FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4831 Cota C./Tenis.S.Stephens - V.Williams lun 17:30 2.80 - 1.55 - - -
4830 Cota C./Tenis.C.Mitu - A.Lim lun 17:30 1.40 - 3.50 - - -
4089 Cota C./Lazio - Roma lun 19:00 2.65 2.65 3.40 1.33 1.45 1.45
4832 Cota C./Handbal.Kwidzyn - Chrobry Glogow lun 19:00 1.40 13.00 4.10 1.20 3.05 -
4090 Cota C./Basaksehir - Fenerbahce lun 20:00 2.90 3.30 2.40 1.57 1.40 1.33
4091 Cota C./CSKA Moscova - Rubin K. lun 20:45 1.65 3.80 6.10 1.15 2.35 1.30
4833 Cota C./Baschet.Lyon-Villeurbanne - Le Mans lun 21:50 1.70 18.00 2.55 1.55 2.20 -
Pe bilet vor fi jucate minim 6 meciuri (Cota Challenge + 5 evenimente minim),Cota Challenge nu se poate combina cu meciul de baza!Se poate combina cu orice alt meci din oferta,fara restrictie de cota!

FOTBAL Italia Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3220 Lazio - Roma lun 19:00 2.55 2.55 3.30 1.28 1.40 1.40

FOTBAL COSAFA Cup - Sferturi

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1141 Ghana - Madagascar lun 18:00 1.20 4.50 8.00 - 2.90 1.10
1142 Mozambic - Malawi lun 20:30 2.40 3.00 2.70 1.30 1.40 1.25
Se joaca in Africa de Sud !

FOTBAL Rusia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3032 Lokomotiv M. - Kuban K. lun 18:30 1.95 3.20 3.90 1.20 1.75 1.30
3033 CSKA Moscow - R.Kazan lun 20:45 1.55 3.70 6.00 1.10 2.30 1.25

FOTBAL Turcia Super Lig

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2711 Akhisar - Bursa lun 20:00 4.00 3.80 1.70 2.00 1.20 1.20
2712 Basaksehir - Fenerbahce lun 20:00 2.80 3.20 2.30 1.52 1.35 1.28

FOTBAL Elvetia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3265 Luzern - Zurich lun 17:00 1.75 3.60 4.00 1.20 1.95 1.25
3288 Sion - Young Boys lun 17:00 2.05 3.30 3.20 1.28 1.60 1.28
3293 St.Gallen - Aarau lun 17:00 1.55 4.00 5.20 1.12 2.35 1.20
3294 Thun - Basel lun 17:00 2.90 3.40 2.20 1.55 1.35 1.25
3296 Vaduz - Grasshoppers lun 17:00 2.80 3.30 2.35 1.52 1.38 1.30

FOTBAL Elvetia Challenge League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3359 Biel Bienne - Lugano lun 19:00 3.60 3.40 1.80 1.75 1.18 1.22
3428 Chiasso - Schaffhausen lun 19:00 2.15 3.30 3.00 1.30 1.56 1.25
3430 Lausanne - FC Winterthur lun 19:00 2.20 3.20 2.90 1.30 1.55 1.25
3437 Wohlen - Wil lun 19:00 2.00 3.40 3.10 1.28 1.60 1.25
3434 Servette - FC Le Mont Ls lun 19:00 1.70 3.50 4.20 1.15 1.90 1.22

FOTBAL Polonia Ekstraklasa -Playoff Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2714 Ruch - Belchatow lun 19:00 1.80 3.20 4.10 1.18 1.80 1.28

FOTBAL Danemarca Superligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2734 FC Copenhaga - Odense lun 18:00 1.65 3.45 4.70 1.12 2.00 1.25
2739 Midtjylland - Brondby lun 20:00 2.10 3.30 3.10 1.30 1.65 1.28

FOTBAL Israel:Ligat ha'AL - Playoff Loc. 1-6

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1068 B.Jerusalem - Maccabi TA lun 19:00 2.60 3.20 2.30 1.45 1.37 1.25
1069 Mac.Petach Tikva - Maccabi Haifa lun 19:00 4.00 3.30 1.75 1.80 1.15 1.25

FOTBAL Anglia Championship - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3373 Middlesbrough - Norwich lun 17:00 2.90 3.10 2.70 1.50 1.45 1.35
Finala! Se joaca pe Wembley, in Londra!

FOTBAL Israel Leumit League - Playoff 1-8

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1065 Hapoel Afula - Ironi Kiryat Gat lun 18:00 2.00 3.10 3.20 1.25 1.60 1.25
1066 Maccabi Yavne - Bnei Yehuda Tel Aviv lun 19:00 5.80 3.50 1.50 2.20 1.05 1.20

FOTBAL Israel Leumit League - Playoff 9-16

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1145 Hak.Ramat Gan - Mac.Herzliya lun 17:00 2.90 3.30 2.10 1.55 1.30 1.25

FOTBAL Norvegia Eliteserien

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3374 Lillestrom - Bodo Glimt lun 16:30 1.65 3.70 4.60 1.15 2.05 1.25
3379 Tromso - Odd Grenland lun 16:30 2.95 3.25 2.30 1.55 1.35 1.30
3381 Aalesund - Viking lun 19:00 2.70 3.20 2.40 1.50 1.40 1.30
3401 Stabaek - Rosenborg lun 19:00 4.30 3.75 1.70 2.00 1.20 1.25
3424 IK Start - Sarpsborg 08 lun 21:00 2.30 3.25 2.90 1.35 1.55 1.30
3425 Sandefjord - Valerenga lun 21:00 3.00 3.50 2.20 1.60 1.35 1.25

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2096 BK Haecken - Falkenberg lun 20:00 1.40 4.55 7.40 1.05 2.85 1.15
2107 GIF Sundsvall - IFK Norrköping lun 20:00 2.40 3.25 2.80 1.40 1.50 1.30
2108 Helsingborg - Hammarby IF lun 20:00 2.25 3.20 3.00 1.32 1.60 1.30
2109 Djurgardens IF - AIK lun 20:05 2.40 3.25 2.85 1.40 1.50 1.30

FOTBAL Finlanda Veikkausliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2304 Inter Turku - Mariehamn lun 18:30 2.25 3.20 3.00 1.32 1.55 1.25
2301 HIFK - Kuopio PS lun 18:30 2.30 3.10 2.80 1.35 1.50 1.30

FOTBAL Suedia Superettan

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2141 Mjallby - Varnamo lun 20:20 2.30 3.20 2.90 1.35 1.50 1.30

FOTBAL Austria : Regionalliga Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2731 Wacker Innsbruck (Am) - FC Kitzbuhel lun 17:00 2.20 3.55 2.60 1.35 1.50 1.20

FOTBAL Austria - Landesliga NO

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1570 ASV Spratzern - Langenrohr lun 18:00 5.80 3.90 1.40 2.30 1.05 1.15
1571 Gaflenz - Leobendorf lun 18:00 2.90 3.30 2.00 1.55 1.25 1.20
1574 Wurmla - SCU Ardagger lun 18:00 1.45 3.70 5.00 1.05 2.15 1.15

FOTBAL Germania Bundesliga U19- Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1143 Schalke U19 - Hoffenheim U19 lun 21:15 2.00 3.20 2.80 1.30 1.50 1.15

FOTBAL Olanda: Eredivisie - Playoff - Prom./Retro.

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3004 Breda - Venlo lun 17:45 1.60 3.80 4.60 1.15 2.10 1.20
Turul II! Retur!

FOTBAL Cehia Liga U21

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4160 Teplice U21 - Pribram U21 lun 18:00 5.20 4.80 1.30 2.50 1.05 1.10

FOTBAL Estonia Meistriliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4166 Paide - Trans Narva lun 19:00 4.20 3.50 1.65 1.95 1.12 1.20

FOTBAL Letonia Virsliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4087 FK Spartaks - FB Gulbene lun 18:00 1.10 7.00 14.00 - 4.80 -
4088 Ventspils - FS Metta/Lu lun 19:00 1.05 8.50 15.00 - 5.70 -

FOTBAL Islanda:Pepsidelid

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4167 KR Reykjavik - IBV Vestmannaeyjar lun 20:00 1.20 5.00 10.00 - 3.30 1.10
4168 Keflavik - Fylkir R. lun 22:15 2.70 3.20 2.30 1.45 1.35 1.25
4169 Valur R. - Fjolnir R lun 22:15 1.70 3.40 4.10 1.15 1.85 1.22

FOTBAL Finlanda Ykkonen

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2544 EIF - TPS Turku lun 18:30 3.40 3.30 1.90 1.70 1.20 1.20

FOTBAL Finlanda:Kakkonen North

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2555 Kerho 07 - GBK Kokkola lun 18:30 2.30 3.50 2.50 1.38 1.45 1.20

FOTBAL Grecia Football League - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5311 AEK Athena - Iraklis 1908 FC lun 18:00 1.30 4.50 6.50 - 2.70 1.10
5312 AS Olympiakos Volou 1937 - Apollon Smyrnis lun 18:00 1.90 3.20 3.50 1.20 1.65 1.22
5313 Larissa - Panachaiki lun 18:00 1.15 5.50 9.00 - 3.40 -

FOTBAL Norvegia 1.Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3858 Asane Fotball - Strommen lun 19:00 2.10 3.20 3.00 1.30 1.55 1.25
3860 Bryne - Hodd lun 19:00 1.95 3.40 3.30 1.25 1.70 1.25
3861 Fredrikstad - Follo lun 19:00 2.00 3.20 3.20 1.25 1.60 1.25
3862 Kristiansund - Baerum lun 19:00 1.45 3.80 5.60 1.08 2.30 1.20
3863 Nest-Sotra - Honefoss lun 19:00 1.65 3.60 4.40 1.15 2.00 1.20
3864 Ranheim - Jerv lun 19:00 1.95 3.30 3.30 1.22 1.65 1.25

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3877 Grorud - Tromsdalen lun 18:00 2.80 4.00 1.85 1.70 1.25 1.15
3878 Holmen - Finnsnes lun 18:00 2.80 3.80 1.90 1.65 1.25 1.15
3879 Kjelsas - Skeid Fotball lun 19:00 1.30 4.80 5.00 1.05 2.50 1.10

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3887 Drammen FK - Raufoss lun 17:00 6.80 5.80 1.20 3.20 - -
3888 Ørn-Horten FK - Sprint/Jeløy lun 17:00 1.80 4.00 2.80 1.25 1.70 1.15
3889 Kvik Halden - Notodden FK lun 19:00 2.05 4.00 2.40 1.35 1.50 1.15
3890 Lorenskog - Fram lun 19:00 2.20 3.80 2.25 1.40 1.42 1.15

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa3

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3900 Fyllingsdalen - Fana lun 19:00 2.10 3.80 2.35 1.38 1.45 1.15
3901 Sola - Ullensaker Kisa lun 19:00 4.40 4.20 1.40 2.20 1.05 1.10

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa4

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3914 Traeff - Floro lun 17:00 2.70 3.80 2.00 1.55 1.30 1.15
3915 Forde - Elverum lun 17:30 2.10 3.80 2.40 1.38 1.50 1.15
3916 Kongsvinger IL - Brumunddal lun 19:00 1.30 4.80 5.80 1.03 2.70 1.10
3917 Nardo - Stjordals/Blink lun 19:00 1.80 4.10 3.00 1.20 1.70 1.10
3918 Rodde FK - Byasen lun 19:00 1.75 4.00 3.20 1.20 1.80 1.10

FOTBAL Norvegia: 3 Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1577 Stryn - Kristiansund FK lun 17:00 1.50 5.30 3.50 1.20 2.05 1.05
1579 Fagerborg - Assiden lun 19:30 4.20 5.50 1.30 2.50 1.10 1.05
1580 Frigg - Jevnaker lun 21:15 1.50 4.80 3.70 1.15 2.10 1.10
1581 Nordstrand - Oldenborg lun 21:15 1.50 5.40 3.50 1.20 2.10 1.05

FOTBAL Turcia Lig 2 TFF - Promovare Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1583 1461 Trabzon - Inegolspor lun 19:00 2.30 3.30 2.40 1.38 1.40 1.20

FOTBAL Rusia Divizia 2- Sud- Grupa 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1879 FK Astrakhan - FC Sochi lun 17:00 1.25 4.80 7.00 1.02 2.80 1.10

FOTBAL Suedia:Divizia 2- Norra Svealand

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2192 Syrianska Kerbura - Sandvikens IF lun 20:00 2.25 3.60 2.50 1.40 1.45 1.20

FOTBAL Peru Primera Division - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1144 Juan Aurich - Huancayo lun 19:30 1.40 3.80 7.20 1.03 2.50 1.20

TENIS ATP - Simplu: Roland Garros (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3749 Troicki V. (Srb) - Struff J-L. (Ger) lun 16:15 1.30 3.20
3629 Kuznetsov An. (Rus) - Jaziri M. (Tun) lun 16:30 1.30 3.20
3651 Mannarino A. (Fra) - Melzer J. (Aut) lun 17:00 1.45 2.55
3336 Bolelli S. (Ita) - Darcis S. (Bel) lun 17:00 1.18 4.30
3426 Edmund K. (Gbr) - Robert S. (Fra) lun 17:00 1.50 2.40
3657 Murray A. (Gbr) - Arguello F. (Arg) lun 17:30 1.01 10.99
Suprafata de joc - zgura!

TENIS WTA - Simplu: Roland Garros (Franta)

TENIS Challenger - Simplu (M): Vicenza (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1092 Buchanan C. (Usa) - Olivo R. (Arg) lun 17:00 2.55 1.45
1139 Clezar G. (Bra) - Dancevic F. (Can) lun 17:30 1.60 2.15
1227 Ward J. (Gbr) - Volandri F. (Ita) lun 18:30 2.30 1.55
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Lecco (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1200 Frigerio, Lorenzo - Molteni, Andres lun 21:00 4.15 1.15
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Pereira (Columbia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1245 Barros, Manuel - Escobar, Felipe lun 18:00 3.60 1.20
1247 Mantilla, Felipe - Gomez, Juan Sebastian lun 20:30 2.25 1.50
1248 Montero, Jorge - Gomez, Emilio lun 20:30 4.15 1.15
1246 Bandres, Jesus - Leite, Wilson lun 20:30 4.15 1.15
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Sharm El Sheikh (Egipt) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1256 Naser, Javier - Geiss, Kilian lun 17:30 1.17 3.90
1255 Hossam, Karim - Choudhary, Ahmed lun 17:30 1.01 9.00
1253 Agar, Ryan - Tringali, Tristan lun 17:30 1.01 9.00
1254 Becuzzi, Enrico - Ridout, Charlie lun 17:30 9.00 1.01
1257 Canter, Alexis - Wakita, Shunsuke lun 19:00 1.60 2.05
1258 Ezaka, Kei - Lawrence, Kohlman lun 19:00 1.47 2.30
1259 Mohamed Hatem, Mostafa - Santomenna, Ugo lun 19:00 8.15 1.02
1263 von Pueckler, Constantin - Power, Luke lun 19:00 9.00 1.01
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (M): Sta.Margarida de Montbui (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1290 Ventura Perez, Ricky - Granollers-Pujol, Gerard lun 16:30 9.00 1.01
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (M): Villa Allende (Argentina) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1338 Banzer, Rodrigo - Perez Mota, Mauricio lun 16:30 1.57 2.15
1340 Senattore, Rodrigo - Farfan, Lucas lun 16:30 1.16 4.24
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Villa Allende (Argentina)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1342 Arreche, Nicolas Alberto - Casanova, Hernan lun 18:00 2.10 1.60
1343 Caceres, Julian - Paz, Juan Pablo lun 18:00 8.78 1.01
1346 Makiguchi, Ryusei - Urzua-Rivera, Ricardo lun 18:00 1.77 1.87
1347 Torre, Eduardo Agustin - Agamenone, Franco lun 18:00 2.94 1.32
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Dublu (F): Grado (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1520 Brescia G / Podoroska N - Fichman S / Piter K lun 16:30 4.20 1.16
Suprafata de joc - zgura!

TENIS DE MASA International Challenger Series

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1123 E.Mendes - L.Blaszczyk lun 17:00 2.50 1.40
1125 A.Robles - J.Hedlund lun 17:40 1.40 2.75
1126 P.David - J.Figel lun 18:10 1.10 5.80
1127 L.Blaszczyk - M.Benes lun 19:00 1.10 5.80
1128 E.Mendes - J.Hedlund lun 19:40 1.40 2.75
1130 R.Vyborny - A.Robles lun 20:10 2.90 1.35
1131 J.Figel - M.Benes lun 21:00 1.80 1.90
1132 R.Vyborny - E.Mendes lun 21:40 2.55 1.45
1133 L.Blaszczyk - J.Hedlund lun 22:10 1.15 4.75
1135 P.David - A.Robles lun 23:00 1.80 1.90

BASCHET SUA (M): NBA Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1229 Houston Rockets - Golden State Warriors lun 23:59 2.60 16.00 1.50 2.25 1.35

BASCHET Franta (M): LNB Play offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1421 Chalon/Saone - Strasbourg lun 20:30 2.80 16.00 1.45 2.35 1.30
1422 Lyon-Villeurbanne - Le Mans lun 21:50 1.55 16.00 2.50 1.40 2.15
Timp regulamentar!

BASCHET Italia (M): A1 Play offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1238 Cantu - Venezia lun 21:30 1.70 15.00 2.15 1.50 1.90
1896 Brindisi - Reggiana lun 21:50 1.85 15.00 1.95 1.65 1.75
Timp regulamentar!

BASCHET Austria ABL (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1260 Vienna Basket - Güssing Knights lun 20:30 2.05 15.00 1.80 1.80 1.60

BASCHET Bulgaria (M): NBL - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3099 Lukoil Academic - Balkan lun 19:00 1.45 16.00 2.80 1.30 2.35

BASCHET Israel (M): Super League Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2951 Hapoel M. Jerusalem - Hapoel Tel-Aviv lun 19:00 1.20 18.00 4.50 1.10 3.60
2952 Hapoel Holon - Maccabi R. Lez lun 19:45 1.55 16.00 2.50 1.40 2.15
3553 Hapoel Eilat - Maccabi Haifa lun 21:00 1.50 16.00 2.60 1.35 2.25

BASCHET Letonia (M): LBL Play off

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2983 Jekabpils - Liepaja/Triobet lun 18:30 1.85 15.00 1.95 1.65 1.75

BASCHET Serbia (M): Superleague

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1232 KK Metalac - Mega Leks lun 19:00 1.85 15.00 1.95 1.65 1.75
1236 Partizan - FMP Beograd lun 20:30 1.05 23.00 8.65 - 6.30
1237 Tamis Petrohemija - Crvena Zvezda lun 20:30 12.00 25.00 1.01 8.25 -
1233 Konstantin - Vojvodina lun 21:00 1.85 15.00 1.95 1.65 1.75

BASCHET Meci amical intertari (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1634 Sweden W - Greece W lun 17:00 1.45 16.00 2.80 1.30 2.35
1632 Latvia W - China W lun 19:00 1.25 18.00 3.90 1.15 3.20
1272 France W - Lithuania W lun 20:00 1.03 24.00 10.00 - 7.10
1633 Serbia W - Australia W lun 22:00 1.25 18.00 3.90 1.15 3.20

BASCHET EUROPA:VTB Cupa Promo Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1264 Lokomotiv Kuban - Khimky M. lun 20:00 1.65 15.00 2.30 1.50 1.95

BASCHET Argentina (M): Liga A - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1414 Sionista - Quimsa lun 23:59 3.50 17.00 1.30 2.90 1.20
1266 Estudiantes - Atenas lun 23:59 1.80 15.00 2.05 1.60 1.80
1268 Olimpico - San Martin lun 23:59 1.65 15.00 2.30 1.50 1.95

HOCHEI Challenge Duel: Cine marcheaza mai multe goluri ?

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1086 Anaheim Ducks - Utica Comets lun 23:59 2.15 4.50 2.15 1.50 1.50 1.10
Ne se combina cu meciurile de baza din care provin! Castigatorul va fi decis de numarul golurilor inscrise doar in timp regulamentar!Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.

HOCHEI NHL: Play offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3107 Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks lun 23:59 2.25 3.70 2.75 1.40 1.55 1.20

HOCHEI AHL: Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2761 Utica Comets - Grand Rapids Griffins lun 23:59 2.30 3.70 2.55 1.40 1.50 1.20

HOCHEI Canada: Memorial Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2977 Kelowna Rockets - Rimouski Oceanic lun 23:59 2.25 4.00 2.45 1.45 1.50 1.20

HANDBAL Germania 2. Bundesliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1287 Dormagen - Eisenach lun 19:00 5.15 12.00 1.20 3.60 1.10

HANDBAL Lume (F): Pan American Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1818 Venezuela W - USA W lun 18:00 2.40 9.00 1.70 1.90 1.40
1819 Brazil W - Paraguay W lun 20:00 1.01 19.00 14.00 - 8.25
1821 Argentina W - Uruguay W lun 22:00 1.01 19.00 14.00 - 8.25
1823 Mexico W - Cuba W lun 23:59 14.00 19.00 1.01 8.25 -
1824 Guatemala W - Chile W lun 23:59 14.00 19.00 1.01 8.25 -

HANDBAL Polonia Superliga (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2018 Kwidzyn - Chrobry Glogow lun 19:00 1.30 11.00 3.95 1.15 2.90

HANDBAL Coreea de Sud (F) - League 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1295 Gyeongnam DC W - Sugar Gliders W lun 23:59 12.00 17.00 1.03 7.10 -

VOLEI Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1635 Montenegro - Serbia lun 19:00 2.75 1.40

VOLEI Asian Championship (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1636 Vietnam W - Chinese Taipei W lun 23:59 4.00 1.20
1637 Thailand W - Japan W lun 23:59 1.01 10.99

BASEBALL SUA: MLB

BASEBALL Mexic: LMB

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1900 Aguascalientes - Toros de Tijuana lun 23:59 1.55 2.15
In caz de egalitate, meciul va primii cota 1 pentru tipul de pariu " final ".

BOWLS Grand Prix

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1097 S.Edwards - D.Brown lun 23:59 1.85 1.85

FUTSAL Romania: Liga I Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1373 Deva - Calarasi lun 18:00 1.30 6.00 5.70 - 2.90 -

FUTSAL Rusia SuperLiga - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1376 Sibiryak - Yugra lun 17:00 3.40 5.35 1.55 2.10 1.20 -
1377 Tyumen - Dina Moscova lun 17:00 5.00 6.45 1.30 2.80 - -
Timp regulamentar

FUTSAL Brazilia: Liga - Primul tur

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3363 Kirin - Copagril Faville lun 23:59 1.65 4.00 3.75 1.15 1.90 -
Timp regulamentar!