) - Wilson G. (Eng) mie 19:00 1.85 1.85
1926 Ford T. (Eng) - Lisowski J. (Eng) mie 19:00 2.03 1.70
1928 Gould M. (Eng) - Gilbert D. (Eng) mie 19:00 1.75 1.95
1931 Guodong X. (Chn) - Lines P. (Eng) mie 19:00 1.60 2.20
1932 Harold D. (Eng) - O`Sullivan R. (Eng) mie 19:00 3.20 1.30
1946 Higgins J. (Sco) - Williams M. (Wal) mie 19:00 1.80 1.90
1975 Higginson A. (Eng) - Walden R. (Eng) mie 19:00 2.20 1.60
1978 Holt M. (Eng) - Day R. (Wal) mie 19:00 1.95 1.75
1992 Joyce M. (Eng) - Jones J. (Wal) mie 19:00 1.95 1.75
1995 Lawler R. (Eng) - Greene G. (Nir) mie 19:00 1.90 1.80
1996 Maguire S. (Sco) - Baird S. (Eng) mie 19:00 1.55 2.30
2000 McLeod R. (Eng) - Bond N. (Eng) mie 19:00 1.90 1.80
2001 McManus A. (Sco) - Hamilton A. (Eng) mie 19:00 1.70 2.05
2014 Mehta A. (Ind) - Saengkham N. (Tha) mie 19:00 1.80 1.90
2019 Milkins R. (Eng) - White M. (Wal) mie 19:00 1.90 1.80
2026 Morris D. (Irl) - Stevens M. (Wal) mie 19:00 1.95 1.75
2027 Murphy S. (Eng) - Burnett J. (Sco) mie 19:00 1.50 2.40
2028 Patrick F. (Sco) - Davis M. (Eng) mie 19:00 2.20 1.60
2029 Perry J. (Eng) - Dunn M. (Eng) mie 19:00 1.50 2.40
2030 Poomjaeng D. (Tha) - White J. (Eng) mie 19:00 1.85 1.85
2031 Selby M. (Eng) - McGill A. (Sco) mie 19:00 1.50 2.40
2032 Selt M. (Eng) - Trump J. (Eng) mie 19:00 2.40 1.50
2035 Swail J. (Nir) - Hawkins B. (Eng) mie 19:00 2.30 1.55
2039 Un-Nooh T. (Tha) - Allen M. (Nir) mie 19:00 2.30 1.55
2040 Wilson K. (Eng) - Maflin K. (Nor) mie 19:00 1.85 1.85

FOTBAL AUSTRALIAN NAB Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3027 Fremantle D. - Melbourne Demons mie 23:59 1.35 2.95

BADMINTON All England Open (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2727 Hsu J. H. - Saensomboonsuk T. mie 14:20 2.50 1.40
2728 Evans S. - Hu Y. mie 15:00 3.10 1.27
2730 Keun L. D. - Zwiebler M. mie 15:30 1.65 2.00
2731 Prannoy H. S. - Leverdez B. mie 16:00 1.30 2.90
2732 Ueda T. - Wang Z. mie 16:00 4.15 1.15
2733 Wong W. K. - Axelsen V. mie 17:20 2.25 1.50
2734 Srikanth K. - Momota K. mie 19:00 1.80 1.80
2736 Lin D. - Wei N. mie 20:45 1.05 6.30
2740 Ouseph R. - Son W. H. mie 21:05 3.20 1.25
2742 Chou T. Ch. - Parupalli K. mie 21:50 2.00 1.65
2748 Sasaki S. - Vittinghus H.-K. mie 22:00 1.90 1.70

BADMINTON All England Open (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2750 Pai Yu P. - Ongbumrungpan B. mie 14:00 3.20 1.25
2751 Li M. - Hsu Y. C. mie 14:45 1.50 2.25
2752 Gilmour K. - Tai T. Y. mie 15:05 4.55 1.12
2753 Bae Y. J. - Yip P. Y. mie 16:35 1.25 3.20
2754 Yu S. - Jindapon N. mie 16:40 1.30 2.90
2755 Magee C. - Marin C. mie 17:20 6.30 1.05
2764 Intanon R. - Yamaguchi A. mie 17:40 1.60 2.05
2768 Liu X. - Schnaase K. mie 18:00 1.05 6.30
2769 Wang Y. - Okuhara N. mie 18:40 1.45 2.35
2770 Buranaprasertsuk P. - Fanetri L. mie 20:00 1.30 2.90
2785 Zetchiri L. - Mitani M. mie 20:00 5.66 1.07
2806 Li X. - Zhang B. mie 21:00 1.20 3.60
2813 Kjaersfeldt L. - Wang S. mie 21:20 6.30 1.05

CRICHET Lume: ICC World Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
2901 Bangladesh - Scotia mie 23:59 1.20 - 4.00