FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4733 D.G.M.Perugia/Crotone - Lanciano/Entella dum 12:30 2.10 3.70 2.10 1.34 1.34 1.18
4735 D.G.M.Znojmo/Trinec - Opava/Graffin V. dum 15:00 2.20 3.70 2.00 1.40 1.30 1.18
4734 D.G.M.Modena/Varese - Bari/Pro Vercelli dum 15:00 2.10 3.70 2.10 1.34 1.34 1.18
4736 D.G.M.Chaves/Farense - Tondela/Santa Clara dum 16:00 1.95 3.80 2.30 1.29 1.45 1.18
Pariul se refera la meciul in care se vor marca mai multe goluri.Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.00!Timp regulamentar, eventualele prelungiri nu se iau in considerare!

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4737 Duel G./Perugia - Lanciano dum 12:30 2.10 3.70 2.10 1.34 1.34 1.18
4739 Duel G./Znojmo - Opava dum 15:00 2.30 3.80 1.95 1.45 1.29 1.18
4738 Duel G./Modena - Bari dum 15:00 2.20 3.70 2.00 1.40 1.30 1.18
4740 Duel G./Tondela - Chaves dum 16:00 2.30 3.90 1.90 1.45 1.28 1.17
Pariul se refera la numarul de goluri marcate de o echipa! Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.Timp regulamentar, eventualele prelungiri nu se iau in considerare !

FOTBAL Calificari CE 2016 - Grupa D

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2805 Georgia - Germania dum 19:00 19.80 8.40 1.12 5.90 - 1.05
2806 Scotland - Gibraltar dum 19:00 1.01 18.30 44.00 - 13.40 -
2807 Irlanda - Polonia dum 21:45 2.60 3.05 2.85 1.40 1.50 1.35

FOTBAL Calificari CE 2016 - Grupa F

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2809 Irlanda de N. - Finlanda dum 19:00 2.75 3.00 2.75 1.45 1.45 1.35
2816 Romania - Ins.Feroe dum 19:00 1.15 7.50 18.80 - 5.40 1.07
2817 Ungaria - Grecia dum 21:45 2.60 3.00 2.90 1.40 1.50 1.35

FOTBAL Calificari CE 2016 - Grupa I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2818 Albania - Armenia dum 19:00 1.90 3.20 4.40 1.20 1.85 1.32
2821 Portugalia - Serbia dum 21:45 1.55 3.70 6.80 1.10 2.45 1.25

FOTBAL Meci amical intertari (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6356 Brazilia - Chile dum 17:00 1.70 3.60 4.50 1.15 2.00 1.25
4723 Coasta de Fildes - Guinea Ecuatoriala dum 19:00 1.30 4.40 8.50 1.03 2.90 1.15
6357 France - Danemarca dum 21:45 1.60 3.60 5.40 1.10 2.15 1.22
4724 Indonezia - Myanmar dum 23:59 2.00 3.05 3.70 1.20 1.65 1.30
Meciurile se pot disputa si pe teren neutru. Timp regulamentar.

FOTBAL Liga Campionilor (F) - Optimi

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2129 Frankfurt (F) - Bristol Academy (F) dum 13:00 1.02 12.00 25.00 - 8.40 -
Tur!

FOTBAL Portugalia Segunda Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4043 Tondela - Santa Clara dum 17:00 1.65 3.30 5.10 1.10 2.02 1.25
4044 Chaves - Farense dum 17:00 1.55 3.50 5.60 1.08 2.20 1.20
4045 Academico De Viseu FC - Covilha dum 18:00 2.50 2.90 2.80 1.35 1.42 1.30
4046 Aves - Beira Mar dum 18:00 2.05 3.10 3.50 1.23 1.65 1.28

FOTBAL Italia Serie B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4030 Perugia - Crotone dum 13:30 1.85 3.10 4.25 1.15 1.80 1.30
4031 Bari - Pro Vercelli dum 16:00 1.75 3.25 4.50 1.15 1.90 1.25
4032 Cittadella - Ternana dum 16:00 2.15 2.95 3.40 1.25 1.55 1.30
4033 Catania - Avellino dum 16:00 2.30 2.95 3.10 1.30 1.50 1.30
4034 Frosinone - Latina dum 16:00 2.15 2.90 3.50 1.25 1.60 1.35
4035 Modena - Varese dum 16:00 1.75 3.20 4.60 1.15 1.90 1.25
4036 Lanciano - Virtus Entella dum 16:00 1.85 3.10 4.25 1.15 1.80 1.30
4037 Brescia - Trapani dum 21:30 2.15 3.05 3.30 1.25 1.60 1.30

FOTBAL Anglia FA Trophy -Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5595 North Ferriby - Wrexham dum 15:30 4.45 3.40 1.70 1.90 1.15 1.25
Retur

FOTBAL Anglia League 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3135 Fleetwood Town - Preston dum 16:15 3.90 3.30 1.85 1.80 1.20 1.25

FOTBAL Tara Galilor: Premier

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5252 Aberystwyth - Airbus dum 15:00 2.60 3.35 2.40 1.47 1.40 1.25

FOTBAL Franta - D1 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6547 Arras (F) - Albi Asptt (F) dum 13:00 2.80 4.00 1.90 1.65 1.30 1.15
6548 Guingamp (F) - Issy-Les-mouli (F) dum 15:00 1.05 9.50 17.00 - 6.30 -
6549 Metz (F) - Juvisy-Essonne (F) dum 16:00 11.00 8.50 1.10 4.90 - -

FOTBAL Germania Regionala Nord-Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3800 Union Berlin 2 - FC Viktoria Berlin dum 14:30 2.30 3.20 2.70 1.35 1.45 1.25
3802 Berlin AK 07 - VfB Auerbach dum 14:30 1.55 3.70 5.00 1.10 2.10 1.18

FOTBAL Germania Regionala Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1224 Eintracht Norderstedt - Hansa Luneburg dum 15:00 1.75 3.50 3.70 1.15 1.80 1.18
1226 Goslarer - Werder B. II dum 15:00 4.00 3.50 1.70 1.85 1.13 1.18
3808 TSV Havelse - Eintracht Braunschweig II dum 15:00 2.30 3.30 2.55 1.35 1.42 1.20
3841 VfR Neumünster - Hannover II dum 15:00 2.80 3.20 2.20 1.50 1.30 1.22
3959 Braunschweig II - Flensburg dum 16:00 9.00 5.00 1.25 3.05 - 1.05

FOTBAL Spania Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5467 Osasuna - Sporting Gijon dum 13:00 3.00 3.00 2.40 1.48 1.35 1.32
5468 Mirandes - Girona dum 18:00 2.80 3.00 2.50 1.45 1.35 1.32
5470 Zaragoza - Alcorcon dum 19:15 2.30 3.00 3.20 1.30 1.55 1.32
5471 Barcelona(B) - Tenerife dum 20:00 2.60 3.20 2.60 1.42 1.42 1.30
5472 Sabadell - Mallorca dum 22:00 2.50 3.10 2.70 1.40 1.45 1.30

FOTBAL Spania Primera Division (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6454 Oviedo Moderno (F) - Levante UD (F) dum 12:00 3.60 3.80 1.70 1.85 1.15 1.15
6460 San Gabriel (F) - Collerense (F) dum 12:00 2.30 3.30 2.50 1.35 1.42 1.20
6455 Barcelona (F) - Sociedad (F) dum 13:00 1.05 9.00 14.00 - 5.80 -
6456 Espanyol (F) - Albacete (F) dum 13:00 1.40 4.10 5.00 1.05 2.30 1.10
6457 Valencia (F) - Santa Teresa (F) dum 13:00 1.30 5.30 5.90 1.05 2.80 1.05

FOTBAL Grecia Football League Gr.1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3986 AOT Alimos FC - Fostiras dum 15:00 1.85 3.10 4.00 1.15 1.75 1.25
3987 Episkopi FC - Apollon Smyrnis dum 15:00 3.50 3.00 2.00 1.65 1.20 1.28
3989 Kallithea - AEK Athen dum 15:00 10.00 5.50 1.20 3.60 - 1.05
3990 Panachaiki - Chania dum 15:00 1.70 3.30 4.40 1.12 1.90 1.20

FOTBAL Rusia 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5605 Sibir N. - Khimik D. dum 12:00 1.65 3.45 4.70 1.10 2.00 1.22
5597 FC Anzhi Makhachkala - Luch Vladivostok dum 13:00 1.20 5.20 10.80 - 3.50 1.10
5598 Baltika K. - Kryliya Sovetov dum 13:00 3.60 3.00 2.00 1.65 1.20 1.30
5600 Volgar Astrakhan - Dinamo Saint Petersburg dum 13:00 1.20 5.40 11.80 - 3.70 1.08
5601 FK Tosno - Tom Tomsk dum 13:00 2.10 3.15 3.15 1.25 1.60 1.27
5602 FK Tyumen - FC Sokol Saratov dum 13:00 2.25 3.05 2.95 1.30 1.50 1.28
5603 Volga Novgorod - Yenisey dum 13:00 2.00 3.15 3.40 1.22 1.65 1.25
5604 S.Yaroslavl - SKA Energia dum 13:00 1.50 3.70 5.80 1.05 2.25 1.20

FOTBAL Anglia:Super League (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3963 Birmingham (F) - Manch.City (F) dum 16:00 1.95 3.50 3.00 1.25 1.60 1.20
3964 Notts C.(F) - Chelsea LFC dum 19:00 2.50 3.50 2.30 1.45 1.40 1.18

FOTBAL Austria : Regionalliga Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5222 Marsch Neuberg - Neusiedl dum 17:00 5.50 4.00 1.50 2.30 1.05 1.15

FOTBAL Germania Schleswig - Holstein - Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6475 SV Eichede - Tura Meldorf dum 15:00 1.40 4.10 5.20 1.03 2.05 1.15
6476 TUS Hartenholm - TSV Kropp dum 16:00 2.30 3.50 2.40 1.33 1.35 1.22

FOTBAL Germania Bundesliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3974 Herforder SV (F) - Hoffenheim (F) dum 12:00 5.50 4.50 1.40 2.50 1.05 1.10
3975 Potsdam (F) - Duisburg(F) dum 15:00 1.20 6.20 8.50 - 3.60 1.05
3976 SC Sand (F) - Bayern M. (F) dum 15:00 11.00 6.50 1.15 4.10 - -
3977 Essen (F) - Freiburg(F) dum 15:00 1.80 3.80 3.20 1.20 1.75 1.15

FOTBAL Germania Oberliga - Rheinland - Pfalz/Saar

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1911 1 FC Saarbrucken A - Idar Oberstein dum 16:00 2.50 3.30 2.35 1.45 1.40 1.20
1925 SV Gonsenheim - Rochling Volklingen dum 16:00 1.80 3.50 3.50 1.20 1.75 1.20

FOTBAL Germania Oberliga Niederrhein

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1840 FC Bocholt 1900 - Sonsbeck dum 16:00 1.40 4.40 5.10 1.03 2.05 1.10
1841 Ratinger Spvg - SC 1911 Kapellen-Erft dum 16:00 1.65 3.70 3.80 1.10 1.75 1.18
1842 RW Oberhausen II - Sportfreunde Baumberg dum 16:00 1.55 4.00 4.00 1.08 1.80 1.15
1843 Schwarz-Weiss Essen - Dinslaken-Hiesfeld dum 16:00 2.50 3.40 2.15 1.40 1.30 1.22
1846 SV Honnepel-Niedermormter - VfR Krefeld-Fischeln dum 16:00 1.90 3.60 3.20 1.20 1.60 1.20
1848 VDS Nievenheim - TUS 64 Bosinghoven dum 16:00 3.00 3.70 1.95 1.53 1.22 1.18
1849 VfB 03 Hilden - Ssvg Velbert dum 16:00 3.90 3.70 1.65 1.75 1.12 1.20
1850 VfB Homberg - MSV Duisburg II dum 16:00 5.20 4.10 1.45 2.05 1.05 1.15
1851 Wuppertal - Turu Dusseldorf 1880 dum 16:00 1.40 4.10 5.20 1.03 2.05 1.15

FOTBAL Germania Oberliga NOFV Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1871 FC Strausberg - FC Pommern Greifswald dum 15:00 1.80 3.50 3.50 1.15 1.65 1.20
1872 SV Waren 09 - FSV Union Furstenwalde dum 15:00 2.15 3.50 2.60 1.30 1.40 1.22

FOTBAL Germania - Bayernliga Sud

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1781 DJK Vilzing - VfB Eichstatt dum 16:00 2.15 3.50 2.60 1.30 1.35 1.22
1782 SV Raisting - BCF Wolfratshausen dum 16:00 1.90 3.50 3.00 1.22 1.55 1.22

FOTBAL Germania Oberliga Niedersachen

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1973 Spelle Venhaus - VfL Oldenburg dum 16:00 1.95 3.40 3.00 1.20 1.50 1.22
1974 Teutonia U. - 1.fc Wunstorf dum 16:00 3.00 3.70 1.90 1.55 1.20 1.18
1975 TSV Ottersberg - 1 SC Göttingen 05 dum 16:00 1.55 4.10 3.80 1.08 1.75 1.15
1978 U. L. M. Wolfsburg - Rotenburger SV dum 16:00 1.50 4.10 4.20 1.05 1.85 1.15
1980 VfL Osnabruck II - SV Drochtersen/Assel dum 16:00 3.50 3.70 1.70 1.70 1.15 1.18

FOTBAL Germania Oberliga Mittelrhein

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1956 Bor. Freialdenhoven - Viktoria Arnoldsweiler dum 16:00 2.55 3.50 2.20 1.50 1.35 1.20
1958 FC Bergheim 2000 - FC Wegberg-Beeck dum 16:00 6.20 4.70 1.30 2.70 1.03 1.10
1965 FC Hurth - Erftstadt-Lechenich dum 16:00 1.20 5.50 9.00 - 3.60 1.05
1966 Bergisch Gladbach - SV 1914 Eilendorf dum 16:00 2.15 3.50 2.70 1.32 1.52 1.20
1967 Germania Windeck - Alem. Aachen II dum 16:00 2.90 3.70 1.95 1.65 1.28 1.18
1968 VfL Alfter - VfL Leverkusen dum 16:00 1.75 3.70 3.50 1.20 1.80 1.17
1969 Bruhl - TSC Euskirchen dum 16:15 3.65 3.90 1.65 1.90 1.18 1.15

FOTBAL Germania Oberliga - Baden Wuerttemberg

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1951 Karlsruher II - Ravensburg dum 16:00 2.10 3.50 2.70 1.28 1.45 1.22

FOTBAL Germania Oberliga Hamburg

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1828 USC Paloma - Niendorfer Tsv dum 11:45 3.00 3.70 1.85 1.55 1.20 1.18
1831 TSV Buchholz 08 - Meiendorfer SV dum 15:00 2.10 3.50 2.70 1.25 1.45 1.20
1834 Germania Schnelsen - SV Halstenbek-Rellingen dum 16:00 5.50 4.10 1.40 2.15 1.03 1.15
1839 SC Vier- Und Marschlande - Buxtehuder SV dum 16:00 2.50 3.50 2.25 1.40 1.32 1.22

FOTBAL Germania Oberliga Westfalen

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1810 RW Ahlen - Arminia Bielefeld II dum 16:00 1.40 4.10 5.50 1.03 2.15 1.15
1812 SUS Neukirchen - TUS Ennepetal dum 16:00 2.20 3.50 2.50 1.30 1.40 1.22
1813 SUS Stadtlohn - Eintracht R. dum 16:00 1.95 3.50 2.90 1.20 1.52 1.22

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4023 Pordenone - Mantova dum 12:00 2.60 2.95 2.60 1.38 1.38 1.30
4025 Feralpisalo - Renate dum 17:00 1.95 3.05 3.70 1.20 1.70 1.28
4026 Novara - Real Vicenza dum 19:00 1.50 3.60 6.00 1.05 2.30 1.20

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4010 Aquila - Santarcangelo dum 13:30 1.75 3.25 4.30 1.12 1.85 1.25
4012 AC Ancona - Spal 2013 dum 15:30 2.30 2.95 2.95 1.30 1.50 1.30
4013 AC Pistoiese - Lucchese Libertas dum 15:30 2.30 2.95 2.95 1.30 1.50 1.30
4014 Forli - Ascoli dum 17:00 3.90 3.20 1.85 1.75 1.17 1.25
4015 AS Pro Piacenza 1919 - Carrarese dum 19:00 2.35 3.00 2.85 1.32 1.45 1.30
4016 Tuttocuoio - Gubbio dum 19:00 2.30 2.75 3.15 1.25 1.50 1.35

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone C

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2674 AC Martina - US Casertana 1908 dum 15:30 3.00 3.00 2.25 1.50 1.28 1.30
2676 Foggia - SS Juve Stabia dum 15:30 2.45 2.90 2.80 1.32 1.45 1.30
2677 Lamezia - Cosenza dum 17:00 2.25 2.90 3.10 1.28 1.50 1.30

FOTBAL Spania Segunda B Gr.I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5473 Burgos - Celta Vigo(B) dum 18:00 1.85 3.15 3.70 1.15 1.70 1.25
5474 CD Guijuelo - Logrones dum 18:00 2.15 2.95 3.10 1.25 1.50 1.25
5475 CD Tropezon - Zamora CF dum 18:00 2.15 2.95 3.10 1.25 1.50 1.25
5484 Sporting Gijon(B) - Lealtad dum 18:30 1.85 3.20 3.65 1.20 1.70 1.25
5479 Oviedo - Langreo dum 19:00 1.25 5.00 8.90 - 3.20 1.10

FOTBAL Spania Segunda B Gr.II

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5452 Trival Valderas - CD Guadalajara dum 12:30 2.70 3.00 2.40 1.40 1.35 1.25
5453 Fuenlabrada - CD Toledo Sad dum 13:00 2.40 2.95 2.70 1.35 1.40 1.25
5448 Real Madrid (C) - Las Palmas B dum 13:00 1.45 3.75 6.25 1.05 2.35 1.15
5451 Getafe (B) - Atletico M.(B) dum 13:00 1.80 3.25 3.75 1.15 1.75 1.20
5457 Socuellamos - Ub Conquense dum 17:00 1.60 3.45 4.90 1.10 2.05 1.20
5455 SD Huesca - Rayo Vallecano B dum 18:00 1.40 4.00 6.70 - 2.50 1.15

FOTBAL Spania Segunda B Gr.III

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5486 Xativa - Mallorca(B) dum 13:00 1.95 3.10 3.60 1.20 1.65 1.25
5487 L'Hospitalet - Reus D. dum 13:00 2.10 3.00 3.10 1.25 1.55 1.27
5488 Baleares - Lleida dum 13:00 2.30 3.10 2.80 1.30 1.45 1.25
5491 CF Elche B - Zaragoza B dum 13:00 2.05 3.10 3.30 1.23 1.60 1.25
5492 Gimnastic - Espanyol (B) dum 13:00 1.45 3.90 6.00 1.05 2.35 1.15
5496 Sant Andreu - Cornella dum 13:00 2.10 3.00 3.20 1.25 1.55 1.25
5489 Badalona - UE Olot dum 18:00 1.80 3.20 4.00 1.15 1.80 1.25
5493 Hercules - CD Alcoyano dum 19:00 1.80 3.20 4.00 1.15 1.80 1.25

FOTBAL Spania Segunda B Gr.IV

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5509 Cordoba CF B - Linense dum 12:30 2.40 3.10 2.60 1.35 1.42 1.25
5498 Cartagena - Lucena dum 13:00 2.00 3.00 3.40 1.22 1.60 1.27
5499 Arroyo CP - UCAM Murcia dum 13:00 2.60 3.00 2.50 1.38 1.36 1.28
5501 La Roda - Cacereno dum 18:00 2.10 3.00 3.20 1.25 1.55 1.28
5502 Villanovense - El Palo dum 19:00 1.70 3.30 4.50 1.10 1.90 1.25

FOTBAL Cehia Druha Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2894 Znojmo - Trinec dum 16:00 1.90 3.30 3.60 1.20 1.75 1.25
2895 Varnsdorf - FC Kolin dum 16:00 1.20 5.50 10.50 - 3.75 1.08
2915 Most - Mas Taborsko dum 17:00 3.50 3.30 1.95 1.70 1.22 1.25
2916 Opava - Graffin Vlasim dum 18:00 2.00 3.20 3.50 1.22 1.65 1.25

FOTBAL SUA - Major League Soccer

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4095 Chicago - Philadelphia dum 23:59 2.40 3.10 2.85 1.35 1.50 1.30
4230 Salt Lake - Toronto FC dum 23:59 1.85 3.30 4.00 1.20 1.85 1.25

FOTBAL Croatia 2.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6444 Cibalia - NK Bistra dum 17:30 1.40 3.80 6.00 1.05 2.35 1.15
6445 NK Imotski - Lucko dum 17:30 1.55 3.50 4.80 1.10 2.05 1.20
6446 NK Sesvete - NK Hrvatski Dragovoljac dum 17:30 1.60 3.40 4.60 1.10 1.95 1.20

FOTBAL Danemarca 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5168 Roskilde - Vendsyssel dum 16:00 2.50 3.10 2.70 1.35 1.45 1.30
5170 Horsens - Fredericia dum 19:00 1.85 3.30 4.00 1.18 1.82 1.25

FOTBAL Argentina - Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2283 Belgrano - Newell's Old Boys dum 22:00 2.30 2.90 3.15 1.30 1.50 1.35
2305 Racing Club - San Martin De San Juan dum 23:00 1.55 3.55 5.90 1.05 2.25 1.20
2307 Union De Santa Fe - Velez S. dum 23:15 2.45 2.90 2.95 1.32 1.45 1.35
2278 Boca Jr. - Estudiantes LP dum 23:15 1.80 3.15 4.50 1.15 1.85 1.30
2298 Gimnasia LP - River Plate dum 23:59 2.95 2.90 2.45 1.47 1.32 1.35

FOTBAL Danemarca: Division 2 Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5283 Avarta - B 93 Kopenhagen dum 14:00 2.30 3.50 2.30 1.40 1.40 1.18
5284 Helsingor - Hvidovre IF dum 14:00 1.90 3.50 3.00 1.25 1.65 1.17
5285 Svebolle - Rishoj Boldklub dum 14:00 2.50 3.50 2.20 1.45 1.38 1.15
5286 Holbæk - Frem dum 14:30 2.90 3.50 2.00 1.60 1.30 1.18

FOTBAL Danemarca: Division 2 Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5309 Svendborg FB - Sydvest dum 14:00 2.00 3.80 2.80 1.30 1.60 1.15
5310 Kolding BK - Marienlyst dum 14:00 6.70 5.60 1.20 3.05 - 1.05

FOTBAL Brazilia: Campeonato Paulista

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4443 Bragantino - Corinthians SP dum 22:00 4.30 3.40 1.75 1.90 1.15 1.25
4444 Sao Paulo SP - Linense dum 22:00 1.35 4.50 7.50 1.03 2.80 1.15
4576 Atl.Penapolense SP - Audax SP dum 23:55 2.60 3.15 2.50 1.42 1.40 1.28
4589 Red Bull Brasil SP - Palmeiras dum 23:55 3.60 3.30 1.95 1.70 1.22 1.25
4590 Santos SP - SAO Bento SP dum 23:55 1.30 4.70 8.00 1.02 2.95 1.10
4588 Piracicaba - Ponte Preta dum 23:55 2.70 3.20 2.40 1.45 1.35 1.28

FOTBAL Polonia I Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5423 Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin dum 13:30 1.30 4.70 9.00 1.02 3.05 1.12

FOTBAL Polonia Liga II

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5408 Kotwica K. - Limanovia Limanowa dum 18:00 2.20 3.20 2.80 1.30 1.50 1.25
5409 Stal Mielec - Okocimski KS Brzesko dum 18:00 1.70 3.30 4.00 1.15 1.85 1.20

FOTBAL Slovacia Liga 2 - Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5440 Sered - FK Slovan Duslo Sala dum 16:00 2.15 3.30 2.70 1.30 1.50 1.20

FOTBAL Brazilia: Campeonato Carioca

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4468 Bangu RJ - Tigres DO Brasil RJ dum 21:30 1.70 3.45 4.25 1.15 1.90 1.20
4469 Resende RJ - Boavista RJ dum 21:30 2.05 3.15 3.30 1.25 1.60 1.25
4470 Cabofriense RJ - Nova Iguacu dum 22:00 2.40 3.00 2.80 1.35 1.45 1.30
4471 Friburguense RJ - Volta Redonda RJ dum 22:00 2.55 3.00 2.65 1.40 1.40 1.30
4472 Vasco da Gama - Botafogo RJ dum 22:00 2.50 3.05 2.65 1.40 1.40 1.30

FOTBAL Australia Queensland Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2498 Moreton Bay Jets - Brisbane City FC dum 11:00 1.70 4.20 3.00 1.25 1.80 1.10

FOTBAL Argentina Primera B Nacional

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2481 Juventud Unida Gualeguaychu - Gimnasia Y E.M. dum 22:00 1.75 3.00 4.65 1.10 1.80 1.30
2456 CA Douglas Haig - Union DMDP dum 22:00 1.95 3.00 3.70 1.20 1.65 1.30
2457 CD Guarani A.f. - Ferro Carril dum 22:00 2.10 2.85 3.50 1.20 1.55 1.30
2482 SP Estudiantes San Luis - Atl.Parana dum 23:00 1.90 2.95 4.00 1.15 1.70 1.30
2473 Gimnasia Jujuy - Sportivo Belgrano dum 23:00 1.70 3.10 4.80 1.10 1.90 1.25
2479 I.Rivadavia - Central Cordoba (SE) dum 23:59 1.65 3.20 4.95 1.10 1.95 1.25
2458 CD Santamarina Tandil - Atl.Tucuman dum 23:59 2.55 2.85 2.75 1.35 1.40 1.30

FOTBAL Brazilia Paulista - Serie A3

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4510 GE Osasco SP - Flamengo SP dum 16:00 2.15 3.20 2.90 1.30 1.50 1.25
4511 Juventus SP - Santacruzense SP dum 16:00 1.30 4.50 6.70 1.03 2.70 1.10
4512 EC Taubate SP - Atletico Votuporanguense SP dum 21:00 2.20 3.20 2.80 1.30 1.50 1.25

FOTBAL Brazilia Gaucho

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4558 Aimore RS - Avenida RS dum 22:00 1.90 3.15 3.50 1.20 1.65 1.25
4559 Brasil de Pelotas RS - Veranopolis RS dum 22:00 1.70 3.25 4.25 1.10 1.85 1.20
4560 Uniao RS - Internacional RS dum 22:00 5.70 4.00 1.45 2.35 1.05 1.15
4561 Ypiranga RS - Novo Hamburgo RS dum 22:00 2.05 2.95 3.35 1.20 1.55 1.25
1079 Lajeadense - Cruzeiro de Porto Alegre RS dum 23:59 2.10 3.10 3.05 1.25 1.55 1.25

FOTBAL Brazilia Campeonato Mineiro

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4717 Atletico MG - Villa Nova MG dum 22:00 1.20 5.20 9.50 - 3.40 1.05
4718 Caldense MG - BOA EC MG dum 22:00 1.50 3.70 5.50 1.05 2.25 1.15
4719 EC Democrata MG - Mamore MG dum 22:00 2.10 3.20 3.00 1.25 1.55 1.25
4720 Guarani MG - Tupi MG dum 22:00 2.50 3.20 2.50 1.40 1.40 1.25
4721 Tombense MG - America Mineiro MG dum 22:00 2.40 3.20 2.60 1.35 1.42 1.25
4722 Urt MG - Cruzeiro MG dum 22:00 5.80 4.00 1.45 2.35 1.05 1.15

FOTBAL Uruguay Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5192 Juventud LP - Defensor Sp. dum 22:00 3.30 3.20 2.00 1.65 1.22 1.25
5194 Rampla Jr. - Montevideo W. dum 22:00 2.45 3.20 2.55 1.40 1.42 1.25
5197 Tacuarembo FC - Racing Montevideo dum 22:00 3.00 3.15 2.10 1.55 1.25 1.25
5188 Fenix - CA River Plate dum 22:00 3.00 3.20 2.05 1.55 1.25 1.25
5189 CA Cerro - Sud America dum 22:00 2.30 3.20 2.70 1.32 1.48 1.25
5191 Club Nacional - CA Atenas de San Carlos dum 23:30 1.50 3.70 5.00 1.10 2.15 1.15

FOTBAL Paraguay Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2682 Dep.Capiata - Sportivo Luq. dum 23:59 2.15 3.10 3.10 1.30 1.55 1.25
2694 Olimpia Asuncion - Guarani As. dum 23:59 2.65 3.15 2.40 1.45 1.35 1.25

FOTBAL Chile Primera Division - Primera B - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5124 Lota Schwager - Deportes Concepcion dum 21:30 3.00 3.25 2.10 1.55 1.28 1.23
5122 San Luis de Quillota - Magallanes dum 22:00 1.30 4.50 7.00 1.02 2.75 1.10
5127 Curico Unido - Iberia dum 22:00 1.50 4.00 4.50 1.10 2.15 1.15
5126 Santiago M. - CSD Rangers dum 22:30 1.80 3.50 3.80 1.20 1.80 1.20

FOTBAL Columbia - Primera - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5141 Dep.Cucuta - Independiente Medellin dum 21:00 3.05 3.10 2.20 1.50 1.30 1.25
5146 Millonarios FC - Boyaca Chico FC dum 21:00 1.40 3.95 7.70 1.04 2.60 1.15
5150 Once Caldas - Alianza P. dum 21:00 1.55 3.50 6.00 1.05 2.20 1.20
5144 Junior B. - Aguilas Pereira dum 23:15 1.55 3.60 5.70 1.08 2.20 1.20
5131 Atletico Huila - Envigado dum 23:15 1.70 3.25 4.60 1.10 1.90 1.25

FOTBAL Ecuador Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5173 Deportivo Quito - SD Aucas dum 18:00 1.60 3.45 4.85 1.10 2.00 1.20
5174 LDU Quito - Liga de Loja dum 19:30 1.45 3.70 6.90 1.05 2.40 1.20
5175 Mushuc Runa - El Nacional dum 19:30 2.15 3.15 3.05 1.30 1.55 1.25
5185 U.Catolica - Barcelona SC dum 20:30 2.20 3.15 2.95 1.30 1.50 1.25
5172 Dep.Cuenca - Ind.del Valle dum 21:40 3.35 3.15 2.00 1.60 1.25 1.25
5171 CD River Plate Ecuador - Emelec dum 23:00 2.80 3.15 2.30 1.45 1.35 1.25

FOTBAL Venezuela Primera Division Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5213 Metropolitanos FC - Tucanes FC dum 23:00 1.95 3.20 3.40 1.20 1.65 1.25
5211 Deportivo Lara - Portuguesa FC dum 23:00 1.55 3.60 5.50 1.05 2.20 1.20
5212 Merida - Dep.Tachira dum 23:30 3.45 3.20 1.95 1.65 1.20 1.25
5214 M.de Guayana - DVO Anzoategui dum 23:30 2.25 3.05 2.95 1.30 1.50 1.25
5215 Trujillanos FC - Zulia FC dum 23:30 2.15 2.95 3.25 1.25 1.55 1.30
4726 Zamora FC - Atl.Venezuela dum 23:59 1.50 3.50 6.30 1.05 2.30 1.20

FOTBAL Guatemala Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5345 Dep.Guastatoya - Coatepeque dum 23:00 1.40 3.80 7.20 1.02 2.50 1.15

FOTBAL Costa Rica Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2635 AS Puma Generalena - Uruguay dum 23:00 2.50 3.10 2.60 1.40 1.40 1.25
2645 Limon FC - AD Santos De Guapiles dum 23:00 2.85 3.10 2.30 1.45 1.35 1.25
4725 Dep.Saprissa - Belen Siglo XXI dum 23:59 1.20 5.25 11.00 - 3.55 1.10

TENIS ATP - Simplu: Miami (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1189 Giraldo S. (Col) - Murray A. (Gbr) dum 18:00 7.75 1.05
1186 Anderson K. (Rsa) - Mayer L. (Arg) dum 18:00 1.45 2.55
1188 Berdych T. (Cze) - Tomic B. (Aus) dum 23:00 1.25 3.55
Suprafata de joc: hard !!

TENIS ATP - Dublu: Miami (SUA)

TENIS WTA - Simplu: Miami (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1235 Halep S. (Rou) - Giorgi C. (Ita) dum 17:50 1.20 4.00
1231 Azarenka V. (Blr) - Pennetta F. (Ita) dum 20:00 1.25 3.55
1255 Larsson J. (Swe) - Stephens S. (Usa) dum 23:00 2.90 1.35
1256 Lisicki S. (Ger) - Ivanovic A. (Srb) dum 23:59 2.55 1.45
Suprafata de joc: hard !!

TENIS WTA - Dublu: Miami (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1260 Hingis M./Mirza S. - Dabrowski G./Rosolska A. dum 18:00 1.18 4.30
1308 Kudryavtseva A./Pavlyuchenkova A. - Babos T./Mladenovic K. dum 18:00 2.30 1.55
Suprafata de joc: hard !!

BASCHET Franta (F): LFB

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5822 ESB Lille W - Lyon W dum 17:00 1.03 24.00 10.00 - 7.10
5823 Union Hainaut W - Arras W dum 17:00 2.15 15.00 1.70 1.90 1.50

BASCHET Italia (M): A1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5742 Avellino - Virtus Bologna dum 19:15 1.60 15.00 2.35 1.45 2.05
5743 Cremona - Virtus Roma dum 19:15 1.65 15.00 2.30 1.50 1.95
5745 Trento - Caserta dum 19:15 1.30 17.00 3.50 - 2.90
5750 Venezia - Pesaro dum 19:15 1.15 19.00 5.30 - 4.15
5744 Milano - Sassari dum 21:30 1.45 16.00 2.80 1.30 2.35
Timp regulamentar!

BASCHET Italia (M): A2 Gold

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5842 Casale Monferrato - Ferentino dum 13:00 1.45 16.00 2.80 1.30 2.35
5850 Trapani - Biella dum 19:00 1.70 15.00 2.15 1.50 1.90
5835 Agrigento - Brescia dum 19:00 1.90 15.00 1.93 1.69 1.71
5837 Barcellona - Torino dum 19:00 2.05 15.00 1.80 1.80 1.60

BASCHET Spania (M): ACB

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5755 Laboral Kutxa - Valencia dum 13:00 1.45 16.00 2.80 1.30 2.35
5756 Obradoiro CAB - Zaragoza dum 13:15 2.05 15.00 1.80 1.80 1.60
5753 Gran Canaria - Joventut Badalona dum 14:15 1.35 17.00 3.20 1.25 2.70
5757 Real Madrid - Estudiantes dum 19:00 1.05 23.00 8.65 - 6.30
5759 Unicaja - Murcia dum 19:00 1.10 20.00 6.55 - 4.95
5758 River Andorra - Fuenlabrada dum 20:00 1.35 17.00 3.20 1.25 2.70
5754 La Bruixa d`Or - CB Canarias dum 21:45 2.45 16.00 1.55 2.15 1.40

BASCHET Germania (M): BBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5738 Oldenburg - Artland dum 16:00 1.45 16.00 2.80 1.30 2.35
5737 Braunschweig - Ulm dum 18:00 1.95 15.00 1.85 1.75 1.65
5739 Trier - Gottingen dum 21:00 1.85 15.00 1.95 1.65 1.75
Timp regulamentar!

BASCHET Grecia (M): A1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5740 AEK Athens - Aris dum 13:00 1.15 19.00 5.30 - 4.15
5741 Koroivos - Olympiakos dum 18:00 7.25 21.00 1.08 5.40 -
Timp regulamentar !!!

BASCHET Turcia (M): TBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5780 Fenerbahce - Usak Sportif dum 16:00 1.06 22.00 8.15 - 5.95
5781 Torku Konyaspor - Eskisehir dum 16:00 1.35 17.00 3.20 1.25 2.70
5782 Turk Telekom - Istanbul BB dum 16:00 1.45 16.00 2.80 1.30 2.35
5773 Anadolu Efes - Banvitspor dum 19:00 1.30 17.00 3.50 - 2.90

BASCHET Turcia TKBL (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5812 Canik W - Besiktas W dum 14:00 3.90 18.00 1.25 3.20 -
5813 Fenerbahce W - Hatay W dum 14:00 1.07 21.00 7.75 - 5.65
1919 AGU Spor W - Orduspor W dum 15:00 1.10 20.00 6.55 - 4.95
1920 Istanbul W - Edirnespor W dum 16:00 1.40 16.00 3.00 1.30 2.50

BASCHET Israel (M): Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5810 Hapoel M. Jerusalem - Hapoel Eilat dum 19:30 1.10 20.00 6.55 - 4.95

BASCHET Polonia (M): Tauron

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5729 Slask Wroclaw - Turow Zgorzelec dum 15:00 2.80 16.00 1.45 2.35 1.30
5731 Szczecin - Torun dum 19:00 2.45 16.00 1.55 2.15 1.40
5728 Asseco Prokom - Rosa Radom dum 19:00 2.45 16.00 1.55 2.15 1.40

BASCHET Liga VTB Promo (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5786 Bisons Loimaa - Krasnye Krylya dum 16:00 1.01 25.00 12.00 - 8.25
5788 Khimky M. - Astana dum 17:00 1.05 22.00 8.83 - 6.30
5789 Saratov - Volgograd dum 17:00 1.35 17.00 3.20 1.25 2.70

BASCHET Finlanda (M): Korisliiga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5790 Helsinki Seagulls - Honka dum 17:00 1.40 16.00 3.00 1.30 2.50
5791 Joensuun Kataja - KTP Kotka Basket dum 17:00 1.55 16.00 2.45 1.40 2.15

BASCHET Rusia (F): Superleague A Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2430 Enisey Krasnoyarsk W - Dynamo Kursk W dum 15:00 12.00 25.00 1.01 8.25 -
2431 Ivanovo W - Ekaterinburg W dum 17:00 12.00 25.00 1.01 8.25 -
2436 Vologda W - Nadezhda W dum 18:30 6.55 20.00 1.10 4.95 -
2424 Dynamo Moscow W - Spartak Moscow W dum 19:00 3.20 17.00 1.35 2.70 1.25

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5621 New York Rangers - Washington Capitals dum 22:00 2.05 3.70 3.10 1.30 1.70 -
5623 Ottawa Senators - Florida Panthers dum 23:59 2.20 3.70 2.80 1.35 1.60 -
5607 Carolina Hurricanes - New Jersey Devils dum 23:59 3.05 3.75 2.05 1.70 1.30 -
5611 Nashville Predators - Calgary Flames dum 23:59 1.85 3.95 3.45 1.25 1.85 -
5612 New York Islanders - Detroit Red Wings dum 23:59 2.15 3.75 2.85 1.35 1.60 -
1201 New Jersey Devils - Anaheim Ducks dum 23:59 3.15 3.80 2.00 1.70 1.30 -
1202 Pittsburgh Penguins - San Jose Sharks dum 23:59 2.05 3.85 3.00 1.36 1.70 -
1203 Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks dum 23:59 2.60 3.75 2.30 1.55 1.40 -

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1708 Charlotte Checkers - Lake Erie Monsters dum 20:00 2.30 3.70 2.55 1.40 1.50 -
5633 Bridgeport Sound Tigers - Hershey Bears dum 22:00 3.25 3.75 1.90 1.75 1.25 -
5664 Worcester Sharks - Springfield Falcons dum 22:00 2.25 3.10 3.00 1.30 1.50 -
5640 Lehigh Valley Phantoms - Manchester Monarchs dum 22:05 3.00 3.65 2.00 1.65 1.30 -
5655 Rochester Americans - Toronto Marlies dum 22:05 2.70 3.50 2.25 1.50 1.35 -
5634 Chicago Wolves - Iowa Wild dum 23:00 1.40 4.80 5.65 - 2.60 -

HOCHEI Canada: OHL Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2947 North Bay Battalion - Kingston Frontenacs dum 21:00 1.30 6.20 5.95 - 3.00 -
2948 London Knights - Kitchener Rangers dum 23:00 1.65 4.80 3.50 - 2.05 -
2969 Guelph Storm - Owen Sound Attack dum 23:59 2.15 4.00 2.60 1.40 1.60 -
2970 Oshawa Generals - Peterborough Petes dum 23:59 1.20 7.85 7.25 - 3.75 -
3003 Sarnia Sting - Erie Otters dum 23:59 3.10 4.30 1.85 1.80 1.30 -

HOCHEI Cehia: Extraliga Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3029 Trinec - Sparta Prague dum 18:20 1.85 4.15 3.15 1.25 1.80 -
Se joaca cel mai bun din 7 meciuri!

HOCHEI Cehia: Extraliga Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5719 Ceske Budejovice - Chomutov dum 18:00 2.80 3.95 2.05 1.65 1.35 1.18
5720 Olomouc - Slavia Prague dum 18:00 2.10 3.95 2.70 1.35 1.60 -

HOCHEI Rusia KHL - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1483 Bars Kazan - Sibir Novosibirsk dum 17:00 1.85 3.80 3.40 1.25 1.80 -
Cei mai bun din 7!

HOCHEI Rusia VHL - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4223 Karaganda - Toros Neftekamsk dum 14:00 1.70 4.00 3.85 - 1.95 -
4224 Izhevsk - Tver dum 16:00 2.15 3.75 2.70 1.35 1.60 -
Cel mai bun din 7!

HOCHEI Rusia MHL - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5678 Loko - Almaz dum 13:00 1.85 4.30 3.05 1.30 1.80 -
5679 SKA-1946 - Krasnaya Armiya dum 13:00 1.85 4.30 3.05 1.30 1.80 -
Cel mai bun din 5!

HOCHEI Austria EBEL - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2950 Klagenfurt - Salzburg dum 18:45 3.00 4.20 1.90 1.75 1.30 -
2951 Vienna Capitals - Liwest Linz dum 18:45 2.20 4.00 2.55 1.40 1.55 -

HOCHEI Austria National League - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1721 Zell am See - Lustenau dum 18:30 2.05 4.00 2.75 1.35 1.65 -
2973 Feldkirch - Jesenice Ml. dum 19:00 2.00 4.00 2.85 1.30 1.65 -
1/2 Finala ! Cel mai bun din 5!

HOCHEI Danemarca: Metal Ligaen Play off-uri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1074 Esbjerg - Herning Blue Fox dum 18:15 2.30 4.00 2.35 1.45 1.50 -
1/2 Finala! Se joaca cel mai bun din 7 meciuri!

HOCHEI Elvetia NLB - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3024 Olten - Tigers dum 19:15 2.70 4.00 2.10 1.60 1.40 -
Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!

HOCHEI Germania DEL - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3049 Dusseldorf - ERC Ingolstadt dum 15:30 2.20 4.00 2.55 1.40 1.55 -
1219 Grizzly Wolfsburg - Adler Mannheim dum 15:30 2.30 4.00 2.40 1.45 1.50 -
Se joaca cel mai bun din 7 meciuri!

HOCHEI Regatul Unit Elite League (M) - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3290 Sheffield - Fife dum 19:00 1.40 5.50 4.90 - 2.60 -
3291 Coventry - Nottingham dum 19:15 2.85 4.00 2.00 1.65 1.30 -
3299 Hull - Braehead dum 20:00 3.25 4.50 1.75 1.90 1.25 -
3293 Cardiff - Belfast dum 20:00 2.20 4.00 2.55 1.40 1.55 -

HOCHEI Slovacia Extraliga: Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1730 Nitra - Ban. Bystrica dum 18:00 1.70 4.35 3.55 - 1.95 -
1/2 Finala! Cel mai bun din 7!

HOCHEI Suedia SHL - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3054 Frolunda - Vaxjo dum 18:15 2.25 3.60 2.65 1.35 1.55 -
1/4 Finala Cel mai bun din 7 meciuri!

HOCHEI Suedia SHL - Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3344 Vasteras - Rogle dum 17:00 2.20 3.80 2.60 1.40 1.55 -
Cel mai bun din 7 meciuri!

HANDBAL Romania Liga Nationala (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2606 Dinamo Bucuresti - Targu Jiu dum 18:00 1.10 14.00 7.65 - 4.95

HANDBAL Romania Liga Nationala (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5958 Dunarea Braila W - HCM Roman W dum 11:00 1.75 9.00 2.35 1.45 1.85
5960 Unirea Slobozia W - Corona Brasov W dum 11:00 7.65 14.00 1.10 4.95 -
5961 Zalau W - Baia Mare W dum 15:30 7.65 14.00 1.10 4.95 -
5959 SCM Craiova W - Cetate Devatrans W dum 17:00 1.20 12.00 5.15 - 3.60
5955 Cluj W - Constanta W dum 18:00 1.40 10.00 3.35 - 2.50

HANDBAL Croatia Dukat Premijer (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2616 Kastela - Gorica dum 19:00 1.40 10.00 3.35 - 2.50

HANDBAL Danemarca (M): Boxer Herreligaen Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4378 Skive - Lemvig dum 15:00 2.59 10.00 1.60 2.06 1.38

HANDBAL Danemarca (F): Boxer Dameligaen Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4382 Viborg W - Randers W dum 20:30 1.25 12.00 4.40 - 3.20

HANDBAL Franta D1 (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5948 Fleury Loiret W - Issy W dum 18:00 1.40 10.00 3.35 - 2.50
5949 Havre W - Metz W dum 18:00 5.15 12.00 1.20 3.60 -
5950 Nimes W - Nice W dum 18:00 1.40 10.00 3.35 - 2.50

HANDBAL Germania Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5886 Erlangen - Kiel dum 16:00 14.00 19.00 1.01 8.25 -
5887 SC Magdeburg - N-Lübbecke dum 18:15 1.10 14.00 7.65 - 4.95
5885 Bietigheim-Metterzimmern - HSG Wetzlar dum 18:15 3.35 10.00 1.40 2.50 -

HANDBAL Germania 2. Bundesliga (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5920 Coburg 2000 - Saarlouis dum 18:00 1.20 12.00 5.15 - 3.60

HANDBAL Germania Bundesliga (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5947 Leipzig W - SVG Celle W dum 16:00 1.01 19.00 14.00 - 8.25
5946 Goppingen W - Bad Wildungen W dum 17:00 1.50 9.00 3.00 1.30 2.25

HANDBAL Grecia (M): Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3389 AEK Athens - PAOK dum 15:00 5.15 12.00 1.20 3.60 -

HANDBAL Polonia Superliga (F): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2780 Koszalinska W - Start Elblag W dum 17:00 1.15 13.00 6.05 - 4.15

HANDBAL Spania (M): Division de Honor Plata

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5944 Algemesi - La Roca dum 13:00 2.00 9.00 2.00 - -
5945 Posada - Nava dum 13:00 1.50 9.00 3.00 - -

HANDBAL Suedia Elitserien (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5903 Lugi - Guif dum 16:15 1.80 9.00 2.25 1.50 1.80
5904 Skovde - Ricoh dum 17:00 1.30 11.00 3.95 - 2.90
5902 Hammarby - Drott dum 17:00 1.55 9.00 2.80 1.30 2.15

HANDBAL Suedia Elitserien (F) - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5996 Skovde W - Lugi W dum 14:10 2.15 9.00 1.85 1.75 1.50
5987 Heid W - Skuru W dum 16:00 3.55 11.00 1.35 2.70 -

HANDBAL Suedia Elitserien (F) - Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5997 KFUM Lundagard W - Sparvagens W dum 15:30 3.10 10.00 1.45 2.35 1.25
5998 Skara W - Onnereds W dum 16:00 3.55 11.00 1.35 2.70 -

HANDBAL Suedia Allsvenskan (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
5896 Aranas - Karlskrona dum 17:00 2.05 9.00 1.95 1.65 1.60
5897 Eskil - Warta dum 17:00 7.65 14.00 1.10 4.95 -
5898 Skanela - Rimbo dum 17:00 1.60 9.00 2.65 1.35 2.05
5899 Tumba - Tyreso dum 17:00 1.75 9.00 2.30 1.45 1.85
5900 Varberg - Lindesberg dum 17:00 2.65 9.00 1.60 2.05 1.35
5901 VasterasIrsta - Helsingborg dum 17:00 1.55 9.00 2.80 1.30 2.15

HANDBAL SEHA Liga (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
4615 PPD Zagreb (Cro) - Vardar Skopje (Mac) dum 16:30 3.00 9.00 1.50 2.25 1.30
4616 Veszprem (Hun) - Meshkov Brest (Blr) dum 19:00 1.10 14.00 7.65 - 4.95

VOLEI Challenge Cup (M)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
6022 Ravenna - Benfica dum 19:00 1.45 2.55
6023 Vojvodina - Stroitel Minsk dum 19:00 1.30 3.20

VOLEI Challenge Cup (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
6072 Bursa W - SC Schweriner W dum 17:00 1.50 2.40
6073 Khimik W - Uralochka W dum 19:00 3.20 1.30

VOLEI Italia (M): Serie A1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
6071 Verona - Modena dum 18:00 2.40 1.50
6049 Macerata - Molfetta dum 19:00 1.10 5.80
6068 Milano - Piacenza dum 19:00 1.95 1.75
6069 Padova - Latina dum 19:00 2.55 1.45
6070 Perugia - Citta Di Castello dum 19:00 1.05 7.75

VOLEI Italia (M): Serie A2 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3852 Corigliano - Cantu dum 19:00 1.40 2.75
3853 Ortona - Reggio Emilia dum 19:00 1.12 5.30
3866 Potenza Picena - Vibo Valentia dum 19:00 1.75 1.95
3867 Sora - Matera dum 19:00 1.15 4.75

VOLEI Italia (F): Serie A2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
6044 Caserta W - Aversa W dum 19:00 1.85 1.85
6045 Filottrano W - Rovigo W dum 19:00 3.55 1.25
6046 Monza W - Trentino W dum 19:00 1.40 2.75
6047 Pavia W - Bolzano W dum 19:00 4.15 1.19

VOLEI Belgia Ethias League (M): Playout

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
6084 Guibertin - Waremme dum 19:00 1.35 2.90

VOLEI Olanda (F): Eredivisie Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3745 Set-Up` 65 W - Eurosped W dum 17:30 1.98 1.65

SNOOKER China Open

FUTSAL Italia Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1653 Real Rieti - Citta di Sestu dum 17:00 1.20 6.50 7.35 - 3.45 -
1651 Luparense - Lazio C. dum 19:00 1.45 5.40 4.00 - 2.30 -
1652 Pescara - Acqua e Sapone dum 19:00 1.45 5.40 4.00 - 2.30 -

RUGBY Anglia Aviva Premiership

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
6296 Sale Sharks - Gloucester dum 16:00 1.35 22.00 3.10 1.25 2.70
6295 London Welsh - Bath dum 16:30 10.00 35.00 1.01 8.25 -

RUGBY Anglia: Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
6298 Doncaster - Batley dum 16:00 3.70 24.00 1.25 3.20 -
6299 Leigh Centurions - Whitehaven dum 17:00 1.01 35.00 10.00 - 8.25
6297 Bradford Bulls - Workington Town dum 17:00 1.01 35.00 10.00 - 8.25
6300 Sheffield - Hunslet Hawks dum 18:15 1.05 30.00 7.95 - 6.30

RUGBY Anglia: RFU Championship

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
6301 Bristol - Bedford Blues dum 17:00 1.01 35.00 10.00 - 8.25
6302 Cornish Pirates - Plymouth dum 17:00 1.15 26.00 4.90 - 4.15
6303 Yorkshire - Jersey dum 17:00 1.20 25.00 4.20 - 3.60

RUGBY Franta: Pro D2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
6294 USA Perpignan - Section Paloise dum 14:15 1.30 22.00 3.35 - 2.90
6293 Stade Montois - Biarritz Olympique dum 16:00 1.30 23.00 3.35 - 2.90