FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2946 Cota C./Volei.Italia (F) - Belgia (F) dum 14:30 1.35 - 3.80 - - -
2817 Cota C./Franta - Irlanda dum 16:00 1.60 4.30 10.10 1.15 2.90 1.35
3361 Cota C./Tenis.M.Cecchinato - L.Djere dum 17:00 1.45 - 3.25 - - -
2834 Cota C./Germania - Slovacia dum 19:00 1.60 4.30 10.10 1.13 2.90 1.33
2862 Cota C./Atvidabergs - Frej dum 19:00 1.90 3.60 4.10 1.25 1.90 1.30
2865 Cota C./Torpedo Belaz - Gorodeya dum 19:00 1.80 3.50 4.70 1.20 2.00 1.30
2930 Cota C./Volei.Polonia - Franta dum 21:10 3.00 - 1.50 - - -
2844 Cota C./Ungaria - Belgia dum 22:00 7.25 3.60 1.85 2.40 1.20 1.40
2856 Cota C./Internacional RS - Botafogo RJ dum 22:00 1.60 4.10 6.10 1.15 2.45 1.25
Pe bilet vor fi jucate minim 6 meciuri (Cota Challenge + 5 evenimente minim),Cota Challenge nu se poate combina cu meciul de baza!Se poate combina cu orice alt meci din oferta,fara restrictie de cota!

FOTBAL CE 2016 - Optimi

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2101 Franta - Irlanda dum 16:00 1.50 4.20 10.00 1.10 2.85 1.30
2108 Germania - Slovacia dum 19:00 1.50 4.20 10.00 1.08 2.85 1.28
2131 Ungaria - Belgia dum 22:00 7.15 3.50 1.75 2.35 1.15 1.35
Se joaca in Franta!

FOTBAL Copa America - Finala

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2295 Argentina - Chile dum 23:59 1.90 3.50 5.20 1.20 2.10 1.35
Se joaca in SUA!

FOTBAL Meci amical intercluburi (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2229 FC Helsingor - Valerenga dum 15:00 3.60 3.75 1.70 1.85 1.20 1.15
2231 Hamburger II - Viktoria Berlin dum 15:00 2.20 3.65 2.50 1.40 1.45 1.15
2232 Havelse - TSV Schilksee dum 15:00 1.35 5.15 5.50 1.05 2.70 1.05
2233 SV Meppen - Shakhtar D. dum 15:00 7.45 6.25 1.20 3.40 - 1.05
2234 TSV Steinbach - E.Stadtallendorf dum 15:00 1.50 4.50 4.30 1.10 2.15 1.10
2237 Vorskla - Oleksandria dum 16:00 2.10 3.30 3.00 1.25 1.55 1.25
2236 Hammer Spvg - RW Essen dum 16:00 4.40 4.00 1.55 2.10 1.10 1.15
2235 Brechin City - Aberdeen dum 16:00 10.00 8.00 1.10 4.55 - -
2239 Met.Yenisey Kr. - Fakel Worenesch dum 17:00 2.70 3.50 2.20 1.50 1.35 1.20
2238 Rapid V. - Haladas dum 17:00 1.55 4.00 4.40 1.10 2.10 1.15
2240 Lechia G. - Apoel Nicosia dum 18:30 1.90 3.60 3.20 1.20 1.70 1.20
2243 Inter Zapresic - Astra dum 19:00 3.30 3.20 2.00 1.65 1.25 1.25
Meciurile se pot juca pe teren neutru! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize a cate 40 sau 45 min., se va omologa cu cota 1.

FOTBAL Scotia: Premier League (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2165 Hibernian (F) - Forfar (F) dum 15:00 1.05 9.00 16.00 - 6.25 -
2166 Spartans (F) - Rangers (F) dum 15:00 2.05 3.95 2.60 1.35 1.55 1.15
2163 Aberdeen (F) - Glasgow City (F) dum 15:00 6.20 6.50 1.20 3.20 - -
2167 Celtic (F) - Stirling Univ.(F) dum 16:00 1.15 6.50 8.50 - 3.85 -

FOTBAL Belarus Vysshaya Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2700 Neman Grodno - Slutsk dum 18:00 2.40 3.20 2.65 1.35 1.45 1.25
2697 Torpedo Belaz - Gorodeya dum 19:00 1.70 3.40 4.60 1.15 1.95 1.25

FOTBAL Suedia Superettan

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2705 Dalkurd FF - Athletic FC United dum 17:00 1.80 3.30 3.95 1.20 1.80 1.25
2706 Syrianska FC - Orgryte dum 18:00 2.35 3.20 2.80 1.35 1.50 1.30
2707 Atvidabergs - Frej dum 19:00 1.80 3.50 4.00 1.20 1.85 1.25
2713 IK Sirius FK - Angelholms FF dum 19:00 1.20 5.75 9.75 - 3.65 1.05
2717 Trelleborgs FF - Assyriska FF dum 19:00 2.35 3.20 2.85 1.35 1.50 1.30

FOTBAL Belarus Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2187 FC Baranovichi - FC Orsha dum 18:00 2.30 3.10 2.70 1.30 1.45 1.25
1068 FC Gomel - Torpedo M. dum 19:00 1.25 4.80 9.50 - 3.20 1.10

FOTBAL Nigeria - Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2170 Kano Pillars - Abia Warriors dum 18:00 1.30 4.30 7.50 1.02 2.75 1.10
2171 Plateau United - Wikki Tourist dum 18:00 1.80 3.50 3.30 1.20 1.70 1.20
2172 Shooting Stars - Gabros Int. dum 18:00 1.30 4.50 7.00 1.03 2.75 1.10
2175 Sunshine Stars - MFM dum 18:00 1.30 5.00 7.00 1.03 2.90 1.10

FOTBAL Anglia:Super League (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1079 Manch.City (F) - Liverpool (F) dum 16:00 1.50 4.00 4.30 1.10 2.05 1.15
1080 Notts C.(F) - Doncaster (F) dum 16:00 1.65 3.80 3.80 1.15 1.90 1.15

FOTBAL Spania: Segunda B - Playoff Promovare

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2293 Sevilla Atl. - Lleida dum 12:00 2.00 3.20 3.40 1.25 1.65 1.25
2294 Hercules - Cadiz dum 22:00 2.00 3.20 3.50 1.20 1.65 1.25
Finale! Retur!

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3199 Portland - Houston D. dum 23:59 1.70 3.70 4.70 1.15 2.05 1.25

FOTBAL SUA - Soccer League (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2178 Orlando Pride (F) - Portland Thor. (F) dum 23:59 2.40 3.50 2.40 1.40 1.40 1.20

FOTBAL Brazilia-Brasileiro Seria A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2761 Atletico PR - Gremio RS dum 22:00 2.60 3.15 2.60 1.40 1.40 1.30
2762 Flamengo RJ - Fluminense dum 22:00 2.10 3.20 3.30 1.28 1.60 1.28
2763 Internacional RS - Botafogo RJ dum 22:00 1.50 4.00 6.00 1.10 2.40 1.20
2764 Santos SP - Sao Paulo SP dum 22:00 2.30 3.05 3.00 1.30 1.50 1.30
2769 Vitoria BA - Ponte Preta dum 22:00 2.00 3.15 3.60 1.25 1.65 1.30
3518 Figueirense SC - Coritiba PR dum 23:59 2.00 3.20 3.60 1.22 1.70 1.28
3519 Sport Recife - Chapecoense SC dum 23:59 2.20 3.10 3.20 1.30 1.55 1.30

FOTBAL Letonia Virsliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2781 FC Riga - BFC Daugava dum 17:00 1.45 3.85 6.45 1.05 2.40 1.15
2782 FK Liepaja - Rigas Futbola Skola dum 19:00 1.35 4.45 6.70 1.05 2.70 1.10

FOTBAL Letonia Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1478 FK Valmiera - Smiltene dum 15:00 1.35 5.00 5.90 1.05 2.70 1.10
1479 FK Rezekne/Bjss - AFA Olaine dum 16:00 1.35 5.50 5.40 1.05 2.70 1.05
1480 Preilu Bjss - Skonto FC dum 16:00 10.00 8.00 1.10 4.50 - -

FOTBAL Norvegia 1.Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2837 Sandefjord - Jerv dum 14:00 1.65 3.60 4.80 1.10 2.05 1.22
2838 Fredrikstad - Kfum dum 19:00 1.95 3.25 3.50 1.25 1.70 1.25
2839 Hodd - Asane Fotball dum 19:00 2.20 3.25 2.95 1.30 1.55 1.25
2292 Levanger - Bryne dum 19:00 1.75 3.45 4.05 1.15 1.85 1.25
2841 Mjondalen - Kongsvinger dum 19:00 1.75 3.80 4.00 1.20 1.95 1.20
2842 Raufoss - Ranheim dum 19:00 2.95 3.25 2.20 1.55 1.30 1.25
2843 Ullensaker Kisa - Strommen dum 19:00 2.30 3.25 2.80 1.35 1.50 1.25

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2848 Alta IF - Kjelsas dum 16:00 1.75 4.15 3.15 1.25 1.80 1.15
2849 Ullern IF - Senja dum 18:00 2.05 4.10 2.55 1.35 1.55 1.15
2850 Oppsal IF - Follo dum 19:00 2.50 4.20 2.05 1.55 1.40 1.10
2851 Skeid Fotball - Grorud dum 19:00 1.90 4.20 2.75 1.30 1.65 1.10

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa3

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2887 Sola - Egersund dum 19:00 4.40 4.55 1.45 2.25 1.10 1.10

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa4

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2900 Baerum - Asker dum 17:00 1.90 4.10 2.80 1.30 1.65 1.15
2901 Fram - Notodden FK dum 17:00 2.20 4.10 2.35 1.45 1.50 1.15
2902 Kvik Halden - Pors Grenland dum 17:00 1.45 4.50 4.90 1.10 2.35 1.10

FOTBAL Norvegia: 3 Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2244 Salangen - Hammerfest dum 14:00 1.20 6.45 8.00 - 3.60 -
2251 Namsos - Kil/Hemne dum 17:00 3.50 5.25 1.50 2.10 1.20 1.05
2245 Lura - Vigor dum 17:00 1.55 5.75 3.20 1.25 2.05 1.05
2252 Bjornevatn - Skarp dum 18:00 1.50 5.95 3.50 1.20 2.25 1.05

FOTBAL Norvegia Liga 1 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1501 Sandviken (F) - Medkila (F) dum 14:00 1.45 4.40 4.84 1.11 2.37 1.13
1505 Kolbotn (F) - Arna-Bjornar (F) dum 15:00 1.50 4.30 4.70 1.11 2.25 1.14

FOTBAL Suedia Allsvenskan (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2207 Vittsjo (F) - Pitea (F) dum 14:00 1.75 4.00 3.20 1.20 1.75 1.15
2209 Djurgarden (F) - Umea (F) dum 16:30 1.60 4.50 3.80 1.15 2.05 1.10
2210 Kvarnsvedens (F) - Orebro (F) dum 17:00 2.10 3.80 2.70 1.30 1.55 1.15

FOTBAL Suedia U19

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2213 Malmo FF U19 - Halmstad BK U19 dum 15:00 1.10 7.50 10.50 - 4.40 -
2214 Trollhattan U19 - Angelholms FF U19 dum 16:00 3.00 4.50 1.80 1.80 1.25 1.10

FOTBAL Suedia:Divizia 1-Norra

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2903 Lulea - IK Sleipner dum 14:30 1.30 4.80 6.85 1.03 2.80 1.10
2904 Vasalund - Pitea IF dum 16:00 1.35 4.60 6.00 1.05 2.60 1.10
2906 Akropolis - Umeå FC dum 16:30 2.30 3.40 2.60 1.38 1.45 1.20
2908 Carlstad United BK - Nykopings dum 17:00 2.50 3.30 2.40 1.42 1.40 1.20
2909 Tegs - IF Brommapojkarna dum 17:00 6.30 4.50 1.35 2.60 1.05 1.12
2910 Enskede IK - IK Brage dum 18:00 2.40 3.30 2.50 1.40 1.42 1.25

FOTBAL Suedia:Divizia 1-Sodra

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2911 FC Hollviken - Qviding dum 17:00 1.70 3.60 4.00 1.15 1.90 1.20
2917 Utsikten - Kristianstads dum 17:00 2.05 3.30 3.00 1.25 1.60 1.20
2922 Oddevold - Landskrona Bois dum 18:00 2.70 3.30 2.30 1.48 1.35 1.25
2918 KSF Prespa Birlik - Trollhattan dum 18:00 1.85 3.50 3.40 1.20 1.70 1.20

FOTBAL Suedia:Divizia 2- Norra Svealand

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2953 FC Gute - Habo FF dum 17:30 1.45 4.45 5.00 1.10 2.35 1.10

FOTBAL Suedia:Divizia 2- Norraland

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2959 Soderhamns FF - Bodens BK dum 13:00 2.55 3.70 2.15 1.50 1.35 1.15
2961 Hudiksvalls FF - Skelleftea dum 17:00 1.35 5.15 5.55 1.05 2.70 1.05

FOTBAL Suedia:Divizia 3

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2253 Strands IF - Hofors AIF dum 14:00 2.20 3.95 2.40 1.40 1.50 1.15
2254 Gottne IF - Robacks IF dum 15:00 1.15 7.45 8.00 - 3.85 -
2255 Hedens IF - Kiruna FF dum 15:00 2.60 4.15 2.00 1.60 1.35 1.15
2256 AFK Linkoping - IK Tord dum 18:00 1.60 4.45 3.55 1.20 1.95 1.10
2257 Lerkils IF - Kagerods Boif dum 18:00 1.95 3.95 2.75 1.30 1.60 1.15
2259 Vaestra F. - Stafsinge IF dum 20:00 1.40 4.95 4.90 1.05 2.50 1.10

FOTBAL Australia WSL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3876 Perth SC - Stirling Lions SC dum 13:00 1.90 3.95 2.90 1.30 1.65 1.15

FOTBAL Brazilia:Brasilero Serie C

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1274 Botafogo SP - Juventude RS dum 17:00 1.50 3.80 5.50 1.08 2.25 1.18
1275 Guaratingueta - Tombense MG dum 17:00 6.30 4.20 1.40 2.52 1.05 1.15
1279 Ypiranga RS - Macae Esporte RJ dum 21:00 1.75 3.45 4.00 1.16 1.85 1.22
1278 River PI - Confianca dum 22:00 1.75 3.20 4.40 1.13 1.85 1.25
1280 Salgueiro PE - Fortaleza CE dum 23:59 3.20 3.05 2.05 1.55 1.25 1.25

FOTBAL Paraguay Secunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1526 CA 3 de Febrero - Independiente FBC dum 22:00 2.30 3.50 2.55 1.35 1.45 1.20
1527 Resistencia - Olimpia De Ita dum 22:00 2.20 3.50 2.70 1.30 1.50 1.20
1528 Sportivo Iteno - Club Fernando de La M. dum 22:00 2.50 3.00 2.50 1.35 1.35 1.25

FOTBAL Peru Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1966 Carlos A Manucci - Union Huaral dum 23:30 2.70 3.20 2.30 1.45 1.35 1.22

FOTBAL Ecuador Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3388 Mushuc Runa - Delfin SC dum 19:30 2.20 3.00 3.05 1.25 1.50 1.25
3390 SD Aucas - Barcelona SC dum 20:00 2.80 3.10 2.30 1.45 1.35 1.25
3393 Fuerza Amarilla S.c. - Dep.Cuenca dum 23:00 2.40 3.15 2.65 1.35 1.45 1.25
3392 Emelec - Ind.Del Valle dum 23:59 1.75 3.20 4.25 1.15 1.80 1.25

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Classic

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3540 Seongnam - Ulsan H. dum 13:00 2.40 3.00 2.85 1.35 1.45 1.30
3593 Suwon City FC - Sangju Sangmu Phoenix dum 13:00 2.60 3.20 2.45 1.45 1.40 1.30
3506 Gwangju FC - Jeonbuk dum 13:00 3.85 3.30 1.90 1.75 1.20 1.28

FOTBAL Coreea de Sud - K League - Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3648 Chungju Hummel FC - Ansan Police dum 13:00 4.00 3.30 1.80 1.80 1.15 1.25

FOTBAL China Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3684 Shijiazhuang Y. - Yanbian dum 14:35 1.85 3.10 4.15 1.15 1.75 1.25

FOTBAL China Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3691 Zhejiang Yiteng - Beijing Renhe dum 14:00 2.85 3.05 2.25 1.45 1.30 1.25
3692 Qingdao H. - Dalian Aerbing FC dum 14:30 2.60 3.15 2.35 1.40 1.35 1.25

FOTBAL Japonia J-League 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3800 FC Gifu - R.Kumamoto dum 12:00 2.70 2.90 2.50 1.40 1.35 1.30
3802 JEF Chiba - G.Kitakyushu dum 12:00 1.50 3.60 6.00 1.05 2.25 1.20
3805 Yamagata - Mito Hollyhock dum 12:00 2.15 2.95 3.55 1.20 1.60 1.30
3803 Renofa Yamaguchi - Shimizu S-Pulse dum 12:00 3.40 3.10 2.10 1.65 1.25 1.30
3804 Tokushima - Zweigen Kanazawa dum 12:00 2.10 3.00 3.30 1.25 1.60 1.30
3801 FC Yokohama - Machida Zelvia dum 12:00 3.50 3.00 2.10 1.65 1.25 1.30
3806 Cerezo Osaka - Tokyo Verdy dum 13:00 1.60 3.50 5.50 1.10 2.15 1.25
3807 Ehime - V-Varen Nagasaki dum 13:00 2.50 2.90 2.75 1.35 1.40 1.30
3808 Kamatamare Sanuki - Okayama dum 13:00 3.80 3.20 1.90 1.75 1.20 1.30
3809 Kyoto Sanga - Matsumoto Y. dum 13:00 2.80 3.00 2.45 1.45 1.35 1.30
3810 Kusatsu - Sapporo dum 13:30 4.50 3.20 1.80 1.85 1.15 1.25

FOTBAL Japonia J-League 3

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2206 T.Oita - Blaublitz Akita dum 12:00 1.80 3.20 3.80 1.15 1.75 1.20

FOTBAL Indonezia Super Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3823 Semen Padang - PS Tni dum 17:30 1.30 4.80 7.50 1.02 2.90 1.10

FOTBAL Ghana Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3827 All Stars - Berekum Chelsea dum 18:00 1.35 4.60 6.54 1.04 2.70 1.12
3828 Bechem Utd. - Aduana S. dum 18:00 2.40 3.25 2.59 1.38 1.44 1.24
3829 Ebusua D. - Liberty P. dum 18:00 2.20 3.20 2.80 1.30 1.50 1.25
3830 Hearts of Oak - Dreams dum 18:00 1.60 3.80 4.49 1.13 2.06 1.18
3832 New Edubiase - Medeama dum 18:00 2.68 3.40 2.25 1.50 1.36 1.22
3834 Techiman City - Asante dum 18:00 2.00 3.50 3.07 1.27 1.64 1.21

FOTBAL Egipt Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3849 Aswan FC - EL Daklyeh dum 23:00 2.65 2.80 2.50 1.35 1.30 1.30
3850 El-Entag El-Harby - Al-Mokawloon Al-Arab dum 23:00 1.90 3.10 3.60 1.20 1.65 1.25
3851 Ittihad El-Shorta - Ghazl El-Mahalla dum 23:00 1.75 3.10 4.60 1.10 1.85 1.25

FOTBAL Thailanda Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1540 Chainat - Navy Football Club dum 14:00 2.30 3.25 2.75 1.34 1.48 1.24
1542 Buriram United FC - Bangkok Utd. dum 15:00 1.90 3.20 3.40 1.22 1.71 1.25
1549 Army United - BEC Tero Sasana dum 16:00 2.10 3.25 3.00 1.29 1.57 1.24

FOTBAL Vietnam Liga 2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2216 Viettel - Binh P. dum 12:30 1.30 4.55 8.00 - 2.90 1.10

FOTBAL Camerun - Elite One

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1313 Astres - New Star dum 15:30 2.50 2.50 2.90 1.25 1.35 1.30
1425 Eding Sp. - UMS L. dum 17:00 3.00 2.70 2.25 1.45 1.25 1.30
1442 FC De Douala - YS Academy dum 17:30 2.85 2.80 2.40 1.40 1.30 1.30

PARIURI PE LUNGA DURATA CE 2016 - CASTIGATOARE

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2105 Franta - dum 16:00 5.00 -
2109 Germania - dum 16:00 5.80 -
2145 Spania - dum 16:00 6.00 -
2092 Anglia - dum 16:00 10.00 -
2096 Belgia - dum 16:00 8.00 -
2117 Italia - dum 16:00 15.00 -
2121 Portugalia - dum 16:00 7.00 -
2119 Polonia - dum 16:00 20.00 -
2148 Tara Galilor - dum 16:00 25.00 -
2116 Islanda - dum 16:00 150.00 -
2112 Irlanda - dum 16:00 200.00 -
2137 Slovacia - dum 16:00 150.00 -
2151 Ungaria - dum 16:00 100.00 -

PARIURI PE LUNGA DURATA CE 2016 - GOLGHETER

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2912 Muller - dum 16:00 30.00 -
2914 Ronaldo C. - dum 16:00 9.00 -
2829 Griezmann - dum 16:00 25.00 -
2883 Lewandowski - dum 16:00 150.00 -
2806 Giroud - dum 16:00 19.00 -
2884 Lukaku - dum 16:00 7.00 -
2830 H. Kane - dum 16:00 75.00 -
2894 Morata - dum 16:00 5.00 -
2893 Martial - dum 16:00 150.00 -
2915 Rooney - dum 16:00 100.00 -
2791 De Bruyne - dum 16:00 100.00 -
2870 J.Vardy - dum 16:00 35.00 -
2792 E.Hazard - dum 16:00 100.00 -
2799 G.Bale - dum 16:00 6.00 -
2800 G.Pelle - dum 16:00 40.00 -
2916 S.Zaza - dum 16:00 100.00 -
2913 P.Pogba - dum 16:00 120.00 -
2789 D.Origi - dum 16:00 100.00 -
In caz de egalitate,castigator va fi cel care are minute mai putine jucate in turneu.Se iau in cosiderare repriz de prel, nu si loviturile de departajare.

PARIURI PE LUNGA DURATA CE 2016 - CEL MAI BUN JUCATOR

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2701 Ronaldo C. - Portugalia dum 16:00 10.00 -
2704 Pogba P. - Franta dum 16:00 15.00 -
2708 Muller T. - Germania dum 16:00 25.00 -
2709 De Bruyne K. - Belgia dum 16:00 35.00 -
2710 E.Hazard - Belgia dum 16:00 25.00 -
2711 Griezmann A. - Franta dum 16:00 25.00 -
2715 H. Kane - Anglia dum 16:00 65.00 -
2716 Ozil M. - Germania dum 16:00 27.00 -
2718 Kroos T. - Germania dum 16:00 16.00 -
2719 Lewandowski - Polonia dum 16:00 50.00 -
2723 Iniesta A. - Spania dum 16:00 7.50 -
2725 Silva D. - Spania dum 16:00 48.00 -
2726 Lukaku R. - Belgia dum 16:00 25.00 -
2731 Payet D. - Franta dum 16:00 5.00 -
2736 Alli D. - Anglia dum 16:00 45.00 -
2737 Rooney - Anglia dum 16:00 45.00 -
2738 Gotze M. - Germania dum 16:00 48.00 -
2739 Ramos S. - Spania dum 16:00 50.00 -
2742 Matuidi B. - Franta dum 16:00 70.00 -
2745 Morata A. - Spania dum 16:00 15.00 -
2750 Fabregas C. - Spania dum 16:00 60.00 -
2751 Vardy J. - Anglia dum 16:00 50.00 -
2752 Giroud O. - Franta dum 16:00 35.00 -
2753 Hummels M. - Germania dum 16:00 60.00 -
2758 Insigne L. - Italia dum 16:00 150.00 -
Daca un jucator nu participa la turneu primeste cota 1.

PARIURI PE LUNGA DURATA CE 2016 - CEL MAI BUN PORTAR

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4247 Neuer M. - Germania dum 16:00 4.00 -
4248 Lloris H. - Franta dum 16:00 5.30 -
4249 Buffon G. - Italia dum 16:00 5.00 -
4250 Hart J. - Anglia dum 16:00 11.00 -
4251 De Gea D. - Spania dum 16:00 6.00 -
4252 Courtois T. - Belgia dum 16:00 7.00 -
4255 Rui Patricio - Portugalia dum 16:00 11.00 -
Daca un portar nu participa la turneu primeste cota 1!

PARIURI PE LUNGA DURATA CE 2016 - CINE VA ARBITRA FINALA?

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
4227 Skomina D. - dum 16:00 6.00 -
4228 Clattenburg M. - dum 16:00 5.00 -
4229 Rizzoli N. - dum 16:00 9.00 -
4230 Cakir C. - dum 16:00 5.00 -
4231 Kuipers B. - dum 16:00 12.00 -
4232 Eriksson J. - dum 16:00 10.00 -
4233 Velasco Carballo C. - dum 16:00 11.00 -
4234 Brych F. - dum 16:00 12.00 -
4235 Atkinson M. - dum 16:00 12.00 -
4236 Kassai V. - dum 16:00 20.00 -
4237 Mazic M. - dum 16:00 14.00 -
4239 Marciniak S. - dum 16:00 23.00 -

TENIS Challenger - Simplu (M): Milan (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2948 Cecchinato M. (Ita) - Djere L. (Srb) dum 17:00 1.35 2.95
Suprafata de joc - zgura!

TENIS Challenger - Simplu (M): Marburg (Germania) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2025 Y.Reuter - M.Moraing dum 12:30 1.45 2.55
2016 J.Londero - G.Mager dum 12:30 1.45 2.55
2028 J.Link - D.Kuzmanov dum 13:30 7.77 1.05
2033 M.Marterer - S.Nagal dum 14:00 1.60 2.20
2031 A.Velotti - G.Gigounon dum 14:00 1.50 2.40
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Breda (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2034 J.De Loore - D.Masur dum 16:00 1.55 2.15
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Skopje (Macedonia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2054 D.Petrovic - A.Muller dum 18:00 1.55 2.15
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Toulon (Franta)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2055 L.Lokoli - L.Ouahab dum 18:00 1.85 1.75
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (M): Tulsa (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2056 C.Norrie - R.Haviland dum 17:00 1.35 2.70
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (M): Montauban (Franta) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2087 M.Mora - N.Ferrando dum 11:30 1.20 3.60
2090 N.Horton - J.Iliev dum 11:30 1.30 2.92
2058 B.Orradre - N.Uryson dum 11:30 2.05 1.60
2059 J.De Schepper - F.Martinez S. dum 11:30 1.17 3.90
2095 L.Doria - L.Bouquet dum 13:00 1.55 2.15
2091 C.Moutet - V.Masse dum 13:00 1.05 6.30
2093 F.Zgombic - A.Delmas dum 13:00 2.25 1.50
2115 S.Sabry - N.Khlif dum 13:00 1.30 2.92
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Antalya (Turcia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2122 A.Sotnikova - J.Zerbone dum 17:00 1.40 2.52
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (F): Baton Rouge (S.U.A)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2127 V.Solovyeva - J.Elie dum 18:00 1.35 2.70
Suprafata de joc - hard!

TENIS ITF - Simplu (F): Breda (Olanda)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2128 V.Heisen - K.Versteeg dum 14:00 1.65 1.98
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Cantanhede (Portugalia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2129 V.Bosio - S.Lohan dum 17:30 1.35 2.70
Suprafata de joc - carpeta!

TENIS ITF - Simplu (F): Lenzerheide (Elvetia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2138 D.Jakupovic - T.Korpatsch dum 12:15 1.70 1.91
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Nieuwpoort (Belgia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2141 Q.Lemoine - M.Yerolymos dum 16:00 1.91 1.70
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ITF - Simplu (F): Roma (Italia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2143 G.Marchetti - O.Parres Azc. dum 12:30 1.24 3.28
2144 D.Chiesa - M.Di Giuseppe dum 14:00 3.09 1.27
2147 M.Colmegna - J.Paolini dum 15:30 2.00 1.65
2149 Ek.Yashina - C.Coppola dum 16:00 1.50 2.25
2150 A.Bai - A.Fedoryshyn dum 17:30 1.50 2.25
2153 A.Remondina - D.Negreanu dum 18:30 1.80 1.80
2155 F.Arcidiacono - M.Spigarelli dum 20:00 2.15 1.55
2157 L.Sabino - S.Giovanardi dum 22:00 1.05 6.30
Suprafata de joc - zgura!

BASCHET SUA (F): WNBA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1508 New York Liberty W - Phoenix Mercury W dum 22:00 1.55 16.00 2.50 1.40 2.15
1510 Washington Mystics W - Minnesota Lynx W dum 23:00 3.55 17.00 1.30 2.90 1.20
1151 Los Angeles Sparks W - Connecticut Sun W dum 23:59 1.05 23.00 8.65 - 6.30

BASCHET Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1073 Turkey - Greece dum 14:00 2.40 15.00 1.60 2.05 1.45
Meciurile se pot juca si pe teren neutru!Timpul de joc poate varia!

VOLEI World Grand Prix (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1673 Japan W - Russia W dum 12:00 3.55 1.25
1675 Italy W - Belgium W dum 14:30 1.25 3.55
1676 Turkey W - Brazil W dum 17:30 6.45 1.08

VOLEI European League (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2282 Slovakia W - Slovenia W dum 16:00 1.45 2.55
2280 Azerbaijan W - Greece W dum 17:00 1.08 6.45

VOLEI World League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1682 Kazakhstan - Chinese Taipei dum 12:40 2.40 1.50
1683 Australia - Belgium dum 16:30 4.40 1.17
1684 Mexico - Montenegro dum 18:00 3.55 1.25
1685 Puerto Rico - Qatar dum 18:00 4.05 1.20
1689 Argentina - Russia dum 18:10 4.75 1.15
1694 USA - Italy dum 19:30 2.30 1.55
1697 Greece - Slovenia dum 21:00 2.95 1.35
1698 Poland - France dum 21:10 2.65 1.42
1699 Finland - Japan dum 22:00 1.70 2.00
1160 Egypt - Turkey dum 23:59 2.75 1.40
1162 Tunisia - Venezuela dum 23:59 2.40 1.50
1161 South Korea - China dum 23:59 2.55 1.45
1159 Canada - Portugal dum 23:59 1.08 6.45

BASEBALL SUA (M): MLB

DARTS China: Shanghai Masters

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1630 Anderson G. (Sco) - Wade J. (Eng) dum 12:00 1.33 - 3.05
1634 Taylor P. (Eng) - Wright P. (Sco) dum 12:45 1.35 - 2.95
1742 van Gerwen M. (Ned) - van Barneveld R. (Ned) dum 13:30 1.20 - 4.05
1749 Lewis A. (Eng) - Chisnall D. (Eng) dum 14:15 1.65 - 2.10
Cel mai bun din 15 leg-uri!

MOTOCICLISM Moto GP Olanda (Assen)

MOTOCICLISM Moto 2 Olanda (Assen)

MOTOCICLISM Moto 3 Olanda (Assen)

COD

EVENIMENT

S

DATA

V L1-3 L1-6
3993 Brad Binder (RSA/Red Bull) - dum 12:00 2.85 - -
3994 Aron Canet (SPA/Estrella) - dum 12:00 8.50 - -
3995 Romano Fenati (ITA/SKY) - dum 12:00 5.50 - -
3996 Niccolo Antonelli (ITA/Ognetta-Rivacold) - dum 12:00 8.50 - -
3997 Enea Bastianini (ITA/Gresini) - dum 12:00 6.00 - -
3998 Khairul Idham Pawi (MAL/Honda) - dum 12:00 10.00 - -
3999 Nicolo Bulega (ITA/SKY) - dum 12:00 10.00 - -
4000 Fabio Quartararo (FRA/Leopard) - dum 12:00 20.00 - -
4001 Livio Loi (BEL/RW) - dum 12:00 50.00 - -
4002 Francesco Bagnaia (ITA/MAPFRE) - dum 12:00 25.00 - -
4003 Joan Mir (SPA/Leopard) - dum 12:00 50.00 - -
4004 Gabriel Rodrigo (ARG/RBA) - dum 12:00 30.00 - -
4005 Jakub Kornfeil (CEH/M7 SIC) - dum 12:00 65.00 - -
4006 Adam Norrodin (MAL/M7 SIC) - dum 12:00 50.00 - -
4007 Jules Danilo (FRA/Ongetta-Rivacold) - dum 12:00 65.00 - -
4008 Andrea Locatelli (ITA/Leopard) - dum 12:00 100.00 - -
4009 John McPhee (GBR/SaxoPrint) - dum 12:00 100.00 - -
4010 Alexis Masbou (FRA/SaxoPrint) - dum 12:00 100.00 - -
4011 Philipp Oettl (GER/Schedl) - dum 12:00 75.00 - -
4012 Fabio Di Giannantonio (ITA/Gresini) - dum 12:00 50.00 - -
4013 Juanfran Guevara (SPA/RBA) - dum 12:00 50.00 - -
4014 Bo Bendsneyder (OLA/Red Bull) - dum 12:00 50.00 - -
4015 Andrea Migno (ITA/SKY) - dum 12:00 30.00 - -
4017 Tatsuki Suzuki (JAP/CIP) - dum 12:00 100.00 - -
4018 Darryn Binder (RSA/Platinum Bay Real) - dum 12:00 100.00 - -
4019 Maria Herrera (SPA/Laglisse) - dum 12:00 100.00 - -
4020 Stefano Valtulini (ITA/3570 Team Italia) - dum 12:00 100.00 - -
TT Circuit Assen

RUGBY Anglia: League 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1701 Crusaders - Toulouse dum 16:30 7.95 30.00 1.05 6.30 -
1713 Hemel - Rochdale Hornets dum 16:30 10.00 35.00 1.01 8.25 -
1722 Keighley - Barrow dum 17:00 1.40 22.00 2.85 1.30 2.50
1771 South Wales - Hunslet Hawks dum 17:00 9.10 33.00 1.03 7.15 -
1792 York City - Gloucestershire dum 17:00 1.01 35.00 10.00 - 8.25

RUGBY Anglia: Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1793 Batley - Dewsbury Rams dum 17:00 1.30 23.00 3.35 1.23 2.90
1812 Bradford Bulls - Halifax dum 17:00 1.40 22.00 2.85 1.30 2.50
1833 London Broncos - Leigh Centurions dum 17:00 2.65 21.00 1.45 2.35 1.35
1917 Oldham - Whitehaven dum 17:00 1.70 18.00 2.15 1.55 1.90
1920 Workington Town - Swinton dum 17:00 1.50 20.00 2.55 1.40 2.25

RUGBY Meciuri amicale intertari

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1961 Canada - Italy dum 19:00 3.70 24.00 1.25 3.20 1.20

FOTBAL PE PLAJA Europa (M): Euro Cup Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2219 Spania - Serbia dum 15:15 1.01 19.00 14.00 - 8.25
2221 Ucraina - Elvetia dum 16:30 2.05 4.50 2.50 1.40 1.60
2227 Ungaria - Rusia dum 17:45 8.05 8.50 1.15 4.15 -
2228 Italia - Portugalia dum 19:00 2.45 5.00 2.00 1.65 1.45

CRICHET World (M): Tri Series Play offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
2925 West Indies - Australia dum 20:00 2.55 - 1.45
Atentie meciurile se pot juca pe mai multe zile ! Pentru calcularea pronosticului Final se tine cont de puncte. Nu se tine cont de Runs/Wickets

CRICHET Regatul Unit: County Championship One

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1316 Hampshire - Somerset dum 13:00 2.00 - 1.70
1320 Middlesex - Lancashire dum 13:00 1.75 - 1.95
1321 Warwickshire - Nottinghamshire dum 13:00 1.70 - 2.00
Atentie meciurile se pot juca pe mai multe zile ! Pentru calcularea pronosticului Final se tine cont de puncte. Nu se tine cont de Runs/Wickets

CRICHET Regatul Unit: County Championship Two

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1314 Kent - Derbyshire dum 13:00 1.45 - 2.55
Atentie meciurile se pot juca pe mai multe zile ! Pentru calcularea pronosticului Final se tine cont de puncte. Nu se tine cont de Runs/Wickets

CRICHET Regatul Unit : NatWest T20 Blast

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
2393 Northamptonshire - Leicestershire dum 16:30 1.60 - 2.20
2395 Sussex - Gloucestershire dum 16:30 1.65 - 2.10
Atentie meciurile se pot juca pe mai multe zile ! Pentru calcularea pronosticului Final se tine cont de puncte. Nu se tine cont de Runs/Wickets

CRICHET World: One Day International

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
2403 Anglia - Sri Lanka dum 12:30 1.25 - 3.55
Atentie meciurile se pot juca pe mai multe zile ! Pentru calcularea pronosticului Final se tine cont de puncte. Nu se tine cont de Runs/Wickets