FOTBAL Europa League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1173 Omonia Nicosia - Brondby joi 19:00 2.10 3.20 3.40 1.25 1.60 1.30
1164 FK Gabala - Apollon Limassol joi 19:00 2.50 3.10 2.70 1.38 1.45 1.30
1172 Inter Baku - Ath.Bilbao joi 19:00 5.80 4.10 1.45 2.40 1.08 1.20
1185 R.Kazan - Sturm Graz joi 19:00 1.75 3.60 4.30 1.17 1.95 1.25
1189 Kiryat Shmona - Liberec joi 20:00 2.65 3.20 2.50 1.45 1.40 1.30
1188 IFK Goteborg - Belenenses joi 20:00 1.95 3.30 3.70 1.22 1.75 1.28
1187 Basaksehir - Alkmaar joi 20:00 1.70 3.50 4.50 1.15 1.95 1.25
1190 Odd Grenland - IF Elfsborg joi 20:00 2.25 3.20 2.90 1.35 1.55 1.28
1191 Rosenborg - Debrecen joi 20:00 1.55 3.80 5.00 1.10 2.15 1.20
1192 Stromsgodset - Hajduk Split joi 20:00 2.05 3.30 3.20 1.27 1.65 1.25
1193 Trabzonspor - FK Rabotnicki Skopje joi 20:00 1.30 4.70 9.50 1.02 3.20 1.15
1194 Vorskla Poltava - Zilina joi 20:00 1.80 3.30 4.10 1.18 1.85 1.25
1195 Dinamo Minsk - Zurich joi 20:15 2.35 3.10 2.90 1.35 1.50 1.30
1196 AEK Larnaca - Bordeaux joi 20:30 3.20 3.20 2.15 1.62 1.28 1.28
1197 Vaduz - FC Thun joi 20:30 2.60 3.20 2.55 1.45 1.40 1.30
1198 Copenhaga - Jablonec joi 20:45 2.10 3.20 3.40 1.25 1.65 1.30
1202 Saint-Etienne - ASA Tg. Mures joi 21:00 1.40 4.20 7.50 1.05 2.70 1.15
1200 Atromitos - AIK joi 21:00 2.20 3.25 3.00 1.30 1.55 1.28
1199 Astra Giurgiu - West Ham joi 21:00 3.00 3.20 2.30 1.55 1.32 1.30
1201 FK Zeljeznicar - Standard joi 21:00 4.10 3.45 1.80 1.90 1.18 1.25
1203 Vitesse - Southampton joi 21:00 2.90 3.35 2.25 1.55 1.35 1.28
1204 Zorya - Charleroi joi 21:00 2.00 3.20 3.50 1.25 1.70 1.28
1205 Spartak Trnava - PAOK joi 21:05 4.30 3.40 1.75 1.90 1.15 1.25
1206 Slovan B. - FC Krasnodar joi 21:15 3.80 3.30 1.95 1.75 1.22 1.28
1207 Dortmund - Wolfsberger joi 21:30 1.08 8.80 23.00 - 6.40 -
1186 Aberdeen FC - FC Kairat Almaty joi 21:45 2.05 3.25 3.40 1.25 1.68 1.28
1209 Vojvodina - Sampdoria joi 22:00 3.30 3.30 2.10 1.65 1.28 1.28
1210 Guimaraes - Altach joi 23:15 1.45 3.90 6.50 1.05 2.45 1.20
Turul III de calificare! Retur!

FOTBAL Islanda 1.Deild

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4803 UMF Grindavik - UMF Selfoss joi 22:15 1.55 3.75 4.50 1.10 2.05 1.15

FOTBAL Finlanda Ykkonen

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1619 Haka - TPS Turku joi 18:30 2.40 3.15 2.65 1.35 1.45 1.25

TENIS ATP - Dublu: Washington (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1532 Bryan B./Bryan M. - Murray J./Peers J. joi 18:00 1.30 3.20
1570 Bopanna R./Mergea F. - Dimitrov G./Fish M. joi 18:00 1.45 2.55
Suprafata de joc - hard!

TENIS WTA - Simplu: Stanford (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1587 Kerber A. (Ger) - Konjuh A. (Cro) joi 19:00 1.20 4.00
1588 Wozniacki C. (Den) - Lepchenko V. (Usa) joi 19:00 1.20 4.00
1572 Doi M. (Jpn) - Radwanska A. (Pol) joi 19:00 5.10 1.13
Suprafata de joc - hard!

TENIS WTA - Dublu: Stanford (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1574 Chan H-C./Chan Y. J. - Bondarenko K./Maria T. joi 19:00 1.40 2.75
Suprafata de joc - hard!

TENIS WTA - Simplu: Washington (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1605 Makarova E. (Rus) - Broady N. (Gbr) joi 17:00 1.08 6.45
1616 Putintseva Y. (Kaz) - McHale C. (Usa) joi 17:00 2.15 1.60
1617 Stephens S. (Usa) - Kuznetsova S. (Rus) joi 17:00 1.45 2.55
Suprafata de joc - hard!

TENIS Challenger - Simplu (M): Cortina (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3595 Gonzalez M. (Arg) - Bahamonde F. (Ita) joi 14:00 1.13 5.10
3586 Arnaboldi A. (Ita) - Cagnina J. (Bel) joi 14:00 1.35 2.90
3589 Bellotti R. (Ita) - Kuznetsov An. (Rus) joi 14:00 4.00 1.20
3633 Trevisan M. (Ita) - Krajinovic F. (Srb) joi 14:00 3.20 1.30
Suprafata de joc - zgura!

TENIS Challenger - Simplu (M): Liberec (R.Ceha)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3609 Albot R. (Mda) - Londero J. I. (Arg) joi 12:00 1.40 2.75
3610 Delic M. (Cro) - Martin A. (Svk) joi 12:00 3.20 1.30
3612 Mertl J. (Cze) - Pavlasek A. (Cze) joi 12:00 3.20 1.30
3634 Satral J. (Cze) - Podlipnik-Castillo H. (Chi) joi 12:00 1.60 2.15
Suprafata de joc - zgura!

TENIS Challenger - Simplu (M): Segovia (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3620 Smith C. (Usa) - Brown D. (Ger) joi 13:00 4.00 1.20
3616 Granollers-Pujol M. (Esp) - Rumenov-Payakov G. (Esp) joi 13:00 1.13 5.10
3617 Kravchuk K. (Rus) - Gojowczyk P. (Ger) joi 13:00 2.15 1.60
3613 Basic M. (Bih) - Mektic N. (Cro) joi 13:00 1.30 3.20
Suprafata de joc - hard!

BASCHET LUME: Cupa Continentala Stankovic

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1412 Mexico - Venezuela joi 11:00 1.45 16.00 2.80 1.30 2.35
1413 China U23 - New Zealand joi 14:00 3.90 18.00 1.25 3.20 1.15
Timp Regulamentar !

SNOOKER China: Shanghai Masters - Calificari