FOTBAL Romania Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5918 Otelul - Viitorul C-ta dum 18:30 3.40 3.20 2.05 1.65 1.26 1.30
5919 Astra Giurgiu - GAZ Metan Medias dum 21:00 1.75 3.35 4.50 1.15 1.95 1.28

FOTBAL Anglia Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6347 Everton - Manchester United dum 15:30 3.30 3.30 2.10 1.65 1.30 1.30
6348 Arsenal - Chelsea dum 18:00 2.35 3.20 2.90 1.35 1.50 1.32

FOTBAL Spania Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5925 Malaga - Deportivo dum 13:00 1.70 3.55 4.80 1.15 2.05 1.28
5926 Almeria - SD Eibar dum 18:00 2.15 3.20 3.40 1.28 1.65 1.32
5927 Sevilla - Vallecano dum 20:00 1.32 4.80 7.50 1.07 2.95 1.17
5928 Celta Vigo - Real Madrid dum 22:00 5.80 4.10 1.50 2.40 1.10 1.20

FOTBAL Germania Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5936 Paderborn - Werder B. dum 16:30 2.60 3.30 2.60 1.45 1.45 1.30
5937 Borussia Mönchengladbach - Wolfsburg dum 18:30 2.20 3.40 3.15 1.35 1.60 1.30

FOTBAL Italia Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5940 Atalanta - Empoli dum 13:30 2.50 3.00 3.00 1.36 1.50 1.36
5943 Parma - Palermo dum 16:00 3.20 3.30 2.25 1.60 1.35 1.30
5944 Torino - Juventus dum 16:00 4.20 3.25 1.90 1.85 1.22 1.32
5941 Genoa - Cesena dum 16:00 1.50 3.80 5.90 1.10 2.30 1.25
5945 Verona - Sassuolo dum 16:00 2.10 3.15 3.30 1.30 1.60 1.32
5942 Lazio - Chievo dum 16:00 1.35 4.40 8.70 1.05 2.95 1.20
5946 Fiorentina - Cagliari dum 19:00 1.40 4.40 7.00 1.06 2.70 1.20
5947 Napoli - Sampdoria dum 21:45 1.45 4.10 6.50 1.08 2.50 1.22

FOTBAL Franta Ligue 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5955 St.Etienne - Montpellier dum 15:00 1.70 3.50 4.90 1.15 2.05 1.30
5956 Lens - Monaco dum 18:00 5.10 3.55 1.65 2.10 1.15 1.27
5957 Reims - Lyon dum 22:00 4.80 3.55 1.70 2.00 1.15 1.28

FOTBAL Belgia Pro League - Campionat

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6352 Gent - Club Brugge dum 19:00 2.40 3.30 2.80 1.38 1.50 1.28

FOTBAL Belgia Pro League - Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4139 Lierse - Cercle B. dum 21:00 1.95 3.25 3.50 1.22 1.70 1.28

FOTBAL Olanda Eredivisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5967 Dordrecht - Cambuur dum 13:30 4.20 3.80 1.70 2.00 1.18 1.22
5968 Groningen - Feyenoord dum 15:30 4.20 3.75 1.70 1.95 1.20 1.22
5969 Zwolle - Ajax dum 15:30 3.10 3.50 2.10 1.65 1.32 1.27
5970 Twente - Alkmaar dum 17:45 1.70 3.85 4.10 1.20 2.00 1.22

FOTBAL Rusia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5976 Spartak M. - R.Kazan dum 13:30 2.50 3.05 2.85 1.40 1.45 1.35
5977 FC Rostov - Dinamo M. dum 16:00 3.60 3.15 2.05 1.65 1.25 1.30
5978 Zenit St.P. - Arsenal Tula dum 18:30 1.20 5.90 14.50 - 4.25 1.10

FOTBAL Portugalia Primeira Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5984 Nacional - Penafiel dum 18:00 1.55 3.70 5.20 1.10 2.15 1.20
5983 Arouca - Pacos Ferreira dum 18:00 2.60 3.00 2.60 1.40 1.40 1.30
5985 Benfica - Porto dum 19:00 2.35 3.10 2.95 1.35 1.50 1.30
5986 Boavista - Setubal dum 21:15 2.30 3.00 2.90 1.32 1.50 1.30

FOTBAL Scotia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5334 Dundee Utd. - Celtic dum 14:30 7.50 4.30 1.30 2.80 1.05 1.15

FOTBAL Turcia Super Lig

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5991 Balikesirspor - Erciyesspor dum 13:00 2.45 3.30 2.70 1.40 1.50 1.30
5992 Konyaspor - Akhisar dum 13:00 2.00 3.25 3.30 1.25 1.65 1.30
5993 Genclerbirligi Ankara - Trabzon dum 16:00 2.90 3.25 2.20 1.55 1.32 1.30
5994 Galatasaray - Gaziantep dum 19:00 1.30 4.60 8.30 1.03 3.00 1.15

FOTBAL Elvetia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6356 St.Gallen - Vaduz dum 14:45 1.75 3.60 4.25 1.20 1.95 1.25
6357 Grasshoppers - Young Boys dum 17:00 2.70 3.25 2.50 1.45 1.40 1.30

FOTBAL Polonia Ekstraklasa

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6026 Piast Gliwice - Podbeskidzie dum 14:00 2.30 3.15 2.95 1.35 1.50 1.30
6027 Lechia Gdansk - Gornik L. dum 16:30 1.75 3.30 4.40 1.15 1.90 1.25
6028 Wisla C. - Korona Kielce SA dum 19:00 2.00 3.15 3.60 1.25 1.65 1.30

FOTBAL Danemarca Superligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4732 Sonderjyske - Aalborg dum 15:00 2.35 3.25 2.90 1.35 1.50 1.30
4733 Brondby - Vestsjaelland dum 18:00 1.50 3.90 5.80 1.10 2.35 1.22
4738 Randers - FC Copenhaga dum 20:00 2.95 3.10 2.35 1.50 1.35 1.30

FOTBAL Germania 2.Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6034 FC Heidenheim - St.Pauli dum 14:30 2.25 3.25 3.05 1.35 1.55 1.30
6036 Union B. - Ingolstadt dum 14:30 4.25 3.40 1.80 1.90 1.20 1.25
6035 FSV Frankfurt - Aalen dum 14:30 2.45 3.20 2.80 1.40 1.50 1.30

FOTBAL Austria Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6377 SCR Altach - Austria V. dum 17:30 3.00 3.30 2.20 1.60 1.32 1.30

FOTBAL Chile Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6378 Audax I. - O'Higgins dum 18:00 2.20 3.25 2.90 1.30 1.50 1.25

FOTBAL Germania 3.Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6085 Dynamo Dresden - Duisburg dum 15:00 2.60 3.00 2.40 1.42 1.35 1.30
6086 Stuttgart II - U'haching dum 15:00 1.70 3.30 4.00 1.15 1.85 1.25

FOTBAL Spania Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6092 Las Palmas - Valladolid dum 13:00 1.85 3.20 3.50 1.20 1.70 1.25
6093 Sabadell - Santander dum 17:00 1.95 3.00 3.80 1.20 1.70 1.30
6094 UE Llagostera - Sporting Gijon dum 17:30 2.80 3.00 2.50 1.45 1.35 1.30
6095 Huelva - Girona dum 19:00 2.80 3.00 2.40 1.45 1.35 1.30
6096 Zaragoza - Numancia dum 19:15 1.90 3.20 3.70 1.20 1.70 1.30
6097 Leganes - Mirandes dum 22:00 1.70 3.15 4.50 1.12 1.90 1.28

FOTBAL Norvegia Eliteserien

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6110 Aalesund - Tromso dum 16:30 2.00 3.35 3.55 1.25 1.70 1.30
6111 Haugesund - Molde dum 19:00 4.50 3.65 1.70 2.00 1.15 1.25
6112 Lillestrom - Stabaek dum 19:00 1.60 3.80 5.00 1.15 2.15 1.20
6113 Sarpsborg - Bodo Glimt dum 19:00 1.75 3.50 4.20 1.17 1.95 1.25
6114 Stromsgodset - Sandefjord dum 19:00 1.50 4.20 6.00 1.10 2.50 1.20

FOTBAL Cehia:Gambrinus liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6122 Sparta Praga - Brno dum 18:45 1.20 5.20 11.80 - 3.60 1.10

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6125 GIF Sundsvall - Djurgardens IF dum 16:00 2.90 3.20 2.40 1.50 1.35 1.30
6126 Halmstad - IF Elfsborg dum 16:00 4.30 3.40 1.80 1.95 1.15 1.25
6127 AIK - Oerebro SK dum 18:30 1.60 3.50 4.80 1.12 2.05 1.25
6128 Kalmar FF - BK Haecken dum 18:30 2.45 3.10 2.60 1.38 1.45 1.30

FOTBAL Croatia 1.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6136 Slaven B. - Hajduk Split dum 18:00 2.55 3.10 2.60 1.38 1.40 1.30
6137 Rijeka - Istra dum 20:00 1.35 4.10 7.40 1.02 2.65 1.16

FOTBAL Austria : Regionalliga Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6147 FC Hochst - FC Bizau dum 18:00 2.05 3.30 3.00 1.25 1.55 1.20

FOTBAL Cehia Druha Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6154 Most - Pardubice dum 17:00 3.45 3.20 1.95 1.65 1.20 1.25
6155 Znojmo - Zizkov dum 18:00 2.40 3.15 2.65 1.35 1.45 1.25

FOTBAL Danemarca 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4842 AB Copenhaga - Roskilde dum 16:00 2.70 3.10 2.40 1.45 1.35 1.30
4845 Vejle - Aarhus dum 16:30 4.30 3.40 1.65 1.90 1.12 1.25

FOTBAL Brazilia: Campeonato Paulista

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2106 Palmeiras SP - Santos SP dum 22:00 2.35 3.05 2.80 1.35 1.45 1.25

FOTBAL Norvegia 1.Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6181 Asane Fotball - Bryne dum 19:00 2.10 3.30 2.90 1.30 1.55 1.25
6182 Baerum - Hodd dum 19:00 2.50 3.20 2.40 1.42 1.38 1.25
6183 Kristiansund - Strommen dum 19:00 1.50 3.80 4.80 1.10 2.15 1.20
6184 Levanger - Sandnes dum 19:00 3.40 3.50 1.85 1.75 1.20 1.20
6185 Nest-Sotra - Sogndal IL dum 19:00 4.10 3.50 1.70 1.90 1.15 1.20
6186 Ranheim - Follo dum 19:00 1.60 3.50 4.50 1.12 2.00 1.20

FOTBAL Bosnia si Hertegovina Premier Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5135 FK Sarajevo - Siroki dum 17:00 1.80 3.25 3.85 1.15 1.75 1.20
5140 Velez Mostar - Zrinjski dum 17:30 2.45 3.00 2.65 1.35 1.40 1.25
5143 Travnik - Olimpik Sarajevo dum 17:30 2.15 3.10 2.95 1.30 1.50 1.25
5136 Mladost Velika - Slavija S. dum 17:30 1.80 3.20 3.80 1.15 1.75 1.20

FOTBAL Argentina Primera B Nacional

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6621 Sportivo Belgrano - Los Andes dum 20:30 2.80 2.85 2.45 1.40 1.30 1.30
6613 CA Douglas Haig - Central Cordoba (SE) dum 22:30 1.80 3.10 4.15 1.15 1.75 1.25
6622 Union DMDP - Atl.Parana dum 23:00 2.30 2.90 3.00 1.30 1.45 1.30
6620 SP Estudiantes San Luis - Boca Unidos dum 23:00 2.30 2.80 3.10 1.25 1.45 1.30

FOTBAL Brazilia Gaucho - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2104 Gremio RS - Internacional RS dum 22:00 2.15 3.05 3.15 1.25 1.55 1.25
Finala! Tur!

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5161 The Strongest - Club Bamin Real Potosi dum 22:30 1.30 4.45 8.00 - 2.85 1.10

FOTBAL Africa de Sud: Cupa FA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2704 Mamelodi - Vasco RSA dum 16:00 1.30 4.20 8.90 - 2.85 1.15
Semifinale! Un singur meci!

BASCHET SUA (M): NBA Play offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1178 Boston Celtics - Cleveland Cavaliers dum 20:00 3.53 17.00 1.25 2.92 1.21

BASCHET Italia (M): A1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1934 Cremona - Venezia dum 13:00 2.05 15.00 1.80 1.80 1.61
2011 Milano - Virtus Bologna dum 19:15 1.08 21.00 7.25 - 5.40
2115 Pesaro - Pistoia dum 19:15 1.85 15.00 1.98 1.65 1.75
2117 Trento - Virtus Roma dum 19:15 1.45 16.00 2.60 1.35 2.25
2130 Varese - Capo d`Orlando dum 19:15 1.45 16.00 2.60 1.35 2.25
1935 Caserta - Sassari dum 19:15 2.35 15.00 1.60 2.05 1.45
2131 Reggiana - Cantu dum 21:30 1.32 17.00 3.20 1.25 2.70
Timp regulamentar!

BASCHET Italia (M): A2 Play Offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2766 Ferrara - Trieste dum 19:00 1.90 15.00 1.93 1.69 1.71
2767 Recanati - Ferentino dum 19:00 1.90 15.00 1.93 1.69 1.71
2773 Treviglio - Biella dum 19:00 2.62 16.00 1.50 2.25 1.37

BASCHET Spania (M): ACB

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2134 Real Madrid - Bilbao dum 13:15 1.05 23.00 8.65 - 6.30
2136 Murcia - River Andorra dum 13:30 1.22 18.00 4.24 1.14 3.43
2139 Zaragoza - Barcelona dum 13:40 3.53 17.00 1.30 2.92 1.21
2141 Estudiantes - Obradoiro CAB dum 19:30 1.40 16.00 3.00 1.30 2.50

BASCHET Germania (M): BBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2206 Bremerhaven - Tübingen dum 18:00 1.40 16.00 3.00 1.30 2.50
Timp regulamentar!

BASCHET Turcia (M): TBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2273 Besiktas - Torku Konyaspor dum 16:00 1.27 17.00 3.53 1.21 2.92
2295 Tofas - Kolejliler dum 17:00 1.50 16.00 2.62 1.37 2.25
2308 Fenerbahce - Anadolu Efes dum 19:00 1.30 17.00 3.53 1.21 2.92

BASCHET Polonia (M): Tauron

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2387 Anwil Wloclawek - Koszalin dum 21:00 7.75 21.00 1.07 5.65 -
2392 Dabrowa Gornicza - Szczecin dum 21:00 1.20 18.00 4.50 - 3.60
2393 Lublin - Trefl Sopot dum 21:00 6.55 20.00 1.10 4.95 -
2418 Polpharma Starogard - Czarni Slupsk dum 21:00 6.55 20.00 1.10 4.95 -
2485 Rosa Radom - Jezioro Tarnobrzeg dum 21:00 1.01 25.00 12.00 - 8.25
2520 Slask Wroclaw - Asseco Prokom dum 21:00 1.10 20.00 6.55 - 4.95
2599 Torun - Kutno dum 21:00 1.30 17.00 3.50 - 2.90
2635 Turow Zgorzelec - Zielona Gora dum 21:00 1.40 16.00 3.00 1.30 2.50

BASCHET Polonia (F): Ekstraklasa - Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1335 Torun W - Polkowice W dum 18:00 1.65 16.00 2.26 1.50 1.98

BASCHET Liga VTB Promo (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2798 VEF Riga - Zenit Petersburg dum 17:00 1.80 15.00 2.05 1.61 1.80
2799 Nymburk - Nizhny Novgorod dum 19:00 1.65 15.00 2.19 1.53 1.91

BASCHET Austria (M): ABL Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2742 Kapfenberg Bulls - Wels dum 19:00 1.40 16.00 2.99 1.29 2.52
2744 Swans Gmunden - Klosterneuburg Dukes dum 19:00 1.50 16.00 2.62 1.37 2.25
2745 Vienna Basket - Traiskirchen Lions dum 19:00 1.12 19.00 6.04 - 4.58
2741 Güssing Knights - Oberwart Gunners dum 21:15 1.22 18.00 4.24 1.14 3.43

HOCHEI Germania DEL2 - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2669 Bietigheim/Bissingen - Bremerhaven dum 18:00 1.80 4.50 3.11 1.29 1.84 1.14

HANDBAL Danemarca (M): Boxer Herreligaen Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2938 Aalborg - Bjerringbro/Silkeborg dum 20:00 1.85 9.00 2.20 1.50 1.75
2939 Midtjylland - GOG dum 20:00 1.70 9.00 2.45 1.40 1.90

HANDBAL Norvegia Postenligaen (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3027 Oppsal W - Byasen W dum 19:00 1.55 9.00 2.65 1.35 2.05

HANDBAL Islanda (M): Olis Deildin - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2868 Afturelding - IR Reykjavik dum 18:00 1.60 9.00 2.67 1.36 2.06

HANDBAL Danemarca (F): Boxer Dameligaen Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3115 Esbjerg W - Viborg W dum 18:10 1.70 8.50 2.47 1.42 1.91

HANDBAL Cupa Frantei (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3116 Paris SG - Nantes dum 16:30 1.30 11.00 3.95 - 2.90

HANDBAL Germania 2. Bundesliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3141 Leipzig - Rimpar dum 18:00 1.25 11.00 4.54 1.12 3.21

HANDBAL Germania Bundesliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3142 Koblenz/Weibern W - Thuringer W dum 17:00 10.00 16.00 1.05 6.30 -
3143 Leverkusen W - Metzingen W dum 17:00 1.60 9.00 2.65 1.35 2.05
3144 Oldenburg W - Buxtehuder SV W dum 17:30 2.33 9.00 1.75 1.85 1.47

HANDBAL Norvegia Postenligaen (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2869 Elverum - Haslum dum 19:15 1.65 9.50 2.50 1.41 1.98
2870 Runar - Bodo dum 20:00 2.11 9.00 1.90 1.71 1.57

HANDBAL Polonia Superliga (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3504 Koszalinska W - Jelenina Gora W dum 17:00 1.15 13.00 6.05 - 4.15
3601 Nowy Sacz W - Olkusz W dum 18:00 1.15 13.00 6.05 - 4.15

HANDBAL Spania Asobal (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3179 Anaitasuna - Morrazo Cangas dum 19:30 1.30 11.00 3.95 - 2.90

HANDBAL Suedia Elitserien (M) - Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3180 VasterasIrsta - Ricoh dum 17:00 3.27 11.00 1.40 2.52 1.24
3203 Aranas - Helsingborg dum 18:00 1.55 10.00 2.73 1.34 2.15
3204 Skovde - Onnereds dum 19:15 1.30 12.00 3.87 1.17 2.92

HANDBAL Suedia Elitserien (F) - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2390 Skovde W - Savehof W dum 16:40 8.45 15.00 1.08 5.40 -
2391 Vasteras W - Skuru W dum 19:10 2.65 9.00 1.60 2.05 1.35

VOLEI Germania - Bundesliga (M) Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3349 Friedrichshafen - BR Volleys dum 15:30 1.65 2.10

VOLEI Grecia (M): A1 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2565 Olympiakos - PAOK dum 17:00 1.75 1.95

VOLEI Rusia Superliga (M) Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3369 Surgut region - Din. Moscow dum 15:00 2.94 1.35

VOLEI Italia (M): Serie A2 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2375 Sora - Potenza Picena dum 18:30 1.32 2.90

VOLEI Italia (F): Serie A2 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3064 Club Italia W - Monza W dum 19:00 2.55 1.45

VOLEI Polonia (F): Orlen Liga Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2377 Ostrowiec Swietokrzyski W - Bydgoszcz W dum 18:00 1.20 4.00

VOLEI Brazilia Superliga (F) - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2396 Osasco W - Rexona-Ades W dum 16:00 2.94 1.35

VOLEI Belgia Ere Divisie (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3450 Charleroi W - Kieldrecht W dum 17:00 1.80 1.80

VOLEI Suedia (F): Eliteserien Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
6701 Engelholm W - Hylte/Halmstad W dum 17:00 1.12 4.50

VOLEI Olanda (M): Eredivisie Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3528 Landstede - Groningen/Lycurgus dum 15:00 1.25 3.20

SNOOKER World Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
2701 Fu M. (Hkg) - Trump J. (Eng) dum 12:00 3.56 1.25
2873 Perry J. (Eng) - Murphy S. (Eng) dum 12:00 3.10 1.32
Cel mai bun din 25 frame-uri!

FUTSAL Rusia SuperLiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1450 Norilsky Nickel - Ekaterinburg dum 11:00 2.05 5.30 2.24 1.48 1.57 -
1451 Sibiryak - Yugra dum 11:00 2.37 5.30 1.95 1.64 1.43 -
1452 Progress - Mytishchi dum 12:00 5.33 6.00 1.30 2.82 - -

RUGBY Anglia Aviva Premiership

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3659 London Wasps - Exeter Chiefs dum 16:00 1.45 20.00 2.69 1.35 2.37

RUGBY Anglia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3665 Salford Red Devils - Castleford Tigers dum 17:00 2.54 20.00 1.50 2.25 1.40

RUGBY Anglia: League 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3666 Gloucestershire - Swinton dum 17:00 5.86 32.00 1.10 4.95 -
3667 Keighley - Crusaders dum 17:00 1.35 22.00 3.08 1.27 2.70
3673 Oxford RLFC - Hemel dum 17:00 2.29 20.00 1.60 2.06 1.48
3674 Rochdale Hornets - Newcastle dum 17:00 1.35 21.00 3.10 1.27 2.70

RUGBY Anglia: Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3684 Whitehaven - Featherstone Rovers dum 17:00 4.80 30.00 1.15 4.14 -
3685 Workington Town - Hunslet Hawks dum 17:00 1.60 20.00 2.29 1.48 2.06
3681 London Broncos - Dewsbury Rams dum 17:00 1.22 25.00 3.98 1.16 3.43
3686 Sheffield - Halifax dum 18:15 1.22 25.00 3.98 1.16 3.43

CRICHET Regatul Unit: County Championship One

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1374 Durham - Sussex dum 13:00 1.85 - 1.85
1383 Hampshire - Nottinghamshire dum 13:00 2.10 - 1.65
1393 Somerset - Middlesex dum 13:00 1.80 - 1.90
1394 Yorkshire - Warwickshire dum 13:00 1.80 - 1.90
Atentie meciurile se pot juca pe mai multe zile ! Pentru calcularea pronosticului Final se tine cont de puncte. Nu se tine cont de Runs/Wickets

CRICHET Regatul Unit: County Championship Two

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2
1395 Gloucestershire - Derbyshire dum 13:00 1.90 - 1.80
1396 Lancashire - Kent dum 13:00 1.60 - 2.20
1397 Leicestershire - Northamptonshire dum 13:00 2.10 - 1.65
1398 Surrey - Essex dum 13:00 1.65 - 2.10
Atentie meciurile se pot juca pe mai multe zile ! Pentru calcularea pronosticului Final se tine cont de puncte. Nu se tine cont de Runs/Wickets