FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4322 D.G.M.Danemarca/Turcia - Lituania/EAU mie 19:30 2.20 3.80 2.00 1.40 1.31 1.18
4321 D.G.M.Ukraina/Moldova - Irlanda/Oman mie 20:00 1.90 3.80 2.30 1.27 1.45 1.18
4320 D.G.M.Eupen/Aalst - Antwerp/Mechelen mie 21:30 2.10 3.80 2.10 1.35 1.35 1.17
4323 D.G.M.Germania/Argentina - Anglia/Norvegia mie 21:45 2.10 3.70 2.10 1.34 1.34 1.18
Pariul se refera la meciul in care se vor marca mai multe goluri.Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.00!Timp regulamentar, eventualele prelungiri nu se iau in considerare!

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4318 Duel G./Danemarca - Lituania mie 19:30 1.90 3.80 2.30 1.27 1.45 1.18
4317 Duel G./Ucraina - Irlanda mie 20:00 1.95 3.75 2.25 1.28 1.43 1.18
4316 Duel G./Eupen - Antwerp mie 21:30 2.74 3.70 2.10 1.34 1.34 1.18
4319 Duel G./Germania - Anglia mie 21:45 2.35 3.95 1.75 1.48 1.21 1.17
Pariul se refera la numarul de goluri marcate de o echipa! Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.Timp regulamentar, eventualele prelungiri nu se iau in considerare !

FOTBAL Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1771 Myanmar - Palestina mie 11:00 5.30 4.00 1.55 2.28 1.12 1.20
1773 Filipine - Taiwan mie 14:00 1.45 4.50 5.90 1.10 2.55 1.15
4126 Rusia - Azerbaidjan mie 18:00 1.20 6.30 10.50 - 3.90 1.07
2312 Lituania - EAU mie 19:30 2.25 3.15 3.05 1.30 1.55 1.30
2313 Ukraina - Moldova mie 20:00 1.30 5.10 8.20 1.02 3.15 1.12
4128 Letonia - Armenia mie 20:45 2.45 3.20 2.70 1.35 1.45 1.30
4129 Danemarca - Turcia mie 21:00 2.25 3.15 3.05 1.30 1.55 1.30
4130 Cehia - SUA mie 21:15 2.05 3.25 3.40 1.25 1.65 1.28
4131 Germania - Argentina mie 21:45 1.90 3.30 3.85 1.20 1.80 1.28
4132 Irlanda - Oman mie 21:45 1.30 5.20 8.00 1.02 3.20 1.11
4133 Anglia - Norvegia mie 22:00 1.50 3.80 6.10 1.07 2.35 1.20
4134 Maroc - Qatar mie 22:00 1.60 3.50 5.70 1.10 2.15 1.25
Meciurile se pot disputa si pe teren neutru. Timp regulamentar.

FOTBAL Calificari CE 2015 U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3924 Azerbaijan U21 - Israel U21 mie 17:00 5.00 3.75 1.60 2.12 1.12 1.20
3925 Letonia U21 - Croatia U21 mie 17:00 8.70 4.70 1.30 3.00 1.02 1.12
3926 Slovenia U21 - Andorra U21 mie 18:00 1.02 14.00 25.00 - 10.00 -
3927 Danemarca U21 - Rusia U21 mie 19:00 2.10 3.20 3.20 1.25 1.60 1.26
3928 Estonia U21 - Bulgaria U21 mie 19:00 3.00 3.30 2.15 1.58 1.30 1.25
3929 Islanda U21 - Armenia U21 mie 19:30 1.50 3.80 5.90 1.08 2.35 1.20

FOTBAL Belgia Tweede Klasse

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3900 KV Woluwe-Zaventem - FC Dessel Sport mie 19:30 1.75 3.45 4.10 1.15 1.90 1.22
3903 Eupen - VC Eendracht Aalst 2002 mie 21:30 1.90 3.35 3.55 1.20 1.70 1.23
3902 ASV Geel - Lommel United mie 21:30 3.45 3.30 1.95 1.70 1.22 1.25
3904 KSK Heist - Mons mie 21:30 3.00 3.15 2.15 1.50 1.30 1.26
3905 KSV Roeselare - Excelsior Virton mie 21:30 2.45 3.10 2.70 1.35 1.45 1.28
3919 Maasmechelen - Seraing Utd. mie 21:30 2.30 3.20 2.80 1.35 1.50 1.25
3920 Royal Antwerp FC - RC Mechelen mie 21:30 1.65 3.55 4.60 1.12 2.00 1.21
3921 White Star Bruxelles - FC Tubize mie 21:30 1.65 3.55 4.60 1.12 2.00 1.21

FOTBAL Meci amical intertari tineret U19 (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2320 Slovacia U19 - Georgia U19 mie 18:00 1.80 3.35 3.80 1.16 1.80 1.21
Meciurile se pot disputa si pe teren neutru!

FOTBAL Cupa Regelui Spaniei

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4065 Leioa - Sestao mie 20:30 3.30 3.20 2.15 1.62 1.28 1.30
4080 Torrelavega - Lealtad mie 21:00 2.00 3.10 3.80 1.20 1.70 1.30
4066 Izarra - Atletico Granadilla mie 21:00 2.50 3.10 2.75 1.38 1.45 1.32
4095 Barakaldo - Trival Valderas mie 21:15 1.70 3.50 4.60 1.15 2.02 1.25
4101 Ferrol - Atl. Astorga mie 21:30 1.40 4.10 7.80 1.05 2.70 1.18
4106 R. Oviedo - Amorebieta mie 21:30 1.80 3.30 4.30 1.17 1.90 1.25
4105 Huesca - Toledo mie 21:30 2.10 3.10 3.50 1.25 1.65 1.30
4117 Hercules - Eldense mie 22:00 1.35 4.40 8.50 1.03 2.95 1.15
4118 La Hoya Lorca - Villanovense mie 22:00 1.65 3.60 5.00 1.13 2.10 1.22
4116 Cartagena - UCAM Murcia mie 22:00 1.85 3.30 4.10 1.18 1.85 1.27

FOTBAL Anglia Isthmian Premier

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1091 Leatherhead FC - Billericay mie 21:45 2.15 3.45 2.70 1.35 1.50 1.20
1092 Lewes FC - Grays Athletic mie 21:45 2.65 3.45 2.20 1.50 1.35 1.20
1093 Peacehaven & Telscombe - Metropolitan Police mie 21:45 2.35 3.55 2.35 1.40 1.40 1.20

FOTBAL Germania Regionala Nord-Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3960 Carl Zeiss Jena - FC Viktoria Berlin mie 19:15 1.85 3.30 3.65 1.18 1.70 1.22

FOTBAL Germania Regionala Sudvest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3961 Mannheim - FC Nottingen mie 20:00 1.70 3.40 4.25 1.12 1.90 1.21

FOTBAL Germania Regionala Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3979 Hansa Luneburg - Lubeck mie 19:00 2.90 3.30 2.10 1.55 1.30 1.22

FOTBAL Germania Regionala Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3855 Viktoria Koln - Siegen mie 20:30 1.30 5.10 6.60 1.02 2.90 1.08

FOTBAL Cupa Centroamericana

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4168 Costa Rica - Nicaragua mie 23:55 1.20 6.90 8.10 1.02 3.75 1.05
4180 Honduras - Belize mie 23:55 1.30 5.10 7.20 1.04 3.00 1.10

FOTBAL AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4122 Gimnasia La Plata - Estudiantes de La Plata mie 20:00 2.40 2.80 3.10 1.30 1.45 1.35
4189 Godoy - River Plate mie 23:55 3.60 3.10 2.05 1.65 1.22 1.30
4190 Goias GO - Fluminense mie 23:55 2.40 3.05 2.90 1.35 1.50 1.30
4191 Vitoria - Sport Recife mie 23:55 2.45 3.10 2.75 1.35 1.45 1.30

FOTBAL Austria : Regionalliga Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4141 A.Salzburg 1933 - Wattens mie 19:00 1.50 4.00 5.10 1.05 2.25 1.15

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4195 Philadelphia - Toronto FC mie 23:55 2.00 3.30 3.40 1.25 1.65 1.25
4196 New England Revolution - Kansas City mie 23:55 2.35 3.20 2.80 1.35 1.50 1.25

FOTBAL Rusia Divizia 2 -Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1315 Yakutiya Yakutsk - FC Radian Baikal Irkutsk mie 11:30 2.50 2.90 2.65 1.35 1.35 1.30
1318 FC Dynamo Barnaul - FC Tom Tomsk 2 mie 14:30 1.30 4.50 6.60 1.04 2.70 1.10

FOTBAL Rusia Divizia 2 Ural- Povolzhye

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1519 Neftek. Nizhnekamsk - FC Nosta Novotroitsk mie 17:00 1.30 4.70 6.20 1.05 2.70 1.10

FOTBAL Suedia:Svenska Cupen - Runda II

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4166 Motala Aif - Djurgardens IF mie 18:30 12.70 7.60 1.10 4.80 - 1.02

FOTBAL Australia Queensland Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1925 Palm Beach Sharks - Olympic FC mie 12:30 1.95 4.15 2.65 1.35 1.60 1.15

FOTBAL Argentina Primera B Nacional - Gr.A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1089 San Martin SJ - Nueva C. mie 23:55 1.75 3.20 4.35 1.15 1.85 1.25

FOTBAL Argentina Primera B Nacional - Gr.B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1922 Crucero del Norte - CA All Boys mie 22:00 2.35 2.95 2.95 1.30 1.45 1.30
1923 CD Santamarina Tandil - I.Rivadavia mie 23:55 2.35 2.85 3.00 1.30 1.45 1.30
1924 P.Parana - CA Sarmiento mie 23:55 2.10 2.95 3.40 1.25 1.55 1.30

FOTBAL Argentina Primera B - Gr. B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1149 CA Platense - Los Andes mie 21:30 2.60 2.85 2.60 1.35 1.35 1.30

FOTBAL Cupa Braziliei - Optimi

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4229 Atletico PR - America RN mie 23:55 1.50 3.80 5.35 1.07 2.25 1.16
4230 Santa Rita - Cruzeiro/MG mie 23:55 5.00 4.00 1.50 2.20 1.10 1.15
4231 Ceara CE - Botafogo RJ mie 23:55 2.15 3.25 2.85 1.30 1.50 1.22
4232 Corinthians - Bragantino mie 23:55 1.30 4.70 7.50 1.02 2.90 1.10
4234 Flamengo RJ - Coritiba PR mie 23:55 1.65 3.50 4.45 1.10 1.95 1.20
Retur. In Tur: Vasco-ABC 1:1, Cruzeiro-Santa Rita 5:0, America RN-Atletico PR 3:0, Botafogo-Ceara 1:2, Coritiba-Flamengo 3:0, Bragantino-Corinthians 1:0, Palmeiras-Atletico MG 0:1, Gremio-Santos 0:2.

FOTBAL Cupa Chile - Faza grupelor

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2540 San Luis de Quillota - S.Wanderers mie 23:55 3.10 3.30 2.10 1.60 1.28 1.25

FOTBAL Columbia-Turneul Postobon II

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1245 Rionegro - Jaguares de cordoba mie 23:00 2.10 3.25 2.95 1.30 1.55 1.20

FOTBAL Peru Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2311 Leon de Huanuco - UTC Cajamarca mie 23:55 2.30 3.10 2.85 1.35 1.50 1.25

FOTBAL Coreea de Sud - K League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4125 Suwon - Busan mie 13:30 1.65 3.45 4.60 1.10 1.95 1.20

FOTBAL Japonia: Nabisco Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4031 Cerezo O. - Kawasaki mie 13:00 2.60 3.20 2.45 1.40 1.40 1.25
4032 Hiroshima - Urawa RD mie 13:00 2.65 3.20 2.35 1.45 1.35 1.25
4033 Kobe - Gamba O. mie 13:00 2.75 3.20 2.30 1.45 1.35 1.25
4034 Yokohama M. - Kashiwa Reysol mie 13:30 2.15 3.30 2.90 1.30 1.55 1.25

TENIS ATP - Simplu: US Open (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1543 S.Wawrinka - K.Nishikori mie 22:00 1.55 2.30
1544 N.Djokovic - A.Murray mie 23:55 1.30 3.20
Suprafata de joc - hard!

TENIS ATP - Dublu: US Open (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1600 Granollers-Pujol M./Lopez M. - Peya A./Soares B. mie 18:00 2.40 1.50
1601 Berlocq C./Mayer L. - Dodig I./Melo M. mie 21:00 2.90 1.35
Suprafata de joc - hard!

TENIS Dublu Mix: US Open (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1618 Spears A./Gonzalez S. - Townsend T./Young D. mie 18:00 1.55 2.30
1619 Mirza S./Soares B. - Chan Y-J./Hutchins R. mie 22:30 1.50 2.40
Suprafata de joc - hard!

TENIS WTA - Simplu: US Open (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1620 V.Azarenka - E.Makarova mie 19:30 1.75 1.95
1627 S.Williams - F.Pennetta mie 23:55 1.10 5.80
Suprafata de joc - hard!

TENIS WTA - Dublu: US Open (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1629 Hlavackova A./Zheng J. - Date Krumm K./Zahlavova-Strycova B. mie 19:30 1.85 1.85
Suprafata de joc - hard!

TENIS Challenger - Simplu (M): Alphen aan den Rijn (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2292 B.Westerhof - I.Cervantes mie 13:00 3.20 1.30
2293 G.Granollers - T.Androic mie 13:00 2.85 1.37
2296 V.Hanescu - A.De Greef mie 14:30 1.45 2.55
2295 S.Diez - J.Huta G. mie 16:00 3.03 1.33
2294 R.Haase - R.Ramirez H. mie 19:30 1.30 3.21
Suprafata de joc: Zgura

TENIS Challenger - Simplu (M): Genova (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2301 V.Galovic - M.Delic mie 12:00 3.03 1.33
2303 A.Montanes - M.Fucsovics mie 12:00 1.45 2.55
2297 A.Ramos - A.Virgili mie 13:30 1.17 4.42
2299 D.Dzumhur - J.Kovalik mie 13:30 1.85 1.85
2304 M.Cecchinato - N.Basilashvili mie 15:00 1.25 3.56
2302 A.Beck - F.Gaio mie 15:00 1.35 2.94
2300 M.Trevisan - G.Naso mie 16:30 1.65 2.11
2306 P.Starace - C.Lindell mie 17:30 1.35 2.94
2305 P.Sousa - B.Paire mie 19:00 4.30 1.18
2307 V.Troicki - D.Brown mie 21:30 1.45 2.55
Suprafata de joc - zgura!

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1729 J.Kleprlik - A.Sitak mie 11:30 1.05 7.75
1730 D.Kriston - J.Dorocinski mie 12:10 1.30 3.20
1731 F.Kojic - E.Lebesson mie 12:40 3.20 1.30
1732 L.Kou - J.Huzjak mie 13:30 1.35 2.90

BASCHET Campionatul Mondial - Grupa A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3856 Egipt - Iran mie 16:30 5.38 18.00 1.15 4.14 1.08
3858 Serbia - Brazilia mie 19:00 2.38 15.00 1.60 2.06 1.45
3859 Spania - Franta mie 23:00 1.05 23.00 8.68 - 6.30
Se joaca in Spania!

BASCHET Campionatul Mondial - Grupa B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3860 Filipine - Puerto Rico mie 14:30 2.05 15.00 1.80 1.80 1.61
3867 Senegal - Argentina mie 18:30 3.91 18.00 1.25 3.21 1.17
3870 Grecia - Croatia mie 21:00 1.75 15.00 2.11 1.57 1.85
Se joaca in Spania!

BASCHET WNBA - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2096 Indiana - Chicago mie 23:59 1.65 16.00 2.32 1.50 2.03
Timp regulamentar! Cel mai bun din 3 meciuri. Indiana - Chicago 1-1, Phoenix - Minnesota 1-1!

BASCHET Asia ABL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3890 Indonesia Warriors - Singapore Slingers mie 15:00 2.36 16.00 1.60 2.06 1.45
3892 Laskar D. - Bangkok C. mie 15:00 9.20 20.00 1.05 6.30 -

HOCHEI Rusia KHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2240 Magnitogorsk - Dinamo Moscova mie 16:00 2.10 3.95 2.70 1.35 1.60 -

HOCHEI Rusia MHL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2228 Reaktor - Sibirskie Snaipery mie 17:00 2.10 4.50 2.40 1.40 1.55 -
2229 Almaz - Russkie Vityazi Chekhov mie 17:30 1.50 4.65 4.35 - 2.25 -
2230 Dinamo St.Petersburg - Berkuty Krasnodar mie 17:30 1.55 5.00 3.75 - 2.15 -
2231 HK Chelny - Tyumenskiy Legion mie 17:30 2.85 4.50 1.90 1.70 1.35 -
2232 Irbis - Mamonty Yugry Khanty Mansiysk mie 17:30 3.11 4.50 1.80 1.80 1.29 -
2233 Ladya - Omskie Yastreby mie 18:00 3.33 4.40 1.75 1.85 1.25 -
2234 Dinamo Shinnik - MHK Spartak mie 18:30 2.00 4.50 2.55 1.35 1.65 -
2235 Yunost - Krasnaya Armiya mie 18:30 2.85 4.55 1.85 1.75 1.30 -
2236 Loko - Kapitan mie 18:30 1.30 5.60 6.10 - 2.90 -
2237 Energie - Atlanty mie 19:00 1.75 4.65 3.10 1.25 1.85 -
2238 Salzburg - Khimik mie 19:00 1.65 4.80 3.35 - 1.95 -
2239 Riga - HK Mvd mie 19:35 2.35 4.30 2.20 1.50 1.45 -

HANDBAL Cehia Extraliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3990 Karvina - Plzen mie 19:00 2.70 9.50 1.50 2.15 1.35

HANDBAL Danemarca Handbold Ligaen (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3893 Kolding - Aalborg mie 19:45 1.20 12.00 5.10 - 3.60
3907 Holstebro - Mors mie 21:30 1.20 12.00 5.10 - 4.00

HANDBAL Danemarca Handbold Ligaen (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3913 Holestbro - Esbjerg mie 19:30 1.80 9.00 2.25 1.50 1.80
3914 Randers - Silkeborg-Voel mie 19:30 1.10 14.00 7.65 - 4.90
3915 Midtjylland - Skive mie 20:00 1.12 14.00 6.80 - 4.55
3916 NFH Nyk - Ringkobing mie 20:30 1.40 10.00 3.35 - 2.50

HANDBAL Elvetia NLA (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3908 St.Gallen - Gossau mie 20:30 1.20 12.00 5.15 - 3.60
3909 Stafa - Bern mie 20:30 5.10 12.00 1.20 3.60 -
3910 Thun - Kadetten mie 20:30 2.65 9.00 1.60 2.05 1.35
3911 Kriens - Pfadi Winterthur mie 21:00 2.65 9.00 1.60 2.05 1.35
3912 Suhr - Zurich mie 21:00 2.40 9.00 1.70 1.90 1.40

HANDBAL Elvetia SPL (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3917 Zug - Winterhur mie 20:00 1.05 16.00 10.00 - 6.30
3918 KV Basel - Bruhl mie 21:30 10.00 16.00 1.05 6.30 -

HANDBAL Franta (M): Cupa Ligii

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3991 Creteil - Istres mie 21:00 1.80 9.00 2.25 1.50 1.80

HANDBAL Germania Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3988 Lubbecke - Flensburg- H. mie 20:45 6.55 13.00 1.15 4.35 -
3989 Balingen - Kiel mie 21:15 15.00 19.00 1.01 9.00 -

HANDBAL Norvegia Postenligaen (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3992 Tertnes - Storhamar mie 19:30 1.40 10.00 3.35 - 2.50

HANDBAL Polonia Superliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3995 Zabrze - Slask mie 20:00 1.12 13.00 7.00 - 4.55

HANDBAL Rusia Superleague (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2789 Kaustik - Kaspiya mie 13:00 1.25 12.00 4.40 - 3.20

HANDBAL Spania Asobal (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3482 Barcelona - Aragon mie 21:00 1.01 19.00 14.00 - 8.25

VOLEI Campionatul Mondial - Grupa B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4063 Cuba - Germania mie 14:00 3.20 1.30
4071 Finlanda - Coreea de Sud mie 17:30 1.40 2.75
4072 Tunisia - Brazilia mie 21:15 10.99 1.01

VOLEI Campionatul Mondial - Grupa C

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4073 Bulgaria - Canada mie 14:00 1.35 2.94
4074 Mexic - China mie 17:30 5.80 1.10
4075 Egipt - Rusia mie 21:15 10.99 1.01

BASEBALL Coreea de Sud - KPB

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3542 KIA Tigers - Doosan Bears mie 12:30 1.60 2.15
3557 LG Twins - Nexen Heroes mie 12:30 2.40 1.50
3558 SK Wyverns - Hanwha Eagles mie 12:30 1.50 2.40
3559 Samsung Lions - NC Dinos mie 12:30 1.45 2.55

BASEBALL Japonia NPB

BASEBALL SUA - MLB

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3329 Atlanta - Philadelphia mie 19:10 1.60 2.30
3330 ST. Louis Cardinals - Pittsburgh mie 20:45 1.85 1.95
3337 Colorado - San Francisco mie 22:10 2.15 1.70
3338 LA Dodgers - Washington mie 22:10 2.08 1.75
3339 Oakland - Seattle mie 22:35 1.80 2.00
3346 Baltimore - Cincinnati mie 23:59 1.65 2.20
3377 Cleveland - Detroit mie 23:59 1.80 2.00
3390 Miami Marlins - NY Mets mie 23:59 1.85 1.95
3419 Tampa Bay - Toronto mie 23:59 1.70 2.15
3439 Chicago Cubs - Milwaukee mie 23:59 1.90 1.90
3442 Houston - LA Angels mie 23:59 2.20 1.65
3449 Kansas City - Texas mie 23:59 1.55 2.45
3450 Minnesota - White Sox mie 23:59 1.85 1.95
3451 San Diego Padres - Arizona mie 23:59 1.65 2.20

SNOOKER World Championship: 6 Red

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
5364 R.J.Clarke - C.Yousfi mie 11:00 1.25 3.55
5362 K.Doherty - T.Chuan Leong mie 11:00 1.17 4.40
5365 S.Maguire - T.Thirapongpaiboon mie 11:00 1.25 3.55
5360 A.Ploner - M.Asif mie 11:00 1.45 2.55
5366 S.Ruberg - T.Un-Nooh mie 11:00 3.20 1.30
5361 J.White - N.H.Ehsan mie 11:00 1.30 3.20
5363 M.White - H.Chung Ming mie 11:00 1.13 5.10
4333 R.Walden - S.Donohoe mie 11:00 1.10 5.80
5370 K.Chawla - J.Wattana mie 13:30 2.00 1.70
5372 M.Davis - D.Dale mie 13:30 1.60 2.15
5368 G.Dott - G.Allen mie 13:30 1.12 5.30
5367 B.Hawkins - M.Bukshaisha mie 13:30 1.17 4.40
5369 J.Higgins - M.Williams mie 13:30 1.70 2.00
5374 S.Murphy - R.Milkins mie 13:30 1.55 2.30
5371 L.Wenbo - A.Galal mie 13:30 1.10 5.80
5380 S.Bingham - D.Poomjaeng mie 16:00 1.40 2.75
5376 K.Doherty - R.Yotharuck mie 16:00 1.35 2.90
5381 S.Maguire - J.Perry mie 16:00 1.80 1.90
5382 S.Ruberg - A.Sarkhosh mie 16:00 2.10 1.65
5375 H.Vafaei - N.Saengkham mie 16:00 1.95 1.75
5379 R.Walden - M.Stevens mie 16:00 1.70 2.00
4324 Clarke J. R. - A.Ridley mie 16:00 1.70 2.00
4331 R.Day - B.Kaettikun mie 16:00 1.25 3.55
Cel mai bun din 9 frame-uri!

RUGBY Noua Zeelanda: ITM Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5244 Otago - Canterbury mie 23:59 4.85 28.00 1.15 4.14 1.11

SAH Turneu International St. Louis (M) - Runda 7

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1768 M.Carlsen - H.Nakamura mie 22:00 1.95 2.30 9.00
1733 L.M.Vachier - F.Caruana mie 22:00 4.50 1.65 3.80
1770 V.Topalov - L.Aronian mie 22:00 4.00 1.70 4.20

CRICHET LUME: Tri Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
5386 Zimbabwe - Africa de Sud mie 23:59 6.50 - 1.07
Atentie meciurile se pot juca pe mai multe zile ! Pentru calcularea pronosticului Final se tine cont de puncte. Nu se tine cont de Runs/Wickets

CRICHET World Tweenty 20 - International (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
5394 Anglia - Africa de Sud mie 20:30 1.10 - 5.95