FOTBAL Cota Challenge

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2336 Cota C./Tenis.J.Vesely - G.Garcia-L. dum 14:00 2.25 - 1.75 - - -
2341 Cota C./Tenis.A.Kerber - C.Wozniacki dum 15:30 2.10 - 1.80 - - -
3239 Cota C./Lazio - Chievo dum 16:00 1.45 4.40 7.90 1.10 2.85 1.25
3226 Cota C./Arsenal - Chelsea dum 18:00 2.50 3.30 2.90 1.43 1.53 1.37
3242 Cota C./Lens - Monaco dum 18:00 5.10 3.60 1.75 2.10 1.18 1.30
3186 Cota C./Baschet.Bayern - Alba Berlin dum 18:00 1.65 20.00 2.65 1.50 2.30 -
3185 Cota C./Handbal.Esbjerg - Viborg dum 18:10 1.65 12.00 2.95 1.40 2.30 -
3319 Cota C./Tenis.K.Nishikori - P.Andujar dum 18:30 1.25 - 5.00 - - -
3243 Cota C./Fiorentina - Cagliari dum 19:00 1.50 4.45 6.50 1.10 2.65 1.25
3184 Cota C./Handbal.Anaitasuna - Morrazo Cangas dum 19:30 1.40 15.00 4.10 1.20 3.05 -
3227 Cota C./Sevilla - Vallecano dum 20:00 1.40 4.90 7.60 1.10 3.05 1.20
3225 Cota C./Astra - Gaz Metan dum 21:00 1.85 3.45 4.40 1.20 1.95 1.30
3187 Cota C./Baschet.Reggiana - Cantu dum 21:30 1.45 21.00 3.35 1.35 2.90 -
3188 Cota C./Volei.Conegliano W. - Casalmaggiore W. dum 21:30 1.55 - 2.80 - - -
3240 Cota C./Napoli - Sampdoria dum 21:45 1.55 3.90 6.10 1.13 2.35 1.27
3228 Cota C./Celta Vigo - Real Madrid dum 22:00 5.10 4.00 1.65 2.25 1.15 1.25
Pe bilet vor fi jucate minim 6 meciuri (Cota Challenge + 5 evenimente minim),Cota Challenge nu se poate combina cu meciul de baza!Se poate combina cu orice alt meci din oferta,fara restrictie de cota!

FOTBAL Duel Goluri Meciuri

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3250 D.G.M.Astra G./GAZ Metan - Malaga/Deportivo dum 13:00 2.30 3.90 1.90 1.45 1.28 1.17
3254 D.G.M.Reims/Lyon - St.Etienne/Montpellier dum 15:00 1.90 3.80 2.30 1.27 1.45 1.18
3253 D.G.M.Fiorentina/Cagliari - Napoli/Sampdoria dum 19:00 1.95 3.80 2.25 1.29 1.42 1.18
Pariul se refera la meciul in care se vor marca mai multe goluri.Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.00!Timp regulamentar, eventualele prelungiri nu se iau in considerare!

FOTBAL Duel Goluri Echipe

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3244 Duel G./Astra - Malaga dum 13:00 2.30 3.90 1.90 1.45 1.28 1.17
3248 Duel G./Lyon - St Etienne dum 15:00 1.90 3.90 2.30 1.28 1.45 1.17
3245 Duel G./Sevilla - Lazio dum 16:00 1.95 3.80 2.25 1.29 1.42 1.18
3246 Duel G./Fiorentina - Napoli dum 19:00 2.00 3.80 2.20 1.30 1.40 1.18
Pariul se refera la numarul de goluri marcate de o echipa! Daca un eveniment se intrerupe sau este amanat, duelul primeste cota 1.Timp regulamentar, eventualele prelungiri nu se iau in considerare !

FOTBAL Romania Liga I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5918 Otelul - Viitorul C-ta dum 18:30 3.50 3.10 2.05 1.65 1.23 1.30
5919 Astra Giurgiu - GAZ Metan Medias dum 21:00 1.75 3.35 4.30 1.15 1.90 1.25

FOTBAL Anglia Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6347 Everton - Manchester United dum 15:30 3.10 3.30 2.10 1.60 1.30 1.30
6348 Arsenal - Chelsea dum 18:00 2.40 3.20 2.80 1.38 1.48 1.32

FOTBAL Spania Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5925 Malaga - Deportivo dum 13:00 1.65 3.55 4.60 1.12 2.00 1.25
5926 Almeria - SD Eibar dum 18:00 2.15 3.20 3.20 1.28 1.60 1.30
5927 Sevilla - Vallecano dum 20:00 1.30 4.80 7.50 1.06 3.00 1.15
5928 Celta Vigo - Real Madrid dum 22:00 5.00 3.90 1.55 2.20 1.10 1.20

FOTBAL Germania Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5936 Paderborn - Werder B. dum 16:30 2.60 3.20 2.60 1.45 1.45 1.30
5937 Borussia Mönchengladbach - Wolfsburg dum 18:30 2.15 3.30 3.00 1.32 1.60 1.30

FOTBAL Italia Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5940 Atalanta - Empoli dum 13:30 2.40 2.90 2.90 1.32 1.48 1.35
5943 Parma - Palermo dum 16:00 3.00 3.20 2.25 1.52 1.32 1.30
5944 Torino - Juventus dum 16:00 3.75 3.25 1.90 1.72 1.22 1.30
5941 Genoa - Cesena dum 16:00 1.50 3.70 5.60 1.10 2.20 1.25
5945 Verona - Sassuolo dum 16:00 2.15 3.10 3.20 1.30 1.58 1.32
5942 Lazio - Chievo dum 16:00 1.35 4.30 7.80 1.05 2.80 1.20
5946 Fiorentina - Cagliari dum 19:00 1.40 4.35 6.40 1.06 2.60 1.20
5947 Napoli - Sampdoria dum 21:45 1.45 3.80 6.00 1.08 2.30 1.22

FOTBAL Franta Ligue 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5955 St.Etienne - Montpellier dum 15:00 1.70 3.30 4.50 1.15 1.95 1.30
5956 Lens - Monaco dum 18:00 5.00 3.50 1.65 2.05 1.13 1.26
5957 Reims - Lyon dum 22:00 4.50 3.40 1.70 1.90 1.15 1.28

FOTBAL Belgia Pro League - Campionat

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6352 Gent - Club Brugge dum 19:00 2.40 3.30 2.80 1.38 1.50 1.28

FOTBAL Belgia Pro League - Retrogradare

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4139 Lierse - Cercle B. dum 21:00 1.95 3.25 3.50 1.22 1.70 1.28

FOTBAL Olanda Eredivisie

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5967 Dordrecht - Cambuur dum 13:30 4.20 3.80 1.70 2.00 1.18 1.22
5968 Groningen - Feyenoord dum 15:30 4.20 3.75 1.70 1.95 1.20 1.22
5969 Zwolle - Ajax dum 15:30 3.10 3.50 2.10 1.65 1.32 1.27
5970 Twente - Alkmaar dum 17:45 1.70 3.85 4.10 1.20 2.00 1.22

FOTBAL Rusia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5976 Spartak M. - R.Kazan dum 13:30 2.50 3.05 2.85 1.40 1.45 1.35
5977 FC Rostov - Dinamo M. dum 16:00 3.60 3.15 2.05 1.65 1.25 1.30
5978 Zenit St.P. - Arsenal Tula dum 18:30 1.20 5.90 14.50 - 4.25 1.10

FOTBAL Portugalia Primeira Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5984 Nacional - Penafiel dum 18:00 1.55 3.70 5.20 1.10 2.15 1.20
5983 Arouca - Pacos Ferreira dum 18:00 2.60 3.00 2.60 1.40 1.40 1.30
5985 Benfica - Porto dum 19:00 2.35 3.10 2.95 1.35 1.50 1.30
5986 Boavista - Setubal dum 21:15 2.30 3.00 2.90 1.32 1.50 1.30

FOTBAL Scotia: Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5334 Dundee Utd. - Celtic dum 14:30 7.50 4.30 1.30 2.80 1.05 1.15

FOTBAL Turcia Super Lig

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5991 Balikesirspor - Erciyesspor dum 13:00 2.45 3.30 2.70 1.40 1.50 1.30
5992 Konyaspor - Akhisar dum 13:00 2.00 3.25 3.30 1.25 1.65 1.30
5993 Genclerbirligi Ankara - Trabzon dum 16:00 2.90 3.25 2.20 1.55 1.32 1.30
5994 Galatasaray - Gaziantep dum 19:00 1.30 4.60 8.30 1.03 3.00 1.15

FOTBAL Elvetia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6355 Basel - Luzern dum 14:45 1.30 4.80 8.20 1.03 3.10 1.15
6356 St.Gallen - Vaduz dum 14:45 1.75 3.60 4.25 1.20 1.95 1.25
6357 Grasshoppers - Young Boys dum 17:00 2.70 3.25 2.50 1.45 1.40 1.30

FOTBAL Elvetia Challenge League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6360 Schaffhausen - Wohlen dum 16:00 2.50 3.15 2.65 1.40 1.45 1.30
6361 Servette - Lausanne dum 16:00 1.50 3.70 6.40 1.05 2.35 1.20

FOTBAL Ucraina Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6500 Karpaty - Olimpik Donetsk dum 14:00 2.25 3.10 3.05 1.30 1.55 1.30
6501 Metalurg Zap. - Metalist Kharkiv dum 14:00 3.65 3.10 2.00 1.65 1.20 1.30
6502 Dnepr D. - I.Mariupol dum 17:00 1.15 6.75 15.30 - 4.70 1.05
6503 Shakhtar D. - Dinamo Kiev dum 19:30 2.25 3.25 2.95 1.35 1.55 1.25

FOTBAL Liga Campionilor (F) - Semifinale

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2123 PSG (F) - Wolfsburg (F) dum 19:00 3.00 3.55 2.00 1.60 1.30 1.20
Retur!

FOTBAL Polonia Ekstraklasa

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6026 Piast Gliwice - Podbeskidzie dum 14:00 2.30 3.15 2.95 1.35 1.50 1.30
6027 Lechia Gdansk - Gornik L. dum 16:30 1.75 3.30 4.40 1.15 1.90 1.25
6028 Wisla C. - Korona Kielce SA dum 19:00 2.00 3.15 3.60 1.25 1.65 1.30

FOTBAL Danemarca Superligaen

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4732 Sonderjyske - Aalborg dum 15:00 2.35 3.25 2.90 1.35 1.50 1.30
4733 Brondby - Vestsjaelland dum 18:00 1.50 3.90 5.80 1.10 2.35 1.22
4738 Randers - FC Copenhaga dum 20:00 2.95 3.10 2.35 1.50 1.35 1.30

FOTBAL Germania 2.Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6034 FC Heidenheim - St.Pauli dum 14:30 2.25 3.25 3.05 1.35 1.55 1.30
6036 Union B. - Ingolstadt dum 14:30 4.25 3.40 1.80 1.90 1.20 1.25
6035 FSV Frankfurt - Aalen dum 14:30 2.45 3.20 2.80 1.40 1.50 1.30

FOTBAL Portugalia Segunda Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6039 Sporting B - Clube Oriental de Lisboa dum 13:00 1.65 3.35 4.65 1.10 1.95 1.20
6040 Atletico Clube De Portugal - FC Porto B dum 13:15 2.75 3.20 2.30 1.45 1.35 1.25
6041 Academico De Viseu FC - Guimaraes B dum 17:00 2.20 3.15 2.95 1.30 1.50 1.25
6043 Tondela - Portimonense dum 17:00 1.45 3.70 6.90 1.05 2.40 1.20
6042 Chaves - Aves dum 17:00 1.35 4.50 7.20 1.04 2.75 1.10
6048 Trofense - SC Olhanense dum 18:00 2.65 3.15 2.40 1.45 1.35 1.25
6045 Leixoes - Santa Clara dum 18:00 1.90 3.20 3.60 1.20 1.70 1.25
6046 Maritimo B - Farense dum 18:00 3.95 3.25 1.80 1.75 1.15 1.25
6044 Braga B - Covilha dum 18:00 2.85 3.10 2.30 1.45 1.35 1.25
6047 Oliveirense - Uniao Madeira dum 18:00 2.65 3.00 2.50 1.40 1.35 1.30

FOTBAL Grecia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6562 PAOK - Pas Giannina dum 15:00 1.35 4.20 7.80 1.02 2.75 1.15
6563 Asteras Tripolis - Panthrakikos dum 17:15 1.70 3.45 4.40 1.15 1.95 1.25
6565 Platanias - Panetolikos dum 17:15 1.55 3.55 5.50 1.10 2.20 1.22
5534 Levadiakos - Atromitos A. dum 17:15 1.65 3.35 4.80 1.10 2.00 1.25
6566 Panionios - Olympiakos dum 19:30 4.10 3.55 1.70 1.90 1.16 1.22
Toate meciurile se joaca fara spectatori!

FOTBAL Belgia Tweede Klasse

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6370 RC Mechelen - FC Tubize dum 16:00 17.00 8.10 1.10 5.50 - 1.02

FOTBAL Israel:Ligat ha'AL - Playoff Loc. 1-6

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6372 B.Jerusalem - Hapoel Beer Sheva dum 20:55 2.80 3.20 2.30 1.50 1.35 1.25

FOTBAL Austria Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6377 SCR Altach - Austria V. dum 17:30 3.00 3.30 2.20 1.60 1.32 1.30

FOTBAL Chile Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6378 Audax I. - O'Higgins dum 18:00 2.20 3.25 2.90 1.30 1.50 1.25
6383 Club Deportivo Universidad Catolica - Deportes Iquique dum 22:30 1.35 4.55 6.80 1.05 2.75 1.10
6384 Cobresal - Barnechea dum 22:30 1.20 5.80 11.00 - 3.85 1.05

FOTBAL Tara Galilor: Premier

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6567 Airbus - Newtown AFC dum 15:00 1.25 5.50 8.80 - 3.40 1.10
6568 Bala Town - TNS dum 15:00 3.20 3.55 1.95 1.65 1.25 1.20
6569 Bangor City - Rhyl dum 15:00 2.90 3.55 2.10 1.55 1.35 1.20
6570 Cefn Druids AFC - Carmarthen dum 15:00 3.35 3.50 1.90 1.70 1.25 1.20
6571 Connah's Q. - Prestatyn T. dum 15:00 1.35 4.45 7.00 1.05 2.75 1.15
6572 Port Talbot - Aberystwyth dum 15:00 2.80 3.55 2.15 1.55 1.35 1.20

FOTBAL Ungaria NB I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6067 Honved - Debrecen dum 19:30 3.55 3.25 1.95 1.70 1.25 1.25

FOTBAL Anglia FA (F) -Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6574 Arsenal (F) - Sunderland (F) dum 16:00 1.25 4.80 6.50 1.03 2.80 1.10
6575 Birmingham (F) - Chelsea (F) dum 16:00 4.00 3.70 1.55 1.95 1.10 1.15
6576 Liverpool (F) - Manch.City (F) dum 20:00 2.45 3.50 2.20 1.45 1.35 1.15
Timp regulamentar!

FOTBAL Germania 3.Bundesliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6085 Dynamo Dresden - Duisburg dum 15:00 2.60 3.00 2.40 1.42 1.35 1.30
6086 Stuttgart II - U'haching dum 15:00 1.70 3.30 4.00 1.15 1.85 1.25

FOTBAL Spania Segunda Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6092 Las Palmas - Valladolid dum 13:00 1.85 3.20 3.50 1.20 1.70 1.25
6093 Sabadell - Santander dum 17:00 1.95 3.00 3.80 1.20 1.70 1.30
6094 UE Llagostera - Sporting Gijon dum 17:30 2.90 2.90 2.30 1.45 1.30 1.30
6095 Huelva - Girona dum 19:00 2.80 3.00 2.40 1.45 1.35 1.30
6096 Zaragoza - Numancia dum 19:15 1.90 3.20 3.70 1.20 1.70 1.30
6097 Leganes - Mirandes dum 22:00 1.70 3.15 4.50 1.12 1.90 1.28

FOTBAL Spania Primera Division (F)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6580 San Gabriel (F) - Atl.Madrid (F) dum 12:00 6.00 5.00 1.25 2.70 - -
6583 Trans.Alcaine (F) - Barcelona (F) dum 13:00 8.30 7.00 1.10 3.80 - -
6582 Sociedad (F) - Santa Teresa (F) dum 13:00 1.75 3.30 3.30 1.15 1.70 1.15
6581 Sevilla (F) - Collerense (F) dum 13:00 2.80 3.60 1.90 1.60 1.25 1.15
6578 Huelva (F) - Levante UD (F) dum 13:00 2.70 3.50 2.00 1.55 1.27 1.15
6577 Espanyol (F) - Oviedo Moderno (F) dum 13:15 1.40 4.00 4.70 1.05 2.15 1.10
6579 Rayo Vallecano (F) - Albacete (F) dum 13:30 1.25 4.80 6.00 1.03 2.70 1.10

FOTBAL Norvegia Eliteserien

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6110 Aalesund - Tromso dum 16:30 2.00 3.35 3.55 1.25 1.70 1.30
6111 Haugesund - Molde dum 19:00 4.50 3.65 1.70 2.00 1.15 1.25
6112 Lillestrom - Stabaek dum 19:00 1.60 3.80 5.00 1.15 2.15 1.20
6113 Sarpsborg - Bodo Glimt dum 19:00 1.75 3.50 4.20 1.17 1.95 1.25
6114 Stromsgodset - Sandefjord dum 19:00 1.50 4.20 6.00 1.10 2.50 1.20

FOTBAL Cehia:Gambrinus liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6122 Sparta Praga - Brno dum 18:45 1.20 5.20 11.80 - 3.60 1.10

FOTBAL Suedia Allsvenskan

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6125 GIF Sundsvall - Djurgardens IF dum 16:00 2.90 3.20 2.40 1.50 1.35 1.30
6126 Halmstad - IF Elfsborg dum 16:00 4.30 3.40 1.80 1.95 1.15 1.25
6127 AIK - Oerebro SK dum 18:30 1.60 3.50 4.80 1.12 2.05 1.25
6128 Kalmar FF - BK Haecken dum 18:30 2.45 3.10 2.60 1.38 1.45 1.30

FOTBAL Bulgaria Premier League - Campionat

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6386 Lokomotiv Sofia - Botev P. dum 17:00 1.70 3.30 4.35 1.12 1.90 1.22
6387 Litex L. - CSKA Sofia dum 20:00 1.90 3.20 3.60 1.20 1.70 1.27

FOTBAL Suedia Superettan

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6585 Assyriska FF - Frej dum 16:00 1.75 3.30 4.40 1.15 1.90 1.25

FOTBAL Croatia 1.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6136 Slaven B. - Hajduk Split dum 18:00 2.55 3.10 2.60 1.38 1.40 1.30
6137 Rijeka - Istra dum 20:00 1.35 4.10 7.40 1.02 2.65 1.16

FOTBAL Austria : Regionalliga Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6147 FC Hochst - FC Bizau dum 18:00 2.05 3.30 3.00 1.25 1.55 1.20

FOTBAL Germania Oberliga Niederrhein

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5767 SC 1911 Kapellen-Erft - Ssvg Velbert dum 16:00 4.80 4.00 1.40 2.20 1.10 1.10
5768 Sportfreunde Baumberg - TUS 64 Bosinghoven dum 16:00 2.60 3.30 2.15 1.45 1.30 1.20
5769 SV Honnepel-Niedermormter - Schwarz-Weiss Essen dum 16:00 1.80 3.50 3.00 1.20 1.60 1.15
5765 Dinslaken-Hiesfeld - Sonsbeck dum 16:00 1.55 3.80 3.90 1.10 1.90 1.10
5771 VfB Homberg - RW Oberhausen II dum 16:00 2.60 3.50 2.05 1.50 1.30 1.20
5772 VfR Krefeld-Fischeln - Ratinger Spvg dum 16:00 3.00 3.50 1.90 1.60 1.20 1.15

FOTBAL Germania Regionala Nord-Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5820 Magdeburg - FSV Budissa Bautzen dum 14:30 1.15 5.50 10.00 - 3.65 -
5819 Berlin AK 07 - Carl Zeiss Jena dum 14:30 2.40 3.15 2.50 1.35 1.40 1.25
5822 Wacker Nordhausen - BFC Dynamo dum 14:30 2.00 3.00 3.00 1.25 1.55 1.25
5823 Zwickau - Hertha B.II dum 14:30 1.50 3.65 4.80 1.10 2.05 1.15
5821 Neustrelitz - VfB Auerbach dum 14:30 1.40 3.70 5.50 1.05 2.20 1.15

FOTBAL Germania Regionala Nord

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6587 Werder B. II - Flensburg dum 14:00 1.75 3.45 3.90 1.15 1.80 1.20
6588 Hamburg II - Braunschweig II dum 15:00 1.15 6.15 11.00 - 4.10 1.05
6589 VfR Neumünster - Meppen dum 15:00 2.70 3.10 2.40 1.45 1.35 1.25
6590 Hansa Luneburg - Wolfsburg II dum 16:00 6.20 3.90 1.45 2.40 1.05 1.15

FOTBAL Italia Lega Pro - Girone B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4778 AC Pistoiese - Gubbio dum 16:00 2.15 3.00 3.00 1.25 1.50 1.25
4796 Reggiana - San Marino Calcio dum 16:00 1.30 4.00 6.60 1.03 2.60 1.15
4781 Forli - Savona Fbc dum 16:00 1.90 3.00 3.50 1.20 1.60 1.25
4782 Grosseto - AC Prato dum 16:00 2.25 2.70 3.00 1.25 1.45 1.30

FOTBAL Spania Segunda B Gr.I

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6397 Sporting Gijon(B) - Zamora CF dum 13:00 1.80 3.25 3.60 1.18 1.70 1.22
6392 Cultural Leonesa - Langreo dum 18:00 1.85 3.15 3.60 1.18 1.70 1.25
6395 Real Aviles - Atletico Astorga dum 19:00 2.10 2.90 3.30 1.20 1.55 1.28
6394 Oviedo - CD Tropezon dum 19:00 1.15 5.70 11.30 - 3.80 1.05
6393 Logrones - Celta Vigo(B) dum 19:00 1.55 3.55 4.70 1.10 2.00 1.20
6396 Somozas - SD Compostela dum 19:00 2.30 3.00 2.85 1.30 1.45 1.27
6389 Burgos - Murcia dum 19:00 2.50 3.10 2.50 1.38 1.38 1.25

FOTBAL Spania Segunda B Gr.II

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6402 Bilbao (B) - Getafe (B) dum 12:30 1.50 3.70 5.30 1.05 2.20 1.16
6407 Trival Valderas - Fuenlabrada dum 12:30 1.85 3.40 3.30 1.20 1.70 1.20
6403 Las Palmas B - Tudelano dum 13:00 1.70 3.45 3.80 1.15 1.80 1.20
6406 Socuellamos - Sociedad(B) dum 17:00 1.90 3.25 3.45 1.20 1.70 1.22
6399 SD Huesca - Ub Conquense dum 18:00 1.15 5.70 11.30 - 3.80 1.05
6401 Barakaldo - CD Toledo Sad dum 19:00 2.00 3.15 3.15 1.25 1.55 1.25

FOTBAL Spania Segunda B Gr.III

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6409 CD Alcoyano - UE Olot dum 12:30 1.80 3.20 3.80 1.15 1.75 1.22
6410 L'Hospitalet - Mallorca(B) dum 13:00 1.60 3.45 4.50 1.10 1.95 1.20
6413 CF Elche B - Xativa dum 13:00 2.20 3.10 2.85 1.30 1.50 1.25
6415 Gimnastic - Huracan dum 18:00 1.90 3.20 3.40 1.20 1.65 1.22
6417 Sant Andreu - Eldense dum 18:00 2.40 3.10 2.60 1.35 1.40 1.25
6414 CF Villarreal B - Lleida dum 18:00 2.60 3.10 2.40 1.40 1.35 1.25
6411 Badalona - Zaragoza B dum 19:00 1.80 3.20 3.80 1.15 1.75 1.22
6416 Hercules - Cornella dum 19:00 1.70 3.30 4.10 1.15 1.80 1.20

FOTBAL Spania Segunda B Gr.IV

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6419 Betis(B) - Lucena dum 13:00 1.95 3.15 3.30 1.20 1.60 1.25
6420 Arroyo CP - Melilla dum 13:00 2.30 2.95 2.90 1.28 1.45 1.28
6421 Cadiz - Cartagena dum 19:00 1.30 4.10 7.40 1.02 2.65 1.15
6424 La Roda - El Palo dum 19:00 1.90 3.20 3.40 1.20 1.65 1.25
6427 Villanovense - Cordoba CF B dum 19:00 1.60 3.50 4.70 1.10 2.00 1.20
6425 Lorca - Cacereno dum 19:00 1.95 2.90 3.60 1.18 1.60 1.28
6426 Marbella - Almeria (B) dum 19:00 2.40 2.95 2.70 1.32 1.40 1.28
6423 Jaen - Linense dum 19:00 2.20 3.05 2.95 1.28 1.50 1.25

FOTBAL Cehia Druha Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6154 Most - Pardubice dum 17:00 3.45 3.20 1.95 1.65 1.20 1.25
6155 Znojmo - Zizkov dum 18:00 2.40 3.15 2.65 1.35 1.45 1.25

FOTBAL Muntenegru:Prva Crnogorska Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1866 Buducnost - Sutjeska N. dum 17:00 2.05 3.00 3.00 1.25 1.55 1.25

FOTBAL Croatia 2.HNL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6442 NK Bistra - NK Hrvatski Dragovoljac dum 17:30 2.35 3.20 2.65 1.35 1.45 1.25
6441 Lucko - HNK Segesta dum 17:30 1.60 3.45 4.50 1.10 1.95 1.20
6443 NK Rudes - Zapresic dum 17:30 3.20 3.25 1.90 1.60 1.20 1.20

FOTBAL Danemarca 1st Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4842 AB Copenhaga - Roskilde dum 16:00 2.70 3.10 2.40 1.45 1.35 1.30
4845 Vejle - Aarhus dum 16:30 4.30 3.40 1.65 1.90 1.12 1.25

FOTBAL Danemarca: Division 2 Est

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6162 Avarta - Helsingor dum 14:00 4.00 3.80 1.50 1.95 1.10 1.10
6163 Fremad Amager - Nykobing dum 14:00 1.50 4.00 4.00 1.10 2.05 1.10

FOTBAL Danemarca: Division 2 Vest

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6170 Svendborg FB - Jammerbugt dum 14:00 2.70 3.50 2.00 1.55 1.30 1.15
6171 Thisted - Ringkobing dum 14:00 1.65 3.80 3.20 1.20 1.75 1.10

FOTBAL Brazilia: Campeonato Paulista

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2106 Palmeiras SP - Santos SP dum 22:00 2.35 3.05 2.80 1.35 1.45 1.25

FOTBAL Lituania A Lyga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6179 Utenis Utena - VMFD Zalgiris dum 15:00 7.60 5.45 1.25 3.20 - 1.05
6180 Granitas Klaipeda - FK Spyris Kaunas dum 17:00 1.85 3.50 3.30 1.20 1.70 1.20

FOTBAL Cupa Letoniei

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2125 FK Spartaks - Ventspils dum 16:00 5.20 3.60 1.50 2.10 1.08 1.18
Semifinale! Un singur meci!

FOTBAL Africa de Sud - Divizia 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6285 Jomo Cosmos - Maluti Fet dum 16:00 1.20 4.40 8.20 - 2.90 1.10
6288 Witbank Spurs - Baroka FC dum 16:00 2.25 3.00 2.80 1.30 1.40 1.25

FOTBAL Finlanda:Kakkonen North

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1093 FC YPA - FC Santa Claus dum 16:00 1.15 5.00 7.00 - 3.05 1.05

FOTBAL Finlanda:Kakkonen South

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1100 Nurmijarven Jalkapalloseura - Gnistan dum 16:00 4.30 3.80 1.50 2.05 1.10 1.10

FOTBAL Finlanda:Kakkonen East

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1103 FC Viikingit II - Jippo dum 18:30 1.40 4.00 4.40 1.10 2.10 1.10

FOTBAL Finlanda:Kakkonen West

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1107 AIFK Turku - Ekenas Sport Club dum 16:00 1.15 5.00 7.00 - 3.05 1.05
1108 BK-46 - Musa Pori dum 16:00 1.55 3.80 3.70 1.15 1.90 1.10
1112 Grankulla IFK - Masku dum 16:00 1.40 4.00 4.50 1.10 2.10 1.10

FOTBAL Finlanda Suomen Cup

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6594 Haka - HJK Helsinki dum 16:00 5.10 3.70 1.50 2.15 1.05 1.15
6595 HIFK - FC Inter Turku dum 16:00 2.20 3.30 2.60 1.30 1.45 1.20
6597 Mariehamn - AC Oulu dum 16:00 1.50 3.60 5.00 1.05 2.15 1.15
6596 Kuopio PS - PK Keski-Uusimaa dum 16:00 1.10 7.00 12.00 - 4.60 -

FOTBAL Norvegia 1.Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6181 Asane Fotball - Bryne dum 19:00 2.10 3.30 2.90 1.30 1.55 1.25
6182 Baerum - Hodd dum 19:00 2.50 3.20 2.40 1.42 1.38 1.25
6183 Kristiansund - Strommen dum 19:00 1.50 3.80 4.80 1.10 2.15 1.20
6184 Levanger - Sandnes dum 19:00 3.40 3.50 1.85 1.75 1.20 1.20
6185 Nest-Sotra - Sogndal IL dum 19:00 4.10 3.50 1.70 1.90 1.15 1.20
6186 Ranheim - Follo dum 19:00 1.60 3.50 4.50 1.12 2.00 1.20

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6598 Finnsnes - Skeid Fotball dum 15:30 1.80 3.80 2.80 1.20 1.60 1.15
6599 Grorud - Harstad dum 16:30 1.25 5.50 5.00 1.05 2.60 1.05
6600 Kjelsas - Mjolner dum 17:30 1.35 4.80 4.50 1.10 2.30 1.10
6601 Senja - KFUM Oslo dum 17:30 3.20 4.00 1.60 1.80 1.20 1.10
6602 Ullern IF - Tromsdalen dum 18:30 4.40 4.80 1.35 2.30 1.10 1.10

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa2

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6604 Gjovik-Lyn - Sprint/Jeløy dum 17:00 1.35 4.80 4.50 1.10 2.30 1.10
6605 Kvik Halden - Ørn-Horten FK dum 17:00 1.85 3.80 2.80 1.25 1.60 1.10
6606 Moss - Raufoss dum 19:00 2.05 3.80 2.50 1.30 1.50 1.10

FOTBAL Norvegia:Divizia2 -Grupa4

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6609 Forde - Traeff dum 17:00 1.45 4.50 3.80 1.10 2.10 1.10
6610 Ham Kam - Byasen dum 17:00 1.25 5.00 5.50 1.05 2.60 1.05
6611 Strindheim IL - Brumunddal dum 17:00 2.30 3.80 2.15 1.45 1.35 1.10

FOTBAL Polonia I Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6194 Arka G. - Wisla Plock dum 13:30 2.30 3.00 2.95 1.30 1.50 1.30
6195 Ter.Nieciecza - Stomil Olsztyn dum 17:30 1.50 3.60 5.75 1.05 2.20 1.20

FOTBAL Bosnia si Hertegovina Premier Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5135 FK Sarajevo - Siroki dum 17:00 1.80 3.25 3.85 1.15 1.75 1.20
5140 Velez Mostar - Zrinjski dum 17:30 2.45 3.00 2.65 1.35 1.40 1.25
5143 Travnik - Olimpik Sarajevo dum 17:30 1.80 3.20 3.50 1.15 1.60 1.20
5136 Mladost Velika - Slavija S. dum 17:30 1.80 3.20 3.80 1.15 1.75 1.20

FOTBAL Turcia Lig 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6212 Samsun - Manisa dum 16:00 1.55 3.60 5.20 1.10 2.10 1.20
6213 Osmanlispor - Kayserispor dum 18:30 2.55 3.05 2.55 1.40 1.40 1.30

FOTBAL Serbia Superliga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6451 OFK Belgrad - Rad Belgrad dum 17:00 2.15 3.05 3.30 1.25 1.60 1.30

FOTBAL Slovacia Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6223 Trnava - ZP Sport Podbrezova dum 20:00 1.30 4.45 7.90 - 2.85 1.10

FOTBAL Suedia:Divizia 1-Norra

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6506 Umeå FC - Motala Aif dum 15:00 1.55 3.30 4.20 1.10 1.90 1.15
6507 Nykopings - Lulea dum 16:00 2.00 3.10 2.90 1.20 1.50 1.20
6508 Forward - Pitea IF dum 17:00 2.05 3.20 2.80 1.25 1.50 1.20
6509 IK Brage - Vasalund dum 18:00 1.60 3.50 3.80 1.10 1.80 1.15

FOTBAL Suedia:Divizia 1-Sodra

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6460 FC Hollviken - Norrby dum 17:00 2.90 3.30 1.95 1.50 1.20 1.20
6461 Kristianstads - Eskilsminne IF dum 17:00 1.75 3.50 3.20 1.20 1.70 1.15
6462 Landskrona Bois - Husqvarna dum 18:00 1.75 3.15 3.50 1.15 1.60 1.20
6463 Trelleborgs FF - Qviding dum 18:00 1.50 3.80 4.50 1.10 2.05 1.15

FOTBAL Brazilia:Carioca - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2102 Vasco da Gama RJ - Botafogo RJ dum 22:00 2.40 3.00 2.90 1.30 1.50 1.30
Finala! Tur!

FOTBAL Brazilia: Carioca Serie A - Relegation

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2107 Boavista RJ - Nova Iguacu dum 22:00 2.05 3.20 3.20 1.25 1.60 1.25

FOTBAL Argentina Primera B Nacional

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6621 Sportivo Belgrano - Los Andes dum 20:30 2.80 2.85 2.45 1.40 1.30 1.30
6613 CA Douglas Haig - Central Cordoba (SE) dum 22:30 1.80 3.10 4.15 1.15 1.75 1.25
6620 SP Estudiantes San Luis - Boca Unidos dum 23:00 2.30 2.80 3.10 1.25 1.45 1.30
6622 Union DMDP - Atl.Parana dum 23:00 2.30 2.90 3.00 1.30 1.45 1.30
6619 P.Parana - Villa Dalmine dum 23:59 1.85 3.05 4.20 1.15 1.75 1.28
6617 I.Rivadavia - Guillermo dum 23:59 1.85 3.00 4.10 1.15 1.75 1.30

FOTBAL Brazilia Gaucho - Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2104 Gremio RS - Internacional RS dum 22:00 2.15 3.05 3.15 1.25 1.55 1.25
Finala! Tur!

FOTBAL Brazilia Mineiro - Playoff

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3196 Atletico MG - Caldense MG dum 22:00 1.40 3.90 6.20 1.05 2.40 1.15
Finala! Tur!

FOTBAL Uruguay Primera Division - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6511 Defensor Sp. - El Tanque S. dum 21:30 1.55 3.40 4.80 1.10 2.00 1.20
6513 Juventud LP - Danubio dum 21:30 3.50 3.10 1.90 1.65 1.15 1.25
6517 Tacuarembo FC - CA River Plate dum 21:30 3.30 3.00 2.00 1.55 1.20 1.25
6512 Fenix - Rampla Jr. dum 21:30 1.75 3.25 3.80 1.15 1.75 1.25
6510 CA Cerro - CA Atenas de San Carlos dum 21:30 2.15 3.10 2.90 1.25 1.50 1.25
6515 Rentistas - Club Nacional dum 23:00 5.50 3.50 1.50 2.10 1.05 1.20

FOTBAL Paraguay Primera Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5675 Libertad - Sol de America dum 23:55 1.60 3.55 4.65 1.10 2.00 1.20
5686 San Lorenzo - Olimpia Asuncion dum 23:55 4.60 3.60 1.60 2.00 1.10 1.20

FOTBAL Mexic Primera Division Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6651 Toluca - Club Tijuana dum 20:00 2.00 3.25 3.45 1.25 1.65 1.25
3219 Chivas de G. - Club America dum 23:59 2.50 3.00 2.80 1.35 1.45 1.30

FOTBAL Chile Primera Division - Primera B - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6656 Coquimbo - Union SF dum 22:00 3.80 3.50 1.70 1.85 1.15 1.15
6657 Lota Schwager - CSD Rangers dum 22:00 2.00 3.10 3.00 1.22 1.55 1.20
6658 Santiago M. - Curico Unido dum 22:30 2.20 3.15 2.65 1.30 1.45 1.20

FOTBAL Columbia - Primera - Apertura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4403 Aguilas Pereira - Once Caldas dum 21:00 2.15 3.05 3.10 1.28 1.50 1.28
4405 Alianza P. - Atletico Nacional dum 23:59 3.40 3.15 1.95 1.65 1.20 1.25
4444 Deportivo Cali - Boyaca Patriotas dum 23:59 1.55 3.55 5.00 1.10 2.05 1.20
4445 Envigado - Millonarios FC dum 23:59 2.50 3.05 2.60 1.38 1.40 1.28
4468 Uniautonoma FC - D.Tolima dum 23:59 3.60 3.05 1.95 1.65 1.20 1.28

FOTBAL Columbia - Primera B

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6540 Deportes Quindio - Llaneros FC dum 23:00 2.15 3.20 2.80 1.30 1.50 1.25
6542 Fortaleza FC - Dep.Pereira dum 23:00 2.00 3.20 3.00 1.25 1.55 1.20

FOTBAL Bolivia Liga Profesional

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
3198 Sport Boys Warnes - Bolivar dum 22:30 8.00 4.55 1.30 2.90 - 1.10
5161 The Strongest - Club Bamin Real Potosi dum 22:30 1.30 4.45 8.00 - 2.85 1.10
3199 Blooming - Oriente Petrolero dum 23:59 2.95 3.25 2.15 1.55 1.30 1.25

FOTBAL Ecuador Serie A

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5878 El Nacional - Dep.Cuenca dum 19:30 1.60 3.35 5.00 1.10 2.00 1.20
5880 Liga de Loja - Deportivo Quito dum 19:30 1.90 3.15 3.70 1.20 1.70 1.25
5881 SD Aucas - Emelec dum 20:00 3.90 3.15 1.70 1.80 1.12 1.25
5877 CD River Plate Ecuador - U.Catolica dum 22:00 1.75 3.25 4.20 1.15 1.80 1.25
5876 Barcelona SC - LDU Quito dum 23:00 2.10 3.00 3.25 1.25 1.55 1.30

FOTBAL Venezuela Primera Division Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5395 Atl.Venezuela - M.de Guayana dum 23:00 2.35 3.00 2.85 1.30 1.45 1.30
5398 Dep.Petare - Metropolitanos FC dum 23:00 2.05 3.00 3.40 1.20 1.60 1.30
5399 Dep.Tachira - Zamora FC dum 23:00 1.80 3.20 4.00 1.15 1.75 1.25
5417 DVO Anzoategui - Merida dum 23:00 1.45 3.60 6.30 1.05 2.30 1.20
5425 Zulia FC - Dep.Guaira dum 23:00 2.05 3.15 3.25 1.25 1.60 1.25

FOTBAL Africa de Sud: Cupa FA

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
2704 Mamelodi - Vasco RSA dum 16:00 1.30 4.20 8.90 - 2.85 1.15
Semifinale! Un singur meci!

FOTBAL Arabia Saudita Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6470 AL Shabab Riyadh - Al Orubah dum 19:00 1.70 3.60 3.50 1.15 1.80 1.15
6473 Al-Ahli Jeddah - Al Fateh SC dum 21:00 1.30 4.80 7.00 1.03 2.90 1.10
6471 AL Faisaly - Al Nasr dum 21:00 6.30 4.20 1.30 2.50 1.03 1.10
6472 Al Raed - Al Hilal Riyadh dum 21:00 5.00 3.70 1.45 2.10 1.05 1.15

FOTBAL Guatemala Liga Nacional - Clausura

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5165 CSD Municipal - CSD Comunicaciones dum 20:00 2.15 3.20 2.80 1.27 1.50 1.20
5186 Coatepeque - CD Marquense dum 21:00 3.10 3.15 2.05 1.55 1.25 1.25
5187 Halcones FC - Deportivo Malacateco dum 21:00 1.75 3.20 4.00 1.15 1.80 1.20
5190 Dep.Guastatoya - CSD Xelaju MC dum 23:59 1.85 3.15 3.70 1.15 1.70 1.25

FOTBAL China Super League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6234 Shandong Luneng - Beijing G. dum 14:35 2.65 3.10 2.45 1.40 1.35 1.25
6235 Guangzhou E. - Jiangsu S. dum 15:00 1.30 4.95 7.60 - 3.00 1.10

FOTBAL Maroc Botola

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1930 Difaa El Jadidi - Wydad dum 18:00 2.90 2.50 2.70 1.35 1.30 1.40
1960 MAT Maghrib Association Tetouan - CRA De Hoceima dum 21:15 1.80 2.70 5.10 1.10 1.75 1.35

FOTBAL Iran Pro League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6314 Paykan FC - Tractor Sazi Tabriz FC dum 15:30 4.00 2.90 1.75 1.70 1.10 1.28
6310 SaiPa Karadj - P.Persepolis dum 16:00 2.25 2.70 3.00 1.25 1.45 1.30
6311 Foolad K. - ZOB Ahan FC dum 16:30 2.00 2.70 3.50 1.15 1.55 1.30
6312 Naftoon T. - Malavan BA dum 16:30 1.50 3.20 6.00 1.03 2.10 1.20

FOTBAL India I League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
4500 Royal Wahingdoh FC - Mumbai FC dum 14:00 1.85 3.05 3.85 1.15 1.70 1.25

FOTBAL El Salvador

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5841 Alianza FC - Juventud Ind. dum 23:00 2.00 3.00 3.00 1.25 1.55 1.25
5842 CD Dragon - Aguila dum 23:00 3.50 3.00 1.90 1.60 1.15 1.25
5844 FAS - U.El Salvador dum 23:00 1.50 3.30 5.50 1.05 2.10 1.20
5843 CD Pasaquina - Isidro M. dum 23:00 2.80 3.00 2.20 1.45 1.30 1.25
5845 Santa Tecla FC - Atletico Marte dum 23:00 1.55 3.30 4.60 1.10 1.90 1.20

FOTBAL Bahrain Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6664 East Riffa - Al-Shabbab dum 17:35 1.60 3.65 3.80 1.12 1.85 1.15
6665 Manama Club - Al-Hala dum 19:50 1.40 3.80 4.90 1.05 2.15 1.10

FOTBAL Vietnam V-League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6670 Quang Nam - Thanh Hoa dum 12:30 2.70 3.50 2.00 1.50 1.30 1.15
6671 Dong Nai - Dong Tam Long dum 13:00 3.00 3.20 1.90 1.60 1.20 1.20

FOTBAL Belarus Vysshaya Liga

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6490 FC Vitebsk - FC Naftan Novopolotsk dum 14:00 2.60 3.00 2.60 1.40 1.40 1.30

FOTBAL Malta Premier Division

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
1826 Floriana FC - Naxxar Lions F.c. dum 18:00 2.20 3.50 2.40 1.35 1.40 1.15
1827 Hibernians FC - Balzan Youths dum 20:00 1.40 4.00 4.50 1.05 2.20 1.10

FOTBAL Armenia Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6674 Alashkert - Mika dum 13:40 2.25 3.40 2.70 1.35 1.50 1.22
6675 Gandzasar Kapan - Pyunik Yerevan dum 14:00 4.80 3.80 1.50 2.15 1.10 1.15

FOTBAL Tunisia Ligue 1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
5906 Club A Bizertin - Stade Gabesien dum 16:30 1.90 2.80 3.60 1.15 1.60 1.25
5907 ES Metlaoui - Stade Tunisien dum 16:30 2.45 2.70 2.60 1.27 1.35 1.30
5908 ESperance De tunis - AS Djerba dum 16:30 1.10 5.30 10.00 - 3.50 -
5911 Zarzis - Etoile du Sahel dum 16:30 3.60 2.80 1.90 1.60 1.15 1.25
5909 JS Kairouanaise - EGS Gafsa dum 16:30 2.05 2.70 3.30 1.15 1.50 1.30
5910 US Monastir - Africain dum 16:30 5.00 3.40 1.45 2.05 1.05 1.15

FOTBAL Thailanda Premier League

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2 12
6681 Buriram United FC - Navy Football Club dum 14:00 1.30 4.00 7.50 - 2.70 1.10
6682 Osotspa FC - Chainat dum 14:00 2.10 3.00 3.00 1.25 1.50 1.25
6683 Bangkok Glass - Chonburi dum 15:00 2.15 3.00 2.90 1.25 1.50 1.25

TENIS ATP - Simplu: Barcelona (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3256 Nishikori K. (Jpn) - Andujar-Alba P. (Esp) dum 18:30 1.15 4.75
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ATP - Dublu: Barcelona (Spania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1013 Murray J./Peers J. - Draganja M./Kontinen H. dum 15:30 1.70 2.00
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ATP - Simplu: Bucuresti (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3257 Vesely J. (Cze) - Garcia-Lopez G. (Esp) dum 14:00 2.10 1.65
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ATP - Dublu: Bucuresti (Romania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3255 Monroe N./Sitak A. - Copil M./Ungur A. dum 12:00 1.65 2.10
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ATP - Simplu: Estoril (Portugalia) - Calificari

TENIS ATP - Simplu: Istanbul (Turcia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3285 Kavcic B. (Slo) - Yurtacan E. (Tur) dum 12:30 1.01 10.99
3287 Nedovyesov A. (Kaz) - Linzer M. (Aut) dum 12:30 1.25 3.55
3288 Oswald P. (Aut) - Fucsovics M. (Hun) dum 13:00 4.75 1.15
3290 Venus M. (Nzl) - Albot R. (Mda) dum 14:30 4.30 1.18
3289 Gabashvili T. (Rus) - Chervyakov F. (Rus) dum 14:30 1.01 10.99
Suprafata de joc - zgura!

TENIS ATP - Simplu: Munich (Germania) - Calificari

TENIS WTA - Simplu: Stuttgart (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3259 Kerber A. (Ger) - Wozniacki C. (Den) dum 15:30 2.00 1.70
Suprafata de joc - zgura!

TENIS WTA - Dublu: Stuttgart (Germania)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1850 Mattek-Sands B./Safarova L. - Garcia C./Srebotnik K. dum 17:00 1.80 1.90
Suprafata de joc - zgura!

TENIS WTA - Simplu: Marrakech (Maroc) - Calificari

TENIS WTA - Simplu: Praga (Cehia) - Calificari

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3315 Ostapenko J. (Lat) - Duque-Marino M. (Col) dum 12:30 1.70 2.00
3314 Jabeur O. (Tun) - Vondrousova M. (Cze) dum 12:30 1.15 4.75
3316 Konjuh A. (Cro) - Ozaki R. (Jpn) dum 14:00 1.10 5.80
3317 Borecka M. (Cze) - Putintseva Y. (Kaz) dum 15:00 4.00 1.20
1977 Krajicek M. (Ned) - Govortsova O. (Blr) dum 15:00 3.55 1.25
Suprafata de joc - zgura!

TENIS Challenger - Simplu (M): Guadalajara (Mexic)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1996 Ram R. (Usa) - Jung J. (Usa) dum 18:00 1.40 2.75
Suprafata de joc - hard!

TENIS Challenger - Simplu (M): Santos (Brazilia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1997 Gigounon G. (Bel) - Rola B. (Slo) dum 17:00 4.30 1.18
Suprafata de joc - zgura!

TENIS Challenger - Simplu (M): Savannah (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1998 McGee J. (Irl) - Chung H. (Kor) dum 21:30 2.40 1.50
Suprafata de joc - zgura!

TENIS Challenger - Dublu (M): Savannah (SUA)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
1226 Duran G./Zeballos H. - Novikov D./Peralta J. dum 20:00 1.35 2.90
Suprafata de joc - zgura!

TENIS Challenger - Simplu (M): Vercelli (Italia)

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 2
3258 Daniel T. (Jpn) - Volandri F. (Ita) dum 12:00 1.75 1.95
Suprafata de joc - zgura!

TENIS Challenger - Simplu (M): Taipei (Taiwan)

BASCHET SUA (M): NBA Play offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1178 Boston Celtics - Cleveland Cavaliers dum 20:00 3.50 17.00 1.30 2.90 -
2504 San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers dum 22:30 1.40 16.00 3.00 1.30 2.50
2507 Washington Wizards - Toronto Raptors dum 23:59 1.40 16.00 3.00 1.30 2.50
2505 Dallas Mavericks - Houston Rockets dum 23:59 2.25 15.00 1.65 1.95 1.50

BASCHET Eurochallenge (M): Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2291 Energia Rovinari - Frankfurt dum 16:30 3.20 17.00 1.35 2.70 1.25
2292 Trabzonspor - Nanterre dum 19:00 1.50 16.00 2.60 1.35 2.25

BASCHET Italia (M): A1

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
1934 Cremona - Venezia dum 13:00 2.15 15.00 1.70 1.90 1.50
2011 Milano - Virtus Bologna dum 19:15 1.08 21.00 7.25 - 5.40
2115 Pesaro - Pistoia dum 19:15 1.95 15.00 1.85 1.75 1.65
2117 Trento - Virtus Roma dum 19:15 1.50 16.00 2.60 1.35 2.25
2130 Varese - Capo d`Orlando dum 19:15 1.50 16.00 2.60 1.35 2.25
1935 Caserta - Sassari dum 19:15 2.30 15.00 1.65 1.95 1.50
2131 Reggiana - Cantu dum 21:30 1.35 17.00 3.20 1.25 2.70
Timp regulamentar!

BASCHET Italia (M): A2 Play Offs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2766 Ferrara - Trieste dum 19:00 1.90 15.00 1.93 1.69 1.71
2767 Recanati - Ferentino dum 19:00 1.90 15.00 1.93 1.69 1.71
2773 Treviglio - Biella dum 19:00 2.40 15.00 1.60 2.05 1.45

BASCHET Italia (F): A1 Playoffs

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
3975 Ragusa W - Schio W dum 19:00 6.55 20.00 1.10 4.95 -

BASCHET Spania (M): ACB

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2134 Real Madrid - Bilbao dum 13:15 1.08 21.00 7.25 - 5.40
2136 Murcia - River Andorra dum 13:30 1.30 17.00 3.50 - 2.90
2139 Zaragoza - Barcelona dum 13:40 3.20 17.00 1.35 2.70 1.25
2141 Estudiantes - Obradoiro CAB dum 19:30 1.40 16.00 3.00 1.30 2.50

BASCHET Germania (M): BBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2154 Bayern - Alba Berlin dum 18:00 1.55 16.00 2.50 1.40 2.15
2184 Bayreuth - Oldenburg dum 18:00 2.45 16.00 1.55 2.15 1.40
2193 Braunschweig - Trier dum 18:00 1.25 18.00 3.90 - 3.20
2206 Bremerhaven - Tübingen dum 18:00 1.40 16.00 3.00 1.30 2.50
2211 Ludwigsburg - Artland dum 18:00 1.45 16.00 2.80 1.30 2.35
2231 Mitteldeutscher - Gottingen dum 18:00 1.90 15.00 1.93 1.69 1.71
2238 Phoenix Hagen - Bonn dum 18:00 2.60 16.00 1.50 2.25 1.35
2270 Ulm - Brose Baskets dum 18:00 2.80 16.00 1.45 2.35 1.30
Timp regulamentar!

BASCHET Turcia (M): TBL

COD

EVENIMENT

S

DATA

1 X 2 1X X2
2273 Besiktas - Torku Konyaspor dum 16:00 1.30 17.00 3.50 - 2.90
2295 Tofas - Kolejliler dum 17:00 1.50 16.00 2.60 1.35 2.25
2308 Fenerbahce - Anadolu Efes dum 19:00 1.35 17.00 3.20 1.25 2.70

BASCHET Isra