FOTBAL Liga Campionilor

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2235 FC Astana - HJK Helsinki mie 17:00 1.60 3.50 6.00 1.10 2.20 1.28
2236 Karabakh - Celtic mie 19:30 2.80 3.10 2.55 1.45 1.40 1.35
2240 Sparta Praga - CSKA Moscova mie 19:45 2.65 3.20 2.65 1.45 1.45 1.32
2242 BATE Borisov - Videoton mie 20:30 1.50 3.80 6.80 1.08 2.45 1.23
2248 Basel - Lech Poznan mie 21:15 1.55 4.00 5.70 1.10 2.35 1.20
2249 Club Brugge - Panathinaikos mie 21:30 1.90 3.40 3.90 1.22 1.80 1.28
2250 Malmo FF - Salzburg mie 21:30 3.00 3.30 2.35 1.55 1.35 1.30
2374 Partizan B. - Steaua B. mie 21:30 2.10 3.30 3.80 1.28 1.75 1.30
2375 Viktoria Plzen - Maccabi TA mie 21:45 1.60 3.90 5.10 1.12 2.20 1.22
2376 Skenderbeu K. - FC Milsami mie 21:45 1.90 3.35 4.00 1.20 1.85 1.30
2378 Shakhtar D. - Fenerbahce mie 21:45 1.80 3.45 4.45 1.18 1.95 1.28
Turul III de calificare. Retur.

FOTBAL Liga Campionilor - Cine merge mai departe?

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1398 Astana - HJK Helsinki mie 17:00 1.50 - 2.30 - - -
1399 Karabakh - Celtic mie 19:30 3.90 - 1.20 - - -
1400 Sparta P. - CSKA Moscova mie 19:45 1.60 - 2.00 - - -
1401 BATE Borisov - Videoton mie 20:30 1.20 - 3.80 - - -
1402 Basel - Lech P. mie 21:15 - - 15.00 - - -
1403 Club Brugge - Panathinaikos mie 21:30 2.00 - 1.65 - - -
1404 Malmo - Salzburg mie 21:30 6.20 - 1.05 - - -
1405 Partizan B. - Steaua B. mie 21:30 1.55 - 2.20 - - -
1406 Viktoria Plzen - Maccabi TA mie 21:45 1.05 - 7.60 - - -
1407 Skenderbeu K. - Milsami mie 21:45 1.05 - 7.60 - - -
1408 Shakhtar D. - Fenerbahce mie 21:45 1.65 - 1.95 - - -

FOTBAL International Champions Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4839 Chelsea - AC Fiorentina mie 22:00 1.45 4.30 5.60 1.10 2.45 1.15

FOTBAL Gamper Trophy Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1382 Barcelona - AS Roma mie 23:00 1.35 4.30 8.00 1.03 2.80 1.15

FOTBAL Cupa Libertadores

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1383 River Plate - UANL Tigres mie 23:59 1.70 3.30 4.80 1.15 1.95 1.25
Finala! Retur!

FOTBAL East Asian Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2348 Japonia - Coreea de Sud mie 13:20 2.60 2.95 2.60 1.40 1.40 1.30
2349 China - Coreea de Nord mie 16:00 1.80 3.20 4.10 1.15 1.80 1.25

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2447 Montreal - NY Red Bulls mie 23:59 2.45 3.25 2.65 1.40 1.45 1.25
2451 Toronto FC - Orlando City SC mie 23:59 2.10 3.25 3.20 1.30 1.60 1.25

FOTBAL Islanda:Pepsidelid

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4809 IBV Vestmannaeyjar - Fylkir R. mie 21:00 2.80 3.25 2.25 1.50 1.35 1.25
4810 Breidablik K. - Keflavik mie 22:15 1.30 4.55 7.70 - 2.85 1.10
4811 FH Hafnarfjordur - Valur R. mie 22:15 1.75 3.55 3.80 1.20 1.85 1.20
4812 Fjolnir R - KR Reykjavik mie 22:15 4.20 3.55 1.65 1.90 1.15 1.20
4813 Leiknir R. - Stjarnan G. mie 22:15 3.70 3.45 1.80 1.80 1.20 1.20
4814 Vikingur R. - Akranes mie 22:15 1.55 3.75 4.90 1.10 2.15 1.15

FOTBAL Finlanda Ykkonen

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1618 Jyvaskyla - FC Jazz mie 18:30 1.50 3.90 5.50 1.08 2.30 1.15

FOTBAL Argentina Primera Metropolitana B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3051 Villa San Carlos - Platense mie 21:00 2.75 2.85 2.45 1.40 1.30 1.30

FOTBAL Cupa Chile

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3151 Coquimbo - La Serena mie 20:00 1.60 3.50 4.80 1.10 2.00 1.20
4776 Everton - S.Wanderers mie 21:30 3.20 3.20 2.05 1.60 1.25 1.25
4778 Puerto Montt - Cdsc Iberia mie 22:00 2.15 3.20 2.90 1.30 1.52 1.25

TENIS ATP - Simplu: Kitzbuhel (Austria)

TENIS ATP - Dublu: Kitzbuhel (Austria)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3578 Fyrstenberg M./Gonzalez S. - Souza J./Vesely J. mie 14:30 1.35 2.90
1475 Marach O./Qureshi A. - Haase R./Kontinen H. mie 15:30 1.55 2.30
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ATP - Simplu: Washington (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1562 Estrella V. (Dom) - Isner J. (Usa) mie 17:00 6.45 1.08
1556 Anderson K. (Rsa) - Zverev A. (Ger) mie 17:00 1.25 3.55
Suprafata de joc - hard!

TENIS ATP - Dublu: Washington (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1532 Bryan B./Bryan M. - Murray J./Peers J. mie 18:00 1.30 3.20
1539 Groth S./Hewitt L. - Matkowski M./Zimonjic N. mie 18:00 2.40 1.50
1548 Johnson S./Querrey S. - Lopez F./Mirnyi M. mie 18:00 1.95 1.75
1014 Krajicek A./Monroe N. - Cabal J./Farah R. mie 18:00 2.90 1.35
Suprafata de joc - hard!

TENIS WTA - Simplu: Stanford (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1571 Barthel M. (Ger) - Petkovic A. (Ger) mie 19:00 2.40 1.50
1572 Doi M. (Jpn) - Radwanska A. (Pol) mie 19:00 5.10 1.13
1573 Riske A. (Usa) - Suarez Navarro C. (Esp) mie 19:00 2.40 1.50
Suprafata de joc - hard!

TENIS WTA - Dublu: Stanford (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1074 Kops-Jones R./Sanchez M. - Barthel M./Lisicki S. mie 19:00 2.15 1.60
1072 Chan C-W./Jurak D. - Diatchenko V./Tatishvili A. mie 19:00 1.70 2.00
Suprafata de joc - hard!

TENIS WTA - Simplu: Washington (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1575 Cornet A. (Fra) - Chirico L. (Usa) mie 17:00 1.40 2.75
1576 Davis L. (Usa) - Niculescu M. (Rou) mie 17:00 2.75 1.40
Suprafata de joc - hard!

TENIS WTA - Dublu: Washington (SUA)

TENIS Challenger - Dublu (M): Cortina (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1064 Arends S./Behar A. - Lee H./Motti A. mie 11:30 2.40 1.50
1065 Dischinger E./Ghem A. - Cagnina J./Fransen S. mie 14:30 1.60 2.15
1066 Gaio F./Giannessi A. - Lipovsek P. T./Romboli F. mie 16:00 1.75 1.95
1068 Neis F./Sousa P. - Naso G./Volante M. mie 16:00 1.95 1.75
Suprafata de joc - zgura!

TENIS Challenger - Dublu (M): Liberec (R.Ceha)

TENIS Challenger - Simplu (M): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1953 Hernando-Ruano J. (Esp) - Donskoy E. (Rus) mie 13:00 8.35 1.04
Suprafata de joc - hard!

TENIS Challenger - Dublu (M): Segovia (Spania)

HOCHEI Meci amical intercluburi

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3341 Niznekamsk (Rus) - Lokomotiv Yaroslavl (Rus) mie 14:00 3.60 4.80 1.60 2.05 1.20 1.10
3337 Benatky (Cze) - HC Yugra (Rus) mie 19:00 3.75 5.00 1.55 2.15 1.20 1.10
4611 Salavat Ufa (Rus) - Lada (Rus) mie 19:00 1.65 4.80 3.35 1.20 1.95 1.10
Meciurile se pot juca si pe teren neutru!Timpul de joc poate varia!

BASEBALL Japonia NPB

BASEBALL Coreea de Sud: KBO

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3418 KT Wiz Suwon - Samsung Lions mie 12:30 3.20 1.30
3432 LG Twins - NC Dinos mie 12:30 2.55 1.45
3433 Lotte Giants - Doosan Bears mie 12:30 2.30 1.55
3435 Nexen Heroes - KIA Tigers mie 12:30 1.55 2.30
3437 SK Wyverns - Hanwha Eagles mie 12:30 1.70 2.00

SNOOKER China: Shanghai Masters - Calificari

POLO Cupa Mondiala (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3353 SUA - Australia mie 20:15 1.30 8.00 4.60 1.10 4.90
3358 Italia - Olanda mie 21:45 2.30 5.00 2.10 1.55 1.45

POLO Cupa Mondiala (F): Locurile 5-8

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3369 Spania - China mie 15:30 1.35 8.00 4.10 1.15 2.70
3374 Grecia - Rusia mie 17:00 2.50 6.00 1.85 1.75 1.40

POLO Cupa Mondiala (F): Locurile 9-12

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3376 Ungaria - Brazilia mie 12:10 1.01 19.00 14.00 - 8.25